Új privát üzeneted érkezett!

Kíváncsi vagyok, vannak-e itt olyanok, akik tagjai a címben említett fórumnak.
Akik nem tudják, mi ez: ez egy olyan fórum, ahová csak ismerős által, meghívásos alapon lehet bekerülni. Így a fórum tagjai mind "egymás ismerősei". (Érdekes volt, ahogy egy tök isemrelten ember nevére rákkattintva kiderül, hogy közte és köztem csak két "láncszem" van.
És két olyan emberre is rábukkantam ott, akiket egyébként évek óta keresek...
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka! Vagyunk Kép

Márti
márti
 
 


Ez tök jó, Érdkees lenne megnézni, kettőnk között hány láncszem van Kép:
Szoktad ott olvasni a fórumot?
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 

 
 

Vagyunk mi is.
ZSófi
szzsofia
 
 


Én is vagyok.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Gyűjtöm az ismerősöket Kép.

Zsóka
zsóka
 
 


Ez az, amit levélben szoktak küldeni, angol nyelven, kék nyomat is van rajta, és én rendszeresen kidobom? Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


én is
rjuli
 
 


Van egy nagy gáz a wiw-wel. Hogy a régiek nem nagyon járnak vissza Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Látom Cory, azóta te is jártál arra (visszaigazoltál Kép)

Zsófi, megtaláltalak, két ember van köztünk Kép

Cory,
hogyhogy a régiek? Sok ismerősöd van?

Rjuli,
rád nem tudok rákeresni Kép.

Kíváncsi,
biztos nem az Kép.

Ja a lényeget elfelejtettem: mindenki a saját valódi nevén szerepel.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka: igen. Eddig 42 visszaigazoltam van, de van 30 igazolatlanom már vagy 2 hónapja. De ha a kit ismerhetekre kattintasz, akkor most már látod az én ismerőseimet.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nem ér,nem értem az egészet.KépVagy csak túl késő van?Kép
linato
 
 


Linato,
Akkor nem vagy wiw-tag minden bizonnyal Kép.

Cory,
el is hiszem, hiogy idegesít, ha nem igazolnak vissza. Én most általad megtaláltam Pelét Kép, meg még pár ismerősre ráakadtam (fogtam a teelfonon füzetemet és kipróbálgattam a szübajöhetőket Kép). És irtóra idegesít, hogy az ő isemrőseiket nem tudom addig megnézni, amíg vissza nem igazolnak - pedig lehet, hogy újabb ismerősökre találnék. Én most akikre rátaláltam, írtam emilt, hogy igazoljanak vissza. Csak olvassák az emiljeiket Kép.
Vmikor júniusban regisztráltam én is, de most kezdtem el komolyabban nézegetni. Véletlenül ráakadtam egy pár híres emberre, és irtó muris, hogy két lépcsőfok van köztünk Kép.
Van egy olyan mondás, hogy hat kézfogás körbeéri a Földet. Hát a wiw-et látva igaz lehet Kép.
A térképen viszont nekem nem jön be semmi. Pedig szépen kijelölgettem az embereket, a térkép mégis csak egy nagy fekete pacni. Vmit rosszul csinálok...
na megyek, mert késő van, holnap is van nap Kép.
üdv
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka: én úgy tudom, hogy pont ennek igazolására jött létre. De rajtam keresztül van még néhány ember, akit ismersz tutira: Andi3, ZA, Márti

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ez tök érdekes, de én sem tudok róla semmitKép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Ez tok jo! Meg nem is hallottam a wiw-rol! Kép

Mondjuk olyan mar velem is tortent, hogy a 12-es buszon megszolitott egy lany, hogy valoszinu, van egy kozos ismerosunk a Fulop-szigeteken, mert latott mar rolam kepet! Kép Es igaza volt! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Cory:
átböngészem az ismerős-listádat rögtön KépKép

Zsuzsa,
én ismerlek téged, találkoztunk személyesen is, ha akarod, küldök meghívót Kép.
(A wiw lényege az, hogy csak isemrőst szabad meghívni. Sajna ezt néhányan nem tartják/tartották be és emiatt aztán kicsit repedezik..)

Zsuzsi,
ez tök jó! KépKép A csajszinak nem semmi arcmemóriája lehetett Kép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Még egy: Mártit nem ismerem személyesen Kép...

Zsóka
zsóka
 
 


ZSóka! Azért nem, mert valahogy elmaradt (tavaly?) a belváros-józsefvárosi (kis)mamák találkozója Kép De beszélhetünk róla megint Kép

Márti
márti
 
 


Beszélhetünk bizony!! KépKép
1ébként a bevlárosi topikban felvetettem a múlt héten is...
Sajna betegek vagyunk, de remélem, a jövő héten jobban leszünk. Aztán talizhatunk vhol (jó idő esetén akár a Károlyi-kertben).
pussz
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka! Jó, küldjél!!!Köszi!
JObban vagytok? Taliban benne vagyok, bár zűrös a jövő hetem.
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsuzsa,
küldök (holnap, a szerverjük ma karbantartás alatt).
Fogjuk rá, hogy jobban vagyunk (nem az igazi). A mi jövő hetünk is zűrös, szerintem nem fogunk tudni talizni, mert apázni fogunk: a férjem majd' 3 hónap után a jövő héten érkezik haza KépKépKépKép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Nekem nem küldtök? Igaz, személyesen nem ismerek senkit Kép
Na majd jövőre! Kép
Kíváncsi

Ja, de, coryval találkoztunk a talin! Nahát, egy személyes ismerős! Kép
kíváncsi
 
 


Kiváncsi: ha mondasz egy e-mail címet, holnap küldök.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


A szerverjük már működik (megnéztem), de sajna én nem találtam eddig olyan ismerősömre, aki tag lenne. Kép
Tudtok nekem segíteni, vagy még nagyon idegennek számítok? Kép
Márti (T-Márti)
T-Márti
 


cory, a profilomban minden megtalálható! Kép
kíváncsi
 
 


Zsóka! Zsuzsa! Nekem a Károlyi-kert egyedül a két gyerekkel elérhetetlen Kép Esetleg hétfő vagy péntek du. 3 után - mert akkor van segítségem. De az Orczy-kertbe el tudom vonszolni magunkat egyedül is Kép Az nem jó nektek?

Kíváncsi! Nem jártál te véletlenül Kenderesen egy nyári egyetemen Danival 199valahányban?

Márti
márti
 
 


Márti! Orczy kert is jó, de melyik nap? elég zűrös a hetem. Bár csüt. de. pl. jónak tűnik.
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


ZSuzsa! Az is jó, de a jövő hétre is áttolhatjuk Kép

Márti
márti
 
 


Márti,
hogy neked mik nem jutnak eszedbe??? Honnét tudod? Kép Szerintem 1994-ben lehetett, emlékeim szerint Dani három éves volt. Kép
Hurrá lányok, még egy személyes ismerős! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi! Ezek szerint te vagy? Kép Megnéztem a profilodat: a mailcímed+a Dani nevű kisfiú+a személyleírás+a 32-esek tere (ezt mostanában írtad valahol) - ezen a téren (névmemória meg ilyesmik) elég jó vagyok Kép A kérdés akkor már csak az, te be tudsz-e azonosítani? Kép Van kép a profilomban, de az alapján nerm tudom, egyáltalán lehetséges-e? Azt hiszem, inkább nem ...

Márti
márti
 
 


Márti,
akaratam küldeni neked mélt, de valamiért visszajött.
Hanem ahogy így elnézlek, már tudom is, hogy ki vagy! Jó ideig megvolt a lapod, amit küldtél egyszer! És már emlékszem is, hogy a józsiváros volt a kulcsszó! KépKépKép
Kíváncsi
A memóriádhoz óriási gratula!!!
kíváncsi
 
 


Kíváncsi! Az a cím már nem él, ez a jó: neth@index.hu Arra már nem emlékeztem, hogy lapot is küldtem - hiába, vannak lyukak az én memóriámon is Kép (hajjajjj, de még mennyi Kép)


Márti
márti
 
 


Sziasztok!

Zsókának köszönhetően én is "bekerülhettem a körbe". Kép

Cory!
A nagytalis egyszeri találkozásunkat elegendőnek minősíted arra, hogy visszaigazoljál? Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi ZSóka, én is neki köszönhetően lettem tagKép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


ZSóka!

Nem találom a két emberes összekötőt. Izraelben laksz, vagy valaki mást néztem?
Zsófi
szzsofia
 
 


Kíváncsi!

És rólam se feledkezz meg! Kép Kép Kép
Mi is milyen mókásan jöttünk rá, hogy esetleg ismerhetjük egymást. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bizony-bizony, Bcs Kata személyében újabb személyes ismerős! És nem is akármilyen véletlen folytán derült ki! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Én még nem találtam itt a babaneten máshonnan ismerőst Kép Kép Kép Illetve igenKép, de nem egy netező hölgyet, hanem a férjét (KépvagyKép?).
Ildi

Ildi
pildi
 
 


zsófi,
meghívnál? Andris elfelejtette az azonosítóját. Te megtaláltad őt amúgy? De mostmár izgat, hogy is működik ez az izé. Kép
köszi
Solya
solya
 
 


Zsófi, elénztem, 3 ember van köztünk, de az egyik Cory Kép.
(Ha te az a Szabó Zsófi vagy, aki "jelengleg gyeden van")
zsóka --> cory --> Haraszti Anna --> Szenthe Julia --> Szabó Zsófia


Bigacsiga,
küldtem neked meghívót Kép!
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!
A barátnőm férje tag, de már egy éve nem foglalkozott az egésszel. E-mail-ben kértem, hogy segítsen, de nem tudom, menni fog-e.
Ti tudnátok segíteni?
Márti (T-Márti)
T-Márti
 


Sziasztok!

En meg nem hallottam a wiw-rol, de erdekelne, csak az a baj, hogy szemeylesen nem ismerek senkit, aki tagja... Kép Hogyan tudom akkor megnezni? Vagy legyek turelmes, hatha valakinek eszebe jutok?
Moni

moni
 
 


Mi most ismerjük egymást a wiw szerint? Kép
Nézzétek el, még szűz vagyok. Kép
solya
 
 


Moni!Engem is érdekel,de még én sem jutottam eszébe senkinek.Pedig intenzíven nyomozok,hogy hátha valaki ismer személyesen aki wiw tag is.
Solya!Végre rátaláltam a képeidre.Kép
linato
 
 


linato,
Mártiék nem voltak a talin?
solya
 
 


nekem ez élvezhetetlenül lassú. Kép Pedig ADSLünk van.
solya
 
 


Engem nem hívna meg valaki? Ollyan kíváncsi vagyok!!
sofka
sofka
 
 


Sofka!Ha végre valakit találok aki engem meghív bizisten te leszel az első.Kép
linato
 
 


Solya.Nem sajna.Kép
linato
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: