Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Katica! Gyönyörű Léna baba!!!!
Hozzátápi annyira nem menő, inkább a tejcsi megy. :oops:

Angel! :)

Szöcsi! Megkaptam!

Csajok! Szívesen biztosítok otthont egy talinak.
A Blaha közelében lakunk, jól megközelíthető.
Mit szóltok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Olvasni szoktam itt is, bár írni nem, arra valahogy ott ragadtam a babavárósban :roll:
Gyerkőcök csodaszépek itt is :)

Hanna!
Én taliban nagyon benne lennék, ha a meghívás vonatkozott minimanókra is :roll:
Épp odaát pedzegettem a mini-bébis anyuknál, de ott nem korbácsoltam vele fel nagyon a hullámokat :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Jajj, de jó lenne!
Na, írok gyorsan oda is. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Katica! nagyon szépek vagytok! Milyen az a répa-torta? Piskóta és répakrém? Cukrászatban készíttetted? Helen Doronra elviszem én is őket egy próbaórára, aztán meglátom. A Zengőangol heti 1X 30 perc! a 2 gyereknek 10.000.-/hó. Akkor inkább én is itthon tapsikolok velük. Férjem szerint kínaiul kellene tanulniuk, az a jövő. Azt hittem, viccel, de minden 5. ember kínai, szerinte ez nem hülyeség. Persze még magyarul sem tudunk, bár Kirácska mondogat bababa, mamama féléket.

Lois! Üdv ideát!

Hanna! Nálunk ugye hamar indult a hozzátápi, így délelőtt gyümi kis joghurttal vagy túróval, ebéd főzelék, uzsi déli főzelék, este tejpép. A 2 főzelék iszonyat mennyiség, kb. 800 ml, tele a turmixgép minden nap. Rágcsálni szoktam venni puffasztott rizst, azt majszolják babakocsizás vagy vásárlás közben. Szépen esznek kanállal, csőrös pohárból iszunk, néha poharat is használok. Azt gondoltam, ez a hozzátápi borzasztó dolog, de annyira kreatív lettem, főleg, hogy az elején Hunci bátorított, hogy nem ismerek magamra...
Persze az anyatejnél nincs jobb, dehát nálunk így alakult.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi!
Mi nagyon nehezen haladunk. :(
Pár kaját megeszik, de keveset.
Még 90%-a a kajának tejcsi.
Nálunk a 800ml főzelék 10 nap alatt fogyna el.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, tök jó:))))))))))))))))CSak hát a bölcsi meg a munka miatt nem érek rá annyira, mint eddig.

H beteg :cry: egy kiccsajtól kapta el...akit hoztak a szülei, hiába mondtuk nekik, hogy beteg, azt haztudták, nem az.
Pénteken a fél, hanem a 3/4 bölcsis gárda nem jött...H még ment, de estére kidőlt...
Nincs láz, csak hőem és trüszi, orrfolyás, a dokibánk szt , ha ez így marad, akkor okés, mehet hétfőn bölcsibe...

Zoos tali is jó ötlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lois, én is így voltam alta.táskor, mint te.Ha ügyes vagy és kitartó, akkor beválik, legalábbis H-nál így volt.
Vendég
 


Hanna
mi is nagyon benne lennénk a taliban! Multkor úgyis pont váltottuk 1mást. :( Blaha 1busz! :lol: (Aztán télen meg lehetne nálunk, sokan elférnénk,fűtött szoba, vicces kutya, és még számos dologgal kecsegtethetnék! :wink: )

Hozzátápi, ha van tejcsi és hízik is Olivér akkor jó így , nem? :) Léna sem akart elfogadni sokáig szinte semmit.

Hunci
ez milyen???bosszantó, gondolom nem volt kire hagyni a kislányt, egyszerűbb belökni betegen. :roll:

Angel
akkor ügyes is ez a lányka. Igen L.nek narancsbőrős volt a popsija mikor még dagi volt. :lol: :lol: imádtam. Hasonlítanak? :) még jó h. nem 1 az orvosunk :wink: (van egy kapucnis képe Lnek ott már én is néztem :) ) Sz...klubbosokról tudsz valamit? követted őket a zártba?

Akkor majd szervezzünk sétát a zooba is!bár gondolom tavasszal már érdekesebb lesz nekik.Bár mondom 300ért akár hetente sétálnék ott! :lol:
Mi ma és holnap folytatjuk az ünnepségsorozatot :) Léna nagyon élvezi.

Orsival mi lehet???

Kép
katica_75
 
 


Szöcske
piskóta és a répa bele van reszelve+lekvár és rajta marcipán.Igen rendeltem és nagyon finom volt nekünk is.Ma ugyanilyet készített a keresztanyja csak almával, az is fini.Holnap meg puncstortája lesz abban sincs tej, a tojástól meg nincs baja, így az már mehet.Biztos jó az a másik angol is, na meg a Hd. 1 gyerekre kerül ennyibe.

Kép
katica_75
 
 


http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/e ... 7zf?play=1
kész a klippünk! (a végét már nem lehetett vágni, ezért van ott a hangom
:oops: )

Kép
katica_75
 
 


Hanna,
de jóóó, tetszik a zötlet! :D

Lois,
:D :D

Hunci,
ó, de "kedves" szülők! :x
jobbulást kisfiadnak!

Szöcske,
ügyeskék a pohárral, meg amúgy is! :lol:
hú, én imádtam a csőröst, a pohár vmi piszok nehezen ment utána! :roll:

Katica,
narancsbőrös, komolyan? :shock: :lol:
szt a hasonlítanak :wink: Léna mostani képeit is nézve, meg a macis rugiban még én is szinte összekevertem őket! :oops: :lol:

igen járok a szániba! te nem tudsz már oda belépni? azt hittem minden régi tud... ha gondolod szt írj privit Kókusznak v. Katának!
Monyóka szépen haladgat! :wink:

angel37
 
 


Katica! Szuper a videó!
Narancsbőr. :)

Csajok!
Szeptember 19.? 26.?
Kinek mi a jó?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica,
jó nagyon a video!
gyönyörű cuki kis Léna! :D
tényleg, hogy változik! :D

angel37
 
 


Katica :P
Boldog szülinapot Lénának!

Hoztam 1-1 képet a fiúkról.

Márkóm:
Kép

Milcsim:
Kép

S sajnos most mennem is kell...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Először is:
NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK LÉNA BABÁNAK!!!!! :P

Szöcsi!
Gratula az első fogacskához! :D Ha elküldöd a sapi képét és a tel. számod, akkor szívesen megnézem a sapit. Mi Lilinek télre most ott vásároltunk be, meglepően olcsó az üzlet. :shock: (A tel. szám csak azért kell, hogy felhívhassalak mibe kerül, és kell-e még?).

Boni!
Te hogy tanítottad meg Zsiginek az egyedül evést?
Lili egyből a fejére fordítja a tányért (kajcsi a földön landol), valamiért az alja érdekesebb. :oops: Így most én etetem, és ő is kap egy kanalat a kezébe, de nem nyúlhat bele a tányérba. Hagynom kellene? Mit tanácsoltok?

Katica!
Lénának miket adsz darabosan? Lili a darabos főzelékektől öklendezik, de ha valamit adok a kezébe, azt elmajszolgatja.
Megkérdezhetem milyen kártyátok van, amivel olcsóbb az állatkerti belépő?
Tündéri a képeken! Végül is lemondtál a gesztenye tortáról? Ez a répa torta is nagyon szép. Milyen ajándékokat kapott Léna? Milyen volt a fogadtatás?
A klippeteket megnéztem, és végigsírtam. Olyan szép! Lili itt ült az ölemben, és egyfolytában mondogatta: baba. Léna vonásai nem változtak, csak kikerekedett időközben (főleg az arca). :wink:

Xandra!
Mekkorák a fiúk! Legközelebb egy kicsit bővebben, légyszi.

Lilinek egyszerre jön a két felső szemfoga, eléggé változó hangulata van mostanában, éjszaka 4x felsírt, hála istennek gyorsan visszaaludt. Egyébként jól van, újabb szavakat tanult meg: ablak, fa puszi. És egyfolytában osztogatja a puszikat, megszeretget mindenkit. Kedvenc szava a szia, ha valaki köszön neki, akkor addig mondogatja a sziát, amíg a másik fél meg nem unja, és már nem válaszol.

8)
Vendég
 


Szöcsi, ti jönnétek a talira???Tök jó lenne.

Léna vidiója nagyon édes lett!

Nők, igen, hagyd!Most!Egyik kanál neked, eteted, másik neki, ő meg játszhat vele, de tarts szabályt, dobálni tilos, akkor pl elveszed a kanalat és nincs kaja.Stb stb.Engedd kibontatkozni, hogy megismerje saját magát és a világot és bizony, koszos földdel jár ez együtt... :lol:kitartás!

Szandi, édesek!
Vendég
 


A 19. nem jó, mert szülinapozunk, (én és az unokatesóm leszünk 23-án szülnaposak), talán a köv. hétvége. Mindig a férjemtől függ, egyfolytában betonoznak, szerintem oviban betonkeverő volt a jele. Kész a borház, csak még a házunk nem épül... :roll: Bulizni már lesz hely.
Szeretnénk elmenni.

Szandra! Hihetetlen, mekkora nagyok vagytok! Imádnivalóak a fiúk! Írj néha bővebben!

Katica! Én megint sírtam, ahogy néztelek benneteket! Annyi mindenen ment az ember keresztül, aztán itt vannak az utódok, és úgy, de úgy repül az idő!

Angel! Nekem nem volt csőrös poharam, mindig pohárból ittam, de 2-nél örülök, ha végzek a főzéssel, etetéssel. Ebéd után mindig poharazunk, próbálom arra is szoktatni őket. Amit most befektetek, mármint energiát, gondolom, hamar megtérül.

Tegnap babaúszás volt, imádjuk, igazi családi program. Kár, hogy utána a szülők is kipurcannak. Ja, és Norbika felállt tegnap, apára rákapaszkodott este. A férjem majdnem megkönnyezte, úgy örülünk a kis huncutnak.

Nők! Evésről írhatnátok többet, bár elég kreatív és bátor vagyok, nincs bajuk sem a joghurttól, sem a túrótól. 2 hét múlva kipróbáljuk a tojássárgáját.

Megyünk ebédelni!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hanna,
hú, most még nem tudom :oops: de remélem tudunk menni bmelyik nap lesz! :)

Xandra,
nagyon cukik a fiúk! :P :P
Márkó nagyon Te vagy! :wink: Milcsi haja! :lol:

Szöcske,
biztosan! :)
nem azért írtam :wink:

Nők,
édes lehet Lili, ahogy dumál! :lol:


kaja:
nemsoká próbálhatjuk a krumplit! 8) kíváncsi leszek :roll: :wink:

éjjel olyan hangok jöttek a kiságyból, minta vadmalac túrna :shock: :lol: ma volt orrszi-porszi rendesen.

angel37
 
 


Angel
brrr, csak nem fázott meg?! Jobbulást. Hajrá krumplesz! 6 hósan elkezditek? Van valami reflex ami miatt ennyi idősen még nem befelé megy a kaja hanem kifelé nyomja először. :) aztán be is, csak matekos először.
Sz.c. nem rég vettem észre h. zártat csináltak...meg nem tudok már több topicot követni :( de ha jó hír lesz szólsz majd?? Örültem nagyon M..kának is!

Nők
darabos, a főzeléket csak villával nyomom össze, vagy azt sem.Krumpli répa, pici husikat simán megeszik.Kenyeret, sajtot, gyümiket darabokban eléteszem csak a tálcára és Ő maga kapja be.Mondjuk ennek az lett a visszája h. a kanalas kaják most nem nagyon mennek.De akkor én is adok neki kanalat. Amúgy a porszívót már el sem teszem az etetőszék mellől :lol: De ha Lili is majszolgat akkor biztos belejön hamar. Sajnálom h. megviseli Őt a fogzás! De milyen ügyes ezekkel a péci szavakkal :lol: :lol:

a kártya korababáknak jár ha 1500gr alatt születtek.
Köszi a dícséretet. Mikor mondtam h. semmi tejes nem lehet ezt ajánlotta a cukrász, így maradt el a geszti. Kapott csúszdát amihez azt hittem kicsi, de nagyon élvezi, saját maga löki el magát :) , sütifaló bödönt ami ilyen formabedobó csak beszél-az is tetszik neki, bár még segíteni kell, meg kockafaló vizilovat ami babataxi meg járássegítő...meg fülbevalót anyóstól, bár én nem vagyok biztos ebben a füllyukasztásban :)

Szöcske
gratulálok a fiatalúrnak!! és kicsit írígykedek a tejtermékekre! :) Léna szeretné a joghurtot de visszajön neki :( és a nem HA-s pép is...mostmár azt gondolom lehet h. tényleg allergiás rá?...Jó lehet ez az uszis program!! :) Neked ők hányadik hétre is születtek? mikorra voltál kiírva?

Xandra
köszi.Nagyon szépek a fiúk!! Jól vagytok?

Hanna
sztem nekünk mind a kettő jó eddig.

csak még 1 képet, ez a kedvencem a szülinaposok közül.2lett Jaa és a tükrös-átok megtört!:) Mégis lett foga!! tegnap reggel a jobb alsó 1es, olyan cuki! :)
Kép Kép

Kép
katica_75
 
 


Katica,
gyanús a kis taknyos :roll: :wink:
drnő azt mondta, ezt a hónapot még húzzuk ki, aztán jöhet más, először egy kis táp ( :?: ), krumpli, aztán majd alma, barack.

hííí, első fogacska! :lol:
kép??

nagyon cuki, ahogy szagolja a virágot! :D

angel37
 
 


Sziasztok!

HUnci sajnos ez a bölcsi hátránya.. remélem Hunor nem fog sokszor beteg lenni.

KAtica Léna gyönyörű

Xandra fiúk nagyon édesek, és ezen a képen olyan egyformák.járnak már?

mi is betegek vagyunk, nátha ezerrel meg pici köhögés.

Nők én ugyanúgy csinálom, mint HUnci hagyom érvényesülni, ha csapkod, dobálózik elveszem tőle a kanalat, villát, mindent. most már szerencsére egyre kevesebbet! de a csatatér néha az húb.+

Hanna tali jó ötlet elvileg eddig mindkét nap jó! csak az agyamba is majd jól raktározzam el

:oops: :oops:

Szöcske ügyi vagy! babauszira mi azért nem vittük CSigulinót, mert hajlamos a bronchitisre :cry:


Süteményrecept (gyesen lévő anyukáknak):

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 fokra.
Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint.
Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral.
A többi margarint szedjük ki Öcsi kezéből, és mossuk le a falat.
Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót.
Ismét vegyük el a margarint Öcsitől.
Fürdessük meg a macskát.
Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra.
Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet.
Vegyük ki a füstölő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett.
Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az előbb.
Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.
Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből.
A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe.
25 percig közepes lángon süssük.
Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől.
Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon.
Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.

Bevonómáz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin.
Vegyük ki azt a kurva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el.
Jó messzire.
Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről.
Tegyük Öcsit a járókába.
Adjunk a mázhoz 5 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tűzön forraljuk 2 percig.
Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet
költségét.
Kössük ki Andikát az asztallábhoz.
Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből.
Dobjuk ki.
Kapjunk idegösszeomlást.
Vendég
 


Sütirecept oltári! Ha egyedül vagyok, minden nap végén enyém az utolsó sor!

Angel! Én először az almalevet próbáltam ki, aztán a pépes almát tízóraira és úgy a krumplit. Mindig mindent csak tízórai előtt egy pár kanállal. Valahogy úgy írta egy tudományos könyv, hogyha hozzátápi, akkor szoptatás/etetés után kóstoltatunk, ha elválasztás, akkor előtte. De nem okoskodásként írtam, szerintem mindenki a maga tempója szerint halad. Őszibarackot spájzolj be a fagyiba.

Katica! 34. hétre születtünk, jan 10-re voltam kiírva és dec. 1-jén bújtak ki. Most vagyunk olyan 7, 8 és 8,3 kg. Joghurtot csak a gyümibe keverek pár kanállal, túrót is szintén. Füllyukasztásban miért nem vagy biztos? Fogacskához gratula, imádjuk mi is! Teát le is állítottam, Kisnorbi megissza a forralt vizet is, így csak azt kap. Igaz, azt issza, mint Zidane, a víztorony. Ha emlékeztek még a focistára, akiről mindig ömlött a víz... :lol:

Vizet meddig kell forralni nekik? Valaki tudja? Mármint csapvizet mikortól ihatnak? Nálunk elég jó a víz, szoktunk a hegyekből is hozni forrásvizet.

Na ennyi, mert tegnap egyedül voltam és mind a kettő aludt már 8-kor, most meg Kirácska rákapott apára és még mindig itt kúszik-mászik a szobában. Kisírja magát az ágyból, apa kiveszi én meg kezdem minden nap elölről vele a szenvedést.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, azt mondják, aki jár babaúszira, annak már mindegy :wink: amúgy én 1 évesig, onnantól csapvíz.De tény, annyi szart insznak a babaúszin, hogy a csapvíz sem rosszabb.

Léna édes!

Boni :lol:

Beszokott egyrészt :lol: másrészt :cry:
Vendég
 


REggeltet!

HUnci nehéz lépcsőfok lehet ez neked! biztosan hiányoznak a közös napok! kitartás! ügyes a kicsi fiad!

Szöcske nálunk is vízivás van! kivéve amikor beteg. mert akkor jobban issza a teát :roll: most a sláger nála a szivószál egy hónapja, így vettem neki szívószálas cseppmentes poharat! egyébként szépen iszik pohárból is.

tegnap látnotok kellett volna hogy tömte két pofára a pogácsát a gulyáslevessel.

no és átvette apja rossz szokását..ő amikor hazaért le a gép elé, felteszi a lábát és úgy eszik miközben olvassa a híreket. erre Zsiga bele etetőszékbe és lábakat fel az asztalra! majdnem agyvérzést kaptam.. no de erről is leszoktattam. addig nem adtam enni .. és apának sem :wink: :lol: most mindketten kúltúráltan esznek! :lol:
Vendég
 


Szöcsi,
nem okoskodás egyáltalán! :D
biztos fogok én itt kérdezősködni! :wink: egyelőre fogalmam sincs úgyse, csak pillogtam a drnőre, hisz még egy ideig scak cici van.

amúgy azt mondta, hogy kaja előtt egy kicsit v. két kaja között. hááát, hogy hozzátáp lesz v. leválasztás, még nem tudom :oops: mindkettő esélyes.

Boni,
ez aztán a nevelés! :wink: :lol:
agyvérzést ne emlegessünk :oops:


tegnap voltunk ortopédián:
sine morbo :D , csípő rendben, fejét jól tartja. a lábikák állnak csak nagyon kifelé (tipikus korababa dolog), majd 6 hét múlva kontroll, aztán meglátjuk, kell-e Bebax cipő.

angel37
 
 


Angel grt :lol: és bocsi az említésért :oops:
Vendég
 


Boni,
köszi! :lol: és sebaj :wink:
nekem is szavamjárása volt, néha kicsúszott mostanság is, de igyekszem nem hasznélni :oops:

angel37
 
 


Sziasztok!

Rohanok most is, csak dicsekedni jöttem :oops:
Kép
(A különdíjat a zsűri szavazza meg, nem küldött sms-függő. Egy tiszta verseny volt :shock: igaz, díj sincs, csak ez a fotó :D )

Milánka büszke anyukája 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Xandra,
naaagyon gratulálok gyönyörű Milcsidnek és a büszke Anyukának! :lol: :lol:

amúgy mi lett volna a díj?
kell ennél a büszkeségnél nagyobb? :wink: :D

angel37
 
 


Angel :P
Nem kell :lol: Erre hajtottunk, mert sms-t nem voltam hajlandó küldeni. Ott volt díj, de tudod, család el sms-ezett 50 ezer forintot és kaptak egy 10 e Ft értékű csomagot :shock: :D
Örülök, hogy Diókával úgy néz ki, rendben minden :wink:
Pussz

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra! Nagyon gratulálunk a kis különdíjasnak!

Nagyon kevés az időm, alig tudok jönni. Talira biztosan nem megyünk, mert betonozás van. Azért mindenkinek jó szórakozást, ismerkedést!

Tegnap néztem Erős Antóniát az ikrekkel, kicsit irigykedtem, hogy ő még olvasgatni is tud a kertben. Nálunk reggeltől-estig folyik a házimunka, főzés a gyerekeknek, minden nap mosás, vasalás, délután séta, uzsi után játék estig, úgyhogy kevés a 24 óra.

Sapka-ügyben ha valaki tud valamit, szóljon! Bocsi ezzel a hülyeségemmel. Overállok már megvannak, készülünk a fagyokra, bár imádom a hosszú, napos őszi időket, mint amiben most van részünk.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szandra!
Gyönyörű a kisfiad(a másik is! :) )
Gratulálok!

Azt tudja vki,hogy Erős Antóniának is lombikbabái vannak?

Szöcske,
nemsokára sokkal könnyebb lesz!
Én már csak 2 naponta mosok és csak azt vasalom ki,amit nagyon muszáj!Ha majd azt eszik a gyerekek,amit Ti,azzal is könnyebb lesz! :)

Andi
Kép
aanda
 
 


Szöcske,
http://www.next.co.uk/shopping/children/accessories/1/6
Én nem nagyon láttam mostanában h&m-ben, itt viszont meg tudod rendelni. Van egy lány, aki Londonból küldi, jelenleg 400 Ft-ot kér egy fontért. Megbízható, korrekt nő, mi páran rendszeresen rendelünk tőle a babásból. Írok elérhetőséget, ha érdekel.
A cumi-mikulást szerintem gondold meg, gonoszság elvenni a pótmamát tőlük, lelki sebeket okozhatsz vele...

Szandra,
széééép, és a másik is!

Anda,
írtam privit!

Angel,
nektek gratulálok a félévhez, ügyes kislány!
20140901102739
 
 


Szöcske :P Andi :P Hajni :P
Köszönjük!

Boni :P
Korábban kérdezted, járnak-e már a fiúk. Jelentem, Milcsi mától jár :lol: Márkó még tökéletesíti a fogódzkodva járását és csak szerintem úgy 1 hónap múlva fog egyedül járni.

Szöcske :P
Én ma vettem téli sapit 790 Ft-ért a Kik nevezetű boltban. Nagyon örültem neki, mert voltam Németországban, ott vettem nekik kabit, de nem találtam olyan színű sapkát. És ebben a kis gagyi boltban meg volt, ráadásul nagyon ari és többszínű, máshoz is jó lesz :D Vastag sapi. (Nekünk volt 2 olyan szuper sapink tavaly, egy vagyonba került, de az egyiket már eladtam negyed áron :( Azért nézd meg Norbinak, ha gondolod, a vonalzóm alatt a link.)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

26.-án 14 órától
Lois- Réteskék, többféle
Hunci
Puszedli- chips, egyéb rágcsa
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag - édes keksz
Viktu - pogácsa/kifli
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo - tzatziki? + valami édesség
Raniko - kencefice, körtetorta?
Babaimádó
Hanna szeletelt kenyér, mennyit vegyek???? , ásványvíz, üdítő, ropi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csajok!
Én sajna nem tudok most menni, tudom, hosszú ősz és tél jön, de tavasszal vagy koranyáron, ha már süt a nap, akkor mindenkit szeretettel látok itt nálunk, Érden. Nyugodtan "be lehet hajtani" rajtam :lol: :lol:
Érezzétek jól magatokat!
Pussz

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Aanda! És az mikor lesz kb., amikor azt eszik, amit mi? Csirkepöri nokedlivel, sült szalonna tojással, apa kedvence: csülök tepsiben... Szerintem nem nagyon tudok majd főzni tőlük, vagy el sem bírom még most képzelni, mert felügyelet alatt kell, hogy legyenek.

Szandra: néztem a sapit, 46-os a fejkörméretünk. Egyformát szeretnék venni, bele vagyok szerelmesedve abba a Lili-féle sapiba.

Hajni: már nagyon rég néztem a nextes oldalon körbe, még amikor várandós voltam, elmentettem a csajszi elérhetőségét tőletek.

Hét elején Kira belázasodott, kapott Amoxicillint, most meg csalánkiütései vannak. Doktornő szerint a gyógyszer a bűnös, most meg adnom kell rá Calciumot. Megint van min aggódnom...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szandra
Ránk számíthatsz :wink:
És gratulálok ábrándos szemű kisfiadhoz, szépséges, már ha egy pasinál lehet ilyet mondani :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Még elfelejtettem: ma voltunk Dévényen, Kisnorbi már egyáltalán nem sírt, sőt vigyorgott. Nemsokára abbahagyhatjuk. Viszont ma én sírtam, amilyen gyerekeket ma láttam, hát a szívem majd megszakadt, és hálát adok minden nap, hogy az enyémek szépek-épek-huncutok. Volt ott ma egy kislány, akire ráömlött a forró leves, nagyon megviselt a látvány. Ilyenkor itthon beindul a biztonságtechnikai gépezet a fejemben.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske,
nana, arról volt szó nem kiabálsz el ilyesmit :wink:
ügyes kisNorbi! :)
meddig kell járnotok? azt lehet tudni?

szegény kislány :(

Xandra :P
köszi, behajtjuk! :wink:

gratuláció a járáshoz, Márkó még tökéletesítsen egy kicsit :lol:

hja, díjas család meg így járt, haha! :lol:

Hajni
köszöntést köszönjük!! :)

angel37
 
 


Angel! Azt mondják, addig kell járni, amíg pár lépést önállóan tesz majd. Egyébként tudod, heti 2X járunk, de a fizetős helyen azt mondja a gyógytornász, hogy kéthetente menjünk, mert szépen fejlődik. Egy idő után lehet ritkítani, de az államilag fin. tornát nem nagyon akarom ritkítani.
Ti hogy álltok mozgásfejlődésben?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szandra!
Gyönyörű Milán!
Tehetnél már a fiúkról képet!
A taliban benne vagyok, sajnálom, hogy most nem jöttök.

Szöcsi! Örülök, hogy javultok! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Xandra
Gratulálok Milcsinek a járásohoz is meg ahhoz is h. ilyen szééép! Kár h. nem tudtok jönni! :(

Szöcske
na de jó hírek ezek Kisnorbidról is! Képzeld mi mikor átfordult Léna abbahagytuk mert idejében csinálta meg rendben is volt, de most nagyon lábújjaz és visszahívtam a nőt h. nézzen már rá, erre most újra jár hozzánk.Nincs baj amúgy,így is nemsokára járni fog, csak kicsit feszes neki ott, pedig anno nem is érezte annak,szóval csak azt akarom mondani h. tényleg nem érdemes addig abbahagyni.

Erős A. azt mondja nem lombik, de ennyi idősen és ilyen cukrosan és még ikrek is...hááát??

Kép
katica_75
 
 


Hanna :P
Nézz kicsit feljebb, nemrég tettem :wink:
Köszönjük :P

Szöcske :P
Milyen Lili-féle sapiba? Erről lemaradtam :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Katica :P
Köszönjük. Egyedül leszek holnap a fiúkkal, Mamám jön kicsit nap közben, aztán ő el és 3-asban alszunk :D :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szöcsi,
hú tényleg, míg el nem kezd járni!

na, ha lehet ritkítani, az jóóó! :D

hááát, fejemelés megy-megy, hason feltámaszkodás nem az igazi, nagyon széttartja a kezeit, nem könyökre támaszt. és gyűlöl hason, takonyosra bőgi magát :( azé remélem menni fog.

most nézte meg Dévénynél a saját doktornőjük, azt mondta, hogy úgy látja, csak preventív jelleggel van szükség a kezelésekre (65p hetente)
jövő héten nézi petős konduktor, kíváncsi leszek, ő is mit mond!

angel37
 
 


Angel! Majd tudósíts, kíváncsi vagyok a petős konduktorra. Hason fekvésre már nem is emlékszem, mert mi kezdettől hason alszunk. Kisnorbi imád hason ellenni, amolyan fiúsan lógatja a lábát és állandóan térdepel; Kircsike már nem szeret feküdni, kompozik, néha álldigál segítséggel.
Játékokat nem próbáltál csörgetni előtte, vagy meséskönyvet lapozgatni?

Katica! Kényelmes lehet, hogy hozzátok jár a gyógytornász. Igaz, már megszoktam, hogy 2 gyereket hozok-viszek. Egy gond van csak, hogy egyre nehezebbek, a hordozóban alig bírom őket cipelni. Összeszorítom mindig a fogam, mert az emberek csak bámulnak néha, hogy szegény asszony. Hát inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak.

Lassan érik a gyerekülés-téma, bár amíg stabilan nem állnak, addig nem tudom a hordozót lecserélni, mert akkor nem tudunk velük úszni járni. Abban ücsörögnek, amíg apa-anya öltözik. Tudom, hogy a könyökötökön jön ki, mégis feldobom még egyszer, hogy milyet érdemes venni?

Szandra! Orsi Lilikéjének volt egy fehér füles-szőrmés sapija, amiben tavaly fent volt a fényképe, na olyat vadásznék. A blogjukban megtalálod a fotókon.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi,
dehogynem próbáltam :roll: csörgés, zörgés, könyvecske, zene, kedvenc figura - minimális ideig köti le.
hason alvás okés, mindig hason alszik :wink: , ha fent van, akkor utálat.

petős konduktor látta már kétszer, korrigált 2hetes ill. 6hetes korában, akkor rendben voltunk, semmi nagy dolog, csak a korababa feszesség, és a lábfejecskék :D
lesz pár kérdésem!

jaj, te kemény lehet eza két hordozócipelés ekkora kölkökkel! én már most szenvedek - eggyel :oops:
de igazad van! inkább irígyeljenek! :wink:

angel37
 
 


ja, almáztunk ma először :D
nem volt osztatlan siker, de nem is köpte rám. gőze nem volt, most mi van :lol sztem semmi nem ment le a torkán.

emlékeztem, hogy, Szöcsi, te írtál a múltkor erről, most visszakerestem és látom elcsesztem... kaja előtt adtam, pedig nem akarom még leválasztani :roll:

védőnő ahogy mondta, abból az jött le, mintha ez lenne az egész kaja (de akkor mit eszik? :roll: :wink: )
és hogy délelőtt adjam... na ez valóban fontos???

tippek hozzátápra?
bocs, ez itt sokmindenkinek nem új :oops:

angel37
 
 


Angel! Mi ugye 5x ettünk egy nap a hozzátápi kezdetén és ez azóta is így van. Az új ízt mindig tízórai után add, hogyha van valami gond, ne éjszaka legyen sírás. Pár napig ugyanazt adod, én Kecskeméti ivólevekkel kezdtem, kis pohárból kóstolgatták az alma és őszileveket. 10, 20, 30 ml-et ittak. Aztán jött a töményebb reszelt alma, bár én botmixereztem. Utána pici krumpli. Annyira megszokták az almát és krumplit, hogy kezdetben mindenhez azt kellett főzni, tökhöz, céklához, cukkinihez stb. mindig tettem. Nekem megesznek mindent, ami kanalas és én főztem. Hát ennyi a tudományom, rengeteget olvastam hozzá, mert nagyon tartottam a kajcsitól, én ugyanis irtó rossz evő voltam.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Emlékszem rá, Szöcske.
Norbikára is olyat adsz majd? Én már nem mernék ilyesmit, olyan férfiasak a srácaim, tiszta dedósok lennének benne :oops: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: