Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

én is hallottam már kismamától, hogy méhszájvizsgálatnál vérzett, nekem nem fájt, inkább kellemetlen volt, de eléggé sietett a doki, a kismamák csak úgy futószalagszerűen jöttek mentek... ilyet hogy hátsó vagy mellső fali lepényen tapad-e, nem is mondott.

Áfonyaaa!

Jobb félni, mint megijedni, az igaz, de biztos minden rendben lesz nálad, és a félelmeid alaptalanokká válnak. Hidd el!

Az érzelgősséggel kapcsolatban, én egy reklámfilmen is el tudom sírni magam, ilyenkor a férjem megrémül, hogy nincs-e valami baj, de megnyugtatom, hogy semmi...

Kép
timesz
 
 


Lányok! :)

Nekem az érzelgősség kimaradt... állítom, hogy mielőtt babás lettem a menstruáció előtti egy hétben mindig sokkal rosszabb volt a helyzet (gondolom pre-menstruációs szindróma).

Kép Kép
kismokus
 
 


Na,licitáltam a tesz-veszen egy maxi-cosi bébihordóra,1850 ft-ért hoztam el. Tényleg jó állapotba van,kicsit megfakult a huzata,de ennyi... :D
Tegnap regisztráltam a vaterán is,ott is vannak jó dolgok,amint nézelődtem...
Timesz,elég jó áron volt légzésfigyelő is,ha még érdekel a dolog...
Vendég
 

 
 

na,csajok,senkivel semmi nem történt? Úgy eltünt mindenki...
Vagy csak mindenkit kitikkasztott a meleg? 8)
Vendég
 


Én is hiányoltam a forgalmat, de velem tényleg nem történt semmi :)
Ma délelött voltam védőnőnél, minden a legnagyobb rendben, vérnyomás 110/70 a vizeletemben nincs se cukor se fehérje, az elmúlt 4 hétben 80 dekát híztam, ez azt jelenti hogy a terhességem kezdete óta 2 kilót, és félidős vagyok lassan :D Ennek igen örvendek, mert sajnos komoly súlytöbbletem van így is.
Nagylányom bárányhimlős, de én már voltam. Egész jól viseli.
Ez egy tegnapi kép róla:
Kép
Vendég
 


Sziasztok! :)

Hát, engem tényleg teljesen kimerített a meleg. Tegnap pl. egész délután csak feküdtem, nem volt semmihez sem erőm.... :roll:


Áfonya! :)
Milyen szép nagylányod van! :) Jobbulást neki! :)
Én már kb. +9 kg-nál tartok, bár igazából nem híztam, csak lett egy óriási (tényleg nagyon nagy már most :oops: ) pocakom!

Kép Kép
kismokus
 
 


áfonyaaa

Tényleg nagyon aranyos a kislányod.

Gondolom mindenkinek jól telt ez a meleg hétvége, és izzadtatok rendesen.
Én már most aggódok, mi lesz velünk ilyen melegben egész nyáron??!! Biztos jól bevizesedek, és tisztára be lesz dagadva a lábam, bokám, mindenem. Van valami jó tippetek ellene?
Lehet valahogy mérdékelni egyáltalán?

Kép
timesz
 
 


áfonyaaa szerintem résen kell majd lenned a lányod miatt úgy 15 év múlva-igaz,mostmár elöbb felnőnek a gyerekek,úgyhogy elöbb is... :)
De nagyon helyesek a pöttyei is.. :D
a súlytöbblettel kapcsolatban meg kezet foghatnánk :?

Én holnap megyek a védőnénihez,csütörtökön meg a szemészetre. Tudjátok,oda a cukros kismamáknak muszáj elmenniük...röhej!

timesz a lábvizesedésről fogalmam sincs. Mikor a kisfiammal terhes voltam kapásból kimondta az egyik orvos,hogy tiszta ödémás vagyok,be is akart fektetni. De én mindig is így néztem ki...
Akkor nekem annyit mondott a doki,hogy sok vizet igyak.
Vendég
 


Cseriani,
már többen mondták apukának hogy jó lesz ha idejében beszerez egy vadászpuskát a kamasz fiúk ellen :lol: Én örülök neki ha csak 15 év múlva kell vigyáznom rá, 18 évesen már lesz elég esze (vagy ha nem akkor később se :roll: ).
Kismókus,
a 33. hétben 9 kiló az nem sok! Én kiegyeznék vele! Szülésig megúszod várhatóan kb 12 kilóval, az tök jó! Nagylányommal én több mint 20 kilót híztam, igaz ebből 4 csak a gyerek volt, de maradt rajtam husika is bőven :?
Timesz,
nem tudom hogy lehet megelőzni a vizesedést, remélem a nagy melegben sem lesz ilyen gondom/gondunk. Vannak vízhajtó gyógynövény teák. Vagy azt babásan nem lehet? Nem tudom ám, csak eszembe jutott... majd sűrűn felpolcoljuk a lábunkat! :wink:
Vendég
 


na,voltam védőnőnél...minden rendben,csak 1 kg-t híztam,tehát még mindig kevesebb vagyok 3 kg-mal,mint ahogy a terhességet kezdtem.
Hallottuk a baba szívhangját is,bár nehéz volt,mert egyfolytában rúgdosott,mocorgott és menekült az ultrahang elől :D
Vendég
 


MEGJÖTT A PÉCSI VÉRTESZTEM EREDMÉNYE!!!
Down kóros babára esélyem 1:3255, 18-as triszómiára esélyem kisebb mint 1:10000 és velőcső záródási rendellenességre (nyitott gerinc, agykoponya hiány) esélyem kisebb mint 1:10000!!!
MINDEN NEGATÍV!!! :D :D :D
Vendég
 


Áfonya! :)
Örülök, hogy minden rendben!!! :D

Kép Kép
kismokus
 
 


áfonyaaa

Akkor mostmár tényleg nyugodj meg :D
Akkor ma este rúgj ki a hámból :lol:
Vendég
 


na,voltam ma szemészeten. Az még hagyján,hogy márciusban kértem időpontot,és ma fél 11-re kaptam...
Negyed tizenkettőkor már szóltam,hogy fél 11-re volt időpontom,és ugyan,mikor kerülök már be?
Mondták,hogy kis csúszás van,hamarosan...öt perc múlva behívtak,közölte a doktornő,hogy akkor cseppentenek a szemembe,és várakozzak kint 15-20 percet. Na,ekkor eldurrant az agyam. szépen megmondtam a véleményem,és megnézte a szemfenekemet tágítás nélkül...de persze ráírta a papíromra,hogy én nem engedtem a tágítást...ja,meg az elején még megkérdezte,hogy miért nem hoztam kisérőt,és így hogy fogok hazamenni??
Én kérdeztem annak idején,és azt mondták,ehhez a vizsgálathoz nem kell pupillatágítás...jó,nem?
Megegyeztünk abban,ha bármit talál,ad egy másik időpontot-ami talán a szülésem idejére esett volna??-és akkor tágít is...
De szerencsére nem talált. Ekkor még megkérdezte,hogy mekkora szokott lenni a cukrom. Mikor megmondtam,hogy olyan 5.4 és 6.4 között,akkor meg szinte felnevetett,hogy akkor lényegtelen úgymond ez a vizsgálat...Jó,nem? :twisted:
A doktornő egébként nagyon aranyos volt,de komolyan...
Vendég
 


Cseriani,
nekem senki egy szóval sem mondta hogy mennem kéne szemészetre. Nem is bánom mert ahány helyre futkosni kell... én még elszaladgálok, de aki dolgozik az hogyan?
Sajnálom hogy mérgelődtél, valahogy nem lep meg amit írtál (sem az hogy mikorra kaptál időpontot, sem a "kis csúszás"). Pécsen a múltkor 10re volt időpontom UHra, fél 12kor jöttem ki, és nem másfél órás volt az UH. :twisted: Most délre megyek kedden, kíváncsi leszek mikor végzek...
Vendég
 


áfonyaaa voltál a cukroddal a Kunnál is? Akit gondozásba is vesznek,annak kell elmennie a szemészetre...
Vagy neked eddig mázlid volt és nem küldött el sehova a védőnénid...
Vendég
 


Én nem voltam a Kunnál, a védőnőm nagyon rendes, az első rossz eredményem után kérdezte akarok-e diabetológiát. Mondtam hogy úgyis ismételni kell a terhelést 4 hét múlva, várjuk meg, ha az is rossz akkor elmegyek a diabetológiára, addig is vállalom a 200grammos diétát. Az ismétlés eredménye viszont szerencsére teljesen jó lett, így megegyeztünk abban hogy nem diétázok, de figyelek a szénhidrátra, és nem kell diabetológiára mennem (se sehova). Még 24 hetesen megterhelnek egyszer, ha az is jó lesz elfelejthetem az egészet :)
Vendég
 


na,akkor neked mázlid volt. Nekem az volt a legrosszabb,hogy ugye dokit is kellett váltanom,és én pont a Kunt választottam,ő meg ugrott az első véreredményemre,amit ugye muszáj volt megmutatnom neki :(
Vendég
 


Képzeljétek! Félidős vagyok!!! :D :D :D
Közöltem apával, mire ő: már csak 20 hét van addig hogy nem tudunk aludni?! :lol: Fééérfi! :roll:
Vendég
 


viszont akkor nem jutott ijen eszébe,mikor terveztétek csak a babát,meg hát,amikor... :D
Én épp ma vagyok 23 hetes...
nagyon rohan az idő.
Elöbb eljön a szülés,mint gondolnánk :D :?
lányok,ti tartotok tőle? Főleg te áfonyaaa,hisz neked is van már egy gyereked. Én most valahogy nem félek.
Inkább attól tartok,mi lesz utána...a kórházban töltött napokat hogy fogom a kisfiam nélkül kibírni-ő nagyon anyás :cry:
Meg,hogy mi lesz utána. Kristóf csak decemberben lesz 3 éves,tehát még oviba sem vihetem. De majd délelöttönként megy a bölcsibe,ha ő is beleegyezik..na,én ijenektől félek :roll:
Vendég
 


:D leírtam az ilyenek szót pontos j-vel. Csak egy kicsit ciki :D
Vendég
 


Cseriani,
nekem rengeteg félelmem van sajnos, elsőre jobb volt mert nem tudtam mitől is kéne tartanom... rémálom volt a császár, nem akarom újra, viszont szülni nem tudom milyen, nem gondolom hogy kellemes volna. Utálom a kórházban töltött kiszolgáltatott napokat, mikor zsarolhatnak azzal, hogy ha nem vagyok "jó" elvihetik a babát (kifogás rá mindig akad). Utálom hogy jópárszor szembe fogok kerülni az egészségügyi személyzettel, kicsit mások lévén az elképzeléseim, és én volnék a gyerek anyja, így én döntöm el mennyi ideig szoptatok, és pólyába teszem-e a gyereket, akkor is ha ez ott nem szokás. A nagylányom nem féltem, ő nem anyás, apukája és a mama tudom hogy tökéletesen ellátja majd, és ugye oviba is jár már. Utálom hogy nem tudom előre mi lesz, hogy lesz, milyen lesz, így igazán készülni sem lehet rá. Hát, van amit nem mi döntünk el... :?
Vendég
 


sziasztok csajok!

nekem is vannak félelmeim a szüléssel kapcsolatban.
Először is első baba. a nagy homály mindenütt. milyen lesz, meddig fog tartani, olyan-e mint amilyen mesélik, jobb-e természetes úton szülni, vagy kinek egyszerübb a császár (a dokinak mindenképp). szóval egy csomó kérdés ,meg amik még menet közben előjönnek, hiszen mindenki más. Mindenki másképp meséli. Az egyik 30 órát vajudik, a másikból meg csak úgy kipottyan. utána már biztos okosabb leszek, ezen mindenkinek át kell esni, nem lehet sablont húzni senkire.
bejelentkeztem a szekszárdi kórházba erre a szülésfelkészítő tanfolyamra, ami szerdánként van. Júniustól megyek. remélem sok kérdésemre megkapom ott a választ.

Kép
timesz
 
 


áfonyaaa egy kis megnyugtatás...
tényleg nem könnyű szülni,nekem elég nehéz volt,nem tágultam,köldökzsinór,kétszer a nyakon,de inkább nem részletezem...,de mikor kitóltak,5 perc múlva már azt mondtam a dokimnak,hogy jöhet a következő.
A gátsebemmel sem volt semmi baj,rendesen tudtam ülni az első perctől. Én attól tartok,hogy másodjára nem így lesz. Biztosan nehezebben fogom viselni a kisfioam miatt is.... :(
Aztán...ha babás szobába kéred magad,nem nézik meddig szoptatsz. Ameddig jólesik. Tőlem egyszer sem vitték el a fiam,még akkor sem,mikor a kék fény alá kellett tenni. Ha szopizott elsétáltam vele ,és átadtam a nővérkének...
Egész kórház alatt pólyában volt,a másik szobában az egyik csaj nem bírt megbarátkozni a pólyával,ők rugdalózót kaptak a 2.naptól...Tőlem is megkérdezték,hogy rugi vagy pólya-a 2.napon,mikor látták,hogy nem idegenkedek a babától-ilyenek is vannak sajna-,hogy minden rendben a babával is,meg velem is,hogy rendesen lehet mozogni,stb...
Megkérdezték,hogy szeretném-e fürdetni,első nap még segített egy nővérke,aztán enyém volt a pálya :D
Vendég
 


ja,azt elfelejtettem az előbb,hogy éjfélkor kezdődött nálam a beöntés,stb...tortúra,kettőkor fektettek fel az ágyra,és 5.8 perckor megszületett a fiam :D Nagyon hamar elrepült az a 3 óra :D
A kilenc órás szopizáskor már én is szoptathattam,de akkor még megkérdezték,hogy maradjon-e,vagy visszavigyék...persze,hogy maradt :D
Vendég
 


lányok,azért majd mindenki írjon a szülés után is,hogy ki hogy élte túl,ki hogy van,stb...
Timesszel,de lehet áfonyával is találkozom majd a kórházban :D
Végülis nincs olyan sok idő közöttünk...
Vendég
 


Cseriani,
tényleg megnyugtattál, köszönöm! Épp nemrég szült egy falubeli lány, ő mondta hogy nincs ott pólya. Mondtam hogy nem baj, majd viszek be. Erre mondta hogy biztos nem engedik hogy beletegyem a gyereket!!! :shock: Na mondom azt a csecsemőst megnézem aki megmondja hogy a saját gyerekem beletehetem-e a saját pólyámba vagy nem... ezért féltem hogy majd még ilyen kis hülyeségeken is küzdenem kell, de örülök ha nem így van. A babamamás szoba meg evidens ugye, én így félidős terhesen is gond nélkül sírva fakadok ha arra gondolok hogy elviszik és jaj mit csinálhatnak vele... mi lesz akkor? :roll:
Timesz,
csinálhatnál babás vonalzót! Könnyebb lenne tudni hol is tartasz, ha rákattintasz az enyémre ráugrik arra az oldalra ahol lehet ilyet, és magyar oldal, könnyen boldogulsz, de segítek is ha kell.
Szóval júniustól tanfolyam? Tök jó neked, én még magamnak korainak tartom, majd bejelentkezek később, de biztos én is elmegyek rá mert érdekel maga a hely... majd mesélj ám!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek jó hétvégét!

áfonyaaa! Megpróbálkozom újra a vonalzó készítéssel, egyszer már tettem rá egy kísérletet, de elsőre nem ment, aztán hagytam, de most ígérem kitartóbb leszek!
Én is kíváncsi vagyok már erre a tanfolyamra, remélem hasznos infókat tudok meg, amit majd persze megosztok veletek is.

Kép
timesz
 
 


hát,áfonyaaa nem tudom...unokatesóm márciusban szülte a kislányát-nála voltam bennt utoljára-de a kiscsaj pólyában volt..
Meg az összes baba,akit láttam...

timesz nekem is áfonyaaa segített a vonalzóban :D

kismókus veled mi van?

Lányok szerdán megyek megint cukormérésre,szorítsatok!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :)

megvagyok! :) Három napig anyukáméknál voltam, ott kényeztettek. :lol: A férjemnek ugyanis el kellett utaznia hétvégére, én pedig már nem akartam vele menni (5 órás út lett volna :roll: ). Egyedül meg már nem akartam maradni, így anyukámékhoz mentem (ez csak 1 órás út volt...)....

Ha jól látom, közülünk én fogok először szülni. :shock: Ígérem, amint lesz erőm beszámolok róla! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Hazajöttünk Pécsről, a genetikus orvos aki UHozott nem akarta megnézni a nemét, biztos nagy fáradság lett volna... azt mondta ilyenkor még nem látszik (elmúltam 20 hetes!!!). Egyébként minden rendben, nem kell többet Pécsre mennem.
Hoztam képet a kis arcáról:
Kép
Vendég
 


áfonyaaa nagyon édes :D
Látszik már,kire hasonlít? :lol:
Szegény orvos biztosan elfoglalt,ne haragudj rá.amiért nem volt fél perce,hogy megnézze a nemét :twisted:
Most komolyan,beleszakadt volna?? Kibírtad,hogy nem szólj be neki valamit?
Szorítsatok nekem holnapra!!!
Vendég
 


Cseriani,
tuti jó lesz a cukrod!!! Drukk holnapra: +++++++++++++++++++++
A genetikus dokinak mit mondtam volna? Hogy: Doktor úr! Ne etessen már, én tudom hogy 20 hetesen már régen látszik mi van a lába közt? Még képet is morogva adott (500Ft-ért! Nem ingyen!) mert így meg kellett keresnie az arcát. Azt csodálom arra nem mondta hogy így félidősen még nincs neki :twisted:
Vendég
 


Igazad van áfonyaaa ,néha jobb nem kötöszködni velük.
Rendben volt minden a cukorgondozóban,legközelebb június 27-én kell mennem :) 5.8-at mértek megint. Elég jó,diéta nélkül :D
Oké,azt elismerem,nem eszem annyi édességet meg nem iszom annyi cukros üdítőt,mint elötte,de ennyi a diéta,amíg látom,hogy minden ok. Ez azért így még normális,nem?
Vendég
 


Cseriani,
szerintem abszolút jól csinálod!!! Örülök hogy rendben volt a cukrod!
Én sem iszom cukros üdcsiket, és sütit is csak igen igen módjával, de nem is vagyok édesszájú. A diétában is csak az volt nehéz hogy nem szedhettem meg rendesen ebédnél a tányérom, mert ugye a tészta, rizs nagyon szénhidrát dús, és még krumpliból sem lehetett jól lakni, a szelet kenyér meg (ha olyan az ebéd) teljesen kizárt. De már nem kell nekem sem :D
Vendég
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Lányok,
értem én hogy meleg meg hosszú hétvége, de nem kéne néha egy egy életjel?
Mi jól vagyunk, kicsit melegem van időnént, de még nem vészes végülis. Mostanában nagyon aktív a baba, néha azon töprengek vajon ez normális-e már ilyen mértékben, 20-30 perc pihenőkkel egész álló nap forog, rugdos, ficánkol, nagylányommal nem emlékszem ekkora mozgásokra, persze "rég" is volt, meg ugye nem egyformák a gyerekek sem, biztos jön majd nyugisabb periódus is. :)
Vendég
 


Áfonya! :)

Íme az életjel! :lol: Mi is megvagyunk, hűsölünk a szobában... így elviselhető a meleg. :roll:
Szerintem normális, hogy sokat mocorog a baba, vannak ilyen pocaklakók. :) A miénk ugyan nem ilyen, Ő csak frontoknál mozog sokat, egyébként nagyon nyugodt, sokat alszik, pihen. :)

Kép Kép
kismokus
 
 


sziasztok

Megvagyok én is,Pesten voltunk 3 napot,állatkert,közlekedési múzeum,meg minden,ami érdekel egy 2.5 éves gyereket. Gondolhatjátok...egész álló nap pörgött,én meg elfáradtam rendesen. Nemrég értünk haza,jelenleg alig látok ki a fejemből...
Ráadásul a pocakom megint nőtt(tudom,hogy ez természetes),de akkor is...majdnem ekkora volt,mikor a kisfiamat szültem,aztán még csak a 24.hetemet töltöttem be.
Nem tudom,mi lesz velem szeptemberig...
áfonyaaa hasonlókat mondhatok én is. Kisfiam is mocorgott rendesen,de ő talán nem rúgott ilyen erőseket. Most meg néha dülled ki a szemem is.
Mondjuk nekem azért annyit nem mocorog,mint neked.
De még éjjel is sokszor felébredek rá.
Lehet boxoló vagy díjbírkózó lesz a lányom(remélem még mindig lány :D ),de hihetetlen ereje van.
Meg azt is mondják,hogy a második babánál már teljesen máshogy érzel mindent,sokkal jobban,sokkal erősebben,hisz tudod már,mit kell érezni...
Vendég
 


Suiasztok

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Lányok,
délután megyünk 4D UH ra, és hozok képet egy naaagy punciról vagy kukiról! :P Végre én is megtudom ki lapul a pocakban! :D
Cicabogár,
üdv! Környékbeli vagy? Szekszárdon fogsz szülni? Mesélj!
Vendég
 


áfonyaaa szorítok,hogy kislány legyen :D
de a kisfiúnál se búslakodj!!!

szia cicabogár,üdv köztünk...
Vendég
 


Cseriani,
nem búslakodom!
Kisfiam van! A neve Barna. :)
Kép
Vendég
 


áfonyaaa

Gratula előre is :D
Nagyon jó egy kisfiúval,hidd el.
Te meg majd segíts egy kicsit a kislányokkal kapcsolatban,ok?
Én ötödikén megyek megint uh-ra,remélem még mindig kislány...

És egyébként minden rendben? Mindent rendben találtak? Mekkora?
Elég gyorsan eldöntöttétek a nevét :D
Vagy már volt fiúnév is a tarsolyban?
Vendég
 


Cseriani,
voltak fiúnevek, több is. Zalán tűnt nagyon esélyesnek, de igen gyorsan terjed, nem vágyom én exrtém egyedi névre, de ne legyen az osztályban hat. Én Ármint vagy Dávidot szerettem volna, de a férjemnek egyik se tetszett. Szóba került még a Csanád is, és elgondolkodtunk az Etelén is, de ezek valahogy mégsem az igaziak. Aztán eszünkbe jutott a Barna, ez egy régebbi ötlet, aztán valahogy elfelejtődött, de úgy tűnik ez tetszik mindkettőnknek. :)
Minden rendben vele, a súlya 47 deka. Megvan mindene, sokat mozog, csakaz arcát nem akarta mutogatni, ez az egy kép sikerült róla bő félóra kemény munka árán, vagy a lepénybe fúrta a fejét (a képen jobboldalt) vagy mindkét karját az arca elé emelte. :)
Segítek én szívesen a lányokkal kapcsolatban, bár még egyszerűbb is mint a fiúkkal. Én képtelen leszek húzogatni a fitymáját szegénynek :?
Vendég
 


Sziasztok csajok!

én sem tüntem el a nagy melegben a hétvégén, csak kinnt voltunk egy kicsit Németországban pár napot. Vettem kinnt egy tök jó kombi babakocsit, és fele áron mint itthon, ráadásul nagyon vagány. Sokkal olcsóbb kinnt minden és sokkal szebb cuccok vannak mint itthon. A fizetések meg persze nem olyanok mint nálunk. Olyan jó dolgokat láttam, hogy csuda, pénzem persze nem volt annyi, amennyit szerettem volna vásárolni. De megérte kimenni.

Kép
timesz
 
 


áfonyaaa hidd el,először én is féltem,de aztán megtanultam mit kell tenni. Mondjuk én könnyű helyzetben vagyok,mert nagyrészt apuka fürdeti,és ő meg ugye tudja,mit kell tenni :D
Tényleg ne félj tőle.
De legalább most már tudjátok,hogy kisfiú....

Timesz szerintem nincs is annyi pénz,amit ne tudna elkölteni az ember,ha gyerekruhákról meg gyerekdolgokról van szó :D
Mi is elég sok mindent kapunk-kaptunk No.-ból,tényleg nagyon jó dolgok vannak kinnt,hihetetlen árakon...
Mi Romániában voltunk mikor a kisfiammal voltam terhes,ott is elképesztő árak voltak..A babakocsik,ami itt kb.80.000 ft,az ott olyan 30-35.000ft volt.
Vendég
 


Sziasztok lányok

Remélem mindenki jól van ezen a szép és nem túl meleg napon.

áfonyaaa!
Gratulálok, hogy kisfiatok lesz! Szép neve lesz! Nekünk is fiú lesz az első (apuci nagy örömére, és 3 lányunoka után az egész család odavan meg vissza!), mi az Olivér nevet választottuk neki. Több alternatíva nem is volt, így nem kellett veszekedni, hogy mi legyen a neve. Ez a név mindkettőnknek nagyon tetszik.

Cseriani!
Visszatérve arra, hogy kinnt tényleg olcsóbbak a babaruhák és holmik, pláne az ő fizetésükhöz . Én szoktam nézelődni a német E-bay-n, és nagyon jó és olcsó új és használt dolgokat tesznek fel, csak az a bibi, hogy azt el is kell hozatni onnan és így már picit emelkedik a költsége. Én szoktam azt csinálni, hogy odaküldetem a német rokonokhoz, és amikor jönnek be Magyarországra elhozzák, csak így meg kell várnom míg jönnek. Ezt néha elég nehéz.

Kép
timesz
 
 


Köszönjük a gratulákat!
Akinek kislánya lesz, nézze meg a www.vatera.hu oldalon Nyina26 felhasználó termékeit! Ez én vagyok, ma töltöttem fel egy csomó szép kislány ruhát nagyon olcsón, ha valami tetszik NE licitáljatok, szóljatok itt a fórumon, és bármelyik darab is az, onnan leveszem, az ott kiírt árnál 100 forinttal olcsóbban odaadom!!! (Egyébként is 200-800 forintért vannak a rugik, bodyk)
Vendég
 


áfonyaaa ezt nem mondod komolyan :D
Amint megvolt a fürdés,és Kristóf lenyugszik kicsit megnézem!!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: