Új privát üzeneted érkezett!

Szia Erika!

Először is minden jót kívánok a jövő hétre!!!

Kb. napi négy pelenkával számolhatsz. Fürdetés után a csecsemősök adnak rá pelust, azzal így nem kell foglalkoznod. Popsikrémet és pudert találsz a szobákban, de popsitörlő kendőről magadnak kell gondoskodnod.

Üdv
tícia30
 
 


Szia Tícia!

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál.Már át is csomagolom a táskám tartalmát.Mindkettőből tettem be,de kevesebbet.Popsikrémet is akartam ,de így nem viszek.Ha esetleg valami más fontos dolog is eszedbe jut ,akkor köszönöm.Jövő hét szerdáig minden nap megnézem a fórumot.

Szia!

Erika
g.erika
 
 


Babicsko,

Én elértem eddig mobilon amikor hívtam, de lehet hogy csak szerencsém volt.
Szerintem a legegyszerűbb ilyenkor az SMS, hiszen azt tuti látja, el tudja akkor olvasni amikor ráér, míg a telefont ugye nem tudja bármikor felvenni.
Esetleg lehet neki írni e-mailt is, de arra ugye pár órán belül nem biztos hogy választ kapsz, inkább csak másnap.

Dorka

Kép
szdorka
 
 

 
 

Sziasztok.
Szeretnék segítséget kérni.
Végig olvastam kezdettöl a forumot, mivel orvos választás elött vagyok egy kicsit össze vagyok zavarodva.
Szerintetek mi a jobb megoldás a legelső alkalommal a kórházba vagy az SZTKba vagy a magánrendelőbe felkereni egy orvost.Írásaito alapján Bálint doki és Balogh doki a szimpi.
Nem tudom, hogy kezdjek hozzá most 4 hetes terhes vagyok.
Elöre is köszi
Bea
dafni
 
 


Szia Dafni!

Én 2 nap múlva fogok szülni.Az orvosokkal kapcsolatban nem lehet egy bevált dolgot mondani mert ahányan vagyunk,annyi jó megoldás létezik.Mindenkinek más és más az ideális.Például ha nem számít hogy sokat kell sorban állni az sztk-ban a rendeléseken,akkor jó az ott lévő orvos is.De előtte tájékozódni kell,hogy milyen véleménnyel vannak róluk a kismamák.Én például nem hallottam túl jókat az érdi sztk-ban lévő nőgyógyászokról.Azt is el kell döntened,hogy milyen összeget szánsz az orvosi vizitekre.Szóval ha nem gond,hogy havonta kb( 6000-10000) ft nem jelent problémát egy magánorvosnál,akkor az kényelmesebb.Minden hónapban bejelentkezel egy időpontra,és nem kell ezer embert végigvárnod az sztk-ban.A szülés szintén 70000-1000000 ft-ba kerül egy magánorvosnál.Függ még attól is hogy mit választasz, hogy mi van a legközelebb.Ha a kórházhoz laksz közelebb,akkor szerencsés vagy.Én tudatosan választottam a legközelebbi és legjobb magánorvost, mert bizony az utolsó hónapban , hetekben nem kellemes kimozdulni otthonról ,és akkor kell legsűrűbben orvoshoz járni. Hát röviden ez az én magánvéleményem.

Sok szerencsét és jó egészséget kívánok neked!
g.erika
 
 


Kedves Erika.
Köszönöm szépen a segítséget.Én is Érden lakom és szintén nem hallottam jókat az itteni orvosokról.Azt hiszem inkább a magánorvost választom, nem hiszem , hogy türelmes lennék az SZTKba hosszú Órákat üldögélni.Az elöző orvosom tarifája is szintén hasonló volt, csak Ő most a Köbányára költözött és oda nem megyek utána.Baromi messze van.
Megkérdezhetem ki a Te orvosod és Ő hol rendel?
Sok szerencsét a szüléshez.Írj utána is .
dafni
 
 


Szia Dafni!

Szívesen segítek, annak ellenére is,hogy én hiába kérek mástól információt , senki sem válaszolt. Lehet hogy rossz címszónál voltam . Én azt szerettem volna tudni,hogy kell-e a picinek a pelenkán és a popsitörlőn kívül még vinnem kisruhát is.Természetesen a hazahozatalon kívül gondolom.Sajnos már nem tudják a kórházak biztosítani a pelenkát sem.Ez elég szomorú.
Én a Dr.Parragh Attilához járok Érden. Nem bőszavú, és nem is mézes-mázos ,de jó szakember. Csupa jót hallotam róla.A terhességem is teljesen probléma mentes.Ma is ,a szülés előtt két nappal még sütöttem ,főztem stb.Élveztem a kilenc hónap minden percét.
Magamról ennyit,most te írj ha gondolod,bár még nagyon fiatal kismama vagy.

Szia!
g.erika
 
 


Szia Erika.
Sajnos a kórházaknak szerintem egyre kevesebb van, s ez minden osztályon igaz.
Mikor én kéz mütéten voltam, még a paplant is nekem kellett vinni,evöeszközről és pohárról már nem is beszélek.
Szerintem jobb, ha mindent bepakosz és Nálad van , mint , hogy valami hiányozzon.Az egyik barátnöm azt csinálta, hogy belehimezte a pici monogramját a ruhácskába, hogy a csecsemösőknek is könnyebb legyen.
Nekem még nem olyan élvezetes a terhesség, persze nagyon jó érzés, de fájdogál a hasam és kissé hányingerm van, ja és álmosság.
Nagyon várom már az első Uht.Kiváncsi vagyok és persze meg is nyugodnék, hogy minden rendben.
dafni
 
 


sziasztok lányok,
bocsánat, ha nem válaszoltunk, de akkor megpróbálom pótolni.
Ruhát nem kellett vinni a babának, csak hazahozatalra. Pelenka kell és popsitörlő, viszont krém nem kell.
Gondolom azt tudjátok, h szüléshez általában saját ruha kell, néha adnak ottanit, de ez nem biztos, jobb,ha készültök, és visztek sajátot.
Kés, villa, pohár szintén kell, mint ahogy wc papir is...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Sziasztok Dafni és Zsanci!

Hát igen,tudom hogy rossz állapotok vannak, és készültem is mindennel. Kb 12 kg-ot nyom a táskám ,sok listát találni a neten tanácsokkal együtt.Én követtem is ,így alig fért el a táskámban minden. De vannak kórházakra jellemző dolgok is,és ezt próbáltam megtudni a Szt.Imréről. Zsanci meg is válaszolta a kisruhácskát,úgyhogy köszi.A többi már 2 hete az ajtóban várja az indulást.
Dafni az nagyon durva ,hogy takarót is vinned kellett! Ezt azért nem gondoltam volna.Az evőeszközről és tisztálkodó eszközökről régóta tudom ,hogy vinni kell ,de takarót!!!!Kívánom neked ,hogy múljon el a hasfájás és minden más, állítólag (akinek van ) a második harmadban elmúlik.Én annyira tünetmentesen és jól érzem magam végig,hogy a párom fel sem fogta hogy apa lesz,csak kb.1-2 hónapja.Ugyanis 6 hónapos koromig látni sem lehetett.Most is kb .7 hónapos nagyságú a hasam.Annak ellenére,hogy kb.55 cm és 3.4 kg kg.Ez azért van ,mert elég magas vagyok.Összesen 11 kg-ot híztam,de hogy hová azt nem tudom.Vagy ma este, vagy holnap reggel kell bemennem a kórházba,de nagyon szivesen levelezek veled bármikor ,bármiben segítek és válaszolok neked mindenre.

Szép vasárnapot !

Köszönöm Zsanci mégegyszer a segítséget!

Sziasztok!
g.erika
 
 


Szia Erika.

Vigyázz magatokra és sok sikert.Remélem ha hazajöttél mesélsz.
Szia
dafni
 
 


Sziasztok!

Kérlek, hogy segítsetek, ha tudtok. Orvosválasztás előtt állok, és érdekelne, hogy tényleg igaz-e, hogy a Bálint Sándor és Bálint Mihály doktor urak nem vállalnak már új kismamát?
tvvp
 
 


Szia Tvvp!

Én Urbán Mártánál szültem, úgyhogy a Bálintokról nem tudok nyilatkozni :D , csak azt akartam mondani, hogy fut ezzel a topikkal párhuzamosan egy másik Szent Imrés topik is, esetleg oda is feltehetnéd a kérdésed, ott többen járnak valamelyik Bálinthoz és biztosan tud valaki segíteni!

Gratula a pocakhoz!

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Dafni, én Baloghnál szültem a másodikat, és nála fogom a harmadikat, Sztk-ba járok hozzá, és nem kell sorbaállni és várni, régen volt ilyen csak. Időpontra lehet menni és telejsen jó! 50 ezer nála egy szülés!
Vio

Kép
vio
 
 


Nahát Zsanci, most akkor egy napra vagyunk kiírva?!?! Lehet, hogy megint egyszerre szülünk?!?!??!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
vio
 
 


Vio,
aha... :lol: :wink:
most is lehetsz te az első!!! :wink:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Akkor minden ok, csak később fogant? Ne tudd meg, én miken vagyok túl!!! Elkezdtem vérezni a 12. héten :shock: :shock: :shock: ez azóta is tart (nem folyamatos, kb egy napig tart és 3 naponta tér vissza). Először be akartak dugni a kh-ba, meg hogy fenyegető vetélés, veszélyeztetett terhes, stb. Aztán egyik berohanásunkkor a Fehérvárira Faludy azzal ijesztgetett (épp Ő volt benn), hogy lepényleválásom van, szoval tiszta ideg voltam. Aztán Balogh elküldött uh-ra soronkívül, kiderült, hogy lett egy haematómám a méhszájnál, 2-3 hét alatt felszívódik vagy ürül. Inkább utóbbi lesz belőle, néha jön is. De legalább már nincs halálfélelmem, baba jól van. A gyerekeket muszáj így elvinni 2 hétre a nagyihoz, mert lehetetlen mellettük feküdni, a férjem épp szabin van és mindent Ő csinál, mert ha kicsit én pörgök, már vérzek is.
Na szoval ez van... de nincs gáz, csak nagyon ijesztő volt!!! Te mikor mész AFP-re? Én dec. 18!!! De az már a 17. hét! Most akkor végül az Sztk-ba jársz hozzá?

Kép
vio
 
 


szia,
hát nem semmi!!!!!!!!!!!vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!!
engem dec. 15-re küldött afp-re.
és január elejére uh-ra.
viszont azt elfelejtette mondani,h mikor menjek hozzá vissza...
és igen, sztk-ba járok hozzá...és tényleg jó, mert nem kell várni. És akkor te már szóltál neki,h érjen rá aznap, mikor szülsz???? :roll:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Szia Dafni!

November 28.-án megszületett második kislányom,Viktória!Csodálatos élményekkel jöttem ki a kórházból, kívánom , hogy neked is hasonlóak legyenek.Bár ez egy kicsit messze van.Ha bármi kérdésed van,szívesen válaszolok .

Egy nagyon boldog anyuka!
g.erika
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Bardóczy Zsolt az orvosom.Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Viszont nem tudom, hogy magáért a szülésért mennyit ildomos neki adni. Aki nála szült már, legyen szíves valami támpontot adni. Tudom, hogy kényes kérdés, de nem szeretnék túl keveset, de őszintén túl sokat sem adni.
Segítségeketek előre is köszönöm.
Ha úgy gondoljátok, hogy nem szeretnétek, hogy mindenki lássa, a tj7811@freemail.hu email címemre írjatok.

Köszi
Judit
tj7811
 
 


Zsanci! Ha nem mondta, akkor kérj időpontot akkor, mikor már az uh eredmény is megvan! Én is úgy szoktam. És nekem sem mondta, úgyhogy az AFP után kérek időpontot az uh-ra, és aztán meg a dokihoz. Remélem, kész lesz dec. végéig az AFP...
Én akkor beszéltem vele a szülésről, mikor a nyaki redő eredménnyel visszamentem hozzá, és előálltam a nagy kérdéssel, hogy elvállalna-e... aranyos volt, szokásos szöveg (50 ezer)és hogy elvileg elvállal, dehát nem vállalhat már annyit, mint régen, meg van kötve a keze, és mivel én már szültem nála, előnyt élvezek-így Te is...de sztem januárban már szólj, nehogy lecsússz róla! Új kismamákat már nem vállal, ezt is mondta.... legalábbis Sztk-s új kismamákat nem...

Kép
vio
 
 


Vio,
januárban beszélek vele!!!

Judit,
én úgy hallottam, h az "új" kismamáitól már kér egy bizonyos összeget. Neked még nem mondta?
Ha nem, kérdezz rá bátran, ha azt mondja, annyi, amennyit gondolsz, a kismamák nagyrésze 50-80 között szokott adni, de a pletyi szerint az új mamáktól már 100ezret kér.
szóval, inkább kérdezz rá!!!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Úristen... akkor nem hiába mondják, hogy Balogh olcsónak számít a Szent Imrében......

Kép
vio
 
 


Szia Vio!

Mi még egyáltalán nem beszéltünk erről a témáról, pedig már a legvégén járunk. A 100 ezer, nem kevés, főleg, hogy közben is fizetsz, egy pár ezer forintot. De hát a jó dokit biztos meg is kell fizetni. Azért köszi az infót!
tj7811
 
 


Szia Judit,

szerintem kérdezz rá, én is rákérdeztem és korrektül azt mondta, annyit amennyit gondolok, és amennyire elégedett vagyok. De a végén nem keveset fogsz otthagyni amikor az NST-re hetente kell menni. És én a Verának is adtam mert ő nagyon sokat segített nekem.
szundi22
 
 


Szia Szundi22!

Azt már érzékelem, mert én már kb. 3 hete hetente járok, és még csak most kezdtem az NST-t. Bár igaz az én szülésznőm a kórházban van, és oda kell járnom. Az NST-ken nem adok semmit a szülésznőnek, hanem majd a szüléskor fog kapni. Én is abban reménykedem, hogy azt mondja majd, amennyit gondolok, mert akkor nincs annyira megkötve a kezem. Persze szégyenben sem szeretne maradni az ember! Megkérdezem a biztonság kedvéért tőle.
tj7811
 
 


Szia Szundi22!

Azt már érzékelem, mert én már kb. 3 hete hetente járok, és még csak most kezdtem az NST-t. Bár igaz az én szülésznőm a kórházban van, és oda kell járnom. Az NST-ken nem adok semmit a szülésznőnek, hanem majd a szüléskor fog kapni. Én is abban reménykedem, hogy azt mondja majd, amennyit gondolok, mert akkor nincs annyira megkötve a kezem. Persze szégyenben sem szeretne maradni az ember! Megkérdezem a biztonság kedvéért tőle.
tj7811
 
 


Én is csak a szülés után adtam a szülésznőnek, de hetente kellett a medimomba járnom NST-re, ott fizettem is érte. Csak amikor már naponta kellett járnom, akkor mentem a kórházba. Én ahogy a kórházban hallottam másokat, nem maradunk szégyenben, mert akik magánrendelésre jártak azok annak a költségét beszámították az adott összebe, de akkor már nem nagyon adnánk semmit, mert az én teljes gondozásom kb 130 000 volt.
szundi22
 
 


Sziasztok.

Én Bálint Balázsról szeretnék többet megtudni. Középkorú doki? Odafigyel mindenre, alapos? A nap bármely szakaszában elérhető?
Érdekel még az elérhetősége is, hol és mikor rendel, telcsiszám, és ha van e-mail címe akkor az is jó lenne.

Köszi mindenkinek! :)
E-mail címem: a.dog@freemail.hu
palom
 
 


Sziasztok, Eszter vagyok a 2006. tavaszi topicból!

Figyelmetekbe ajánlok egy hiánypótló, vadonatúj kiadványt, melyet bátyám, dr. Krivácsy Péter (intenzív terápiás orvos, gyermekorvos) írt.
Mindenkinek ajánlom a könyvet, melynek címe: Gyermekkori vészhelyzetek - S.O.S. megoldások. Idegen szavak nélkül, röviden és egyszerűen, sok képpel illusztrálva segít eligazodni sürgősségi állapotok esetén.

Mikor hívjunk orvost, és mikor mentőt?
Mik az első teendőnk súlyos helyzetekben?
Enyhe vagy súlyos? Hogyan ítéljük meg gyermekünk állapotát baj esetén?
Ilyen egyszerűnek tűnő, de a gyakorlatban nagyon is komoly kérdésekre választ kaphatsz.

Kiknek ajánljuk? Szülőknek, nagyszülőknek, babysittereknek, óvónőknek és mindenkinek, aki gyerekekkel foglalkozik.
Néhány fejezetcím a könyvből: Áramütés, Bőrkiütések, Bölcsőhalál, Csonttörés, Félrenyelés, Gyógyszermérgezés, Kiszáradás, Láz, Rovarcsípések, Szemsérülés, Újraélesztés, Vérzések...stb.

Kapható a nagyobb könyvesboltokban (2850,-Ft), de az alábbi honlapon rendelve olcsóbb.
http://www.leghajo.hu/
Vendég
 


sziasztok.

szült, vagy szül valaki a bencsik adrás dokinál?
véleményekre lennék kíváncsi.

köszi!
palom
 
 


Sziasztok!

13 hétben járok, ikrekkel. Terhesgondozásra Dr. Kocsis Évához járok. Nagyon kedves, de nem túl bőbeszédű. Vele kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?

Köszi szépen a segítséget.

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok.Ismeri valaki a Szent Imréből a Nyulasi doktort?Vélemény,tapasztalat?Előre is köszi!!
edus76
 
 


Sziasztok!

Edus :)
A masik topikban nem reagaltal a mail cimemre igy ide irok.

En Dr Nyulasinal szultem 2005. majusaban.
Nagyon meg voltam elegedve vele.Nem az a a mezesmazas tipus,de mindent elmond,kerdes nelkul is.Telefonon barmikor el lehet erni,ha nem veszi fel,visszahiv.
Szulesnel az utolso 4 oraban vegig bennt volt,az O kezet is szorongathattam.Ez nekem nagyon fontos volt.
Szerintem O nem az a tipikus alternativ szules hive,mondjuk nekem annyi volt a lenyeg,hogy egeszsegesen megszulessen a gyerekem.
Szulesre nem mondott fix osszeget, a terhesgondozas viszont fix.Marmint maganban,en vegig maganrendelesre jartam.

Most kb ennyi jutott az eszembe.

Remelem,tudtam segiteni.
Kriszta

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

bkrityo
 
 


Köszönöm a segítséget.Ő műtött engem méhszájjal 2005 szeptemberbe,megvoltam vele elégedve,ezért is érdekelt,hogy milyen az emberrel 9 hónapon keresztül és a szülés alatt. Mégegyszer köszönöm!!! Még nem vagyok kismama,de már nagyon szeretnénk. Szia.



Edus
edus76
 
 


Sziasztok lányok!

Gondoltam irok ide mert hátha tudok valakinek segiteni.Én 2006. junius 30.-án szültem a Szent Imrében császárral.Nekem fogadott orvosom volt Dr.Tasi Róbert csak ajánlani tudom istenien jo humoru a munkáját nagyon hozzá értöen végzi, jo szakember.A növérem is nála szült természetes uton.Szoval le van tesztelve mindenhogyan.Tényleg csak ajánlani tudom.A kórházzal én nagyon meg voltam elégedve és nekem a csecsemös növérek is sokat segitettek (mindenki mondja,hogy morcosak)szerintem tudni kell velük szot érteni.A szülésznök közül egy nagyon kedves segitökész növel volt dolgom és csak annyit tudok rola,hogy hosszu barna haju és nagy szemüvege van irto kedves ö is.
Amit vinni kell be:egy csomag pelus,popsitörlö,popsikrém,a mamának:betét,háloing,evöeszköz,pohár,wc papir,tudom ajánlani a germicin kupot mert kell wc-ni egy két nap mulva és nem igazán megy a kup nélkül.Mindenki ezt használta.Ha nem tudsz nagy wc-ni akkor kapsz egy szurit gondolom azt senki sem akar.
Szoval nagyvonalakban ennyi.Ha van kérdés nyugodtan irjtok.

Puszi:Dóri

:-)
dorcika81
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, kórházat kell váltanom, mert bezárják, ahová eddig jártam. Az István és a Szt. Imre között gondolkodom.

Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e női nőgyógyászt ajánlani, aki nem túl drága? Az sem lenne hátrány, ha van magánrendelése, az nem Budatétényen lenne, mert a 13. kerületben lakunk...

Köszi!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


sziasztok! a bardóczy dokit lehet mobilon hivni?? kérdésem lenne, ami engem aggaszt, de csak hó végére kaptam időpontot, addig megőszülök az idegességtől.
kokor
 
 


Szia Kokor,

Lent megtalálod a másik Sz.Imrés topikot. Ott hátha tud valaki segíteni tel. ügyben :)
De ha felhívod rendelési időben és azt mondod, hogy szeretnél vele beszélni,mert fontos - szerintem sikerűlne dumálni vele. De ez csak egy tipp :roll:

Mása
szmagdi
 
 


köszi:)
kokor
 
 


Bár még nem válaszolt itt senki, már ne is írtjatok, nem aktuális a kérdés. Sikerült dokit találnom. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


szia uxi, és a Szentimrét választod végül? bocs, én csak most keveredtem ide, tudtam volna ajánlani.


lenne egy kérdésem: ismeri valaki Vass Zoltán doktort? lehet, hogy nem is Szentimrés... nem vagyok benne biztos.
mindenik
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok errefelé, már írtam a másik Szent Imrés topicba is, de itt is fel szeretném tenni a kérdést:
Aki ismeri estetleg Dr. Barna Pétert, milyen tapasztalatai vannak róla? Jó, illetve rossz (ha van ilyan) egyaránt érdekel!
Én nála szültem a lányomat, aki most 16 hónapos, ő volt éppen az ügyeletes orvos, és most egy pozitív teszt után ismét őt kerestem fel, és hozzá fogok járni, mert nagyon meg voltam elégedve vele.
De ettől függetlenül érdekelne mások véleménye is róla!
Esetleg anyagiakról tudtok valamit mondani? A magánrendelésén a tarifákat tudom, a szüléssel hogy áll? Fix tarifája van, vagy adsz amennyit tudsz? Én utóbbiról hallottam, de azért jó lenne némileg több info!
Köszi szépen!

Kép
Kép
yboya
 
 


Szia Kokor!

Nekem is a Bardóczy doki az orvosom, én általában a praxisban hívtam, de szerintem mobilon is lehet hívni, miért ne. Ha nem jó neki, úgyis megmondja. Mikor szülsz?

Kép

Kép
rekanna
 
 


Mindenik, nem, végül az Istvánban találtam orvost.

A Szt. Imrében pár dokit próbáltam, nem vállaltak már, aztán volt egy doki, aki akkora tapló bunkó volt a telefonban, hogy elment a kedvem az egésztől :?

Igazából női orvost szerettem volna, végül sikerült is.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia uxi!

Azt megkérdezhetem, hogy melyik doki volt a tapló bunkó? Írhatod akár priviben is.
Én egyszer akadtam össze egyel a szülés után, szerencsére csak vizitelt, de olyan stílusa volt, hogy az embernek kedve lett volna pofánrúgni. :evil: :evil: Akkor láttam először és utoljára is szerencsére.
A csecsemősökről mi a véleményetek? Kinek milyen tapasztalatai vannak/voltak?

Kép
Kép
yboya
 
 


na utolértem a bardóczyt, nagyon rendes volt!! de sajnos én még nem szülök... egyelőre azon küzdünk,hogy összejöjjön, egyelőre nincs siker :(
kokor
 
 


Ybolya, Balogh T.

A másik Szt. Imrésben már megírtam a múlt héten, úgyhogy nem titok a neve.

Lehet, hogy csak rossz napját fogtam ki, nyilván nem mindig bunkó, velem nagyon az volt :? .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Köszi, még csak itt-ott olvasgattam bele a topicocban, nem láttam. :oops:
Nem ismerek Balogh nevűt, de nem árt tudni, hogy ki(ke)t próbáljon meg elkerülni az ember lánya! Utálom a bunkókat!

Kép
Kép
yboya
 
 


kokor,
Drukk hogy mihamarabb összejöjjön a pocaklakó :)

Uxi,
a barátnőn az Istvánba szűlt 9-én és a dokinője nagyon jó :) És nagyon ragaszkodik hozzá. De azt mondta, ha most kellene döntenie, akkor tuti nem az Istvánba szűlne.... :roll: A látogatások miatt is. Egy ötágyas szobában voltak és bárki jött-ment :( Az ember még szoptatni sem tud nyugodtan :x Ha van rá mód, érdemes magánszobába menni 8) .De soxor a pénz beszél.... :(

Yboya,
én kifogtam egy két normális csecsemőst :) De ,sajnos, találkoztam már bunkóval is :( vagy csak rossz napja volt, nemtudom. És a legjobb csecsemős az Orsi nevű nőci :) Írtó kedves és segítőkész :)

Mása

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: