Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Angélára szavazok!

Hajni

ui: nem nagyon irogattok, hol vagyatok?
0611viki
 
 


Sziasztok!

Én is Angélára szavazok, legalábbis szivem szerint.

mazsi

ui: Hajni vagyunk!!!:-)))
mazsi
 
 


Én is Angélára szavazok!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Én remélem, hogy Angéla lesz a kiesõ.

Anima
Anima
 


Sziasztok!

Én is Angélára szavazokKép

Zsuzska
Névtelen
 


Na, ez már az én hetem lesz???KépKépKépKép

Hajni
0611viki
 
 


Kicsit elkéstem (most értünk haza), de még nem kezdõdött a mûsor. Angélára szavazok, ha még elfogadjátok! Légyszi!!!!Kép

Vica
vica
 
 


Vica!

Igazolás fejében szavazat elfogadva:-))

mazsi
mazsi
 
 


Köszi Mazsi! Igaz, hogy nem kellett volna az utolsó pillanatra hagyni a szavazást, de teljesen ki ment a fejembõl és már hazafelé Útközben ott "sírtam", hogy most mi lesz, mert elfelejtettem szavazni!!!Kép Úgyhogy kicsit belegyorsítottunk, hogy még a mûsor elõtt hazaérjünk -szerencsére rendõrrel nem találkoztunk-, érdekes lett volna ha elmondom neki hová sietek annyira!Kép

Ahogy látom a hétem elég egyhangúak a szavazatok!Kép

Üsv: Vica
vica
 
 


na, azt akartam írni tegnap, hogy ez már NEM az én hetem leszKép
0611viki
 
 


szerintetek ez a névtelen, ugyanaz, aki mindenhol gusztustalankodik???
már vagy a huszadik topikban látom a stílusjegyeit, általában levelezget is saját magával.....
édike, biztos unatkozik
Anna
Névtelen
 


hol van itt névtelen hozzászólás? én csak egy linket látok.
Névtelen
 


Hajni, nem csak a Tiéd! (szerintem így a legpontosabb) Kép
Vica
vica
 
 


Totál OFF.Mazsi Te nem a Zsuzska(Bence) vagy??? Néztem a bowlingos képeket és összezavarodtam.Ildi(csak olvasgató)
Névtelen
 


Szia Ildi!

Én a mazsi vagyok, de Zsuzska a lányom és a lányom fia a Bence, vagyis õ az unokám, tehát családban marad a dolog rokonságból kifolyólag:-))
Egyébként a nevem nem a mazsolából fakad, hanem a mamából a "ma", a Zsuzsiból pedig a "zsi" alkotta névösszetételbõl:-) Zsuzsi lányom pedig azért Zsuzska, hogy ne keveredjünk.
Gondolom a következõ gondolatod, hogy hogyan kerül egy "mazsi" a babanetre! Hát ez egy külön történet:-)

szia
mazsi
mazsi
 
 


Koszi...Mindent értek...Csak megzavart,hogy a Kolpingos kepeken a Te neved alatt Zsuzskaek kepe volt.Addig azt hittem Õ Mazsi.Ildi
Névtelen
 


Itt egy kis csemege Faludyékról:

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/2231.html?1036097923" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/2231.html?1036097923[/url]
kistesó
 


Sziasztok!
Leadnám a voksomat a hétre.Pongó
Giti
Giti
 


Miért jobb a BB mint a VV?!
Névtelen
 


Én is szavaznék: Andi

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Zsanett megy!

Vica
vica
 
 


Sziasztok!

Bocsi a késésért, szerintem Zsanett fog menni, de szivem szerint Pongõrmestert tenném ki:-))

mazsi
mazsi
 
 


Ezt bebuktuk.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory!

mi igen, de még Gitinek van esélye, nekünk már nem!:-(((
mazsi
 
 


Elutaztunk, nem szavaztam.Kép
Andira szavaztam volna.Kép

Remélem Renató megy.

Anima
Anima
 


HoppáKép
én meg elfelejtettem szavazni, pedig Póngó lett volna a jelöltemKép
na mindegyKép
HAjni
0611viki
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem végre már egyszer sikerül beletrafálnom és tényleg Pongó megy. MEg amúgy is, nagyon unszimpi már nekem.

:-))
Giti
Névtelen
 


Én is remélem, hogy Pongóbácsi végre hazahúz.

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Végre Pingópongó kivonult, de hogyan!!!!!!
Tök gusztustalan volt. Én eddig se birtam, de most már inkább egy Pongópondró lett belõle.:-))

És megint kijelölõhét jön! Vajon megint Renátót fogják jelölni???

sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Én nem így látom. Furcsa volt, az biztos, a lakók is kiakadtak rajta. Szerinted mit kellett volna tennie, körbenyalni mindenkit aki kiszavazta?
Látszott rajta, hogy csalódott, szerintem azért is szaladt el, mert ha nem megy akkor talán szétveri a házat azt meg talán nem akarta.

Ezekután viszont kiváncsi leszek milyen lesz az élet bent. Akármilyen is volt Pongó, azért összefogta a csapatot.
Remélem, nem Bálint nyeri az egészet, mert ha igen kidobom a tv-t.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi volt a Pongó kijövetelénél az Itivel. A férjem hallott valami incidenst. Ti tudjátok, hogy mi volt?

Elõre is köszi

Nina
Nina
 


http://online.bigbrother.vnet.hu/html/a ... age=1.html

Azok közül, akik kiestek, mindenki itt várt Téged, kivéve Itit. Vele nem találkoztál?
Nem találkoztam vele, de ha találkozni kell, akkor fogok vele. Ez van. Mert találkozni jó!

Azt írták az újságok, hogy ki akar Téged hívni egy boksz-meccsre.
Bokszolni nem szeretek, de menjünk el fekve nyomni! Arra kihívom õt! Bár most elég gyenge vagyok, de egy olyan 140-150 kiló körül biztosan kinyomok. Bokszolni nem szeretek egyébként.

Pedig õ mindenképpen verekedni, bokszolni szeretne veled.
Én ilyen hülyeségekbe nem megyek bele, nekem benõtt már a fejem. Gyerekkoromban volt egy osztálytársam, akivel folyamatosan minden nap verekedtünk. Egyik nap az õ orra volt eltörve, másnap pedig az enyém. Nincs értelme az ilyen dolgoknak! Kedvelem én az Itit, a legkedvesebb barátom volt benn a Big Brother-ben.

Azt mondta, hogy azért haragszik Rád, mert látott egy Titok Szobában készült felvételt, amin azt mondod, hogy három másodperc alatt kicsinálnád õt.
Õ mondta, hogy vegyük ezt az egész Big Brother-t játéknak és akkor most õ dobja fel a kesztyût nekem... Benõtt már a fejem lágya! Verekedés meg minden, ez olyan nyolc éves szint gyerekeknél.

Azért volt köztetek feszültség?
Feszültség? Igen! 380 Volt. Én nem bántottam az Itit, õ sem bántott engem. Szerintem nem volt köztünk feszültség, nem lehetett érezni bent vagy csak nagyon jól titkolta. Most ez van. De bokszolni nem szeretek és nem is fogok senkivel. Békés ember vagyok.
Névtelen
 


Sziasztok!

Bigacsiga: az egy dolog, hogy hogy beszélt a lakókkal, meg hogy jött ki. Engem egy mondata akasztott ki. Azt mondta, csalódott a magyarokban, hogy a Renátó mentalitása jött be...

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nekem úgy tûnt, Pongó azt gondolta, hogy ez a cserkészet, és az gyõz, aki tökéletesen teljesíti a feladatokat, és aki mindenki mással is végrehajtat mindent. Nem véletlenül volt rendõr, de nem is véletlen, hogy már nem az. Egy ilyen embert nem tûrnek meg maguk között általában az emberek, mert folyamatosan fikázza a másikat, de egy pillanatra sem jut eszébe, hogy õ sem tökéletes, és hogy lehet, hogy nincs igaza. A bugyik legalább nem dumálnak vissza, és nem mászkálnak el a helyükrõl. Ami legjobban kiakasztott, az az volt, amit a többieknek mondott, mikor már kint volt. Szerintem ritka bunkó.

Virág
Virág (fiore)
 


azért maradt bent Renátó, mert a szexjelenetek miatt õ hozza a nagyobb nézettséget. nem veszitek észre, hogy manipulálva vannak a szavazások, mindig 1-2 tized százalékkal inog a különbség itt is és a VV-nál is? csak azért, hogy mindenképp telefonáljanak, hiszen, ha nagy a különbség, az nem ösztönöz a telefonszámla és ezzel együtt a készítõk bevételének növelésére. ennyire nem lehet kiegyensúlyozott a küzdelem szinte minden egyes alkalommal. az marad bent, aki a nagyobb nézettséget hozza a hisztijeivel, a konfliktusokkal, a szex-szel, és ez nem a nézõk döntése, hanem a készítõké.
Névtelen
 


Teljesen igazad van elõttem szóló!!
A VV-ben is persze a hisztis Györgyit tartották benn a kis szürke Hajni helyett.

A Pongó pedig nem kefélt félre, nem csalta meg a feleségét-azaz unalmas lett.Mennie is kellett!
Névtelen
 


Nem figyelitek mindig a szavazást, elhemarkodottan ítéltetek - névtelenül... Volt, hogy tizen, huszonvalahányszázalék volt a különbség. De ez ne okozzon nektek problémát, fikázzatok csak tovább a Szídd a BB-t-ben. Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Virág!

úgy érzem, ideges vagy. akarsz róla beszélni? tényleg ennyire durvának látod a fenti két hozzászólást? amúgy tényleg volt akárhány % kül. is, de ez is ott van fentebb, alulról a 3. sorban: "szinte"-ismered a jelentését?, többnyire azonban túlságosan kiegyensúlyozott a verseny, ahhoz, hogy hihetõ legyen.
emellett pedig semmi sértõ nem volt a hozzászólásokban, és nem a szidd... topicba tartozik, hiszen ezek szavazáshoz tartozó vélemények. miért ne lehetne névtelenül? nem kell regisztráció minden véleményhez. tudod, ezt hívják a szabad véleménynyilvánítás jogának a demokráciákban.
Névtelen
 


Szerintem Pongó is gerjesztett a maga bunkó modorával akkora feszültséget, mint Renátó a kefélésével. Szerinted talán a házlakókat is manipulálják, hogy kire adják le a szavazatukat? A többség miért a Pongóra szavazott? Súgtak nekik? Ha õk nem jelölik meg Pongót, akkor ment volna a latin bika, mivel a nézõk szavazata csak 1 szavazatnak számit. Iti is elkezdte csinálni a feszültséget károgó Angival, pedig lehetett volna esetleg egy brazil sóhergél belõle, mégis ment Iti!
Szerinted a végén még a pakolós Zsanett nyeri meg, mert nehogymá unalmassá váljon a BB??
De lehet, hogy a folytatásos vége az lesz, hogy kiszavazzák Szidnit és Zsanettet, és akkor Évike boldogan kielégítheti sexuális vágyait a fiúkkal:-))

mazsi
mazsi
 
 


egyrészt a bunkó modor nem hoz akkora nézettséget, mint a szex, másrészt a házlakókat más szempontok vezérlik, mint a nézõket. és bizony, az sem volna meglepõ, ha az egésznek lenne valami elõre rögzített menete, és nem a lakókon múlnának a dolgok. bb semmit nem bíz a véletlenre, a bekerülést sem, a kikerülést sem.
Névtelen
 


Úgy látszik, nem ismered a smiley Kép jelentését... Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Végre tudok jelentkezni, sajnos a gépünk az elmúlt idöben nem volt valami fényes állapotban, jobban mondva az internettel van valami, na mindegy, lényeg, hogy ma már tudok szavazni. Szerintem a holnap a két kiesö jelölt Renátó és Popey lesznek, valószínüleg mégis Renátó fog elmenni.
Nekem az utóbbi idöben gyökeresen változott a véleményem a bentlakókról, például Évi nem volt szimpatikus az elején ezzel a mindenki elötti kitárulkozásával, de a természete szerintem annyira jó, akkora szíve van neki, hogy most már neki drukkolok, bár Szabit jelöltem a végsö gyöztesnek, de öt már nem szeretem a Zsanettel egyetemben, ez már hányingerkeltö, amit ök ketten csinálnak a Zsanettel. Ocsmány dolog a Zsanett viselkedése a Szabival az állítólagos szerelme ellenére a Lacija iránt. A Szabi pedig annyira megalázkodó, hogy tökéletesen egyetértek valakivel, aki azt mondta, hogy szégyent hoz a férfitársadalomra, ugyanakkor mint barát, biztos, hogy jólelkü és segítökész.
Renátó engem mulattat a látványos viselkedésével, Popey túljátsza magát, Bálint nagy mûvész az biztos, de eléggé unalmas pasi lehet. Anditól pedig a ször föláll a hátamon. Ez az én véleményem.
Sziasztok,

Evey
evey
 
 


Szoasztok!

Nagyon remélem, hogy legközelebb Zsanett fog távozni a házból! (már nagyon ideje lenne) Én rá voksolok!

Üdv: Vica
vica
 
 


Sziasztok!

Már elég nehéz követni a kiesési lehetõségeket, de én talán Renátóra voksolnék.

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Juj, majdnem elkéstem.
Szavazatom: Andi

Anima
Anima
 


Most nézem, itt még mindig dúl a vita.
Hajrá!

Anima
Anima
 


haóóó
Én meg elkéstem, de Renátóra szavatram volna amúgy isKép
Hajni
0611viki
 


Lányok,
kik lettek tegnap jelölve?

Virág
Virág (fiore)
 


Virág: tegnap kiszavazás volt Kép Zsanett esett ki.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hát, megint több mint elgondolkodtató, hogyan lett a 60valahány-30valahány %-ból 50,3 - 49,7. Majdem a duplájára "vezetett" Zs. egész héten, és milyen érdekes, utólsó pillanatban kiegyenlítõdött. Még mindig nem dereng nektek semmi? Még mindig beveszitek, hogy a nézõ-telefonáló dönt? Egy dologról dönt a telefonáló:hány száz ft-ot dob ki az ablakon, mert azt hiszi, ilyen kis különbségnél csak az õ szavazata dönthet.
Szóval a múlt heti lehurrogók most tovább gondolkodhatnak, vajon kit csapnak be.
Névtelen
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: