Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, Gabi, jó is lenne már szülni :) Akár ma éjszaka is :lol: Soha jobbkor, háromnapos hétvége jön, tökéletes lenne :)

Nem baj, pár év múlva lesz Áronotok :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, nekem Lilla pünkösd szombat reggelre született, tényleg jó volt :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi :) Oké, igyekszem belehúzni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

nem sürgetésképpen mondtam :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hát nem is jött be :D És ma olyan semmi sem jó kedvem van :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na hát én még mindig itt :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Kitartás, már tuti nem sok van. Ha esetleg nem bírsz aludni, egy kis ajánló: http://56pizsama.postr.hu/, nem tudom ismerted-e. Nekem nagyon tetszenek a családok és mindig te meg Márti jutottatok eszembe!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Húú, Gabi, ez tök jó, köszi :) Ezzel megleszek egy darabig :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és örülök, hogy találkoztunk pénteken, akartam mondani, hogy Adél hihetetlenül nagy lett :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én is örültem! Kár, hogy a lányok nem voltak.

Természetesen az 56 pizsamát ajánlom másnak is, nagyon jó!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Épp a hétvégén mondta a párom, hogy nézzük meg az 56 pizsamát, biztos tanulhatunk belőle pár praktikát, még mielőtt megérkezik a kisasszony :)

Tényleg! Nem tudja valaki mi lehet Mártiékkal? Sokat gondolok rá mostanában, h nekünk negyedikre sikerült a kislány. :lol:

Kriszta

Dávid, Zézé, Csana, és Sára baba Anyája
futrinka33
 
 


Panndi, jönnek, mennek itt a frontok, csak meghozza valamelyik Gábor babát :)

(Csanikám már 1 hetes volt, mire én 38 lehettem volna :D )

Hogy érkeztek a csajok? Időre?

Kriszta

Dávid, Zézé, Csana, és Sára baba Anyája
futrinka33
 
 


Panndi: Futrinka megelőzött. Én is pont akartam írni, hogy erre a bolond időre nem indul meg Gábor baba?

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Hát, nem tudom, megindul-e, de voltam ma CTG-n és dokinál, két ujjnyira nyitva vagyok, azt mondta a dokim, hogy ha vasárnapig nem történik semmi, akkor azért menjek be, szeretne megnézni, meg azt is mondta, hogy Gábor feje már még jobban lenn van, már csak őgy tud lejjebb menni, ha kidugja :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, így már izgi :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi: húha. Engem Adéllal 2 ujjnyinál már nem engedett haza :) Igaz az első baba volt. Ha vasárnapig kitart Gábor baba, akkor egy napon lesz a szülinapunk!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Hát, szerintem vasárnap már engem sem fog hazaengedni :) De nem bánnám, ha nem tartana ki addig :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


sziasztok,

már rég jártam, panndi, szorítok neked!!!!! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


na, most egy kicsit visszább olvastam, most látom, panndi, hogy már nehéz a vége, így még inkább szorítok.
Viszont ha addig van még egy kis időd :), megírnád, hogy mi az a nedvszívó lepedő? Nekünk csak olyan van, amit alám is tettek szülés után, de zizeg eléggé, érdekelne ha van más lehetőség.

Gabi, gratulálok Adélhoz/Adélnak, tényleg nagyon ügyes!
Tüni, nekem csak lányom van, de hallomásból úgy tudom, a fiúk később válnak szobatisztává, inkább úgy hároméves koruk környékén, ez alapján van még időtök :) A nyár meg ideális a próbálkozásra :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


szalamandrA:

http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32

Ilyen van. Nem zizeg, nem csúszik, és Fruzsi még egyszer sem pisilte le :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan igyekszem ami eszembe jut, mert azért visszaolvastam futtában :lol:

Hú panndi még mindig egyben és simán hazaengednek 2 ujjnyival :shock: nekem mind a két fiúval 1 volt, igaz 5 percesekkel mentünk mindig... :roll:

A pelusról leszokóknak gratulálok mi is úgy vagyunk sajnos mint Tündiék ráül ő többször is napközben délelőtt szinte mindig az esti pelusunkat használjuk és csak a délután olyan hogy a pelusba intézni a dolgokat, de soha se szólna magától, hogy pisilni kéne vagy valami én kérdezem folyton. :( Pedig szeptemberben kezdődik az ovi és még sehogy se állunk úgy érzem... :cry:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga, nem tudom bíztat-e, de nálunk szinte egyik napról a másikra ment, és panndi meg Gabi is ilyenről számolt be. Szeptemberig még sok idő van, hogy átszokjon egyik napról a másikra :)

panndi, köszi a linket. Jó kis időjárás-változás van, vajon hoz-e Gábort az eső??? :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Jó reggelt!

Gabi, boldog születésnapot!

Én ma megyek kilencre dokihoz, szerintem már maradunk is, talán a magzatvíz szivárog :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


"Megszületett, megérkezett hahó, a legeslegkisebbik földlakó"

Kedves Lányok, jó hírrel jövök, Pannditól sms-em érkezett!

12.39-kor megszületett Kulcsár Gábor, 3260 gr, 55 cm, jól vagyunk :)

Isten hozott Gábor! Szeretettel gratulálunk! :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi- drukkolok ezerrel:)

Szalamandra- igen Kristóf tipikus fiú, mindent később csinál, a szobatisztaságot is.

Kinga- Kristóf is ugyanezt csinálja mint Alexander, csak nekünk még messzebb van a december. Szerintem annak örüljünk most hogy nem tiltakoznak a bili ellen, hanem legalább sikerül néha bele valami. Az az érdekes hogy amikor ráültetem Kristófot akkor érzi hogy mikor fog jönni a pisi, mert mondja , ezek szerint az érzést is ismeri már hogy milyen ha pisilni kell.

Vannak leszoktató pelusok,arról van valakinek tapasztalata??

Gabi BOLDOG SZÜLINAPOT

Kép

Kép
tüni75
 
 


Panndi
Szívből gratulálok Gábor babához!
Csak kicsalogatta a kis srácot a front. Kíváncsi vagyok, mire beértél a dokihoz, mi volt :)

Gabi
Boldog szülinapot kívánok neked!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Isten hozott Gábor baba! Minden jót!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Panndi, gratulálok!!!!!! :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy zajlott a szülés most másodszorra, és hogy milyen a kis srác :)

susy, örülök hogy "látlak"! :) Múltkor asszem nem dicsértem meg Nóri képeit, pedig csodaszép kiscsaj! (csak akkoriban csak olvasó-módban voltam :))

Kép
Kép
szalamandra
 
 


hú, nem vagyok magamnál, természetesen harmadszorra! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Panndi mire begépeltem tegnap a mondandómat addigra már szalamandra írt hogy megszületett a kis Gáborka. :)

Szívből gratulálok nektek a kicsi fiúhoz és sok boldogságot, örömet kívánok.

Kép

Kép
tüni75
 
 


Panndi, gratulálok a kis csöppséghez!!!! :)

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok Lányok!
Elnézést az zavarásért, segítségért jöttem.
Van e valaki köztetek, aki az AEK-ban ismeri Gulyás doktort? Egy barátomnak most lesz nagyműtétje, kiveszik a méhét. A nőgyógyásza őt ajánlotta, de nem tud róla semmit. Aki esetleg nála volt, vagy ismeri, legyen kedves segítsen. Vagy tudja, hogy hova forduljak!
Köszönöm

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Panndi én is gratulálok a fiatalúrhoz biztos sok örömötök telik majd benne és gondolom a lányok is nagyon boldogok, hogy végre megérkezett a tesó! :D
Látom írni még nem tudtál, de nagyon szép a vonalzó képe!

Tündi - Alexander szinte mindig hajlandó ráülni ha kérem és szinte mindig megvárja, hogy sikerüljön is bele alkotnia, de magától csak 1x ült rá amikor nem volt rajta se alsógatya se pelus, de ezt nem tudom annyira kivitelezni, mert ha a mamáék szobájába oda alakít valahova nem fognak örülni... :? :(
Egyébként én is bízom az egyik napról a másikra dologban :roll: csak jó lenni minnél hamarabb... :wink:

nyafi - Nem ismerem a dr. úrat sajnálom.

Ja és megkopasztottuk a fiúkat szerinte borzasztó, mert eltűntek a göndör kis fürtjeik :cry: , mondjuk nagyon nagyfiúsak lettek mind a ketten. Ha lesz kép a gépen majd frissítem a képiket a vonalzókon!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi, jó lett Gábor vonalzója, ha géphez jutsz, ne kímélj minket, nagyon kíváncsiak vagyunk ám :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Na akkor sziasztok :)

Szóval először a szülés:

Vasárnap kilenckor volt randink a dokival a kórházban, én előző éjjel már alig aludtam, éreztem, hogy nem fog hazaengedni. Vasárnap reggel két óra alatt négyszer volt hasmenésem, hánytam is, szóval remek volt :lol: Lányokat összepakoltuk, átvittük a szomszédba, mi meg elindultunk. A kórházban először feltettek CTG-re, ammi semmit nem mutatott, dokim közben ott ült velem, mondtam neki, hogy valami szivárgott előző nap, meg fájdogálok, volt az a kis vérzés, stb. CTG után megvizsgált, mondta, hogy már háromujjnyira nyitva vagyok, mit szólnék egy szüléshez? Mondtam, hogy így is terveztem :wink: Fél tízkor burkot repesztett a doki, aztán vártunk fél órát, hogy rendszeresednek-e a fájások. Nem történt semmi, úgyhogy 10-kor kaptam oxitocint. Na innentől beindult a buli. Az eleje még vicces volt, Zolival jól elszórakoztunk, aztán egyre csöndesebb lettem. Az utolsó egy órában két perces fájásaim voltak, az nagyon kemény volt, már csak vegetáltam, két fájás között próbáltam pihenni, de mire ellazultam, már jött is a következő fájás. Aztán egyszer éreztem, hogy nyomnom kell, de mondták, hogy még ne, mert a méhszáj nem simult még el, próbálták kézzel visszanyomni, mert Gábor már nagyon igyekezett. Utána monsták, hogy pár fájást még az oldalamon fekve sóhajtozzak ki. Jöttek a fájások, a másodiknál már mondtam Zolinak, hogy nem tudok nem nyomni, mert érzem, hogy Gábor jön. Ami nem lett volna baj, de a méhszájat tolta maga előtt. Azt a doki nyomta vissza, én meg csak azt éreztem, hogy putty-putty: előbb Gábor feje, majd a többi része is kicsusszant :) A lába csikizett, majd éreztem, hogy körbepisilt :lol: A hasamra tették, és olyan gyönyörű volt! Utána elvitték rendbe rakni, engem a doki összevart, de a sérülések ellenére az is hamar megvolt. Még két órát együtt voltunk hármasban, aztán lekerültünk Gáborral az osztályra.

Mindent összevetve rövid szülés volt, három óra alatt megvolt, de elég intenzív volt a fájdalom, viszont határozottan megérte :wink:

Tejem hamar lett, ráadásul jó sok, most először elég egyszerre egy mellből szoptatnom, remélem így is marad!

És akkor a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


És még egy :)

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Még egyszer nagy-nagy gartula! Gyönyörű, gyors szülés és meseszép kisfiú. Mindhárom gyönyörű, sok boldogságot!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Jaj milyen édesek ezek a gyerekek látom teljes létszámban mentetek haza a kórházból! :lol: És milyen szép hosszú haja van :shock:
-Akkor most oldatfekvésben szültél vagy csak félreértettem?

nammado - Te egyben vagy még, mert ha jól láttam a vonalzód, akkor 4 napja kellet volna szülnöd?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Ja, nem, amikor látták, hogy már nem tudok nem nyomni (vagyis hát nem nyomtam, Gábor jött nélkülem is), akkor hanyatt feküdtem :)

Nammado talán nem haragszik meg, ha leírom, 16-án megszületett Emőke nevű kislánya, aki csodaszép :) És mindezt onnan tudom, hogy egy kórteremben feküdtünk, ő volt a mellettem lévő ágyon :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, csodaszép gyerekeid vannak! mégegyszer sok gratula Gábor babához :lol: Látom továbbra is bírod a szuperanyu tempót, csak így tovább, én csodállak érte :lol:

Nammado! Te kislányodat is Isten éltesse! Sok boldogságot Nektek is! :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi - Hát nagyon fáradt voltam azt hiszem tegnap, hogy olyan butaság jutott az eszembe, hogy oldalt fekvésben szülni :oops: ... ez lehetetlen!

nammado - Akkor gratulálok neked is! Berci akkor most már veletek együtt nagyon boldog! Remélem te is jössz majd valamikor... :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


panndi, gratulálok mégegyszer! csodaszép a kisfiad, olyan, mint a lányaid! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Kihalt a fórum... :cry: A szokásos nyári pangás

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok :)

Jól vagyunk, lányok elmentek anyuékhoz nyaralni, ma jönnek haza végre-végre :) Már hiányoztak :)

Gábor az elmúlt két éjszakát átaludta, imádnivaló kis pasi, annyira jó, hogy velünk van :)

Lányoknak megvan az ovis jelük, Zsófi marad napocska, mint most, Fruzsi cserepes virág lesz, na ezzel még barátkoznom kell :lol: (ja, és meg kell tanulnom cserepes virágot rajzolni :wink: ) Megkapták azt az óvónénit, akit szerettünk volna, szóval teljes a boldogság :) Ráadásul a mostani ovistársaikkal egy csoportba kerültek, szóval nagyon jó dolguk lesz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi - Szuper, hogy minden rendben van veletek. Én még nem nagyon tudom milyen lehet gyerekek nélkül igaz ha minden jól megy mától dolgozni fogok igaz csak 4-6 órában, de már most nagyon hiányoznak!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Hol fogsz dolgozni? Gyerekekkel ki lesz addig?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi gratulálok mégegyszer. Nagyon szép kisfiú.
Nahát már is átalussza az éjszakát, ez még nekünk se sikerült ilyen hamar pedig mi tápisak voltunk.

A lányok a testvér csoportba kerültek együtt?? Fruzsi mikor fog kezdeni??
Nekünk marad a hajó a jelünk illetve ebben az oviba bárkának hívják:) Mi ha jól emlékszem a kék harangvirág csoportban leszünk majd.

Kép

Kép
tüni75
 
 


Igen, bárka, én is néztem :lol:

Zöld menta kiscsoportban lesznek, mindketten kiscsoprtosok lesznek, ennek örülök, mert Zsófi amúgy évvesztes, de így ezzel s csoporttal mehet végig. Fruzsi december 5-én kezd :)
Kb Kristóf is, ugye?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi - A Magyar Telekom-nak az egyik alvállalkozójánál dolgozok, mert tegnap 98%-os tesztet írtam így már dolgoztam is. Szerencsére nincs messze, mert a Forgách utcánál van. Amíg dolgozom jelenleg a párom fog vigyázni rájuk, mert 27.-e óta megint munkanélküli. :cry: Így valakinek dolgozni is kell és most én lettem a valaki... Ez most addig lesz amíg nem talál valamit, vagy ha mégsem válok be akkor már jövőhéten vége...
Viszont a fiúk iszonyúan hiányoztak, pedig csak 5 óra volt... Tegnap kicsit érzelmileg ki is akadtam estére az új helyzettől meg minden. Majd megszokom... Remélem :roll:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi- igen mi is decemberben kezdünk majd. Kristóf pont december 5-én lesz 3 éves, úgyhogy egy nagy szülinapi zsúrral indítunk:)

Tegnap beszéltünk a mostani óvónénivel a szobatisztaságról és ő úgy látja hogy Kristóf még nem érett rá abszolút, ezért van hogy csak akkor pisil bele ha ráültetem, különben nem érdekli az egész
:( Gondoltam én is hogy ez lehet, remélem decemberig megérik.

Kinga- megértelek hogy hiányoztak a srácok, én se tudom elképzelni hogy milyen lesz ha majd újra munkába állok ráadásul 8 órában. De szerencsére jó kezekben tudhatod apával őket és nem kellett hirtelen oviba-bölcsibe szoktatni őket.

Kép

Kép
tüni75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: