Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bonya férje köszönjük a híreket.
Küldöm nektek a babatapasztó energiákat :lol: :lol: :lol:
Minden rendben lesz :lol:
Kicsikéket láthattátok beültetés előtt?
Az első uh kép megvan?
Úgy izgulok értetek :oops: 8) :lol:

Melánia örülök, hogy rendeződött a táppénz dolog.
Látod minden megy a maga útján :wink: :lol:
Szerintem ne rágd magad ezen a hálapénz dolgon.
Sajnos lesz még alkalom ebben az életben, hogy fogsz neki adni.
Nekem, anno a nőgyógyászom nem fogadott el tőlem pénzt a Kaális vizsgálatok miatt, mert Ő nem tudott nekem segíteni abban, hogy anya legyek.
Én kellemetlenül éreztem magam, Ő meg maximálisan segített nekünk.
Nem csak a pénzért rendesek és kedvesek az orvosok.
Ők is emberek és vannak érzéseik. Tudnak együtt érzőek lenni

Monic csak a 20. héten :shock: :?:
Hát, nem csodálom, hogy mentek korábban 4D-re :wink: :lol:
Majd kérünk képeket :lol:

Kisbuta veled mi újság?
Hogy álltok?
Elkezdted a Gonal-F-et?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok,

Mr Bonya,

nagyon szépen köszönjük a híreket, nagyon drukkolok, hogy minden redben menjen. Amikor nekünk volt a beültetés az én férjemből is bejárónő lett :wink: És nagyon ügyesen csinálta (mondjuk azóta sem... :oops: )
Bonyának ölelés, babaragi és pihenjen nagyon sokat :wink:

Melánia,

én akkor szoktam hálapénzt adni a nődokimnak ha csinál valamilyen vizsgálatot. De ha egy héten kétszer csinál vizsgáltatot akkor is csak egyszer adok. Azért mert adott neked egy papírt nem kell adni semmit szerintem.
Hát, a poci látszik már de nem gigantikus méretű, egy-két héttel ezelőttig senki sem látta még a pocakot (rajtam kívül).

Móni,

nálunk a 20. héten szokták, nekem is furcsa. Majd rakok képeket. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

Köszönöm hogy megírtátok a véleményeteket! Sokat segített.
Az elöző dokimnak én is hetente 2-szer hordtam a pénzt./dehogy minek?/ Több kárt csinált mint hasznot sajnos.

bonya és férje:drukkolunk nagyon.Igyad a sok folyadékot.Én is hiperstimus szoktam lenni.lletve voltam a doktorúrnál.Dokinő erre már nagyon figyel.2naponta nézi a véreredményem ez miatt.Én jövőhét szerdán megyek uh-ra.Remélem minden rendben lesz. De most rajtatok a szemünk.Drukk nektek és babatapik.

monic:az a 80-as szám azt jelenti,hogy ekkor születtél? Mert én is.Nem igazán értek még a pocaklakós vizsgálatokhoz de neked is nagyon szoritok.Tudod már a kisbabád nemét? ár ha akarod tudni persze.

Kép
Kép
melánia
 
 

 
 

I.móni:szuper az időjárás lehet menni sétáln! Remélem kihasználjátok! :lol:
Csajok:képzeljétek,hogy nem igazán vagyok jól a fogigátlótól.Miután este beveszem hányigerem lesz.Pedig szedtem 5 évig anno de nem ezt.Azzal nem volt semmi problémám.Úgyhogy esténként megszenvedek az elalvással.

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok!

meli: én sose adok hálapénzt. Ha magánrendelésre megyek, ott megmondják, hogy mennyibe kerül, és számlát is adnak általában. Máshol, nem adok pénzt.

bonya: nagyon drukkolok++++++++

rólam: tegnap voltam vérvételen, néhány hematológiával kapcsolatos volt, ami korábban kimaradt, ill. általános vérvétel. 5 kémcső vérem lett oda megint. Ma megyünk megbeszélni a kaáliba a férjem eredményét.

katica
katica30
 
 


Katica,

drukkolok nagyon a Kaálihoz és persze a véreredményekhez is. Öt kémcső vér rengeteg. :roll:

Melánia,

még nem tudjuk a baba nemét, de nagyon szeretnénk már tudni. :wink: Legkésőbb okt 15-én a 4D-n minden kiderül.
És igen, 80-as vagyok, 1980.03.15.
Fogigátló témában nem vagyok otthon, a hányingert sajnálom (legalább gyakorolsz a terhességi hányingerre)

Móni,

nemrég kérdezted az AFP-t és képzeld, hogy megjött ma az eredménye és tökéletes. kedden reggel viszem a dokimnak, és lehet, hogy délután meg is lesz a 18. heti uh. Már nagyon várom.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: köszi. 5 kémcső még nem sok, volt már, hogy 10-zel vettek tőlem.
örülök, hogy jó lett az eredményed.

katica
katica30
 
 


Katica,

10 kémcső? :shock: Az rengeteg. Akkor az 5 tényleg nem sok a 10-hez képest. Drukkolok, hogy jók legyenek az eredmények
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok,
nem vesztem el, olvaslak titeket, csak el voltam havazva.

Bonyáék!
Drukkok mennek! ++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica,
hát nem semmi ez a vérvétel! Remélem ezzel előrébb juttok.

Melani,
na látod, nem volt nagy dolog :)
Hálapénz. Én sosem tudom. Tapasztalataim szerint sajnos Szegeden a nőgyógyászok 99,9%-a elvárja a pénzt, persze ha máskor szoktál neki adni, akkor ezt szerintem nem bánja, hiszen még vissza fogsz hozzá menni.
Egy nagyon gáz tapasztalatom: mikor anno sürgősséggel kerültem be a női klinikára, és nem volt ott választott orvosom, senki nem volt hajlandó megoperálni, pedig tényleg sügősségi eset voltam. Ha nincs valakinek dokija, az osztályos orvos dolga lenne a műtét, de ő sem volt rá hajlandó, végül szereztek a nővérkék egy dokit, aki megcsinálta, sőt utána sem fogadott el pénzt. (Utólag bevallotta, hogy azért lett nőgyógyász, mert gimis korában egyszer a szeme láttára esett össze a matektanárja és meghalt. Méhen kívüli terhes volt. Hát ez a doki azóta is a szívén viseli, hogy a nők ne haljanak meg csak úgy. De ő a kivétel, a többi leszarja, amíg nem kap pénzt.)

Monic,
jó babásodást! Kíváncsi vagyok az uh eredményekre, tessék jelentkezni!

Móni,
neked meg jó babázást, és tessék jelentkezni. Gondolj bele, mi lenne, ha csak addig lennének itt a népek, amíg sikerül, utána meg ittmaradnának magukban azok, akiknek még nem sikerült. Nagyon depisek lennénk nélküled!

Magamról: voltam vvt és uh. Az ösztradiol tökéletes, jobb oldalt egy nagyobb és néhány kisebb, baloldalt 10 kisebb petike érlelődik, csütörtökön kell újra menni, mert még nem lehet tudni, mennyi tüszőre számítsunk.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

kisbuta:hát én is kiváncsi leszek,hogy ebből a long protokollból mennyire leszek majd okos.Mert ugye nncs hozzá tapasztalatom.A rövid protokollhoz ugyebár már nagyon értek.Átéltem már 6-szor.Még leírni is sok. De a te sejtikéid jól hangzanak! Hajrá,növeszgesd őket szépre!

Katica:hogy vagy? Mi volt dokinőnél?

monic:az szuper ha minden rendben!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Melánia ki is használtuk.
Egész nap csavargóban voltunk, csak este jöttünk haza :lol:
hányinger :lol: remélem, hogy 3 hónapon keresztül melléd szegődik hamarosan :wink.

Kisbuta ez jól hangzik.
Növögessenek csak szépen :lol:

Monic örülök a tökéletes eredménynek :lol: :lol:
de jó, hogy hamarabb lesz uh

Katica mi volt a Kaáliba tegnap?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Móni,

ma is szép az idő, úgy tűnik, hogy ideért a vénasszonyok nyara. Bezzeg amikor 3 évvel ezelőtt házasodtunk nagyon sz...r idő volt :?

Katica,

mi újság? Mi volt tegnap?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic boldog házassági évfordulót :lol: :lol:

Bonya hogy vagy?
Fekszel még mindig vagy már mersz egy kicsit mozogni?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,

köszönjük szépen :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok!

Én Bonya barátnője vagyok. Bonya még mindig fekszik, de jól van. Nem mozog sokat, csak a vécéig megy ki. Gyűjti az erőt holnapra, mert holnap megy Szegedre. Uh lesz a hyperstimu miatt, meg prolaktinszint ellenőrzés. Reméljük minden rendben lesz.

Ő diktálja :lol: :lol: : köszönjük a "babatapikat!!![b]" :lol: :lol:

[b]Monik!
gratulálunk a házassági évfordulóhoz! :lol:

Móni az embriókat nem mutattákmeg transzfer előtt, az uh kép megvan, igaz nem látok rajta semmit. :lol:

Melánia köszi a drukkot! Jövő hét szerdára pedig mi szorítunk nektek nagyon!

Katica! Köszi neked is a drukkot! Várunk a hírekkel!

Kisbuta! Köszi a szurkolást! Holnap elvileg találkozunk a Kaáliba, mert én is megyek. Miről ismerhetlek fel? Ha fennt vagy az iwiw-en, küld el privátban a neved,és megkukkantjuk egymást

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

annyira aranyos emberekkel vagy körülvéve, a férjed is nagyon ari és a barátnőd is. Fekszel a babák miatt és mégis tartod velünk a kapcsolatot. Nagyon ügyes csajszi vagy :wink:
Holnapra nagyon nagy drukkok neked+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kisbuta remélem jó sokat számol össze a doki :lol: :lol: :lol:
Jelentkezz kérlek ha végeztetek :lol:

Bonya nagy drukk mára.
Minden rendben lesz. Nyugi.
Nagyon-nagyon szorítok nektek :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

Akkor én most lemaradtam? Hiperstimu?
bonya:miért hiperstimud van? Sok folyadékot igyál!!!!! Anno nekem ezt nem mondták és punkció utánni este nagyon rosszul lettem.Másnap infúzióztak.SOK FOLYADÉK!!!!!
SZORÍTUNK!!!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok!

bocsi, kicsit elveszve vagyok. mióta elkezdődött az egyetem, és most pótolnom is kell, ahogy jópár napig nem voltam. de haladok vele....

bonya: drukk+++++

kisbuta: hajrá tüszők!

monic: boldog évfordulót!

meli: drukk neked is+++++

rólam: semmi érdekes nem volt a kaáliban, azért is nem írtam róla. majd jövőhét kedden megyek prolaktin ellenőrzésre.


katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Móni! :D
jó sok tüszőt számoltunk, jobb oldalon van 6 db 10 feletti, bal oldalon meg több mint 10 db. Szombaton kell újra menni, és drúr azt mondta, hogy ma pajzánkodhatunk utoljára apával... :oops: :roll: :lol:

Katica,
kitartást a pótlásokhoz!

Találkoztam Bonyával a Kaáliban reggel, tőle is vettek vért, aztán nem tudom, mi lett vele, remélem jelentkezik vagy ő vagy a férje, vagy egy barátnője.

Melani,
itt is :D , nem felejtettem el, küldöm priviben a tippeket.

Kép
kisbuta
 
 


Monic,
boldog évforulót :!: (és hogyne lenne boldog hármasban... :D )

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Megjártam ma Szegedet.
Vérvétel után rögtön mentem Uh-ra és utána haza is küldött a dokinő és du-án kellett vissza telóznom a prl eredményért.
Uh: a hyperstimu mindig fenn áll , de ügyes vagyok a sok folyadék és fehérje miatt nem kellett infúzió.
Prl.: le ment ez 3 nap alatt így most reggel 1/2 tbl és este 1tbl. kell szednem
Nem tudom az Ő értéktartományukat miben dolgoznak.
2x1 tbl melett 3,4 volt 5 napig nem ettem 68,64 és most 3 napja eszem 2x1 tbl 2,8 lett Szerinte 15 körül kéne tartani. Ezértlesz most 1/2-0-1

Taliztam Kisbutával, nagyon aranyos csajszi.
Tök jó volt megismerni.
Örülök a jó eredményéert csak növeszgesd a kis tüszőket.

Ha nem haragszotok most nem írok külön -külön mindenkit csókolok.

Fekszem le , mert ma megtúráztattam a kicsiket.

Olvastatni foglak benneteket minden nap , de én csak ritkán fogok most jelentkezni.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Kisbuta,

drukkolok, hogy szép nagyra nőjenek a tüszők :wink:

Bonya,

pihenj sokat. Szerintem a kis túra nem ártott a kicsiknek, szépen meg fognak tapadni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok!

bonya: drukk+++++

kisbuta: köszi. tüszőnövelő drukk+++++

katica
katica30
 
 


Sziasztok,
Bonya ++++++++++

Én voltam vvt és uh, hétfőn megint megyek, talán szerdán lesz a punkció.

Katica, Monic és Móni,
Szép napot!
(Móni, Gérti nem jött még rá, milyen aranyosak a meztelencsigák ebben a vizes időben.)

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

bonya:babaragik mennek!++++++++++++
Kisbuta:na és van sok szép sejtike? De jó már itt tartasz.Drukk.

monic:te kihez is jártál? Mesélhetnél hogy s mint történtek az események amikor kismami lettél.Lombik kezdés elejétől.Milyen szurikat kaptál,mennyi sejted lett stb.

I.móni:te is mesélj! 3 lombik után teljesen feladtad? Nem is akartátok már megpróbálni?

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a csend most hétvégén is!

Édesek vagytok nagyon köszike mindenkinek a drukkokat és a babatapikat.

Jól érzem magam kicsit szurkálgat az alhasam, remélem ez csak is a beágyazódást jelenti.
Cicik feszülnek , de az lehet az Utrótól is.

Pihenkélek sokat , de azért teszek-veszek lightosan.

Kisbuta csak növeszgesd szépen a tüszöcskéket!

Ne hari, hogy nem írok külön -külön mindenkinek ,ezer csók és jók legyetek.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok Lányok!

Merre vagytok???? :cry: :cry: :cry:

Egy jó tanács az Utroval kapcsolatban!

Nekem is furi volt előszőr a történet.

Nos a transzfer napján vitte magammal, de nem tudtam , hogy van rá mód , hogy Ők felhelyezzék a transzfer után, így csak szépen lapult a táskámban.
Du.-án amikor a dokinőval beszéltük meg a továbbiakat kérdezte, hogy mizújs az utróval ugye felhelyeztem a déli adagot.
Mondtam , nemerre nagyon kétségba esett és mondta azonnal vegyem be, de hát ezek hüvelykúpok.

Mondta ne aggódjak az orális- szájon át szedhető is totál ugyanez csak nem forgalmazhatják úgy , hogy hüvelyi és orális.

Furcsán néztem rá , de bevettem előtte a 3 golyócskát.

Csütörtökön mikor voltam nála , írt fel megint hüvelyi golyókat és kértem írjon fel szájon át is egy dobozzal.

Ne sértődött meg a kételkedésembe , hanem mondta így legalább megnyugszom , hogy majd meglátom teljesen ugyanazt relyti a doboz.

Nos ez valóban így is van.

Tehát ha véletlen nincs rá alkalmatok , hogy felhelyezzétek nyugodtan vegyétek be egy kis vízzel szájon át.
Az a lényeg , hogyvalahogy a szervezetbe jusson a progeszteron.

Persze hüvelyiben jobb a hatás , de előfordul olyan helyzet , hogy nem tudsz vlel 2 órát feküdni , mert akkor kicsorog , akkor inkább supsz be a szájba.

Amúgy jól vagyok, sokat pihenek , de sokat vagyok fent is ,persze ne mélyülök bele a házi munkákba.

Pusszantás
További szép napot nektek!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok.

bonya:ezt én tudtam mert amikor nem volt beültim akor szájon át kellet szednem az utrot levezetésképpen.Csak azt nem tudtam hogy ők felrakják ott.Na mindegy viszem magammal ezentúl és beveszem majd én is.
Izgulok csajok szerdára.Remélem ez a öztivérzés nem zavar bele a stimuba majd.
bonya:pihengélj! Növeszgesd a babókat.

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli,
Édes vagy klassz , hogy tudtad!
Azért írtam csak ezt le , hogy a hüvelygolyót is nyugodtan megehetitek, ne tartson vissza a neve senkit.

Kicsit türelmetlen vagyok lassan tellenek a napok.
13. hétfő még soká lesz a tesztelés napja.

Kismamik , mikor kezdtetek el érezni tipikus jeleket?

Székrekedéssel nem szenvedtek?- vitamin és az utro miatt-

Én már a glicerin kúpnál, levolac és szilva lekvár, meg időnként beöntésnél tartok.
Első napokban még keserűsót is ittam , de nem hatott meg.

Várom az ötleteket!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Bonya, drukkolok a tesztedig, nekem valszínűleg aznap lesz a beültim.

Szombaton tudjátok, visszavettünk a gonalból, erre nem stagnált az estradiol, hanem brutálisan lezuhant, úgyhogy most újra emeltünk a gonalon, holnap este repesztek, és csütörtök reggel punkció.

Melani,
a foltozgatáshoz nem értek, de drukkolok.
Mikor viszont apa megtudta, hogy többen foltozgatnak néhány lombik után, azt mondta, ha ez nem sikerül, akkor hosszabb szünet következik, mert nem akarja, hogy kikészüljön a hormonrendszerem.

Kép
kisbuta
 
 


Ja, és Bonya,
igaz, már a Kaáliban is mondtad a progeszteron-kúpos eseted, de nagyon jó, hogy szóltál, mert nekem jól jött volna ez az infó már az előző lombikomnál is, és félő, hogy most is hasznát fogom venni.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

kisbuta:ezt most bocs de nem értem.A te párod tudta meg hogy sokan foltozgatnak? Nem a dokiról van szó ugye? Nekem ez a fogigátló tett be.
Egyébként bocs de tényleg össze vagyok zavarodva de ma tudta meg hogy a gyerekkori barátom és szerelmem balesetbe meghalt pénteken Szegeden.
Trolibusz elütötte kismotorral.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melani,
nagyon sajnálom, részvétem. Borzalmas az ilyen. :cry:

tőlem tudta meg a párom, mert beszéltünk róla. Azt mondta, ha így összezavarhatja a stimu a hormonrendszert, akkor a következő előtt szünetet kéne tartani, hogy kiheverje a szervezetem. Tudod, az látszott, még a drúr se látott ilyet, hogy ekkorát zuhanjon az estradiol két nap alatt...
Kicsit, vagyis nem kicsit, aggódom...

Kép
kisbuta
 
 


Meli,
részvétem, szörnyű balesetek történnek mostanában.
Mint ez a mai vonat baleset, lift lezuhanás, stb.
Szörnyű dolgok!!!

Kisbuta,
ne izgulj bizti minden rendben lesz.
Szépen növögetnek a petikék és csütörtökre szorítok!
Ne felejtsd a vizet és a kekszikét.
Ja megha van otthon Progi szuri vidd magaddal 4 amp.
Ha tudtam volna , hogy punctió után itt ezt adják akkor én vittem volna , mert van pont 4 ampulával.

Lányok merre vagytok?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok,

nagyon el vagyok havazva mostanában azért nem tudok sűrűn jönni :oops:

Bonya,

nagyon szurkolok neked! Nekem semmilyen tünetem nem volt, minden ugyanolyan volt mint a sikertelen 3 évben. Viszont én tesztet nem csináltam, hanem vérvételre mentem a 12. dpo-n.
Én a beültetéskor miután kiengedtek a pihenőből azonnal mentem a wc-be és feltettem a hüvelykúpokat, meg is lettem érte dicsérve, hogy nem hagytam ki. És igen, szájon át is lehet szedni.

Melánia,

részvétem a barátod miatt :cry:
Nagyon szívesen leírom neked a lombikom történetét, de most nincs időm. Remélem hamarosan meg tudom tenni. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kisbuta,

nagyon drukkolok a punkcióhoz++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én itt vagyok.

bonya:bocsi a progi szurit elfelejtettem megírni a múltkor de nem gondoltam hogy van neked otthon.

Kép
Kép
melánia
 
 


kisbuta:én ehhez a hormonokhoz nem értek de biztos mondott neked valamit a doki erre?
Hogy mi várható?????

Kép
Kép
melánia
 
 


ja,köszönöm a részvétet.De inkább a családjára gondolok.Van egy 3 éves kisfia.

Kép
Kép
melánia
 
 


Monic,
igazából én sem érzek semmit, de lelkileg azt érzem, hogy itt van velem a két kis pocaklakó.

Miért is ne pont most sikerült eladni anyósomék házát Kalocsán és most ennek a gondjait , költözködést nekünk kell intézni.
Nem hiányzik ez a pakolászás , majd próbálok jó kis csapatot összehozni a segítségnek.
Persze az idegeskedés most nem hiányzik, delegalább jó kis edzett lurkók lesznek.

Meli,
édes vagy persze nem tudhatad , hogy van itthon.
Azért írtam meg hátha van akinek van és akkor Ő tudja vinni, nem kell megint megvennie.
Igaz nem azon az 1600.- -on múlik.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

nem baj, ha a házeladás eltereli a gondolataidat, viszont a pakolászást csak nagyon óvatosan ajánlom.
És ha nem érzel semmit nem gond mert én annak idején a doktorúrnak is mondtam kétségbeesetten amikor megkérdezte, hogy hogy vagyok, hogy nem érzek semmit, aztán rá egy órára közölte velünk az örömhírt. :wink:
Tesztet azért nem csináltam, mert az utóbbi három évben már annyit csalódtam a tesztekben és sokat sírtam felettük, hogy most biztosra akartam menni, és a vérvétel ki is mutatta Pindurkát.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekem azt mondta a dokinő , hogy a beültitől számolva 2 hét múlva csináljak tesztet és utána hívjam Őket az eredmény miatt.

Akkor fognak időpontot adni HCG-re?

A receptiós hölgy azt mondta , hogy ha pozitív a teszt akkor a 6. héten hívnak majd Uh-ra. Furcsáltam is , hogy nem mondta a vérvételt.

Igen jó , csak sokat idegeskedek miatta , tudod én egy szervező tipus vagyok és szeretem ha tudok irányítani és minden rendben megy, meg van mindennek a helye, ahogy én eltervezem.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok lányok!

Vagyok én is csak nagyon rossz hétvégém volt.
Pénteken kísértük utolsó útjára az unokaöcsémet és elég nehezen szedtem/szedem össze magam.

Bonya drukkolok
A doktornő nem szeret vért venni, nem tudom miért.
Az urtrot én is tudom.
A költöztetés miatt ne idegesítsd magad.
Ez is csak eltereli a figyelmedet.

Kisbutaneked is drukkolok.
olvasom, hogy csütörtök lesz a leszívás napja.
Nyugi, minden rendben lesz.

Melánia a harmadik sikertelen után én meg akartam halni :oops:
Bezárkóztam a lakásba, nem beszéltem senkivel. Még a páromat se akartam látni.
Megérezte, hogy gond van és időben hazajött. Gyakorlatilag kivette a kezemből a gyógyszereket.
Hosszas beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy szüneteltetjük a gyerektémát.
Elkezdtük szervezni az esküvőnket.
Én közbe felvettem két akupunktúrás kúrát.
Az esküvő utánra terveztük a következő lombikot.
A nászútról csodával határos módon hárman jöttünk haza de sajnos a 6. héten elvetéltem.
Összeroppantunk ismét de ott volt a halovány remény a spontánra.
Időközben felköltöztünk pestre és az új munka meg költözés miatt csak januárban vagy februárban szerettük volna felkeresni az intézetet vagy legalább egy specialistát.
erre már nem volt szükség.
2007 január 13.-án + lett a teszt. Majd január 18.-án hallhattam a kicsikém szívdobogását.
Nincs annál szebb hang a világon :lol:
Akkor már 7 hetes volt a kis drágám :lol:
2007.09.09.-én pedig rekordgyorsasággal megszületett 15:35 perckor Grétacica :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,

megható a történeted, ti is megszenvedtetek a pici lányért :wink:

Bonya,

Nekem felajánlotta a Doktor Úr a vérvételt a beülti utáni 12. napon és én éltem a lehetőséggel. Akkor a teszt még nem igazán mutatta volna ki. A tesztelésnek azért mondják a beülti utáni 14. napot.
Viszont a másik topicban van egy lány akinek a tesztje tejljesen nega lett és elment vérvételre, ami kimutatta a babát. Azonnal progi szurikat kapott mert alacsony volt a hcg-je, de teljesen jól van azóta is, 9 nappal előbb fog szülni mint én. :wink:
És olyan lány is írt akinek a tesztje nega lett inszem után de még aznap bement Pestre a Kaáliba vérvételre és a vérvétel kimutatta a babát, aztán kiderült, hogy 3 babája lesz (bár azt hiszem, hogy egyiket elvették azóta).

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Móni,
őszinte részvétem, úgy látom most senkinek sem felhőtlen a hete.

Szegénykém Ti is végigjártátok a hadak útját elég rendesen.
A lényeg, hogy nem adtátok fel és igen remény mindig van és lám el is jött a Ti időtök is a kis CSODA KINCSECSKE-Grétike.

Látjátok Lányok , ezért nem szabad feladni!!!

Monic,
érdekes történetek, köszike , hogy leírtad .


Most éppen a fuvarozót szervezem, hogy anyagilag jól jöjjünk ki.

Közben meg már jár az agyam , hogy mit hova tudunk elraktározni.
Egyenlőre nincs szükségünk a bútorokra , mert be van rendezve a lakásunk, de majd szeretnénk családi házat venni és oda jól jönnek ezek a cuccok.

Tegnap lementem a garázsba , mert kíváncsi voltam apa miket hozott haza a háztól ( minden nap azért Ő szorgosan csomagolgat össze és elhoz pár dolgot), mire feljöttem a 4.emeletre szépen leugrott a vérnyomásom se kép -se hang és alig birtam az ágyik eltapogatózni, mert arra sem volt erőm , hogy szóljak a férjemnek , mert Ő közben bement a konyhába.
Fal fehér lettem , teljesen kétségbe esett, de hamar rendbe jöttem.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


sziasztok!

bonya, kisbuta, meli: drukk+++++

meli: részvétem. én is hallottam a hírt, szörnyű!

móni: részvétem.

rólam: ma reggel voltam a kaáliban prolaktinellenőrzésen, délután megyek vissza az eredményért.

rakok táblát. ilyenre gondoltatok?

Kép

katica
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katica30 2008.10.07 11:51-kor.
katica30
 
 


Katica,
nagyon ügyike vagy, köszike!

Ha egy picikét tudnál rajta nagyítani olvashatóbb lenne , de ha nem így is tökéletes.

Nekem megfelel aranyos vagy nagyon!

Várom du-án az eredményt.
Ha lesz rá módod kérdezd meg légyszike a tartományt amiben dolgoznak mik az érték határok.

Pusszantás

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


megszerkesztettem az előző hszemet, talán így nagyobb lett a tábla.

értéktartományt tudom: 0-25 között a jó!

katica
katica30
 
 


Katica,
köszi a vagány kis táblát! Remélem, minden rendben lesz.

Bonya,
+++++++++++++++++++
(Valszeg én akkor kapom vissza a kicsiket, mikor neked teszted lesz.)

Melánia,
a borzasztó dolgok közepette is koncentrálj a babókra, ők vígasztalni fognak mindenért. Nagyon drukkolok, hogy végre sikerüljön a lombikotok.

Móni,
hát nem könnyű, az biztos. A lényeg, hogy mindez már a hátad mögött van. :)

Monic,
és vettetek már valamit a picinek? Az Inez név nekem is nagyon tetszik.

Kép
kisbuta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: