[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Detti,

jó döntés volt a klinika!A Söfinél is jobbs hely,ugyanis az kht. lett,így szinte mindenről neked kéne gondoskodnod magadnak is és a babának is,szülés után.Meg ott csak a fizetős szobák jók.
És ami a Tétényit illeti,az lehet,hogy tök szupi,de elég sok embert küldenek el onnan,mert szakmaialag annira nem állnak csúcson.Inkább az alternatív szülés megy nekik,de ezt inkább hagyjuk...
Örülök,hogy azért rendben alakulnak a dolgok!
A szülésznők nem szeretik,ha a mobiljukat kiadjuk,mert így is sokat hívogatják őket.
Nyugodtan csengess be a szülőszobára,mond meg,hogy kit keresel,ha nincs éppen bent,akkor kérdezd meg, hogy mikor lesz.Megmondják,és akkor tudod majd keresni.Még azt sem mondom,hogy hívd a szülőszoba számán ,akit választottál,mert azért az ilyet csak jobb személyesen intézni.
Aranka a 2. szülésemnél jött segíteni a Riának,szerintem ő is nagyon rendes.Kicsit más ,mint a Ria.Kicsit idősebb(de nem idős!),és talán határozottabb.Ez nem azt jelenti,hogy a Ria nem az,de ő talán a koránál fogva rugalmasabb.
Remélem tudtam segíteni.

Dóri
angelheart
 
 


Szia Dóri!

Persze,hogy segítettél!Nekem eszembe se jutott,hogy nem szeretik a szülésznők ha telefonon hívják. De ez jogos!Ha megyek vizsgálatra mindenképp lerendezem ezt is.
A Beke doki mondta,hogy a terhes ambulancián fognak szívhangot hallgatni,ott viszont nem kiskönyvet,hanem egy kisebb világoskék kartont adtak(még az elején).Ez azt jelenti ,hogy a klinikán nem adnak kiskönyvet,abba a kartonba kell majd gyűjteni a pecséteket?
A pecsétek meg a támogatás miatt fontosak,az eredeti dokitól van már 4,akkor ezek elvesznek?
Lehet abból gond,hogy a volt dokim mellett a Klinikán is megjelentem néha?(terhesambulancián,és mindig bekértem magam Uh-ra,mivel a volt dokim Uh-ja igen csak elavúlt)

Na ,jól megkomplikáltam az életemet,de semmi se fontosabb mint,hogy a baba bíztonságban legyen és ne toporogjanak bambán(ez így erős,de jobb szó most nem jut eszembe) a dokik,ha gond támadna és dönteni kell gyorsan....
detti0
 
 


Sziasztok!

Új vagyok ebben a topicban.
Eddig a Nyírő Gyulába jártam, de át kell nyergelnem az I. Női Klinikához. Egy kiújult myoma miatt sanszos a koraszülés és odaát nincs koraszülött intenzív osztály. Biztonságosabb és jobb elővigyázatosságból eleve ide járni és itt szülni, mint utólag mentővel átvinni a kicsit oda, miközben én a Nyírőben fekszem.

Mindez szép és jó, a probléma csak az, hogy halovány gőzöm sincs, hogy hova, kihez érdemes menni, ki az, aki nem annyira anyagias, mivel sajnos nem vagyunk annyira jól eleresztve, csak keveset tudnánk adni..
Kérlek, adjatok tippeket, kit ajánlotok itt az I. Klinikán!

Köszönöm előre is,
Üdv:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 

 
 

Sziasztok

Jo leltuntem es csak lesek hogy mekkora forgalom volt itt.Most mar megprobalok rendszeres lenni en isKép
Olyan jo kis apas hetvegenk volt Becsben,hogy csak naKépDe hogy ne legyen keves a jobol ezen a hetvegen Wellness hotelba megyunk.2 eve ez lesz a 2. gyerekmentes hetvegenkKépElotte volt egy ,amiora noveremekhez mentunk ki 4 napra.

Kope
Hat megmondom oszinten en is csodalok mindenkit aki 2 picivel van otthon.En valahogy nem mertem bevallalni,ezert is mentem vissza dolgozni.Tudom hogy par honap mulva mindennel el lennek uszva.Sajnos segitseg nincs,csak hetvegen tudjak bevallalni a nagyszulok,de eddig azt sem vettuk igenybe,meg amugy is 50 km-re laknak.
Szoval fanatikus klubba en sem csatlakozomKépDea 4 ev korkulonbseg sem lesz rossz,plane majd 2 fiunalKépKépUgyhogy novembertol en is kernem a drukkokat a kistesohozKépKép

Katus
Papucs sztorin nagyon rohogtem.Na Ti akkor bevallalosak vagytokKépKépNalunk 3 ev ismeretseg utan jott Alex zebra kepebenKép
Nalunk semmi mellekhatasa nem volt a 15 hos oltasnak,lassan jon a 3 eves es attol parazok...

Dori
Imadom hogy Te is ilyen oszinte vagy,es beismered hogy maceras ez azert,pedig anyukad is tud segiteni.Szerintem meg akkor sem lesz piskota ha a nagy oviba tud menniKépTudod nalam meg ez a rend kerdes is dominans.Most hogy van taki neni,megis en csinalom a konyhat meg Alex szobajat+mosas,vasalas,mert ezekben nem engedekKépnagyon alapos csaj csak a 3 oras itt letebe nem minden fer bele.

Zsuzsa
En is Nyirobol jottem a Klinikara.En Kemenes dr-hoz jartam,ismered?

Es nehany kep rolunk .


Kép
Kép

Kép
Kép
kataa
 
 


Detti!

Ne aggódj az agykamra miatt. sajnos 2 UH készülék között is lehet külömbség. Egyébként az nagyon jó, ha nem változik a kamratágulat, nem növekszik. Ilyen van és ez nagyon jó, hogy észrevették. Amennyiben mégis úgy itélik meg, hogy ez valamelyest változik, esetleg a sűrgős császár mellett döntenek, akkor is jó kezekben vagy. Nálunk van gyermekneurológus is, aki nagy szakértője ennek a dolognak. Õ a kora intenziven dolgozik és igen-igen régóta foglalkoik ilyen babákkal. Megvan a megfelelő szakmai összekötettés is, ha beavatkozásra van szükség.
No de nem akarlak elriasztani, megijeszteni, csak inkább nyugatatni hogy jó heléyen vagy!
oktober
73oktober
 
 


Detti!
Még csak annyit szeretnék mondani, hogy a kék kis könyv, csak a klinikai "pályafutásra" vonatkozik és a későbbiekben is használod(rákszűrés), de természetesen a pecsétet megkapod minden hová. Ja igen, és az igazolást is mikor mentek haza a babával! Ne aggódj, megy it minden mint a karikacsapás!
73oktober
 
 


Csíkos Család!=> Kataa!

Majd meghalok egy ilyen kettecskés hétvégéért...Kiszámoltuk urammal, hogy kb 1 év múlva lennénk esélyesek, ha ott mernénk hagyni vmelyik nagyinál a gyerekeket. Mindegyik megbízható, csak én vagyok parás...
Alex meg továbbra is nagyon édi. Csajozott azzal a kislánnyal? Mert nagyon büszke a mosolya!Kép

Albiékkal mi lehet? Már biztos otthon vannak. Zsuzsa, írj, ha ráérsz, bár gondolom van épp más dolgod is!

Holnap ctg. Viszek egy 4 kötetes Vergiliust, biztos ki tudom olvasni mire sorra kerülök. Persze latinul. Kép

Katus
Vendég
 


Detti,

nem hiszem,hogy a sok pecsétből,meg a több dokiból gond lenne.
A kiskönyvben min. 4 pecsétnek kell lenni.Nekem csak a védőnő pecsételt,és szülés után a dokim hozta még a hazamenetel elött a papírt,amin szerepelt,hogy x alkalommal megjelentem a terhesgondozáson.Klinikai pecsét,orvosi pecsét,minden rajta.Ezt tutkó elfogadják,szóval ne aggódj.

Zsuzsa,

üdv. köreinkben!
Nyírő...,azért itt jobb helyed lesz!
Ha ilyesmit kérdezel,itt mindenki a saját dokiját fogja ajánlani.Szerintem Oktobertől kérj privát választ,ő tudja kihez irányítson!

Kataa,

már éppen kezdtelek hiányolni!Kép
Nagyon jók a képek!Ez a haj nagyon jól áll!
Jól látom,látom Alex becsajozott??!!Kép
Örülök,hogy jól telt a hétvége,igazán Rátok fért!
Mi jövőre tervezünk valami 4 napos dolgot,gyerekek nélkül.Ugyanis jövőre leszünk 10 évesek!Addigra már Botek is másfél éves lesz.
Hát akkor én most mit szóljak??!
Mi 6 év ismeretség és 3 hónap házasság után hoztuk össze Marcit...Kép
Nem siettük el a dolgot,vártuk,hogy meg legyenek a feltételek.
Hát igen,most mit vetítsek?!Nehéz és kész.De panaszkodni sem akarok,mert vállaltuk ,és ezzel jár.De azért a sok meló meg minden nehézség mellett,rengeteg öröm is van a két rosszcsontban!

DóriKép
angelheart
 
 


Katus,

szegény Alexet agyon gyanúsítgatjuk azzal a kiscsajjal...Kép
Én is ilyen hülye parás vagyok...
Biztos hiányoznék nekik,csak én tudom a szokásaikat,a napi rendszert az életükben stb...
Aztán ki tudja,ha nem vagyunk velük jobban ellennének,mint gondolnám.
De amikor Botit szültem ,Marci utolsó este,ami a 3. volt nélkülem(és Apa volt!)tiszta zizi volt.Már csak este 11-kor volt hajlandó elaludni.
Mi már csak ilyenek vagyunk.

Dóri
angelheart
 
 


Jó reggelt!

Kataa, jól felkavartad itt a kedélyeket! Hétvége kettesben!?! Kép Mi meg csak pelenkázzunk? Kép

Vessetek meg, de én kb. a második terhességem 4. hónapjában kijelentettem, hogy ha vége a szopinak én EGYEDÜL szeretnék elmenni valahova 3 napra. Semmit sem csinálnék, csak döglenék egy kényelmes ágyban, olvasgatás, néha egy-egy masszázs, szauna... Aztán jöhetne a kettecskén is, de ki akarom aludni magam! Kép

Na persze akárhogy is számolom, ez min. 1 év, és még akkor is félnék itthagyni őket!

De nem panaszkodom, nekünk azért jutott tavaly ősszel egy 4 napos prágai kiruccanás, akkor már tudtam, hogy vagy akkor, vagy nagyon soká, úgyhogy még elmentünk, jókat ettünk (szerencsére a émelygős időszak utána 2 nappal kezdődöttKép). Ha jól számolom, az elmúlt 2,5 évben akkor sikerült 8nál tovább aludni...

Kópé
Vendég
 


Angelheart:
Nem volt semmi problémám a Nyírővel, nagyon szeretem a dokit, akihet jártam (Csepegő György), csak hát a természet közbeszólt és ha ő így látja jónak, én bízom benne.

73oktober:
Ha jól értem, Te ott dolgozol a klinikán? Tudnál nekem írni pár sort, kérlek, a miheztartás végett, hogy hogy működnek a dolgok ott, hogy lehet bejelentkezni első alkalommal, lehet-e mindig időpontot kérni, hogy ne kelljen annyit várni, ilyesmi?
Köszi előre is!

Üdv:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kataa:
Nem, nem ismerem.. Valószínűleg nem osztályos orvos, hanem külsős, elég sok ilyen van ott.
Te miért mentél át?

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kópé,

mi is Prágát tűztük ki úticélnak jövőreKép
És én egyáltalán nem vetlek meg hozzáállásod miatt!Sőt!Megértelek.Én is mennék sűrübben,csak hát ez a rohadt lelkiismeret furdalás!Már akkor az van,amikor a ház elött beülök a kocsiba,és nélkülük megyek vásárolni.Hülye vagyok és kész.

Dóri
angelheart
 
 


Zsuzsa,

nem nézem le a Nyírőt,nehogy félre értsd,de azért a klinika merőben más-,szerintem jobb-hely.
Csepegőről csak jót hallottam,ill. olvastam a Nyírős topikban.Mindenki csak "csepeg" róla!Kép


Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Még nem volt időm visszaolvasni, miket írtatok, de kerítek sort kerítek arra is.

Tudom, hogy 73Október tájékoztatott benneteket Albert születéséről, amit újból csak megköszönnék neki! Most mindkét gyermekem alszik, úgyhogy pár sot írok! Képet valamilyen oknál fogvan nem tudok feltenni, majd a párom megnézi mi lehet a hiba. Még emailben sem tudom elküldeni a képeket!

Előszőr is, a klinika ezerszer jobb hely volt, mint a korház, ahól az első fiamat megszültem. Mindenki végtelenül kedves volt hozzám, nem vágtak pofákat, ha segítséget kértem MINDENKITÕL MAXIMÁLIS SEGÍTSÉGET KAPTAM, A CSECSEMÕSÕKTÕL IS! Sőt, pont a csecsemősök voltak azok, akik többszőr rámnéztek egy nap alatt, pedig igazi nagy dömping volt! Úgy volt, hogy csak szombaton jöhetek haza, de a korházi helyhiány és az állapotom látványos javulása elősegítette, hogy már csütörtökön itthon lehettem.

Nagyon féltem a császártól, mert tartottam az előző császár okozta negatív élményektől. Az orvosom és a műtőben lévők is azon voltak, hogy megnyugtassanak engem, és hála jó égnek, semmilyen rossz élményem nem volt. Este már felkeltem az ágyból, nem volt hányingerem, nem szédültem, mint az előző műtétnél. Mostanra pedig már alig érzem, hogy császármetszésem volt. Végül is altattak, mert a neurológus ezt javasolta és az előző császárom is altatásban folyt.

A kisfiam nagyon édi, tiszta tesója! A különbség a súlyukban, a hosszukban, a hajuk színében (Martin szöszke, Albert pedig fekete hajú) és a szemük színében van (Martinnak világoskék a szeme és a kívűl sötétkék a karimája, Albertnek egyenlőre sötétkék a szeme, de szerintem be fog barnulni). Az arcuk nagyon hasonlít egymásra, s ha sikeül feltennem a képeket, ti is látni fogjátok, mennyire nagy a hasonlóság a két gyerek között.

Az első nap itthon nagyon kemény volt, sőt még a második is. Mikor hazahoztuk Albertet, mondtam a Martinnak, hogy üljön fel az ágyra és megfoghatja Albertet! Látnotok kellett volna! Annyira izgult szegénykém, hogy tördelte a kezeit! Boldog volt, már nagyon vára a kistesót! Aztán sikerült fejentalálnia szegénykét a cumisüveggel, igaz nagyjából sikerült kivédenem a dolgot. Másnap pedig, ahogy nekiindúlt, hogy felmászik az ágyra, lefejelte Albertet, amitől nagyon megijedtem. A feszültségtől és az ijedtségtől sírva fakadtam, amitől a Martin is megijedt és sírni kezdett, a pici is sírt, mivel fájt neki a feje (szerencsére nem lett semmi baja), amitől persze a párom nagyon kiakadt! Végül átjött anyósom és ő nyugtatott meg mindannyiunkat.

Mosotanra nyugodtabba a helyzet, tudtam pihenni és van egy kis időm a Martinnal is foglalkozni. Mindenkit figyelmeztettem, hogy nézzenek a Martinra ha Albert közelében ólálkodik, mert csupán szeretetből képes és odasóz neki egy nagyot, aminek nem igazán örülnék.

Páromnak továbbra sincs munkája, úgyhogy most intézgetin nekem a juttatásokat. Végre utolértem magam a házi munkában is, de a géphez sajna még nem igazán tudok odaülni, mert estére hulla vagyok. Azért kérdezzetek bátran, minden kérdésre szívesen válaszolok!


Üdv. Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Sziasztok
Hat igen jol latjatok,csajozottKépKépA kislany a baratnom kislanya es sokat vannak egyutt ha anyueknal vagyunkKépcsak kettesben akartak hintazni azelso kor utanKépKép

Katus
Hat megmondom oszinten en eddig 4 alakalommal hagytam ott ot anyueknal(abbol egy bolcs iszuneti het).Eloszor kaptam egy ajandek jegyet a noveremtol (amikor megszueltett a 3.kisfia az ikrek utan).Titokban inteztek a ferjemmel hogy ne tudjak nemet mpndani,akkor ovlt Alex 15 hos.4 napot toltottem naluk(es 2 napot utaztam ezert).Nagyon rossz volt az elso nap,de ott aztan babazhattam kedvemreKép.Azota most nyaron a bocsis szunetre,de akkor apa kulfoldon volt,tehat total egyedul henyeltem (tessek irigykedniKépminden delutan Kép.Ez a Becsi kotelezo ceges volt ferjestol,de szerencsere csak szorakozasKépMost meg a wellnessbe a 4.hazassagi evfordulonkat megyunk unnepelniKépKépAzert most mert anyueknal nem jo mar a tobbi hetvege.
Nekunk csak ok tudnak segiteni,mert anyosom meghalt ,meg egyebkent is Kanadaban elne apossal.
Alex nagyon szeret mamaeknal lenni,talan azert is van el jol(egy siras nelkul)mert sokat voltunk vele ott egyutt.
Most megbeszeltuk apaval hogy havi 1 hetvegen levisszuk nekik,hogy kicsit kettesben is legyunkKépKép

Detti,
Nekem alig volt pecsetem a kiskonyvben,es keres nelkul adtak az igazolast amikro hazajottunk.

Dori
Hat szerintem is kell par gyrekmentes nap.En szeretek csak no is lenni nem allandoan anya.Persze ehhez kellett az hogy Alex 2 het mulva 3 eves legyen,hamarabb nekem sem ment volna az elszakadas.Mi mindent gyerekkel intezunk,Marika ota meg nem talaltam egy megbizhato babyszittyot.Baratunk anyukajat nagyon unta,nincs unokaja nem igazan ert a gyerekekhez,es azt meg nem akartam hogy neki ne legyen jo.PErsze a neni igyekezett ,kedves volt de lattam Alexen hogy nem jon be neki.
Nekem anyukam mindent ugy csinal mint en,betratja a napirendet,sosem ad edesseget,sok gyumit,esetleg sutit eszik nalaKép
Nekunk is 3 ho hazassag utan koogtatott AlexKépKép

Kope
En most kielvezem egy darabig a pelenkametes idoszakotKépKépHategyedul elmenni sem rossz,plane sok atalvatlan ejjel utanKépEngem elkenyeztetett Alex mert 3 hosan mar aludt ejjel es azota isKépde addig zombi voltam...
8-ig alszotok???Mazlistak,mi fel 7-ig,es akkor is igy volt ez amikor nem kellett kleni,de kakukk mano ebresztett meg hetvegen is.Bar O mar fel 9-kor alszik es akkor az estenk nyugis.Kép

Zsuzsa
En azert mentem at mert nem tetszettek a korhazi korulmenyek.A baratnom akkoriban szult es baj volt a babaval es atvittek a Szabolcs utcaba,O meg maradt ott egyedul.Ugy voltam vele inkabb egy helyen legyek a babaval.

Zsuzska
Gratula megegyszerKépLAtom a kezdeti nehezsegek utan oldodik a lheyzet.Varjuk ak epeket.Szuper hogy gyorsan regeneralodtal es hogy mindenki kedves volt a klinikanKép

Csajok
Praga nagyon romantikus tud lenni.Mi mar voltunk meg hazassag elott KépKép

Pusza
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Szia Zsuzsa!!! KépKépKép

Üdv újra köztünk! Még egyszer nagy GRATULA!

Nagyon örülök, hogy ilyen jó tapasztalataid vannak a klinikáról, és hogy ilyen simán zajlott minden!

Hát igen az első napok nem könnyűek, nekem is volt olyan, hogy mindkettőt otthagytam bőgve (én is ők is bőgtünk) a férjemmel , én meg átmentem a másik szobába és magamra csuktam pár percre az ajtót, hogy lehiggadjak, azt hiszem az mindenkivel előfordul!

Hidd el, egyre könnyebb lesz (egy ideig), kialakul Albert kis napirendje, Martin meg majd megszokja, hogy ott van, és talán kevésbé lesz veszélyben a kicsi. Bár szerintem ezek a másodikak többet bírnak, ez valami evolúciós törvényszerűség lehet Kép

Nagyon várjuk a képeket!


Kópé
Vendég
 


Kataa:
Pont emiatt utalt át az én dokim is a Klinikára, hogy ilyen helyzetekben jobb nem hazardírozni, biztonságosabb, ha egy helyen van minden..

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Szia Zsuzsa!

Gratulálok a gyerkőcökhöz!
Nemrégiben pártoltam a klinikához,örömmel olvasom,hogy pozitív élményeket szereztél!
detti0
 
 


Dóri!

Küldök a címedre képeket, mert én nem tudom feltenni és az emailem sem működik! Megtennéd nekem,hogy felrakod őket?

Köszönöm!
kormosmzs
 
 


Kataa,

Valamit félreértettél! 8-ig aludni egy 3 hónapossal és egy 2,5 évessel? Kép Max. fél 7-ig, de a Zsolti általában előbb ébred! Prágában aludtunk 8-ig (3 éjszaka/2,5 év!), bár megtehettük volna, hogy tovább alszunk, de már magunktól keltünk! Kép

Az én fiam is 3 hónapos volt mikor végigaludta az éjszakát, de a lánykánál erre még úgy tűnik várni kell. Aztán meg majd jönnek a fogak!

Kópé
Vendég
 


Kedves Zsuzsa!
Gratulálok a kicsi babádhoz! És együttérzek veled a nehéz napokban :-))))) Nemsokára jön nálunk is a trónbitorló, addig olvasom a beszámolóidat és megpróbálok én is felkészülni lelkileg... A fiam már most is állandóan a pocakomhoz beszél, meg énekel, és úgy egyébként nem hagyja nyugton sose a kicsit. Akkor el tudom mostmár képzelni, hogy mi lesz, ha megszületik a Panka. Gondolom, lesz pár kocc és hasonlók :-)) Nem baj, edzett lesz a kiscsaj :-)))))))

Megpróbálok mellékelni egy 4d-s múlt heti képet.
Baráti üdvözlettel, Ildi.Kép

Kép
Kép
macskási
 
 


Üdvözlök mindkit aki új közöttünk!

Én azt tudom mondani, a mostani élményeim alapján, hogy a klinikán a legjobb kezekben voltam, és a gyors gyógyulásomhoz nem csak a szakszerü ellátás járult hozzá, hanem a dolgozók kedvessége is. Nem lettem a negyedik napon depressziós, nem kezdtem el bőgni, mint előzőleg, mert már haza akartam menni a sok pofavágás miatt. Csak a fiacskám hiányzott nagyon, pedig minden nap bejött és meglátogatott engem és Albertet. Percekig szorította a nyakamat, majd megfolytott, annyira édes volt!

Most mennem kell, de majd még írok!

sziaszot!
kormosmzs
 
 


Dóri!

Lehet,hogy ez a kirándulásdili valamilyen kismama rendellenesség?
Még meg sem született de már azt tervezem,hogy azért jövő nyáron egy hosszú hétvége nekem is jár kettesben a párommal valahol.....(tudom,tudom ez még a szopitól is függ) Annyira nem bírom a bezártságot!!!

A több doki probléma csak azért jutott eszembe,mert rettenetesen nagy a konkurencia harc.Orvosoktól hallottam ilyent pl.,hogy a klinika addig-addig rendeli vissza a kismamákat míg végül ott szülnek!

Október73,
sokkal jobban vagyok mióta a Beke doki azt mondta,hogy felejtsem el a tágulatot,ez csak tágabb mint az átlag.Legutóbb a Fekete dokit is kifaggattam,ő nem látott az Uh-n semmi rendkívülit,szerinte rendben van.Ennek annyira örültem/meglepődtem,hogy vissza is kérdeztem,biztos-e.Mit gondolhatott rólam......

Ha nem tágult tovább akkor azt jelenti,hogy az agyvíz elfolyása rendben van?

Kata,
nagyszerű,hogy nem fontosak annyira azok a pecsétek!!!Boldog lettem ettől!
detti0
 
 


Képek Albiról:KépKép
angelheart
 
 


Detti0:

Jól látom, hogy ismered Fekete dokit? Õ milyen?
Rajta gondolkozom, mert ő az egyik Nyírős szülész-nőgyógyász fia. A Nyírős Fekete doki a másik legnormálisabb doki a sajátomon kívül, akit ismerek ott, nagyon lelkiismeretes és normális ő is.
SZóval ha a fia is ilyen mint ő, akkor szívesen járnék hozzá.
Mi a véleményed róla?

Esetleg másnak is ha van tapasztalata Fekete dokiról, szívesen veszek egy-két véleményt még. :-)

Köszi előre is:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsuzsa,

Fekete dokiról már voltak itt korábbi, kevésbé szakmai vélemények is! Kép

Egyébként állítólag nagyon jó ultrahangos szakember, és szerintem kedves, figyelmes, bár én csak 1-2szer voltam nála.

Kópé
Vendég
 


Kormos Zsuzsi!

Mégegyszer GRATULA!!!
Felraktam a képeket,ahogy kérted.
Nagyon aranyos a kiskrapek!
Örülök,hogy jól vagytok.Nekem ugyan egyik sem csaszi volt,de az első szülés után rendesen ki voltam ütve,a másodiknál meg ment minden mint a karikacsapás!
Valahogy a 2.-nál hamarabb regenerálódik a szervezet,legalábbis sok helyről ezt hallottam,és én is így tapasztaltam.
Első babások,azért nem megijendi!Csodálatos lesz a szülés!

Kzsuzsa,

Én eddig csak jót írtam a Fekete dokiról...Kép

Dóri
angelheart
 
 


Hali!

Közben rákerestem találtam 1-2 hozzászólást vele kapcsolatban, tényleg jókat írnak róla, úgyhogy valószínűleg Fekete doki lesz a dologból. Kép
AZ külön jó, hogy UH specialista, mert nálam a myoma miatt elég lényeges, a Nyírőben is 2 hetente kellett UH-ra járnom.

Más: Látom kicsit Zsuzsa túltengés van errefele, valahogy majd megkülönböztetjük egymást :-)

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kataa,

akkor jól gondoltuk!Kép
Alex majdnem egy napon ünnepli a szülinapját az én emberemével.(Gáborom 6.-ai)
Én is szeretnék nőci lenni,próbálok is,de azért kettő melllett már elég nehéz.
Akkora öröm,ha végre eljutok a fodrászhoz,a pedik.-höz,meg sorolhatnám,hogy csak na!
Viszont jön a sötétedős időszak,és én ezt nagggyon úúúútálom,ezért elkezdek járni szoliba.A kedélyemnek is jót tesz,meg egy kicsit barnulok is.Eléggé "kopott" már az anyuciKép

Dóri
angelheart
 
 


Kedves Zsuzsa!

Gratulálok Albihoz, gyönyörű baba.

Andrea

Kép
blandrea
 
 


Macskási,

nagyon jó felvétel!!!
Jól látom,hogy mosolyog??

Dóri
angelheart
 
 


Szép babák!!!!
detti0
 
 


Kzsuzsa!

A Fekete doki valóban nagyon kedves,csak meglepően fiatal.Én előtte is láttam a folyósón,hallgatónak néztem.Olyan "srácos"!
Most megnéztem,a teljes neve Fekete Tibor,B kategóriás Uh-s.
Myómám nekem is van,de kifele növő,és már kezdetektől mondta az orvos,hogy nem fogja a terhességet befolyásolni.Így nem is foglalkoztam vele.
Ja,a Fekete doki klinikai orvos(igy van a leleten),ez szerintem azt jelenti,hogy nincs meg a szakvizsgája,és egyedül nem vezethet le szülést.De ENNEK mindenképp érdeklődj utána!(remélem ugyanarról a Feketéről beszélünk)
detti0
 
 


Detti, köszi szépen!
Biztos, hogy ugyanarról beszélünk, akire én gondoltam, ő is Fekete Tibor! Kép
A párom a Nyírőben dolgozik, ismeri ő is az idősebb Fekete doktort, megpróbálja elkapni, és beszélni vele, hogy mi újság, lehetséges-e hogy hozzá járjak.

Az én myomám sem zavar be egyelőre, nem is véreztem egyáltalán, se semmi ilyesmi, méhfalban van és kifele nő. de jobb a biztonság, a dokim szerint sajnos elég gyakori a koraszülés a myomás terhességek esetében. te hanyadik hétben is vagy? Én 15 leszek holnap.

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Lányok,

a Fekete doki valóban fiatal.Az,hogy "csak" klinikai orvos,azt jelenti,hogy egyetemen belül(,tehát a klinikán is )ez a titulusa.Ahoz,hogy szakorvos legyen x időt el kell töltenie azon a szakterületen,amilyen szakorvosi képesítést kíván szerezni.
Bocsi,hogy okoskodok,de én is egytemi (klinikai)dolgozó vagyok...
Csak megnyugtatásként írom ezeket!
Szóval Fekete doki vezethet le szülést!És vezet is.

Dóri
angelheart
 
 


Dóri:
Semmi baj, sőt! Az csak jó, ha valaki felhomályosít, most már legalább tisztában vagyunk vele, mi a szitu Kép
Ezekszerint Fekete doki már vizsgázott szakorvos meg minden, gondolom.

Hogy szülést vezet-e, az engem kevésbé érint, inkább az, hogy csinál-e császármetszést, merthogy nekem az lesz, legalábbis eddigi dokim azt javasolta, hogy tekintve a tavaly oktüberi műtétemet, plusz a mostani myoma is, nem érdemes reszkírozni a természetes szüléssel..

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Dóri:
Semmi baj, sőt! Az csak jó, ha valaki felhomályosít, most már legalább tisztában vagyunk vele, mi a szitu Kép
Ezekszerint Fekete doki már vizsgázott szakorvos meg minden, gondolom.

Hogy szülést vezet-e, az engem kevésbé érint, inkább az, hogy csinál-e császármetszést, merthogy nekem az lesz, legalábbis eddigi dokim azt javasolta, hogy tekintve a tavaly oktüberi műtétemet, plusz a mostani myoma is, nem érdemes reszkírozni a természetes szüléssel..

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Ó, bocsánat, ez kétszer ment el! :-(((

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Nem,én úgy tudom,hogy még nem szakorvos,de készül a szakvizsgájára.Aztán időközben lhet,hogy már le is tette..Bár akkor már tanársegéd lenne.
Viszont szakvizsg.-tól nem függ,hogy operálhat-e.Ill. függ,mert bizonyos számú és fajtájú műtétek is kellenek a szakvizsgához.Úgyhogy e téren is nyugi.
Nekem ő szúrta az EDA-t és nagyon jó hasznát vettem!Kép

Dóri
angelheart
 
 


SziasztokKép

Kzsuzsa
Na akkor a legjobb helyre jottelKépEgyebkent nekem a Nyiro nem jott be ,csak a regi nogyogyim itt bonyolit le szuleseket es mar kezdettol nem voltam ettol boldog,ezert is valtottam a 20.heten.

Kope
Bocsesz,tenyleg elertettem,es csodalkoztam is volnaKép

Ildi
Nagyon cuki az UH foto,igazi mosolygos lanyos arca van amr mostKép

Detti,
Hat en elso gyerek elott meg nem foglalkozam a kettecskes hetvegevel,sot nagyon vartam hogy vegre3-an léegyunk.Aztan azert kellett hozza majd 3 ev hogy nyugodt szivvel ki is vitelezzukKép

Zsuzsa
Albi nagyon aranyos kispasiKép

Dori
telen is jarok szoliba,nagyon jo a boromnke es a lelkemnek is egyarantKépKépKulonben sapadt beteg szinem lenne hamar.

Pusz
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


SziasztokKép

Kzsuzsa
Na akkor a legjobb helyre jottelKépEgyebkent nekem a Nyiro nem jott be ,csak a regi nogyogyim itt bonyolit le szuleseket es mar kezdettol nem voltam ettol boldog,ezert is valtottam a 20.heten.

Kope
Bocsesz,tenyleg elertettem,es csodalkoztam is volnaKép

Ildi
Nagyon cuki az UH foto,igazi mosolygos lanyos arca van amr mostKép

Detti,
Hat en elso gyerek elott meg nem foglalkozam a kettecskes hetvegevel,sot nagyon vartam hogy vegre3-an léegyunk.Aztan azert kellett hozza majd 3 ev hogy nyugodt szivvel ki is vitelezzukKép

Zsuzsa
Albi nagyon aranyos kispasiKép

Dori
telen is jarok szoliba,nagyon jo a boromnke es a lelkemnek is egyarantKépKépKulonben sapadt beteg szinem lenne hamar.

Pusz
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Zsuzsa,

gratulálok Albihoz, nagyon édes!!! Örülök a csupa jó tapasztalatodnak, főleg, hogy a csecsemősök sokat segítettek! Milyen kórteremben voltál?
Én is arra készülök, hogy az első pár hét össze fog folyni, a sírás meg természetes. Én szülés után irtóra felpörögtem adrenalin csorgott a fülemből is, és utána kb a 3. napon jött a sírás. Szerencsére a depi elkerült.

Lányok, van remény, tegnap a klinikán össz. 1 órát voltam, 2 helyszín + még büfé is a végén. Életemben ilyen gyorsan nem végeztem!!! CTG rendben volt. Tul. képp. én is egy nagy "rendben van" vagyok.

Katus
Vendég
 


Jó reggelit!
Igen mosolyog. A Győrfi doktor szerint bájosan, szerintem kárörvendően. Ugyanis hiába ettem-ittem, kávéztem a felvétel előtt: a világ minden kincséért sem kelt volna fel. Meg sem mozdult. De azért elég jó képek lettek.
Katus!
Ezt nem tudom elhinni, csak tárgyi bizonyítékokkal alátámasztva :-))))))))))))))))
Második babával járok a Barossba, de ha pontos időt beszélek meg mondjuk a dokival, vagy csak uh-ra megyek az is min. két óra. De idén nyáron nem volt ritka a 3-4 órás várakozás sem. Még egyszer nem leszek nyáron babás, az tutti. És kétszer nem is dokim vizsgált meg, hanem az ügyeletes. Mondjuk nagyon szimpi volt a Gávai doktornő is, a Rab dokitól meg egyenesen elájultam:-))))))))
Dóri!
Veled szívesen konzultálnék az orvosomról. Csak úgy kiváncsiságból. Csak jobban ismered Õket személyesen. De majd emilen, ha lehet.

Ildi.

Kép
Kép
macskási
 
 


Ildi,

Panka is jó kis Zsömlearc! Nagyon jó éles kép, nekem sose sikerült egy 4D sem ilyen jól.
Nekem is azért volt ennyire döbbenet a tegnap, mert még soha nem úsztam meg 3 órán belül!! Vittem magammal a barátnőmet is, ő tud tanuskodniKép

katus
Vendég
 


Sziasztok!

Kataa:
Nekem nem volt gondom a Nyírővel, normálisak voltak mindig velem - mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a férjem ott dolgozik a II Belen és úgy-ahogy ismernek ott.

Ma délután megyünk a Klinikára bejelentkezni, szerintem Fekete doktor lesz a dologból. Remélem jól sül el a történet.

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Dóri:
Hát ma kiderül, megyünk a Klinikára, minden bizonnyal ki fog derülni, hoyg kompetens-e ilyen esetben, megpróbálunk bejelentkezni hozzá.

Azon gondolkozom egyébként, hogy a klinika honlapján azt írja, hogy szülész-nőgyógyász és UH-specialista.. Ha nem lenne meg a szakvizsgája, szerintem nem lehetne ezt sem a neve mellé írni.. De mindegy, majd kiderül. Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsuzsa!

Drukkolok,hogy minden úgy alakuljon,ahogy szeretnéd!
detti0
 
 


Zsuzsa!

Drukkolok,hogy minden terveid szerint alakuljon!
detti0
 
 


Hello Mindenkinek!

Örülök,hogy CTG-n,UH-on minden okés.Mostmár lassan,de biztosan a két macska is célegyenesben lesz!!Kezdek megint izgulni!!!!


Kzsuzsi,

remélem ma kiderül minden Fekete dokiról.Kiváncsi vagyok,hogy fog tetszeni a hozzáállása.Kérjük a beszámolót.
UH specialista:lehet,hogy abból is most készül vizsgázni.De az is lehet,hogy már levizsgázott...
Szerintem jó döntés Õt választani.


Ildi,

Jöhet a kérdés mailben,de nem garantálom,hogy a Te dokidról tudok infóval szolgálni.

Dóri
angelheart
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: