Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi! szerintem a 6 hét gyógyulást ajánlott kivárni. Utána viszont mehet a lombik. Én csak gondolom homeot lehet stimu alatt is szedni de ehhez tényleg szakember kell. Nekem lombik végzödött laparral 1x, 3 nap mulva visszakaptam az embriókat nem halasztották el.De akkor mondta a doki elég nagy sokk ez a szervezetnek, szoval jobb várni valamennyit. De a köv. stimu már mehetett volna.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Köszönöm szépen, hogy segítesz, igazából csak megerősítésre szolgál, mert a Kaáliban is azt javasolták kezdjük el mielőbb a stimut az azt jelentené kb. február közepe tehát a beültetés márc közepén lenne, szóval addig van idő. Csak tudod most szeretnék mindenben a legjobbat választani hátha siker lenne a vége. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi! nem hátha, hanem most biztos sikerül!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

PetyaanyaKép
Mi újság van? Hogy van a kis Petike? Felébresztették már? Nagyon szoritunk NektekKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris
Egy kis jó hír: ma végre levették Petyust a lélegeztetőgépről, aránylag jól van, araszolgat lefelé a pulzusa, ( nyugalomban volt 150-160/min.) jó lett a mellkasröntgen, holnap leállnak az antibiotikummal. Talán holnap már felvehetem őt, megölelhetem! Nagyon hiányzik!! Itthon nézzük este az üres kiságyat, nagyon rossz! Köszönöm, hogy izgultok érte, hogy szorítotok, nagyon jólesik!
Szia!

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


PetyaanyaKép
Jaj de jó, hogy irtál, és hogy jobban van kicsi PetikeKépKépKép Ügyes Fiú, gratulálokKépKép Remélem holnap tényleg megszeretgethetitek egymástKépKép Drukkolunk továbbKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Petyaanya! Én is sokat gondoltam Petikére, ez tényleg jo hir!! Hogy tetszenek neki az elsö falatok??

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sajnos Petit ma visszatették a lélegeztetőgépre, nincs jól, én pedig FELADTAM!!!!!!!
No comment......

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Nem adhatod most fel amikor már ennyi mindenen keresztül kitartottatok! Petike sem adja fel, meglátod hamarosan túllesztek ezen a nehézségen is, és végre egészséges bolgod kisfiú lesz! Miatta is erösnek kell lenned! Irto nehéz lehet megértem, de Petikének nagy szüksége van rá hogy érezze minden rendben lesz, várjátok mielöbb haza!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép
Ennyire rossz a helyzet???? Próbálm meg arra az időre gondolni mikor megszületett... akkor is ingadozott az állapota. Az én babáim is lélegeztetőn voltak és Gergő többször is visszakerült de talpraálltunk, talpraálltatok!!! Ne add fel, ezt megérzi Ő is!!!! DrukkolokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Petyaanya! KépKép
Bár nem írtam, de olvastam! És nagyon-nagyon szorítottam, szorítok értetek! Kép Csak csatlakozni tudok Dorishoz és Karmenhez, nem szabad feladnod!!! KépKép Akkor Petike se fogja!!
Tiszta szívemből drukkolok nektek!!! Kép

Millió puszi!
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!
Én tavaly januárban voltam itt utoljára.
Négy mesterségesem volt de sajna egy sem sikerült.
Az utolsó beültetés előtt kaptunk egy oltó anyagot amit tejsav baktériumot tartalmaz és a rejtett gyulladások gyógyítására oldására fejlesztettek ki. Bár az orvosok hadakoztak ellene de mi beadadtuk. Ma 2005.01.28.án
SPONTÁN 13 hetes egészséges kisbaba nől a pocakomban.
Gondolom sokan nem hallottatok róla. Ha valakit érdekel szívesen segítek,hogy felvehesse a kapcsolatot a professzorral.
Ja! NEM KÉRTEK ÉRTE PÉNZT!
Az oltó anyag mindössze 4900.-FT. volt összesen.
Isten csodát tett velünk. Megmutatta az utat,hogy mit tegyek.

Sok sikert nektek is!KépKépKép

Gondoltam megosztom mindenkivel akit érdekel,hogy sikerülhet sok sok kudarc után is,spontán.KépKépKép
bubi2
 
 


Bubi! gondolom a Gynevac szurira gondolsz. Akármi is segitett gratulálok a kis csöppséghez! A sok év várakozás után nektek is meglett a jutalom!

Petyaanya! várunk a jó hirekkel mielöbb!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Petyaanya!
Hogy van Petike? Tiszta szívemből kívánom, hogy gyógyuljon meg! Ha tudsz gyere a jó hírrel, hogy hazavitted őt és boldogan játszik megint.

Bubi2! Megkérdezhetem, hogy neked miért volt lombikod? Örülnék, ha leírnád.
Akkor most mi is az a Gynevac? Karmen elmagyaráznád? Köszi
reno
reno
 
 


BubiKép Én is gratulálok és Boldog Babavárást kivánok NektekKépKép

PetyaanyaKép
Lerágtam a körmeimet, drukkolunk nagyonKép Hajrá Kicsi PetikeKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok mamik Kép
Nagyon régen jártam erre, mert a fiúk is lefoglalnak és 2 hétig nem volt nekünk sem.

Petyaanya Kép
Nagyon-nagyon drukkolunk nektek és a kis Manódnak, hogy mielőbb megggyógyuljon, és visszamehessen a saját kiságyába.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok!Kép
Mindenkinek köszönöm a jó kívánságokat.
Most próbálom harmadszor megírni a válaszom de valamiért a gépem undokoskodik. Kíírja.hogy a lap nem jeleníthető,és letörli az addig írtakat.
A gynevacot ha beírjátok a keresőbe kiadja a honlap címét. Itt minden pontosan le van írva.Többek közt az elérhetősége is a doktornőnek.
Ami fontos! Nem kerül sokba,törzskönyvezett gyógyszer/injekció/ vakcina. Viszont a Kaáli intézetben kézzel lábbal hadakoznak ellene.
Döntse el midenki saját maga,hogy vajon miért.
Ha gondoljátok beszélhetünk magánban is egyenként.Tel:06 20 9 818 405
bubi2
 
 


Majd elfelejtettem Reno!

Sajnos nekem csak egy petevezetékem van egy előző méhen kívüli terhesség miatt.
Egyébként mindegyikünk sejtjei egészségesek voltak de azt mobdták a másik petevezeték átjárhatatlan.
A jó Isten és a gynevac oldotta a gyulladást ami elzárta a petevezetőt.
Egy egyszerű vakcina. Semmi műtét.
Hihetetlen de így van.Kép
Sok szeencsét midegyikőtöknek.
bubi2
 
 


Petyaanya!Kép
Petike meg fog gyógyulni!
De higgy benne!Kép

Adj neki erőt a szívedből.Éreztesd vele,hogy mennyire szereted!Kép

A szeretet csodákra képes!Kép
Én nem vagyok semmilyen gyülekezet tagja sem szektáé de hiszek Istenben.
Próbálj meg szívből imádkozni érte!
Hidd el segíteni fog!KépKép

Én egy agydaganatot és egy méhnyakrákot megúsztam.
Neked is sikerülni fog ha szívből akarod,hogy segítsen.
Ezzel nem akartam senkit megbántani de én tapasztalatból érzek így.
KépKépKép Minden jót nektek!KépKép:
Imádkozom ma este a fiadért.
Nem tudom milyen állapotban van szegényke de szívből kívánom nektek,hogy gyógyuljatok meg!KépKépKép
bubi2
 
 


Bubi2!
Köszönöm a vígasztaló sorokat, de én már elvesztettem a hitemet. Negyedik lombik után koraszülés, fejlődési rendellenességgel, sikertelen műtétek, 9 hónaposan 3800g (!!!), ("anyuka vigyék haza, mert most nem tudunk vele mit csinálni, hizlalja") hónapok lélegeztetőgépen, kicsit összeszedte magát, most jó állapotban vittük be, de sajnos a tüdeje alapból nem tökéletes, a műtét sikerült, csak a beteg nem bírta utána. Lélegeztetőgép, intenzív osztály, levették, majd visszarakták, mert nem bírta. Itt tartunk. Ennyi dióhéjban.
Ezek után miben higgyek????
Kértem én már a Jóistentől kezdve az angyalokig mindenkit, majd szidtam mindenkit...
Másfél éve kínlódunk, elfogyott az energiám.

Sziasztok
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! Megértem hogy ennyi nehézség után elfogy az eröd! De pont Petike miatt kell erösnek lenned, kitartanod, hinned! Mi itt mindnyájan nagyon aggodunk értetek, szoritunk erösödjön ez a legény, és mielöbb otthon lehessen egészségben! Petike hiszem a legjobb kezekben van, tudnak segiteni hogy meggyógyuljon!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép
Maximálisan megértelek és ha tudnék segitenék is de csak a pozitiv energiákat küldhetem és küldöm is neketek folyamatosanKép Nem szabad feladniKépKép Hajrá kicsi PetikeKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szia Petaanya!
Szívből kívánom,hogy meggyógyuljon a Petike!
Biztos nincs annál rosszab amikor valakinek a gyermeke beteg. De hidd el én is átestem ezen a fiammal. Soha nem adtam fel. Éjszakákon át nem aludtam. A fiam lázgörcsös volt. Sajnos tdom milyen egy eszméletét vesztett kékült gyereket roham mentővel kórházba vinni. Nem kívánom senkinek a rettegést,hogy mi lesz a következő percben tehát megértelek. De hidd el neki szüksége van a te kitartásodra és a támaszodra ezért NEM ADHATOD FEL! Tudom,hogy csekélység az,hogy mi lányok próbálunk lelket önteni beléd de hiyzem,hogy ezt mindeggyikünk szíből teszi. Ezért légy te is kitartó!Kép Ne add fel,segíts a kisfiadnak a szereteteddel. Az én fiam is átvészelte. 10 évig tartott. Ma már 18 éves de még most is frászban vagyok ha belázasodik. Sokszor megyek fel olyankor az emeletre hozzá,hogy megnézzem nincs-e baj vesz-e levegőt. Egy kicsit paranoiássá váltam vele kapcsoéatban de nem adom fel soha! Te se tedd ezt kérlek,higgy a csodában! Sikerülni fog!Kép

Bubi
bubi2
 
 


Kedves Bubi2

Olvastam hogy irtál valamilyen injekcióról ami neked segitett.
Tudnál nekem erröl többet irni és hogy lehet hozzá jutni és mi a lényege.
Köszönöm

Adri
sadrika
 
 


Szia Sadrika!
Természetesen igen.
Ez az oltóanyag egy tejsav baktérium készítmény. Gyógyszer és törzskönyvezett. Receptre lehet kapni. GYNEVAC a neve. Minden rejtett gyulladást ami nem mutatható ki meggyógyít. A férjedet is veled együtt kell oltani. Hiszen ha te vagy ő gyulladásban vagytok ill.a szervezetetek akkor megkaphatnátok egymástól és nem érne semmit az egész.
5 hétenkeresztül heti egy injekciót kaptok. ez egy éven belül annyira helyre tesz,hogy itt az eredmény 14 hetes pocaklakóm van és nem én vagyok az egyetlen akinek sikerült. Sokaknak segytett.
De sajnos az intézeteknek nem tetszik hiszen sokkal olcsóbb megoldás a bajokra.
Ha az internet keresőre kattintassz, írd be a gynevac szót és megtalálod a honlapot. Sok mindent megtudhatsz még amit én nem tudok leírni laikusként. Nekünk négy mesterséges beültetés nem sikerült ez 10 hónap után lett eredményes.De én Itenfélő vagyok és hiszem, hogy ő sefített igazán. Megmutatta a helyes cselekedetet.

Sok sikert kívánok nektek!
bubi
bubi2
 
 


Petyaanya! hogy van Petike?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Petyaanya! nagyon szoritok Petike mielöbb megerösödjön és hazamehessen. Remélem már sokat javult az állapota a szeretetetek nagy eröt ad neki.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen

Köszi, hogy így izgulsz értünk! Túl sokat nem javult Peti állapota. Még mindig lélegeztetőgépen van, de a lényeg, hogy sikerült a műtét! Napokig kétséges volt a műtét sikere, és senki nem tudott biztosat mondani. Végül amit én kiokoskodtam a kis szürkeállományommal, meg a tapasztalatommal, az operáló orvos is ugyanerre jutott. Most már "csak" a tüdejének kellene végre meggyógyulni. Még mindig altatják. Egyenlőre ennyi. Várunk. Mást én már nem tudok tenni.
Szia!
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! Nagyon remélem már Petike egyedül lélegzik, de biztos vagyok benne hogy most már hamarosan megerösödik. A mütét nagyon jo hogy az orvos szerint is sikeres, erre vártatok annyit, ezért kellett annyi mindenen átmenni. Nagyon szoritok Petike végre tényleg csupa mosoly lehessen és odabujhasson hozzátok, biztos ébredéskor az lesz neki is a legnagyobb öröm!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép
Jaj, annyira biztam benne, hogy mire újra gépközelbe kerülök már jó hireket láthatok...a műtét sikerült, ez nagyon jóKépKép Ügyes vagy Petika, gyorsan gyere le a géprőlKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Minden nap lesem van-e újabb hir Petikéröl. Én hiszem hogy hamarosan jó hirek lesznek.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
ÉN is itt kukkolok...de még semmi... Viszont biztos vagyok benne, hogy Petike egy kis HŐS és talpra fog állni ebből isKépKép

Ti jól vagytok?

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszi, hogy így izgultok, és vártok a hírekre, de nem volt sok újdonság, ezért nem írtam. Peti még lélegeztetőgépen van, de már szoktatják le, viszont, ami eddig biztos volt, mára már bizonytalan lett. Na most jól megmagyaráztam! Eddig úgy tűnt, hogy sikerült a műtét, de most vannak bizonytalan tünetek, az orvosok sem tudnak még biztosat mondani. Várni, várni, várni... Úgy néz ki, hogy a jövő hét elején Petyus lekerül a gépről, de ezt csak akkor hiszem el, ha már múlt időben beszélhetek róla.
Úgy szeretném már felvenni, hazahozni!!!!
Na megyek iszom valami szíverősítőt, és jól kibőgöm magam!

Sziasztok!

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


PetyaanyaKép
De jó, hogy irtál...már az is hir, ha nincs hir mert legalább nem romlik az állapota. Nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen ez a műtét és tényleg le tudjon jönni szegénykém a géprőlKép Ügyes légy kicsi PetiKépKép Nektek meg kitartást kivánokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Remélem azota Petike már tényleg lekerült a gépröl és sokkal jobban van. Nagyon szoritunk nektek!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép
Minden nap benézek ide de még mindig semmiKép Már kezdek aggódni...kérlek irja egy pár sortKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris
Sajnos nem tudok semmi jót írni! Múlt hét csütörtökön Petyust levették a lélegeztetőgépről, pár óráig bírta, de újra vissza kellett tenni. Azóta pedig rosszabb lett a mellkasrtg., antibiotikumot váltottak, lázas is volt. Én már teljesen ki vagyok bukva, nem tudom, hogy mikor, és milyen vége lesz ennek?! Jó vége biztos nem lesz.

Szia!
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Jaj Petyaanya...kérlek ne haragudj akkor az érdeklődésem miatt! Nagyon-nagyon sajnálomKép Már azt hittem talán otthon is vagytok és nincs időd jelentkezniKép Szomorú vagyok az olvasottak miatt...nagyond drukkolok Nektek!!!

Puszi:Doris
doris
 
 


Én is mindig lestem a hireket, kérdezni már nem is mertem. De én azt reméltem hogy csak idöd nincs irni mert Petike otthon lefoglal.
Sajnálom, nagyon szoritunk Nektek!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép

Mi van veletek???

Dóri
kardalus
 
 


Szia Dóri!
Már nagyon hiányoltalakKép
Peti sajnos még mindig a kórházban van, de úgy néz ki, hogy a tavasz, vagy az új gyógyszer kezdett hatni, mert most egy picit jobban van. Kérdés, hogy meddig? Remélem, hogy ez most már a tényleges gyógyulás kezdete.

Karmen, DorisKép
Azért a Ti történetetek se semmi! Kicsit visszaolvastam az elejére.

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


PetyaanyaKépKép
Hajrá-hajrá KispetinekKépKép Reménykedem Veletek együtt, hogy hamarosan minden rendben leszKép Számolj be majd a fejleményekrőlKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Petyaanya! Jaj de jo hogy végre javulás van, annyit gondoltam Rátok!! Most már tényleg hamarosan hazamehet Petike!!

Dóri! mi van veletek???

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen DorisKép
Olyan jó, hogy Ti ilyen optimisták vagytok! Legalább valaki... Ma voltam Petinél, már levették volna a gépről, de ma meg lázas lett ( 39C°). Most pár napig megint csak a várakozás.
Nekikeztünk a tesó projekthez.Kép Szegény párom hősiesen nyeli a bogyókat, amiket adagolok neki.
Szeretnék én is még egy egészséges gyereket, és túl sokáig nem várhatok. Ketyeg a biológiai órámKép
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! akkor duplán megy a drukk! Petike meg most már tényleg meg KELL gyógyuljon, annyian várjuk!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép
HajráKép Mit szed a Párod Maca-t? Drukkolunk a kistesóhoz is meg Petikének triplán isKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!Kép
Nagyon köszönöm a drukkokat! A párom hősiesen nyeli a cink tablettát, ginzenget, és C vitamint. Hogy én se maradjak ki, enyhe undorral nyelem a cickafark teát, és egy cink-szelén-e-vitamin tablettát. Persze megnéztem a Jónás napokat is, plusz a hagyományos "félidős" tüszőrepi. Szóval most mindent bevetünk...
Ezeket mind itt a Babaneten olvastam.

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! Na akkor jó esély van a sikerre, tényleg mindent bevettetek! Petikének van még láza?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen, DorisKép

Csak egy gyors jelentés: április 1.-én (!) levették Petit a lélegeztetőgépről, azóta is jól van, lehet, hogy jövő hét elején jöhet haza!!!!KépKépKép
Most rohanok hozzá.
SziasztokKép
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya,
ez szuper KépKépKép
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: