[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Dius nem kell semmit köszöngetni. Szívesen látogattalak. A tápszer miatt pedig ne aggódj. Cserianinak igaza van. Nem vagy rossz anya, ilyet azonnal verj ki a fejedből. Megértetted! Tényelg mindent megtettél és teszel is a szopizás érdekében. És az azért nagyon jó, hogy szopit is kap. Szóval fel a fejjel, nagyon-nagyon jó anyuci vagy. Fiaid nagyon édesek. Milyen sokat változott Árminon.

Csajok akinek kell a tel. számom szívesen adom, a tali miatt.
Vendég
 


Dius! Nagyon szépek ezek a fiúkák! És ilyen hülyeségeket meg verjél ki a fejedből de nagyon gyorsan, hogy nem vagy jó anya, különben mi verjük ki belőled! :wink: Attól, hogy kell pótlás Árminnak, még nem azt jelenti, hogy te nem lennél jó anya, ez baromság!!!! És különben is azért kap anyatejet is, meg aztán attól, hogy pótlást is kap, még szopizhat akár 10 hónapos korában is, nem jelenti azt, hogy nem fogod tudni sokáig szoptatni. A tejmennyiség termelődik, azt szopizza Ármin, tehát nem kell attól félni, hogy elapadna. Gondolj arra, hogy a pótlás olyan, mintha tennél a szendvicsedbe a szalámira még egy kis sajtot is :wink: Ha a cumisüvegtől esetleg tartasz, akkor megpróbálhatod a Szoptatnít készüléket, akkor a szopival együtt kapja azonnal a pótlást a baba, viszont a melledet az alatt is éri az szopiinger. De egy a lényeg, hogy ezen ne idegeskedj, és főleg ne emészd magad marhaságokkal, mert az nem tesz jót a szopizásnak! És gyere csak nyugodtan, ha valamiben elbizonytalanodsz, tudod ránk számíthatsz! :)

Én sms-t írtam tegnap Emmának, gondoltam, hogy nem biztos, hogy tud ide jönni, írta nekem is, hogy puszil mindenkit, és majd igyekszik jönni!

Csajok képzeljétek gurul az autónk!!!! :lol: Ma már azzal jöttünk haza anyósoméktól. Párom tesója autószerelő, és tegnap nekiesett, fél napig szerelte a kocsinkat, és tádááám már megy!!! :D Vannak még javítanivalók (festés) de az ráér. Páromnak még a kulccsontja fáj még egy kicsit, ott is megszorította a biztonsági öv (de csak most vezetés közben érezte, hogy fáj), a medencéjét már nem mondja. Mondjuk azért elég hülye érzéssel ültem ma be a kocsiba...

Na a vihar ideért rendesen.... :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!
Nagyon szép kisfiad van Dius :wink:
Csilla jól van,nincs semmi baja,talán egy kicsit félénkebb lett,de nem vészes. Bölcsi jól megy,kicsit sír amikor otthagyom,de utána már játszik és mindent meg is eszik.Holnap lesz az első ottalvás :roll: kíváncsi leszek,bár nem én leszek ott ha valami gond lenne,hanem anyu.
Noncsinak is már csak ez a hét van a suliból. Na és képzeljétek,hogy megint hárman maradunk lányok,mert apánk holnap reggel utazik Prágába dolgozni egyelőre szeptemberig.....nagyon nehéz lesz így a munkámat is összeegyeztetni,de majdcsak megoldom,mert egyelőre tetszik a dolog élvezem :)
most gyorsan csak ennyi. Mindenkinek sok sok puszi :)

Kép
Kép
josi
 
 

 
 

Jó reggelt Mindenkinek!

Úgy látom ma is vacak napnak nézünk elébe. :( :( Bár tegnap de. hétágra sütött a nap, de du. esett rendesen.
Ricsikém rendben hazaért Debrecenből, nagyon jól érezte magát. A tanárnő is csak dicsérte, hogy jól viselkedett :shock: :shock:
Erikem már nem vészesen "bolond", de gondolom ebbe az is közrejátszik, hogy itthon van az apja és Ricsike is. Esti cirkusz csak azon az egy napon volt.
Tegnap kiütött rajta a féltékenység, Ricsikét csiklandoztam Ő meg lefeküdt a földre és mutatta a hasát, hogy csiki-csiki. Ha nem reagáltam rá, akkor odajött és mondta, hogy rakjam le a kezemből amit fogtam és már feküdt is le.... :lol: :lol: Egyre többet beszél és nagyon ügyesen eszik, szinte alig kell neki segíteni. De nagy rafinált, mert ha odaülünk mellé, akkor eltolja a tányért felénk és mutatja, hogy etessük.

Josi, örülök, hogy Csilla jól van. Gondolom Noémi is várja a suli végét. Hogy sikerültek az év végi felmérők? Megy valamilyen táborba? Nálunk az iskolában nemigen van táborozási lehetőség, egyedül az úszás tanárnénije szervez egy tábort augusztusban Balatonlellére.
Apa miatt meg nem irigyellek, de át tudom érezni, mert nálunk ez megy már idestova 8 éve :( :( . De nem panaszkodom, mert anyagilag nagyon megéri, de ez ugye nem minden. Prága állítólag csodaszép lett, úgyhogy ha időtőkbe belefér tervezhetnétek oda egy családi hosszú hétvégét, biztos tetszene Nektek. Azt mondják, hogy az áraik sincsenek elszállva.

Dius, ne butáskodj már! Egyetértek minden előttem szólóval, jó dolog az ha csak szoptatni tudsz, de nem mindenáron és főleg nem úgy, hogy Te kiborulj miatta! Van itt közöttünk egy pár anyuka aki hasonló cipőben járt, nem vagy "egyedi" eset. :lol: :lol: Tessék elfelejteni ezeket a butaságokat!!!!!
Egyébként gyönyörű mindkét fiad!!!!!

Rékababa, én megadom a számomat priviben és akkor add meg Te is légyszi a Tiédet.
Holnapra 100%-os választ adok, mert most Apán van a választás. Ugyanis felajánlottak neki 2 VIP jegyet a hétvégi Renault Kupára a Hungaroringre és el kell döntenie, hogy mit szeretne. Remélem mellettünk dönt. :lol: :lol:

Julcsi, majd szervezünk Neked felvezetést és akkor nem tévedsz el. :lol: :lol:

Na lányok most eltűnök megint, mert tegnap megint szétszedtem a lakás egy részét, úgyhogy halmokon aludtunk :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szóval lányok nem menekültök Apa úgy döntött, hogy Hozzátok megyünk :lol: :lol: :lol:

Ani, megadod a telefonszámodat, hogy megbeszéljük a szállásfoglalást?

Rékababa, akkor Téged is foglak hívni a részletek miatt :lol: :lol:
Vendég
 


tuntun küldöm,priviben!!!!
Írd le az igényeiteket.
Vendég
 


Sziasztok!

Rékababa még nem tudom, hogy megyek-e vagy sem, ha nagyon behavazódok tanulásügyileg, akkor nem hinném :(
De azért tanulok ezerrel, hogy legyen egy kis szabadnapom :D
Tehát engem valami függőfélébe tegyél....ja és csak én meg a Zsombi, szal ketten...na megyek tanulok.
A számodat meg küld el priviben.
Vendég
 


tuntun,itt vagy????
Vendég
 


Sziasztok!

megjöttünk :) nagyon jóóó volt,maradtunk volna még,de hát meló van itt is :)

igyekszem visszaolvasni :)

azt látom,hogy nagyban megy a szervezkedés a talira,kívánom hogy jó idő legyen rátok :D majd drukkolok :)

Dius!
gyönyörűek a gyerkőcök :)

Ani!
Örülök,hogy Kristóf jól van :)

Josi!
Csillának is :) az nem baj,ha kicsit óvatosabb :)


na lépek,mert még van pakolnivaló :S

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Rekababa, en is kerek szepen mobilszamot, meg a cimet is ird meg majd lecci :wink: Hu, egy felvezetes az tenyleg jo lenne :D De nem vagyok olyan fontos ember :wink:

yuyu79
 
 


Julcsi, nekünk igen :wink: :wink: Egyébként a férjem többek között ezzel is foglalkozik :lol: :lol:
Vendég
 


Elküldtem mindenkinek a számomat aki kérte. Bocs, hogy csak most, de eddig nem volt időm idejutni.
Talival kapcsolatban kérdésem lenne:
Kaja? Anival beszéltem és úgy gondoljuk, hogy marha pöri jó lesz, persze, ha mindenkinek megfelel. Piciknek pedig kis rántott husi, sültburgonyával.
Sütibe muffin bevállalom, de díszesebbet már nem merek. Azok is finomak szoktak lenni, csak a külalak nem szokott szép lenni.
Dadomi fiaidra gondolva mit haggyak ki a sütiből, hogy ők is ehessenek? Tudnál receptet küldeni?
És tányérok: vegyek olyan party tányérokat v. tudtok hozni? Azért annyi nekem nincs. Sőt kanál is kellene. Ha nem gond.
Könnyű ám hozzánk találni. A buszmegállonál kell csak lekanyarodni. Onnan már közel vagyunk. Ani már csak tudja, de ha kell nagy táblákat csinálok, nyilakkal. :lol:
Emma?
Vendég
 


Rékababa,

én viszek rágcsálnivalót, üdítőt, evőeszközt, tányérokat és poharakat, mindent ami nem romlandó :lol: :lol:
Üdítő kívánságokat szívesen veszem. Ha nem gond én nem sütnék, mert lehet, hogy a kinézete igencsak megváltozna mire odaérnénk :lol: :lol:
Amit gondoltam linzert az túrós, azt meg Dadomi szépségei miatt nem sütök.
Vendég
 


Mesi, de jó hogy megjöttél. :lol: :lol: Fel tudtátok avatni a játszóteret? Képeket csináltál?
Vendég
 


Igen,felavattuk Tuntun :) nagyon élvezte Lara,alig lehetett berángatni onnan... még esőben is kinn akart maradni :D

Majd teszek fel képeket is,bár asszem pont játszóteres nincs :S
de tyúk-etetős van :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, varjuk a kepeket :)

Rekababa, es ha esos ido lesz? :?: En meg targyalok a parommal, nem tul lelkes, meg azt modja, esot mondanak.... De azert en fogok nyerni :wink: En mit igyek ha megyunk? Mondjuk az innivalo meg ragcsa sose tul sok, nem? De a kaja koltsegen meg osztozni kene, nem?

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Dius! Gratulálok a babához! Mind két fiad gyönyörű. Kitartás és ne sírj! El sem tudom képzelni hogy ilyenkor hogy lehet pihenni, de remélem azért tudsz! Sok egészséget kívánok nektek!

Kép
dius87
 
 


sziasztok

NNa,megvolt a nagy nap,itt volt a Kristóf csoportja. Játszottak egy jó nagyot,nagyon jól érezték magukat. Ettek,majd mentek vissza. Szerintem jól elfáradtak...
rékababa sajnos sütni nem tudok,szombaton a fél napos helyett egész napos dolgom lett :?
De végülis nem bánom...majd viszek én is rágcsát,meg akkor viszek poharakat,beteszek majd pár dobozzal. Meg viszek üdítőt,bort,ásványvizet,ok???
Vendég
 


Ani, fényképeztél?

Az már megvan, hogy kb. hányan leszünk? Mit szólnátok ahhoz ha én akkor rágcsa helyett vinnék gyümölcsöt? Nagyon szép őszi és nektarin van nálunk és a dinnye is nagyon finom. Ha azt mondjátok igen, akkor megrendelem és szombat reggel frissen viszem :lol:
Vendég
 


Lányok milyen a pécsi állatkert? Gondoltam, hogy szombaton átmennénk a gyerekekkel. Az nincs tőletek olyan messze nem?
Vendég
 


tuntun innen kb.60 km,de nem éri meg!!!!Átköltöztetés elött van,alig van állat,félig dzsungel az egész....
tuntun ne verd már magad ilyen költségekbe a gyümivel,de komolyan. Sztem a gyerekek úgysem ennének-nem érnének rá 8) :lol:
A szegedi gyönyörű,csak az meg messze van :?
Vendég
 


Köszi Ani, nem féltem magunkat találunk magunknak programot :lol: :lol:
Szívesen viszek és tapasztalatom szerint a felnőttek is szívesen esznek ha előttük van :lol: :lol:
Vendég
 


Yuyu péntekre mond száport, zivatart. Hétvégére száraz, meleget.
Ani nem baj, azért én csinálok muffint és kuglófot. Azok még sikerülnek nekem is. :lol:
Tuntun olyan 20 fő körül leszünk a gyerekekkel együtt. Csak elférünk, bár sok jó kis helyen is elfér. :oops:
Viszont arra gondoltam, hogy találkozhatnátok Szekszárdon és akkor Ani tudja mutatni az utat mindenkinek.
Vendég
 


na,bakker,rékababa,rám bízod a többieket???részletes utca leírásom volt,meg,hogy hol jobbra,hol balra,ennek ellenére nem találtam oda :oops:
de megbeszéljük,persze...
megyek,gyerekek hulla fáradtak,meg mi is,holnap jövök...
Vendég
 


Rékababa köszi, akkor viszek tányérokat, evőeszközt, szalvétát, gyümit, üdítőt (rostosat) ha kell még valami szóljatok.
Poharakat akkor átadom Aninak :lol: :lol:
Ani, mondd már majd nem egy kocsi, hanem egy kocsisor bénázik :lol: :lol:
Julcsi én is úgy láttam (egyenlőre), hogy hétvégén jó idő lesz. Muszáj annak lennie :lol: :lol:
Vendég
 


Íme a képek :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szia Mesi,

nagyon jók a képek. Lara gyönyörű!!! Mellékesen szép a kertetek is.
Nálatok minden rendben? Szépséged nem nyűgős? Nem hiányzik a suli? :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást, nagyon aranyosak vagytok!
Most már elfogadtam hogy Ármint se tudom "csak" szoptatni, és már úgy vagyok vele hogy inkább kapjon egy kiegyensúlyozott anyát,mint pedig egy idegbeteg-mindig aggódó anyát.

Voltunk ma tanácsadáson és Ármin 4030 gramm. A kórházból 3030 grammal jöttünk haza. Jah, és csak 3 hetes a kis drágám.

Olvastam hogy talit szerveztek a hétvégére,ugye vasárnapra? Bizti jó időtök lesz.
Hát, mi sajnos nem tudunk menni, nagyon sajnálom. De majd legközelebb.

Dius,köszi a gratulációt.

Jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!
dius02
 
 


Dius, ez a beszéd, okosan döntöttél! Szép súlya van Árminnak, ügyesek vagytok! :lol: :lol:
Nem hasfájós a kicsikéd? Remélem azért tudsz a két fiútól pihenni.
Vendég
 


Szia dius87!
Rég nem voltál, merre jártál?
Vendég
 


Halihó!

Köszi Tuntun! A szüelim udvara és kertje,tesznek is sokat érte,hogy így nézzen ki :D nekünk sajna nem futja itt Pesten vagy környékén családi házra :S de nem panaszkodom,mert 5 éves társasházban van lakásunk és én még örüljek,hogy nem deviza hitelt vettünk fel és tudjuk fizetni :)

Kissé nyűgös a lelkem,de azért,mert otthon akárhova ment ,belebotlott vkibe,itt meg csak én vagyok :( nehezen áll vissza,meg hiányoznak neki a szüleim..

Nem hiányzik a suli,de csak azért,mert remélem,hogy szept-től megyek fősulira :D

Dius!
Igazad van!! Fontosabb a kiegyensúlyozottság,mert ezt érzi a Babód is :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Halihóóó!
HIányoztok, csajszik, de nem nagyon bírok most ideülni. :D De igyekszem!
Látom, nagy taliszervezésben vagytok, Tuntun olyan aranyos volt, rámírt egy E-mailt, h jövünk-e, mondom, gyorsan fellépek ide, hogy ne legyek mááár nagyon bunkó: nem tudunk menni, Feri és apósom hétvégén szigetelik a tetőteret... :roll: De érezzétek nagyon jól magatokat és nagyon szépen kérlek, fényképezzeteeeek! Lélekben veletek leszek! :D Rékababa, nagyon ügyes vendéglátó leszel! :D
Majd ma délután, ha Á. alszik, igyekszem már jönni és visszaolvasok rendesen.
Puszi!

been
 
 


Devcsa

Köszi hogy kérdezel, jól esik. Nem jártam semerre. Csak nem jöttem.

Kép
dius87
 
 


Rékababa köszönjük a meghívást. Azt hiszem sok mindenről lemaradtam. Próbáltam vissza olvasni de már egybefolynak a betűk. :)

Kép
dius87
 
 


sziasztok

Ilyen kánikulát nem mond hétvégére,de azért jó időt mond...
Akkor viszek poharat,meg kekszet,ropit,stb...,meg inni...sztem senki ne hozzon sok mindent...
rékababa és mikortól mehetünk??Mi olyan délután 2-ig tudunk kb. maradni,annál tovább Eliza nem bírja,meg mivel szombat nekem ki van lőve,ezért is muszáj hazajönni,mert itthon is van még egy kis dolgunk... :?
Vendég
 


Ani délelelőtt fél tíztől nyugodtan jöhettek. Elizát pedig itt is le tudod fektetni aludni, ha kell, van hely. Szerintem azért ide fogsz találni, ha egyszer sikerült, akkor már másodszorra könnyebben megy. De persze jöhet mindenki külön is, csak tudok segíteni hozzánk találásba. Szerencsére nem túl bonyolúlt.
Emma sajnálom, hogy nem jöttök, de a következőre kötelező lesz!!!!!

Dius Bencus vigyázz csak magatokra, és próbálj te is pihenni, persze, ha tudtsz. Kicsi Árminod nagyon szépen nő.

Dius Barnus mi újság? Gyere mesélj, képeket kapunk?

Mesi nagyon édes kicsi lánykád. Milyen fősuliba mész?

Devcsa remélem sikerül mindent megtanulni hétvégéig.
Vendég
 


Rékababa!
köszi :D

az általános vállalkozási főiskolára szeretnék gazdálkodás-menedzsment szakra,mert itt van humánerőforrás szakirány,ami igazán érdekelne :) még bejelöltem másik 3 helyet,azok is hasonlók,de ide szeretnék bejutni,ez közelebb is van a többi sulinál :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Nincs velünk semmi kül. Jól vagyunk.
Jövőhéten lesz Barnabás keresztelője. Már nagyon várom. :)

Amúgy sokan változott. Nagyon huncut. :) Neki minden kell és minden az övé persze ha elveszem tőle akkor ordít. :) A nyaklánc, a mobiltelefon, a számítógép billentyűzete minden érdekli de ha kap egy játékot 2 nap alatt megunja. Van valami ötletetek valami jó játékra? A csörgők már nem érdekli (kivéve ha valamit lehet vele ütögetni :)), de milyen játékot vegyek egy 6 hónapos gyereknek? Most ez nálunk a nagy dilemma...
De már így is annyi játéka van hogy vettem egy játék tartót de nyugtassatok meg hogy előbb utóbb ezeken fogunk taposni annyi lesz :)

Nagyon édes már felhúzza a lábát és lehúzza róla a zoknit, meg forog hátról hasra viszont vissza fele nem mindig sikerül neki. Hátra felet is tolat és ha leteszem a földre akkor úgy mozgatja a fenekét és a lábát hogy nem halad csak körbe forog, mindig csak azt veszem észre hogy az előbb a feje volt erre most meg a lába :)

Képek:

Kép
Kép


Tegnap vett párom egy gyerekülést mert a hordozót már kinőtte. A gyerekülésen az van hogy 0tól 18-ig és 5 éves korig. Ledöntöttük teljesen de szerintem így is nagyon ül benne hogy raknak bele egy újszülöttet?? Rakok fel képet róla. Így van a legjobban ledöntve. Nem ül nagyon? A védőnő szerint még nem szabad ültetni. Ártok vele ha ültetem? Valamennyire tartja magát csak nem stabil eldől.

Kép

Kép
dius87
 
 


Pont most hívott a párom hogy megkérdezte és lehet még jobban dönteni csak nem jól csináltuk :?

Kép
dius87
 
 


Ja Yuyu olyan ferrarisat szerettem volna de azok horror árban vannak. De az nagyon menő :)

Kép
dius87
 
 


Na megnéztem, hát ennél jobban nem lehet dönteni ez 100%, de akkor sem értem hogy lehet ebbe belerakni egy újszülöttet...

Kép
dius87
 
 


Ani, szombaton tudunk azért beszélni telefonon v. majd rám csörögsz vasárnap? Megvettem a "kellékeket" :lol: :lol:
Dadomi hol vagy? Nehogy lemerd mondani a talit! :P :P
Nettke olyan régen voltál már, minden ok?
Vendég
 


Dius, en is igy voltam, hogy nagyon ul benne.... es rajottem, hogy az semmi mindegy mennyire lejt befele az auto ulese. Mi most mar elore fele ultetjuk benne Enikot, es igy sokkal jobban fekszik benne, ha el van dontve, mint forditva..... Viszont amig nem ul, nem szabad elore fele berakni :roll: Lattam olyan ulest is, amin alul van egy pocok, es ha azt kihajtod, ugy jobban dol az ules, de a mienk nem olyan... Na , egyebkent szerintem is hulyeseg, hogy ezek ujszulott kortol jok, en nem raknek bele olyan pici gyereket. Max ha jobban donthetoek lennenek.... De szoval biztos az auto se mindegy, hogy milyen az ulese ...

Barnusnak Boldog Nevnapot :!: :!:
Nagyon huncut kis legenyke, koszi a kepeket :!:

yuyu79
 
 


Ja es boldog hofordulot is neki :!:

yuyu79
 
 


sziasztok

Enikőnek,Barnusnak boldog hófordulót. Most rohanásban vagyok,csak tuntunnak gyorsan-előfordulhat,hogy nem tudom felvenni a telefont,de akkor úgyis látom,hogy hívtál,és visszahívlak. Kb. 18.00-ig nem leszek...
De hívj azért,mert ha tudom,úgyis felveszem...na,figyusz,kiteregetek,és írok majd privit,így elég kacifántos lenne leírnom...nem akarom nagydobra verni...
Vendég
 


Sziasztok!

Rékababa mi nem megyünk ,vasárnap jönnek anyukámék :?

Barnusnak Boldog névnapot!
berni611
 
 


Berni, Yuyu köszönjük szépen! :) Aranyosak vagytok!

Enikőnek is nagyon boldog hófordulót, csemetéink együtt öregszenek :)
Kép

Kép
dius87
 
 


dadomi jelentkezz!!!!Telefont sem veszed fel :cry:
Vendég
 


dadomi jelentkezett,és jönnek!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Jó hír a sulisoknak: VAKÁCIÓ!!!
Nálunk már hétfőn nincs tanítás!!!

Tegnap este a szokásos esti fogmosás közben látom, hogy Erik erősen nyomkodja ki a fogkefét a szájából :shock: Mondom Ricsikének, hogy nem ízlik Eriknek a fogkrém mi lehet vele? Hát "csak" annyi, hogy az idétlen anyja összekeverte a fogkrémeket és a felnőtt, mentolosból nyomott a fogkeféjére. :oops: :oops:

Nálunk eléggé lehűlt mára a levegő és fúj a szél :? :?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: