Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kép

Nálunk is ez a helyzet! :(

Mi akartunk menni kocsit takarítani, de lehet így is elszaladunk, legalább belül, mert nagyon gáz, kívűl meg elintézik az égiek :)

Vettem tegnap az auchanban ilyen tök jó mikulást, kb1méter egy létrán mászik felfele, beteszem az ablakba. Nagyon cuki. Málnának már tetszik, azt hittem félni fog tőle.

Ebben az időben itthon punnyadunk :)
Félek kivinni ilyenkor még ha nem is igazán esik, vagy ha nem esik, mert szerintem beteg lesz, vagy nagyon óvom? De ilyenkor minek kivinni?

Jó lenne egy kis jóidő!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

valamilyikőtök kérdezte hogy honnan szedek képeket, most találtam egyet www.gribedli.hu

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Én kérdeztem, de közben én is találtam
http://gif.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?p ... if.fpn.hu/

azért köszike a tiedet is.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is hazaértem,megvettem mindent amit akartam.Mi is akartunk sétálni de nagyon fúj a szél.Én sem vagyok híve ilyen rossz időben a sétálásnak.Pici babát meg főleg nem vinnék ki,mi szinte egész télen a lakásban ültünk amíg nem jártak közösségbe.Főleg a lányomnál.De erről nagyon megoszlanak a vélemények,például az oviban esőben is kiviszik őket(én meg kezelem utána egy hétig).Az isoláról ne is beszéljünk,ott minuszokban is tornadresszben futnak az iskola körül.Na erről is megvan a véleményem..
sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Én biza minden nap kiviszem Elcsit a levegőre, mégha csak 10 percre is. nem is bírja anélkül. délelőtt főztem, Elcsi ma hat hónapos!!! megünnepeltük egy nyolcad almával. annak is a felét ette meg, mert jól teleette magát tejcsivel előtte. szóval ma ünnepelünk!!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Eliza
[/img] Kép Nagyon boldog 6. hónapi szülinapot!

Én is kiszoktam vinni pici fiam, hacsak nem szakad az eső, vagy nem fúj orkán erejű szél.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Észre sem vettem,hogx Eliza kis manója,pont a hosszú út felénél jár,sok puszi neki!!Én szép képet küldeni sajnos nem tudok..
Vendég
 


Sziasztok!

Végülis csak kimentünk másfél órára legalább. Nagy bugyola és alvás volt végig. Zsebinek is hiányzik ez egész nap, amíg nincs kint a levegőn kicsit dinka:)

Sok-sok 6hós fordulót, de inkább éveset kívánunk Elcsikének!

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Köszönjük szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elcsi mostanában nem alszik el az esti szopi közben, hanem le kell tennem a kiságyába, ahol újra és újra megismerkedik a gumijátékaival. aztán egyszer csak rájön, hol van, hátranéz, meglát, és akkor nincs mese, jön a könyörgés, hogy vegyem ki. kiveszem, és általában a 2. letevés már alvással párosul.
Zsebi mikor lesz egy éves? Holnap, holnapután?

K.
Kép
klauszka
 
 


Közben privivel egybekötve ment, de 14-én :)
Pont kedd sajna:(

Izgi, el sem hiszem hogy 1éves a kislányom!!!!
Öregszem.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


nagyon gyorsan: nézzétek ma a focust!!! (nem én vagyok a rejtett kamerás kismama, hanem a másik- ha egyáltalán beletettek...)

K.
Kép
klauszka
 
 


Szioka!

Tudtam hogy leszel, mert a bemutatóból megsejtettem :)

Izgulunk...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


De ügyik vagytok!!!!!!!!!!!
Büszke vagyok Elcsi-Babára és Elcsi-Mamára! :):):)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Klauszka
gyönyörűek voltatok, és persze nagyon nagyon ügyik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm, de szerintem marha kövérnek látszottam... tiszta tokás voltam, pedig élőben azért ennyire nem....
na, mindegy, felvettem, jól ki is bőgtem magamat a kislányomon, mert olyan szép!!! ahogy zárult a kisfilm, az gyönyörű volt, az ő szemeivel!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Most olvastam vissza,basszus,lekéstem a fókuszt vagyis eggyáltalán nem néztem,pedig annyira akartam.Nem is gondoltam,hogy ilyen hamar leadják.Anyu látta,most kérdeztem.
Na mindegy majd legközelebb...
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy belepofizok, de néha szoktalak Titeket olvasni!
Klauszka! Én is néztem a tegnapi műsort. Nagyon helyesek voltatok! Eliza baba gyönyörű és ne aggódj, Te is jól néztél ki! :wink:
Aki nem látta, az letöltheti az rtl honlapjáról, a riportokból!

Minden jót kívánok mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok

Klauszka
ha te kövérnek érzed magad akkor én mit mondja?
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1163504437.72.gif[/img] azért még itt nem tartok, de már nincs messze, pedig próbálkozom hogy ne így nézzek ki 5-10 év múlva

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Radra,kösz szépen a tippet,megnéztm a riportot,az rtl lapján!

Klauszka!Nagyon-nagyon jók voltatok!Nagyon jól nézel ki egyáltalán nem vagy kövér,sőt...
Százszor jobban nézel ki mint az iwiwen.Elcsi baba is gyönyörű!!
sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm!!! De jó, ti le tudtátok tölteni a riportot??? nekem nem sikerült, nem játsza le a videot. na, majd később megint megpróbálom. csak az arcomat láttam kövérnek...

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Nézem milyen elégedetlenek vagytok.
Na én mit mondjak? Egyedül vagyok annyi mint ti összesen :evil:
Én sokat híztam szülés után.

Amúgy beteg tudok lenni mikor ilyen jó csajok (ne értsetek félre-csak női szemmel) mint ti elégedetlenkednek. :roll:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia
Nszoke!Most látom,hogy Málna ma egy éves!!
Nagyon nagyon sok boldogságot,és sok egészséget neki és még 99 szülinapot!Puszi neki!
Vendég
 


Egyébként mostanában én is hiztam sajna,de ez van!
Egyébként Szilveszterrel 45 kg-ot híztam,de az szerencsére lement utána.
Vendég
 


Helloka!

45öt??????????? TE??????????

Hát el nem tudom képzelni!!!!!!!!!!

Mert én is annyit híztam Zsebivel:(
És mikor hogy ment le?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Nszoke
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1163530905.44.gif[/img] Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánunk Zsebi babának!


Egyébként én a 159cm-hez soknak tartom a 72kg-ot, ill. a jelenlegi 66kg-ot (ennyi voltam terhesen), főleg hogy sajna tudom hogy nekem fogynom kéne, mert különben cukorbeteg leszek.

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

45????? húúúúú, az tényleg picit sok. Nem volt diabétesz egyikőtöknél sem? Én 22-t híztam, de azt is rengetegnek találtam magamon. Alig bírtam mozogni, és nagyon fájt a derekam és a hátam a súlytól. Igazából víz is nagyon sok volt rajtam, a kórházba csak WC-papírt kértem a férjemtől, hogy hozzon utánam. :lol:
Erika, és 165 vagyok és 63 kiló. 79 voltam a 40. héten....
alapjában véve nem érdekel, csak tegnap sokkolt a tv-felvétel. bár van, aki észre sem vette, de pl. anyósom is azt mondta, hogy az arcom kövér volt - élőben nem az. na mindegy, tényleg nem vagyok beteg a kilóimtól. Sőt, a combomon szoktam a kis zsírpárnákat fogdosni! :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Jajjjjjjjjjj, ez lemaradt:

ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ZSEBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS JÓ HABOS TORTÁT KÍVÁNUNK MÁLNÁNAK!!!!!!!!!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
te akkor csini vagy

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Nszoke,nekem is gyorsan lementek a fölös kilók,kb 2 hét alatt.
Persze sokat tornáztam is.(már abbahagytam).
Most 60 körül vagyok,de szülés után kevesebb is voltam már,csak az utobbi két évben nagyon megjött az étvágyam.(170cm vagyok)
Klauszka,valóban nagyon sok a 45 kiló,majdnem 100 voltam mikor szülni mentem,hát ez már malacnak is jó ...
nekem is sok volt a víz,főleg a lábaimon,a lábfejem olyan volt mint egy félliteres tejeszacskó.
Vendég
 


Sziasztok!


Köszönjük a jókívánságokat!

Tegnap széttrancsirozhatott volna egy kakaós-piskóta tortát, de olyan kis inteligens, hogy nem tette. Azt hittem belefog túrni, meg minden tortás lesz, na mindegy! Ez az evésnél előnyös. :D

Teszek fel képeket majd, csak összeszedem magam.

Mindkettem betegek vagyunk, most jöttünk haza a doktornénitől. Oltás lett volna, de csak köptetőt kaptunk, ezt megúsztuk :)

Na de 2hét múlva jön a szurka! :(

Hízás. 64kgval startoltam, első mérésnél 68 (védőnőnél) szüléskor 79, tehát 15kg, de ez színtiszta víz volt rajtam. Szülés után minden rendben, alakom a frissen szült anyukákéhoz képest rendezödni kezdett. :)
Ezután feketeleves: ahogy hazajöttünk, 2hónap múlva. Szilveszterre onnantól kezdődtek a gondok. Ugyan annyit ettem stb.stb. és február elejére 110kg nyomtam. Egyszerűen és gyorsan :( :( :(
Már pajzsmirigy vizsgálaton túl vagyok, a napokba megyek endokrinológiára és a tököm ki van.
Nekem az egész terhesség nem olyan lett mint a nagykönyvben. :(
Most a kilókkal küzdök. Addig a második se jöhet míg nem fogyok.

Na megyek ebédelni, majd jövök.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Na jól kidekoráltam az üzenetem.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia!
Nagyon ari a képen a Málna!
Az iwiwen mért nem látszik,hogy "el vagy hizva"?
Csak köhögtök vagy lázasak is vagytok?
Milyen köptetőt kaptatok?
Na de kiváncsi lettem!!
Vendég
 


Szio!

Nem tudom, lehet szándékosan nem rakok fel előnytelen képet :)
Rhinatiol-jól írtam? én pedig curam duot. Orrdugulás, köhögés, csak hőemelkedés.

Ráadásul idegesít, hogy nem mindkettő vagy egyiksem, hanem csak a bal orrlyukam van eldugulva, de már két napja nem megy át rajta a levegő a másik meg tök jó.

Ja a tükörbe a leggázosabb a dagiságom. :evil:

Na megyek mert Zsebi ideges.
De még visszanézek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Zsebi nagyon drága!!! miért ideges? :lol:
szoptattad Zsebit? nekem az ismerőseim a szoptatás alatt híztak meg.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Nszoke
a terheléses cukor vizsgálatot csináltak már neked, olyat amikor tömény cukrot kellett igyál és nézték az éh gyomrit és utána 1 ill. 2 órával is?
Mert 2 éve a Kaális nőgyógyászom mondta hogy jó lenne ha fogynék (akkor 72kg voltam 159cm-esen), és mondtam neki hogy én próbálkozom de nem megy le csak 1-2 kg. Erre ő csináltatott a körzetivel terheléses vércukrot és ott kiderült hogy magasabb a vércukrom jóval. És akkor elmondták hogy hogy egyek és le is fogytam 4-5 hónap alatt 12kg-ot és a cukrom rendeződött. Csak most így gyerek mellett nem tudok így magamnak méricskélni + főzőcskézni, ürölök ha 1félét megfőzők. Pedig most is le kéne fogyjak legalább 6 kg-ot, de sajna stagnálok.

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Jobbulást Nszoke-éknek!Szilveszter azóta köhög mióta elkezdődött az ovi!Azért kérdeztem a köptatőt hátha van valami amit mi még nem próbáltunk.De szerintem már nincs.
Erika,nem raksz ki a kisfiadról egx képet?én még nem láttam.
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok

Bárány
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1163659974.14.jpg[/img]

Ja és most jutott eszembe, hogy a sógoromék a gyereknek (ha meg van fázva) házilag szoktak csinálni sós vizet, és olyan spriccelős valamibe rakják és a gyereknek magának is tud fúlyni a szájába, és ő ezt élvezi is.

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,köszi Erika,nagyon szép akisfiad,Ő 9 hónapos???
Ezen a képen olyan másfélnek néz ki.Nagyon tetszik!!
Ha gondoljátok rakjatok képeket mindenkijé érdekel.
Ha tudok én is fogok de mint tudjuk én semmit nem tudok...
sziasztok!!!
Vendég
 


[b[/b][/quote][/url]
Vendég
 


Lányok ezt teljesen véletlen küldtem azt sem tudom miaz!!!!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Na ez egy nagyon rossz kép de legalább sikerült!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ideges-mert visit, hogy menjek oda hozzá és foglalkozzak vele. :?

Két hónap szopizás volt, és a cukrom is rendben inkább alacsony.

De az az étrend érdekelne Erika mert magától nekem sem megy le semmi. :roll:

Taknyom-nyálam egyben Zsebivel együtt, utálom a megfázást.


Ja Ercsi édes kisfiad van!
Kérdés: a gyerekek a gyerekágyba alszanak mindenkinél? A legalsó szinten? Mármint a babaágyban?

Klauszka! Tudom hogy már fárasztó lehetek, de még egy halasztást megengedtek :oops: :oops: :oops: ?
A következő tuti lesz.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Halihó!!!

Nszoke, nem jó a mai nap?
Igen, Elcsi a babaágyban alszik, az alsó szinten. Ma éjjel is felkeltett, szomjas volt, mert 5 perc múlva már aludt is.
Erika, nagyon szép szemei vannak Ákoskának! az én kislányom is így fog ácsorogni 3 hónap múlva???? szédületes...
Bárány, Szindiről a kis képen is látszott, hogy szép kislány!!! ez egy naptár?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Köszönjuk a dicséreteket.

Bárány
igen ő 9 hónapos, már máshol is volt aki azt írta mint te hogy 1,5 évesnek néz ki, úgy látszik ez egy nagyon jól sikerült kép, én csináltam
És nagyon szép a "kicsi" lányod!

Gyerekágy: nálunk a kis bogárka a saját kis ágyikójában alszik, csak ha nagyon sír (jelenleg a foga miatt) akkor veszem magamhoz, de ha visszaaludt akkor visszarakom. Egyébként nálunk a kiságya közvetlen mellettem (a franciaágy) mellett van.

Nszoke
étrend: én jelenleg is diabetikus kenyeret eszem (ezt nálunk a pékségben lehet megrendelni - szeletelt - 1 zacsi 0,5 kg - én ezt 1 hétre beosztom, de láttam, hogy pesten a Lehel téri piacon is árulnak ilyet az emeleten.
+ 2 evés között 2 órának kell eltelnie, mindent édesítőszerrel készítek el, tészta féleségek - durum liszteset szoktam venni - persze ebből is csak keveset eszem, krumpli - csak héjjában sült, v. főtt krumpli és ebből is csak 2 kicsi db, leves tészta nélkül stb.
én a terhesség alatt a Dr. Fövényi József - Papp Rita - Cukorbetegség és diéta c. könyvből főztem így a terhesség alatt 6 kg-ot híztam, vagyis mikor elkellett kezdenem diétázni addig híztam 6 kg-ot (kb. félidőnél) és utána már 1 g-ot sem híztam. De szülés után ahogy hazajöttünk elkezdtem rendesen enni így most jelenleg 66-67kg-ot nyomok, csak most nehéz akkor ennem mikor is kéne, mert a babókám nem igazán engedi

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Klauszka!

Ha nem lenne gond nem lenne jó, mert hogy betegek vagyunk mindketten, így nem akarnám anyura hagyni, de mennyi idő ez kb?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Egy kis időt kérek s felrakom a képeket a fényképezőből s rakok ide is egy párat.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke,

jobbulást! akkor majd egyeztetünk, ha meggyógyultatok! kb. 1 óra, ha kérdéseid vannak, akkor 1,5.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,
Klauszka,igen ez egy naptár féleség a suliban csinálták,de nem tetszik mert valahogy a Szindi nem ilyen,nagy zöld szemei vannak ezen a képen meg pici barna.olyan mintha utólag retusálták volna rá a szemet.
Egyébként anyukám szokott naptárakt meg mindenféle csicsa képeket csinálni és nekem azok jobban tetszenek.Majd mutatok.

Mindenkitől kérdezem,hogy ti hisztek-e a homeopátiás szerekben?
És ha igen használjátok-e?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm Klauszka a megértést!

Ja már apa is kidőlt, de neki a foga fáj, hazajött délelőtt a munkából is. :(

Bárány anyukád mivel csinál képeket? Melyik programmal?

Homeop.: sokan használják a környezetemben, de szerintem vagy a hagyományos gyógymódoknál maradjunk vagy szedjünk gyógyszert. Nem hiszek benne. Szoptatáskor ajánlották azt a CH5 azt hiszem de nem bizti ez volt a száma, hogy legyen sok tej, de semmi-elapadt. :)

Nekem nem jött be.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: