[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

A fejlődéseink:

Erik gyönyörűen eszik kanállal és zömében nem marokja fogja, hanem rendesen. Mindkét kezével megy neki, bár szerintem ballal egy picit ügyesebb.
Egyre több szót mond pl.: apa, anya, Ricsi, alma, eper, kuka, gyík, LG, Aldi :lol: :lol: :lol: ezeket már tisztán és egyre több szónak az első szótagját.
Mondom neki, hogy mondd azt Erik, erre a válasz: magára mutat "itt". :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok én elköszönök mindenkinek kellemes pihenést kívánok erre a hosszú hétvégére!!!!!!
Vendég
 


sziasztok

Hú,de eltűnt mindenki :(
tuntun a meleg teáról tudok,általában ilyenkor lehűtött csipkebogyóteát kap,vagy hársfát,de most almalevet kíván...Neki eleve napi szinten kell szednie az 500-as c vitamin felét,a sűrü orrvérzése miatt. Meg a fagyiról is hallottam már torokgyulladás esetén,egyszer kipróbáltam Kristófon...rosszabb nem lett neki...
Tegnap délután hűtőfürdőzni kellett,az vitte csak le a lázát. Éjjel is,a cataflame csepp ellenére 37.8-ról felment neki 38.4-ig,2.5 óra alatt. De szerencsére tovább nem ment,jót aludt,izzadt,és reggelre le is ment a láza. Most olyan 37.1-37.4 körül van folymatosan,de ezt hagyom is,erre nem kap lázcsillapítót. Egyenlőre Elizán nem vettem észre semmit...
látod tuntun,jól bejött Eriknél a csel :wink:
többiek???
josi jól belemerült a munkába :P
Vendég
 

 
 

Ani,aranyos vagy,de sajnos nem a munkába merültem bele,már második nap táppénzt kértem...........szörnyűség történt,csütörtökön Csilla leesett az ASE spotcsarnokba a mobil lelátóról,eszméletvesztés elkékülés,minden amit akartok. Ezt nem lehet leírmi.....eddig én voltam vele a kórházba,de ma már nem bírtam tovább iszonyú egy széken ülni,meg már Noémi is sírt,hogy miért vagyok ennyit bent,vele mikor leszek már? Úgyhogy Apa ma leváltott. És ami a legnagyobb szerencse,hogy semmi baja a gyereknek!!!!minden vizsgálata negatív,de még ma sem engedték haza,talán majd holnap. Ma már nagyon "rossz" volt,szaladgált,visongott,stb.....úgyhogy ez már nagyon jó jel!!

Kép
Kép
josi
 
 


huhhh Josi!
a vér is meghűlt bennem ahogy olvastam :( próbáltam minél gyprsabban olvasni a szemmel,hogy eljussak ahhoz a részhez,hogy hogy van...
a lényeg,hogy semmi baja!! bele sem tudok gondolni,mit élhettetek át..

Örülök,hogy nincs semmi baja és remélem,holnap hazamehet :)

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


köszi mesi, mi is abba bízunk.

Kép
Kép
josi
 
 


Úristen Josi, végigfutott rajtam a hideg.... Szegény Csilla, de tényleg jó jel (mielőtt elkiabálnám kopp-kopp-kopp), hogy "rosszalkodik" a kis drága! Benneteket sem irigyellek, amit átélhettetek :( Gyógypuszik mennek ezerrel a kis sebesültnek!!!!!! Gyógyuljatok meg gyorsan, mehessen haza holnap a kicsi lány!!!!

Ani! Kristófnak is jobbulást, neki is mennek a gyógypuszik!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Josi, jezusom :shock: De jo, hogy mar jol van :) Remelem tenyleg minden rendben, es hamar itthon lehet :!:

yuyu79
 
 


jajj istenem,josi :cry:
Reméltem,hogy csak a munka miatt nem vagy!!!!
Én is úgy voltam,mint yuyu,1000-szeres sebességgel olvastam,hogy mi az írásod vége!!!
Nagyon drukkolok nektek,és ha a leletetek negatív,és már jól is van,ahogy írtad,tuti nincs semmi baj. Épp múlt szerdán voltam egy előadáson,ahol hasonló dolgokról hallottunk...azt mondták,hogy nekik azért még nem olyan kemény a buksijuk,mint nekünk,vagy akár mint Noéminek,ami nekünk akár végzetes is lehet,azt ők könnyűszerrel megúszhatják.
Remélem ma már hazamehettek!!!!
Vendég
 


Jelentem itthon vagyunk :lol: minden oké,de kedden még vissza kell menni a zárójelentésért.
Köszi az aggódást mindenkinek!
Kristófod hogy van Ani?
Julcsi és ti hogy álltok az alvással? Nekem Csilla másfélévesen tért rá az 1 alvásra és 1 hét alatt meg is szokta,de mi ugy korán kelők vagyunk a suli miatt,és azért ez is egy rendszer volt az életébe,te pedig gondolom,hogy nem ébreszted fel ha nem muszály reggel,ezért is megy még összevissza a dolog,de hidd el hamarosan nálatok is kialakul a dolog.
puszi mindenkinek

Kép
Kép
josi
 
 


josi,de jó!!!!!Örülök,hogy hazaengedték Csillát. Hogy van????
Sajnos nálunk is minden reggel ébresztő van,fél 7-kor,fél 8-kor indulunk az oviba. Már Eliza is egész jól megszokta egyébként...
Kristóf már túl jól van :twisted:
Este már csak hőemelkedése volt,azóta semmi. Ma meg már fél perc nyugta nincs...
Vendég
 


Josi, én is örülök :-D Beugrottam megnézni írtál-e ;-) Egyébként milyen magasról esett Csilla? El tudom képzelni mekkora volt az ijedség :cry: De minden jó, ha jó a vége :D

Nálunk az alvás most felborult még jobban, Eni náthás, éjszaka többször fent volt, és így napközben pótolja, de már alakulunk azért...Múlt éjjel csak egyszer volt fent, de akkor másfél órát, előtte éjjel meg még fél óránként, óránként keltünk orrot szívni...

Mindenkinek szép napot :!: Főleg a gyerekeknek, ez az ő napjuk :D

yuyu79
 
 


Cseriani, azt mesi írta az olvasással kapcsolatban :wink:

yuyu79
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök,hogy Csilla és Kristóf is jól van :D
A hülye eső miatt nem tudtunk menni sehov,még a terszra sem hintázni :( :evil:

Enikőnek jobbulást!!!

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!!!
yuyu,Enikőnek jobbulást. Hú,ezek a fránya náthák!!!!
josi,remélem minden rendben Csillával. Tényleg,milyen magasról esett le???
rékababa bocsi,hogy csak most reagálok,de nekem elvileg mindegyik időpont jó,amit írtál...
tuntun,neked nagyon-nagyon boldog névnapot!!!!
Kép
Vendég
 


Tuntun!
Boldog Névnapot Kívánok!!

Csajok!
eltűnök egy hétre,végre sikerül hazamenni vidékre :) csak legalább az idő lenne jó :S a szüleim kész játszóteret építettek Larának,csak így nem tudja használni :(

Kellemes hetet Mindenkinek!!

sziasztok!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Josi örülök, hogy jobban vagytok. Még jó hogy nem lett kislánykádnak semmi baja.

Ani azért inkább ördögfióka legyen Kristóf, akkor tudod, hogy nem beteg.

Mesi jó utazást és pihenést.

Tuntun boldog névnapot.
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Egy kicsit eltűnök és mik történnek :shock: :shock:

Köszönöm szépen a köszöntéseket!!!

Ani, örülök, hogy Kristóf jól van!
Josi, Nektek is örülök, hogy szerencsés kimenetele volt ennek a balesetnek! Szegények el sem tudom képzelni mit élhetettek át! Majd leírod, hogy mi történt?
Julcsi, kitartás rendeződik majd az az alvás! Lehet, hogy a múlt héten már ennek a náthának, meg a frontnak volt az "előszele" a nyűgősség.
Mesi, bár már nem olvasod, nagyon jó pihenést Nektek! Remélem fel tudjátok avatni a játszóteret!
Vendég
 


Mi jól vagyunk, itthon voltunk egész hétvégén, csak számítógép mentes napokat csináltam a családomnak :lol: :lol:
Vasárnap sikerült kimennünk a Kossuth térre Ricsikével és még szerencsénk volt, mert eső előtt teljesítette a próbákat így meg lett a póló meg az oklevél. :lol: :lol: Már szemerkélő esőben ettünk, de így még jobb volt :lol: :lol:

Olyan gyorsan eltelt ez a pár nap. :( :(

Na mára ennyi elköszönök, majd holnap jövök!!!!

Jó éjt Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Josi:bakker :cry: ........ugye Csillát ágyban tartod!!! A kórház után nekünk 1 hétig szigorú ágynyugalomat írtak elő.
CTG-t is csináltak?
Mert ezt a szekszárdiak nem csinálják agyrázkódásnál :evil: :evil: :evil: és én ezért roadtúl haragszom rájuk.Berninek néha vannak fejfájásai.
Remélem nektek semmi bajotok nem lesz!

Tuntun:Boldog Névnapot
Kép
berni611
 
 


Sziasztok csajok!
Rékababa, még én sem írtam a dátumra semmit, bocsi. Elvileg nekem is jó bármelyik időpont. De lehet, hogy busszal kell mennünk, akkor sajna időhöz leszünk kötve, de apánk összetörte az autót, és nem tudom, hogy kész lesz-e addigra. :? Késő este jött hazafelé a városból vasárnap este, és tök fáradt volt már, egy pillanatra elaludt a volán mellett, kivitt egy fát, aztán felborult a kocsival. Szerencsére neki nem lett baja (bár az este fájlalta a medencecsontja körüli részt a jobb oldalán- mondtam is neki, hogy ha ma is fáj, akkor irány a doki!). Viszont az autó csúnyán összetört :roll:

Na most lépek, mert melóhelyről írok :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Tuntun! Neked utólag is nagyon boldog névnapot!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


sziasztok

jajj,dadomi,még jó,hogy semmi baja nem lett a párodnak. Haza azért haza tudott menni a kocsival? Vagy ott kellett hagynia? Rendőrség is volt?

Kristóf csütörtökön már mehet oviba,holnap délelött fogy el az antibiotikumja. Már jól van. De a csoportjukból nagyon sokan betegek...a 25-ből 13-an voltak ma délelött,mikor bennt voltunk.
Nálunk már csak 2 hét ovi van,utána ügyelet csak,akiknek dolgoznak a szülei,és nem tudják máshova tenni a gyereket,majd július közepétől 5 vagy 6 hétig egyáltalán nem is lesz ovi,zárva lesz...
Vendég
 


Dadomi még jó, hogy párodnak nem lett semmi baja. Az autó, meg akár hogy is csak pótolható, nem úgy mint az ember.

Hát mi is csatlakozunk a balesetesek táborába. Evelinnel ma megjártuk a balesetit. Szegénykém ment a folyosón v. futott, és az egyik kisgyerek kitette a lábát és elsett. A fején lett egy elég nagy bevérzés. De szerencsére jól van, és minden rendben van vele.
Tali: akkor a jövőhét végi vasárnap? Nekem nagyon jó lenne, mert akkor pénteken is itthon vagyok, és azért mégis csak tudok valamelyest rendet tenni.
Vendég
 


jájj rékababa :?
Szegény lánykád :cry:
josi,ti hogy vagytok???
dadomi mégegyszer ezer bocs,de ettől a két hihetetlen eleven korságtól a végén már tényleg alig hallottam valamit :x
Kaptak is utána,ne félj :P :lol:

Ma aztán mindenkit jól elfújt a szél innen... :(
Vendég
 


Sziasztok,

vagyok, csak havazva :lol: :lol: Rámjött az átrendezhetnék így kedd óta forgatom ki a lakást a sarkaiból :lol:
Egyébként jól vagyunk, minden ok nálunk. Hál istennek senki sem beteg és mindjárt vége a sulinak is.
Tegnap már felírták a gyerekek a felkiáltójelet a táblára.
Holnap reggel mennek Ricsiék Debrecenbe és vasárnap jönnek haza. :(
Voltam átkötözésen azt mondta a doki, hogy szép a sebem, majd jövő héten csütörtökön szedi ki a varratokat. Bár a szövettan még nem volt kész, de azt mondta, hogyha gond lett volna vele, akkor már szóltak volna neki.
Vendég
 


Remélem mindenki jól van! Emmáék ugye már hazaértek?
Nálunk is sz... az idő, rettenetesen fúj a szél. Tegnap nem is tudtunk kimenni a gyerekkel, ma is csak egy kört sétáltunk itt a környező utcákban. :( :(
Vendég
 


Lányok milyen "balszerencse hurrikán" járt nálatok :shock: :shock: Egyik történet rosszabb, mint a másik!!!!
Vendég
 


Sehol senki??? Kép

Akkor én is eltűnök Kép
Vendég
 


Küldök Nektek valamit, hátha szóba álltok velem:
Kép
Vendég
 


Tuntun! De jó is volt annak idején mikor kezdődött ó ió ció áció káció akáció VAKÁCIÓ!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EMMMMAAAAAAAAAA!!!! Jelentkezz, kérünk élménybeszámolót!!!!! :lol:

Rékababa! Részemről oké a talinap!!! Többiek?

Én meg hoztam néhány képet a fiúkról:

Keményen dolgozok :)
Kép

Ezzel a nézéssel simán leveszem a csajokat a lábukról :)
Kép

Ilyet is szoktam:
Kép

De ez a nézés is ellenállhatatlan :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!
Én is gyors életjelet adok magamról.

Jaj lányok tényleg ez a pünkösdi hétvége mindenkinek hozott rosszat,kinek lázat ,kinek kobak sérülést ,autóbaleset ,karocska rándulást :cry: :cry: :cry:

Remélem mindenki jól van már ,velünk minden okés.

Dadomi:tudom nem vigasz :( ,de inkább az autó legyen tropa mint apa.Azt is tudom anyagi csőd lesz rendbe hozatni ,vagy ha totál káros akkor másikat venni :cry: :cry: :cry:
Ja,jut eszembe medence része fáj még?

Tuntun:mi is záró dogákat írunk.Magyar 4-es (piroskarika lett) olvasás ma lesz ,tantó néni szerint jól olvas ahhoz képest ,hogy ő nem ismerte a betűket szept.-ben.
Írásból keveri a kis és nagy betűket-hát persze ,mert ilyen idióta módon tanítani,első félévebn a kisbetüket tanulták ,most az évvégén a nagybetüket. :? ,hogy érthető legyen :kisbetüvel kezdi a mondatot,hát persze mivel eddig kisbetűvel írták csak kék színűvel,meg a neveket is pl emma ,na majd belejövünk.

Matekversenyen 19-dik lett a 40 yerekből.Szerintem ez nem rossz.
Bár a selejtezőn csak pici hibája volt :( na azért büszke vagyok rá.

Talival kapcsolatban nem tudok még nyilatkozni.
Berrni szülinapját jövőhéten szombaton tartjuk+ aznap hivatalos az osztálytársa szülinapi bulijába.Marhára örülök neki :?
Következő szombaton meg Berni szeretne bulit az osztálytársaival.
Utána H.F -ünk lesz apával,na meg a névnapja.Szóval sajna én ahogy idáig is mondtam villám látogatást tudok tenni .

Na lépek takarítani :evil:
berni611
 
 


Dadomi:képek Kép
berni611
 
 


Szebb napot Mindenkinek!

Nálunk esik az eső. :( :( Ricsikét reggel felraktuk a vonatra, Apa megy 12 óra körül a Balatonra dolgozni motorral. :? :? Egy a jó ebben a napban, hogy szénhidrát :lol: :lol:

Dadomi, fiaid (főleg a nézések) Kép
A párod jól van?

Josi, Csillussal mi a helyzet?

Évi, mi már megírtuk az összes záródolgozatot, a legrosszabb a matek lett 89%. A matekversenyen 3. lett, a helyesírásin 1. Még tegnap is írtak dogát matekból és azt hiszem a jövő héten is egyet. :shock:

Julcsi, hogy vagytok? Láttam Enikőről az újabb képeket, hogy mekkora már az a lányzó. :D :D

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


dadomi,zabálom meg a csillagszeműidet 8)
tuntun contractubex krém,nagyon jó!!!!Említsd majd meg a dokinak,hogy mi a véleménye!!!Lehet recept nélkül is kapni,én legutóbb a DM-ben vettem,kb.1000 ft...(ja,mármint a hegre való...)
Évi jó sürü a júniusotok...nekünk a december meg a július ilyen... :roll:
Na,megyek én is,fut a ház :?
Szörnyű idő van,nemhogy hétágra sütne a nap...
Kedden jön ide hozzánk a Kristóf csoportja-főzünk nekik pörit,meg játszanak egy jót-remélem jó idő lesz,és jól fogják érezni magukat...játékban nincs hiány,homokozó,mászóka,csúszda,hinta,gyűrű,libikóka-egy műanyag,meg kaptunk egy másikat kölcsönbe is...meg a szomszédban,az óvónénijüknél jó nagy az udvar,nekik nincs benne semmi,ott meg lehet focizni,futkosni,stb...szóval,szorítsatok,hogy jó idő legyen.
Tegnap még este nyolcig betonoztunk,lebetonoztuk a hintaállványt,eddig a diófán volt a hinta,meg a gyűrű...mostmég a kisház alatt kell majd letégláznunk,mert ott soha nem marad meg a fű,aztán kész is...aztán végre tényleg tök szép lesz az udvar,és jöhettek majd ide is,már tényleg!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Hát tényleg jól megnőtt Enikő... És már lassan szaladni fog ha így folytatja... Már a járókában lépeget körbe, és pár másodpercet megáll kapaszkodás nélkül.

Josi, Csilla jól van??

A tali akkor most mikor lesz? Lemaradtam kicsit... Jövő vasárnap, vagy nem? Nekünk elvileg jó, de hol is laktok Ti, Rékababa? Bocs, nem nagyon vagyok képben :oops:

Jobb időt kívánok én is :roll:

yuyu79
 
 


Hátt tegnap este megint megjártuk az ügyeletet. Most változatosság kedvéért Rékával. Szegénykém megcsúszott a kádban és felrepett az álla. Még most is szenved. Úgy sajnálom. Szerencsére nem kellett összevarrni, elég volt csak leragasztani. De az ügyeletes orvos olyan bunkó volt. Még tetanuszt is kapott.

Yuyu jövöhét vasárnap. Persze ha jó mindenkinek? Különben Bátaszéken lakunk. A buszmegállótól nem messze.
Vendég
 


Sziasztok,

baromira hiányzik a családom :cry: :cry: Olyan üresnek érzem magam. Azt hittem milyen jó lesz, mert folytatom a pakolást és mindennel készen leszek mire hazajönnek, ehhez képest semmihez nem volt kedvem.
Ráadásul Ricsikének telefont sem adtam, mert 28 csoport megy az ország különböző részéből + Románia, Szlovákia és úgy döntöttem, hogy túl sokan lesznek ahhoz, hogy vigyen fényképezőt és telefont.
Mondta nekem: Anya bízhatsz bennem, nem fogom elhagyni. Mondtam, hogy én Benned bízom, de másban már nem igazán. :oops: :oops:

Na elég a síránkozásból.

Lányok komolyan gondoltátok, hogy mi is mehetünk? Mert akkor megbeszélem az urammal és ha nincs akkor dolga, lemennénk. Ráadásul hétfőn nincs is már suli, így ráérnénk hétfőn hazaindulni.
De jó lenne!!!!

Ha nem gond, akkor majd dobok fel megint képeket :oops:
Vendég
 


Tuntun persze, hogy komolyan gondoltuk. Gyertek, nagyon szívesen várunk. Mond meg, hogy melyik hétvége lenne jó, mert legtöbbünknek mindegyik megfelel,és akkor úgy rendezzük.
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Rékababa, elvileg nekünk is a jövő hét lenne jó, mert utána való hétvégén lesz a férjem 25 éves osztálytalálkozója :oops: :oops: amire családostól vagyunk meghívva és vasárnap Ricsike utazik az első táborába.
Ma ha hazajön az uram akkor megbeszélem vele.

Na megyek amíg Erik még alszik gyorsan megcsinálom neki ebédre a salátafőzeléket, mert reggeli után megyünk "bánatshoppingra" :lol: :lol:
Vendég
 


Hátha jó kedvetek lesz a rossz idő ellenére:

"A paraszt bácsinak már 23 gyereke van és komoly gondot okoz az eltartásuk
a családnak, és megoldást kell találni a fogamzásgátlásra.
A helyi szóbeszéd nyomán elindul az erdőbe, hogy megkeresse az erdei
manócskát és kikérje véleményét a témában. Nagynehezen meg is találja, és
előadja neki a problémáját, mire a manócska azt mondja:
> - Egyél minden este reszelt répát!
Megörül a paraszt, hazamegy lereszeli egy répát, befalja és ráveti magát
az asszonyra, 9 hónap múlva megszületik a 24. gyerek. Elkeseredik a
paraszt, és visszamegy az erdőbe, elmondja a baját a manónak, mire az:
> - Rendesen etted a répát?
> - Igen.
> - Vizet is ittál hozzá?
> - Hát azt nem.
> - Itt szúrtad el...
Na jó, megörül a paraszt, hazamegy..... s a 25. gyerek megszületése után
visszamegy a manóhoz, és panaszkodik. Mire a manó:
> - Etted a répát?
> - Igen.
> - Ittad a vizet hozzá?
> - Igen.
> - Mézzel?
> - Hát, azt nem.
> - Öreg hiba.
Hazamegy a paraszt, lereszeli a répát, jól fölönti mézzel, meg iszik rá
egy nagy pohár vizet és hopp az asszonyra. A 26. gyerek után megy az
erdobe:
> - Te manó én kinyúvasztlak!
> - Mé, etted a répát?
> - Mint egy nyúl!
> - Ittad a vizet?
> - Mint a gödény!
> - Mézzel?
> - Azza há, oszt mégis itt az új kölyök!
Mire a manó gyanakodva ránéz:
> - Te paraszt, és mondd csak, dugtál az asszonnyal?
> - Hát persze!
A manó a fejéhez kap:
> - Jaaaajjjjjjjjjj azt nem szabaaaaaaaaaaaad!!!!!!!!!!!!!!"
Vendég
 


Halihóóóóóóó!!!!!
Sehol senki? Akkor megyek ruhát hajtogatni. :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


sziasztok

vagyok,csak elhavazva. Nekünk még mindig jó a jövő vasárnap 8)
tuntun,nagyon jó a vicced :lol:
És hol vannak a beígért képek????
Rékbaba,rátok jár ám a rúd :(
lányok,megyek,alig ülök már,fáradt vagyok...


Drága kicsi Andris. Érted égjen ez a kis gyertya. Békés álmokat Neked!!!! Kép
Vendég
 


Ani, hát hol lenne ha nem a fényképezőben? Na de majd.....

Emmával maileztem, puszil Mindenkit és jön amint tud!!!

Hogy ne csak "tömjénezzem" a gyerekeimet, Erikem tegnap este 3x is olyan cirkuszt vágott le. :shock: :shock: Sikítva üvöltött. Nem tudom mi lehetett vele. Amint lekapcsoltam a villanyt kezdődött a cirkusz. Már azt terveztem, hogy akkor vége nekem is a napnak és lefekszünk együtt aludni, de aztán adtam neki még egy pohár teát és akkor lefeküdt még dumált egy kicsit az alvókájának és elaludt. Ma du. is alig 1,5 órát aludt, ami nálunk kevésnek számít. De napközben is csak ellenkezik, semmivel nem játszik, csak rohangál a lakásban :roll: :roll:

Na jó éjt Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Emma Andrisodnak ....

Akkor talira aki tud jelezze, jó? Mert már csak egy hét.
Eddig akik jönnek: Dadomi, Cseriani, Tuntun, Yuyu, többiek?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Jöttem életjelet adni magunkról,hogy mi is vagyunk! Most éppen mindkét lurkó alszik,Robi dolgozik,így van egy kis időm.
Jól vagyunk, Ármin nagyon jó baba,eszik-alszik. Bence szerencsére nagyon szereti az öcsit. Hála az égnek most már Árminnal is ki tudok menni-persze ha az idő engedi- így Bencével is kint tudok lenni.

Tápszerrel kapcs. hsz-eket köszönöm nektek. Aranyosak vagytok és egyáltalán nem vettem macerálásnak,sőt nagyon örülök hogy ilyen segítőim vannak mint Ti és tudom hogy bármikor fordulhatok hozzátok tanácsért. Még1szer köszönöm Csajok!!
De sajnos tápszerrel pótolni kell a kajcsikat,mert nem elég neki a tejem(ált.-ban 120-130 ml-t eszik,de vmikor 150-160 ml-t ),ezért is nem jelentkeztem eddig, mert küzdőttem hogy legyen tejcsi,de nem nagyon lett több. Ez miatt ki is borultam egy kicsit,bőgtem mint az állat,hogy hogy lehetek ilyen béna.
Nagyon sajnálom hogy nem tudom rendesen szopiztatni Ármint, Bencét se tudtam. Egy béna, selejt szülő vagyok,aki nem képes szoptatni. :cry: :cry: :cry:

Rékababa, látod milyen vagyok, neked még meg se köszöntem hogy meglátogattál a kórházban,ég is a pofám rendesen :oops: :oops: , de nagyon örültem neked és örülök hogy megismertelek. Köszönöm Rékababa!

És,ha nem bánjátok akkor teszek fel képeket!
Kép
Kép
Kép

Nah,megyek. Ezer a dolgom még!
Puszi nektek Csajok!
dius02
 
 


na,ide figyelj dius!!!
Egyáltalán nem vagy béna,stb...,amiket leírtál. Megpróbáltad,próbálod,ennyire megy,kész!!!De legalább próbálkozol!!!Nagyon is jó anyuka vagy,felejtsd el ezt a sok hülyeséget,amit írtál.Ha egyáltalán nem tudnád szoptatni kisgyönyörűséged,akkor is nagyon jó anyuka lennél. Tényleg jó az anyatej,de nem minden áron,főleg nem olyan áron,hogy te kikészülj,annak semmi értelme...
huh,mennem kell,még folytatom,nem menekülsz...
Egyébként gyönyörű a kicsifiad!!!! :wink:
Vendég
 


Dius, koszi a kepeket, mar nagyon vartuk!! Gyonyoru mindket kisfiad!!

Es ne aggodj a szopi miatt, ha csak reszben kap anyatejet, az is nagyon jo :)

Remelem tenyleg ott tudunk lenni egy het mulva, de a parommal meg egyeztetnem kell... Jo lenne ha o is jonne, mert nem szoktunk Enikovel kettesben ennyit kocsikazni, es amugy meg egyedul is nagyon jol el tudok tevedni, ha meg hiszti is van hatul, na akkor meg foleg :wink:

yuyu79
 
 


Tuntun, Erik tovabbra is zizi? :wink: Eni is hosszas hiszti utan aludt el ma delutan is, de mar 1 oraja durmol :)

yuyu79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: