[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném bejelenteni, hogy a pocakom önálló életet él. Annyira tépi a húrokat odabent Csipiszke, hogy megdöbben aki kívülről látja! Éjjel nem elég, hogy felébredtem a rugdosásra, még fájdalmat is okozott. Össz. 4 pozícióban tudok feküdni, ezt is hosszasan dolgoztam ki, de egyik sem tetszett a kisfiamnak. Most is művel vmit, én már rájöttem, hogy vízilabda-edzés van. Itt Egerben úgyis jó a csapat, majd beíratom...Kép
Ma egyébként nehéz napom lesz, mert Apa ügyel, és nekem kell cipelnem Lizát egész nap, nincs ma felmentő sereg, Nagyi is konferencián.

Edit,

én is 4,5 hónapig szoptattam, szopási sztrájk akkor jött nálunk is, és fejni kezdtem. De nekem sajnos néhány hét múlva elapadt a tej, nagyon lelkiismeretfurdalásom volt miatta. Te meg a másik véglet vagy ezek szerint, azaz a mázlista, akinek még így is van teje. De megértem az ellenállásodat a mellszívóval kapcs.!

Katus
Vendég
 


Szia Katus!

Én azt már nem szeretttem,ha fájt ,amikor mozogtak odabent.Szegény Te!
Vizilabda az jó sport fiúknak,úgyhogy hajrá!Kép
Mi is csak hármasban vagyunkKép
Apa egész héten mindig soká jött haza,kissé már ki vagyok.Jó asztalos lévén ,ma is dolgozik.De azt ígérte,hogy ma már 4-5 felé itthon lesz.
Hát ez a mi sorsunk.Kép
Két gyerek mellett próbálok ma hajat mosni,főzni,takarítani....mert én hülye ,mindezt mára terveztem el.És amit én a fejembe veszek!
Na,megyek is,néha bekukk ide!

Dóri
angelheart
 
 


Dóri Kép

Bocsi, igen benne volt a 9 hónap, szülés után 5 hétig vérezgettem (de nem volt vészes), azóta se kép se hang.
Nekem is kéne garázdálkodni háztartásügyileg, de elsőszülöttem éppen alszik, és jobb nem felébreszteni az alvó oroszlánt Kép

Katus Kép
Mikorra várod Csipiszkét? (biztos írtad már korábban is, próbáltam visszaolvasni de nem leltem) Hát az nagyon kellemetlen tud lenni amikor a babus tivormányzik odabent. Nekem anno már néha szabályosan fájt.
Amikor belekezdtem a fejési projektbe azt gondoltam hogy majd egyre kevesebb lesz ahogy telik múlik az idő ... De nem így lett, most is azon töröm a fejemet hogyan tudnék még egyet kihagyni, mert még 2x fejéssel több fél liter jön le ... Ráadásul önző röfi vagyok, már úúúgy szeretnék hason aludni .... (azt hittem én naív hogy ha megszületik Balázs akkor megint tudok majd hason szunyálni, de nekem senki sem mondta hogy a cickók miatt ez egyelőre álom marad Kép)

Pussz

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 

 
 

Katus,
úgy veszem észre ,csak mi vagyunk egyedül a gyrekekkel.A többieknél biztos otthon van az ember,jó nekik.
Tök jól haladok!Hajat mostam,kaja is kész,,takarításból már csak a felmosás van hátra.Megyek is ,elintézem,mert most aludtak el!
Ja,a négy pozíció az nagyon jó!!!Én csak a jobb oldalamon tudtam,és akárhogyis számolom ez csak egy...Kép

Dóri
angelheart
 
 


Nálunk sincs itthon Kép De mingyá jön Kép


És én is épp felmosok!


Kópé
Vendég
 


Edit,

Neked is dolgozik az ember???Kép
Én is így voltam ezzel a hasrafekvéssel,mint Te!
Azért arra nem gondoltam,hogy görögdinnye méretet öltenek a melleim,amikor beindul a tejcsi.Na,meg a hónapokig cicitartóban alvás is egy borzadáj volt.
Mindig fejjél egy kicsit kevesebbet,hagyjad,hogy feszüljön kicsit a melled,pár nap múlva alkalmazkodik ehez a szervezeted,és kevesebb tejet fogsz termelni.
A szoptatás okés,de a fejés ennyi ideig?!Én maximálisan megértelek.Azért elég régóta csinálod már.

Dóri
angelheart
 
 


Hi,Kópé!

Jó Nektek!Nekünk csak késöbb jön.
Jó felmosást!Mostmár tényleg megyek én is...

Dóri
angelheart
 
 


Edit

Hát le a kalappal, ezt azért szerintem nem sokan csinálnák utánad! Én most másodjára már elő sem akartam venni a mellszívót, teljesen megértem, hogy már utálsz ránézni.

Ami a hasonfekvést illeti, én is imádok így aludni. Amikor az első gyereknél hazajöttem a kórházból, friss vágással a hasamon az első dolog volt, hogy hasra feküdtem végre! Rohadtul fájt, de csak míg abba a pozitúrába tornáztam magam, utána ok volt. Ami a ciciket illeti, az tényleg útban tud lenni, én ezt valahogy úgy oldom meg, hogy a kezemet is valahogy begyűrőm magam alá, így kevésbé nyomom, de hason feküdni muszáj! Kép

Katus, a 4 féle póz szerintem sem rossz így a vége felé!

Kópé
Vendég
 


Megyek ,leszedem a szárítóról a rucikat,aztán vasalokKép
Na,sziasztok!
Szerintem még jövök ma,belesek,hogy van-e valami élet itt a topikban.


Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Dóri Kép
Az én emberem most nem dolgozik, nem keresi, hanem költi a pénzt Kép Azaz elment bevásárolni magának (gumicsizmát stb), mert szeptember végén vitorlázni megy az Adriára, én meg itthon küzdök majd Balázzsal Kép
Amikor eldöntöttem hogy befejezem a fejésmizériámat, először azt csináltam amit mondtál, nem fejtem üresre a cickókat. A köv. fejésre úgy bedurrantak, becsomósodtak a melleim hogy a csillagokat láttam, két napig kínlódtam, aztán egy este kifejtem üresre "tejesköcsögöket" mert már aludni sem bírtam. De megérte mert 8,5 dl-ről lementem 6-dl r-e. Most megint megpróbálom azt hogy nem fejem teljesen üresre, szenvedek megint egy picit, mert különben nyugdíjas koromig sem fogom tudni befejezni Kép

Kopé Kép
Kösz az ötletet, ki fogom próbálni, bevetem a kezeimet mert már nagyon uuutálok oldalt, meg háton aludni.

Lenne még egy kérdésem, csak mindig elfelejtettem megírni: a méhszáj kézzel való tágítása mennyiben gyakorlat még, ez is orvostól szülésznőtől függ? Mert most utólag jöttem rá én mulya lélek, hogy nálam a szülésznő besegített a tágulásba, mert akárhányszor megvizsgált szülés közben annyira fájt, hogy már rettegtem attól hogy mikor jön megint vizsgálni. Meg is erősítette Apa (bent volt velem a szülőszobán) hogy bizony kézzel rásegített a dolgok menetére a szülésznő. Amit igazából nem értek hogy miért volt szükséges, mert amire a kórházba értünk kb. 1/2 3-ra már 2 ujjnyira voltam kitágulva, kb. 5 órára meg eltűnt a méhszáj. (igaz ez már szülésznői közreműködéssel történt)
Kíváncsi vagyok hogy nektek mi volt a tapasztalatotok!!

Pussz
Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Sziasztok!

Mindenki, aki a hason alvást szóba hozza GONOSZ! A 4 pozíció tul. képp. 2, + 2 variáns oldalon, különböző lábtechnikákkal. Napok óta megint hányok reggelente, nem értem miért. Tönkrevág az androgén...

Edit,

én okt. 27-re vagyok kiírva, ami ki van zárva, végig 1-2 héttel nagyobbnak mérték Csipiszkét, szerintem okt. első harmada lesz. Megdöbbent egyébként ez az intenzitás bentről, mert Liza közel sem volt ennyire erős. Sőt, a végén már nagyon lustizott.
Megnéztem Balázs-gyereket, nagggyon aranyos. Van egy ötletem tej-apasztás ügyben. Kérdezd meg a dokidat, hogy írna-e fel neked Bromocriptint. Megnéztem uram gyógyszerkönyvében, tejelválsztást gátolja. Én egyszer már kaptam, sajnos, és tényleg elvágja a tejtermelést, de beszéld meg a dokiddal!!!!
Kézzel tágításról Dóri tud mesélni!

Kópé, Dóri,

ragyog a lakás? Leellenőrzöm!!Én csak henyélek amíg Liza alszik,aztán uzsi után séta. Ez a bosszú a hason-alvásért...
na jó, reggel már ablakot pucoltam, ki is fogok kapni.
Holnap liza oltást kap reggel, rögtön 3-at. A 15 hónapos kötelezőket + a varicellát. Remélem nem lázasodik be, nem nagyon szokott, de egész nap kényeztetés lesz!!

Katus
Vendég
 


Edit,

Hát ennyi tej mellett, ne csodáld, hogy még nem jött meg... Kép Én először mikor írtad azt hittem csak valami reggeli-esti "nyammogásról" van szó a napi 2szeri alatt.
Vendég
 


Katus,

Nem akarlak sem elkeseríteni, sem megijeszteni, de a 15 hónapos oltás nem aznap szokott gondot okozni. Ettől persze még kényeztetni lehet, sőt! Kép Általában később sem, de vannak kivételek...

Nálunk minden doki esküdözött, hogy ez aztán semmi gondot nem okoz, de valahol olvastam, h 8-10 nap múlva belázasodhat. Hát ez be is következett!

Sosem volt még addig olyan szarul mint akkor 3 napig 39 feletti láz, aztán elmúlt, mintha mi sem történt volna. Persze a körzeti orvos szerint: "Anyuka, ez biztos nem az oltástól van, tessék behozni a gyereket" Még szerencse, hogy a barátnőm, akik pár hónappal korábban kapták uezt, elmondta, hogy mi várható, mert különben eléggé megijedtem volna. Szóval kevés gyereknél néha okoz gondot, - reméljük Liza nem közéjük tartozik - de ha 8 nap múlva bármi van, az ettől van, elmúlik. Persze a lányok jobban átvészelik az ilyen megpróbáltatásokat! Kép

Kópé
Vendég
 


Itt vagyok,

kecó csilli-villi!Kérdés,hogy meddig??


Edit ,

vitorlázás,az tök jó lehet,meg nem olcsó mulatság...Amig nem volt Balázs Te is jártál???
Kézzel tágítás,igen.Nekem is volt benne részem.
Nekem fájásgyengeségem volt, csak a buroksapka repedt meg,és muszáj volt kézzel rásegíteni,hogy haladjon a dolog.OLYAN FÁJDALMAT ÉLETEMBEN NEM ÉREZTEM,MINT AKKOR OTT!De én azt vallom,hogy hasznos volt,mert sokat gyorsított.Így is 10 óra volt az első szülésem,ami így átlagos volt.De mivel nem volt burok,antib. védelem mellett,24 órán belül meg kellet,hogy szülessen Marci.
A 2.-nál már olyan fájásokkal indult itthon az egész,hogy bekaka!Ott nem kellett kézzel tágítani.Nem kellett burkot repeszteni,nem kellett oxytocin,EDA-ra meg nem volt idő.
Egyébként azért is fáj annyira,mert fájás közben csinálják.Fúúúú,még vissza gondolni is kegyetlen érzés.Nem akarom mégegyszer átélni.
De azt mondom,hogy ez is egy szükséges rossz!

Oké Katus,

többet szó sem esik a pozicíókról...Kép
Ablakpuceválással nagyon vigyázni!!!Főleg így a végén!

15 h. oltásnál nálunk nem volt semmi gáz.Itt a rendelőben nálunk mindig elmondják,hogy utána 2 héten belül várható szövődmény.


Dóri
angelheart
 
 


Még annyit,hogy szerintem orvos,szülésznő,és eset függő,hogy alkalmaznak-e kézzel való tágítást.
angelheart
 
 


yyyyyyxyxx xdss

A fentit Liza írta..

Dóri,

megnéztem az albumotokat újra, nagyon viccesek a fiúk! Liza ugyanígy veri a billentyűzetet, és most ordít, mert letettem.

Kópé,

remélem nem lesz gáz oltás után, de legalább számítok így rá. Most megyek, mert Liza (Kerekfejű Mityu) ELpályázott és azt hiszi nem látom, hoogy megint papírt eszik!

Katus
Vendég
 


APA MÉG NINCS...
Kép

Viszont eső az lehet,hogy minnyá lesz!Kiakartam menni a kis kertünkbe,de nem lesz belőle asszem semmi,úgy elborult.
Amúgy is már lassan itt van a bezártságos,meg a korán sötétedéses időszak.Fúúúj,de utálom.

Katus,

köszi.Marci már egész jól megérti,hogy NEM gépezhet,de Boti meg most lendülne bele.Ha hagynám!Kép

Na,megyek én is,valami közöset kitalálok velük.

Ja,Liza nagyon ügyes!!!Kép

Dóri
angelheart
 
 


Hazajött!!!!!!Kép
angelheart
 
 


Sziasztok!

Katus, mi is okt. 27-re vagyunk kiírva. De szívbéli reményeim szerint előbb szülünk, úgyhogy lehet: összefutunk bennt :-)))
Speciel én már sehogy nem tudok aludni. Hétfő óta minden éjjel fennt vagyok és olvasok. Ugyanis ha lefekszem, akkor vagy a Szabi rugdos kintről vagy a Panka benntről. Ez már eléggé elkeserítő számomra. Megkérdeztem csütörtökön a dokimat, hogy nincs-e valami tippje az alvásra: azt mondta, hogy csak rosszabb lesz a helyzet. Bájos.
Kicsit már hasonlítok egy zombira, próbálok délután aludni a fiammal, de szinte biztos, hogy a kicsi akkor ébred. Na, ezt se mondta nekem senki, amikor lelkesen belevágtam a másodikba :-))))))))

Kép
Kép
macskási
 
 


Macskási,

kemény lesz ez nekünk, úgy érzem, de majd Dóri tartja bennünk a lelket a 2 apróságával!!!


Kataa, és Hugibaba hol vagytok?????

Katus
Vendég
 


Katus Kép

Köszi a bókot Balázs nevében, amúgy azt mondják hogy rám hasonlít Kép
Ha nem sikerül a jövő hét végéig elpakolni a szekrény mélyére a fejőgépet akkor fel hívom az orvosomat és megkérem írja fel ezt a gyógyszert. Külön művészet lesz megszervezni majd hogy bemenjek a receptért, mert nem tudom senkire sem bízni Balázsomat.
Meglestem a profilodat, nagyon szép és huncut kislánykád Képvan, nagyon irigyellek érte, én annyira kislányt szerettem volna. Kb. 10 hetesen már mondta az orvos, hogy cerkás, úgyhogy volt időm megbarátkozni a gondolattal hogy fiús mama leszek.
A 15 hós oltásról jut eszembe hogy ezt az oltást a házunkban most kapta meg egy kisfiú, nem is volt gond kb. 3 napig, utána lázasodott be nagyon. Nálunk decemberben lesz esedékes, de már előre sajnálom szegény Balázst ....
Október pedig pikk-pakk eljön, már csak pár hetet kell kibírni, no meg a szülést, és már kezedben tarthatod Csipiszkét Kép

Dóri Kép
Akkor én inkább eldugulok mert nekem összvissz 6 óra alatt meg lett Balázs, nem 10 óra alatt, én nem is tudom hogy bírtam volna ki ennyi ideig a vajúdást. A legvégére már kikönyörögtem egy fájdalomcsillapító injekciót Kép

Valóban nem olcsó mulatság a vitorlázás, korábban elkísértem Apát, de hát amióta megvan Balázs nem nagyon jutottunk vízközelbe ... 2003-ban szerezte meg a vitorlásvezetői jogsit Apa, az előző munkahelyén volt egy vitorláskub, és így könnyen hajóhoz lehetett jutni ... A mostani munkahelye pedig egy versenyt szervez az Adrián, tavaly is volt már, csak akkor Balázs miatt kihagyta Apa. Gyakorlatilag ez egyfajta pofavizitnek is tekinthető, mert csomó nagykutya is ott lesz Kép
Megkukkantottam a Te profilodat is, meg már láttam a korábbi fotókat (amelyiken Te és a Párod is rajta vagytok), nagyon helyesek a srácok, szerintem le sem tudnád tagadni őket, annyira rád hasonlítanak. Kép Kép

No most már befejezem, nyugalmas jó éjszakát kívánok mindnekinek Kép

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Hát ami azt illeti, csodállak benneteket, hogy ilyen kis korkülönbséggel bele mertetek vágni!

Nekem még ez a 2 év 3 hó is fárasztónak tűnik, pedig a kicsivel tényleg nincs gond, nagyon jó kis baba, a nagy meg elvileg mindent megért (bár ez a dackorszakkal kombinálva nem mindig a kívánt eredményt hozza). Viszont később biztos, hogy jobb nekik, minél kisebb a korkülönbség.

Katus, ti már beszéltetek időpontról a dokiddal, vagy ez még korai?

Kópé
Vendég
 


Bocs, az előző kérdés Macskásinak szólt, csak olyan késő van már és olyan sok itt a macska meg a Kata, hogy összezavarodtam... Kép

Katus, neked normál szülés volt, vagy nem jól emlékszem, most nem volt lelkierőm visszalapozni. Macskási meg már mintha írt is volna erről az időpont kérdésről... (kissé lezsibbadt ma az agyam, bocs)

Kópé
Vendég
 


Jó reggelt,

Kakukkolok. Apjukom 8 után érkezik. Csipiszke megmutatta ma éjjel, hogy tud ő jó gyerek is lenni.

Kópé,

szerinted ki AKART szándékosan ilyen kis korkülönbséggel gyereket? Elnézést az elhivatottaktól, de nálunk 3 év volt tervezve...Aztán kb. Apa hozzám vágott egy papucsot, én meg terhes lettem. Hihetetlen döbbenet és 2 nap sokk volt. Mindezt úgy, hogy az első babával megismerkedésünk után 4 hónappal lettem terhes, betegsége és vetélés után 2 hónap múlva Lizával és szoptatás után megint csak 2x jött meg...Amióta együtt vagyunk többet voltam trehes, mint nem terhes. De nem panaszkodom, mert mi így NAGYON boldogok vagyunk!Kép

Megkérdeztem a gyerekorvost, mondta rögtön, hogy kb 1 hét múlva lehet láz és kiütések is, a Rubeola oltás miatt. Még így is előre hoztuk az oltást, mert Liza 14 hónapos, csak hát én hamarosan szülök, jobb most túlesni ezen a mizérián.

Katus
Vendég
 


Szép jó reggelt,én is korán kelő vagyokKép

katus,

egyetértek!Ki a fene gondolta ezt komolyan??!!
Mi min. 2évet terveztünk,de kevesebb lett.Anyósom ezt úgy reagálta le,hogy a fia hozzám vágta az alsógatyáját ,én meg teherbe estem.Na!Én mondtam,hogy azért nézhetjük más szemszögből is.Akár lehetnék a termékenység Istennője is!Kép
Ne legyen már úgy elszállva a kisfiától.Hülye fiús anyuka(2 fia van...)Kép
Marcival 3.5 hó probálkozás után lettem terhes,Botival meg első alkalommal,hogy abbahagytuk a védekezést.És bár már fél éve nem szoptattam,még volt tejem!
Én is azzal vígasztalom magam,hogy késöbb jobb lesz nekik(is)!
Boti eddig nagyon jó kisbaba volt,de azt hiszem ő túl fog tenni a Marcin,ahogy az utolsó havi viselkdését elnéztem.Most nagyon nehéz időszak ez,megmondom őszíntén.
Felmentő sereg mindjárt otthon,ez tudom milyen felemelő érzés!

Kópé,

max. egyetértek.Borzalmas,amikor dacol!!!
Néha eltudnék olyankor menekülni itthonról!
Egyébként meg alig merem Anyukámon kívűl másra bízni.

Editkém,

hát igen,6 óra azért szép teljesítmény elsőre!De az 10 sem olyan sok.Ebből 3 órát egyáltalán nem is fájtam,az csak lötyögés volt.
Botival meg4.5 óra intenzív fájdalom.De ezt már írtam,hogy végülis elmondhatom,hogy szültem lassan is,gyorsan is,EDA-val is,meg nélküle is...
És hiányzik a vitorlázás???
Nekem is van 1-2 ismerősöm,akik járnak.Õ versenyeken is indulnak.
Majd pár év múlva már Bali is ott kapaszkodik a főárbocba!Kép
Köszi,hogy tetszünk.
Már régebben néztem én is Balázst,csak elflejtettem írni,ő is aranyos!De azóta a kép óta már bizti nőtt!Kérünk új képeket!

Most mennem kell,ébred a picikém.

Dóri
angelheart
 
 


MACSKÁK,mindkettő!

Tök bírnám,ha tali lenne bent!
Kép
angelheart
 
 


Katus,bocsi a kis "k"-ért!!!!
angelheart
 
 


Szép vasárnapot Lányok!

Kópé!
Az az igazság, hogy ha előbb gondoltam volna végig, akkor nem is vártam volna ennyit a kettő gyerek között. Annyira látszik a Szaszán, hogy hiányzik Neki a gyerektársaság. Már most imádja a kistesót(remélem ez így is marad). Sok felnőtt van körülötte, meg a szomszédgyerekek, de mind elmúlt már 6 éves, és csak pesztonkálnák a fiamat. Õ meg állandóan rendez mindenkit, úgy is hívom hónapok óta, hogy Sztivi(a nagy rendező: Spielberg után szabadon).
Szóval, nem érdekel a sok kellemetlenség, megpróbálok magamon felülemelkedni, és tényleg a gyerekek érdekét nézni.
Mi egyébként hárman vagyunk testvérek. Anyukám talált egy csodás embert, amikor 6 éves lettem, és férjhez ment. A nagyobbik öcsém 7 évvel fiatalabb, a kicsi 10 évvel. Mióta megszülettek, még soha nem ejtettem ki a számon, hogy féltestvéreim, és anyu második férje az Apukám(nagy A-val).
Szóval, jó ha nincs olyan sok idő a tesók között, szerintem. Mert én már elég nagy voltam, hogy pesztráljam a fiúkat, meg máshogy szeressem őket. De az én gyerekeimnek kevesebb különbséget akartam. csak ezek a fránya császárok ne lennének :-((((
Na, ez hosszú lett. Bocsesz.
Majd még benézek ma, csak megyek főzőcskézni.
További jó pihit Mindenkinek!
Ildi.

Kép
Kép
macskási
 
 


Szia Dóri!

Éppen bemelegedtünk volna a vitorlázásba, mire aztán várandós lettem Balázzsal. Innentől kezdve mint már felelősségteljes Szülőjelölt nem vigéckedtünk a Balatonon Kép, bár nem lettem volna feltünő ott a vizen mert olyan voltam mint egy kisbálna Kép

Én egyelőre még kistestvérre gondolni sem akarok, annyira rázós és melós volt ez az egy év. Én azonban a viszonylag nagyobb korkülönbségre esküszöm, köztem és a testvérem (fiú) között 4,5 év van, és sülve főve együtt voltunk (fociztunk, dömpereztünk, homokoztunk, persze gyepáltuk is egymást rendesen Kép) Bár ennyi idő múlva már lehet hogy kifutok az időből, a biológiai órám leketyeg ...

Próbálok újabb fotót feldobni Balázsról, elkezdtünk játszóterezni, nevezetesen hintázni, na azt nagyon élvezi. Van cuki hintázós kép hátha sikerül, rajta van az egész fogsora Kép az összes 5,5 foga...

Mindenkinek szép napot, jó főzöcskézést kívánok!

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Akkor pedig a kép ...

Kép

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Sziasztok,
mi most ugrottunk haza,de lassan indulunk is tovább...Nem bírunk a seggünkön ülni.


Edit,nagyon ari a hintás kép!
Mondom én,hogy nagyot nőtt már a régi kép óta Balázs!

Dóri
angelheart
 
 


Na sziasztok!

Bocs mindenkitől akit meggyanúsítottam ilyen elhivatottsággal. Kép Már megijedtem, hogy valami fanatikus klubba kerültem, ahol a mi 2 év 3 hónap korkülönbségünk soknak számít ! Kép

Ismerek olyat, aki így is tervezte: 1,5 éves volt a "nagy", amikor jött a kistesó, egyből kettő. Na erre azért ők sem számítottak. Kép Hát én azt hiszem kikészültem volna...

Én is rettegtem, hogy nehogy a kelleténél hamarabb jöjjön össze a kistesó, azt hiszem nagyon nehezen viseltem volna, pláne, hogy a 4. emeleten lakunk, lift nincs. Kisfiacskámat meg cipeltem 1,5 éves koráig. Nálunk a korkülönbségnél az volt a döntő szempont, hogy akkortól indulhat a kistesó projekt, ha a "nagy" egyedül feljön a lépcsőn. Kb. így is lett!

A gyerekek szempontjából szerintem is jobb, ha minél kisebb korkülönbség, remélem ez még nem lesz sok nálunk, és később majd tudnak együtt játszani.

Edit,

Aranyos kisfiad van, a profilos képen is nagyon helyes! Merre laktok? (nagyon ismerős ez a hinta, na jó ne egyedi darabok, tudom)


Kópé
Vendég
 


Szió Kópé!

Mi Zuglóban lakunk, van egy pár babahinta, bár sajnos nem sok. Az utóbbi időben sok baba született a környékünkön, a házunkban pedig 4 fiú Kép
Ti is errefelé laktok?

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Edit,

Kópéék is Zuglóiak!Kép
angelheart
 
 


És Katusék is zuglóiak lesznek pár hétig/napig szept végétől!!!

Ennyit volt erőm írni, lekoppan a fejem.

Katus
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát nem véletlenül volt imerős az a hinta, bár nem tudok rájönni melyik játszótér... Amíg egy gyerek volt bejártunk minden játszót a környéken. Kettővel kicsit nehezebb!

Mi az önkormányzat környékén lakunk, ti?

Katus, te mikortól is leszel zuglói, és melyik részen?

Kópé
Vendég
 


Mi Zsolnay lakópark, Telepes u. Öv. u. sarok.

Katus
Vendég
 


Sziasztok!

Csak 1 hete derült ki,hogy a klinikán fogok szülni Beke doktornál(problémás babuci,laza exorvos stb.).Amit lehetett elolvastam a klinikáról,és a választott orvosról,de az apróbb részleteket már nem tudom.Tudom pl.,hogy sok a várakozás,gáz a gyermekágyas részleg,csecsmősökkel együtt.Nem tudom viszont,hogy az említett orvosnak szokás-e vizsgálatok alkalmával pénzt adni ill.szülés után mennyit,hogy lehetne a kulturáltabb 2 ágyas szobákba kerülni,milyen szülésznővel lehetne jól együttmüködni stb.

Ha tudtok,légyszi segítsetek!!!!
Köszi!
detti0
 
 


Detti,

ha kétágyasba szeretnél kerülni, válassz szülésznőt is, leginkább ő tud segíteni, vagy az újszülött főnővérét próbáld megkeresni. Szülésznő sok jó van, én Jancsó Ria-párti vagyok.
Hány hetes vagy? Mi a baj a babával? Hová jártál előzőleg?
Ha a profilodba teszel e-mail címet, válaszolok a többi kérdésedre is. Egyébként biztos visszaolvastad, hogy Beke dr jó választás, és nagyon jó kezekben leszel!

Katus
Vendég
 


Detti,

ha kétágyasba szeretnél kerülni, válassz szülésznőt is, leginkább ő tud segíteni, vagy az újszülött főnővérét próbáld megkeresni. Szülésznő sok jó van, én Jancsó Ria-párti vagyok.
Hány hetes vagy? Mi a baj a babával? Hová jártál előzőleg?
Ha a profilodba teszel e-mail címet, válaszolok a többi kérdésedre is. Egyébként biztos visszaolvastad, hogy Beke dr jó választás, és nagyon jó kezekben leszel!

Katus
Vendég
 


bocs 2x
Vendég
 


Lányok!

Én is a Riát tudom ajánlani mindenkinek!
De már nem Jancsó,hanem Csongrádi-Sebestyén Annamária...Bár a régi nevén is elég ismert,és úgy is sokan tudják,hogy ki Õ!

Dóri
angelheart
 
 


Detti,

Hányadik hétben jártok???


Csajszik,

visszatérve a tegnapi témához:én a 2.-nál attól rettegtem,hogy az UH-n nehogy kettő magzatot lássanak!
Kópéval egyetértek,én biztos bediliztem volna már,ha Botiból lenne még egy.Azért az nagggyon durva!
De a Pildiéknél is valahogy így van,és aztán jött még egy 4. baba!!!


Dóri
angelheart
 
 


Hali lányok!

Én is zuglói vagyok!!!!Kép
73oktober
 
 


Szia Detti!
Én is Beke dokihoz járok, ha adsz neki elfogadja de akkor is kedves és alapos, ha nem.
Én úgy csinálom, hogy akkor adok ha van vmi vizsgálat.
Ma pl. volt UH (de persze azt nem ő csinálja de ő küld) utána megcsinálta a kartonomat a genetikán meg ilyesmi.
Szóval nem várja el, hogy mindig odanyújtsd a borítékot.

Egyébként az UH szupi volt, kellemeet csalódtam a hagyományos UHban. Csináltak hüvelyit meg hasit is, és teljesen odavoltak, hogy milyen "fotogén" a baba. Csináltak képet a szívéről amit hétvégén vmi konferencián fognak bemutatni.
Amúgy minden rendben van, az ülőmagassága 6.5, a hossza 8.5 cm. Nem élvezte a vizsgálatot, össze-vissza hadonászott meg rúgkapált. Az az egy fotó nem adja vissza amit láttam. Nem tudom mért nem lehet felvenni a mozgóképet, amit a vizsgálat alatt látni.
Utána rögtön felhívtam a kispapát, de elkezdtem sírni a telefonba annyira meg voltam hatva, ő meg azt hitte, hogy vmi baj van és azért sírok Kép
szóval egy baba van, és jól van Kép
katicuska
 
 


Detti!

A 4 ágyas szoba is kulturált, de a 2 ágyas valóban kellemesebb. Mint azt már irtam, összesen 2db 2 ágyas szoba van és rengeteg szülő nő. Szóval nehéz, az ügy, de nem reménytelen. A szülések számától is függ-ebben az esetben a sorrend dominál.

Ennyi "macskát" és Katát....Kép Csak végigolvastam a hétvégi "termést".
73oktober
 
 


Katica,

Már gondoltam ma rád, hogy milyen lesz az UH-n.
Hát igen, ez az első amikor az ember végre tényleg látja azt a kis lényt, a kis kezecskéit, lábacskáit, és elhiszi, hogy mindez igaz, és vele történik. Azt hiszem ez a vizsgálat az amit aztán később sem felejtünk el. Csak így tovább!

Kópé
Vendég
 


Katica,

ha az alapítvány javára fizetsz,sszem most 2e.Ft-ot és viszel kazit,akkor felveszik az UH-on látottakat.Nekünk is vannak ilyen felvételeink!Kép
Azért én is örülök,hogy minden rendben!

Zuglóiak!

Én sem vagyok messze Tőletek!Kép

Dóri
angelheart
 
 


Dóri,
kösz a tippet, azt hittem, hogy csak a 4D-set veszik fel, de legközelebb viszek kazit!
katicuska
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtató válaszokat.A Beke valóban jó doki,a klinika meg gondolom felkészültebb mint a Sz.Imre,ahol eredetileg szültem volna.Hogy miért váltok? A 18.héten 4D-s uh-n már felismerték,hogy a babának tágabb az agykamrája.A 19 hetes rutinvizsgálaton az orvosom nem vette ezt észre,nem hozta szóba,így én is megnyugodtam ill.még a 4D-s UH-n mondták,hogy ez valószínű átmeneti lesz,semmi komoly.
A 22.héten ujra Uh-n voltam akkor már a normális felső határán volt az agykamra.Rohantam vissza a dokimhoz,erre ő meg se nézett,írt egy beutalót a Schöpf M.-be.Helyette én a klinikára mentem(háziorvos tanácsára),így kerültem a genetikára.Szintén háziorvos tanácsolta a Beke dr.is.
Azt,hogy szülni is nála szeretnék,csak nemrégiben döntöttem el,addig,bár nem szép,de a klinikán is megfordultam meg a saját dokimnál is.Több szem többet lát!!!
Most a 32.héten,ha az uh-t végző Fekete dokinak hihetek,normalizálódni látszik az agykamra mérete,nem kóros,csak nagyobb mint az átlag.

Emailt küldhettek a kb010811@yahoo.com címre.

Szülésznők közül nekem a Valkó Arankát ajánlották.Ismeri valaki??? A Ria elérhetőségét is szívesen fogadom,remélem nem késtem le nagyon a szülésznőkről..........

Köszi mindenkinek !!!
detti0
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: