Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Segítsetek nekem,hogy szopi alatt hogy tudnék lefogyni 15 kilót.Tudom hogy nem tehetem meg hogy nem eszem,de van valami más megoldás rá?Undorodom magamtól ha tükörbe nézek!
Mindenhol azt olvastam hogy a szoptatás alatt hamar vissza lehet nyerni az eredeti alakot,hát nálam ez nem jött be.
63 ról indultam(már akkor is volt rajtam egy kis felesleg),
80 nal mentem szülni, és 62 vel jöttem haza a kórházból.
Most 70 kg vagyok.Iszonyú!Tudtok valami jót?
Elõre is köszi,
Mariann
zmariann
 


Sziasztok!

Kriszti,
amit irtal, tenyleg drasztikus, es nekem biztos nem valo. Pl. a kaposztalevest kb. haromszor foztem meg, nagy elhatarozasokkal, es elso nap este mar mast ettem. A huto meg buzlott a kaposztaszagtol, a ferjem meg kozolte, hogy talan NEM KENE!
Amugy is nehez eset vagyok, imadok enni.
Nekem az ATKINS diet jott be. Nagyon gyors eredmenye van, es lehet birni.
Amugy arra a kerdesedre, hogy "mennyi sulyfoloslegem VOLT?", annyit tudok irni, MEG MINDIG VAN SAJNA egy jo 10-es, de szules utan volt 15-18 is.
Azert szep lassan, megyek lefele.
Mellette en is tornazok, bar ha intenzivebben muvelnem, sikeresebb lennek.
Az a baj, hogy tudja az ember /en legalabbis tudom/, hol csinalok rosszat a fogyiba, de megis azt mondom, MAJD HOLNAPTOL, szoval rossz fogyizo vagyok.

A "borproblemaddal" kapcsolatba sajnos nincs otletem, bar a torna, es sok folyadek csak meghozza a hatasat??!
Az alakvaltozas meg miert ne lenne lehetseges ugyanannyi kilo mellett?!! Szerintem adal meg idot a testednek.

Szija, Beja
dbeatrix
 


mariann,
szerintem sok zoldseget, gyumit egyel, kenyeret inkabb reggelire, csokit, edesseget, udcsiket abszolut hagyd el, es igyal sok vizet, a mozgasrol nem beszelve....

Anno nekem azt mondta a doki, hogy szoptatas mellett, /en is sokaig szoptattam/ 1200 kaloria eleg, ebbol 500-at hasznalsz fel a szopizashoz, szoval tuti fogyas valoban.
Termeszetesen fokozatosan csokkensd a napi kaloriamennyiseget, mert a tejed csokkenhet, es a felszabadulo mereganyagok is belekerulnek a tejbe.
Mindenkeppen mertekkel!!
Probald megvaltoztatni a kaja osszetetelet. Nezd vegig a napi menudet, es oszinten helyettesisd at a rossz dolgokat /edesseg, sok szenhidrat/ jo dolgokra /aszalt gyumi, magok, zoldseg..stb/.
A kaloriamennyisegen, es MINOSEGEN van a hangsuly.

Ez csak az en velemenyem, orulok, ha segithettem.

szijasztok, Beja
dbeatrix
 

 
 

Szija Beja!
Köszi a tippet.
Lehet hogy tényleg nem kéne annyi üccsit innom?!?
A vizet sajna nem szeretem.Annyira nem oltja a szomjam,hogy akármennyit megihatnék belõle.Viszont egész nap innom kell valamit.Mit igyak??? A fõ étkezesek nálunk este zajlanak,mert napközben alig van idõm fõzni.Persze tudom,ezt sem kéne.Én vagyok csak ilyen béna????
Minden ismerõsöm azt mondja,hogy õ simán tud mindent csinálni a gyerektõl.Én max 1-2 dolgot,de az sem mindig a fõzés.
Nektek hogy telnek a napjaitok?
Mariann
zmariann
 


Szia ,Mariann!

Igaza van a Bejának ,Inkább az lényeg,hogy mit eszel.Próbáld meg a salátákat ,nagyon finomakat lehet készíteni! Valamint a zsírt is csökkentsd mindenképp az étrendedbõl. Reggelire egyél tejtermékeket,sõt,azt olvastam nemrég ,ha lefekvés elõtt joghurtot fogyasztunk,az segíti éjszakai alvás mellett a zsírok lebontását.Hát nem tudom,de mindenképp próbálom már egy ideje.
Valamint én a cukrot teljesen számüztem a mindennapokból.Arra ,hogy mit igyál,nekem lenne egy javaslatom:én már négy hónapja cukor nélküli teát iszom,két-három litert naponta.Nagyon finom ízü a menta,az édeskömény , epertea ,lapacho ,bogyós teák .Van,hogy citromlevet teszek bele,de cukrot egyáltalán nem.És meg lehet inni,sõt némelyik igazán ízletes.Az üdítõk meg biztos,hogy nagyon tudnak hízlalni.
Fõtt ételt lehetõleg csak egyszer egyél naponta , inkább zöldséget ,müzlit,rizst,fõtt krumplit.
Napközben én sem fõzök,mi is este étkezünk,de utána gyakran futok még fél órát,ötven percet.Nagyon fontos,hogy legalább húsz percet mozogj naponta.Rendbe teszi az anyagcserédet, és legalább elégetsz egy kis zsírt is . Nekem utána a közérzetem is szuper.
Nekem szerencsém van,mert Lilike mellett gyakorlatilag mindent meg tudok csinálni .Ha õ rendben el van látva,eljátszik magának.Ilyenkor akár a másik szobában is tevékenykedhetek.De van,hogy viszem magammal a konyhába,ott bekapcsolom neki a tv-t,azzal is elfoglalja magát.Hasfájósabb napokon nekem sincs idõm szinte semmire,ilyenkor a férjem is be szokott viszont segíteni.sõt , az éjszakai etetés minden nap az övé.

Egyszerüen számolgatsd a kalóriákat,ha van kedved,jegyezd föl naponta,hogy mit ettél.Ez is segít.

na persze mostanában nálam is kezdõdik a csokimánia , egyszerüen nem tudom - nem akarom - megállni,hogy ne egyek.Szerencsére kilót még nem szedtem vissza.Szerintem azért,mert lemozgom .

Sikeres próbálkozást.
Szia.
Kriszti
Kriszti
 


Szia , Beja !


Mi az az Atkins diéta?
a káposztalevest én csak sárgarépából,karalábéból,és káposztából csináltam.Különben én sem tudtam megenni.A zeller számomra túl drasztikus volt benne.Így egész finomat lehet csinálni,komolyan egyszer próbáld meg.És rengeteg füszert tettem bele.A férjem nekem is húzta az orrát ,hogy már megint milyen büdös káposzta szag van.Nem tudom , nekem nem tünt föl.
Te milyen gyakorlatokat csinálsz? Erõsítõt,vagy inkább ugra-bugrát?Fogyáshoz nekem nagyon bejött a helybenfutás,de az biztos,hogy alakformálásra a torna kellene intenzíven.Idõm az lenne,de nem tudom miért,mostanában olyan lusta lettem!Ez szörnyü.Most azt tervezem,majd januártól újra kezdem a minden napi mozgást.Szerintem komolyan és erõsen el kell határozni,különben semmit nem ér az egész,és az ember hamar feladja.

Megyek,picurral fürdeni fogunk.
Szia.
Kriszti
Kriszti
 


Sziasztok!

Mariann, szerintem is jok az izesitett teak, cukor nelkul. Vagy ha nem megy, akkor nagyon keves mezet hasznalj, vagy ha szerencsed van otthon is lehet kapni a STEVIA nevezetu edesitoszert. /termeszetgyogyaszati, ill. egyeb organic kajat arulo boltokba?!/
Azert javaslom ezt, mert a mesterseges edesitoszerekbe van az aszpartam, meg szaharin, ami koztudottan rakkelto anyagok. /bocsi, de erosen hiszek ezekbe a dolgokba, megha a medianak nem is erdeke hangoztatni ezeket/

Ahogy irod, Te is pontosan tudod, mit csinalsz rosszul. En is igy vagyok vele, sajnos inkabb AKARATERO hianyzik, mint tudas a cel eleresehez.
Nekem se jut sok idom fozocskezni, meg amugy a haztartasra.
A kislanyom masfel eves, es mostanra valahogy kialakult a napi "ritmus", es mennek a dolgok.
Az esti kajalas nekem is cikis volt, de itt jon az AKARATERO, olyankor gondolj a furdoruhadra, rakjal be egy meno szamot /amire "beindulsz" es felporget/, menj a tukor ele, es mond magadnak, hogy milyen tuti csaj leszel, HA MOST NEM ESZEL!!
Ez kb. egy honap utan OK, es biztos nem kell mar a vacsi, hihihi.
Amugy tudod, a reggeli a legfontosabb, akkor delbe mar beered kevesebbel, es ha jot tornazol este, megiszol sok vizet, es eszel egy pulykamellett, salival, akkor is sokat leptel elore.
Este ne egyel szenhidratot!
Mindjart leirom Krisztinek mi az az Atkins diet, olvasd el, de neked a szoptatas miatt meg nem javaslom, de a kaja kombinalasat neked is erdemes betartani.

Csak koncentralj a jovo nyarra, en is azt teszem!!

Puszika, Beja
ha gondolod irhatsz privatba is, dbeatrix78@hotmail.com
dbeatrix
 


Mariann, bocsi, a cimem dbeatrix78@yahoo.com
dbeatrix
 


Szija Kriszti!

Roviden a lenyege az Atkins diet-nek, hogy szenhidrat mentes dieta. Nagyon gyors a hatas, de rovid ideig javasolt, eletvitelnek vegkepp nem. Gyors kg leadasara kivallo.

Ehetsz: hal, rak, tojas, sovany sajtot, kremsajtot, majonezt, tejfolt, magokat, zoldseget, husikat,
gyumolcsot-mertekkel, magas cukortartalma miatt, kaja elott ket oraval, ill. kaja utan ket oraval csak.

Nem ehetsz: szenhidratot: tesztat, kenyeret, rizst, sutit, panirozott dolgokat, cukros dolgokat /ilyen akar a gyumolcsos joghurt is!/csoki...stb.

Kerulendo: felvagottak, egyeb "osszedolgozott", feldolgozott elelmiszerek, jo zsiros parasztkolbasz, banan, szolo

Egyebkent a kombinalasra kell figyelni, es az a lenyege az egesznek,hogy a szenhidratok beinditjak, fokozzak az inzulintermelest, es igy ehesebb, es ehesebb leszel. Amolyan fuggosegi helyzet alakul ki a szervezetedbe. Amikor elkezded ezeket megvonni a szervezetedtol, egy par napig fejfajas is kialakulhat emiatt.
De ez elmulik.
Helyette a feherjedus, PROTEINDUS kajakat eheted, ami nem okoz inzulin-tultermelest, es a protein miatt teltsegerzeted lesz. Igy nem kivansz annyit enni, termeszetesen kell az akaraterod, de igy konnyebben megallod.
Nem olyan szigorunak tunik. Hiszen elnassolhatsz egy kis sajtot paradicsommal, vagy ehetsz sult csirkehusit salival, vagy ehetsz az esti csirke-porkoltbol, de csak salival, szoval szeritem meg lehet csinalni.
DE NEM HOSSZU TAVON, MERT NEM EGESZSEGES A SOK FEHERJE!!
Es kell azert a szenhidrat is a szervezetnek, szerintem erdemes inditonak csinalni, aztan, ha kozeletsz a cel kg-hoz, visszaterni fokozatosan CSAK A JO SZENHIDRATOKHOZ.
Pl. barna rizs, barna kenyer, zabpehely /ami baromira telito, es egeszseges dolog gyumivel!!/

Szoval roviden ennyi, persze mozgas, es rengeteg viz!
Remelem segitettem, bar ahogy olvastam, amit irtal, neked nincs szukseged ilyen fogyikra?!

puszika, Beja
dbeatix
 


Kedves Kriszti!

A hasadat, amivel nem vagy elégedett, úgy teheted feszesebbé, ha veszel egy hullahopp-karikát, és rendszeresen tekergeted a derekad körül. Karcsúbb lesz a derekad, feszesebb a hasad, a bõr is feszesebb lesz, mert amellett, hogy jól átmozgatja a csípõt, hasizmokat, át is masszírozza.
Kell neki elég hely a szobában, minél nagyobb a karika, annál hatásosabb. Lehet csinálni tévézés közben is, hangtalan, nem kell ugrálni, stb.

Az alakod azért látod másnak, mert lehet, hogy a medencecsontjaid kicsit távolodtak, szélesebb lett a csípõd a terhesség alatt. A mellünk is más.. én is egész másnak látom az alakom. Ma már nevetek azon, hogy 1-2 éve elégedetlen voltam az alakommal, pedig a mostanihoz képest milyen feszes, izmos, karcsú és fitt voltam! (sóhaj)


Lányok!

Most karácsonyra tornavideokazettát kértem a családtagoktól, mert azt az egyet ami van, már nagyon unom. Talán az újdonság fellendít egy kicsit, mert nagyon hamar elhagy az akaraterõm engem is. Néha olyan erõs bennem az elhatározás, hogy igen! megcsinálom! minden nap tornázom! Nem eszem egy szem édességet sem! Aztán jön a kísértés, fáradt vagyok estére a tornához, stb... majd holnaptól! És ez így megy holnapról-holnapra... Kép De most, hogy végigolvastalak titeket, újra szilárdan elhatároztam, és most tényleg erõs leszek, és nem szegem meg a diétát! Én csak annyit szeretnék megállni, hogy ne egyek édességet, és legalább hetente 3-szor 4-szer tornázzak végig egy fitnesskazettát. És ne egyek zsíros ételeket. Fõleg ne este. Mindenképpen szeretnék tavaszra leadni 15 kilót, mire lerakjuk a nagykabátot és jöhet a miniszoknya.
A férjem miatt csinálom kizárólag! Azt szeretném ha azt a csinos, vékony, feszes kiscsajt láthatná bennem, akit megismert 5 éve, és ne egy elpuhult, löttyedt nagyseggû háziasszonyt. Bár mindig dícsér így is, és sohasem tett megjegyzést a megváltozott formáimra, de én azt szeretném ha nemcsak elfogadna, hanem egyenesen büszke lehetne rám ha végigmegy velem az utcán! Kép
Bátorítsatok lányok, mert olyan hamar elhagy a lelkesedésem. A fiam 6 hónapos, egész embert kíván, nap végére úgy lemerít, hogy csak arra vágyom, hogy bedõlhessek az ágyba. Egy filmet sincs erõm megnézni, nemhogy tornázni - ezzel a gondolattal szoktam elhalasztani az ugrabugrát, és inkább megpróbálom kialudni magam.
Holnaptól máshogy lesz!

Kitartás mindenkinek!

Katus
Katus
 


Kedves Zmariann!

Teljesen ugyanabban a cipõben járok mint Te! Az adatok is szinte kilóra pontosan stimmelnek! 63 kg voltam mikor terhes lettem, már ekkor több voltam a kelleténél. 78 kilóval mentem szülni, és 62 kiló voltam szülés után 2 héttel. Szoptatok, és most 68 kiló vagyok. Szörnyen érzem magam, de a fiam még mindig csak anyatejet kap (6 hónapos lesz), és tudom hogy ez nagyon jó neki, nem akarom megfosztani tõle. A torna nem árthat. Az édességre nincs szükség a tejtermeléshez. Kép Hát, igyekszem odafigyelni!

Minden jót: Katus
Katus
 


helló midenkinek!csak beleszólok, mert alszanak a gyerkõcök.
az elsõnél 65-rõl indultam és 76-tal szültem,6 hét után 63 voltam,mert egész nap szoptattam (igény szerint!!!),nem volt idõm enni.67-re híztam vissza napi egy üveg baracklekvártól(ez csak a reggelim volt!)De közben kb a harmadik hónaptól már heti 3-4X edzettem 30-50 percet.Utána néhány jó hónapom volt 62-63 kilósan(kb ennyi az,ami nekem is jól esik meg a tükörnek is).Aztán újra a hólabda állapot 9 hónapig, avval a különbséggel, hogy a 38. hétig tornáztam
(terheseknek és nem terheseknek is tartottam erõsítõ tornát,
plussz gyerekeknek küzdõsport edzést).Másodszor nem fogytam még le teljesen (65-nél tartok), de nem is híztam a szoptatás alatt.Most 4 hónapos a törpe, de a hatodik hét óta újra tartom a tornákat és az edzést, és fokozatosan én is elkezdtem egyre többet edzeni.
ennyit rólam.
ami szerintem a legfontosabb az az, hogy érezd, hogy a pasidnak korántsem annyira fontos a külsõd, mint te hiszed.
ezen az alapon akár el is kezdheted szeretni a hurkáidat.
(ha nem szereted õket akkor jobban nõnek!-ez tapasztalat voltam már 74 kg is terhességeim elött.)a mozgásnál az a fontos, hogy élvezd, amit csinálsz,különben csak mazohista vagy.a kaja pedig soha ne okozzon lelkiismeretfudalást!
(a csoki se,ha csak a boldogsághormonért eszed,akkor is jobban jársz,mintha sovány lennél, de kiállhatatlanul undok.)
ezen az alapon én mindent feleslegesnek ítélek, ami nem normális étel(édesítõszer,fogyitabletta és egyéb beavatkozások a saját tested kívánásaiba).egyél meg mindent, ami jólesik, de csak azt, ami Tényleg jólesik.
kicsit jobban oda kell figyelni a testünkre/bensõ hangunkra.

bocs ha kicsit "nevelõsnek" tûnik, legfejjebb ne vedd komolyan.


kriszta hashurkáiról: legalább 7-8 hónap mire úgyahogy visszarendezõdnek a csontok-a torna nem árt hozzá: a hátizmot is erõsíteni kell a derék darazsításához.a hasbõr szerintem típus kérdése is,nekem visszament az eredeti állapotába, de ehhez is hagy idõt magadnak!a csípõcsontok visszarendezõdését farizom gyakorlatokkal lehet segíteni.

na eleget dumáltam, én az ilyen hosszú hozzászólást el sem olvasnám.ha mégis megtetted remélem, megérte!ha semmi hasznos nem volt benne , akkor : BOCS!!!!!!!
bárki
Névtelen
 


megint én: bárki
miért csak névtelenül (azonosító és jelszó nélkül) tudom elküldeni a cuccomat????
internetkezdõ és ritkán hozzájutó alfabéta vagyok.
ezt is én bénáztam el? valaki segíthetne!
bár tulajdonképpen nem fontos.

bárki
Névtelen
 


Sziasztok lányok!
köszi a tippeket,az édesítõt megpróbálom megvenni valahol,mert anélkül nem finya a teóka!Én meg egész nap szomjas vagyok,nem árt nem undorral innom.A tornával kapcs.,kértem karira hullohoppot,csak hozza a jézuska!
Tegnap mértem magam,68!Most vagy rég álltam mérlegen,vagy nemtom.
Mégegyszer köszi mindenkinek,mindenhonnan megfogadok egy-két
jótanácsot.
Üdv,mariann
zmariann
 


Sziasztok!
Tud valaki valahol a neten egy elég széleskörû kalóriatáblázatot?
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Kedves Barki

Ket modszer letezik hogy neves legyel. Vagy csak nevet irsz es nem kattintod be a nevtelen mezot es nem toltod ki a jelszot. Vagy regisztralod magad. A kovetkezo oldalon.

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi[/url]

ebben az esetbe csak te tudsz egy bizonyos neven irni es ki kell tolteni az azonosito kodot es a jelszot.

NApocska
napocska
 
 


köszi NApocska!
remélem most sikerül.
más most nincs.

bárki-onya
onya
 


sziasztok.
Én elég sokat fogytam a szülés óta. Az elsõ babám után 67 kg voltam a szülés után, pedig a szülés is levett 10 kg-ot, de mégis dagi voltam. a magasságom 162 cm.A második babánkat 57 kg-mal kezdtem. A két gywerek között 19 hó van, tehát 10 hónap alatt 10 kg ment le a szoptatástól. Aztán a terhesség alatt jól meghíztam sajnos, szülés után 69 kg voltam. most 10 hónapos a fiam és 56-57 kg vagyok. Fõként a szoptatástól fogytam. Utáltam tornázni, pedig jó lett volna, mert az egészséges is. A táplálkozást pedig ne vonjátok meg magatoktól addig, amíg szoptattok. Én normálisan eszek, talán kicsit többet is a baba miatt, mégse hízom. Tény hogy a szervezet minden embernél igyekszik egy adott súly körül tartani a testünket, eredetileg a gyerwekek elõtt 52 kg voltam, még van néhány kiló amít alakítani kellene, azért nagy erednmény ez a 12-13 kg ami lement. Mindenkinek kívánok sikerekben gazdag boldog új évet és egészséges babákat és családot.
Dóri
molnam
 


A Reduktilról szeretnék véleményeket kérni. Hatásossága, a már olvasott mellékhatásokon kivül van-e még valami.
Andrea, Verbatim, M, vagy Zsu mennyit sikerült fogyni, és a fogyókúra abbahagyása után mennyire sikerül megtartani az elért súlyt (és mennyire nehéz ?)
Én most fogom kiváltani és kiváncsi vagyok a hatásosságára.
Üdv: Kati
ckatalin
 
 


Szia C.Kati!

Én már 18 kg-t fogytam a segítségével. Még mindig szedem.

SZia
Andi2
andrea (andrea)
 


Zsomimama!

link{[url=http://www.fogyinfo.hu/tapanyagtablazat.html%2Chttp://www.fogyinfo.hu/tapanyagtablazat.html" TARGET="_top]http://www.fogyinfo.hu/tapanyagtablazat.html,http://www.fogyinfo.hu/tapanyagtablazat.html[/url]}

Zsuzsa
zsuzsa
 
 


Köszönöm!
zsomimama (zsomimama)
 


Lányok! Szerintetek 170 cm-hez sok a 64-65 kiló ??? Engem az édesanyám állandóan azzal piszkál hogy fogyjam már le mert dagadt és formátlan vagyok. Ez nagyon fáj, mert én nem igatán látom magam kövérnek, és egészségesen is eszünk... úgyhogy nem tudom miot csináljak .Fogyni meg nem tudok!!! HELP! Erzsi
Névtelen
 


Erzsi!

Szerintem a magasságodhoz tökjó a kg. Ne keseredj el. Ha a párodnak és magadnak tetszel ne foglalkoz mással. Én szeretnék ennyi kiló lenni, de soha nem leszek.

Névtelen
Névtelen
 


Szia Erzsi!
Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minõség.
Pl. láttam egy anoreiás ányt, pálcika kezekkel, 38 kg volt, de 72!!!!cm derékkal. Persze eszébe sem jutott, hogy koplalás helyett mondjuk mozogjon.
Ha te mennyiségileg, és minõségileg elégedett vagy Önmagaddal, semmi gond.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Kedves Erzsi!

170 cm-hez az ideális testsúly 63 kg. Ezt úgy számolják ki, hogy a centiben mért testmagasságból levonnak százat (170 cm - 100 cm) és a maradékból levonják annak 10 %-át (70 - 7), a végeredmény az ideális testsúly.
Mindig vannak különféle divatirányzatok, de azt gondolom, a te súlyod még böven normálisnak mondható.

Szia: cscs
cscs
 


Sziasztok!
Ismeri valaki az OBESMIN kapszulát?
A Fitt Mamában írnak róla,gyógynövény hatású,de azt nem írták hogy szoptatás alatt szabad-e szedni.
Mariann
Kép
zmariann
 
 


Bocs hogy ilyen nagy lett!
Mariann
zmariann
 
 


Közben voltam egy gyógynövényboltban,és az eladó nem tanácsolta hogy szoptatás alatt szedjem.
Amúgy az ismertetõjére rá van írva,hogy szoptatás alatt a kezelõorvost kell megkérdezni a használati utasításról.
De ha valaki szedett már ilyet,és ismeri,várom a véleményeket.
Köszi,Mariann
zmariann
 
 


Természetes zsírégetõk
[url=http://www.holgyforum.hu/fitness.asp?tid=6&stid=29&newsid=10447" TARGET="_top]http://www.holgyforum.hu/fitness.asp?tid=6&stid=29&newsid=10447[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok, Erzsi vagyok. Én írtam párral feljebb kétségbeesve... Köszönöm a válaszaitokat, jól estek . Hát, én lemértem és jelentem a derekam 77 cm.. nem éppen törékeny. Bár ezzel együtt nem néz ki "tubusnak" - mert ezt mondja anyu rám . Ha behúzom a hasam akkor tudok csalni pár centit, no meg egy szûkebb nadrág is segíthet. A kilók nem mennek lejjebb 63,4-nél, de akkor már valósággal koplalok. 30 évesen ,2 gyerek mellett eléggé fáj hogy ezzel piszkálnak itthon ( a férjem nem, csak anyukám). Titeket is "bántanak" a súlyotok miatt? Erzsi.
Névtelen
 


Kedves Pocok es Erzsi! hala a jo istennek az en anyukam csak nagyon batortalan kijelenteseket tesz az alakomra, inkabb dicser, ha latszik rajtam a fogyokura eredmenye... Viszont ettol a "detarenikozestol" nalam is felmenne a pumpa. Tudjatok, hogy az elso gyereke utan hogy tartotta meg az alakjat? Nem volt hajlando szoptatni, hogy karcsu maradjon. Elapasztatta a tejet, ennek kovetkezteben egy kicsit bedilizett, bar egyebkent sem az a hott nyugis noci... Egy szineszrokonom meselte, hogy akkoriban lidercnyomas volt vele minden eloadas. Hat, tudjatok mit? Ilyen aron en inkabb lennek kilencven kilo.
Azt viszont nem igazan tudom megerteni, hogy ha valaki jol erzi magat a boreben es a parja sem banja, akkor miert pont az anyukanak vannak a sulyaval gondjai??
eva
 
 


Kedves Erzsi,

ne keseredj el, az én derekam is 77 cm, pedig én 60 (jobb napokon 58 kg vagyok) 1 éve, mikor Döndi 3 hónapos volt, akkor 85 cm volt. Fel a fejjel! És be a hassal!

Hallottátok a Reduktilos balhét? Hát ezek után én nem merném kipróbálni.

Viszont érdekelne az akupunktúrás dolog- itt is van Börsön az Auchanban egy szalonban, ha jók a tapasztalatok akkor én is kipróbálnám.

Sztáranyikák, hát a Détár Enikõnek nekem csak a haja tetszik..egy kicsit bandzsa is, nem? Persze csinos is. Én csak a Szandiról hallottam hogy az elsõ gyerekével a terhesség alatt alig evett hogy ne hizzon, aztán meg is született 3 héttel elõbb meg valami 1.700 kg-val. Megérte??? Aki ilyen az nem tudom minek akar gyereket.

Persze az irigység beszél belõlem.

ZA
Zorkanya
 


Olyan rendik vagytok, tényleg! Szóval nem vagyok egyedül ezzel a súlymizériával... ma mondta valaki hogy bolond vagyok ,hogy egyáltalán hallgatok anyukámra. Az igazság az, hogy "fénykoromban" 55-58 kiló voltam és talán ez maradt meg benne, erre akar engem visszaterelni.Csakhát..nem könnyû.De komolyan, már kb.10 napja alig eszem valamit, rengeteget iszom,emellett dolgozom ( fent vagyok éjjel is,ugye...-net-). Eredmény meg kb. 1 kilócska, ami szerintem úgyis visszajön ha normálisan ennék újra.A D.Enikõt én eléggé csípem ,bár azért más a helyzete mint nekünk...pl.lásd plasztikai mûtétek sorozata. De legalább jól sikerültek!! Sziasztok. Erzsi
Névtelen
 


Kedves Derekasak!
A derék fogyasztásához messze nem elegendõ a koplalás, diéták. Onnan kimondottan jól megy le a zsír tornával. Vegyétek a fáradságot, és ha csak 2-3 perc szusszanásnyi idõtök van, pl. TV elõtt,akkor lehet mindenféle eszköz nélkül forgásokat csinálni állva, vagy döntött törzzsel. Jó még az oldalra hajlítás is, a lényeg, hogy tempósan legalább 50-100 legyen egyszerre. Ezt aárhol lehet csinálni. Lehet, hogy a mérleg nem lesz sokkal kevesebb, de a cm-ek látványosabbak.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Mi a véleményetek a zsirégetõ tablettákról. Hatásosak?
Melyik a legjobb?
Névtelen
 


Mi a véleményetek a zsirégetõ tablettákról. Hatásosak?
Melyik a legjobb?
Névtelen
 


Sziasztok!

Látogassatok el a fogyipatika.hu oldalra.
Nagyon sok érdekességgel fogtok találkozni, és ott is van fórum. A lányokkal mindent ki lehet dumálni.
Névtelen
 


Sziasztok !

Szeretnem megkerdezni,hogy Ti tudtok-e Mo.-on ill
Budapesten olyan Centrumot ahol kifejezetten "lefogyasztanak". Itt Milanoban ahol lakom,
rengeteg ilyen hely van, es szerintem nagyon jok, en
annak idejen (kb.6 eve) jartam is oda es sikerult utana
tobb evig megtartani azt a sulyt amire akkor lefogytam.
(Mindez persze a terhesseg elott:-((
Ha tudtok ilyen helyet kerlek irjatok meg,
hugomat szeretnem oda beiratni akinek min.30 Kg.
le kene fogynia :-(((
Elore is koszi,
Csilla
LCsilla
 


LCsilla!

[url=http://www.gabiszepsegszalon.hu/index.html" TARGET="_top]http://www.gabiszepsegszalon.hu/index.html[/url]

bigacsiga Kata

ui: Mi van veletek? Hogy vagytok? Már régen olvastam rólatok? Kistesó? Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Koszi Bigacsiga tudtam hogy Rad is szamithatok Kép
Igaz megneztem ezt a linket, de nem pontosan csak
ilyenre gondoltam,hanem ahol tornazni is lehet,
tehat direkt duci-torna stb..(En sem pakolasokat stb
csinaltam,hanem egy inkubator szerusegben tornaztam azzal
fogytam le Kép
Ilyesmi nincsen?
Kisteso meg nincs (meg mindig 1 szobas lakasba lakunkKép
viszont valszeg iden eljutok a babanetes talalkozora
is es akkor szemelyesen is talakozhatunk Kép
Szia,
Csilla
LCsilla
 


LCsilla!

Jaj, de jó, hogy jötttök! Kép Kép

A Balbek studióra tudok még gondolni, nem tudom van-e honlapja, ha nincs a telefonkönyvben biztos benne van.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ma találtam: HOLISZTIKA gyógyüdülõ, 2099 Dobogókõ, Téry Ödön u.22. www.holisztika.hu
26/348-018
Itt mindenféle: "bentlakásos is" fogyi van.
zsomimama (zsomimama)
 


Koszi Lanyok, megprobalok utana jarni,habar
azt kotve hiszem,hogy Dobogokore elmenne a draga
hugikam Kép
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


- Super CALLANETICS - DVD anyag
Szétdaraboltan letölthetõ a [url=http://callanetics.uw.hu/" TARGET="_top]http://callanetics.uw.hu/[/url] oldalról. (Rövid útmutató ott található)
Ha valakinek valami nem stimmel, akkor emilezzetek!
Hajrá mamik, legyetek szépek!
borcsa
 
 


A zsírégetés hét trükkje
[url=http://www.origo.hu/noilapozo/egeszseg/20020925azsiregetes.html" TARGET="_top]http://www.origo.hu/noilapozo/egeszseg/20020925azsiregetes.html[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok, szilveszterig szeretnék pár kilót ledobni. tudtok valami klassz diétát? de ne böjt legyen ha lehet :-*)

Meg olyan otthon is végezhetõ gyakorlat amia belsõ illkülsõ combon felhalmozódott zsírpárnákat leveszi és nem megerõsíti?


Köszi köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z.A.
Névtelen
 


Z.A.!
Én az elmúlt hat hétben 10 kilót fogtam. Írj nekem e-mailt, és válaszként küldök segítségként pár dolgot.
mitea@freemail.hu
Timi
vargat
 
 


Sziasztok!

Z.A.!Érdekelne fogytál-e?

B
Névtelen
 


Sziasztok,

tudna valaki egy diétát ajánlani? DE ne olyat ami csak krumpli vagy csak káposztaleves, hanem valami normális.

Köszi: Enikõ
Névtelen
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: