[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Papucikám,

én is megnéztem a képeket, aranyosak vagytok! Terhességhez meg kitartást, bár ez irtó nehéz lehet, ez a bejárás busszal. Azért vigyázz magadra, a sok zötykölődés közben!!!

Katica,

tényleg iker-gyanús? Lemaradtam vmiről???

Katus
Vendég
 


Macskavati

Köszi! Egyébként Danika nagyon nem szereti a Volánbuszt! Kép Onnantól kezdve hogy felszállok rá mindig elkezd rzgdosni meg boxolni... Kép Kép Kép
papucikam
 
 


Mi van????!!!
Én is lemaradtam valamiről????Kép
Ikrek a láthatáron???
Tök jó!
Két ismerősöm is Decemberre van kiírva "ikrákkal"...

Papucikám,

láttam szép "arakismami" voltál!Kép
Én kék busszal jártam a klinikára,Marcika,és Botika is utálták a zötykölődést.De az autóban is ugyanez volt a helyzet.

Dóri
angelheart
 
 

 
 

Papucikám

Örülök, hogy okés minden. Sajnálom ha rádijesztettem. Nem volt szándékos, igyekeztem objektiv lenni. Az meg hogy minden rendben, ne csodálkozz. Amitől a másik helyen megijedtek, az lehet, hogy nálunk természetes. Sokféle eset megfordul itt. Nem ájulnak el semmitöl.
A CTG-vel meg hetente ellenörzik a magzati szivhangokat, hogy jól ézi-e magát a te Danikád! valószinűleg majd csinálnak köldökzsinóri keringés mérést (flowmetriát) is, de majd jeleznek mindent. Ne aggód!

Sszo
üdv. Megtudhatom ki volt/van a dokid? Tudod "jobb a békesség". Én is benti vagyok és hát....tudjam mikor mit mondhatok.
73oktober
 
 


Sziasztok,

hol tudom megnézni a képeket, amikről beszéltek?Kép Lemaradtam. Hogy jutok be az albumba?

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Már megtaláltam. Csak ilyen béna vagyok. Kép

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


73oktober

Szió! Kép Nem ijesztettél rám. Sőt!!!
Sokkal inkább a belgyógyászom ijesztett rám. Õ mondta, hogy bármikor szülhetek a leletek alapján... A klinikán meg már nem volt semmi másnap...
Nem értem teljesen, de a biztonság kedvéért lemegyek holnap a körzeti orvoshoz is 1 vizeletvizsgálatra!

Az milyen vizsgálat? Az a köldökzsinóros? Hogy csinálják?
papucikam
 
 


Sziasztok!!
Azt szeretném megtudni, ha tudtok segíteni, mert itt olvastam a neten, hogy a Patkós docens már nem vállal szülést????!!!!!
Én nála szültem mindhárom gyermekemet, és esetleg ha jönne a negyedik akkor legalább előre tudjam.
Köszi a segítségeteket. Erika
timea6
 
 


Jó reggelt!
Megint köszi a válaszokat, mindjárt indulok a Barossba, aztán a doktor bácsimat is megpróbálom szóra bírni :-)))))
Dóri!
A Szabi 2003.03.29-én született. Tennék fel képeket, de már nem emlékszem, hogy azt az egyet is hogyan ügyködtem fel...
A Pankával elvileg okt.29-re vagyok kiírva, de amikor először mondta az orvos a prog.császárt, akkor elkezdtem vele rögtön egyezkedni, hogy ne skorpió legyen a gyermek. Ekkora "terhet" már nem tudnék elviselni:-)))) Ugyanis az uram meg az apósom is az, én oroszlán vagyok, a Szasza meg kos lett. Azér ez már tú mács(ahogy Lorenzo mondaná) egy légtérbe:-))))
Végül is csak pár nap lenne :-)))))
Egyébként a hétfői 4d-s uh szerint már 2300gr a lány, és még csak a 33. hétben járunk. Szóval, gondolom meglesz a fejlettség a betöltött 38.-ra....
Kópénak hálásan köszönöm az emilt, megpróbálok majd intézkedni. Végül is, ha az ember lánya már előre tudja a dátumot, elvileg még jó esélyekkel lehet startolni egy kisebb szobára.
Most mennem kell, majd jövök.
Sziasztok Mindenkinek!

Kép
Kép
macskási
 
 


Macskási,

akkor kereken egy hónappal idősebb Szabi Marcinál!Kép
Fiúban tényleg gázos a Skorpió(volt egyszer pasim,majdnem megőltük egymást...Kép)
De lányban nem olyan rossz.Bár... a fönőknőm is az...Kép
Biztos súlyánál lesz Panna,most még jó nagyot nőnek a végén a kis babusok!
Képfeltöltés ide:mellékl. felt.-e,tallózás,onnan már menni fog!Képet kb. 500-ra kicsinyítsd le.
Profilban meg úgy tudsz változtatni,hogy fönt ráklikk a profilra ,oda bejelentkezel,aztán a kép változtatásánál tallózás,és az is menni fog!

Van új kép a profilomban!!!

Dóri
angelheart
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Papucikám
Megnéztem a képeket, nagyon jók!

Dóri,
édesek a fiúk!!

Oktober

Bán doktor az exorvosom és Dr. Fekete Tibor az új orvosom.

Bán doki még azt is megjegyezte, hogy Dóri jóképünek tartja Fekete dokit..Kép Kép

sszo

Ui.:az én kisfiam is skorpió lesz
sszo
 
 


Sszo,

és jóképű???
Vigyázz,nehogy megint lebukj!!Kép

Dóri
angelheart
 
 


Szerintem is helyeske! Kép


(csak talán kissé fiatal...Kép)
Vendég
 


Most már nem számít. Tuti bukta.Kép Kép

Szerintem is helyes (mernék mást írni?????Kép Kép Kép
sszo
 
 


Macskás,
a húgom is skorpió és szörnyű természete van!
Remélem úgysikerül az időzítés ahogyan szeretnéd.

Az ikrekről....
Hát a 6 hetes UH-n (ami az egyetlen eddig) 2 petezsák volt, de az egyik alig kivehetően. A doki azt mondta vsz. már nem fejlődik. Azóta is csak 1 babára koncentrálok. Problémás lenne ha ikrek lennének mert a GYES alatt csinálom a másoddiplomámat és 2 gyereket nehezebb rábízni valakire mint egyet. Hétfőn kiderül.
katicuska
 
 


Szia Mindenkinek!

Katicuska:
nem baj ha ikrek, csak egészség legyen, no meg minimum 4szem aki odafigyel rájuk.

Kép
blandrea
 
 


Katicuska,

Voltál UH-n?!? Mész valamikor mostanában?

Kópé (aki rosszabb, mint egy szigorú védőnő Kép)
Vendég
 


Október,

Lehet már tudni vm-t, hogy ki hol lesz ebben a félévben? Ádám doki?

Kösz,

Kópé
Vendég
 


Kópé,
hétfőn megyek UHra, utána írok!
katicuska
 
 


Sszo,

akkor ezek szerint az én fröcsögésem is eljutott az érintetthez...Na mindegy, vállalomKép

Dóri,

Botinak már hány foga van? Marcinak meg milyen hosszú ujjai vannak! Aranyosak nagyon!!!

Katus
Vendég
 


SSzo,

ez engem is meglepett, hogy ennyi idejük van odabenn, hogy még a fórumot is olvasgatják!

Külön érdekesség, hogy még ki is kombinálta, hogy ki is vagy valójában. Vagy nagyon jó a memóriája, vagy ilyen kevés páciense lenne? Kép

A közeljövőben szülni szándékozók fokozottan ügyeljenek arra, mit írnak ide!!! KépKépKép

Minden doki szuper és helyes!

Kép

kópé
Vendég
 


Sziasztok!

Albiék ma mentek haza. Minden rendben van, mama-baba is jól vannak.

Kópé
Restellem, de nem voltam az össznépi tanévnyitón, így nem tudok semmit Ádám dokiról. Majd ha valami infóm lesz mondom.

Szóval Bán Z...
Gondolom ügyeletben olvasgatnak, habár most megint annyi a gyerek, hogy csuda! Ma reggelre a csecsemőn 47 volt a gyerek létszám, ez most délre már 5-el nőt és még hol az este....

Nem is merek többet írni, mert hát ugye jaaj nekem!!!!!!!!!!!

Amúgy Feket dr. nekem nem az esetem. Túl kisfiús!
73oktober
 
 


Engem is +lepett, hogy olvassák a fórumot. Irultam- pirultam is tisztességesen.
Az én butaságom is. Az sszo a monogramom. De kb. ilyen jó lett volna az Orsika512 is.. Kép

Pontos sztori:
Exdokihoz odament a kollégája, hogy nem is mondja neki, hogy elmegy külföldre???
mert a babaneten olvasta. Megmutatta neki az irományt. (Amikor panaszkodtam Nektek és a segítségeteket kértem) Amit kinyomtattak…
…és megmutatták Fekete dr.-nak is. Remélem, nem hagyott benne mély nyomot. Tök ciki.Kép

sszo
sszo
 
 


Fúúú Orsi! Ez ám a bukta :-))))))))))
Én akkor jöttem rá, hogy olvassák a dokik, amikor két éve volt az a sok cirkusz a hálapénz körül. Akkor kattantak rá a szülészek a kisbabás-mamás fórumokra:-))))

Dóri, Kópé!
Végül semmit nem tudtam intézni a kórházban, mert rögtön lehűtött a drága doktor, hogy még nem egyezkedünk, mert sok idő van még :-((((((
A Rita szülésznő egy nagyon csinos, magas, szőkés hajú fiatal nő? Nagyon mosolygós mindenki a terhes ambulancián, szerintem. Ez mondjuk elviselhetővé teszi a több órás várakozásokat.
Úgyis mindjárt kell kezdenem ctg-re járni, majd akkor ügyködök valamit kétágyas ügyben.

Kép
Kép
macskási
 
 


Nahát,hogy mik nem történnek??!!
Még ki is nyomtatják...,bekeka!KépNagyon jófejek...

Katus,

Botinak most jön a 6.De már kijöhetne,mert amit ma eddig nyújtott nekem,az már kész .Lassan elkezdhetek csomagolni az idegosztályra,ha ez így megy tovább...
Na,azért nem akarlak elkeseríteni!
Marcika az ujjait tőlem örökölte.Meg úgy átlagban sok mindent.Kép

Katica,

pedig azt hittem kettő baba lesz!Ha olyat mondtak,akkor valószínű,hogy tényleg már csak egy van.Kép
de a lényeg valóban az,hogy egészséges legyen!!

Macskási,

majd legközelebb!De akkor már nem lesz sok hátra,úgyhogy "nem rázhat le" a doki bá'!Ne hagy magad!
Azt hiszem az a Rita ,akire gondolsz.Az jó kis talpraesett,de írtó kedves nőci.Legalábbis a kismamikkal kedves volt eddig mindig.
A treh.amb.-n tényleg mindig smilek a csajok.De én oda csak a végén jártam.Docens a nőgy. amb.-n "trónól",így nekem mindig ott volt jelenésem.

Dóri
angelheart
 
 


Akit érdekel ,új képek a Fehér fiúk albumaiban!
Marciéban egy kicsit visszamenőleg is variáltam...Egy -két régebbi kép azért szarabb,mert akkor még nem volt dig.gépünk,és a fotókat fényképeztem le.Azért így is jobb,mint a semmi.Kép

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!!
Azt szeretném megtudni, ha tudtok segíteni, mert itt olvastam a neten, hogy a Patkós docens már nem vállal szülést????!!!!!
Én nála szültem mindhárom gyermekemet, és esetleg ha jönne a negyedik akkor legalább előre tudjam.
Köszi a segítségeteket. Erika
timea6
 
 


Sziasztok!!
Azt szeretném megtudni, ha tudtok segíteni, mert itt olvastam a neten, hogy a Patkós docens már nem vállal szülést????!!!!!
Én nála szültem mindhárom gyermekemet, és esetleg ha jönne a negyedik akkor legalább előre tudjam.
Köszi a segítségeteket. Erika
timea6
 
 


Szia Timea!
Én úgy tudom, hogy vállal még szülést patkós, csak keveset. Most ő az igazgató helyettes-gondolom sok elfoglaltsággal jár..Ez lehet az oka...
73oktober
 
 


Oktober,

akkor megnyugodtam!Mi ugyan már nem tervezünk 3.-at,de van egy barátnőm,aki szintén hozzá jár,és még gyermekvállalás elött állnak...
Köszi az infót!

Most megyek.
Mindenkinek jó écakát!Kép

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!!
Nagyon köszönöm az információt, megnyugodtam, bár nem igazán szeretnénk még egy kisbabát, de ha jön akkor megérkezik, s szeretném ha Patkós docens lenne továbbra is az orvosom.Nem szeretnék más orvoshoz menni.
Köszi mégegyszer az infót, de ha valamit megtudsz akkor írj.
Jó éjt mindenkinek: Erika
timea6
 
 


Scullyx,

este írtam mailt.

Dóri
angelheart
 
 


Oktober,

Tegnap meséltem a páromnak, hogy mennyi baba van a csecsemőn.
(Õ egyből bepánikoltKép, hogy milyen sok és nehogy elcseréljék majd a mi gyerekünket.)

Kérte, hogy kérdezzem meg, kb. mennyi baba szokott születni 1 átlagos napon?

Bocsi, a hülye kérdésértKép

Köszi,
sszo
sszo
 
 


Sszo,

én nem hiszem,hogy átlagos napon szültem,mert mondta a docens,hogy még 2 órán keresztűl nyugi van,aztán kérdés,hogy utána hova fektetnek?!Kép
Mindegy ,a nőgy.-on voltam másfél napot.Nem volt rossz,csak le kellett mindig menni Botihoz.De amíg nem volt velem,tudtam pihizni.Marcinál nagyon keveset pihentem lent a gyerm.ágyason.
Szóval ,amikor én szültem,akkor dömping volt,16-an szültünk akkor éjjel(császárokkal együtt),24 h alatt pedig össz. 20 baba született.Kép

Dóri
angelheart
 
 


Sszo

Átlagos naap!!!!!!!!! Itt olyan nincs. Volt olyan, hogy 5-6 gyerek született, de volt amikor 30. "Átlagosan" 10-12 gyerek születik egy nap alatt(koraszülésekkel együtt). De ezt így nem lehet megmondani.

Nem fogják összecserélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
73oktober
 
 


A 16 szülés, nem semmi! Jó nagy körforgás lehetett.

Augusztusban voltam a szülőszobán magzati szívfrekvenciát nézetni. (Du.3 után érkeztem a terhesamb-ra, és már nem fogadtak.)Nagy nyugi volt a szülőszobán.
Olyan volt , mintha nemcsak a klinikán dolgozóknak lett volna a nyári szabija, hanem a kismamák is szabin lettek volna.
Nagyon kedvesek voltam velem! Egy picit +ijedtem amikor bementem. A szülésznő elkezdett üvölteni a dokinak, hogy itt egy szülő nő! (ekkor voltam kb. 28 hetes kismama. Betojtam, nehogy megszületessenek idő előtt. ) szóltam, hogy nem szülni jöttem.
Erre azt mondta a szülésznő, hogy ha szülni jöttem volna, akkor azt mondta volna, hogy vajúdó nő. Huhhh +könnyebbültem. Így legalább tisztában vagyok a fogalmakkal.

Oktober,
Én sem félek tőle, hogy összecserélik! Kép Kép
sszo
sszo
 
 


Sziasztok! Kép

Ugye én is kérdezhetek:
Kb. 2 héten belül befejezem a szoptatást, a védőnő azt mondta hogy ilyenkor át kell vizsgáltatni a melleket. A nőgyógyászt kell meg kérni ezügyben? Mammográfiára küldik el az embert? Nem szívesen röntgeneztetém meg a melleimet (ki tudja hátha még lesz még egy babám), no meg attól is tartok, hogy ilyenkor szinte palacsintává nyomorintják a ciciket, és az bizony eléggé fájdalmas.
És az normális hogy napi 2x szoptatás mellett még nem jött meg a menstruációm? (ha jól számolok 2003. november óta nem volt meg Kép)

Köszi a választ előre is.

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Edit,

Hát nekem ugyan senki sem vizsgálta, sem a szoptatás után, de megjegyzem még akkor sem, mikor csak nőgyógyászati ellenőrzésre mentem.

Többiek, nektek mi ezzel a tapasztalatotok?

Szerintem, ha nincs semmi panaszod, akkor nem fognak mammográfiát csinálni, úgy tudom 40 alatt nem szoktak, de majd erről bővebben az egészségügyisek Kép

Miből gondolod, h 2 hét múlva befejezed a szoptatást? A gyerkőc is így gondolja? Kép

Nekem 8 hó után jött meg, bár akkor még 5x szoptattam. Hiányzik? Kép

Kópé
Vendég
 


Edit!

Úgy látom 1 éves a gyerkőcöd. Miért kell befejezni a szopotatást? Ha 2x szopik - gondolom este/reggel- még dolgozni is tusz!
A nőgyógyász végzi a mell vizsgálatát, ha a nő kéri. Rutinszerűen nemigen csinálják, ez áltaában az önvizsgálat része kell hogy legyen. (ha a dokik kapkodnának a cicik után, egy új topicot is nyithatnánk, mert jönnének a rémtörténetek Kép )

Mammográfia felesleges a szoptatás utáni hónapokban, a röntgen meg már elavult akkor inkább már ultrahang jöhet szóba.

A menstruációdnak lassan meg kellet volna jönnie.De ez annyira egyéni, hogy nem lehet párhuzamot vonni 2 nő között. Keresd fel a nőgyógyászod és mindkét kérdésre választ kapsz!
73oktober
 
 


Október,

Szerintem azért az éves szűrővizsgálat keretében megcsinálhatnák a cici-ellenőrzést, gondolom ezt senki nem venné zokon... Máshol ez általános, legalábbis amiről én tudok.

Kópé
Vendég
 


Sszo,

amikorra én ki voltam írva, megköszönték, hogy nem szültem, mert aznap 20 baba született...Még jó, hogy túlhordtamKép
Egyébként abban a mámoros, agyament állapotban, amikor megszületett Liza, nekem is az volt a 2. mondatom, hogy ugye nem cserélik el??? És titkon készültem arra, hogy egy fekete filctollal majd megjelölöm a talpátKépKépKicsit furán néztek rám, de akkor már úgy éreztem magam, mint aki betépett, az örömtől, hogy megszületett, gondolom megértettek!!

És perzse következett a kálváriám a kórtermekkel utána...

Katus
Vendég
 


Én régebben máshova jártam nőgy.-hoz,az nő volt,és soha nem vizsgálta meg a melleimet!Egyszer,amikor szabin volt,és helyettesítették,akkor a másik nőce magától megtapogatta.
De szerintem is az a gyakorlat,hogy szólni kell,és akkor megnézik!

Edit,

annyira ,de annyira változó!Nekem az első szülés után a 6. héten megjött,a másodiknál már 2x ennyi ideig bírtam...Kép
És még tajadó anyuka is voltam az első fiamnál!
De azért 2003. Nov. már elég régen volt.Én azért megemlíteném ezt a dokimnak...

Dóri
angelheart
 
 


Kópé,Katus!
Alszanak a pockok???!!!Kép
Itt csak a Marci...
angelheart
 
 


Alszanak Kép, én meg vasalok Kép (No meg néha bekukkantok ide...)

Kópé
Vendég
 


Már nem alszanak Kép, viszont már én sem vasalok Kép
Vendég
 


Macskavati,

Filctoll nem rossz ötlet! Nagyon aranyosKép

Ma volt az utolsó napom a munkába.Kép
Vegyes érzelmeim vannak. Egy kicsit sírtam is, mert akkora csokrot kaptam a kollégáktól, hogy meg sem érdemlem. (Biztos örülnek, hogy elmegyekKép

Most egy pár napig nem leszek, mert a párommal elmegyünk erre-arra.
Vásárolnunk is kell, mert még nem vettünk semmit a babánknak

Majd jelentkezem! Addig írjatok jó sokat!!!

Mindenkinek jó hétvégét!Kép Kép

Üdv,
sszo
sszo
 
 


Sziasztok Kép

Köszönöm a gyors válaszokat Kép Annyira rendesek vagytok Kép Kép
Először is egy vallomással kezdem, szoptatás alatt én fejést értek, 4,5 hónapig szoptattam, utána meg a sorozatos szoptatási sztrájkok után a fejés mellett döntöttem. Azért írtam szoptatást fejés helyett mert annyira nem akartam ragozni a dolgokat, de látom már nem tudtam elkerülni Kép
Idestova 7,5 hónapja fejek, Balázs most lesz 1 éves, úgy gondoltam ideje befejezni, mert már nagyon macerás és időtrabló ez az egész. Az apasztással küzdök éppen, a napi 4x fejést most csökkentettem le 2-re, remélem sikerül befejeznem 2 héten belül, és utána a fejőgépet látni se akarom többet. Gondolom megértitek hogy miért ....

Kópé Kép dehogy hiányzik, de azért megnyugtatna ha megjönne, mert akkor legalább látom hogy minden rendben van odalent. Szerintem kész csoda hogy lett Balázs, mert előtte hónapokig nem jött meg, pedig nem is voltam akkor terhes. Már azt hittem hogy gyomorfekélyem van Kép, mert sokat fájt a gyomrom, és aztán elkezdtem émelyegni .... no meg a hányinger

Dóri Kép
October Kép
Hát akkor nincs kecmec lassan bejelentkezem a szokásos "alváz"vizsgálatra és megkérem az orvost hogy a melleimet se hagyja ki. Kép

Üdv

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Edit,

azt hittem azóta nem jött meg!De abban benne van az 9 hónap pocakos időszak is!
Amúgy meg vannak ,akik úgy menstruálnak,mint Te.Hát én nem...Kép Én megértem,mert Én is sokat fejtem.Mostmár viszont eladtam a mellszívót!Kép


Dóri


































Kép
angelheart
 
 


Edit,

azt hittem azóta nem jött meg!De abban benne van az 9 hónap pocakos időszak is!
Amúgy meg vannak ,akik úgy menstruálnak,mint Te.Hát én nem...Én megértem,mert Én is sokat fejtem.Mostmár viszont eladtam a mellszívót!


Dóri
angelheart
 
 


Ezt az elöbb kicsit elbénáztam...Bocsi!
angelheart
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: