Új privát üzeneted érkezett!

Anikó
Nem túl indriszkét.Kis apróság amivel nyugtatom magam,így könnyebb feldolgozni.Az egyik, hogy most már elég rosszak az utak és veszélyes ilyen hosszú úton közlekedni.A másik, hogy megtanított, hogy a férjemmel legyek türelmesebb.És hát, hogy legalább megtapadt.Már ez is egy pici biztató eredmény, így elsőre.Na de persze ezek csak úgy vannak, van mikor nem segítenek.De kicsit azért használnak.

Zsuzska
Mi az a msn? Én nem is ismerem.

Edina
dedina
 
 


sziasztok

Nálunk is elég nagy a felfordulás. Ajándék vásárlás receptek begyüjtése stb..
Tényleg nálatok mi a karácsonyi menü?

Edina
Az msn egy beszélgetős program ahol folyamatosa lehet beszélgetni irogatni egymásnak. Nagyon jó.
Gyertek ti is ha van kedvetek. Ha ismeritek olyan mint az ICQ

Irjatok
Puszi
Zs
zsuzska75
 
 


Zsuzsi
Bevallom, bár kicsit szégyenkezve, de az ICQ-t semismerem.

Nálunk a menü a szokásos.Halászlé, töltöttkáposzta, rántotthal,és rántotthús, krumplipürével.Na meg a sütik.Ebből a halászlét anyuék csinálják, ők ketten (anyu meg apu) nagyon profik ebben.

Edina
dedina
 
 

 
 

Olyan régen ettem finom halászlét! Meg kéne tanulni csinálni.
Ajándékokkal félig megvagyunk, többi majd 23-án, mert addig nem érünk rá.
Nálunk a szenteste anyuéknál van. Ott van hely meg nem vagyunk szanaszét. Másnap meg rokonlátogatások.
msn, ICQ olyan mint a chat. ICQ ismerem. Néhányszor néztem, de csak akkor követhető ha ismered a témát.
poteczin
 
 


Rendelt nálunk vki falinaptárat, aki felismerte az itteni mintákon Fannit. Ki volt az? Biztos csak olvasott eddig és másik topikos Milyen kicsi a világ!!
Üdv
Anikó
poteczin
 
 


Sziasztok lányok !
Vagyok csak elkellet utaznom temetésre ,azért nem voltam.
MIndenki jól van? Én is készülök a karácsonyra ,sütök, házikót készitek. Remélem szép lesz .
Zsuzska ha kiszeretnéd próbálni a krémet tényleg nagyon szivesen feldobom postán.
Szerintem megéri kipróbálni. Én mindkét gyereket ezzel kenem
Holnap irok majd többet, most fáradt vagyok mert elég nagy ködbe vezettem haza fele és valahogy kifáradtam.
Puszi nektek irjatok jövök holnap
Otilia
otili
 
 


Lányok
A sütés-főzés nálunk is 23-án van.Vagyis a süti sütés és a panirozás.A többi 24-én délelőtt.Tavaly volt az első karácsonyunk a saját házunkba ezért itt volt, de idén visszatérünk a rendes kerékvágásba és megyünk anyuékhoz.
Aztán a szokásos rokonlátogatások.Most nem annyira várom, mint szoktam, kicsit, vagy talán nagyon is még élénken él bennünk a fájdalom.Na de majd jövőre......
Oti
Nem irigyellek a ködben vezetés miatt.Én utálok vezetni, mióta van a férjemnek is jogsija, nem is vezettem szinte.Na de nem is bánom!

Nálunk most estére gyönyörű szép hó esett le.Jó kinézni az ablakon.Legszívesebben mennék sétálni, na de egyedül nem túl izgi.A férjem meg már elment dolgozni (éjszakás).

Szép estét mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Halihó!

Most végre van egy kis időm, túl vagyunk a 3 napig tartó vásárláson, és jelentem: mindenkinek, mindent! megvettünk! Bejártuk a fél világot, de sikerrel! Voltunk az outlet centerben, nem tudom, hogy ismertitek-e, de egész jó. Vettünk ruhát meg cipőt, meg ajikat. Gyakorlatilag erről szóltak a napjaim. Holnap takarítás, meg séta Blankával, amit sajna most hanyagoltam.

Msn én is ismerem használom is a barátokkal. Jókat lehet trécselni.

Edina! Jobban vagy? Egyébként egy kis micimackós képet küldtem, sok szeretettel!

Nálunk hideg kaják vannak szent este, nem nagyon vagyunk halasak. Kivéve a páromat. Anyósom csinál mindig egy tonna halászlét meg rántott halat. Mi nem főzünk ilyeneket. Viszont annál több sütit csinálunk Kép

Oti! Temetés, nem jó! Kitek halt meg? És pont karácsony előtt? Meggyógyultatok?

Felébredt a lányom! Mennem kell, szép hétvégét kívánok nektek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri

Jobban vagyok!Persze sokszor nem,de már általában igen!Na ezt jólmegmondtam, de gondolom érted!
Nekünk is meg van minden szépen becsomagolva.Már csak fenyőfát kell vennünk!Kicsit szomorú karácsonyunk lesz az idén, na de majd jövőre....

Én is szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Tegnap megint orvoshoz rihangáltunk Fanni fülével! Érden persze nem vállalták, irány a kórház. Ott senki nem volt mert nem ügyeletes. Fiatal dokit lehívta a portás. Meglátott megismert A Kömöz Fanni már megint!
3 lehetőségünk volt:
1. befekszik de úgysem csinálnak reggelig semmit
2. Budai kórház mert az ügyeletes
3 hazamegyünk reggel vissza
Ma regel visszavittem a fülészetre. Kicsit gyúlladt de úgy látta "csak kívül". Láza nemvolt csak hurut ami begyűlik ide oda.
Képzeljétek, ez attól van hogy szűkek a járatai és nem tud levegőzni.
Dokinő azt mondta pici fül van a nagy buci fején. Meg az orra is pici és szűk !!
Majd megnő és rendeződik a probléma. Hát most akkor várunk még 8-10 évet! Tök jó!

tegnap kiborultam teljesen. De ez jó dolog hogy itthon vagyunk. Erre jön a férjem a karácsonyi ajándékvásárlással!
Tesómat tanítom dolgozni helyettem, janban kezd. addig ki kell húznom valahogy.

Jó ez a karácsony. Heteket készülünk, rohangálás és főzés és két óra alatt vége van!!

Megnyugszom és jelentkezem.
puszi mindenkinek
poteczin
 
 


Drága Anikó
Ne legyél kiborúlva,ezek olyan dolgok,amit végig kell csinálnotok!Másképp nem lehet!
Nem írtam meg, de másfél hete a keresztlányom Katuska,befulladt.Eszméletlen, oxigénhiányos állapotba vitték be a kórházba.Mint kiderült kétoldali súlyos tüdőgyulladása van neki.Meg lehet, hogy asztmás,de ez még nem tuti.A barátnőm is nagyon ki van akadva, mert épp, hogy kijöttek a kórházból, már megint bent vannak, mert Katus a gyógyszerek ellenére befulladt.Szerencsére egyelőre úgy néz ki, hogy nem maradt semmi maradandó károsodása, lehet, hogy tanulási nehézségei lesznek.52-es volt az oxigén szintje.
Neki is azt mondtam, hogy irtó nehéz, de nincs választása, ezt végig kell csinálni!
Tudom, hogy kicsit más miatt, de ugyanezt érzem, hogy nincs mit tennem, végig kell csinálnom.Az élet nem kívánság műsor!Sajnos!De nem tudunk mit csinálni!Ezt mérte ránk a sors, ezzel valamire meg akar tanítani minket, és ezzel kell megbírkoznunk!
Kitartás és nyugalom!

Én imádom amúgy a karácsonyi előkészületeket, de az idén ritka szomorú karácsonyunk lesz!De megpróbálok mindent, hogy másra véletlenül se ragasszam át a fájdalmamat!Remélem menni fog!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Oké Edina, próbálok, de hát gondolom te is keresed a válaszokat és senki nem mindja meg ezért meg azért történnek a dolgok. Mert ugye minden rosszban van valami jó, de hát micsoda? Sajnos nekem mindig kell a válsz a miértre. Kívánságom meg nincsen, bánom is én csak rosszabb ne legyen!
poteczin
 
 


Sziasztok !
Anikó! Biztos emlékszel még hogy meséltem neked Kristóf mennyire füles.Én végig jártam már a korházakat és azt tudom mondani neked hogy a Madarászba van egy doki nagyon nagyon jó. Lelkiismeretes. Újpesten is rendel (tudom messze van ) de én ugy vagyok vele hogy mindegy csak jó legyen. És vasárnaponként meg pont Õ szokott ügyelni is.Szerintem probáljátok ki.
Sajnos Kristófnak a fülét a Budai korházból egy doki kezelte el. A tüzoltóba sem csináltak neki semit. Szóval mi végig jártunk mindent. A MAdarászba van egy dokinő nagyon aranyos annak meg Diósdon van magán rendelője.Õt is tudom ajánlani
Nekünk is ezt mondták hogy picik a járatok azért megy afülére ezért kellett volna kivenni az orrmandulát.Most adom neki a bérescseppet és kopogjam le nem beteg azóta. A Forever aloe verát sajos kihányta pedig az nagyon jó.
Bocsi hogy ilxen hosszú voltam csak ritkán tudok jönni mert Kristóf nyügi jön a foga meg a vásárlások elveszik az időmet.
Mindenkinek puszi és jó készülődést az ünnepekre.
Oti
otili
 
 


Anikó
Persze, értelek én.És tudom, hogy nehéz a válaszokat megtalálni.Nem is akartalak kioktatni,habár így visszaolvasva,úgy tünt.Bocsi,nem akartam.Én is keresem még.De a lényeg, hogy végig kell csinálni úgy ahogy történnek a dolgok.
Én tiszta szívből kívánom Nektek, hogy mihamarabb jól alakuljanak a dolgaitok,és persze Fannussal is minden rendben legyen!
Még egyszer bocsi!Mert így visszaolvasva kicsit durva voltam.A gondolataimban nem tünt ilyen kiokatónak az írásom!

Oti
Remélem gyorsan kinőnek azoka fogak, és nem kínozza a pici fiadat a fájdalom!

Edina
dedina
 
 


Oti! köszi az infot. Minket a Bethesdában kezel egy szimpi dokinő, aki nem csinál problémát Fanni állapotáa miatt. Ugye ettől mindenki megijed és kerek-perec kijelenti hogy nem vállalja. Ha a helyükbe képzelem magam lehet hogy én is így tennék, de most inkább diszkriminációnak fogom fel. Pozitív hogy ha nem biztos a dolgában jobb ha nem kezeli inkább. Remélem nem lesz legközelebb de ha igen gondolkodás nélkül viszem a kórház ambulanciájára.

Edina! Egyáltalán nem voltál kioktató sztem, ez eszembe sem jutott. Rámtört a depresszió talán ezért olvastad úgy hogy zokon vettem pedig nem. Kicsit filozofálgattunk és nem ígérem hogy a jövőben nem fogok néha. A hét második felében már vége lesz az őrületnek remélem és mindenki megnyugszik kicsit és kipihenjük magunkat. Mindekire ráfér.

Állítólag lesz fehér karácsony!!! Úgy legyen. Annak legalább örülhetnénk.

A béres cseppet és is adom meg vmi homeopátiás immunerősítőt. Lehet hogy ezek használnak?? El ne kiabáljam.

pusszancs mindenkinek.
poteczin
 
 


Fogaról nem is írtam! Fanninak van három és csikorgatja őket. Szörnyű hallgatni! Néha megharapja a száját és a nyelvét, és közben néz rám szemrehányóan. Nem rakja össze hogy ezt ő csinálja magának. Kis buta, majd megszokja.
poteczin
 
 


Sziasztok!

Mi a helyzet? Mindenki jobban van? Nagy a készülődés karácsonyra? Mi anyuval sütünk, főzünk, ma pl. egy csomó muffint meg aprósütit sütöttünk (főleg ő), és nagyon jó lett. Blanka is evett egyet, nagyon bejött neki.
Mindenkinek jó készületeket kívánok!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Karácsony

Karácsonykor mindenki varázsol,
meglepetés bújik ki a zsákból.
Szekrényeknek titkos rejtekéből,
édesapám legmélyebb zsebéből.

Karácsonyra kalácsot is sütnek,
nincsen ennél izgalmasabb ünnep!
Ajándékot én is készítettem,
amíg készült majdnem tündér lettem!

Melegedj meg idebent, légy vendégünk mára
Karácsonyi csillagod tedd a fenyőfánkra!

Kellemes KArácsonyi Ünnepet és Boldog Új Évet kivánok mindenkinek

Puszi Oti
otili
 
 


Sziasztok!

Mi is kellemes karácsonyt kívánunk nektek!

Mindenki készülődik? Remélem írtok még, kíváncsi vagyok, ki hogy van.

Anikó! Meggyógyultatok? Hogy van Fannus?
Edina? Mindenki eltűnt KépKép
Jók legyetek, vigyázzatok a jégen (nálunk az van).
Puszi nektek
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri
Készülődés van ezerrel.Anyu főz, én sütök.Beigli (diós,mákos) pogácsa, almáslepény, kicsi gyümi torácskák és meggyes pite.Ez az én feladatom.Már csak az almás és a meggyes van hátra,na meg a takarítás a konyhába.

Anikó
A fogcsikorgatást én sem nagyon bírom, na de ha a gyerekem csinálná..... Akkor jólva, ha nem érezted úgy, akkor minden rendben!

Oti
Ez a vers nagyon szép!

Én is kívánok Mindenkinek meghitt, békés karácsonyt! Na és a kis manóknak nagyon sok szép ajándékot!

Edina
dedina
 
 


Kép

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk nektek!
Dóri, Blanka & Attila

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kedves lányok

Nagyon kellemes ünnepeket kívánok nektek és családotoknak.
Zsuzska

ui:Blanka nagyon édes
zsuzska75
 
 


Kép

Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Először is feltettem a képeket, mert az nekem sosem sikerül. Ez egy pár darab, többet nem teszek föl ,de nagyon sok lett. Kép
Hogy vagytok? Hogy teltek az ünnepek? Kaja? Hízás? Kép
Nálunk minden rendben zajott, még tegnap is a maradékokat ettükKép Blankénak nagyot tetszett a karácsonyfa! Teljesen kész volt, este 1/2 10-kor nem tudott elaludni, annyira pörgött. Rengeteg szép ajándékot hozott a jézuska, főleg Blankának ugye. De azért én is kaptam Kép
Az időtől teljesen kész vagyok, egyik nap gyönyürű hó esett, sétáltunk nagyot, erre tegnap szakad az eső, ma meg minden jeges. Még séta sincs Kép
Én persze beteg lettem, nátha+köhögés+nincs hangom napok óta. Ma már egy kicsit jobb.
Persze valószínűleg sikerült a fél családot is megfertőznöm karácsonyi ajándékként Kép
És ti? Meséljetek! Nagoyn kíváncsi vagyok mindenre!
Mit csináltok Szilveszterkor? Én szeretnék bulizni, de nem tudom, hogy tudok-e menni. Tavaly is itthon dekkoltam nagy hassal, most eljött az én időm Kép
Na megyek főzni!
Puszi nektek és BÚÉK!!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Hali! Blanka cica ismét szerepel a baba mgazin 64. oldalán, ha érdekel valakit Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Jól ellustultam. Eltelt a hét vendégeskedésekkel. Mi is mentünk hozzánk is jöttek.
Most utólag kívánok kellemes ünnepeket és boldog új évet!
Nálunk sok hó van meg viharos szél! Délelőtt lapátoltunk csomót. Egész jól esett.
puszi
anikó
poteczin
 
 


Sziazstok!
Jól ellustultam. Elteltek az ünnepek vendégeskedésekkel. Mi is mentünk hozznk is jöttek.
Így utólag kellemes ünnepeket és boldogabb új évet mindannyiunknak.

Milyen az idő felétek? Nálunk sok hó van, csomót lapátoltunk egész jól esett.
puszi
anikó
poteczin
 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Dóri & Blanka

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kedves Lányok

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek.

Zsuzska
zsuzska75
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Kaja, hízás, jövés-menés meg volt nálunk is.Én holnapfogok először főzni, ja nem mert 1-jén főztem lencse főzeléket, ja meg virslit.Na mindegy!
Szilveszterkor itt volt egy barátnőm, meg a vőlegénye, meg húgom és öcsém.Jól elvoltunk a lányokkal táesasoztunk, meg énekeltünk és táncoltunk, a fiúk játszottak számítógépmés X-box volt a menő, 4körül feküdtünk le.

Dóri! Na milyen volt a szilveszter?

És többiek!Beszámolót!

Puszi Mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Szilvesztert mi is a tesómékkal töltöttük. Itt vannak a szomszédban, nem kellett autózni. Ettünk ittunk, megvártuk az éjfélt, néztük a tüzijátékokat. A kiskölykök is jól bírták. Fannika sem aludt, lett is láza reggelre. Most megint hörhurutja van, de elég a betegségekből. Esetleg tud valaki valami jó gyógymódot? Hogyan erülhetők el ezek a nyavaják.
Most már vizsgázom ezerrel. Munka is akad. Lassan vissza kell rázódni.
Jó volt ez a hét, egész nap csak a gyerkőccel foglalkoztam. Szinte le se tettem. Ennek köszönhetően nem is készültem a vizsgáimra, de bánja fene.
2006 talán újabb babaprojekt. Majd tavasszal. Depresszió van, idő pocsék. Kezelésekre nem tudunk menni a folymaatos betegségek miatt. Tömören eddig ennyi. Remélem nem erről szól majd az új év.

Lencse bejön? Gazdag leszel az idén?

puszi
anikó
poteczin
 
 


Anikó
A lencsét imádom habár szörnyen tud kinézni.Hogy gazdag leszek e?Remélem boldogságban igen! A többi nem számít.
Akkor nem túljólkezdődik ez az év nektek.Szegény Fannuskám!Sajnos nem tudok semmi praktikát.
A vizsgáidhoz sok sikert!
Mi is tavasszal vágunk bele újra.Remélem babaesőben gazdag tavaszunk lesz!Kép

Dóri
Blanka nagyon tündéri kis csaj!Hogy vagytok?Anyósékkal minden okés?

Otili
Nálatok mi újság? A fiúk jól vannak már?

Zsuzska
Feléd mi hír van manapság?

Edina
dedina
 
 


Szép esős napot mindenkinek! Kép
Hát mit ne mondjak, teljesen kész vagyok ettől az időtől. A gyereket nem tudom kivinni már napok óta sétálni. Tiszta nyügis emiatt. EGyébként jól vagyunk, kihevertük a szilvesztert. Idén mentünk mi is bulizni, de csak itt a faluban, hogy közel legyünk, ha van valami. Anyu őrködött babó fölött. Éjfélkor felébredt a nagy petárdázásra, és 1/2 2-ig nem aludt vissza. Én 2-ig voltam, aztán leváltottam anyámat. Ittam, táncoltam jó volt. Drága férjem egy évbenegyszer iszik, de akkor k.o. Most is sikerült Kép Másnap du. 1/2 4-ig bírt aludni, fájta feje, 2 l tej és panadolt társaságában tudott szunyálni Kép Már nincs, ettünk sok lencsét főzelék fomájában, hogy nagyon gazdagok legyünk Kép

Anyósékkal minden okés, párom is kibékült velük, így nyugisan teltek az ünnepek.

Anikó! Sajnálom, hogy megint betegek vagytok Kép Nem próbálkoztál homeopátiás gyerekorvossal? Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni. A neten megtalálható a területi orvosok neve, címe.
Szorítok, hogy sikerrel járjon a babaprojekt! És a vizsgákhoz is sok sikert!

Edina! Nektek is szorítok, hogy az idei év legyen egy gyerkőcös év! Tavasszal próbálkoztok megint? Nem emlékszem, hogy válaszoltál-e arra, hogy melyik kórházba jársz: Kaáli?

Oti, Zsuzska, merre jártok?

Most megyek, puszi nektek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


sziasztok

Nagyon depis vagyok tényleg.
Ilyen sírásos rohamain vannak. Nem tudunk kimenni napok óta sétálni ráadásul az erdő közepében lakunk ide senk nem jön ki.Sehol 1 üzlet vagy valami.Kész vagyok teljesen, semmihez sincs kedvem. A gyerek egész nap nyafog valamiért.Szerintem gyesbeteg vagyok.

Ne haragudjatok hogy rátok zúdítottam de nem bírom...

Zs
zsuzska75
 
 


Sziaszok!

Itt egy kis segítség, ha valaki nem akar a hidegben cipekedni, vagy bármi más miatt nem tud kimozdulni!
I. osztályú nedvszívó képességű pelenka, ingyen házhoz szállítva!! Popsitörő is lesz, 2006.01.12-től, 100 db-os, akciósan 410 ft-ért!! A popsitörlőt a pelussal együtt küldik.
Előrendelést felvesznek.

Nézzetek be, megéri! www.gportal.hu/importpelenka
krisztibo
 
 


Egy praktikát olvastam a neten:
este fürdés után illóolajos kenőcs bedörölése, rá meleg borítás, arra meleg ruha, majd ágymeleg. Reggelre nem zihált és nem szürcsögött, megnyugodott a légzése. Elég riazstó volt előtte szegénykém. Nem akarom elkiabálni de talán szép lasan kijön belőle. Igaz olyan melege lett hogy nem tudott hajnalban aludni. Akkor leszedtem róla.

Zsuzsi hol laktok az erdő közepén?

Edina, idei babához már nincs sok idő. 3+9=12, tehát legkésőbb március vége. December végén születik nem kell gondolkodni hol töltsük a szilvesztert.
anikó
poteczin
 
 


Dóri
Azt hiszem válaszoltam,de nem vagyok benne tuti biztos.Mi a BMC-be járunk.És igen tavasszal megyünk legközelebb!Remélem jól fog végződni!

Zsuzska
Ne legyél elkeseredve! Kitartás! Hátha jobbra fordul az idő, és lehet menni csavarogni.Nincs olyan barátnőd, anyud, apud, tesód aki meglátogatna? Az én legjobb barátnőm is kb. olyan helyen lakik mint te, de én váltócipő társaságában szoktam kimenni hozzá ilyen taknyos időben.

Anikó
Örülök, hogy Fannus jobban van.Igen ez így van, nincs túl sok idő, ahhoz, hogy idei baba legyen!Remélem sikerül majd mindkettőnknek!Kép

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy szerintetek a 38. hétben (37 hét és 5 nap) milyen méretű az átlagos, normális BPD (fejátmérő)?
Ma voltam ultrahangon, és nekem 98 mm-t mértek.
Január 25.-én, azaz 2,5 hét múlva fogok szülni, az orvos szerint.
A tankönyv azt írja, hogy 100 mm felett nem fér ki a baba, ebben az esetben császárral jön a világra.
2,5 hét alatt, ha így növöget lazán átlépi a 100 mm-t. Hogy lesz erőm megszűlni?
Tudtok valamit a fent leírtakkal kapcsolatban?

zsupolice@freemail.hu

ZSUZSA
38.hét
veletek
 
 


Zsuzsa!
Sajnos fogalmam sincs. Nekem 35hét 5 naposan mérték, akkor 85,1 mm volt. Nekem nem a mérete miatt volt császárom. Kívánom, hogy gyors és szép szülésed legyen. A legfontosabb az egészségetek. Szorítok nektek, és légyszi írd le, hogy sikerült a szülés!
Sok sikert!

Örülök, hogy Fanni jobban van.
Annyira el vagyok mostanában lustulva, biztos az idő miatt. Ma végre egész nap mentem, mert szép volt az idő. A múlt hetitől én is elég depis lettem. De most frissült erővel vagyunk!

Remélem, nektek is jobb kedvetek van!
Megyek babót fürdetni.
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri!

Okés, majd megírom, hogy hogy vagyunk. Köszönöm a jókívánságokat.
Mág 15 nap.

ZSUZSA
veletek
 
 


Zsuzsi!
Szép nagy baba. Ha jól emlékszem Fanni 91 körül volt de már 41. héten. Mégsem fért ki rendesen.
Lehet hogy erőszakosan rá kéne kérdezni.
De el is mérhették. Szobatársam 102 méretű gyerkőcöt szült, mondjuk szenvedett rendesen.
Egyéntől is függ ki hogy tágul. Szerintem beszélj az orvosoddal a félelmeidről ne hagyd magad könnyen lerázni.

bocsi nem akartalak ilyesztegeni de ettől mindig felmegy bennem a puma ha ilyeneket olvasok. Egy császár nálunk megmentette volna Fannit.
Könnyű gyors szülést kívánok neked! Első baba?
Anikó
poteczin
 
 


Hahó!

Hol vagytok? Nagyon el vagytok tűnve Kép Hiányoztok!

Oti, Edina merre?

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Mindenki eltűnt. Vagy offoltam? Nehezen indul az év.
Idő pocsék,legszívesebben egész nap aludnánk.
puszi
poteczin
 
 


Sziasztok!

Igy január közepén kivánok mindenkinek Boldog Új Évet.

Elnézést hogy eddig nem jelentkeztem de sajnos rosszul zártuk meg keztük az évet.

A picinek 31 ére egyik pillanatról a másikra 39,2 volt a láza. Se nátha se megfázás. Vittük másnap az ügyeletre hát a füle megint gennyes lett,felszúrták ömlött a genny belőle. Szóval isszonyú volt. Azóta kétszer vettek vért tőle, szegénykémet ugy sajnálom mert remeg amikor dokihoz megyünk. Kedden megműtik kiveszik az orrmanduláját mert ezt már nem lehet tovább húzni.Még a végén kap egy agyhártyagyulladást.

Na nem szeretném senkinek a napját ilyen horror történetekkel elrontani. Szóval nem igazán volt kedvem meg időm em irni mert a pici elégé nyügi.

De remélem most már többször irogatok majd. Vasárnap jönnek anyukámék.ugy hogy jobb lesz egy kicsit bár senkivel nem marad el.
Éjszaka nem alszik szóval rémes....
Most már irogatok majd ,
Pusz mindenkinek Oti
otili
 
 


Oti, szörnyű hogy megint betegek vagytok. Öcsém kislányának is begyulladt a füle, pedig eddig soha sem. Borzasztóan fájhat. Mi próbálunk megelőzni, remélem sikerül. Gondolok rátok, hogy rendben legyen minden. Picinek kitartást a kórházhoz. Talán utána nem kell orvost látnia jó darabig!
puszi
Anikó
poteczin
 
 


Sziasztok!

Oti! Örülök, hogy jelentkeztél, de nem örülök a híreidnek. Remélem, hogy minél hamarabb meggyógyultok. Akkor nem kezdődött valami jó az évetek.

Anikó! Veletek mi újság? Meggyógyultatok teljesen?

Edina???
Nálunk minden rendben, Blanka nő mint a gomba, és tegnap kibújt az első foga. Szerencsére meg sem viselte. Felteszek majd képeket, mert csináltam megint.
Megyünk sétálni.
Mindenkinek jobbulást és gyertek gyakrabban!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy eddig nem jelentkeztem de sajnos nincsen jó hirem

A picinek arcüreg gyulladás meg jobb oldali füll gyuladásba van. Holnap megyünk be a korházba és beteszenk egy kanűlt a kezébe azon kapja majd az antibiotikumot,

és valoszinű hogy a jobb fülét fel kell szúrni,

Nem tudom mivel érdemlem ki én ezt meg ez a picur is. Sajnálom nagyon.
otili
 
 


Oti!

Én is sajnálom. Gyógyuljatok meg minél előbb! Szegénykém, már hetek óta szenved. Szorítok! Ha kell egy kis segítség, szólj! Lélekben veled vagyok!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: