Új privát üzeneted érkezett!

Nézegetve a róla készült fotókat, és elolvasva a vele, ill. t. férjével készült interjúkat, hát, nem a topikcím jutott róla az eszembe...
Névtelen
 


Hogy lehet szules utan 2 honappal megplasztikaztatni a mellet????? Kép
En ugy tudom, hogy csak akkor vallalja (egy valamirevalo plasztikai sebesz) ha a szoptatas befejezese utan mar eltelt jo nehany honap.
Névtelen
 


hát nála eltelt az tuti, mert az egész biztos, hogy el sem kezdett szoptatni. Meg elvileg olyan doki sincs, aki indok nélkül császároz. őt mégis.Nem vagyok egy pszichomókus, de annyira ordít erről a csajról, hogy az egész anyaságot igyekszik távoltartani magától. Nehogy meglátszon az alakján, nehogy egy grammot is hízzon. nem engedte meg magának azt a luxust, hogy átélje a szülés élményét sem, ami a normális módja az anyassággá válásnak, ha nincs egyéb eü. ok. Folyton pózol, programozik, mindig valaki vigyáz arra a csóró gyerekre,(korai kötődés?!) cici-műtét-no szopi.
Viszont marha jó biznisz. Szegény gyerek egy lelki sérült lesz.
csodálkozom, hogy nincs senki a környezetében vagy a sztárvilágban, aki szólna neki, hogy hé, ez nagyon ciki!
Névtelen
 

 
 

Láttam róla képeket vmi sztártalálkozón vagy hol készültek. Borzasztóan nézett ki, mintha két fél görögdinnyét raktak volna a bőre alá. A bordái pedig kilátszottak...
Legyünk jóhiszeműek (haha): nem elég érett még az anyaságra. Csak az a baj, hogy a kicsi szívja meg az egészet.
Az biztos viszont (hisz látható ereménye van), hogy a terhesség-szülés csak hasznot hajt nekik (ld. kiadott kismama-kazetták). Nemtom, biztos lesz majd gyerekfitness-kazetta is...

Zsóka
zsóka
 
 


http://index.hu/cikkepek/0312/kult/story//.gdata/gp_26.jpg

Itt vannak a dinnyek! Kép Csak a vak nem latja,hogy vadiuj, csinaltatott cickok!
Mire jo ez?
Juca
 


Zsóka!

Már van!
Névtelen
 


Hát, nagyon RANDA lett ez a nő!
Mert, ah még ezstétikus lenne... de így????

Pfúúúúúúúj
Névtelen
 


Ki az a Rubint Réka?
Névtelen
 


Juca, Kedves!

Válassz más nicket! Köszi! Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Évek óta motoszkál bennem egy nagyobbító műtét gondolata.De mikor ilyet látok, hónapokra elmegy akedvem az egésztől. Végülis hálás lehetek RR-nak.Kép
Névtelen
 


Utsó névtelen,
hát tényleg hálás lehetsz Kép.

Zsóka
zsóka
 
 


Heló,
beírnátok, ideindexelnétek, honnan szedtétek az infót? Szeretnék első kézből tájékozódni Kép
M.
M.
 


Szerintem elég ha Schobert Norbit megnézi vagy meghallgatja az ember. Dióagyú pöcs.
Ennél jobb stót nem is találok rá.
Ahogy nyilatkozott a Rékáról terhessége alatt, azaz hogy megvetné ha elhízna, számomra mint párkapcsolat alapja is elfogadhatatlan.
De nyilván a nőnek sincs több agya, és ezt be is bizonyította.
Hát ez van.

ja még valami a romantikos katinkát 3-4 hónap alatt lefogyasztotta 30 kilóval kábé. Orvosok szerint ez totál egészségtelen és megerőltető a szervezetnek is.
Persze hol van S.Norbi attól hogy dietikus legyen. egyáltalán ezt miért nem büntetik? tudattalanokat bepaliz és szándékosan kárt tesz bennük.
debi
debi
 


Én most már csak azt nem értem, hogy az ilyen nyilvánvalóan, ordítóan MŰ cici melyik normális férfinak tetszik??? (Normális férfiról beszélek) Egyébként is tele van a hócipőm a deszkavékony, de depressziós libákkal. Én marha jól érzem magam a bőrömben a pár kiló fölöslegemmel. És ha emiatt távozna a férjem, ugyan meg se próbálnám tartóztatni!
Az uszodában, ahová járunk, van egy 3 kislányos (szerintem anorexiás) anyuka, ami DIÉTÁZTATJA a teljesen normális pocakkal rendelkező kb. 7-8 éves lányát. És ez normális???

Cili
Cili
 


Kedves M.!
Milyen infót? Hónapok óta velük van tele a bulvársajtó. Nyilatkozgatnak, járkálnak mindenfelé, pózolnak. Best, Story, Találkozások, Index.... Ennél "hitelesebb" hírforrással sajnos nem szolgálhatunk. De, ami több, mint gyanús, az az, hogy az ő esetükben soha semmi ellentmondás nincs a hírek között. A cicikről pedig a fenti linken szerezhetsz infót,bár nem 1. kézből valót, az igaz. ha csak nem te vagy NorbiKép
Névtelen
 


Kedves M,
Norniék honlapján van fórum. Vannak hsz-ok. A számukra negatív hsz-okat töröltetik. Kell ennél jobb megerősítés???
(Néha a felső hsz-ok között szerepel vmi negatív, aztán gondolom jön a modera, mert érdekes módom ezek a hszok eltűnnek...)
Névtelen
 


akkorhát pár cikk M kedvéért:

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=1963

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=1701


itt a fórumon is rengeteg utalást találsz a hozzászólóktól hogy hol miket mondtak:
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9084999&uq=257
Névtelen
 


Csajok, ők két összeillő ember, egymáshoz is valók. Teljesen megérdemlik egymást. Csak nagy kár, hogy a szegény gyerek fogja megszívni szülei önimádatát. Azért az mégsem normális, hogy valakiknek a testük legyen életük értelme és fő műve! Azért bízom benne, hogy a többség nem tartja követendő példának az ő párkapcsolatukat és a terhességről,szülőszerepről olvasható beteg gondolataikat.

Bellana

Bellana
bellana
 
 


Bellana,
szerintem lehet vkinek a teste élete értelme és fő műve - pl egy balettáncosnak. Még akár nekik is (RR és SN). De vannak határok, amiket meg kellene húzni...
És ott van a gyerek...

Zsóka
zsóka
 
 


És a Schobertnek mikor lesz teljes arcplasztikája??Mert nem ártana...
Névtelen
 


Kép

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka,köszi a helyesbbítést,ez így teljes. Bár a balettosoknak a tánc az életük és a testük csak eszközük hozzá, nem?
Mindegy, tényleg a határ a lényeg! Kép

Bellana
bellana
 
 


Bizony, bizony Kép.

Zsóka
zsóka
 
 


Ezt találtam:

Névjegy
Név: Schobert Lara
Született: 2003. október 6., Budapest.
Édesanyja: Rubint Réka
Foglalkozása: gyógypedagógus, fitneszoktató
Édesapja: Schobert Norbert
Foglalkozása: ?schobertnorbi?
?Magasság?: 53 centiméter
Testsúly: 2,7 kg.
Egészségi ?fokozat?: mint a makk!

Ajánlom figyelmetekbe édesanyja foglalkozásást. Én teljesen ledöbbentem. Ha ez igaz, akkor nem tudom hogyan. Vagy amit megtanult az puszta lexikális tudás a fejében, amit sosem vesz elő? Vagy most mi van?

Zsunya

zsunya
 
 


Allitolag nem fejezte be a foiskolat, de lehet, hogy csak rosszindulatu pletyi! Kép
Névtelen
 


Nemtom, nekem ez a 2,7 kg kicsit kevésnek tűnik... Nem evett az anyuka túl keveset a tehrssége alatt?

Zsóka
zsóka
 
 


Nekem a második fiam született 2,7 kg-val, és 48 centivel (mondjuk 37 hétre), bár én - Norbi nagyon megvetne,- 15 kilót híztam. Tehát lehet a "kis" súly alkati dolog is, az elsőm 3kg volt, a harmadik is csak 3,18. Persze nem RR iránti tiszteletem és csodálatom beszél...csak megjegyzem
szilvi
h_szilvi
 
 


Szilvi!
Az utolsó három héten akár heti 1/4 kg-ot is híznak, ez azt jelenti, hogy ha időre születik, majd' 3,5 kg lett volna.
Amúgy a nem-evéssel -akárki akármit is mond- van összefüggés. Nekem 2 ismerősöm van, akik nagyon keveset ettek, az egyik hiúságból, a másik terhességi diabetes miatt diétázott, és mindkettőnek 2600-2700 g-os babája lett időre. Akik meg végig tömték az agyukat és szó szerint kettő helyett ettek, azok hatalmas babát szültek. A cukorral biztosan összefüggésben van, hisz nem véletlen, hogy a kezeletlen cukorbetegeknek hatalmas babáik születnek. Persze mindig van kivétel pro és kontra, de egy tendencia ezért megfigyelhető. Ha v.ki minimális mennyiséget eszik, intenzíven sportol, akkor abból nem lehet a megnövekedett igényeket fedezni. Valahonnan elvesz a természet.
Az én nagyobbik lányom 36 hétre volt 2200 g, és akkor mondták, hogy 2500 körül már akkor is illett volna lennie. Nem is volt véletlen, hogy előbb kikívánkozott, nem érezte bent jól magát. Viszont nekem toxémiám volt, nem fogyókúráztam.Kép
rjuli
 
 


Sziasztok!

Az én lányom is 2780g-mal született,48cm-el.Én 25!!!kg-t híztam a terhességem alatt,ugyanis imádtam enni.Mégis az időre született pici lányom ilyen kicsike lett.Akkor hol itt az igazság?Ja,és nem sportoltam a terhességem alatt egy keveset sem.És nem is dohányoztam.
Szerintem ez normális.

Kriszti.
Kriszti
 


Foglalkozása: ?schobertnorbi?

Ez vajon önkritika? Kép
Névtelen
 


Sziasztok!

Igazából nem is tudom, hogy miért problémázik ezen a fél ország?! Persze, maguknak "köszönhetik" Rékáék, minek kellett telekürtölni mindent a véleményükkel /pl. Norbi: "megvetném a feleségemet, ha elhízna a terhessége alatt"/. Bár a bulvársajtó riportereiről, újságíróiról sem állítanám biztosan, hogy mindig azt írják meg, ami valóban elhangzik. Norbi úgy értette, amit mondott /egy másik cikkben olvastam/, hogy Rékának példát kell mutatnia, hogy a terhesség alatt nem muszáj 20-30 kg-ot hízni /én magam 20 kg-ot híztam az első gyerkőccel!/, és oda lehet figyelni az étkezésre is. Réka evett, csak megválogatta, hogy mit. Amúgy megvettem Réka dvd albumát, azon rajta van a kismama torna is. Láttátok már??? Nagyon sokszor elmondja, hogy minden terhesség más, minden kismama szervezete más, ezért mindig, minden orvosi ellenőrzés során egyeztetni kell az orvossal,hogy javasolja-e az adott tornát, stb. Ráadásul, minden mozdulatból annyit csinálsz, amennyi jólesik, trimeszterenként gyengül a torna intenzitása, stb. Ők nem akarnak gebe kismamákat "nevelni", nem akarják senkire rákényszeríteni azt, hogy ÍGY KELL. Ők mutatnak nekünk valamit, ami van akinek bejön, van akinek nem. Nekem például szimpatikus!!! Ha a következő babát várom majd, biztos jobban odafigyelek, hogy ne hízzak annyit és a dokival egyeztetve, mozogni is fogok. Amúgy a szülész orvosok sem javasolják a 15 kg-nál több hízást, és normális terhesség esetén nem ellenzik a tornát sem. Ráadásul a Réka babájának semmi baja, egészséges, és szerintem nem az határozza meg a baba súlyát, hogy mennyit eszik a mama. Ráadásul a dokik is mondják, fontosabb a minősége az ételnek, mint a mennyisége. És erre ők odafigyeltek. Ismerem a táplálkozási ajánlataikat, kb. 2 hónapja alkalmazom is, és a Réka tornájával /egyenlőre nem a kismama torna/ kiegészítve heti fél kg fogyással haladok. Nem kell szeretni amit csinálnak, ahogy viselkednek, de amíg valakit nem ISMERÜNK, addig szerintem nem ítélhetjük el. Bár mondom mégegyszer, maguknak köszönhetik, ők akarták a nyilvánosságot.
Betti29
 


Még valamit:

Mindannyian mások vagyunk. Réka már a Norbival való megismerkedése előtt választotta ezt az életformát, nem Norbi kényszerítette rá.

Cili! Mindenki tudja, érzi, hogy saját magát hogyan tudja elfogadni, Te is remekül megvagy pár kiló "fölösleggel", ami nem is biztos, hogy fölösleg, lehet, hogy Neked direkt jól is áll. Nézd meg pl. Liptai Claudiát, Szulák Andreát, stb. Nagyon jól érzik magukat a bőrükben, sugárzik róluk, hogy elfogadják magukat, úgy ahogy vannak. De nem vagyunk egyformák!!! Ez nem bűn, sőt milyen rossz lenne, ha mindannyian egyformán gondolkodnánk... Természetesen a gyerek diétáztatását, hacsak nem orvos írja elő, én magam is elítélem. Szóval mindenkinek igaza van, mert mindenkinek joga van érezni, gondolkodni. De jogunk van-e igazságtalanul ítélni??? Gondolok itt arra a célzásra, ami az agyi kapacitásukra vonatkozott, stb... Persze, nem agitálni akarok, nekem ez a véleményem.
Betti29
 


Betti!

És a császárhoz való hozzáállásuk is szimpatikus? (Minek szenvedjen Réka, csak pár centi az a vágás stb) Követendő? Helyes? Példaként állitandó a kismamák elé??????

Ildi

Ildi
pildi
 
 


És a szilikon cici megcsináltatása? Egy elméletileg szoptató anyánál??

http://index.hu/cikkepek/0312/kult/story//.gdata/gp_26.jpg

Egyébként tényleg nem túl hiteles ha egy fitnesz sztár nem tudja megszülni a saját gyerekét...

Bellana
bellana
 
 


Nem kell annak, se fitnesz sztárnak, se hitelesnek lenni, hogy ne jöjjön össze az általános szülési módozat, pl. Sisi királynénak is nagyon nehéz szülése volt a sok lovaglás miatt...
Névtelen
 


neki nem az votl a gondja, hogy nem jött össze, hanem, hogy meg sem próbálta, és azért ez igen nagy különbség
Névtelen
 


Sziastok!!!

Sportolók általában nehezebben szülnek, van egy pár ismerősöm, állítólag a kötöttebb izomzatuk miatt nehezebben tágulnak...

A császár okáról elég furcsán nyilatkoztak, nem lehet tudni, hogy tényleg indokolta-e valami, az orvosuk például nem nyilatkozott erről. Nem tartom követendő példának, ráadásul az orvosi etikett sem engedi az ok nélküli császárt, hiszen nagy műtéttel ér fel, így sokkal nagyobb kockázatot jelent az anya számára. Ezért gondolom, hogy biztos okuk volt rá.

A melleit pedig ha megcsináltatta, egészségére. Az én babám 4 hónapos koráig szopott, náluk lehet, hogy ennyi ideig sem sikerült, ha pedig már nem szoptat, miért ne?! Bár én sose csináltatnám, de őszintén csak azért, mert félek a fájdalomtól, ami utána van. Még egy kérdés: Biztos, hogy meg van plasztikázva?

Tudom, túlteng bennem a jóindulat, de nem csak velük kapcsolatban, általában ilyen vagyok.
Betti29
 


Betti29: a kép szerint igen.
Névtelenek: sajna ok nélküli császár biza megesik, nem is kevés. Akikel én kórházban voltam a többségükkel megvolt beszélve mikor lesz a műtét, mert a doki nem ér rá 1 héttel később..
Az egyik "kedvencem"-nek azért volt csazi, mert féltette a hüvelyét...
Van ilyen,és orvosi indokot mindig lehet találni, ha nem más megelőzés miatt.

Persze végeredményben az Ő dolguk. Van akinek bejön az Ő hozzáállásuk a párkapcsolathoz, szüléshez, stb.-hez, valakinek nem. Én az utóbbiak közé tartozom. Ez van.
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Anyukám is velem 6,5 kg-ot hízott,pedig evett rendesen.És én normál súllyal születtem:3250gKépKép.
Még csak kismam ruhát sem kellett vennie,csak egy kicsit le kellett a zippzárat húznia a ruháinKép.Na,mondták is neki,hogy vmi baj lesz velem...lehet,hogy igazuk lettKépKépKép?

Szt itt egyetlen gond a nyilvánossággal van.Aki nyilvánosság előtt él, annak tudomásul kell vennie,hogy nem tehet azt,amit akar.Legfőképpen olyat nem,amitegy orvos sem néz jó szemmel.

Számomra z volt a legmegdöbbentőbb,hogy a magzatvíz elfolyása után villogó elakadásjelzővel SZÁGULDOTTAK a kórházba.Ha mást nem is,azt azért iagzán elmondhatták volna nekik,hogy nem pottyan csak úgy ki általában egy baba,pláne első szülésnél.

Az igaz,hogy sportolóknál a kötött izomzat miatt lehetnek gondok,én ezért voltam majdnem biztos abban,hogy császár lesz.Az már más kérdés,hogy talán nem emiatt voltKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Én a saját orvosom hozzáállásából indultam ki, amikor azt mondtam, hogy valószínűleg volt orvosi indoka a császárnak. Az én dokim ugyanis elítéli az ok nélküli műtéteket, semmi pénzért nem vállalná, sőt még időzített sima szülést sem csinál. Persze orvos és orvos között is van különbség. Csak azt nem tudom, hogy azok az orvosok, akik kérésre vagy öncélúan /saját időbeosztásuk miatt/ császároznak, mit csinálnának, ha valami baj lenne közben vagy utána. Nem kis felelősség!
Igazatok van, a nyilvánosság miatt sok mindent nem engedhetne meg magának az ember, de sok ismert ember pont ezért érzi magát felhatalmazva arra, hogy azt tegyen, amit akar.
Én soha nem engedném, hogy a terhességemnél vagy a szülésemnél indokolatlanul beavatkozzanak a természet dolgába, dehát nem vagyunk egyformák. Van akinek a "tökéletes alak", a lánykori "hüvelyméret" /bocs a kifejezésért/ mindennél fontosabb, de ez még nem jelenti biztosan azt, hogy nem lesz jó anya, bár igaz, előrevetíthet dolgokat.
Betti29
 


Sziasztok!

Valami eszembe jutott. Egy ismerősöm fitness edző Pesten és ismeri Rékát. Megkérdeztem hát, mi van a melleivel?! A válasz: eredeti, még mindig. Eddig eszembe sem jutott, hogy utána tudnék kérdezni, mert az ismerősömmel már régen beszéltünk, és nem napi a kapcsolat. Neki már hiszek, inkább, mint a pletyinek. Bár a császár oka még mindig kérdéses, de erre nem kaptam választ. Ez titok!!!
Betti29
 


Ha ez eredeti, én megeszem a kalapomat!!!! elég csak ránézni, hogy szilikon, ráadásul rosszul megcsinálva, mert egyáltalán nem lett arányos a teste így. Kilátszó bordák két labdával.... Eredeti!?Kép
Névtelen
 


Névtelen, amit látunk az bizti nem eredeti, félre teheted a kalapod. Kép Viszont az nem lehet, hogy fotómontázs? Végülis ő dolga, nekem a terhessége és a csaszija nem volt szimpi.
Betti29, mit gondolsz? Egyébként tényleg, még 1 műcicitől önmagában nem lesz senki rossz anya.
Bellana
bellana
 
 


Bellana! Én elhiszem, hogy a melle eredeti, pláne, hogy a mai melltartók is, mint tudjuk, csodákra képesek. Nem gondolom, hogy rossz anya lenne, és valószínű, hogy ők is észbe kaptak, hiszen napokkal ezelőtt bejelentették, hogy a gyermeket nem teszik ki ezentúl a nyilvánosságnak. A terhességével kapcsolatban, ha a tornára gondolsz, arról már ezelőtt írtam, hogy nem ítélem el, sőt... Szerintem mindenki érzi, hogy a terhessége alatt mit bír, persze mindent az orvossal egyeztetve. Réka terhestornája szerintem nem megerőltető, persze csak akkor, ha a kismama már előtte is rendszeresen tornázott és nincs semmi gond a terhességgel. Hát... a császár nekem is gyanús, nekem sem szimpatikus, hogy valaki így menekül a természet rendelte "dolga" elől. Én még a szülés alatti fájdalomcsillapításnak sem vagyok híve, nem is kértem, de mások szemében talán én vagyok túl szélsőséges ebben a dologban. Annyira különbözőek vagyunk, és nem ezen múlik, hogy ki milyen anya lesz.
Betti29=Beatrix28 /ezentúl!/
beatrix28
 
 


TV-felvételen is látszottak azok a cicik, ott pedig mozgókép volt, semmi montírozás. És, hát az is érdekes, hogy eddig sosem láttuk ilyennek, sőt, nem is mutogatta, most meg egyszerre igen.
Csúnya lett, no.
Amúgy hogy a fenében ne múlna a hozzááláson, hogy valaki milyen anya? Ha nem engedi, hogy a testén meglátszódjon, hogy terhes, ha nem engedi a gyereknek, hogy természetes úton jöjjön világra, ha nem engedi a gyereknek a cicit és az anyatejet, ha folyton le van passzolva a gyerek (kicsit sűrűn forognak ilyen-olyan programokon a gyerek nélül), akkor azt azért megállapíthatjuk, hogy neki nem az anyaság áll az 1., 2., 3. helyen. Csak valamiféle üzleti és népszerűségi eszközként használják a babát. (Amúgy gyönyörű a bébi, én is láttam azt a műsort, amikor megígérték, hogy egy ideig most elzárják a publicitás elől.Kép)
rjuli
 
 


Szerintem a mutogatásnak egy oka van: bizonyítani, hogy ő "milyen jó nő", akár terhesen, akár szülés után. Csak az a baj, hogy ezt senki nem várta el tőle /a nyilvánosság részéről/, tehát magánügyként kellett volna kezelnie, csak magának kellene bizonyítania, hogy elérte a célját.
Nem gondolom, hogy üzleti eszköz lenne a gyerek /persze ez a saját jóindulatból fakadó véleményem/. Nem tudom, hogy miért, de nekem nem áll fel a hátamon a szőr tőlük. Pedig sok mindent, pl. a gyerek lepasszolását én sem tarom jó dolognak, a fiam egy éves koráig sehova nem mentünk, pedig szüleim éppen vállalták volna. Egy éves kora után sem volt sok lepasszolás, buli miatt most lesz az első, Szilveszterkor /és már majdnem 3 éves/. Mégsem gondolom őket rossz szülőknek, de érvem nem sok van!!!
beatrix28
 
 


Beatrix28Kép

Benned tényleg túlteng a jóindulatKép!Na,jó,viccet félre téve.Abban teljesen igazad van,hogy aki mindig is tornázott,miért ne tehetné pocakosság alatt stb,stb..Itt nem ezzel van a gond.Hanem a kis mellékmondatokkal,áradozásokkal olyan bogarat ültetnek sok ember fülébe,ami viszont már nem tréfa dolog.Nem testileg,lelkileg.A folyamatos öntömjénezés,hogy lássuk,Réka milyen szuper nő még így is,hogy nem kell a kismamának meghíznia,hogy legyen szép "vékony" a terhesség alatt is...nagyon sok nőnek árthatott és árt lelkileg.Mi van azokkal,akik akár mit tesznek,nem tudnak a normál súlynál megmaradni?Vagy akiknek pl."muszáj" enniük,hogy ne hányjanak stb???Azok előtt ez milyen példa?Hányan törtek össze női mivoltukban,vagy egyáltalán ,hogy "én nem tudok ilyen lenni"...Pedig egy nő kereken szép(mondom én, a 43 kilómmalKép).
Szóval nem azzal van gond,hogy mennyit edzett,hanem a sugallatok,amik lelkileg igen károsak lehetnek.Kállai Ildikóról miért nem hallottunk ennyit?Pedig neki is megjelent terhestornája...
Na,ez nem csak Neked szólt ám,csak rajtad keresztül ömlött ki belőlemKép!Ja, a szőr nekem sem áll fel a hátamon,csak baromira nem értem őket...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szerintem elég csúnya dolog ítélkezni, hogy valaki "rossz szülő"-e. Főleg ilyen messziről. Főleg egy újszülött anyukája esetén, akinek még bőven van ideje a kezdeti hibákat is korrigálni.
Én nem tudom, ki Rubint Réka, nem láttam és nem olvastam róla semmit, csak azt látom, amit ti itt írtok, és ami alapján ítéltek fölötte/fölöttük. Szerintem az, hogy a csaj egy kicsit túldimenzionálja a saját teste, saját szépsége fontosságát lehet kicsit szánalmas, de ettől ő még nem lesz rossz szülő. A szülőség sok évtizeden át tart, nem csak az a lényeg, hogy hogy viselte a terhességet, a szülést, a szoptatást. Lehet, hogy a testével olyan a viszonya, hogy a terhességet és a többi kezdeti dolgot rosszul viselte, de ettől még válhat jó anyává. Persze lehet, hogy nem fog, de korántsem biztos, hogy van összefüggés.
Még valami. Ezen lehet, hogy néhányan megsértődtök majd, mégis leírom. Szerintem kicsit az irigység is beszél a tudatalattitokból. Mert nyilván frusztrál, ha másnak sikerül az, ami nekem csak az álmom. Ugyan ki ne álmodna arról, hogy szép és formás kismama lesz, hogy nem viseli meg a szülés, stb. Minden nő erre vágyik. Aki tesz is érte, azt persze sokan "megvetik". Én tornára jártam az első terhesség alatt. Éretlen voltam, túl sokat foglalkoztam magammal és a tükörképemmel. (Ettől függetlenül semmi baj nem lett, az orvos is engedte, a korlátokat betartottam.) Aztán maga a gyerek tett anyává. Most, a második terhesség alatt már nem igazán érdekelnek ilyesmik. Persze most is frusztrálnak a fölösleges kilók, hisz világéletemben karcsú szerettem volna lenni, de igazán karcsú sosem voltam. Tehát kicsit központi kérdés maradt nálam a jó alak. Ez nem egészséges. De akkor is ez van. Viszont ettől még nem vagyok rossz anya.
A gyerekemet persze szoptattam, amíg csak volt tejem, a következőt még tovább szeretném. De ha nem szoptattam volna, akkor se biztos, hogy rossz szülő, rossz anya lennék.

A cicinagyobbítás viszont - ha csinált ilyet fent emlegetett hölgyike - tényleg marhaság. De az ízlések különbözőek. Van, akinek tetszik. Többnyire olyan nők, akiknek meg a ciciméret maradt kamaszkoruk óta központi kérdés. Nem tudom beleélni magam a helyzetükbe, de el tudom képzelni, hogy amilyen probléma nálam a fogynivágyás, olyan lehet másoknál a nagy cicik utáni vágy.
De hogy vonhatjátok le ilyen felszínes információk alapján azt a következtetést, hogy az illető rossz szülő?
A gyerek lepasszolása nekem se szimpatikus, de ha egy operaénekes csinálja, vagy akár csak egy szappanopera szereplő, szerintem nem szólnátok egy szót se. Feltéve, ha az illetőnek nincs felháborítóan jó alakja...

Bocsánat, ha valakit megbántottam, de olvassátok végig amiket írtatok. Látni fogjátok, hogy bizony némely hsz-ból süt az irigy rosszindulat. És a felületes ítélkezés.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Anyapoc, abban igazad van, hogy lelkileg romboló hatású, ha mindez Barbi baba lázig jut, vagyis túl erős lesz a vágy a kismamákban, és túl sok lesz a frusztrált nő. De ma Magyarországon még annyira divat "kettő helyett enni", jól meghízni terhesen, akár a toxémiával se foglalkozni, hogy még nem kell a ló túlsó oldalától félnünk. Értelmiségi körökben már adnak magukra a nők kismamaként is, de nagyon sok nő bizony elhízik, és ez nem jó. A Rubint Réka félék épp az ő szintjükön hatnak, míg ugyebár egy értelmiségi nem tőle fog tanulni, sokan nem is ismerik őt, nem olvassák a bulvársajtót, stb.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Azt nem ertem, hogy miert vitatkoztok azon, hogy mucicije van-e a Rekanak, vagy nem???
Hiszen ok maguk emlitettek meg egy nyilatkozatban, hogy IGEN!!! Mecsinaltatta. Es azt is leirtak valahol, hogy a Norbi elozo baratnojeis megcsinaltatta (ugy emlekszem Norbi keresere) ugyanigy a cicijeit.
Névtelen
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: