Új privát üzeneted érkezett!

Szöcsi!
Tündériek a gyerekek!

Katica!
Alvással hogy álltok mostanában?

Már 30-nál érdemes elkezdeni a visszafelé számolást? Én 40-re gondoltam, igaz én mindjárt azt is betöltöm. :roll:

Boni!
Jók ezek a képek! Lili még nem eszi így a kenyeret. A héját majszolgatja, ill. ha anya eteti, akkor mindenét megeszi. Kis kényelmes! Vagy lusta?! :roll:
A gyerekszobátok nagyon tetszik, szépek vagytok, és milyen szép rend van. :shock:

Képzeljétek, Lili vasárnap óta mászik! És nem tanítottuk neki. Olyan édes volt, amikor felfedezte, hogy így is lehet közlekedni. Próbálkozik a felállással is, de félúton inkább visszacsücsül.
Ma semmit nem akart ebédelni, mielőtt feladtam volna, megkínáltam joghurttal, amit kivett a kezemből és ez lett a vége:

Kép Megkóstolom

Kép Közelebbről is lemeózom

Kép Anya Te kérsz?

Kép Nagyon finooom!!!

Nem állt az összes hajam szála az égnek?! Á, dehogy! Nevettem és sírtam egyszerre.
Vendég
 


Nők
gratula a mászáshoz! :) na most majd beindul, az biztos.
Édesek a képek nagyon!! Mi ez a kényszerzubbony rajta??? :lol: nem meleg?

Kedves h. tőlem kérdezed ezt a visszaszámolást! :lol: bár nem én írtam, de végülis már én is érintett vagyok! :mrgreen: akkor 27.

Alvás katasztrófa, most jöttem ki tőle 1óra alatt sikerült elaludnia..és ez így megy de. és du. is. Az éjjeleket apa átvette, hátha nem kap cicit nem kel, kicsit ez a része talán javul. Megvettem a könyvet amit Huncinál láttam.hátha...

Boni
a sütifalóbödön hasznos jószág??? Szép a szoba! Cuki a lekvárzabis! Jaj Léna is úgy imádja a kenyeret, dinnyéhez, péphez :shock: főzelékhez stb stb...a nyaklánc nálunk sem segített, sztem vannak eleve rossz alvó babák és rajtuk/v. a szüleiken csak az idő segít.

Kép
katica_75
 
 


Katica!
Nem! Nem! Nem! Nem! Nem! Félre ne érts! A visszaszámlálást nem Neked írtam, csak úgy általánosságban jegyeztem meg. Ezért is hagytam nagyobb szünetet a sorok között.
A kényszerzubbonyszerű valami egy köpeny, amit etetésnél ill. később pl. festésnél is ráadhatok, így a ruhája legalább tiszta marad. Látod, hogy ha engedem egyedül enni, akkor mi a vége. :shock: :oops: Ti is így néztek ki olyankor?
Vendég
 

 
 

Köszönjük a dícséreteket!

Nők! Én úgy tervezem, hogy nem engedem őket egyedül enni. Vagy bérelek minden hétre egy festőbrigádot. :wink: Talán majd 1 éves kor körül.

Ma annyira jó dolgom volt. Reggel elmentünk az iskolába, ahol anya dolgozott egykoron, ott mindenki kikapta a gyerekeket a kezemből, így mentesült egy picit a gerincem. Aztán elmentünk a fyerek tüőgondozóba, megnézték a BCG-oltásainkat. Kircsinek ki is fakadt anno, Norbikának nagyon halovány, de azt mondták, nem kell újraoltani. Délelőtt kúsztunk-másztunk, jól elfáradtak vagy 2x, így volt alvás. Azalatt kivasaltam, követ mostam, ruhát teregettem. Most uzsi, aztán séta.

Nők, fogacskáitok olyan szépek. Ezt a zubbonyt én is néztem már valahol, de most bilire pályázok. Tudom, még korai, de nézelődök. Valami ilyesfélét:

[url]http://www.teszvesz.hu/item726169862_kiddy_bili_3_1_ben_dobozos_uj.html



[/url]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 



Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nők
gondoltam h. azért van a szünet :lol: csak ezt nem lehetett kihagyni!! 8) :lol:
Akkor tényleg praktikus ez a köpeny!
Én még kanalat nem adtam a kezébe,de a darabos ételeket szívesen csipegeti kézzel fel.az is jó móka.

Szöcske
na redményes napot zártatok akkor! Jó ez a bili.

Nálunk a mai nap fejleménye h. Léna mászik fel a kiságy fejvégénél! :shock: Nyugtassatok meg h. nem tud egy ekkora gyerek kimászni belőle!!!???? :twisted:

Kép
katica_75
 
 


Szöcsi!
Fogdicséretet köszönjük! :P
A bilit megnéztem, nagyon jópofa, és az hogy többfunkciós..., jó megoldás. És nem is drága, szerintem. A zubbonyt a Kenguruban vettük, na ott ne vegyetek! Kb. féláron van hasonló az Ikea-ban, de biztosan lehet kapni más boltokban is.

Katica!
Megnyugtatni sajnos nem tudlak, mert Lili még nem próbálkozik ilyennel, így nincs tapasztalatom.
Szülinapra készülsz már? Torta, meglepi?
Vendég
 


Szöcske :P Boni :P Nők :P
Gyerekek szépségesek! Most ennyire futotta, mert Milcsi felébredt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Csak gyorsan, mert már ébredezünk!
Babaúszás ma volt, szuper jól érezték magukat a picik, úgyhogy beiktatjuk vasárnaponként. Kicsit macerás 2 gyerekkel, a férfiöltözőben nem is volt a fiunkon kívül más gyerek, úgyhogy apának könnyű volt öltöztetni, nekem sokat kellett várni a pelenkázóra. A víz tetszett nekik, semmi sírás nem volt. Na megyek, mert ebéd, aztán séta...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nők
Igen nagyon várom már.(szuper h, újra jó várni szülinapot :P ) Járássegítő vizilovat néztem neki, meg sütifalóbödönt amit Boniéknál is láttam a képen. Mi lehet hasznos játék egy ekkora babának??????

És háát, elcsortam a Ti gesztenye torta ötleteteket :oops: Léna is szereti a gesztenyét így ha majd belemászik talán ízleni is fog neki.Majd megkérem a cukrászt h. igyekezzen bababaráttá tenni, tejszin nélkül meg ilyesmi.

Lili élvezi a mászást?:)

Szöcske
kicsit írígykedve olvastam az uszis beszámolót! Mit mondtak merülni mikor fognak? Ezek szerint a búvárreflex múltán is érdemes csatlakozni...lehet én is elviszem kipróbálni.

Mi pénteken angolórára megyünk! :lol: azt is nagyon várom, van esetleg vki aki járt már Helen Doron órán?

Ja, és jövő7en jönnek dolgozni a házon, így én Lénával muszáj lesz lelépnünk, ha van kedve vkinek találkozni velünk, ráérünk.

Szandra
hogy vagytok? képek? :wink:

Kép
katica_75
 
 


Szöcsi, örülök, hogy jó volt a babaúszi.

Katica, én voltam HD-on, hát én nem így tanítanék gyerekeket....Hunort is máshogy tanítom.De ha ti nem tanítjátok, akkor nem rossz, szidni nem akarom, csak nem jött be, nem rossz, de nem az én tanítási ízlésemet tükrözi.

Nők,H-nak ikeásat vettem, ócsó és praktikus.

Boni?

Még 2 nap és visszamentem dolgozni.......... :cry:
Vendég
 


És Hunor kivel lesz? Bölcsibe mentek?

Helen Doron van Miskolcon is, de elég drága mulatság. Van viszont valami zenés angol, az állítólag itt jobb, olcsóbb. Nevüket nem tudom, talán Zengőangol vagy ilyesmi...

Katica! Merülni nem tudom, mikor fogunk. Akikkel voltunk, azok 3 hónapos kortól járnak és most 8 hósan már merülnek. Engem ez a merülés része nem is izgat annyira. Inkább az, hogy szeressék a vizet, erősödjön egy kicsit az immunrendszerük. Bár télen nem tudom, hogy lehet megoldani. 2 gyereket felöltöztetni+magunkat is biztos 1 óra.

Amióta Kisnorbi is forog, bejárja a kiságyat éjszaka. Állandóan felsír, mert elhagyja a cumiját és kitakarózik. Éjfélig így megy ez óránként. Egyesek mondják, hogy le kell róla szoktatni, ne kényeskedjen éjszaka. Van amikor magunkhoz vesszük, mert ugye, aludni is kell néha. Egynél működik az, hogy picit hagyjuk nyöszörögni, de 2-nél nem tudom, mit tegyünk. Állandóan rohanunk be hozzájuk, nehogy felkeljen Kircsike is, mert egyébként ő jó alvó.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


A búváreflex eltűnik 6 hós körül, de attól lehet járni, csak kicsit nehezebb visszahozni a reflexet, de simán lehet merülni velük.

Szöcsi, igen , bölcsi jövő héttől beszoktatás.

Gyorsan eltelt ez az idő....meg hát hamarabb megyek vissza így is, a pénz miatt és mert a bölcsi nem tartja fent a helyet, mert annyian vannak, így vinni is kell, a bölcsihez meg gyes kell, tehát dolgozni kell.
Vendég
 


Nekem is vonzó a 6 év gyes, csak az enyéimmel foglalkozhatok, viszont irtó kevés így a pénzünk, áll az építkezés, pedig menekülnénk már a panelból. Most az a legújabb, hogy fizessünk 6 évig havi 20000-et, akkor felújítják a bérházat. Nem szívesen kérnénk belőle... Lehet, hogy ha az ikrek 3 évesek lesznek, én is visszamegyek, már ha lesz hová, mert ugye tanítóból Dunát lehet rekeszteni, gyerek meg nincs. Persze mifelénk van, csak nem az a fene nagy nívós family-kid.

Idén kész a tervrajz, jövőre bontunk, alapozunk. Legalábbis reméljük...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Boni :P
Teszek majd, csak mindig rohanok...

Szöcske :P
Akartam már kérdezni, hogy vagy???? Jöhet priviben is!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Sokszor írtam, hogy vége a jó világnak, de most tényleg. Ma Kira hátrafordult az etetőszékben és felállt. Eddig nem kötöttük be, mert van előtte kis tálca is, a frász se gondolta, hogy ez ilyen szempillantás alatt megy. A babakocsiban felül teljesen. Kisnorbi pedig kapaszkodik a bébikomp hátuljába, feltérdel, aztán jó nagyokat esik. Nem tudok egy percre sem kimenni a szobából. Viszont egy nagyon pozitív dolog, átálltunk az ebéd utáni sétára, uzsira hazajövünk, délután jól kifáradnak a sok mozgásban, aztán 8-kor alvás és tegnap egy mukkanás sem volt éjszaka!

Ma elköltöttem egy halom pénzt a Tescoban, de olyan szép dolgokat vettünk kedvezményesen, hogy örülök nagyon. Még Kisnorbinak keresek télre overállt. Van valakinek ötlete, hogy a még nem járó gyereknek lábfejeset vagy lábfej nélkülit vegyek? Bár lehet, hogy karácsonyra járni fog? Akkor gondolom, előnyösebb a lábfej nélküli, csizmácskával.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske,
decemberiek az ikrek? Nálam úgy volt, hogy lábnélkülit vettem, de olyat, aminek nem volt hozzá való bélelt tutyi része. Így viszont szenvedtem, mert nem tudtam, mit tegyek a lábukra a babakocsiban. Bundás cipőt nem lett volna értelme vennem, mert még nem jártak, max. bent a szobában, dülöngélve. A lábfejesnek több hasznát vettem volna. Egyszóval, ha lábnélkülit veszel, sztem csak tutyisat érdemes, mint pl. ez itt, csak persze méretben
http://cweb.hu/babaruha/babaruha_adatla ... 18&id=4229

KépKép
lili73
 
 


Icsilya-Orsi
merre vagy? Hogy vagytok, milyen volt a nyár?-ezer éve nem voltál erre?! :(

Hunci
hogy ízlik újra a meló? :? És Hunornak a bölcsi?
Tetszik a szuperdada! :)

Szöcske
örülök h. agy felpörögtek nálatok az események :) , bár nyílván eddig sem unatkoztatok! Brrr építkezés, tudnék mesélni, 2 év albérlet ami nem is volt bekalkulálva pl. Bele nem kezdenék még 1x.

Mi ma voltunk az utolsó korás kontrollon.Az 1 évesen és többé nem kell menni mert, MINDEN RENDBEN VELE!!! :) :) :)
Az áll a zárójelentésben h. kell neki venni kisszandit, hogy leszorítsa a lábát, járás közben!(nem jár, csak ha fogom a kezét) Így most hivatalosan is szandisítom!Olyan cuki benne: Kép Kép Kép

Kép
katica_75
 
 


Lili! Nagyon köszönöm, és tetszik, amit ajánlottál!

Katica! Nagyon szépek vagytok! A szandi olyan kis csinos! Voltatok már angolon? Korás kontrollhoz gratula. Mi októberben megyünk, remélem, az lesz az utolsó. Jövő héten még szemészet, mert Norbikának kicsit befelé húz az egyik szeme, de lehet, hogy én vagyok túl hiú és Alain Delont akarok belőle nevelni. Mások szerint nem kancsít, na mindegy, elviszem még egyszer doktornőhöz, inkább mérjék be műszeresen.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, Alain Delone, tetszett :lol:

Katica, Léna nagyon cukor!H hétfőtől lesz bölcsis, a munka hivatalosan okt 1-től, addig szabi.
Szuperdada nekem is bejön (én totál átvettem minden módszerét, annyira "beleszerettem")
Az alvási módszer próba alatt?Vagy alakul már?
Vendég
 


Katica,
dejóóó! :lol:
hú, de szeretnék már itt tartani :oops:
nekem azt mondták még a pic-en, hogy addig kell majd járni vele kontrollokra, míg el nem kezd beszélni.

ez sima szandi? nekünk valszeg kell majd gyógycipőcske :?

cuki Léna nagyon! :D :D

Szöcske,
nektek is hasonló jó híreket majd! :D
és jó- és szépszemű kis Norbi Delont :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák!

Nekem a 32. héttől megint feküdnöm kell, ami nem túl könnyű egy kis örökmozgó mellett.
Gyakran jön babysitter, h a 36. hétig kihúzzam, onnan már lazább leszek.

Véleményetek szerint mi szokott jobban beválni ilyen kis korkülönbségnél: testvér fellépő, vagy testvér kocsi? A fiacskám már a babakocsiból kimászik, csak akkor tudom tologatni, ha nagyon fáradt.

Petitpois, Jucmuc, Donika hogy vagytok?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Köszönjük. :)

Angel
sima szandi, csak az volt a köv. h. 3 pántja legyen mert az nem engedi pipiskedni(vagy mi, jó hülye szó :) )
Ezt komolyan mondták?-beszédig? Mondjuk az sem sokkal később van mint 1 másfél év.. :wink: Hogy van Diócska?

Szöcske
ma mennénk, ha odaérünk, nem biztos. :cry: Alain Delon :lol: :lol: ha nekem fiam lenne biztos Johnny Depp-et keresném benne 8) Mi is megyünk 2 hét múlva még szemkifordításra. :?

Hunci
majd számolj be Hunor első napjairól! Na Te is jól kezded a munkát! :wink: :lol:
Most annyit már elértem h. újra megszerette a kiságyát!!! nagyon nagy előrelépés!!! magától alszik el benne a kutyusával, de addig míg el nem álmosodik teljesen ölben van. Ez így most működőképes. :) (na jó néha még túlpörög...de már alakulunk!!úgy örülök)

Kép
katica_75
 
 


ja és köszi a tippet!

Kép
katica_75
 
 


Katica,
igen ezt!
végülis már elkezdett, azt mondja. eööö eö, ggííí, gáá :lol: :lol:

hülye szó, ja! :roll:
tényleg 3 pánttal nem lehet?

szemkifordítás :? szegény Léna.


ja, hétfőn lejár a tgyásom! keddtól aktuális a táppénzes izé.
persze még mindig nem hívtam föl az asszisztenst :oops:
mit is mondtál, milyen igazolás kell hozzá?

angel37
 
 


sziasztok itt vagyok csak otthon voltunk anyuéknál, előtte meg a 2008 augusztusi topikos tali volt Györökön, ahonnan bónuszként összeszedtük a Rota vírust.mindenki kidőlt kivéve azokat a gyerekeket köztük Zsigámat is, akik be voltak oltva ellene. most volt az első hogy azt a sok pénzt nem sajnálom.

HUnci remélem tetszeni fog a bölcsi fiadnak.

Nők nagyon édes ez a joghurtos képecske.

KAtica éljen a szabadság , cuki LÉna a szandiban.milyen volt angol óra?

Angel új kép Diócskádról?


Szöcske és egyesek mit javasolnak hogyan szoktasd le? Zsiga mai napig felkel éjjel. ő ilyen már nem is foglalkozom vele. iszik vizet oszt visszaalszik.
Gömböcske drukkolok,hogy kitartsatok. én valahogy a testvérfellépőt nem díjazom.viszont a Graconak van babakocsija ami tetszik, többeknél láttam játszótéren .az első csak egy 2 fokozatos kagylóülés
http://www.teszvesz.hu/item723676445_gr ... so_ar.html

http://www.teszvesz.hu/item730335245_gr ... kocsi.html
Fanni há tüntetek? mesélj valamit.
Vendég
 


Boni! Most megint alszunk. Viszont nappal nagyon sokat nyöszörögnek. Fogunk nincs, olyan kinekjönkihamarabb-játékot játszunk, mert biztos azért olyan izgágák. Egész nap kishangyák, jönnek-mennek a szőnyegen, követnek a konyhába is, irtó aranyosak. Ma a babakocsiban felültettem egészen őket és egymásnak kínálgatták a cumijukat.
Evés: kinézik a szánkból az ételt, nem lehet előttük étkezni. Pépesíteni meddig kell? Gondolom, néhány fogat meg kell várni...
Holnap megyünk a szemészetre, mert ma nem tudtak fogadni. Állítólag a kancsalságot szemüveggel korrigálják, holnap okosabb leszek. Mindenesetre nem láttam még 9 hónapos csecsemőn szemüveget, remélem, nem mi leszünk a Number1, és minden okés lesz.

Babaúszást imádjuk, elég fárasztó a 2 gyerekkel, de megéri, mert vasárnap járunk és hétfőn egy mukkanás sincs, csak alvás és pihi.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Boniko!

Köszi a választ, meg is nézem sebtében a linket. Megnézem a vaterát is.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Szöcske az éjszakák néálunk ZSigával most rendeződnek.. most csak egyszer kel meg hajnalban 5 körül..de azt már nem számolom bele, mert ébren vagyok.

annyira izgága volt ő is, és ahogy dolgozta fel a napi dolgokat hát éjjel katasztrófa volt.

igazából nem is gondolnánk, hogy valamely gyerek képes az ínyével elpuszítani a kiflit stb. próbáld ki a bébirépát párolva.. :wink: mondjuk Zsigánbál hangulatkérdés ez is.mert valamikor széőpen megeszi, valamikor meg muszáj mindent megnéznie, és csatattér minden.viszont gyönyörűen eszik kanállal és villával! annyira oroszlán, hogy mindent maga akar egyedül!

mivel már folyamatosan sétál, a legújabb szórakozása hogy felmászik az ágyra, és onnan lesétál :twisted: tegnap a játszótéren lefejelte a homokozó szélét, lett egy lila mokeszunk a szemünk mellett. szerencsére nem egy nyávogós fajta, a ropi csodát tesz, nincs az a hiszti, amit egy db ropival ne tudnék megszüntetni :lol: :lol:

Gömböcske hajrá!

a legalsó cupi

http://www.expressz.hu/searchResults.do ... _regions=1
Vendég
 


szöcske én is szemüveges voltam, én láttam már 9 hónapos gyereken szemüveget, enyim is megvan, és az egyik le volt ragasztva. :roll:
Vendég
 


HUnci boldog névnapot fiadnak :wink:
Vendég
 


Boni! Nem lettem még okosabb szemüveg téren, köv. héten hétfő-kedd-szerda napi 3-szor csepegtetetk a szemébe pupillatágítót, csütörtökön mérik a ferdülést. Úgy sajnálom előre is szegényt! Viszont tegnapelőtt kibújt az első foga a fiatalúrnak! Olyan ez nekünk, mint valami csoda, nézegetjük folyton és gyönyörködünk benne. (Hülye szülők!)

Hunornak boldog névnapot itt is!

Gömbi, már nem sok van hátra!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


köszi!!!!!!!!!!!!átadom az illetékesnek amint talizok vele :lol: tök üres a lakás :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci! Boldog névnapot Hunornak!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szöcske,
na, első fogacska? :lol:
szemészet :? jajszegény...
biztos már hogy van ferdülés? :oops:

ez még nekünk is nyitva, januárban nézik.

Boni,
ügyes Zsigi, hogy így eszik! :lol:
monokli jaj :roll:
oroszlánok meg már csak ilyenek :wink: én is az vagyok.

Hunci,
boldog névnapot kisfiadnak! :D
na, hogyhogy üres? :wink:

Hanna,
:D
puszi Olivérnek! :D

angel37
 
 


Köszönjük, átadtam :lol:

Angel, mert ma ott hagyhattam a bölcsibe, úgy tűnik, gyorsabban szokik mint a többiek, és végre a g.nők rájöttek, hogy én jobban ismerem a gyermekem, mint ők és rá nem hat a 30 éves tapasztalat címszó.Így hogy az én elveim követjük, én ma hazamehettem és csak délben mentem érte, nem kell ott gubbasztanom az átadóban.
Vendég
 


Na, látványosan megsértődtem!!!
:lol: :lol:
Léna ma 1 éves, és senkinek nem szúrt szemet!!??? :( :lol:

Hunci
boldog névnapot Hunornak!! Nem is tudtam h. ilyen neves napon született L.

Szöcske
gratu a fogacskához!1év ide vagy oda L. továbbra is tartja a zérót! :shock: :lol: mondjuk úgy eszi a darabosat mint akinek 32 van! :lol:

Gömböcske
akkor mostmár minden ok, ugye?36. hét betöltve ha jól látom?! :wink:

Angel
hogy vagytok?

Kép
katica_75
 
 


Katica és Léna :D :D
soksok boldog szülinapot, kicsi lány! :D :D

bocsánat :oops: mentségemre legyen mondva, olyan hülye vagyokm ostanság (immáron majd fél éve), mint soha azelőtt :roll: idén saját szülinapom se jutott volna eszembe, ha rajtam múlik :lol:

ajándékhegyek? :wink:

vagyunk, köszi!
volt ma oltás, minimál nyaffal, ma először kenguruban utazott a kiscsaj :D ott is minimál nyaf :wink:
4330g, 53cm - nem nyújtott lábakkal :roll:

angel37
 
 


Katica, komolyan valamelyik nap gondoltam rá, hogy megnézem a tickered, mert mindig 11 hó 20onanpok voltak rajta és kb hétvérre tippeltem a szülinapot, de a bölcsis elfoglaltság miatt nem jutottam el odáig...

Szóval
Léna baba boldogásgos első szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És kívánok neked sok-sok ajándékot, fini totát.
Vendég
 


Hunci,
akartam kérdezni, hogy mégis meddig kéne az átadóban gubbasztani? :shock: beviszed és délig? :oops:

angel37
 
 


KAtica LÉnának nagyon boldog első szülinapo! jó ünneplést!

HUnci ügyik vagytok bölcsivel!

most rohanok apa után a dodozóba!

Állatkerti képek!

juj de szépekKép
még jó hogy fából van Kép
teve van egy pupuKép
ott jön, látjátok? Kép
no merre is menjünk Fruzsi? Kép
HElló druszáim Kép
no megy ez nekem egyedül is, gyertek utánam tudom az utat Kép
pacsi, mancsiKép
csendesen, ne kiabálj Kép
anya ez nagyon nagy! Kép
Vendég
 


Léna baba! Nagyon sok boldog szülinapot kíván a Szöcske-család! Majd kérünk képeket a minibuliról, és beszámolót, hogy is zajlik egy ilyen ünnepség! Angol milyen volt? Közben leinfóztam a Zengőangolt is, ez csak a mi régiónkban van. Sajnos ide még nem mehetünk,mert járni tudó babákat visznek, viszont olvastam a Helen Doront, ott 3 hótól is lehet járni. Próbaórára mi is bejelentkeztünk. Igaz, én profi németes vagyok, de azzal már manapság nem sok mindent tudok kezdeni, így a gyerekek szempontjából is az angol felé kacsintgatok első nyelvként.

Hunci! Hajrá bölcsi! Én utáltam a bölcsit, másfél évesen kerültem be, mert édesapám nagyon beteg lett, anyunak vissza kellett menni dolgozni. Trauma volt számomra, ezért húzom majd a kicsikkel, amíg lehet az itthonlétet.

Angel! Lehet, hogy írtam, megint sírtunk Dévényen. Heti 2x járunk, csütörtökön egy maszekhoz, pénteken az államiba, mert ott csak 20 perc jut ránk. Hihetetlen sokat fejlődött a fiatalúr, úgyhogy nem bánom a sírást. Hát persze, apával néha elfordulunk, mert mi is majdnem sírunk, miközben Kirácska olyan jól érzi magát mindenhol, amíg a tesó szenved, addig ő jól elszórakoztatja magát. Egyszóval már térdepel az úr, szépen tartja a fejét, csípője lazult, bár az úszásnál sokszor ellentart, nem nagyon teszi szét a lábát és feszíteni kell, de már nem olyan vészes.
Súlyban nagyon szépek vagytok! Valamikor olvastam, hogy Lagzi Lajcsi is korababa volt, 1000nemtudomhányszázzal, de szép nagy ember lett belőle... :lol: :lol: :lol: Van esély, hogy mi is megnövünk...

Ide is leírom, ha valaki jár a H&M nevű ruhaboltban és lát olyan sapit, ami Orsi Lilikéjének volt, szőrmés, fehér, hosszú füles, szóljon már légyszíves, mert olyat szeretnék nekik venni télre! Képet csak Orsi blogjában láttam...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Édes Léna baba! Boldog szülinapot kívánunk!!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szöcske! Én voltam H&M-ben, nem láttam olyan sapit.
Dobjál már priviben teló számot, ha megyünk megnézem megint és felhívlak, ha van és megveszem nektek.

Van Helen Doron kuponom, ha kell valakinek, bár gondolom van nektek is.

Nagyon édes Zsigi!

Angel! Milyen nagy már Dióka!

Tegyetek képeket!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szöcske,
írtad :wink:
igen, tuti jó a dolog, mert már egy kezelés után érezhető volt, hogy nem feszíti magát annyira! szal ilynekor bírom a bömbit, ha van értelme! :D
Makinak a csípője inkább laza. a karjait feszíti nagyon, lábait már kevésbé.

reméljük nem maradunk ekkorák! :lol:

nálunk van egy Orsi-féle sapka, melegebb fajta, de nem szőrmés!

nem is ismerem a H&M boltot :oops:

Boni,
állatkertes képek cukik! :lol: :lol:

angel37
 
 


Angel! Már az Arénában is van gyerek H&M részleg. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na, így már mindjárt más! :wink: :lol:

Lányok, köszönjük szépen a köszöntéseket.

Angel
igazán nehéz akkor már Diócska! Nagyon szépen sonkásodik, narancsos már a feneke?? :) Kezdi már emelgetni a buksiját? vagy még lehet az korai.Kengurút mi i szeretjük, meg az erszényt is még mindíg használjuk, bkv-ni így a legjobb.Na mire jó a pehelysúly??!! :lol:

Hanna
Olivér ácsorgásával mi lett? Lassan már Ő is 8 hónapos!!?? Hogy fogadja a hozzátápit?

Szöcske
édes az a sapi nagyon, emlékszem rá.majd figyelek én is.
a HD. bemutatóórát Léna nagyon élvezte.Ő amolyan gyorsan oldódó csaj, így azonnal rohanhattam utána, h. ne mutassa be minden babán a szemecskéjüket. 8) szóval azt hitte nagy játék van, ami jó.De kicsit utánaolvastam meg nyelvtanárokat kérdeztem én is, és mindenhonnan az jött vissza h. korai még, ill. nem tartós tudás ez.Vagy járatom sulis koráig vagy elfelejti ha nem gyakorolunk folyamatosan. Így meg nekem kicsit drága mulatság.De ha megtehetném vinném amúgy. kiszámolva 7évre nem kevés.Most arra jutottam h. gyakran hallgatunk majd anyanyelvi angolt, mesék, dalok stb, meg tanítgatom az okosbabás módszerrel, aztán meglátjuk.

Boni
nagyon édes Zsigid ahogy élvezi az állatkertet!!! Hatalmas élmény igaz? Már Lénának is nagyon tetszett. Mondjuk ottjártunkor a tigris olyat üvöltött h. tele lett a nézősereg gatyája :( kicsi gyereknek nem volt olyan vicces.De látom Ti jobb napját fogtátok ki!
Angel
a helyes kis kártyánkal potom pénz a zoo is! Ha gondolod majd tavasszal levegőzetethetnénk ott a srácokat 1szer (300píz :lol: )

És akkor picit a szülinapról. Még csak mi köszöntöttük, a családi banzáj 7végén lesz. Répatortát rendeltem a kis nyuszifülűnek, ebbe simán belemászhatott, mócsingozhatott és fogyasztott is belőle szépen. Finom is volt amúgy. :) És igen sztem érezte h. más ez a nap, szépen aludt jó kedve volt és az ajándékok is tetszettek neki.A kérdésre h. kinek van ma szüüüüülinapjaaaaaaaaa? így örvendezett!: Kép Kép Kép Kép Kép

Amúgy 8kg körül van és sztem 74cmlehet.Járkál a bútorok mellett és ha fogom a kezét.Ha elfelejt kapaszkodni néhány mp.re áll magától.Be nem áll a szája :) NEM, mama, baba,pápá kristálytisztán,és a világ leguniverzálisabb szava a BE. tik tak, kukucs, apa tökéletesítésre vár. Nagyon mozgékony,baromi eleven kislány,nem tud megülni 10mpre sem.Általában mosolyog, de már hisztizini is tud.((És kb 1 hete átalussz az éjszakát!)) Szopizik még este és reggel.Tejtermékekből csak a sajtot bírja, többitől bukik, tejet nem kapott még persze.Amúgy mindent eszik már, kézzel falatkákat, fog nélkül :)
csináltam klippet az 1 évükről, majd felteszem.

Kép
katica_75
 
 


Hanna,
köszi! bár még akkorsem hallottam erről a boltról... :oops: csak C&A-ról :wink:
talán egyszer eljutok! :lol:

Katica,
ó, drága kis elsőszülinapos! :D :D
látom, a NEM szó nagybetűs! :lol:

feneke narancsos? á, még nem narancsbőrös :lol: olyan girizdes, arra gondolsz? :D

Dió hogyne emelné a fejecskéjét, már jó ideje! :wink: bár részben az háthomorítás, nem igazi kitámasztás, de alakul, alakul!
tettem fel egyszer képet a másikba, majd teszek ide is, csak most nem a laptopomról írok.

amúgy Léna meg Dió kis pofikája között látok némi hasonlóságot! :oops: :D ami pesrze a véletlen műve :wink:

angel37
 
 


Katica,
közös ZOO? szuper lenne! :D
én is szeretem, nagyon rég voltam...

tényleg így tud enni Léna fog nélkül? :lol:

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: