[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hello Csajok!

Mizujs?Nagy a csend itt az ünnepek miatt...
Nálunk megint voltak történések!
24.-én du.-i alvás utánra ütemeztük be a Jézuska ajándékának odaadását,erre Marci halál nyűgősen ébredt,nyafi,sírás...Gábor mondja nekem,hogy olyan melegnek érzi Marcit.Hőmérőzés:38.7C.Na,mondom ne!!!
Kúp,fél óra múlva azért már örült a játékoknak.Estére megint lázas lett,majd hajnalban hányt.25.-én nem is mentünk át Anyukámékhoz,hanem ők cuccoltak át a sok kajával,meg mindennel.Persze tök jól volt,se láz,se egyéb.Du.-ra még anyósékat is áthívtuk,mert így 26.-án nem mertünk átmenni,unokatasók miatt.
Aztán végül telefonok 26.-án reggel,és mivel se nem fosott,se nem lett taknyos,átmentünk anyósékhoz.Jól telt a nap.Este hazajöttünk,fürdéshez való vetkőzés közben már láttunk rajta egy-két pöttyöt.Reggelre tele lett a törzse.Igazából egyik gyermekbetegséghez sem hasonlítottak a pöttyei,de. le a dokihoz,egész nap ő rendelt.Õ sem ítélte egyik fertőző gyermekkori betegségnek sem.Mára már semmi,úgy néz ki valami vírust nyalt be.
Kedden már szánkózni is voltunk,nagggyon élvezték.Boti elterült a szánkón,mint a nagy Alföld...
Most meg megpróbálok egy-két képet feltenni.

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Dianab: nagy gratula Gáborkához! Kép

Dóri:
Hát akkor zajlik az élet Nálatok is. Remélem, nincs komolyabb baja a csemetének!! Drukkolok!

Üdv:
Zsuzsa (30)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Boti szülinap:
Kép
Szülinapi ajándék.Nagyon bejött neki:
Kép
Szánkózás:Kép
angelheart
 
 

 
 

Katusom,

holnap próbállak hívni!Fontos!!!

Pusz

Dóri
angelheart
 
 


HATALMAS A HÓ!!!
Apjuk ma még dolgozik,de elvileg nem sokáig,aztán ha megjött megyünk SZÁNKÓZNI!!!

Mindenkinek,aki nem pocakos jó szánkózást!!!!

Dóri
angelheart
 
 


Csajszikák,

Mindenkinek nagyon boldog,eredményekben gazdag Új évet kívánok!!!!!
KépKép

Dóri
angelheart
 
 


SziasztokKép

Remelem mindenkinek jol teltek az unnepek.24-en harmasban voltunk,finomakat foztunkKép nagyon jol sikerult minden,Alex orvendezett a fanak,meg az ajandekoknak.Nagyon tud orulni mar es nekunk ez nekunk a legjobb ajandek voltKépKép
Azota is ahitattal nezi a karacsonyfat tobbszor egy nap.Szankozni is szankozott mar eleget,azt meg plane elveziKép

Dina
Gratula GaborkahozKép

Hoka
Na sutottel eleget?Hogy vagy igy mar a vege fele?

Dori
Mar megint kikaptad a betegseget pont karacsnoyra?De lenyeg hogy azota mar minden OK MarcivalKép
Boti nagyon cuki a kepekenKép

Mindenkinek minden szept es jot az uj evre es szilveszerreKép

Puszi
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Lányok
Nagyon Boldog Sikerekben Gazdag Új Esztendőt Kívánok!
Nálunk is nagyon jól sikerült a karácsony, 24-én anyuméknál voltunk déltől 18 óráig, majd itthonra közben magérkezett a Jézuska. Adél még most sem tudott betelni a sok játékkal. 25-én mentünk anyósomékhoz, úgy volt, hogy 27-én jövünk csak haza, de már odafelé úton panaszkodott Adél, hogy fáj a pocikája, hát egész nap ment is neki, majd hányt is. Gyomorrontás kizárt volt, mert alig evett. Este 10-kor már 38,8 volt a láza. Másnap reggelre 38,9. Persze anyósoméknál nem szívesen mentem volna én sem orvoshoz, nem hogy a gyereket oda vigyem. Szerencsére Hevesen egy doki, akinek nagyon jó híre van, elvállalta, hogy megnézi, így oda vittük. Gondolhattam volna, hogy megint a mandulája. Kapott AB-t, és délután úgy döntöttünk mindenkinek jobb, ha hazajövünk. 27-én elvittem a saját dokinkhoz, aki mondta, hogy tényleg az a baja, de szerencsére már lecsengőben van, az AB-t péntekig kell szednie, de jövőhéten már mehet oviba.
Holnap megy a három unokatesó anyumékhoz szilveszterezni, mi pedig egy kicsit még utoljára az elkövetkező 3 év előtt elmegyünk szórakozni egy csendes társaságba.

Mindenkinek még egyszer BOLDOG ÚJ ÉVET és MINDEN JÓT JÖVÕRE IS!
Pocakosok kitartás. Pihenjetek amíg lehet!!! Én is ezt próbálom tenni!

Detti 29+4
nyfdetti
 
 


Dóri:
Nagyon tutik a képek!
Látom nagy sikere volt a szülinapi tortának és az ajándéknak is Kép Kép

Hát én ma éjszaka kidobtam a taccsot.. Hajnal 3 körül arra ébredtem, hogy iszonyú hányingerem van, jöttek is a kisrókák ezerrel Kép
Valószínűleg Eszterke jól ráült a gyomromra.. Remélem, nem lesz rendszeres, annak nagyon nem örülnék, hánytam én már eleget au elején Kép Kép

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánunk!!
Zsuzsa és Eszterke (30+1)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Nyfdetti:
Adélnak gyors gyógyulást!! Mennek a gyógypuszik ezerrel!

Zs.-

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Dettikém,

akkor mi egy cipőben jártunk...
Remélem már jobban vagytok,mi igen.Kopp-kopp-kopp.


Zsu,

szerintem ez Nálad is vmi egy-két napos vírus lehet.Ma Anyukám van nagyon szarul,hányás,fosás...
Jobbulást Neked is!!!Meg a babónak!
Mi már jól vagyunk.

Dóri
angelheart
 
 


Dóri,

Egy gyors kérdés: van arra felétek valami szánkózódomb? Vagy csak apjuk húzza a szánkót Kép ?

Mert felénk semmi bucka...

Mindenkinek Boldog Új ÉVet!


Kópé
Vendég
 


Minden Fórumozó Társamnak!
Békés, boldog új esztendőt és minden jót kívánok!
Kismamáknak, kisbabáknak a legjobb egészséget, hagyjátok hátra az összes betegséget (egy alanyi költő évbúcsuztató szavai Kép

Betegeknek gyógypuszit, mindenki másnak teljesen sima, virtuális puszát küldünk!
Panka, Szasza és az anyjuk Kép

Kép
Kép
macskási
 
 


Kópé,

VAN!Az is a neve,hogy szánkozó domb.Elég sokan vannak,de több felé is lehet csúszni,szóval nem kell megriadni.A kiserdőnél van,az Asia Center mellett.Szerintem jó hely.
Nincs messze tőletek,csomószor parkolni is lehet,rögtön az erdő mellett,szerintem próbáljátok ki,amíg van hó!
Marci ma is volt a nagyapjával...

Puszi Mindenkinek!

Dóri
angelheart
 
 


Csajok,

(tegnap volt a szülinapom,és) olyan szép ajándékot kaptam Apától,hogy csak na!!!!Ezt muszáj voltam elujságolni!

Dóri
angelheart
 
 


Dóri,

azonnal mondd meg, hogy mit!!!!

Katus
Vendég
 


Katus,

ennyire felcsigáztalak??
angelheart
 
 


Na,jó,elárulom!Fehér arany nyaklánc+karkötő gárnyítúra.Nagggyon szép!
angelheart
 
 


Húúú, de fukszos anya lettél!!! Akkor megbocsájtva az estig dolgozás...Kép

Liza gyönyörűen mondja szülinapod tiszteletére, hogy ánygyál. Isten éltessen még egyszer!

És mindenkinek boldog új évet!!!

Katus
Vendég
 


Katus,

mikor lesz már friss kép a Kishercegről??


Ildi,

és a hercegnőről???



Hoka,

de csöndben vagy!KépCsak nem elleptek az itáliai rokonyok???!!

Dóri
angelheart
 
 


Köszike!
Igen,megértem,hogy sokáig dolgozik a drágám!Kép

Lépek,mert csomagolom a fél lakást,megyünk gyerekestül barátosnémékhoz."Lightos" buli,egy kis gyerek cirkusszal fűszerezve.Biztos jó leszKép

Dóri
angelheart
 
 


Most szeretném feltölteni a karácsonyi fotókat, csak Liza felébredt...

Katus
Vendég
 


Új képek feltöltve.

Katus
Vendég
 


Hát immáron 2006-ot írunk.
Nemtommért,de úúúútááálom a Január első napját.Sosem szerettem...
Remélem mindenkinek jól telt az év utolsó napja.
Kivételesen mi sem lettünk betegek,gyerekek este 9-ig pörögtek,ekkor Boti beájult,Marci még 10-ig beszélgetni akaródzott.Jól érezték magukat ők is,mi is a barátnőméknél.


Katus,

képek jók,nagyon!
Szerintem eszméletlenül hasonlítanak egymásra a gyerkőcök!Főleg visszanéztem Liza kisebbkori képeit!Liza kész nőci,nagyon szép kiscsaj!És Beni is "jól tartja magát".Jóképű kiskrapek ő is!

Dóri
angelheart
 
 


Szia Trose!

Szerintem adnak eleget,meg ha átveszed az ajándékcsomagot,abban is van kb. 5-5 db.
ha nem csaszi,akkor arra a 3 és fél napra elég ez így összesen.
Mikor jön a baba??

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok, Boldog Új Évet mindenkinek immáron az új évből is még egyszer Kép
Hát Eszterke tegnap mit rendezett, nem tudjátok elképzelni. Mint egy kis Durecell nyuszi, egész nap megállás nélkül. Jól bulizott ő is Kép)

Trose: én azt hallottam, hogy elég keveset adnak, nem árt otthonról is vinni, de azt állítólag el kell dugni, merthogy ha észreveszik hogy van otthoni, akkor sépórolnak rajtad.

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Szívesen Rose!
Én is csak a kiírt időpontra gondoltam.Az már hamar itt lesz,kitartás!
angelheart
 
 


Angelheart,
hol lehet ajándék pelenkacsomagot szerezni?
A kismamacsomagban, amit a védőnőtől kapott kuponnal szereztem csak újságok voltak....

Ha tudtok ilyen ajándék cuccokat akkor szóljatok!
Előre is köszi!
Katica
29+0
katicuska
 
 


B.U.É.K. !
Így Mindenkinek már az új évben! Kép

Katica: a csecsemősönknél lehet átvenni szülés után szám szerint két darab csomagot, amikben mindenféle jó dolgok vannnak.

Dóri: Boti már jól van?
Majd most töltök fel képeket az enyéimről. Ti is nagyon aranyosak vagytok Kép

Katus: Mizújs? Kép

Október vajh' melózott az ünnepek alatt, azért nem járt errefelé?

Kép
Kép
macskási
 
 


SZERVUSZTOK!
MINDENKINEK BOLDOG úJ éVET SZERETNÉK KÍVÁNNI
szeretném a segítségeteket kérni
átnéztem 2001-től minden beszélgetést de sehol nem találtam Dr.Hidvégi János adjunktusról egy pár szót se.
2002-től hozzá járok , szeretnék Nála szülni,párommal 4 hónapja próbálkozunk a babával eddig sajnos sikertelenül
ha valaki hozzá jár és tud Róla pár szót mondani megköszönném.
zsuzsi

KépKép
suezika
 
 


Hello lányok!
BÚÉK mindenkinek!

Nálunk nagyon jól sikerült a szilveszter. Adél az unokatesóival mamiéknál. Már 31-én reggel úgy kelt, hogy mikor megyünk bulizni. Apa dolgozott de., így azt mondtam majd ha apa hazajött és alszol egy kicsit. Persze aludni nem akart, sőt mikor apa hazaért majd kibújt a bőréből, hogy mehet. Végül kis hiszti árán, mivel mi azért pihentünk az este előtt egy kicsit, apja el tudta altatni du. 4 óra körül. Hagytuk 17,30-ig aludni, aztán ébresztés után rekord öltözést sikerült nála elérni. Álítólag nagyon jók voltak, bár a videót még nem láttam. Az biztos, hogy 1 órakor lehetett őket nagy nehezen ágybarakni. Volt nekik minden feldíszített ház, trombita, tüzijáték, álarc... A gyerekpezsgőt nem igazán értékelték, mert szénsavas.
Mi is jól szórakoztunk, és jó volt kicsit kikapcsolódni ennyi idő után. Mióta Adél megvan sehol sem voltunk társaságban. Most megint nem megyünk egy ideig.

A baba neve: Nyilas Száva Ilona lesz.

Zsuzsi
Sajnos nem ismerem Hidvégi doktort, remélem más tud felvilágosítást adni!

Trose
Én 2003-ban szültem, akkor nekem még azt sem kellett felhasználnom, amit a szülés utáni csomagban volt. Ettől függetlenül én is fogok bevinni pár pelust, tartaléknak jó lesz a táskában.

Októberről tudtok valamit? Már nagyon rég nem hallatott itt magáról.

Detti 30+0
nyfdetti
 
 


Katica,

én is arra a csomira gondoltam,amit szülés után a klinikán lehet átvenni.Ahogy Ildi is írta.Ezt a Baby Service nevű cégtől kapják a kismamik meg babáik.
Szóval most még ne keresd sehol.
Más csomagot e terh. alatt én sem vettem át,csak azt,amit Te is.Másról nem is tudok,ami még járna.
Ja,és ez is egy olyan csomag,amiben van pár minta egy-két termékből,meg újság,meg mindenféle más.
Egy újság nekem nagy hasznomra volt,amikor Marcit szültem.Ez egy anyatejes magazin,én ebből(!) tanultam meg kézzel fejni.Pufi nővér(egy idősebb nővérke) nagyon korrektül leírta a kézi fejés technikáját,meg voltak mellékelve rajzok is...
Szóval vannak azért a csomiban hasznos dolgok.

Ildi,

nem akarom elkiabálni,de jól vagyunk mindannyian!
Várom az új képeket!!!

Detti,

akkor még egy kiscsaj!Ez nagyszerű!Annyi a fiú mostanában...


Dóri
angelheart
 
 


Dóri,
nekem szopis újság nem volt a csomagban, de egy Babamagazin igen, és abban meg a fürdetést, pelenkázást írták le részletesen.
Azóta is vitázunk anyával, mert mikor az öcsém kicsi volt (20 éve) akkor az volt a szokás, hogy a fitymát már újszülött korban minden fürdetéskor fel kellett húzni.
Most meg ugye az van, hogy a mikor a gyerekorvos mondja, de semmiképp nem az elején, mert akkor picit le van nőve.
Szóval mondtam anyának, hogy én nem fogom húzogatni amíg a doki nem mondja, amire ő meg fel volt háborodva, hogy akkor majd műteni kell a gyereket...
Azt hiszi, minden csak úgy jó, ahogy ő csinálta, mert neki bevált.
katicuska
 
 


Sziasztok!

Hűha, tényleg.. Ez egy jó kérdés, ez a fütyi-dolog fürdés közben..
Mások mit tudnak, mit mondtak a dokik/csecsemősök? Ennek jó lenne utánanézni.

Zsuzsa (30+5)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Bár nálunk kislány lesz jut eszembe.. Kép Kép Kép
Nem baj, ez akkor biztos, ha már kinn van, úgyhogy nem árt informálódni Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Fütyi témában az orvosoknak is megoszlik a véleménye.Újszülött kortól valóban nem szabad még elkezdeni,ebben egyet fújnak.
Mi 4 hónapos korukban kezdtük,és mindig csak annyira szabad,amennyire engedi.Nem fáj nekik!
Van olyan doki,aki 1 éves kor elött tiltja.Ez hülyeség.Nekünk ,amikor 4 hósan elkezdtük,már picit "túros" volt alatta!
Amúgy meglepődve láttam,amikor a gyermekklinikán voltam 3 hetet gyakorlaton,hogy mennyi kukis műtét volt!

Katica,

nekem a szopis újság abban a csomiban volt,amit a klinikán vettem át...

Dóri
angelheart
 
 


Zsu,

hátha a köv. fiú leszKép
angelheart
 
 


Hello mindenki!

Az olasz rokonok csak február végén jönnek unokanézőbe.Most csak webkamerán keresztül voltak velünk .Én egyenlőre még egyben.25.én este nagyon kész voltam ,alig tudtam lábra állni,olyan fájdalmaim voltak.aztán pár óra fekvés után csillapodtak.az uram másnap csak annyi felkelést engedett,hogy pisilni menjek.Szilveszterre már jól voltunk.Itthon voltunk mind az öten(apa,Leni,Chiara,én és persze Alba kutyus)Hatalmas rulett partit csaptunk.Gondoltuk,hogy Leni hamar ki fog dölni és utána apával "romantikázunk"egy kicsit (már amennyire lehet ebben az állapotban).Egy kis összebújás ,lassúzás ilyenek...Szóval Leni nem fáradt úgyhogy a végén hármasban lassúztunk( az ilyen pillanatokért érdemes élni és családot alapítani).Fél kettőkor betoppantak anyuék egy üveg pezsgővel.(mentek haza valami baráti összejövetelből és gondolták ,ha még fényeket látnak nálunk .....)Éjjel 3ig tartott a "buli".A lassúzásból twist és rock and roll lett.....Kicsit mókás lehettem ,a férjem csak ennyit mondott : "twistelő pingvin"....

Tegnap voltam Rigó dokinál,csináltak CTG-t is.Minden Ok.Az egyujjnyi méhszáj maradt,annyi a változás ,hogy most már a belső is.Dr.Rigó mondta ,hogy érezte a Chiara buksiját.9.-én megyünk UH-ra ,kiváncsi vagyok ,hogy mekkora ez a leányzó.Tegnap a várakozás közben megint elbizonytalanodtam a sok hatalmas pocak láttán.

KÍVÁNOK MINDENKINEK BOLDOG,SZERENCSÉBEN ÉS EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDÕT!!!

+ Jobbulást a betegeskedő manócskáknak!

Üdv. Mindenkinek!
H.Kata(35+2)
hoka
 
 


sziasztok!

láttam nemrégen kukacos témátok volt,))ez engem nagyon érdekelne, és kérlek segitsetek nekem, (azok akiknek fia van), h mikor kezdtétek el és kinek a javaslatára a fütyi ellenőrzését? nem tudok rá jobb szót, (most biztos kinevettek), de olyan tanácstalan vagyok, nálunk az ismerősök körében lányok vannak, akiknek meg van fiuk, azok is mind mást mondanak. ki azt h elejétől fogva, ki azt h fél év körül, a védőnő szerint már kéne, azt persze nem mondja h kihagyott 2 hónapot,nem jött felénk, előtte meg még korainak tartotta, a doki szerint 1 éves korig ráér. nem tudom mit tegyek, már próbáltam picit mozgatni, felhuzni neki, de meg se moccant, ez nem hiszem h teljesen normális, hiszen már 7,5 hónapos lesz a fiam, és tanácstalan vagyok. láttam már nyáron egy négy hónapos babánál h olyan szépen sikerült az anyukájának hátrahuzni a bőrt, nekem meg nem. félek h gond lesz és nem akarok kifutni az időből. mit tanácsoltok nekem?

köszönöm előre is.

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hoka
Vigyázz magatokra! Persze 5 nap és túl vagy a legkockázatosabb időszakon, azért próbálj meg amennyit csak lehet pihenni, fekve maradni. Tudom hogy nehéz, de ezt a pár hetet már ki kell bírni. Nem jól hangzott ez a 25-ei fájdalom. Kihajtottad magad gondolom rendesen az ünnepek előtt. Vigyázz a fertőzésekre, mert nyitott belső méhszájjal könnyebben jönnek!

Csilla
Bár nekünk lányunk van és az is lesz, de a családban vannak fiúk is. Nekik sem a legelején kezdték el húzogatni, de pár hónaposan már igen. Szerintem érdemes megmutatni orvosnak esetleg nem csak a tiéteknek, ha egyáltalán nem mozdul meg, de azért a műtétől sem szabad annyira félni. Még mindig jobb, mint az unokanővérem kisfiának, akinek az orvos már egész nagyon hátratépte, utána szegény gyerek csak a kádban volt hajlandó nagy könyörgések árán pisilni. Akkor inkább a műtét. Gyorsabban gyógyul.

Ma bent voltam a munkahelyemen és mondtam, hogy nem megyek többet dolgozni. Kicsit féltem a reakciótól, de nagyon rendesek. Isten bizony összetehetem a kezem, remélem akkor is meglesznek még amikor Száva 2 éves lesz, és visszatudnak venni. Itt nem lenne gond a gyerekek betegségeivel sem.

Detti
nyfdetti
 
 


Sziasztok

Minket is lert a betegseg,meghozza vasarnap ejjel ota,lazas lettKépKépAzota mar remelem tul vagyukn a nehezen,mert reggel ota nem lazas,es mas baja sincs,pont olyan kis eleven mint elotte szererncsere.Holnap visszuk dokihoz,kivi vagyok mit mond,mert hetfon csak azt mondta hogy csillapitsuk a lazat.
Ugyhogy en meg nem dolgoztam az uj evben,de holnap azert be megyek par orara amig apukam ide tud jonni vigyazni ra.
Anyua noveremeknel van kint januar vegeig ugyhogy most az ottani 3 fiukat kenyezteti,persze nekik is kijarKép

Detti
Latom ti is most mentetetk eloszor szilveszterezni Adel ota.Mi is,hat jol sikerult,fini vacsi jo tarsasag,szep kornyezezet es nagyon sokat nevettunk ami a lenyeg ilyenkor.Alex a papaval+Zalannal (unokateso)szilveszterezett,pont mint naltok,trombita,diszites es jo nagy tancolasKépKépBar Ok 9-kor ma laudtak,mert nem birta volna segeny egyedul a kettovel tovabb.

Zsuzsa
Terhesen nekem is volt ilyen es tenyleg virus volt,meg jobban szenvedtem mint egyebkentKép

Dori
Apa kitett magaertKépEz valami kerek szulinap volt?Sok boldogsagot utolag isKép

Katus
Nagyon hasonlitanak a gyerkocok,de ez olyan jo dolog.Bar nekem Liza azert meg babas pofival rendelkezik de csuda edesKép

Kuki temaban en ugyebar otthon vagyok.Alexnak az elejtol le volt tapadva,a doki szerint ebbol felvagas lett volna.Ezert mi korulmeteltettuk.Tudom hogy nem mindenkinek jon ez be de igy sokkal konnyebben tisztan tarthato neki,plane nyaron.5 perces bevatkozas volt es nem fajt neki,mert nagyon nyugis volt utana is.
Sok ismerosomnel van most gond 3 ev korul,van akikne felrantottak es a rossz elmenytol a gyerek azota fel a dokitol es nem lis lett jo mert ujra kellett nekiKép
Azt mondjak a legtobben hogy 1 eves koraig nem erdemes csinalni semmit,utana egy sebesz megmondja hogy erdemes-e huzogatni vagy nem.De ha igen akkor is csak kicsit mindig.

Kata
De jogy csak elfaradtal a sok huhoban es meg minden OK a kislannyal odabent.Meghato lehetett a lassu,tenyleg igazad van gyerek+szereto ferj nelkul mit sem er az egesz elet.

Pusz
kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


SZiasztok!

Kataa: remélem, Alex jól van azóta, mennek neki a gyógypuszik!Kép

Amúgy hála az égnek egyedi eset volt az a bizonyos, azóta nem taccsoltam. Ileltve ma hajnalban volt hányingerem, de kisróka nem volt, csak fenyegetőztek..
Vírusra azért nem gyanaxom, mert nem nagyon szoktam semmit elkapni, szerencsére jó erős az immunrendszerem, influenzám is gyerekkoromban volt utoljára, pedig soha nem oltatom be magam..

Szóval valószínűleg Eszterke belecsüccsent a gyomromba, de azóta felállt szerencsére Kép)

A mai program: a lábiját az egyik alsó bordámnak támasztja és befeszít pár másodpercre.
Két ilyen között pedig elégedetten tapicskol és boxolgat a hasamban. Jól elvan Kép)
Hát azt szokták mondani, a 30. héttől a nap 90%-át átalussza a gyerek és sokkal kevesebbet mozog. Nálunk ez pont fordítva van. Azóta bulizik csak igazán, mióta betöltöttük a 30-at!!

Üdv:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Na sziasztok!

Nálunk is lementek az ünnepek, kicsit rövid volt most ez a "téli szünet". Kép Zsolti nagyon édes volt, ahogy várta, meg ahogy örült az egésznek.

Anikó még sosem volt beteg, és persze mikor máskor jött volna elő, mint 25-én. Már lázasan ébredt, és egész nap lázas, nyűgös volt. Másnap aztán semmi. Mi lehetett? Vagy lehet, hogy az Oscilloscoccinum tényleg csodaszer?

Egyébként rendben vagyunk, és lekopogom, eddig még a Zsolti is megúszott minden őszi téli vírust.

Anikó is sokat "tejesített" mióta nem írtam: kibújt 2 alsó foga, mászik, térdel, felhúzódzkodik, ül! Szinte egy teeljesen más gyerek lett! Kép

Fütyi téma: nekünk azt mondta a doki, hogy lassanként, mindig csak addig húzzuk, amíg magától megy. Ezt már pár hónapos kora óta csináljuk, és eleinte sokkal inkább le volt tapadva, most már szinte teljesen OK.

H. Kata,

Ezt a webkamera dolgot én is szivesen bevezetném! Kép
Vigyázz magadra, mert bár tényleg pár nap és a kritikus időszakon túl leszel, de azért csak jobb a kislánynak odabenn! A fertőzésekkel tényleg vigyázz, no meg az összebújással is. Kép
A pocak méret nem számít! Bár annak idején én is mindig elcsodálkoztam egynémely hason! Kép

Kataa,

Ritka dolog, hogy az Alex beteg! És persze pont ilyenkor nincs kéznél a nagymama! Reméljük, tényleg csak ennyi volt, és holnapra kutya baja!

Katus!

Végre! Nagyon klassz kis kölyök ez a Beni! Gyönyörűek! Milyen nagyfiú lett! És ahogy elnézem, elég hamar le is hagyja majd a nővérkéjét! Tényleg hasonlítanak egymásra, na meg az apukájukra! Kép

Zsuzsa,

Nem tudom hol olvastad azt, hogy a 30. hét után kevesebbet mozognak, de ez nálam sem jött be, sőt!


Kópé
Vendég
 


Kataa,

JOBBULÁST ALEXNAK!!!
Köszi a sznapi jókívánságot!A kerek az tavaly volt,de akkor Boti születése miatt nem volt olyan nagy ünnep sem a karácsony,sem a 30. sznapom.Most bepótoltuk.Igaz egy hónap múlva lesz a névnapom,és mondtam Gábornak,hogy meg ne próbáljon még egy szál virágot sem venni ,vegyük úgy,hogy a karkötőt arra kaptam.
Szilveszter hogy telt??

Zsuzsa,

örülök,hogy jól vagy!
Én emlékszem,hogy nekem sem csökkentek a magzatmozgások a terhesség vége felé sem.És ahogy szétterültek bennem,szét szakadtak a bordáim,iszonyatosan fájt egy-két mozgásuk.
Azt "szerettem" még,de nagyon,amikor a fenekét ki-és felnyomta!A rekeszizmom a gyomromba csúszott, és levegőt is alig kaptam pár percig.


Hoka,

mostmár kezdek izgulni értetek!3 hét múlva jöhet a kiscsaj!Gondolom Ti is benne lennétek.


Dóri
angelheart
 
 


Kópé,

már kezdtelek hiányolni!
ANIKÓNAK is gyógypuszik!Bár ahogy írod már kutya baja.Nem akkor jöttek ki a fogacskák(láz)??Amikhez külön gratulálok,meg az ügyes mutatványokhoz is!
Oscillot én is adom,és szerintem azért egy fokkal lazább az idei tél betegség terén,mint a tavalyi.Az nagyon gáz volt.
Nekünk Botinak 7 foga van,és csórikámnak most 3! jön egyszerre.Most volt 3 hónap szünet,aztán hirtelen beindult fogzásilag.Marcinak meg már csak egy kell,és meg lesz a 20!El sem hiszem,mert ő különösen sokat szenved a fogakkal,mire kibújnak.Azért 6 hónapos kora óta már kicsit fárasztó...

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Zsanett vagyok, 27 hetes kismama. Jövő hét hétfőn kell mennem terheléses vércukorszint mérésre. Meséljetek már róla valamit légyszi!
Köszi
zsani79
 
 


Kope
En is hianyoltalak magamban ,de akkor a virtulasi terben elert es jottel irniKépKép
Zsolti is mar abban a korban van hogy kezdi erteni a kari lenyeget,es ezt olyan jo latni,igazKép
Oscillorol jut eszembe ,szerintem attol jott rendbe Aniko ,mert Alexnak is adtam most tobbet,mivel a kup sem vitte le a lazat gondoltam probalkozom vele, es nagyon remelem hogy ejjel mar nem lesz lazas,es akkor vege is lesz ennek.Hihetlen jo ez a homeopatiaKép
En heti egyszer adom neki immunerositonek es a masfel ev bolcsi ota most eloszor betegKépKépKép
Szoval Aniko babad is kezd nagyos dolgokat felvenni,meg csak most szuletettKépKép
Webkamera tenyleg jo talalmany,aposom is cska azon keresztul boldogit minketKép

Zsuzsa
Na akkor csak igy tovabb,tovvabi roka elkerulest kivanokKépNekem csak az utolso egy hetben csokkent a mozgasa,ugyhogy meg van par heted mire lenyugszikKépAztan ha kibujik akkor jon csak a jo kis buliKép

Dori
Hat akkor ez az utolagosan is szep volt toleKép
Jaj ne is mond par het es en is annyi leszek....MEg a 30 traumajat sem hevertem kiKépKép (na jo csak vicc volt,18-nak erzem magamKépKép
Szilveszter jo volt,puccos etterem,jo zene+tarsasag,es annyit nevettem hogy mar fajt az arcomKépKépMost ugy gondoltuk meg egyszer elmegyunk egy jo helyre,jovore mar remelem nem tudunk...Kép

JO ejtKép
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Zsuzsa!

Chiara szinte egész nap meg sem mozdul,aztán amikor apa hazaér (éjfél körül) és elkezdi simogatni ,puszilgatni ,úgy beindul,hogy hajnali 3ig meg sem áll.Már kezdem úgy érezni magam mint egy bagoly.Ma is miután elvittem Lenit a suliba,hazamentem és visszafeküdtem aludni.Délután egykor ébredtem fel,még azt sem vettem észre ,hogy a férjem elment dolgozni. Te is aluszékony vagy?

köszönöm mindenkinek az aggódó hozzászólásokat ,de szerintem még huzzuk egy pár hétig.Nem lesz semmi gond.Érzem.Babonából még a táskát sem pakoltam össze teljesen....

H.kata
hoka
 
 


Kataa,

köszi!Én sem érzem magam ennyinek.Nekem olyan 25 körül állt meg az idő.Persze az már rég volt...
Szilv.-rel kapcsolatban igazatok van!Mi talán jövőre megyünk nagy buliba.
Én néha már azt is várom,hogy 5-6 évesek legyenek,és velük együtt "bulizhassunk".

Hoka,

én már rég nem vagyok terhes,mégis sokx vagyok aluszékony(emiatt a sötétség miatt!)Kép
Különben én is sokat voltam ilyen.Marcinál még az volt a jó,hogy szinte akkor dőltem le,amikor akartam.És nagyon jól esett a du.-i szunyókálás,mert éjjelente én alig tudtam aludni!Amikor Botit vártuk ezt már nem tudtam megtenni,Marci nem hagyott rá időt sem...

Dóri
angelheart
 
 


Zsani,

én nem a klinikán csináltam a terhelésest, hanem Egerben, de talán Zsuzsa vagy Dóri többet tud az itteni szokásokról. Sőt, Hoka is nemrég esett túl rajta...

Katus
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: