Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jó lenne, ha feléledne a topic :) Szivesen írnék ide is!
2006 óta járok a Forgácsba Csak jó tapasztalataim vannak! :D
dezsina
 
 


Szia Dezsina!
Örülök, hogy Te is itt vagy!!!!
Én februárban kezdtem hozzájuk járni, és nekemis csak pozitív tapasztalataim voltak eddig. Remélem, ez így is marad!!!!

Mesélsz magadról??? Hol tartotok????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Nem olvastam vissza, csak az utolsó oldalt.. Feltételezem, hogy most lesz a az első beültid, ugye? a vonalzódról gondolom... Leírnád röviden?

magamról:
36 leszek :lol: volt 6 inszem, 3 lombik, 1 fagyis, 2 spontán terhesség, 1 elindult lombikterhesség = 0 gyerek.
Tehát nagyon várom, hogy a sorsom pozitiv irányba fordul! :) 30 éves korom óta szeretnénk gyereket, tehát 5 és fél éve probálkozunk. Mindketten egészségesek vagyunk, szervi bajunk, ami a meddőség oka lenne, nincs :roll: Idén beadtam az örökbefogadást is. Várakozási idő 4 év. Hááát, csak lesz valami :)

jó lenne, ha lennénk itt egy páran, mert szivesen megosztanám a tapasztalataimat azokkal, ide járnak. és én is szivesen meghallgatnék másokat! :wink:
dezsina
 
 

 
 

Hát dióhéjban rólam:
Két éve nem szedek gyógyszert és apácska tavaly májusban gondolta úgy, hogy jöhet az utánpótlás :lol: :lol: Szeptemberig nemsikerült teherbe esnem és elmentem az sztk-ba. Vérvételnél derült ki, hogy magas a prolactin szintem. Először kaptam Bromocriptint feljebb ment a hormonom. Októberben kaptam Norprolacot határ fölé vitte. Nov-ben kitalálta a dokim, hogy egy hónap szünet, hátha lemegy magától. Nem ment. Dec-ben azt találta ki, hogy három hónap pihi, aztán megyek további vizsgálatokra. :evil: Közben olvastam erről a problémáról és akkor ajánlották barátaink az Intézetet. Februárban jelentkeztünk be hozzájuk. Akkor volt konzi, majd márc-ban vérvétel teljes hormonra. Szintén kiderült, hogy magas a prolactin és alacsony a progim. Áprilisban kaptam Bromo-t. Napi másfelet szedek. :arrow: Májusra teljesen mejavult a prolactinom :lol: :lol:
Azóta volt már ultrahangos átjárhatóságim, ahol kiderült, hogy minden rendben. Múlt hónapban volt az eslő Clostys hónapom, ma kezdem a következőt.

Hát ennyi. Ha most sem sikerül, akkor megint kontroll augusztusban (de sikerülni fog és hozom négy hét múlva a + tesztet :lol: :lol: ). Akkor elkedünk inszemre készülni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Ó!Akkor még nagyon az elején vagytok! Remélem, hogy sikerül!!! Drukkolok!
Most akkor spontán hónap?
Az inszemeket a forgácsban csináltatod meg? (ha kell :oops: , de nem fog :!: )
dezsina
 
 


Szerintem sem fog kelleni, mert itt fogok virítani sugusztusban a + tesztemmel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De ha szükség lenne rá, akkor itt csináltatom meg az inszemet.

Milyen vizsgálatok kellettek az inszemhez??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Jómagam a SOTE II-n csináltattam meg az inszemeket, összesen 6-ot...
Előtte a páromnak kellett spermavizsgálat, nekem petevezetékátjárhatósági, hormonvizsgálatok. Amikor pedig már benne voltunk, akkor UH-ra jártam és Clostylbegit szedtem. A Sote-n nem kellett fizetni, mert TB támogatott a dolog. De nem éreztem professzionálisnak, és csak azért mentem gyorsan végig (havonta), hogy mehessek lombikra.
dezsina
 
 


Hát mi úgy vagyunk vele, hogy ha mégis szükség lesz rá, akkor a Forgácsban csináltatjuk meg... dehát nem fog kelleni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És te kihez jársz a Forgácsban?

Vagy nem jársz? :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

De járok, persze, hogy járok... csak most szüneteltetek. Kicsit belefáradam. Azért be-be megyek vérvételre és konzira is fogok szeptmberben! A Forgács doktorhoz járok, de igazából, Sipos doki is kezelt, illetve volt, hogy ő csinálta a stimut vagy a beültit.
dezsina
 
 


Én is a Tanár Úrhoz járok, Sipossal még nem találkoztam egyszer sem....viszont a barátnőm hozzá jár és nagyon meg van vele elégedve.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Eddig kevés olyan emberrel találkoztam, aki nem lett volna megelégedve. persze biztos van olyan, akinek nem jön be. Nekem a sikertelenségek ellenére is jó ott. Nem megyek át sehova sem, akár mi is lesz! Persze csak egy lehet a vége :D (vagy kettő :lol: )
dezsina
 
 


Így van, pontosan...... éncsak egyet sajnálok, hogy nem kísérik végig a terhességet én nem lehet náluk szülni.... pedig hát rajtuk kívül ki tudná jobban, hogy miken mentünk át, hogy legyen egy picink :?: :?:

Én sem hagynám ott őket semmi pénzért, és a páromnak is nagyon szimpatikusak..... ő mindig eljön velem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
pont, talán itt olvastam, hogy nem lehet náluk szülni! Tényleg nagy kár, mert az ember szeretne azzal lenni, aki tudja, hogy mennyi aggódás van ebben a babaprojectben.

Én legközelebb 22-én megyek vérvételre. Aztán augusztusban a Forgács doktor megy szabira. Ugyhogy konzira szeptemberben megyek!
dezsina
 
 


Te, a Forgács most van egy hónapos szabin.... megint megy augusztusabn is????? Ne mán!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, már megint változás :P Amikor bent voltam áprilisban, akkor augusztusra kértem időpontot. Akkor mondta a Forgács, hogy pont akkor lesz szabin és hogy majd Sipos csinálja a stimut. :? Úgy látszik, azóta megváltozott a terv :roll: Biztos az én infóm a régebbi...
Figyu... Most mi is spontán babára hajtunk! Most hanyadik napon vagy pontosan? Lehet, hogy egyszerre fogunk tesztelni? :?: :D Természetesen egy jó pozitivet :!:
dezsina
 
 


Én ma vagyok a 8. napon :lol: :lol: :lol: :lol:
Te??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A fene semtudja már, hogy mikor ki van szabin???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én három hete voltam Bromo-t iratni, és akkor a Forgács már nem volt, szabinvolt akkor már :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
én ma vagyok a 14. napon! Akkor beelőzök egy pozitiv tessztel :!: :lol: Oké :?: :!:
dezsina
 
 


Na egye fene, akkor én meg majd folytatom a sort :!: :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Annyira sajnálom, hogy nem csatlakoznak hozzánk többen! :( Dehát egyszer csak-csak feléled ez a topic is! Bizzunk ebben! :)
Addig is reméljük, hogy bebabásodunk :!: :D
dezsina
 
 


Jaja.... ma beszéltem az Intézettel és tényleg most van egy hónapos szabin a Forgács.....
Én meg bekaptam valami gombát..... nem viszket, csak ilyen fehér akármik jönnek belőlem, apa kukija meg pöttyös :roll: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


„GYERMEKRE VÁRVA" – CSOPORTOS BESZÉLGETÉSEK PÁROKNAK

Az Ágacska Alapítvány és a Támogatást Születendő gyermekeinkért! Lombikbaba Közhasznú Alapítvány ÚJRA! rendszeres csoportos találkozókat szervez hosszú ideje babára váró pároknak. A csoportot két pszichológus vezeti, akik évek óta dolgoznak ezen a területen a párterápia-családterápia módszerével.

Egy alkalom felépítése a következőképpen néz majd ki: 2 óra pszichológiai „szaksegítség", ezen belül irányított relaxáció, tréningszerű helyzetgyakorlatok a veszteség, önérvényesítés, családi minták témakörökben, majd ezt követően 1 órás önismereti csoportbeszélgetés, ami lehet teljesen szabad, de lehet egy adott témát körüljáró is (pl. érdekvédelem).

Részletek:
1. 2008.10.10. 18.00-21.00

VESZTESÉGEK FELDOLGOZÁSA (vetélések, meg nem született gyerekek vesztesége, pozitív jövőkép, családról szóló vágyképek megváltoztatása)

További Időpont egyeztetés az első találkozón

2. INSZEMINÁCIÓ, LOMBIKOZÁS (Melyik intézményről mit lehet tudni? Mikor hagyjuk abba? Van-e oka a sikertelenségnek? Kilátástalanság, reménytelenség, remények.)

3. NŐI-FÉRFI SZEREPEK (erősítése, újjáépítése, szülői szerepek tisztázása)

4. CSALÁDI ÜZENETEK A GYEREKVÁLLALÁSSAL KAPCSOLATBAN (az eredeti család felől érkező rejtett üzenetek, minták a családban)

5. ALTERNATÍV UTAK (gyerek nélküli értelmes élet, válás, örökbefogadás, a várakozás nehézségei)

6. Kiegészítő alkalom: ALAPVETŐ TUDNIVALÓK AZ ÖRÖKBEFOGADÁSRÓL (feltételei, információ, dilemmák, tapasztalatok)

Az első próbaalkalom élménybeszámolója:
Lelki sík:
http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... =0&thold=0

Egy résztvevő élménybeszámolója:
http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... =0&thold=0

Helyszín: Budapest XI. kerület Csurgói út 26/B.
Részvételi díj: 3000 Ft/fő
Jelentkezés a program vezetőjénél:
Mészáros Krisztina
06-30-951-7989
kriszta@agacska.hu
adric
Budapest
 
 


Zsuzska!
No ez nagyon rossz hír... már mint a gomba! Ezzel csinálni kell valamit! Feltétlen! Nekem 10 évig volt folyamatosan, mire kikeveredtem belőle.. sokat szenvedtem.
De feltétlen kezelni kell, hiszen akármi lehet! Van lehetőséged dokihoz menni? A patikában már lehet kapni ilyen gomba ellenes szereket recept nélkül. De ha apán is látszanak a tünetek, akkor az nem a legjobb. Neki is kenegetni kell :(
szóval egy szó, mint száz: Dokihoz!!!!! :!:
Drukkok, hogy kikászálódj belőle!
dezsina
 
 


Hát vettünk Canesten Kombit. Amit majd máról használok én is. Pé-ig kamilláztam és szerencsére nagyon jót tett....apának meg péntek este óta kenegetjük kukikáját. Szerencsére már nem pöttyös, csak kiszáradt szegénykémnek egy kicsit :oops: :oops: :oops:
Azért holnap délután megpróbálok eljutni az Sztk-ba.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezek olyan kellemetlen dolgok... :evil: de muszáj csinálni velük valamit. Drukkhegyek, hogy hamar elmúljon :!: és látom most vagy félidőben!!!

holnap megyek vérvételre :) a 21. napira. Persze, megint elkezdtem pecsételni :( De remélem, most kiderül a hormonjaimból, hogy miért is van ez igy... :(

ha holnap megjössz az SZTK-ból, kiváncsi leszek, mit írnak fel, írj! Tudod, most jutott eszembe, hogy én használtam még ilyen DM-ben kapható irrigátort, ami a hüvelyflórát teszi helyre (elvileg) Van ilyened?
dezsina
 
 


Nincs...... Sipos a Canesten Kombi mellé nem mondott semmit....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Holnapra mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++
Biztos neked is alacsony a progeszteronod :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gonosz kismalac áthajt a piroson. Megállítja a rendor:

-Kismalac, ez a piros lámpa 5000 forintodba kerül.

-Drága, NEM KELL!

Gonosz kismalac elmegy a fogorvoshoz:
- DOKTOR ÚR, NÉHA IDEGES VAGYOK!!
- De miért?
- MIT MIÉRT???

Gonosz kismalac a doktornál:
- Segítsen rajtam, doktor úr, megrúgott egy teve!
- Hol rúgta meg?
- Hol, hol? Hát a sivatagban!

Két gonosz kismalac áll a tisztáson, megszólal az egyik:
- Húzzá' mán innen!
- NEM HÚZLAK!

Gonosz kismalac aranyhalat süt. Arra jön a jótündér. Odaszól neki:
- Te miért sütöd azt az aranyhalat? Hát kívánhatnál tôle hármat!
- MÁR MEGVOLT...

Gonosz kismalac összeházasodik a jótündérrel. Az anyakönyvvezető
megkérdezi a jótündért:
- Jótündér, akarod-e az itt megjelent gonosz kismalacot férjedül?
Mire a jótündér meghatottan:
- Igen!
- Gonosz kismalac, akarod-e az itt megjelent jótündért feleségedül?
- Nem!

Gonosz kismalacot ébresztgeti az anyukaja:
- Kelj fel kismalac, mindjart fel nyolc lesz!
- NEM LESZ!!!

Gonosz kismalac egy galambot tart a kezében. Simogatja a tollait,
közben becézgeti:
- Tubi-tubi-tubi tubi-tubi-tu...

Egyszercsak fogja magát, kicsavarja a galamb nyakát, majd megszólal:

- ...or not to be!!

Gonosz kismalac rugdossa a nyuszi házát. Nyuszi lekiabál az ablakon.
- Malacka légyszíves ne rugdosd a házat mert lejön a vakolat.
- ŐT IS LERÚGOM!!!

Gonosz kismalac a jótündérhez:
- Kívánság az kívánság. Tessék csak szépen letérdelni!

Gonosz kismalac:
- Egy kávét kérek!
- Hány cukorral?
- SOK A DUMA!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Mizus Veletek? Sikerült dokihoz menni?

Jómagam megjelentem a 21. napi vérvételen és olyannyira szerencsém volt, hogy senki nem volt! Hiába, szabin van a Forgács doki :) és azonnal megszúrt Zsuzsa és jöhettem is :D
Ezen is túl vagyok!
konzi miatt csak augusztusban fogok jelentkezni. Kihúzom szeptemberig, aztán hajrá!
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok !

Már jó ideje nem voltam, mert a rossz hírenk miatt elment mindentől a kedvem.Sajnos donorral lehet kisbabánk, a párom 2. műtéte sem hozzott jó/job eredményt :cry:

Látom Ti azért életbentartjátok a topikot :)
Én augusztus 11-én megy a Forgács tanárúrhoz teljes kiviszgálásra, tudnátok mondani/mesélni ezzel kapcsolatban ? Mire számítsak: milyen vizsgálatok, árak ?

Zsuzska, remélem, jobban vagytok már :!: :!: :D

Lilla is jó régen járt erre :o Hogy vagytok :?: Kiráról vannak újabb képek :?:

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Wepe!
Sajnálom, ami Veletek történt... :( Biztosan nehéz feldolgozni ezt az eseményt! Kivánom, hogy minnnél hamarabb legyen kisbabátok!
Én 2006 óta járok a Forgács tanárúrhoz. Mivel én minden kivizsgálási anyagot vittem magammal, sajnos azt nem tudom megmondani, hogy azok a vizsgálatok mennyibe kerülnek. Jómagam kihasználtam a TB adta lehetőségeket és annak terhére készíttettem el a vizsgálatokat, illetve az inszeminációkat is.
Nekem volt petevezetékátjárhatósági vizsgálat, homonvizsgálat, UH. Másra nemigen emlékszem, mert ezek a vizsgálatok 2003-2004-2005 ben voltak...
A konzultáció díja 11000 Ft.
Neked, még nem volt semmilyen vizsgálatod? Ha kiváncsiskodhatom, akkor hogyan kerültél a Forgács Intézetbe?

Zsuzska!
mizu?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragusztok meg, amiért hirtelen beleírok a topikba. Már régóta olvasgatom a hozzászólásokat, de csak most szántam magam arra, hogy csatlakozzam Hozzátok. Mi a férjemmel szintén a Forgács Intézetbe járunk, legközelebb augusztus 14-én megyünk egy újabb konzultációra. A 6 inszemináción már túl vagyunk, ahogy a helyzet is mutatja, eredménytelenül. Ezeket máshol csinálták. A Forgácsban már megvoltak a vérvételek, spermavizsgálat, a következő konzultációra augusztus 14-én megyünk, ahol az eredményeket is megmondják, aztán remélem, hogy hamarosan elindulhat a stimuláció. Tudtok esetleg valamit arról, hogy most körülbelül melyik hónapra adnak időpontot lombikra?

Kívánom Nektek is, hogy mihamarabb babátok legyen.

Üdv,

Ladiva
Vendég
 


Szia Wepe!
Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Biztos nehéz feldolgozni. De kívánom, hogy minél hamarabb találjatok megfelelő donort és jöhessen a kicsikétek :!: :!: :!: :!:
Addig is ölelés!!!!
Hát amire emlékszem, apa népszámlálása 4500 ft volt, az átjárhatóságim 25ezer. Egyenlőre másért nemkellett még fizetnünk, csak a agyógyszerekért a gyógyszertárban :shock:

Dezsina!
Hát a dokiig nem jutottam el tegnap....
Iszonyú álmos vagyok és lusta... de elkezdtem használni a Canesten Kombit..... Elaludtam a tegnapi rendelési időt..... most is tudnék aludni.... remélem, okkal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Üdv Ladivia!
Neked is azt kívánom, hogy mielőbb sikerüljön bebasásodni!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ladiva!
Üdv a kis csapatunkban! :D
Nekem is ugyanigy volt, hogy máshol csináltattam meg az inszemeket (mind a 6-ot) és utána mentem a Forgácsba!
Idén óta volt valami törvényi változás, és ezért nincs várólista! :D :D :D Elméletileg akár rögtön lehet menni. :)
Amúgy akkor elméletileg egyikötöknek sincs semmi baja :) Ugye?
írnál valamit még magadról? Mióta próbálkoztok?

Zsuzska!
Biztos volt oka, hogy elbóbiskoltál :D Már jobban vagytok! :)
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Sajnos nem vagyunk problémamentesek. Már kicsivel több mint egy éve próbálkozunk, de úgy jó háromnegyed éve derült ki, hogy a férjem mintájával probléma van. Azonnal ment andrológushoz, vizsgálták össze-vissza, kiderült, hogy a hormonjai jók, nincs baktérium, gomba és vírus a mintájában, csakhát kevés a spermaszám és lassabban mozog a kelleténél. Így hát szinte azonnal kerestem egy meddőségi szakembert, hogy vizsgáljon ki engem is, nem akartam az időt húzni, hiszem természetes úton szinte semmi esélyünk nem volt.

Nálam minden oké volt, a petevezetőim átjárhatóak, a hormonjaim jók, úgyhogy elkezdtük az inszemeket, sajnos sikertelenül. Időközben viszont elkezdtem nézegetni a meddőségi centrumokat és úgy láttuk jónak, ha inkább egy ilyen intézménybe járunk, annál is inkább, mert a dokim, akinél az inszemeket csináltuk átszerződött egy olyan intézménybe, ahol a lombik nem TB támogatott. A Forgács Intézetet találtam a legszimpatikusabbnak. A személyes találkozásban sem csalódtam, mindenki kedves volt. Az eddigi leleteink többségét elfogadták, mert egy évnél nem régebbiek, de a hormonokat természetesen újra kellett csinálni, meg a spermavizsgálatot is is. Augusztus 14-én megyünk újra konultációra, aztán ott majd kiderül, hogy mikor kezdhetjük el a lombikot. Őszintén szólva már nagyon várom. Remélem, hogy sikeres lesz. És örülnék, ha valóban lehetne azonnal indulni, bár gondolom, hogy elég sokan várnak lombikra, felkészülök a várakozásra.

És Nálatok miért kellett inszem és lombik? Mi volt nálatok a baj?

Bocs, hogy hosszú lett.

Üdv, Ladiva.
Vendég
 


Dezsina!

Azt esetleg meg tudod mondani, hogy mi a tapasztalat a Forgácsban: beültetés után adnak valami igazolást, vagy bármilyen papírt, amivel egy-két hétre kiír a háziorvos, vagy elég egy beültetés után csak pár napot pihenni?

L.
Vendég
 


Ladiva!
:? hogy a csudába kellett inszemezni, ha apa katonái nincsenek a toppon :roll: :? Ez furi. A lényeg, hogy túl vagytok rajta, és jöhet a lombik. :D
Nálunk semmi baj nincs. Apa is és én is jók vagyunk. (voltam már kétszer spontán terhes és egyszer elindult az egyik lombik is :( )Talán most sikerül :) Az inszemet azért kezdtük, mert akkor már 3 éve nem sikerült és gyorsan lezavartuk, hogy mehessünk lombikra. Annak ellenére, hogy még nincs saját baba a kezemben, nagyon meg vagyok elégedve! :D úgy érzem jó kezekben vagyok, és tudom, hogy sikerülni fog! :!:
Ha a konzi után rögtön indulhatsz, az azt jelenti, hogy a köv. hónap 3. és 21. napján vérvételre kell menni. Van olyan, hogy akkor a 21. nap kezdődik a stimu, de lehet, hogy a doki vár még egy hónapot és utána kezdhetsz. Nekem eddig long protokolom volt mindig. az a ciklus 21. napján kezdődék és 3 hét múlva (kb) beülti!!!! Akkor már rettentően felgyorsulnak az események.
Én különböző képpen pihentem a beülti után. Előszösz két hét. az hülyeség. mert nem csinálsz semmit és megőrülsz a várakozásba!. Aztán 4 napot vettem ki. Az tök jó volt, mert elfoglaltam magam. és akkor el is indultak, de elmentek :cry: Utána már csak 1-1 napot vettem ki. Irodai munkát végzek és neke az jött be, ha el tudom foglalni magam. Otthon nem bírom, mert a várakozás a legnehezebb szakasz. Őrjítő.
Papirt sosem kértem, hogy kiirjanak. Azt hiszem, azt a házidokitól kell kérni, de megmondják, ha megkérdezed. Bátran kérdezz! Akármit!
Jómagam októberre tervezem az akciót! (amúgy örültek most neki, amikoris lemondtam az augusztusit! Elhalasztottam. Lehet, hogy most a szabik miatt az ősznek jobban örülnek)
na? én is hosszú voltam?
vonalzó?
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Hát igen, mi is megkérdeztük annak idején, hogy miért kellett az inszem, ha eleve esélytelen volt, de a válasz az volt, hogy a férjem értéke még pont azon a határon van, amivel még lehetett inszemezni. Mindegy, azon is túl vagyunk, csak kicsit sajnáltam rá az időt.

Mivel nekünk még ez lesz az első lombikunk, ezért most még azon jár az agyam, hogy hova tegyem a szabit, írassam-e ki magam, vegyek-e ki fizetés nélküli szabit, stb., bár az inszemre is azt hittem, hogy valami "hihetetlen" beavatkozás lesz, aztán végül is nem volt semmi extra. Lehet, hogy túllihegem a lombikot is. Az az igazság, hogy én is irodai munkát végzek (személyi asszisztens) és a főnökömtől néha a hajam égnek mered, na nem azért, mert olyan kíméletlen és nehéz ember lenne, hanem mert mindig kitalál valami olyasmit, amit a föld alól kell megszereznem, úgyhogy nekem valószínűleg inkább a pihenés tenne jót, nem a munka. Már elképzeltem, hogy sokat fogok sétálni, TV-zni, gyertyát önteni, jókat enni... Majd megkérdezem, hogy hogyan is mennek ezek a dolgok.

Az mitől függ, hogy long vagy short protokollt alkalmaznak? Ja, még kicsit tartok a magam szurkálástól is, mondd, hogy nem olyan vészes, bár a cél kedvéért nyilván mindent bevállalok.

Vonalzó? Majd ha már többet tudok, akkor kreálok egyet.
L.
Vendég
 


Sziasztok!

Csajo, végre pörög ez a topic is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát még mindig iszonyat álmos vagyok, ráadásul a csokin, a fagyin és a szexen kívül nem igen tudok gondolni másra :oops: :oops: :oops: :oops:

Kitartást mindkettőtöknek a lombikhoz :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
remélem állapotos vagy! :D Ezek igazán jó jelek! :lol: Gyerünk! Gyerünk!
dezsina
 
 


Köszike!
Már nagyon várom,hogy 10.DPO körülre érjek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
nézem a görbédet és igen jónak mutatkozik! Drukkolok! Hátha nem is kell menni a Forgácsba!
dezsina
 
 


Köszi Dezsina!

Másnem egy uhura, hogy a Tanár úr is lássa, mihez segített hozzá minket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy így idepofátlankodok. Igaz én nem a Forgács intézetbe járok, nem is arrafele lakok. de nálunk is hasonlók a problémák. Apa katonái nem megfelelőek. Két hét múlva lesz átjárhatóságim. Nagyon félek tőle. Amúgy nálam minden ok, sőt a férjem hormonjai is. Nem adtak neki semmi gyógyszer, egyből adtak időpontot lombikra decemberre. Amúgy ezt hétfőn tudtuk meg. Mikor mondták, észbe sem kaptam, egyből igent mondtam a lombikra, pedig lelkileg még nem készültem fel rá. Decemberig lesz időm. Félek a fájdalmaktól. Ja, decemberig inszemet javasoltak, "amennyi addig belefér". Hát, nem tudom, hogy apa katonái elegek-e hozzá.
Nálatok milyenek a kattincseredmények? És a forgácsba milyen értéktől csinálnak inszemet?

Kép
p__lilla
 
 


Szia Lilla!
örülünk, hogy ide jöttél!
Igazából inszemnek csak akkor van értelme, ha átjárhatóak a petevezetékeid! És apának van annyi katonája, (és itt a pontos számot nem tudom) hogy elég legyen a megtermékenyítéshez! Furi, hogy elküldenek inszemre :? ha mégis elmentek, ajánlom, hogy államiba csináltassátok meg, ha spórolni kellene, mert a TB támogatja, de vannak olyan intézmények, ahol nem (pl. Forgács,Káli)
A petevezeték átjárhatóságitól ne félj! Ki lehet bírni!
ha van még valami kérdésed, akkor írj, hátha segíthetek valamit... :)
(én is ikrekre hajtok :lol: :lol: )
dezsina
 
 


Szia Lilla!
Hát én ehhez nemigazán tudok hozzá szólni, mi még spontánkodunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az átjárhatósági meg tényleg kibírható, de szervezet függő a dolog.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina, Kuzsanna
Köszi a hozzászólásaitokat.
Állami intézménybe fogják csinálni.
Az átjárhatóságit is, így röntgenes lesz. Holnap megyek megbeszélni a dokival az időpontot.

Dezsina: Drukk az ikrekhez. Nem félsz a lombiktól? Nektek csináltak/csinálnak inszemet? Hány babát kérsz vissza a pocidba?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Drukk az ikrekhez!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: