Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csodaszépek a képek egytől-egyig.

Kriszta, szuper kis pasid van, hogy ilyen jól viseli a bölcsit. Én is úgy hallottam, hogy igazából nem a gyereket kell beszoktatni, hanem a szülőket. Szerintem nálunk se lesz gond, mert pl. a héten elmentünk Zétivel barátnőm kislányáért az oviba és alig bírtam a fiamat kihozni az épületből. Ment mindenhová: ébresztette az alvó barátnőjét, ment vele kezet mosni a mosdóba, ette az uzsonnájukat... :D

Sajnálom a hisztikorszakos szülőket. Gondolom én is át fogok esni ezen hamarosan. Bár eddig szerencsére gond nélkül vesszük az akadályokat. Még a szepszo is elkerült bennünket. (eddig).

Gabicsibe, Vikkata, őrült módon repül az idő. További szép pocakosodást és viszonylag nyugodt heteket kívánok!

Benszi, Zéti nagyon klasszul bírja, hogy én dolgozom. Semmi hátrányát nem szenvedi. Annál jobban fáj neki, mikor az apja hétfőn reggel elindul a munkába. Na, akkor van pityergés. Hétvégeken alig lehet levakarni róla. Büszke is az apja, főleg, mert úgy tűnik, hogy az első - tudatosan használt - szava az APA. No meg a SZIA APA!
Most átesett egy kis náthán, de semmi komoly. Láza sem volt, a porszívót is elég jól viselte (mikor az orrát szívtuk). Levágtuk a haját is géppel. 10 perc alatt végeztem vele, meg se nyikkant. Tény, hogy 3 emberes volt a mutatvány, de a lényeg, hogy talán nem okoztunk neki rosszat vele.
Íme egy viszonylag friss kép (közvetlenül hajvágás után).

Kép

Kép

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Próbálok később többet irni. Most csak egy gyors helyzet jelentés.

Voltunk Ortopéd kontrollon. Jelen állás szerint nem kell műteni a gyerkőcőt. A nyaki izmok lazák, mindkét oldalra jól forditható a fej.
A fejtartással már nem lehet mit kezdeni. Az egy rossz megszokás.
A gerincét nem érinti a proléma. Továbbra is dévény torna van előírva és félévenként ellenőrzés.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Na még alszik a gyerek. Pont az esős pénteken voltunk Pesten.
Ma már orvosnál voltunk, jól megfázot. Éjjel alig aludtunk. Most már alszik a gyógyszerektől.

Páran irtátok a pelusos dolgot. Amit nagyon köszönök.
Na az én gyerekem idén nem lesz szobatiszta. Aug.-ban 2 hétig volt próbálkozás a pelus nélküli világról. Apja szabin, keresztlány itt, állandó kérdés: Kell pisilni? A gyerek bőszen ráza fejét. Mindig akkor pisilt amikor vitték pisilni. Na ez nem lesz jó így. Nem ő jelzi.
Mindenki elment. Egyedül maradtunk. Lényeg 9-12-ig 3-szor pisilte össze magát. Na azóta csak pelus. Meg sem kérdezem, hogy kell pisilini. Majd pár hónap mulva ujrakezdjük. Addig érik annyit, nő annyit.

Kiságyban alvás is kb 2 hónapja megy. Tavasszal mikor próbáltuk nem ment. Addig mellettem aludt el és ugy tettem be az ágyába. Na most már mutatja az ágyát, hogy ő szundizni akar.

Megyek, kell a gyerkőc. Később jövök.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Vagyok csak a két kölök rengeteg energiát felemészt:)
Köszönöm a kerilányomhoz a gratulációt:)

Juci!
Ügyes vagy a tortával!Itt is boldog születésnapot a csajoknak!
Hogy bírják a lányok az ovit?Panna?

Süni!
Zéti nagyon cuki az új séróval!Nálunk is apa szerelem van,mivel keveset látják:(

Gomba!
Érdekeset írtál ehhez a hozzátápláláshoz!

Chesti!
Mi újság?Gondolom nem sikerült a fagyibébi,ezért is nem jelentkeztél?Lencsilány hogy van?És a te lelked?

Tubikriszta!
Erős kis vezéregyéniség a fiad,de ezt a bölcsiben lerendezik egymás között a gyerekek!Nagyon cuki lett Uche!

Jezsoerika!
De jó,hogy nem kell műteni a fiadat!A szobatisztasággal meg ne aggódj!

Elan!
Olyan nagyfiú Gábor és nagyon helyes!A félénkség meg természetes egy kicsit főleg,ha genetikai is!

Vikkata!
Na jól fejlődik a kiscsaj,már nem kell sokat kihúznod:)

Timy!
Szép a lánykád,de bővebben is írhatnál:)

Vicuska!
Hogy bírod?Grat a 12.heti uhu-hoz!

Gabicsibe!
Reméljük nem kell a műtét és magától leválik a méhlepény majd!


Mi jól vagyunk csak kemény főtt étel sztrájkot tart Balu így a kaki is kemény meló és már fél nyomni,így rettenetesen szenved,már fenyegettem a múltkor,hogy hívom a dokinénit vagy megyünk a kórházba,na akkor végre nagy hiszti kellős közepén kinyomta,de ez nagyon rossz,hogy nincs benne semmilyen meleg kaja!Hiába eszik gyümit,semmi leves,főzelék!Csak rántott és sült hús,fasírt,tojásos nokedli meg a szendvicset hajlandó megenni!
Dóri szépen eszik,rengeteget dumálnak4Néha szétesik a fejem tőlük!Totál szobatiszta mindkettő!
Balu elkezdett félni éjjel,valószínű álmodott valamit,így rendszerint nagyon sokára alszik el,mert nem mer és éjjel költözik át hozzánk!
Dóri segít főzni,állandóan mosogat:)Temperával festegetnek:)


Bocsi,ha kicsit sok voltam!Mindjárt teszek róluk képet!
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Ő Tamara a keresztlányom:))))))
Vendég
 


Sajna a kölkeimről nincs most friss kép,de igyekszem tölteni fel a gépről:)))
Vendég
 


Benszikém
nagyon szép a kerilányod:))))))))))na de a lányod,valami csoda szép_))))
jajj de látnálak már titeket!!!!!!!!!!!

Vikkata
csak igy tovább,jól kihúztátok,most már nem lesz semmi baj:))))nálunk nagyon gáz a helyzet Olivérrel,már veri is a Kamillát,én meg őt,iszonyú türelmetlen vagyok mert nagyon idióta lett:((((szóval kösd fel a gaytót,nagyon nehéz!!!nem tudom mit csináljak,a szép szó nem használ a fiamnál,a kiabálás em,szóval kimerültem vele kapcsolatban,de annyira sajnálom őt,nehéz lehet neki is:(((((((((persze kicserélheted ha fiú,de nem lesz fiú:))))))))))

Tubikriszta
jaj de cuki Uche baba:)))
képet kérek majd azokba a rucikba amiket vettél tőlem,annyira jól állhatnak neki:)))

Süni
gyönyörű a kisfiad,az a tükrös kép nagyon jó:))))))))))))))))))

Elan
teszem igérem még ma,csak semmi időm,ruha biznisz ,megy ezerrel,mindenki őszi cuccot vásárol,na meg a 2 manó:)))nagyon jók a képek,szuper lehetett a nyaralás még igy is hogy nem volt jó idő!!!!

jövök még csak kel Olivér!

bibar
 
 



Sziasztok!

Kicsit eltűntünk. Sajnos Jamikával komoly gond van. Folyamatosan meg meg szédül, áltó helyéből elesik stb. Nagyon kiakadtam, és elmentem vele dokihoz. Onnan elküldtek fülészetre, szemészetre és neurológushoz. Szegény babám jól türte a kiképzést, és még akkor mentünk kardiológushoz is a száj kékülés miatt. A fülészet, és a szemészet negatív. Az EEG is az, nem epilepszia, de van valami. Valószínűleg kardiológiai dolog, de még vissza kell vinnem kardiológushoz a Haller u.-ba. Nagyon aggódom. Ha ott is negatív koponya CT-re kell vele menni. Nem tudom hogy fogják nyugalomra bírni...
Közben nekem is van gondom rendesen, én is dokikhoz járok. Néha azért olvaslak titeket, és megnézem a képeket.

Gyönyörűek a babák, mind szépséges.

Igérem megpróbálok csatlakozni, de most kicsit zsúfoltak a napjaink, a neurológus és a gyerekorvos is támogatta azt az elgonolásomat, hogy manókámat menő-manó tornára viszem (egy kicsit le van maradva - na igen, az az egy hónap kellett volna még a pociba), így oda is járunk heti egy alkalommal, nekem itt a munka, a heti 2 angol, és a heti 1 salsa :) De nem panaszkodok, sok időt töltünk együtt Jamival, és az egyéb programokat akkorra időzítem, mikor alszik :)

Nemsokára vissza olvasok, és jövök :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Elan
Gábor milyen nagyot nyúlt!Látszik,hogy jól érezte magát!Nem csodálom!!Kisfiam biztos irigy lenne a képek láttán :D Viszont ajánlok nektek egy vidámparkot,nincs olyan messze és garantáltanm Gabi jólérezné magát!Később mellékelem a fotókat :D
http://www.familypark.at/un/start.html
A félénkség nálunk is edő jött,sde nem ilyen mértékben.Ő inkább az idegenektől fél és elbújik a lábam mögé.Az biztos sokat kell vele járnod közösségbe és gyerekek közé,hogy szokja.Viszont nem biztos,hogy az oviban is ilyen szorongó,félős gyerek lesz.Szerintem egy jó ovónéni könnyen segíthet ezen.

Kata
Örülök,hogy jól vagytok!Drukk,hogy továbbra se legyen gond!Tényleg nagyon gyorsan megy az idő.Mi lesz a leányzó neve?

Benszi
Gratula a keresztlányodhoz,nagyon cukker!Dóri milyen hajasbaba lett :shock: balunál még mindig tart a kaki probléma?próbáltál vele rostos levet itatni?Szilvalé?Nálam a céklalé jött be.zabpehely reggelire?

Bibar
Szegénykém,nem is gondolná az ember a képek láttán,hogy ilyen kis undi béka.Nálunk is megy most az ütögetés,bár már kicsit alább hagyott.Hallottam már mástól is ezt a szitut,tudom nem vígasztal,de sokan átélik ezt.Idővel Oli is megszokja,hogy nem egyedül Ő van.Sok-sok türelem (ez nálam sincs ) és kitartás!!A lányod pedig nagyon szépséges!!

Süni
Nagyon nagy fiú lett Zéti is!Jó lett a sérója és milyen szőke :D ,minél többet vágjátok annál természetesebb lesz neki.Boti is nagyon ügyesen végig üli pedig egy sajtkukac!

Witch
Sajnálom Jamikát(neked az endód továbbra is?)Remélem gyorsan fény derül a dologra és mielőbb orvosolják!Majd írd meg mi lett a vizsgálatok eredménye!!

Kriszta
Szerintem inkább ő legyen a vagány kissrác,mint hogy őt verjék :wink:Ügyes,hogy ilyen könnyen beszokott!!

Erika
Remélem Marcell már meggyógyult azóta!Örülök,hogy jól fejlődött és nincs szükség a műtétre!!

A méhlepényemmel minden rendben,nem változott semmit az 1 hét alatt,remélem továbbra sem lesz gond.Sokat mocorog Pöttöm,sőt ha Boti az ölembe ül rugdossa őt odabentről :D lehet nálunk fordítva lesz a helyzet,a kicsi veri majd a nagyot :lol:
Boti beteg volt,38 fokos láz iszopnyat ronda,sűrű váladék az orrában.Szegénykém éjszakánként arra riadt fel,hogy nem kap levegőt.Egy pár napig elég kemény volt,de az antibiotiukum hatására gyorsan rendbe jött.Fluimuciltól allergiás lett,tele lett az egész teste kiütésekkel még szerencse,hogy kapta a calcimuscot így gyorsan elmúlt neki.Az orrát már sírás nélkül engedte kiszívni,eleinte mantrázott hozzá,de aztán végére azt is elhagyta.
Múlthét vasárnap elmentünk Hegykőre,hétfőn pedig Ausztriába egy vidámparkaba,persze a traktorok miatt mentünk.Boti nagyon élvezte Fél 11-től délután 4-ig ott voltunk,ebből legalább 3
órát a traktoroknál töltöttük.Hihetetlen élmény volt számára,megigértük neki,hogy jövőre is megyünk.Mindenkinek csak ajánlani tudom!Csináltunk pocakfotót is,mindjárt rakom és mellé teszem ami Botival készült ugyan úgy a 27. héten.megnyugodtam,a pocakom szerintem ugyan akkora,de vékonyabb vagyok.na de a képek magukért beszélnek :D ....
gabicsibe
 
 


Kép Kép Kép Kép
gabicsibe
 
 


Gabi!

Boti édes nagyon, és örülök hogy a picurral is minden rendben :) Szép a pocid :)

Lányok!

Jön vki hétvégén lombikbébi talira?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Benszi Jaj de szép a kis keresztlányod. A nagylányod meg, hogy megnőt. Nem egyszerű Balu étkezése. Sajnos nálunk is hasonló a helyzet, csak annyi a különbség, hogy a huslevest zölség nélkül, meg a szilvalevest hajlandó megenni. Meg a hus pörkölttel minden mennyiségben.

Gabicsibe. Örülök, hogy minden rendben a picivel és veled.
Boti sokat nőt. Szép helyen voltatok. Ez a fiamnak is tetszene. Csak messze van tőlünk. Hu, olvastam kukit renbe rakta a kis srác. Fájt neki még sokáig? Csini kismami vagy.

Witch Remélem gyorsan megtalálják a bajt a kislánynál. Főleg ne legyen komoly. Jobbulást kívánok nektek. Jók a programok, ahová jársz. A kislánynál a torna biztos segit majd.

Bibar Kitartás. Olivérnek biztos nehéz lehet, hogy eddig egyke volt most meg van egy kisebb tesó, akivel többet kell foglalkozni. Szereti ő a hugicát, csak hát tart a dackorszak, meg a féltékenység.
Viszont a képen nem ez látszik. Nagyon helyesek a gyerekek.
Anyu sokszor mesélte, hogy én is püföltem a hugit, sőt babakocsival fejreállítottam. De ahogy nőt, nőttem ugy változtunk. A javunkra.

Süni Jó a tükrös kép. Sokat nőt Zéti. Látom nálatok is apa mánia van. Jó, hogy nagyszülők vállalják, meg el van velük.

Vikkata Így szalad az idő. Már Nst-re mész. Nagyon ügyes vagy.
Wc, bili elfeljtve. A gyerek nyugodt. A hiszti, makacsság az van nálunk is. Önnálló evéssel, hogy álltok? Ujabban a kicsi fiam ugyan főzeléket nem eszi, de az apja tányérjából kenyérmártogatással eszik. Mindegy csak legyen a hasában valami.

Elán Örülök, hogy jobban vagy. Nagyon szép helyen voltatok. Látom a képeken Gábor nagyon élvezte. Ez egy kis "paradicsom" lehetet neki. Te is csini vagy.

Tubikriszta: Uche nagyot nőt. Bocs, hogy ezt irom, de írigy vagyok. A műtét véget visszamondtam a m.helyet, bölcsit. Pedig most kezdhetünk volna. A családban én vagyok a rossz, mert sajnálom ezt az egy évet a fiamtól. De láttom, hogy a gyerekek közt neki jobb lenne. Nekem meg m.helyen. Na mindegy. ügyes Uche, hogy gyorsan megszokta a közösséget.

Rólunk. A gyerek még mindig beteg. Pedig már kapja sprajt is.
Most viszem vissza kontrollra. most a pairjára Ashmat irtak.
Másik. Az ortopéd orvos heti 2 dévény tornát irt fel a gyereknek. A dévénytornás nem vállalja mert a 26 hónapjával már ő nagy hozzá. Keresek babatornát. Na most azt nyomozom. Eddig két gyógytornász nem vállalta. Kérdeztem a védőnőt. Ő még ilyet Hevesen nem hallott. De szét néz, hát ha van. Uszást is mondták, de 8 éve bezárva a strand.
Mondjuk mozgás hiányaban szenved. Öröké megy. Mozog. De egy szakirányu mozgatás jó lenne. Na majd meglátjuk mire jutok.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


csajszikák!

mikor és hol lesz a hétvégén a lombikos találkozó? ti jöttök?
ballagyo
 
 


SZia!

A Budai Lombikbébi Közhasznú Egyesület csinálja, a Hűvösvölgyi úton a Vigadónál (Hűvösvölgyi Vigadó, II. ker. Hűvösvölgyi út 215)
Szombaton 10 től lesz :)

Mi megyünk :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Tudna vki segíteni?
Kapott közületek vki a mnyh növelésére Estroferm (2*1 tabletta) 2mg-os gyogyót? Voltak mellékhatások? Írhattok priviben is választ.
Kösszike!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a lombiktalálkozón milyen programok vannak és van-e étkezési lehetőség? Ugyanis szeretnénk elmenni rá, de nem tudjuk, hogy mire számítsunk.
Előre is köszi a válaszokat!

Kép
Kép
molmar
 
 


Helló lányok!


Köszönöm mindenkinek a gratulációkat. Nagyon el vagyok veszve. EGy nehéz terhesség után vagyunk túl, szerencsére született egy egészséges kislányunk.

Borzasztó fárasztó két gyerekkel. A napok pikk-pakk eltelnek. most született Melina, közben már 2 hónapos lesz. Le a kalappal az ikres szülők előtt.

Bibar, sajnálom, hogy ilyen helyzet van nálatok. Én kisfiam nem beszél még egy szót, sem nagyon eleven. A terhesség alatt nem is beszéltem nagyon neki arról, hogy lesz testvérre, mert úgy voltam vele hogy úgy sem érti meg. Lehet, hogy ez hiba volt szerintetek, de én örülök ha arra figyel, hogy hozd ide a labdát. Még mindig le vagyunk maradva, most már elkezdtünk járni egy fejlesztő programra.

A családban van egy 10 hónapos baba, sose foglalkozott különösebben vele, ránézett és ment tovább. ÚGy voltam vele ha meglesz a kislányunk majd rájön, hogy ő itt marad mindig velünk és akkor majd talán megérti a helyzetet. A kórházban rá se nézett a babára a lift jobban érdekelte. Amióta itthon vagyunk folyamatosan az első perctől kezdve nyűzsög, és látszik rajta hogy szereti a hugit, puszilgatja, simogatja, hintáztatja, hozza neki a cumit, lökdös ha sír, ő szalad oda először, tolja a babakocsit. olyan érdekes, hogy az első perctől kezdve szereti, anélkül hogy ezt valaki elmagyarázta volna neki. Ennek az a hátránya, hogy folyamatosan le kell fognom mert attól félek agyon nyomja, mert még nem érti hogy csak óvatosan. egy percre sem lehet őket egyedül hagyni.

A férjem egész héten oda van vezetni, így borzasztó nehéz. Anyu rengeteget segít, nélküle nem tudom mi lenne. Anyósom kéthetente hoz egy ebédet, majd fél óra után távozik. Mire este egyedül megfürdetek, vacsoráztatok altatok addigra hulla fáradtan én is elalszom.

A baba, nem hasfájos, de esténként igényli hogy foglalkozunk vele. Jól alszik, de el kell altatni, egyedül nem tud elaludni. Rengeteg tejem van. Napi 800 ml van pluszban úgy hogy nem teszek érte semmit, alig alszok napi 5 órát, csak vízet iszok kb. 2-3 l naponta. Így most már van egy tejtesvérünk. Minden nap viszik a tejet.

A császár után is simán lehet valakinek teje, nem azon múlik. nekem most a császár után több van mint az első terhességnél.

Jön valaki a lombiktalálkozóra? mi megpróbálunk tavaly is voltunk, nagyon jó kis rendezvény!!!

Gabicsibe nagyon helyes pocakod van!!!

Bibar kitartás!!!
málna79
 
 


Molmar!

Jó gyerek műsorok vannak, énekelnek, mondókáznak, játszanak, van játszó sarok is :) Étkezési lehetőség volt az előzőn is, sztem most is lesz :)

Málna!

Mi megyünk, sajnos még nem láttalak, így nem tudlak megismerni. Mi is voltunk az előzőn is, idén is leszünk :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek a kerilányom dicséretét:)

Bibarkám!
Nagyon cukik a kölkeid,de Olivér nagyon durva!Tényleg jó lenne már taliznunk!

Witch!
Kiderült már Jaminának a betegsége?Veled mi a helyzet?Milyen volt a tali?

Málna!
Fotót kérünk és kitartást.Tejcsivel nagyon ügyes vagy!

Gabicsibe!
Szép pocakos anyuka vagy,olyan,mint az előző pocakod!A fiad is nagyon cukker,jó lehetett a kirándulás nagyon!
Elkezdett Balum főtt ételt enni és beállt a kaki is.Mondjuk nem viszi túlzásba a főtt kaját,de zsarolással megeszi:)
Jó,hogy minden ok a méhlepényeddel.

Juci!
Remélem ti nem kaptátok el a szalmonellát,ami végigsöpört Fehérváron.Hogy bírják a csajok az ovit?

Jezsoerika!
Ez szörnyű,hogy a Dévényesek nem vállalják Marcellt!Felnőtt gyógytorna?

Velünk minden ok,bár tesómnál vannak problémák!Szegény egy hete bekerült a kórházba,a férje és a baba anyuékhoz költözött addig!Tesóm 25kg-t fogyott 5hét alatt!Először az epidurál mellészúrása volt a gond,majd kapott egy mélyvénás trombózist,amit azt hittük rendbe jött,majd nem tudott enni,hányt folyamatosan és fájt a mája környéke!A végén az ügyelet beküldte a kórházba,ott mondták,hogy a mája megnagyobbodott és komplett alkoholista mája van.Majd hasnyálmirigy gyulladása lett!Az életveszélyes érték 2000,neki 3300 volt!Majd elkezdték vizsgálni az ereit és még aznap este átszállították mentővel egy másik kórházba,ahol életmentő műtétet végeztek rajta,mert a vérrög elindult felfelé a lábából!A hasánál vágták,nem lágyékban!Ha nem veszik észre tüdőembólia és belehal!Majd a hasnyál miatt másnap mentővel vissza a SOTE-ra és kezelték 4napon át infúzióval!Nem ehetett,nem ihatott semmit!Csak infúzió!
Az értékei rengeteget javultak és lehet a hétvégén hazaengedik!

Állítólag a hirtelen drasztikus fogyás váltott nála ki ennyi betegséget!Közben a baba is beteg,mert 4 lyuk van a szívén!3 a sövényen,1 a szívcsúcson.Ha gyógyszerekkel nem foltozódik be,akkor 2-3évesen műtik majd katéteresen szegényt!De hihetetlen jó baba.Végig alussza az éjszakákat.Csak akkor nyekken,ha éhes!

Bocsi,hogy kicsit sok voltam!
Vendég
 


Benszi!

Nem semmi ami a tesóddal történt, jobbulást neki... Szegény babó... A másodunkoka öcsém is így született, és már többször műtötték (azt hiszem kétszer), és most vár rá a harmadik, már 19-20 éves egyetemista az orvosin.

Jamikánál vannak gondok, most kap vasat, mert vashiányos, aztán 10 nap múlva megyünk vissza a dokihoz, és úgy tovább.
Keresek jó kardiológust, mert akihez vittem az kiborított. Az első vizsgálatnál a gyerek üvöltött az ultrahangnál és az EKG-nál is, és mocorgott. Közölte, hogy vigyem be a Haller u.-ba bármikor és megnézi, mert mocorgással ezt nem lehet, ha kell kicsit elbódítja (na ennek nem örülök, de ha csak így lehet hát legyen). Bevittem hétfőn (előtte hívtam a kórházat, hogy tuti bent legyen). Mikor beértem közölték ő megy már haza, mert ma mégsem rendel, de kopogjak be és még hátha itt érem. Csak az aszisztens volt bent, és ő rögtön felháborodott, hogy mit keresek én ott, és minősíthetetlenül beszélt. Elmagyaráztam neki, mire közölte Ok, csinál egy EKG-t. Bementünk a vizsgálóba, és én az öltöző ajtót nyitva hagytam, majd azt hallom bentről, hogy idézem "majd ha nagyon sír, vissza küldjük a Budaiba, vagy mit tudom én". Na itt már ment fel a pumpa... A gyerek persze üvöltött, és folyt az orra. Anyukám bent volt velünk, mert a gyerek az én ölemben volt, meg akarta törölni az orrát, mire közölte hogy had legyen taknyos az a gyerek. Itt már azon voltam, hogy lecsapom... Ja és a lényeg, az orvos nem vizsgálta meg, az ultrahangot sem ismételték meg, majd postán küldenek leletet... De milyet???
A gyerek orvos kicsit kiakadt, úgyhogy most míg vasazunk, felhajt egy jó dokit. Ha tudtok ti is szóljatok...
Bocsi hogy rátok zúdítottam, de nagyon aggódok. A szája felett állandóan kékül, meg meg szédül, van hogy elesik, és alig bírom elkapni, hogy ne törje össze magát.
Jóhír, hogy megvan az ágya amit csináltattam, majd teszek képet. Csúcs szupi, imádja :)
Nálam vérszegénység van, meg a PCOS-m is vissza jött, és gyulladásom van valahol, de nem találják, és az alhasam is fáj. Jövőhéten megyek nőgyogyihoz... Nincs nekem időm magamra mostanában...

A tali jó volt, Jami élvezte, taliztam Bessyvel :)

Bocsi ha sok voltam...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Jajj, Benszi, Witch, ennyi rosszat hallani Tőletek :cry:

Benszi, örülök, hogy tesód már jobban van. Borzasztó, miken ment keresztül a család. Szuper, hogy a kislány ilyen jó gyerek! Örülök, hogy Balu kezd "rákapni" a főtt ételre.

Witch, nem semmi, amit a dokikról írtál. Szörnyű!!!! Azért jó lenne, ha minél hamarabb kiderülne, hogy mitől vannak ezek a szédülések Jaminál. Én az Uzsoki utcai kórházban ismerek egy szuper kardiológust, csak azt nem tudom, hogy gyerekekkel is foglalkozik-e. dr. Fülöp Péter-nek hívják.

Velünk minden rendben. Igaz, a család most keresztül ment egy kisebb náthán, de semmi komoly. Ma voltunk Zétivel bölcsiben nyílt napon. Nagyon élvezte. Bár még messze van a jövő szeptember, de gondoltam, tájékozódunk. Minden hónapban van nyílt nap, szerintem ha időnk engedi eljárunk. Szépen játszott, engem meg le...rt magasról. Mintha ott se lettem volna. Nyilván ez nem így lesz a beszoktatásnál, de azért mindenesetre megnyugtató volt.

Gabicsibe, mikor mész legközelebb dokihoz? Én holnap tervezem felhívni, esedékes lenne egy rákszűrés. Van már magánrendelője? Örülök, hogy minden oké a méhlepénnyel. Nagyon szép kismama vagy most is!

KépKép
süni76
 
 


Benszi, hála az égnek megúsztuk a szalmonellát, egy gyanú volt az oviban, de róla is kiderült, hogy nem az.

Basszus, nem semmi, hogy tesódékkal mennyi rossz dolog történt, remélem hamar felépül teljesen.

Ovit egyre jobban bírjuk, reggel még van kis pityergés, de nap közben élvezik.

Witch, borzasztó, hogy milyen emberek mehetnek gyerekorvosnak. Nekem Dorka szívét még méhen belül vizsgálta egy nagyon aranyos doktornő, de nem tudom, hogy foglalkozik-e már kibújt gyerekekkel is, majd utánanézek.

jucicuki
 
 


Tesómat pénteken engedik haza és tegnap már ehetett is,ma meg már nem kell az infúzió sem!:)))

Süni!
Vidd is be a bölcsibe Zétit,amikor csak lehet,tényleg jót tesz a gyerekeknek.

Witch!
A tesómék a Heim Pálba voltak kardiológusnál egy nőnél,majd megkérdem a nevét neked!Szörnyű mennyire idióta volt a dokitok!Elég aggasztó lehet ez a szájkékülés és szédülés!Neked meg reméljük hamar megtalálják a gyulladást és nem kell megint végigcsinálni,amit múltkor!

Juci!
Hogy-hogy pityeregnek a csajok?Ők már jártak előtte is bölcsibe vagy az már régen volt nekik a nyár miatt?Panna nem kavarta meg őket?Hihetetlen,hogy mindjárt 5hós lesz a kis csaj:)


Mi októbertől kezdjük az ovis beszoktatást,hát kiváncsi leszek,mert Balu kemény dió a kajáltatásnál és nem hajlandó enni az oviban.Szépen leül a székre,de amint elé rakják a kaját és ha nem szimpi neki,akkor feláll és játszik,na ez annyira nem nyerő!Az altatás a másik,mert még apuka sem tudja őket elaltatni!Itthon bemennek az ágyba és ha nem is alszanak el hamar,de nem mernek kijönni az ágyból,viszont addig is pihennek legalább és előbb-utóbb bealszanak:)Apukánál minden hülyeséget kitalálnak,hogy kijöjjenek az ágyból,pedig ugyanazokat mondja,mint én,de valószínű az nem ugyanaz.
Egyedül járnak wc-re,nem segíthetek a bugyi és gatya fel-le vételnél!Tök jó tesók,egyedül járok velük nagy bevásárlásra és ők jönnek mellettem szépen,a necces,amikor a zöldséges részhez érünk,mert mindenhez hozzányúlnának és pakolnák be a kocsiba,de ha szólok,visszateszik simán és már jönnek is tovább.Jó fejek nagyon!Egész nap be nem áll a szájuk!
Vendég
 


Benszi, hosszú volt a nyár, meg hát ugye tudják, hogy Panni itthon van. De nem veszélyes a helyzet, mert csak elváláskor van és nap közben jól érzik magukat.

Nagyon ügyesek a gyerekek nálatok is. Oviban szerintem bealszanak ám majd a többiekkel, pszichésen nagyon fárasztó a sok gyerek és ugye le kell feküdni, csendben kell lenni és általában belealszanak a gyerekek. Evés már lehet harcosabb lesz, mert ugye nem állhat majd fel az asztaltól, de a közösségnek nagy formáló ereje van ám, biztosan hamar belerázódik Balu is a szabályokba. El is kezdesz majd dolgozni?

Hát igen, rohan az idő...

jucicuki
 
 


Juci!
Ott alszanak a csajok is?Az bizti nehezebb bent hagyni őket,ha tudják,hogy Panna otthon van veled és nem értik ők miért nem lehetnek ott?

Ma voltunk az oviban és kint voltak a játszón,először kísérni kellett Balut kb.1percig,de utána elment mellőlem és eljátszogatott a többiek mellett,addig én egy fa mögött lapultam!Mikor elesett,láttam keres a szemével,de nem mentem oda(rettenetes volt,hogy nem mentem és ő kétségbeesetten keresett a szemével,de nem sírt),majd az volt a legnagyobb baja,hogy koszos lett a keze és magától indult be kezet mosni,de óvónő észrevette,megkérdezte mi van,mire elengedték egyedül kezet mosni!Dóri addig bandázott a többiekkel!Vele semmi gond nem lesz!Majd mentünk ebédelni,Balu volt az első,aki leült a helyére:)Pár kanál leves(kész csoda),majd felkelt és tudta én kint ülök,odajött közölte velem,elég volt!Majd beküldtem megint,de vagy 15x felállt és elment játszani,kijött hozzám,de visszaküldtem néha-néha az óvónők is visszakísérték!Dóri gyönyörűen evett csak amikor Balut nem látta,mert 2percet kint a folyosón a lelkére dumáltam,hogy menjen vissza kezdte keresni a tesóját!Nagyon kötődnek egymáshoz,ha zárt térben vannak,ha játszótér,akkor nem!
Na mindegy,mikor jöttünk haza,Balukám zokogott,hogy ő ott akar aludni!Azt mondták nekik az óvónők,majd ha egy helyben ül az ebédnél:),akkor ott aludhat.
Sajna csak november végén veszik fel őket,de ha látják,hogy nem problémás kölkök,akkor remélem előbb is beveszik őket!

Melózni nem megyek vissza,mert a kezem teljesen tönkre ment,így a régi munkámat nem tudom csinálni!No meg majd a kölköknek úszásra,torna vagy amit akarnak vinni kell őket!No meg szeretek is itthon lenni és rám fog férni egy kis egyedüllét!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta, nagyon köszönöm, amit írtál, jól esett! Minden oké a bölcsivel, megszokta Uche? Nagyon nagyfiú már ő is.

Vikkata, holnap az első NST? Szuper, hogy ilyen jól kihúztad, nagyon ügyes vagy, büszke lehetsz magadra! Most már féllábon is ;) Kicsit bátrabban mozogsz már? Mehetsz sétálgatni, ilyesmi?

Süni, nagyon édes a fiad :)

Erika, én is nézegettem úszást Gábornak, de úgy vettem észre, hogy ha nem járt babaúszásra, már nem veszik be. Ja, és -még- sem veszik be, mert rendes úszásoktatás csak 3 éves kortól van. Amúgy nem bánom, én csak pancsolni vinném kicsit, de egyelőre ilyen helyet sem láttam. Még nem adom fel.

Benszi, nagyon sajnálom, ami a tesóddal történt, össze szorult a szívem :( Szuper, hogy rendbejött és hazamehet! Tamara édes nagyon, remélem, hogy ez a szívprobléma is rendeződik. Amit Witch az unokatesójáról írt, az nagyon bíztató! Örülök, hogy azért megy a főtt kaja Balunál, így a hidegben csak kell valami meleg étel a gyerek hasába. Csak rájön magától is, hogy így van, okos fiú ő. Ami az alvást meg az evést illeti, lehet ám, hogy az oviban minden megváltozik. A nyájszellem nagyon tud hatni a gyerekekre :)

Bibar, húúú, nem lehet egyszerű Olival :( Mit csinálsz, amikor megüti Kamillát? Azért ez nagyon frusztráló lehet, így tényleg egy percre sem tudod egyedül hagyni őket :( Tényleg, Olivér végül elkezdte az ovit?

Witch, rettenetesen sajnállak Benneteket, szörnyű lehet :( Az ember úgy ki van szolgáltatva a dokiknak amúgy is, és akkor ilyen bunkó a gyerekkel... tényleg nem értem, miért megy az ilyen gyerekdokinak :(

Gabicsibe, szuper helyen voltatok, majd megnézzük mi is egyszer! Nagyon csini vagy, teljesen rendben van az a pocak :)

Málna, nagyon örülök, hogy végül minden rendben van a picurral és örülök, hogy ilyen jó tesók a gyerekeid! Mennyi idős a kisfiad? Miben van lemaradva? Ha lesz egy kis időd, tegyél fotót a gyerkőcökről!

Juci, hát igen, biztosan nehéz lehet reggelente elszakadni a lányoknak Pannától, meg hát a tudat, hogy ő otthon maradhat Veled, ők meg nem... kis idő múlva talán belerázódnak megint, és akkor nem lesz sírás... Az oviban ugyanazok vannak a csoportban, akik a bölcsiben is voltak?

Velünk az van, hogy Gábor az elmúlt 3 hétben kicserélődött. A mormota-géneket elnyomta valami más, mert napközben nem hajlandó aludni. Azt hittem, majd 3 éves kor körül fog csak elkezdeni harcolni a délutáni alvás ellen, hát nem. Egy héten max. 1-2 alkalommal sikerül letenni, pedig már mindent próbáltunk, elhihetitek. Most azt csináljuk, hogy szokás szerint ebéd után azonnal leteszem, 1 órán keresztül fekszik a kiságyban és nem jöhet ki (nem is akar mondjuk, csak néha vannak vérszegény próbálkozások), dumálgat, sóhajtozik. Ha nem alszik el 1 óra elteltével, akkor bemegyek, kiveszem és még hentergünk kicsit a gyerekszobai heverőn. Így picit azért pihen... azért a délután így is tud necces lenni, vannak nagy hisztik :( Este ilyenkor 8-kor már alszik.

Viszont felszínre tört az önállósági törekvés. A gyerekem, aki eddig azért visított, hogy etessem, most azért visít, hogy nehogy hozzáérjek az evőeszközéhez. 1 nap alatt hirtelen elkezdett egyedül enni, minimális maszatolással, tök ügyes! Megint rá kellett jönnöm, hogy ő mindent így csinál: megvárja, míg már tutira és balesetmentesen megy, és majd akkor :D Innentől már a szobatisztaságon sem izgulok, majd ő tudni fogja, mikor áll készen rá, és szerintem az is ilyen gyorsan fog menni. Félelmetes, mennyire az én lelki alkatomat örökölte, én ugyanilyen voltam kiskoromban, a gyerektársaságtól is pont ugyanígy irtóztam, mint Gábor. Szültem magamnak egy kis lelki-társat :D

Iszonyat sokat dumál, naponta többször írom a jópofaságait :) Imádnivaló kis kölyök (attól eltekintve, hogy naponta többször összeakasztjuk a bajszunkat, de aki mutat egy 2 évest, aki nem kiállhatatlan időnként, annak fizetek :D )

Kép
elan
 
 


Elan, ügyes Gábor az evéssel. Sajnos nem ugyanazok vannak, mert nem körzetes bölibe jártunk, az ovi meg az. Viszont van egy csomó helyes kiskölyök és aranyosak a lányaimhoz. A lányok is már név szerint emlegetnek gyerekeket, ami a bölcsiben hónapok után ment csak (igaz kisebbek voltak, de már akkor is tisztán beszéltek) Óvó néniket is név szerint ismerik és egyre többet énekelgetnek itthon olyasmit, amit az oviban tanultak.

Hát igen, biztosan nehéz a tudat, hogy Panna velem lehet, de mindig megbeszéljük, hogy miket fogok megcsinálni, amíg ők oviban vannak, és a délután csak az övék, ha lehet kint vagyunk, rosszabb időben bent alkotunk, olvasunk amíg Pannit szoptatni kell. Szerintem jól fogunk így működni, délelőtt pedig a kicsire is jut rendesen időm. Meg a ház sem szalad annyira.

Benszi, de jó, hogy ügyesek voltak az oviban. Sajnálom a kezedet. El tudom képzelni, hogy jól fog esni egy kis magány :wink: szerencsés vagy, hogy megteheted, hogy otthon maradsz. A gyerekeknek sokat fog számítani a biztos hátország.

jucicuki
 
 


Hali!

gyors bejelentkezés..:)

Hát Benszi! nem semmi, amit a sógornődnek meg kellett élnie! Kitartást és jobbulást kívánok nekik! A kicsi gyönyörű. :) Olyan hihetetlen, hogy már ovisok a gyerkőcök. Mintha most lett volna, hogy pocisan láttalak. :)

Elan, tök bírom, hogy mennyire egyformák a srácaink. :) Pont én is írni akartam, hogy 3-4 napja csak egyedül hajlandó enni Lőrinc, az apja székébe beleül és a KESZEMBE (kezébe kéri a kanalat) felkiáltással óhajtja a kaját. :) Végülis kedden voltunk NST-n, keddenként fogunk járni. Hihetetlen, hogy eddig eljutottunk. Őszintén, nem fekszem, mióta nem vérzek, azóta csinálok mindent. Nem keményedek, most meg már nem is igen problémázok, hogy jön-e a bébi. Még 1-2 hét azért jó lenne, de ha nem, hát nem, már nagyon várjuk.. :)

Gabi! Nagyon szupi helyen voltatok. :) Elhiszem, hogy Boti élvezte. Jövőre remélem mi is eljutunk valahova. Csini a pocid is. Hát eddig nagy titok volt a névválasztás, nem szerettem volna, ha lelövi valaki, de már igazából nem hiszem , hogy sokan vannak vissza előttünk: Letti lesz a kislányunk neve. Félix, ha mégis fiú. :)

Erika! Jó, hogy nem lesz műtét, az már kevésbé, hogy emiatt vissza kellett mondani a bölcsit. Gondolom, hogy anyagilag nagyon nehéz. Én holnap tervezek bemenni szólni, hogy nem kezdünk. Nem mertem addig lemondani, amíg nem értünk a finisbe.

Süni! Nálunk nagy trauma a hajvágás, nem tudjuk megszokni. Szerintem még a földszinten is hallják, ahogy visít Lőrinc. A fodrász nem vállalja. Így én vagyok a szerencsés alany.. :( De nálunk a körömvágás és a hajmosás is hasonló idilli pillanat, Lőrinc birtoklási vágya miatt, ami az övé, az az övé.. :)

Juci! Te most itt szültél Fehérváron? Van változás, kell valamit pluszban vinni, amit anno nem kellett?

Bibar! Ó, nem irigyellek, valahogy, ahogy olvasom a soraid, mindig látom a sorsom.. :(
torolve_20130114141731
 
 


Kata, gyakorlatilag a babának mindent vinni kell. 3 pelust adnak első napra, aztán old meg. Pelenkázáshoz, köldökápoláshoz mindent otthonról kell vinni. Kis ruha van, de örülnek, ha viszel sajátot.

jucicuki
 
 


Juci! Köszi. Na dobtam be pelenkát a tatyiba és a köldökápolós cuccokat s, de azért ezt, jó steril lesz így, elég kiábrándító, mindenki viszi be a bacikat az újszülötteknek. Figyu, ilyen fejalávalót adnak a tologatós kocsiba vagy azt is vinni kell? Meg még a fürdetőszer és a törököző jutott eszembe. Köszi előre is. :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Én vittem saját textilpelust, mert csak a kórházi lepedő van a kocsiban.

jucicuki
 
 


Süni!

Köszönöm a doki nevét, sokaktól kaptam most, és végig kérdezem őket, ha nincs más, találtam egy magán klinikát, akik 20.000 Ft-ért minden vizsgálatot megcsinálnak, ha nincs más, marad ez...
Zéti ügyes lehetett a bölcsivel. Mi a Menő-Manó tornán vagyunk így, úgy el van a gyerekekkel, meg másokkal, hogy a közös játékoknál se figyel rám :)

Juci!

Köszönöm neked is a segítséget. Ügyesek lehetnek a lányok, hiszen ők már kész hölgyek :)

Benszi!

Köszönöm a segítséget neked is, szerencsére most már van kiből válogatni, remélem találok köztük jó dokit...
Ügyesek a törpék a bevásárlással :) Tudod erre szoktam mondani, hogy polipkezű a gyerekem :) UGyan ez van a zöldség-gyümi résznél :)
Az ovihoz annyit, hogy a barántőm gyereke is ilyen volt mint Balu, de ott megemberelte magát, egy hét után evett és aludt is :)
Most olvastam hogy jól sikerült az első nap :) Ügyesek lesznek meglátod, ahogy olvasom jól nevelted őket :)

Elan!

látod megérett Gábor az egyedül evésre. Nem kell aggódni, tényleg jó, hogy a kis lelki társad lehet :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Köszi Juci! :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Sikerült a tornát elintézni. Az egyik gyógytornász elvállalta. Már voltunk 2-szer nála. A védőnő is adott információt. Ugy néz ki jövőhéttől hordom Egerbe HRG uszásra.(Hidroterápiás rehabilitációs gimnasztika). Ugyhogy jól beosztjuk a hetet. Kedden 1/2 10-től tipegő foglalkozás, 15-től gyógytorna, csütörtökön 15-től gyógytorna, szombaton 10-től HRG uszás, ja és ez szinte egésznapos program, mivel buszozunk is. A többi nap meg szokásos.

Tubikriszta Multkor elfelejtettem válaszolni. A kukacán a bőr le van tapadva. Erre kaptunk krémet, ami ugy néz ki, hogy használ.
Épp tegnap meséltem apjának, hogy álló kukacot kellett pelusozni, és szépen vissza volt huzódva a bőr rajta.

Benszi Jobbulást hugodéknak. Remélem már hazaengedték és a családjával lehet. Rossz volt olvasni is, hogy min mentek át.
Nekem is van ismeretségi körömbe egy 7 éves kislány aki 2 lukkal a szivén születet, ebből az egyiket már nem lehet látni. Ráadásul erős asthmás is. De életvidám kislány.
Olvasom, hogy már oviba készültök, hogy el telt az idő, még most születek. Nagyon ügyesek a gyerekek. Remélem ennyi idősen az enyém is ilyen lesz. Nálunk dúl a dackorszak.
Egy példa. Mig én a bolt előtt kötöm le a bicajt, közben mondom, hogy maradj a lábamnál, már bent is van a boltban és szedi le a kávé részleget. Még jó, hogy ismernek és tudják, hogy nem hagyok a fiamra mindent. A postán állunk sorba csekket fizetni, ő meggondolja magát és elkezd szaladgálni. Megfogom a kezét, hogy ne rohangáljon, erre lefekszik a földre. Még jó, hogy hangnélkül. Léptem egyet és ott hagytam. Rögtön felállt és jött utánam.

Witch Remélem találsz normális orvost és főleg gyorsan meg lesz a baj forrása. Sajnos vannak ilyen primitiv orvosok. Én is találkoztam már ilyennel. Jobbulást nektek.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Elán Próbálj utánanézni, hátha van Pesten is HRG uszás, az Gábornak is jó lenne. Gratulálok az önnálló étkezéshez!
Viszont sajnálom, hogy Gábor nem alszik délutánonként.
Na én nem panaszkodok. Nagyon jó alvó a fiam.
1 vagy 1/2 2-től 3 esetleg 1/2 4-ig alszik este 1/210-től reggel 8-ig.
Szóval amilyen rossz alvó volt most olyan jó. Remélem nagyon sokáig tart nála. Ja előtte mindig mesét olvasok neki. Thomas vagy Bambi vagy Benedek Elek mesét, amit ő választ ki. Ugy látom szereti a könyveket vigyáz rá, s főleg szereti, ha olvasunk neki. Érdekes, akkor melénk bujik, s nyugodtan hallgatja végig. Nem rohangál.

Vikkata Már a korház csomagot készited? Így szalad az idő?
Nagyon szép szülést kívánok neked. Lehet hogy addig már nem jelentkezek. Lőrinc is sokat fejlődött.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Mulhét hétvégén megnyitották az uj sportcsarnokot. Ingyenes Demjén Ferenc koncert volt szombaton. Vasárnap Zoltán Erika és Dupla Kávé lépet fel. Csütörtökön Mága Zoltán és az angyalok léptek fel.
Mióta a gyerek meg van este nem volt kimaradásom. Na most Demjén koncerten egyedül voltam. Apával voltak ketesben este. Hiányoztam is. Legalább 5-ször kutata át a lakást értem elalvás előtt.
Azért mire hazaértem mind a ketten aludtak.
Vasárnap a család volt. Hol az egyikünk, hol a másikunk szaladt a gyerek után. Rengeteg gyerek volt és mind szaladt. Ő ki nem maradhatot belőle. Ja és az apjával a lépcsősort legalább 20-szor megjárata. Egyedül felmegy, de lefele még nem tökéletes. Így résen kell lenni vele. A kezét nem lehet fogni.
Csütörtökön is rohanás volt mig el nem kezdődött az előadás. Akkor az ölembe szépen elvolt. Látszik, hogy pocakosan is hallgatam hasonló zenéket.
Jó volt végre gyerek nélkül szorakozni. Haverokkal nyugodtan beszélgetni. Nem azt nézni közben merre van a fiam.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 



Szaisztok!

Sehol senki??????????

Voltunk HRG uszáson. Féltem, hogy a nagyvíztől megilyed. Erre majdnem beleugrot nélkülem. Élvezte a tornát, a végére volt nyügös egy kicsit. Az oktató szerint ügyes, ahoz képest, hogy először vagyunk ilyen helyen.

Nosztalgiáztam egy kicsit. Könyvjelzőmet üritettem egy kicsit ki. Lényeg el volt mentve a 207 oldal. Juci rakta fel, hogy a babák melyik hónapba mit ehetnek. Akkor még én pocakos voltam.
Láttam Rebe, Elán, Zuzmó pocakos képét. Sharon, Ágnese, Benszi, Fiona pici babáit. Nika babszemét uh képén. Bőgtem egyet, hogy ezek már hogy megnőttek. Ezek a kistündérek.

Witch Hogy vagytok? Haladtok a kivizsgálással? Meg van már a baj? Remélem már jobban vagytok?

Vikkata Nálatok mi ujság? Egyben vagytok még?

Többik is jelentkezzenek!

Na teszek fel képeket.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás, csajok? Hm? :)

Vikkata, talán már ki is bújt Lőrinc trónfosztója? :) Azért ha tudsz, jelentkezz, nagyon kiváncsian várom a híreket!

Witch, mizujs Veletek? Sikerült találni egy jó dokit?

Erika, bizony jót tesz egy kis kikapcsolódás gyerek nélkül. Többször kéne ilyet beiktatnod, bár az igaz, hogy elég sűrű a programotok. Örülök, hogy jó volt a HRG! Nekünk is ajánlották, amikor Gábor nem akart elindulni, de végül nem mentünk. Nem tudom, olyan gyerekeket is vállalnak-e, akiknek nincs rá orvosi ajánlásuk.

Gabicsibe, veletek mizujs? Írj!

Jucicuki, köszi a Vigantolos infót! Képzeld, teljesen kiment a fejemből, hogy el kéne kezdeni megint adni Gábornak, most fogom felhívni a dokinőt, hogy írja a receptet. Ha nem küldöd a linket, ki tudja, mikor jut eszembe :-o

Nálunk az van, hogy hisztihegyek, teljesen kikészít a srác, megőszülök tőle, komolyan :) Igazán nem panaszkodhat, kevés dolgot tiltok meg neki, de amit igen, arra az a reakció, hogy direkt csinálja, ha hatvanszor szólok rá, akkor is. Persze eldurran az agyam, és kiabálok is vele ilyesmikért, na nem mintha lenne hatása :/ Hát mindegy, ez most ilyen. Most kivételesen alszik, de egy héten ilyesmi csak 1-2 alkalommal fordul elő. Mármint hogy aludjon délután.
Pár napja nagyon izgultam, mert elindult lefelé a kőlépcsőn egyedül, és lebukfencezett: egy tojás-nagyságú púp nőtt a homlokára, figyelhettem napokig, hogy mi van, de szerencsére nem lett baja.
Haláli dumái vannak :D Ma találkoztunk egy lánnyal az utcán, Gábor megvárta, míg mellénk ér, és jól hallhatóan közölte: "Ez egy jó nő!" Behaltam :D

Szóval jelentkezzetek légyszi, MINDENKI!

Kép
elan
 
 


Elán Szerintem kérdez rá. www.uszaseger.hu/gyogy.html
Ahogy olvasom igen. Most annak a csajnak ajánlottam, akinek a fia nehezen indult el. Mostmár önnállóan jár. De nagyon megfontoltan teszegeti a lábát. Olvasom, hasonló cipőben járunk. Nálunk is hasonló a helyzet. Egyik fülén be a másikon ki. Multkor az apja jön be, miért orditok a gyerekkel. Volt oka. Cseresznyefánál hallotta. Hát a porta 650 m2 annak a végén van, volt hangerő. Feszegeti a határokat elégé. De majd tul leszünk rajta. Erre vasárnap hallom hogy az üvegházban osztja az apja a fiát. Ki sem mentem rendezék le egymásközt.
Eséshez csak annyit, hogy minden héten van valami. Már egyenesen megyek az akuért és utána csak a gyerek. Jegelem az aktuális bibit.
Na beszéd még szinte semmi. Mintha most kezdené mondani apa, papa az "pa", "nem", Detti "de" meg persze baba. Most gyakaran lalala-zik. Ennyi a választék.

A fénykép lemarad. Hozzányultak a laptophoz, még képet sem tudok a gépre tölteni. Brrrrr.... Kezdem unni, mindig rossz valami.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Halihó! Most csak gyorsan. Még egyben.. :lol: Próbálok jönni majd bővebben is.. :lol:
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Na most sok leszek! De nem tudok választani!

Kép
Kép tavasszal és most
Kép
Kép Nem tagadom, szeretem a husit.
Kép Imádok segiteni anyának.

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments
/1286931741.2098.jpg[/img]
Kép
játszótéren
Kép
uj hobi
Kép
még egy kis segitség Kép Kép Apa utánzás. Kupak a borotván.
Kép Imád a tésztával játszani.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Ez lemaradt Kép

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Fiuk javitották a géphibát. Bocs a offért.
Na megyek alszok még egy kicsit.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!

Na, előbújok a zugból, és kicsit megpróbálom enyhíteni a pangást. :wink:

Kép
Kép
vuki124
 
 


Vuki!

Gratulálok :)
Spontán? vagy vissza mentetek?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szóval költözködtünk, meg nyaraltunk is, de most már itthon, a szép új házikóban, bár még van egy csomó csinálnivaló, pakolnivaló. Minden héten jön még egy-két mester, pedig már 2 hónapja itt lakunk. Hol a festők javítgatnak még, hol asztalosok hozzák a beépített szekrényeket... A takarítást be sem tudom fejezni, már kezdhetem elölről.

Mostanában készültem visszamenni BMC-be, hát úgy tűnik, nem fogok! :oops:
Alig hogy beköltöztünk, teszteltem egy pozitívat. S remélem, ha ez a gyerkőc kibírta a költözést, akkor mindent ki fog bírni. :)
Azért van egy kis para, meg dilemma. Mivel 39 leszek, mire szülök, dokim elküldött genetikára (Bajcsy kórházba). Itt nem is csinálnak vv-es vizsgálatokat, egyből a corionbiopsziát ajánlották. Kicsit tartok tőle, de azt hiszem, megcsináltatom.

Erika, Bibar! Emlékszem, írtátok, hogy Ti csináltattatok amniot, de már nem tudom, melyik oldalon keressem. Mi volt Nálatok az indok? Utána mennyi ideig volt szigorú pihenés? Főleg Bibar, Te hogy tudtad Olivér mellett megoldani? Hát, ha más nem lesz, megint kiköltözöm anyuékhoz egy időre. Mert ugye fürdetésnél, fektetésnél, etetésnél minimum kell még Annát emelgetni.
Amúgy a 12. heti UH nagyjából rendben volt, bár találtak a méhlepénynél valami 27 mm-es folyadékkal teli izét (lehet akár hematóma is, de nem véreztem eddig, vagy valami más), és fölötte amnionköteget. A genetikus doki csak kicsit paráztatott: "reméljük, felszívódik, és a magzatvíz nem fog elkezdeni átáramolni ide" Öööö... én is remélem, de jövő héten mennem kell úgyis a saját dokimhoz, majd megkérdezem az ő véleményét is.
Ja, és még mindig nem fogtam föl igazán! Anna annyira kitölti a napjaimat, hogy nehéz elképzelni, hogy lesz mellette egy még kisebb...

Olvaslak ám azért néha Titeket, a gyerkőcök nagyon édesek, nagyot nőttek, Annának is nagyon tetszenek!

Elan,
Ne haragudj, hogy a július végi prividre nem reagáltam, de csak most vettem észre, most meg már tárgytalan. Remélem, teljesen jól vagy már testileg, és talán már lelkileg is! Kívánom, hogy Veletek is hamarosan hasonló csoda történjen!
Hisztikorszak nálunk is dúl ezerrel, ha valami nem sikerül vagy nem tetszik neki, földön fetreng és üvölt (akár az utcán is). Erikával kicsit megnyugtattatok, nem csak én vagyok rossz anya, aki kiabálni szokott a gyerekével. Persze, általában épp úgy nem használ, mint a szép szó.

Witch,
Hogy vagytok?

Benszi,
Húgod jól van? Nagyon édes a két lány együtt!

Vikkata???

Kriszta,
Jók a nyaralós képek, főleg a fejenállós, ezt Anna is imádja csinálni! Ügyik vagytok a bölcsivel, néha azt gondolom, Annát is jó volna beadni jövő ősztől. Szerintem neki már kevés az én társaságom. De most, hogy jön a tesó, esély sincs, hogy bevegyék.

Erika!
Nagyon komoly segítséged van, bár a csirkepucolós kicsit rémisztő. :) Hát, nem unatkoztok Ti sem! Jó, hogy egy kicsit ki tudtál kapcsolódni! (Aludni mikor szoktál? :wink: )

Gabi!
Csinos kismami vagy, ne aggódj a pocakméret miatt! Én is sokkal nagyobbnak érzem már most az enyémet, mint Annánál volt, de ez normális!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Vuki, gratulálok a picurhoz, és kívánom, hogy zavartalan és boldog legyen a babavárás (már amennyire ez lehetséges egy dackorszakos elsőszülött mellett :D )

Nagyon örülök, hogy sikerült, ez nekünk is reményt ad, bár... most nem igyekszünk, mint az extra előtt, amikor hőmérőztem, meg ovuteszteltem, meg ilyesmi. Szóval ha jön, akkor tényleg meglepetés lesz.

Kép
elan
 
 


Vuki Gratulálok a kicsihez. Igen voltam vizsgálaton. Viszont én az I. Női Klinikán. Indok: 35 év felettiek voltunk már akkor is, és lombikos baba. Engem a pihiről nem tájékoztattak. De mivel végig álomkorban szenvedtem, meg itthon is voltam, Igy pihentem.
Bibar volt Bajcsy Korházban. Ő tud neked segiteni.
Jó már az uj lakásban lakni. A szerelőknek meg egyszer csak vége lesz. Annaról kérünk képet. Szoktam aludni. Feltéve, ha éjjel nem sikit a fülembe a fiam. Viszont ő alszik tovább, anya meg ébred.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: