Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Bocsi,hogy ismeretlenül bekotyogok :oops: ,ide tévedtem,mert januárban úgy tűnik,hogy újra ÁEK-ban szülök.
De nem ez a lényeg,hanem megláttam egy régi ismerőst! :lol: :lol: :lol:

panndi: sok-sok szeretetttel gratulálok a kisfiadhoz! Gyönyörű baba! Sok örömöt kívánok nektek,és egészséget!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


pingi, de aranyos vagy, köszönöm szépen :) Jól vagytok?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Tündi - Az biztos, hogy ha úgy is lenne akkor se vennék fel őket egyik napról a másikra se oviba se bölcsibe, főleg, hogy Alexander nagyon nem akar leszokni a pelusról igaz nagy boldog, hogy nincs rajta és van alsógatyája, de se magától nem ül rá és nem is zavarja, hogy folyik múltkor akkora tócsát csinált, hogy csak másodszor tudtam feltörölni, és jól el is esett mert nem szólt csak elindult szaladva valamerre... :( :?

Ja és kaptam e-mailben egy szupinak tűnő sajtreceptet ha valakinek van kedve szerintem csinálja meg otthon. Nem tűnik olyan nehéznek:

(Isteni finom, ilyet üzletben megvásárolni NEM lehet!)

1L tej (bármilyen 1,5, 2,8 vagy 3,6%-os) 0,5 kg túró, felforraljuk, leszűrjük,( tésztaszűrőn ) csöpögtetjük.

Összekeverjük 6dkg olvasztott vajjal, ízlés szerint sózzuk, 1 tojással, 1 teás kanál szódabikarbónával. Lassú tűzön 10 perc alatt kevergetve összefőzzük. Műanyag dobozban hagyjuk hűlni. Minél tovább áll annál keményebb, sőt már másnap reszelhető állagú lesz. Fűszerezhetjük köménnyel, fokhagymával, snidlinggel, zöldfűszerekkel.

Ha egyszer ezt megkóstolod...soha nem fogsz boltból sajtot, vagyis sajtnak nevezett dolgot vásárolni.

Jó kísérletezést.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

 
 

Panndi

"kicsit" megkésve, de gratulálok Gáborbabához :) szőke herceg, sok boldogságot Nektek :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Köszönjük szépen, aranyos vagy :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nini - Mi van veletek olyan rég nem voltál erre... Ti már leszoktatok pelusról?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is jó rég voltam, látom megszületett Gábor baba! Sok boldogságot nektek! :)

Látom pelus a téma, mi épp most szoktunk le róla ezen a héten! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


veronika, gratulálok nektek! :)

panndi, tegyél még képet, ha van időd, hadd lássuk újra az egy hónapos nagyfiút!
Meg tegyen mindenki, úgyis nyár van s ritkábban járunk ide, legalább hadd gyönyörködjünk a gyerekekben. én is fogok, csak Júlia napok óta ölbebabát játszik, gépelnem is nehéz :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Akkor kezdem én a képekkel, de hozzon mindenki!!!

Mi is megszabadultunk némi hajfeleslegtől nyárra:
Kép

Nyaralás:
Kép

Kép

Kép

Veronika hogy sikerült a pelus leszokás? Van valami jó módszered?

Kép

Kép
tüni75
 
 


Sziasztok :)

tüni, jók a képek :) Jól éreztétek magatokat?

Én is hoztam egy fotót :)

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nagyon jók a képek!

Én még mindig nem tudok kicsinyíteni így képet se tudok rakni, pedig annyi jó kép készült mostanság... :(

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Van valaki, aki idén fog szülni a Mávban? Az átszervezés óta nem látom át a rendszert. Régen ide is lehetett jönni a terhes ambulanciára (ingyen) és CTG-re is. Most úgy tájékoztattak, hogy csak a fogadott orvos magánrendelőjében van terhesrendelés. Tud valaki erről valamit?

Köszi előre is
Ági
miszike
 
 


Szia miszike!

Én öt hete szültem ott.

Magánrendelésre jártam a 36. hétig, utána CTG-re már a kórházba jártam, és a dokimmal is mindig ott találkoztam.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi- jó volt a nyaralás Sümegen voltunk a Hotel Kapitányban, szerintem nagyon szuper szálloda, Szerencsére akkor még az idő is jó volt, csak akkor romlott el amikor hazajöttünk.

Képzeljétek én már a felgyülemlett szabadságomat töltöm és szeptember 1-től megyek vissza dolgozni.

Többiek hol vannak???

Kép

Kép
tüni75
 
 


tüni, hűű, fura lesz újra a munkás élet, nem?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi- hát már várom is meg nem is. Jó volt nagyon ez a majdnem 3 év Kristóffal de sajnos ilyen CHF hitelek mellett lassan fogyóban van az anyagi keretünk ezért kénytelen vagyok visszamenni.

Egyébként nincs kedved találkozni valamikor, ha már a gyerkőceink egy oviba járnak majd, meg nem is lakunk egymástól messze? Nem tudom Gáborkával mennyire vagy mobil már de nagyon szívesen látunk akár itt nálunk titeket. Van nagy kertünk ellesznek benne a lányok is biztosan Kristóffal. Van kedved?

Kép

Kép
tüni75
 
 


tüni, de szívesen :)

Annyira vagyok mobil, hogy az etetéseket egyelőre itthonra időzítem, ha van rá mód, de kb fél 11-től délig ráérünk :) Merre is laktok? Tudom, hogy már megbeszéltük, de elfelejtettem :oops:

Meg én Gabit, Adélt és Ákost is szívesen látnám ám.. ;) Mi szoktunk menni a templomkerti játszótérre, az nekünk öt perc gyalog, szeretem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi- mi a Toldi lakóparkban az Ábrahám Pál utcában lakunk , az az utca ahol az ovi nagy betonkerítése van.
ha neked kényelmesebb kimehetünk a templomkertbe is játszani, remélem jövő héten már jobb idő lesz.

Most szünet van a családi napköziben és nem tudom hogy Gabiék itthon vannak -e ? Hátha olvas minket addig.

Kép

Kép
tüni75
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyunk, csak hétfőig még a férjem itthon van. Voltunk picit nyaralni is Szokolyán. Az idő undorító, de ha kedden elkezd dolgozni a férjem tuti 40 fok lesz. Onnantól mi is tudunk menni, kocsi is van, mobilok vagyunk. Adélnak hiányzik a gyerektársaság, bár iszonyat mennyiséget babázik és kezdenek Ákossal is eljátszani. Ákos kiabálja neki, hogy Ada. 2 szót mond tudatosan anyaaaaaaa, és Ada :) És este és reggel hozza a szoptatós párnát és addig kiabál, amíg meg nem kapja a betevőt! Meddig fog szopizni? :) (mondjuk én még mindig évezem szoptatni őt)

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ti sokan laktok közel egymáshoz... :wink:

Gabi - Szoptatni én nagyon sokáig szeretnék még. Alexander is 20 hónapos koráig szopizott... :D Igaz Ákosnak már nem elég szimplán a tej kell neki a tápszer is néha és ő 3x szopizik még mondjuk a reggeli néha kimarad arra már nincs akkora szüksége csak alváshoz kell délután és este...

-És jövőhéten megyünk Pápára rokon látogatni vonattal. Igazi ok, hogy a papám sajnos a végét járja és el szeretnénk tőle búcsúzni... És akkor már meglátogatjuk a rokonok 1 részét, hisz az én családom szinte egésze a környéken lakik... Csak 1-2 napra megyünk, de az is elég lesz szerintem... Aztán már most agyalok, hogy mit kéne vinni, mert mi még sose nyaraltunk, vagy valami hasonló. Meg ne legyen nagy a csomag hisz vonatozunk és onnan még van 1 nagy adag séta is... :roll: Nem baj megéri már alig várom! :lol:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi, Gabi- akkor esetleg szerda délelőtt , ha már így kisütött a nap??

Kép

Kép
tüni75
 
 


Én szerda délelőtt várok egy futárt, nem tudom, mikor érkezik :roll: Holnap?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi- hú csak most látom az üzenetet de ma már megígértem a gyerekeknek hogy lemegyünk a Dunapartra, mindjárt indulunk.
Csütörtökön fodrászhoz viszem a gyerkőcöket. Péntek??
Gabi megadta a számát priviben én is írok megírom nektek. De elvileg a péntek délelőtt jó nektek??

Kép

Kép
tüni75
 
 


Háát, elvileg jó lehet, annyi, hogy pénteken elvileg csanáznak a lányok, de legfeljebb nem mennek :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Mi is itt, csak kevés az időm :lol: bár ahogy látom nincs túl nagy pörgés :(

Jól vagyunk, nőnek a lányok, Lillus már középsős lesz, Léni meg eleven rosszcsont :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Tündi, Gabi, elhalaszthatjuk a holnapot a jövőhétre? Közben úgy alakult, Zsófi holnap megy utoljára csanába, jövőhéttől szabadok vagyunk. Nagy gond?

Ildi, jó, hogy jöttél :) Középsős, aztaaa :) Nagyon nagy lányok lettek, az biztos :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Nekem nem gond, jövő héttől már megy Adél is csanába, max Ákossal megyek csak.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Panndi - nem gond nekem sem. Kristóf kedden, csütörtökön és pénteken megy a családi napközibe, így ha lehet akkor hétfő vagy szerda jó nektek?? Hétfőn lehet hogy rossz idő lesz viszont.

Kép

Kép
tüni75
 
 


Sziasztok!

tüni, panndi, jók a képek! Gábor nagyon vagány kissrác!
Ildi, én is örülök, hogy hallani rólatok egy kis bejelentkezést. Jó lenne őket is látni, de nem szólhatok semmit, én sem tettem képet :( (béna vagyok: nem tudom, hol a zsinór, amivel át lehet tenni a képeket a gépre, ha az uram itthon van, akkor meg nem jut eszembe. Így csak régebbi képek vannak, azokon Júlia még apró, most meg hamarosan egy éves nagy csaj :))

Kinga, sajnálom, hogy ilyen ok miatt kell utaznotok. A pakolással kapcsolatban csak biztatni tudlak, mi is mindig vonattal utazunk, ha nem egyedül utazol a gyerekekkel hanem a párod is megy, akkor pár napra szerintem egy közepes bőröndbe plusz egy uticsomagos hátizsákban el lehet férni. Esetleg adj Alexanderre is egy kis hátizsákot, abba bele lehet tenni az útra való játékot, meg némi rágcsát.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Kép

Közkívánatra :lol:

Hát igen nagyok lettek. Léni most van leszokóban a szopiról :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok :)

Ildi, nagyon szépek :)

tüni, gabi, holnap délelőtt? Templomkert? Nekünk fél tíztől jó!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Hát a "nyaralás" Megvolt 1 hete voltunk egy kis sporttáskánk van abba pakoltunk igaz csak 1 napra mentünk, de ahhoz képest jó volt Alexander haza se akart jönni... :lol: Kis hátizsákja még nincs Alexandernek most akartunk neki venni az Auchan-ba de nem találtunk (én most csak ovis táskának hívom a reklám miatt Alexandernak, hogy normálisan leszokjon a pelusról :wink: ) Azt mondtam neki ha leszokik rendesen apelusról(legaláb 3-4 nap kisebb balesetek nélkül) akkor kap.

Jaj fölkeltek!...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi: Gratulálok a kisfiadhoz! Miattad lestem be, és látom, már meg is született! Gyönyörű kisfiú!

Kép

Kép
nikuc
 
 


Panndi, Tüni! Nekünk jó, Ákossal megyek.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Nikuc, köszönöm szépen, aranyos vagy :)

Gabi, akkor ott találkozunk :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gabi, Panndi- mi is tudunk jönni

Kép

Kép
tüni75
 
 


De jó :)
Akkor ott találkozunk, már várom :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Na látom a nagy babanettes dunakeszis találkozó óta kihalt a fórum biztos jól sikerült és gondolom meg is ismétlitek majd még néhányszor! :wink:

Mi jól vagyunk ezerrel készülünk az ovira meg minden és lehet holnap viszem Alexandert kukac bőr lehúzásra... Még mindig nagyon le van tapadva és nem akarom, hogy az oviban gond legyen addigra szeretném ha helyre jönne... :roll:

Ki mit csinál, jól vagytok?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Én vagyok, csak a nagy csöndben nem volt kedvem írni :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi - Én is így voltam vele, de úgy gondoltam, ha nem ír senki akkor nem lesz változás... :roll: És ti jól vagytok egyébként?

Ma voltam Alexanderrel kukacbőrt lehúzni és szerencsére nagyon jól ment. :lol: Igazi kis hős volt először kapott valami zsibbasztó krémet és utána vártunk kb 45 percet addig átruccantunk a plázába. aztán szinte le se ültünk már hívtak is és szerencsére kibírta pisilés nélkül így nem fájt neki szerintem egyáltalán csak fura érzés lehetett. Azóta 1x pisilt és úgy láttam nem fáj neki, úgyhogy szerintem nagy gondok nem lesznek már :D

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A minitali jól sikerült, remélem lesz ismétlés. Bár Tüni azt hiszem lassan kezdi a munkás hétköznapokat.
Mi jól vagyunk. A 2 kópé egyre jobban összenő. Ha huncutkodni kell nagyon nagy az egyetértés, de már rendet rakni is szoktak együtt. Adél még 3 napot megy bölcsibe, aztán eljön szabira és októberben kezdi az ovit. Hú... Olyan nagy lett.
Áki is egyre nagyobb, beszélni nem hajlandó, de mindent elmagyaráz és igen akaratos, de cuki nagyon.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok! Már én is vagyok csak még ebben a nagy hőségben ami volt megszöktünk még egy kicsit nyaralni.

Panndi- nektek hogy sikerült a nyaralás?

Én csütötökön megyek vissza dolgozni. Amikor kiderült hogy visszamehetek örültem de ahogy közeledik az idő egyre kevésbé van kedvem hozzá.
Kristóf már kétszer próbából ott aludt a csanában és nem volt semmi gondja az ottalvással szerencsére.
Egyenlőre el nem tudom képzelni hogy milyen lesz dolgozni, így sincs soha semmire időm hát még így majd.

Kinga- Alexander végül szobatiszta lett a nyáron?? Ez a kukikérdés még nekünk is függőben van, most körömvirággal próbálkozunk.

Kép

Kép
tüni75
 
 


Sziasztok!

Tündi - Hát nagyjából szobatiszta, de csak a szülinapja után kezdett nála rendesen kialakulni a dolog. A kakiért nagy ritkán szól csak sajnos, de a pisilést csak max kicsit lekési és egy ici - pici szokott nagyon ritkán becsurogni. Úgy érzem a maradék már az oviban majd megoldódik úgy is magától...

Megyek mert már megint összevesztek a játékokon...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga, köszi mi jól vagyunk, Lillus már jövő héten ovizik, Léni is egyre nagyobb, kis önálló rosszcsont :)

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok! :)
Néha benézegetek, látom minden gyerkőc szépen növöget :)

Nikuc,
írhatnál többet, veletek mi van?

Szalamandra,
nem semmi, hogy Júlia mindjárt 1 éves... hihetetlen! :) Rózával mi van, hogy vagy, miket csinál?

Nálunk minden oké, Pálmi szobatiszta, csak alváshoz kell még pelus. Szépen dumálgat is már, megzabálom olyan kis cuki ahogy mondja a kis dolgait :D

Nagy akrobata, mindenen mászik, lóg, ugrál, tornamutatványokat ad elő, tiszta kis erős, izmos. Meglepő dolgokra képes, néha azt hiszem nem fog menni, de hagyom, egy kis eséstől / karcolástól nem féltem, aztán meglepődöm, hogy a java része sikerül! :lol:
Járunk a Városligetbe ugrálóasztalra, hihetetlen azt is hogy bírja :D 30-40 perceket ugrál :) Én 3 perc után elfáradok... :lol:

Oviba nem megyünk, csak jövő szeptembertől, bár az ovis néni megigényelt volna nekünk egy 26-ik helyet (25 engedélyezett), de aztán megvitattuk a csanában és azt javasolta az ottani óvónéni, hogy még ne, mert nagyon kis mimóza lélek, náluk a 7 gyerek között nagy figyelmet kap, de 25 gyerek között elveszne, löknék erre-arra... látom is rajta, hogy stresszes ha a játszótéren is túl sok gyerek van és nagy a nyüzsgés... Ez meg olyan ovi, ahol egy csoportban van minden korosztály, úgyhogy 3-6 évesek között lenne legkisebbként... Szóval marad a jól bevált kis helyén még :) Örülök nagyon, csak hát pénz meg messzebbre kell hordani... de az a fontos, hogy neki jó legyen.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az 1. ovis napon csak 2,5 órát voltunk és mérges is volt, hogy már jönni kell haza, de ebben az első néhány napban nem kajálhat bent így nem is tudnánk sokkal tovább lenni... Max holnap reggeli idő közepe táján már bemegyek vele így majd a csoportban is tud majd játszani nem csak kint az udvaron. Én nagyon meglepődtem, hogy mennyire nem ragaszkodik ahhoz képest, hogy eddig nem nagyon járt még "közösségbe", mert mi nagy ritkán megyünk játszóterezni. Csak megálltam az ovi fala mellet és ő rohant a gyerekek után akik szimpik voltak (főleg lányok :lol: )és dumált meg játszott szépen együtt a gyerekekkel és nem is zavarta hogy ott vagyok e vagy sem. Szépen ment pisilni, mondjuk nem csoda, mert nagyon tetszett neki a csigás kis pohara és kb 20-30 percenként vagy kért inni vagy egyszerűen kiszolgálta magát... :D Egyenlőre pozitívan állok a helyzethez, de úgy is a jövőhét lesz majd a lényeges amikor már bent ehet és ha akar akkor aludhat is majd. Na meg akkor már egyedül bent fogom hagyni hosszabb - rövidebb időkre ahogy akarja...

Szalamandra jó, hogy te is jössz néha.

Sietek mert Ákos hisztizik...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga,
tök jó, hogy ilyen jól sikerült az első nap! :) Szuper!

Tüni,
beszéddel, mozgással hogy álltok?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam már, szinte mindig csak olvaslak Titeket.
Mi október 10-én kezdjük a bölcsit, itt a Lakkozó utcaiban. Kicsit várom már, szerintem Gergőnek nagyon jót fog tenni.
Kezdek aggódni, mert Gergő még mindig nem beszél. Semmit nem mond az egyszerű papapapa, mamamamam, lalalala, babababa, és a többi babanyelven kívűl semmi értelmeset. Se apa, vagy anya, azt, nem, stb, semmit. És ez kicsit aggaszt. A védőnő szerint ez nem baj. ??? :?
Meg nagyon megváltozott. Mostanában ha csak megfogom a kezét, hogy átmenjünk az úttest túloldalára, ledobja magát a földre. Teljesen mindegy miért fogom meg a kezét, leveri magát a földre. Rettentő hisztis, és hiba kérem, hogy jöjjön oda, elfordul, elszalad. Nagyon szófogadatlan és folyamatosan rosszalkodik. Akaratos a végtelenségig.
Valahogy elfáradtam már, és sokszor vagyok nagyon tanácstalan, frusztrált.
Ráadásul, hogy a cég ahol dolgoztam csak harc árán vett vissza, és csak távmunkában, így megint itthon ülök egy évig amíg a kismamák védelme van. Ez is teljesen kiakasztott. Már vártam, hogy kicsit kinyíljon megint a világ körülöttem. :?

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi,
Pálmi a 2 éves státusz felmérésén 10 szót mondott... szerintem ne aggódj. A fiúk amúgy is később kezdik... Tudok több kisfiút is a környezetemben, akik még 2 évesen semmit se mondtak, sőt 2.5 évesen se... aztán meg igen...

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy megnézeted nincs-e a nyelve lenőve, mert az akadályozhatja... Van egy lány egy másik topikon, akinek ezért nem kezdett beszélni a kisfia és nem vette észre a doki csak 3.5 éves kora körül...

Hiszti nálunk is van minden nap többször, meg NEM, meg ne fogjuk meg ne érjünk hozzá... hál istennek nem olyan súlyosan, mint ahogy nálatok kiérzem, de ezt gondolom gyereke válogatja, Pálmi egész jó gyerek, és még így is... Én csak az úttesten ragaszkodom a kézfogáshoz, amúgy ő is tépi ki magát...

Meg hiszti ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja...

Rosszalkodik is, pl. van egy kis szerszámos készlete, múltkor elkezdte cseszegetni vele a falat. Mondtam neki kedvesen, hogy a falat ne. Aztán mégegyszer. Aztán hangosabban. Aztán megfogtam és elhúztam onnan. Aztán megkérdeztem, hogy nem érti amit mondok? Azt mondja nem :lol: Mégegyszer elmondtam szépen, érthetően. Utána már kiabálva. Na arra meg persze sírva fakadt... és másnap ugyanúgy megy és ugyanúgy ugyanott elkezdi bontani vele a falat, mint előző nap...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Látom itt is jártál Andi :) Jó volt találkozni és beszélgetni 1 kicsit! :D

Ovi - Hihetetlenül jól megy eddig 2. nap már egyedül kellet hagyni mindegyik új gyereket igaz ott maradtunk az ÁMK területén csak elmentünk, hogy ne lássanak. És minden oké volt így Hétfőtől már csak vittem reggeli előtt és ebéd után mentem érte így kb 8-tól 12:30-ig volt szerdán már bent aludhatott volna de ma vendégünk volt így csak jövőhéten kezdjük a bent alvást. És még le is betegedet... szerintem tegnap amikor ki tudja meddig bent állt egy több mint bokáig érő tócsában megfázott. Láza van és picit piros a torka de semmi más így igazolásunk is van ha nem lesz rosszabbul hétfőn már mehetünk megint. Ákosnak az első napokban nagyon hiányzott Alexander folton járkált a lakásban hogy hol van és mondja "Ande vagy Ander" édes de valamelyik nap őt is vittem reggel és mondtam is neki, hogy Alexander már nagy ovis és ott van, de akkor nyugodott meg amikor ő is látta hova megy és ő is jön érte... :lol:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: