[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt

Itt is kicsit lehűlt a levegő,fúj a szél,de azért nincs rossz idő...
Hú,tuntun,így már én is jártam,Kristóf még kisebb volt,szegénykém meg sem tudott szólalni,csak a könnyei kezdtek el potyogni :?
Na,megyek,nem ártana kicsit takarítanom,hétvégén nem lesz rá időm 8)
Vendég
 


Évi nagyon-nagyon szégyellem magam :oops: :oops: :oops:

BERNINEK KICSIT MEGKÉSVE, DE ANNÁL NAGYOBB SZERETETTEL KÍVÁNOK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!


Kép
Vendég
 


Mi is koszonjuk a koszontest!

Berninek tolunk is boldog szulinapot :!: :oops:

yuyu79
 
 

 
 

Mi is megyunk vasarnap, ugy nez ki... tanyert meg evoeszkozt akkor mindenki vigyen, vagy van aki tobbet hoz? Eldobhatot esetleg

Akkor Dadomiek jol vannak, csak el van havazva?

A sulisoknak jo szunetet :!:

yuyu79
 
 


bakker :oops:
Mééért hittem én,hogy most szombaton lesz???Évi,nagyon-nagyon boldog szülinapot Berninek!!!!!
Legalább a vonalzódat néztem volna...felületes vagyok,na. Nincs sok idő,de azért mindig igyekszem ide hozzátok,és ez lesz belőle :oops:
Még Mesi gyönyörűségének sem írtam,pedig akartam,csakhát mindig ez a rohanás :?
És Barnus névnapjára is akartam,és Dius,nem baj,ha nem folytatod a priviírást,de tudnod kell,én nem szoktam haragudni,meg megbántódni,de azt piszkosul nem szeretem,hogy eltűnsz,majd hirtelen felbukkansz,és látod,hogy mostanában nem igazán vagyok,max.1-1 mondat erejéig,de te ilyeneket írsz nekem. Nem nézek levegőnek senkit,látod,még Mesinek sem írtam,de nem bántódott meg,legalábbis remélem. Nem szeretem a sértődékenységet,és mindig is távol állt tőlem,hogy bárkit megbántsak,vagy magamra haragítsak...
Na,lelécelek,felszáradt a felmosásom,fel tudunk már menni az emeletre,folytatom ott. Szisztok!!!!
Vendég
 


Julcsi,

Én megvettem a tányérokat, evőeszközt, szalvétát, szívószálat. Viszek gyümit és rostos üdítőt.
Ani hoz poharakat.

Képzeljétek megvettem Eriknek a Minimax Cd-t. Szívtam a fogam, mert 3 szám és 1.600,- Ft, de azóta naponta legalább 20X meghallgatjuk. A konyhában van a lejátszóban, addig nem kezdünk el enni, amíg nem kapcsolom be. Erik jön és mutatja a lejátszót: ha, ha - ez azt jelenti, hogy hallgassuk. :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok köszi!

:oops: na én őszinte embernek mondom magam ,szal tényleg egy kicsit rosszul estett :( de szombati napot emlegettem ezért gondoltam,hogy majd szombaton jut eszetekbe :lol: meg amúgy is benne vagytok a 7 napban :wink:

Vonikat próbáltam reggel csinálni ,de zsobi szét cincálta a pisis pelustát :evil: na ire össze porszívóztam azt a sok zselé darabot :evil:
berni611
 
 


Halihó!
Hát, időm nem lett több, de mondom mosmá gyönnöm kéne... 8) :lol:
Olyan jó olvasni, hogy készültök a talira, biztos nagyon szuper lesz!
Hófordulósoknak, név- és szülinaposoknak nagy-nagy gratula, fülük érjen bokáig, a vakációzóknak meg jó szünetet!
Képek nagyon aranyosak!
Talin el ne felejtsetek fotózni! :wink:
Paksiak, szekszárdiak, kérdésem is lenne: hol lehet homeopátiás szerekhez jutni a környéken? :roll: Gyógyszertárak forgalmaznak ilyesmit?

been
 
 


Zsombi... :lol: :lol:
Én hiába is néztem volna vonalzót: se Éviét nem látom, se Tuntunét... :cry:

been
 
 


Hát hülye vagyok: most látom, h Évinek nincs is vonalzója, azért nem látom, hisz azt akarta készíteni reggel... :lol: :lol:
Na jó, jobb, ha visszavonulok... :P :oops: :lol:

been
 
 


Évi,tényleg ne haragudj!!!!!!
Emma,el ne tünj ismét!!!!!!
Persze,hogy fotózunk :lol: :wink:
Évi,tán már le akar szokni Zsombi??? :D
Emma az alsóvárosi gyógyszertárban van még olyan néni is,aki tanácsot tud adni,tudod,annál a gyógyszertárnál,ahol a match volt,most meg nem mondom,mi a neve a boltnak...vagy inkább a titanic diszkót írjam??? :P Hátha így jobban tudod :wink:
Vendég
 


én mindig abban a gyógyszertárban vettem a homeobogyeszeket.
Vendég
 


Ani, köszönöm szépen! Neem tűnök el, nem akarooook! :lol:
Namost egy a gáz, se a titanic diszkót nem tudom, se a mach hűlt helyét, de, ha az alsóváros a város déli része, akkor így már csak megtalálom... :lol: :roll: :D Utcát tudsz mondani esetleg? (Kicsit se vagyok telhetetlen.)
Múltkor Tolnán kerestem egy jónak mondott gyógyszertárban valami homeós izét, de nem tartottak.

been
 
 


Emma teljesen keresztül mész a városon,mintha mennél Bátaszék felé. Az utolsó körforgalomnál,ahol balra van 1 mol kút,kicsit arrébb jobbra egy shell,és ahol balra el lehet menni a meki,a tesco,az obi,meg a briko felé,na,annál a körforgalomnál menj ki az első kijáraton,felfelé...,majd rögtön az első kereszteződésnél balra. Ott bal oldalon látsz egy parkolót,oda beállsz,és a parkoló elejében-vagy ha úgy tetszik végében(szóval a parkoló bejáratánál) van a gyógyszertár,de a parkolóból már látni fogod...
Vendég
 


Na, pótolom magam, ha tetszik nektek, ha nem, dobok pár képet a 2 héttel ezelőtti nyaralásunkról... (Budapesten voltunk egyébként. És imádtuk! ) :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

been
 
 


Köszönöm szépen, Ani, így már megtalálom! :D Tényleg nagyon szépen köszi!
Nektek egyébként mik a tapasztalataitok úgy általában, a homeós izékről?
Én éjjel a neten keresgéltem, Ármint szeretném leválasztani magamról végre, és az egyik szakember tanácsa az volt, h szedjen a mama Pulsatilla CH 15-öt, a tej elapasztása "érdekében". Gondoltam, utánajárok ennek... :roll: Több tényezős program lesz ez nálunk amúgy, férjem bevonásával, tegnap tettem egy erőtlen kísérletet és szopi nélkül szerettem volna elaltatni este a fiatalurat, hát azt az őrjöngést és krokodilkönnyeket, ááá... Kipróbáltam a citromot és a mentolos fogkrémet, ez se hatott. Erős elhatározás kellene, de tegnap ez nem valósult meg... Most arra gondoltam, ha nem jön semmi, akkor könnyebben leáll a témáról. Aztán a fene tudja.
Na, jól a nyakatokba zúdítottam most magam, önző dög vagyok. Bocs. :oops:

been
 
 


Been, szia elveszettke! Állatkert, szoborpark meg ilyenek :lol: :lol: Jók a képek!!!
Vendég
 


Én sajnos nem tudok segíteni, mert nálunk a fiatalúr döntött :cry: :cry:
Vendég
 


Hát, most nekem is ez minden vágyam, Tuntun... :D De erre hiába várok. Azt tudom, h Rékababáék ügyesek voltak, ha jól emlékszem - namost, nálunk már kiderült, hogy nekünk nem lesz egy kicsit se egyszerű... De muszáj lesz, megoldjuk ezt is! :D

been
 
 


Emma nekem sem ment olyan egyszerűen. Az elején iszonyat lelkifurdalásom volt. Én is úgy kezdtem, hogy először az esti szopit hagytuk el. Mikor lefeküdtem mellé úgye egyből húzta fel a pólómat, én ezt úgy "cseleztem ki", hogy az ölembe vettem és neki döltem az ágynak. Olyan háromnegyedes fevésben, remélem érthető. Az első nap volt nyafogás, másnap nem, harmad nap megint. De utána már nem volt hiszti és szépen elaludt az ölemben. Ezután jött az éjszakai leszoktatás. Na az nagyon durva. Már én is sírtam a lányommal együtt. Szegénykém nem értette, hogy miért nem kaphatja meg. Nekem meg majd megszakadt a szívem, mert tele voltak a melleim és szegénykémnek a vizet próbáltam adni. De szerencsére ez is csak 3 napig volt, és utána már nem kellt fel éjjel, csak hajnalban jött. Akkor viszont már megkapta. Majd a nappali alvásnál is úgy altattam mint az estinél és ott is szépen leállt a szopiról. Végül a hajnalit hagytuk el utoljára.
Az első egy-két nap nagyon nehéz, de utána már nincs gond. Tudom, hogy min mész keresztül, de ha elkezdted akkor nem szabad elgyengülni. Szorítok, hogy minden rendben legyen és sikerüljön.
Szekszárdon mindegyik patikában lehet kapni homeos bogyókat, a Tescosban is.

Évi utólagosan is nagyon boldog szülinapot nagylánykádnak!!!!
Az biztos, hogy nem készakarva maradnak el néha napján a köszöntések, csak legtöbbször futkosón van mindegyikőnk. Evelinnek is május végén volt a névnapja és elmaradt a köszöntése, de ez miatt nem durciztam. Velem is előfordul, hogy nem reagálok mindenkire, pedig nem direkt van, csak mire odajutok, hogy írnék, már nincs időm. Főleg, hogy napközben dolgozom.
Vendég
 


sziasztok!

csak gyoes bekukk,majd még jövök...
Helló újra Emma! jó hogy előkerültél!!!

Van két eladó jegyem a Rómeó és Júlia musical június 27 -ei 19:00-tól kezdődő előadására. Ha érdekel valakit, írjon!
A szüelim sajna nem tudják felhasználni.. A 2. sorba szól!!!

üdv
Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi írtam :lol: :lol:
Vendég
 


Tuntun én is :lol: :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


tuntun nem vagyok ám irigy,ha elmentek a Rómeó és Júliára :oops:
Épp most néztem belőle egy részletet a youtube-n. Nagyon szeretem!!!!

rékababa lányodnak utólagosan is boldog névnapot :oops: :oops: :cry:
Tudom,hogy nem haragszol,és nagyon igaz,amit leírtál...
Szólj ám,ha kell még vmi vasárnapra!!!!
Viszek csipetkét,a saját gyerkőceimből kiindulva,akik csak azzal eszik meg a pörit...
Vendég
 


Én is mennék szívesen,csak nincs aki vigyázzon Larára :( pedig én sem láttam még... na majd egyszer..
A szüleim kapták tőlünk ajándékba,de nem tudnak mégsem feljönni akkorra :(

Így inkább eladom :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ani, én még nem néztem meg, pedig mindkét változata megvan, de a kocsiban elég sűrűn hallgatom. Na de majd most élőben és utána a DVD-t. :lol:

Rékababa, tényleg szólj ha kell még valami, akár SMS-t is írhatsz. Még Szekszárdon is tudunk vásárolni ha elfelejtődött valami.
Vendég
 


Még azt akartam írni, hogy tegnap kivették a varrataimat, állítólag szép a sebem. Ma lesz a debütálása, mert a tegnapi napon még leragasztotta és ma lehet levenni. Végre zuhanyozhatok rendesen, el sem hiszem. Annyi, hogy áztatni még nem lehet a sebet és pár napig betadinnel kell még bekenni.
Ani kérdeztem a krémről azt mondta, hogy nem kell csak ha megkeményedne a heg.
Vendég
 


Sziasztok megyek csomagolni juhéjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó!
Rékababa, nagyon köszi, hogy leírtad, persze, tudom én, h nektek sem volt egyszerű... Köszönöm a megerősítést és a tanácsokat! Patikainfót is köszi, ha mégse találnék oda az Ani által leírt helyre, a tescot biztos megtalálom! :D Reagálásokkal kapcs. én is egyetértek veled, csajszik, ilyesmiken ne sértődjünk meg, hát mindenki ezerfelé szalad, és tuti, h gondolunk a másikra, csak épp, mire ideérünk, nem jut eszünkbe leírni... Én legalábbis milliószor vagyok így. Most is: végigolvastam a hozzászólásaitokat a múltkor, akkor eszemben is volt, kinek mit írnék, de már ideülni nem volt időm.
Évi, és veled is egyet értek, írjuk csak meg őszintén, ha bánt valami, mert néma gyereknek ugye...
Tuntun, anyajegyműtétedhez gratula!
És Aninak is elfelejtettem megköszönni, pedig még a könnyeim is kipotyogtak, a képtől, amit Andrisomnak küldött, és mindenkinek a megemlékezést! Nagyon aranyosak vagytok.
Tuntun, csomagolsz, irigyirigy vagyooook! :lol:

been
 
 


Valaki biztos rosszat kívánt nekem, mert belerúgtam a gyerekek dobozába és széthasítottam a kislábujjam és bedagadt, úgyhogy cipőben szinte alig tudok menni :cry: :cry: És ma még mennünk kell edzésre, meg a DM-be. :( :(
Vendég
 


Áááá... Próbálj meg szandált, vagy papucsot...
Okos vagyok, mi? :mrgreen:
Nem én kívántam rosszat! :D :D Jobbulást a kisujjadnak! :)

been
 
 


uuuuuuuuuuuuuuuuuh Tuntun!
jobbulást!! :(

Emma!
Nagyon jók a képek:)

A szülinaposoknak és névnaposoknak utólag is Minden szépet és jót kívánok!!

Jó időt kívánok Nektek és nagyon jó szórakozást!! Képeket tényleg készítsetek :)

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


tuntun sajnálom a lábad. Az a rész nagyon érzékeny. Remélem hamar helyre jön.

Ma a bölcsiben gyereknapot tartottak. Ezért is maradtam itthon. Ilyenkor a szülők is ott vannak a gyerekekkel és délelőtt meg lehet nézni, hogy mit szoktak csinálni. Jó volt, Réka nagyon élvezte, hogy ott vagyok vele. Ebéd előtt kinn az udvaron már kezdett fáradni, lecsücsült az ölembe, és úgy játszottunk. Hirtelen a hátammögül egy másik kisgyerek műanyag kis játék gerebélyével el kezdte püfölni a lányom arcát, tiszta erőből. Olyan gyorsan történt, hogy mire el tudtam rántani a lányomat addigra 3-4 ütést kapott szegénykém. A két szeme alatt lett karcolás és az orra is vérzett.
Vendég
 


Még valami. Fiús anyukák valamilyen fiús játékot légyszí hozzatok, mert nálunk csak lányos játékok vannak. És persze fürdőruhát is lehet hozni, a medencében lehet fürödni annak aki akar.
Vendég
 


Rékababa, már bepakoltam a játékokat. :lol: :lol:

Emma :lol: :lol: , azokban is fáj :D :D

Itt nagyon sz.... idő van, orkánerejű szél fúj. Úgy kirántotta a kezemből a teraszajtót, hogy azt hittem kettétörik az ajtó.
Vendég
 


Szegény Réka, remélem a gyerek anyukája legalább elnézést kért, már ha ott volt :evil: :evil:
Vendég
 


Jéézusom, Rékababa, hogy mik vannak... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mi lesz abból a gyerekből basszus... Remélem, rászólt valaki.

been
 
 


Tuntun, itt is pocsék idő van... :?

been
 
 


Lányok,

ha még reggelig benéztek egy-két jó tippet szívesen veszek:
- étterem
- cukrászda
- kávézó

Előre is köszönöm.

Jó éjt Mindenkinek!!!!!!!
Vendég
 


Tuntun, ha Szekszárdra mentek, a zsitvai cukrászdát szívesen ajánlom, ugye, csajok? Nem tudom az utcát, leírni le tudnám, hogy hogy találtok oda, de a legegyszerűbb, ha bementek Szd-ra és megállítjátok a legelső járókelőt azzal, hogy a Zsitvai cukit keresitek, el fogja mondani, merre! :lol:
Étterem: mi a Húsvasalóban voltunk egyszer, még mikor Hannával terhes voltam, nagyon finomat ettünk, szerintem megvan még az étterem, úgy emlékszem, a főutcáról egy kapualjból nyílik, de ebben sem vagyok biztos... :roll: Aztán van még több jó étterem, a sógornőm szokta dicsérni őket, de helyileg nem tudom, merre vannak, valami Gildére emlékszem, hogy jó, de nemtom, hol van... Cseriani, meg a szekszárdiak biztos jobban segítségedre lesznek!
Én meg most olyan voltam, mint a mesében: mondtam is, meg nem is... :)

been
 
 


Ha nem jönnek a lányok: próbáld meg a gugliba beírni ezeket a neveket, hátha még honlapjuk is van!
Ha be akartok vásárolni esetleg hirtelen, a tesco ki van táblázva az egész városban, hogy hogyan juttok el oda, és ott van a meki is, meg sok üzlet.

been
 
 


Been, köszi szépen :lol: :lol: Meg fogjuk találni biztosan :P :P
Vendég
 


tuntun,a Zsitvai tényleg jó. De jó a Horváth és a Petrits is,egyik sincs onnan messze,ahol ti lesztek. A szállásotokkal szemben van a Yenkie,vagy hogy írják,jó volt a konyhájuk régebben. A Gilde sem lesz tőletek messze,egy utcával alattatok,kb. 5 perc séta. Mellesleg jegyzem meg,én ott dolgoztam 5 évet,majd késöbb is vissza-vissza jártam... a húsvasaló is jó,az kb. 10 perc séta lesz a szállásotoktól. Húsvasaló: kijöttök a szállásról,elindultok az utcán lefelé,lementek egészen a nagy kereszteződésig,ott a járdán tovább balra,majd kb. a 4. ház lesz a húsvasaló. Ettem már ott,tényleg fini volt.
Gilde:kijöttök a szállásról,szintén lefelé,majd alattatok lesz a Kossuth L. utca,abba bementek(elmentek egy virágbolt meg egy függönybolt elött),szóval,bementek a Kossuth L.utcába,és a 16-os szám a Gilde.
A Yenkie,meg pont a szállásotokkal szemben van,az úttest túl oldalán.
Mesi ha csuklasz vasárnap,mi emlegetünk. Meg persze mindenkit,aki nem lesz ott.....
kávézó: Merem ajánlani a Semiramist...kijöttök a szállásról,szintén lefelé indultok el,a nagy kereszteződésnél elmentek át a zebrán,majd mikor átértetek,jobbra mentek...mentek,csak mentek,majd lesznek árkádok,bementek ott,ahol ha benéztek,meglátjátok a plusz boltot...a bolt elött elkanyarodtok jobbra,elmentek egy kocsma,egy fényképész,egy kaszinó elött,és ott lesz a sarkon a semiramis.
Horváth fagyis: mintha a húsvasalóba mennétek,csak kicsit tovább mentek,onnan kb. 10 perc.
Egyébként nagyon a központban lesztek,ha picit sétátok lépten nyomon találtok fagyist,kávézót,vagy hasonló helyet :lol:
Huh,remélem érthetően írtam le....De ha bármi van,szólj. Ha lement az ebéd,bár még ott kell lennem,de már sztem fel tudom venni a telefont,ha nem is rögtön,de pár perc múlva visszahívlak.
És régebben ennek a szállodának is volt tök jó fagyizója,sokat jártunk oda,gondolom,még meg van...
De a portáscsajok aranyosak,főleg,ha az Eszter lesz,ő a húgom barátnője,volt osztálytársa. Nyugodtan mondjátok neki,én küldtelek oda benneteket,tuti nagyon segytőkész lesz-legalábbis remélem :roll:
Na,megyek,jó éjt mindenkinek,tuntun nektek meg nagyon jó utat!!!!
tuntuna lábujjkádat borogasd!!!
rékababa,bakker :shock:
Emma,te drága,én meg a te szavaidon pityeredtem el!!!Nagyon sokat gondoltam Rátok!!!!
Vendég
 


Lányok köszi Mindenkinek a rengeteg infót!!!!

Majd jelentkezem ha leértünk!!!!
Vendég
 


Rékababa:miért kéne durcáznom illetve haragudnom.
A picit rosszul esett nem ugyan az.Kérdezték, én válaszoltam.
És azzal és tisztában vagyok ,hogy mindenkinek 1000 és 1 dolga,problémája van. Ha meg aztán el is felejtődik akkor sem dől össze a világ.


Én nem takarózom a sok mindennel ami történt velünk az elmúlt 1-1,5 hónapban.
Én elfelejtettem, hogy a Lánykádat Eveleinnek hívják!
Hát ez van.
Azért Utólag Boldog Névanpot neki!
berni611
 
 


Rékababa:
Sajnos mi nem tudunk menni :( , anyuék elmentek dédihez és senki nem vigyáz Zsombira , hétfőn meg vizsga (Dadomi ismeri a szitut, ha nagyon kéne a segítség, sehol sincs senki)...
Na mindegy érezzétek jól magatokat
Vendég
 


Rekababa, a cimeteket ird meg meg lecci priviben, ha lehet!!

Tuntun, remelem jol utaztok/utaztatok :)

Mar varom a nagy talalkozast mindenkivel :roll: :D

Reka biztos nagyon megijedt, szegenyke :evil:

yuyu79
 
 


Devcsa, tarts ki, drukkolunk a vizsgahoz!! Kar, hogy nem tudtok jonni :cry:

yuyu79
 
 


Tuntun, labad hogy van?

yuyu79
 
 


Yuyu ment a privi,

Devcsa sajnálom, de a vizsgához megy drukk ezerrel.

Kössz mindenkinek lánykám nevében is. Szegénykém tényleg megijedt meg én is. A kisgyerek anyukája ott volt mögötte, de olyan gyorsan történt, hogy mire ő is reagált, már megtörtént a baj.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: