Új privát üzeneted érkezett!

Beküldte közületek valaki a Kismama újság áprilisi számából a kérdőívet?
Megkaptátok érte a plüs csörgőt?
Mi hiába várjuk!

Köszi
Rita
Rita
 


Szia Rita!

Mi beküldtük, de meg is érkezett a csörgő már elég régen. Szerintem hívd föl a szerkesztőséget.
Üdv: Pele
Pele
 


Milyen betűvel kezdődik a vezetékneved?

Hátha névsorrendben megy a dolog. A miénk sz-szel.

Köszi
Rita
Rita
 

 
 

Szia Rita!

A mi nevünk is Sz betűvel kezdődik és már legalább egy hónapja megkaptuk a csörgőt. Szerintem is hívd fel őket.

Ancsa
Anyanyanya
 


Sziasztok !

Én is már rég megkaptam !

Szilvy
Szilvy
 


Szia Rita!
Én tegnap hívtam őket ,mert még én sem kaptam meg ,pedig rögtön feladtam. A barátnőm az utolsó napokban adta fel és már legalább egy hónapja megkapták!
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Kanga!

Te is hasonló cipőben jársz akkor, mint én. Én ajánlottam másoknak és ők már régen megkapták.

Neked mit mondtak a telefonban? Nekem: türelem!
De meddig? A gyerek most játszana vele, nem egy három évesen... Na, jó ezt eltúloztam, mert hat hónapos még.

Rita
Rita
 


Rita!
Nekem azt sem mondták , hogy türelem! Csak annyit , hogy felírják a titkárnőnek!
Nekem már annó az egyik előfizetésnél is kellett volna küldeni , de azt sem kaptuk meg!
Lehet , hogy feketelistán vagyok? Kép
Üdv Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Kanga!
Valami rosszat mondtál vagy gondoltál a Kismamáról és ők megtudták.

Az én újságaimat széttépte a lányom. Nincs kéznél valakinek? Irnék nekik egy e-mailt.
Ha a címűket megkapnám. Köszi!

Rita
Rita
 


Kanga-Zsebibaba
 


Köszi Kanga!

Már el is küldtem!

Andi2
andrea (andrea)
 


Sziasztok!

Ma felhívtam a szerkit és még nekik állt feljebb. Több ezret kell szétküldeni az ajándékból.
Csak azt nem értem, hogy én előfizető létemre előbb kapom a lapot, mint a "sima" vásárlók. Rögtön beküldtem még március végén. Erre június végén sincs még itt a csörgő.

De látom ez nem csak az én problémám.

Andi2
andrea (andrea)
 


Lehet, hogy elküldték a csörgöket, csak útközben valakinek megtetszett.

Anikó
Anikó
 


Sziasztok!
valaki közületek játszott a Nestlé Pont,pont,ajándék! játékával? Én még nem kaptam meg a megígért ajándékot! van tapasztalatotok?
Azért izgulok, mert az volt a papírra ráírva, hogy csak a sértetlen vonalkódokat fogadják el, de ők valószínüleg még soha nem téptek le az üvegükről vonalkódott.

Sissy
BO-SZI
 


Ezért nem gyüjtöm én sem. Úgy rá van ragasztva az üvegre, hogy arról még áztatással is képtelenség leszedni.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves Lányok! Én gyüjtögettem a vonalkódokat, össze is jött a kisbiciklire való plussz egy poló és egy sapka. nem minden vonalkódom volt teljessen sértettlen van amelyiket véletlenűl ketté vágtam, de így is elfogadták,persze összeragasztottam és úgy ragasztottam fel a lapra. És a bicikli szuper. Témyleg azt kaptam amit a képen láttam és tenyleg jó minőségűt, pedig én is féltem egy kicsit, hogy valami gagyi kinait kapok!
Sziasztok Tímea
Tímea
 


Szia Tímea!
Kb. mennyi idő múlva kaptad meg az ajándékokat?
Üdv:Sissy
BO-SZI
 


Sziasztok!

Vár még valaki a Kismamás csörgőre?

Anita
Anita
 


Szia!

Persze, én is várok, de már nem sok reménnyel. Láttam amúgy, milyen a csörgõ (nekem annyira nem is tetszik). Nem fogok utánajárni, de disznó dolog, h. így õrítik a népet. Ha ez nem igaz, hanem tényleg elküldik, akkor mea culpa... És miért vannak felháborodva a szerkesztõségben?! Járjon gyorsabban a kezük!
Nevenincs
Névtelen
 


Szia BO-SZI !
Én már több mint egy éve beküldtem a Nestlé vonalkódokat , már le is tettem róla , hogy megkapom . Kész átverés az egész , már több ismerősöm is így járt .
erika (erika)
 


Sziasztok Lányok!
Lehet, hogy mi mázlisták vagyunk, de a Kismamás csörgöt és a 2 darab Nestlé-ajándékot is megkaptuk, ráadásul a megadott határidön belül.Talán, mert budapestiek vagyunk, nem tudom!!!
Szoval, azért általánositani nem kellene, hogy átverés. A posta is lehet hibás, Te is, ha pl. nem ajánlott levélben küldted el a kódokat.
Üdv: Tmóni
tmóni (tmón
 


Sziasztok!

Aki tavaly csinált PAPIRUSZ-os nyereményjátékot, a Szamba, Autós, Bohóc és Lottó csokikkal, az talán már hallotta, idén is indul.
Ilyen csokikból 10-esével a papírért fix ajándék volt tavaly, idén csak az elsõ 10000 beküldõnek. És ezenkívül sorsolásos is volt a végén. Tavaly mi begyûjtöttünk egy kupac filcet, ceruzát, füzetcimkét és órarendet meg zsírkrétát, végül a sorsoláson még két pólót. Idén kirakót, foglalkoztató füzetet, meg még valamit lehet majd fixre kapni, sorsolásban is hasonlók vannak, nekem a tavalyi jobban tetszett. Ja , idén Törpikék figurákkal megy.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!

Még egy utolsó lehetõség, hogy összehozzunk valami nyereményt.
Nekünk van: A, Á, N, G, R, E, É, C -ezekbõl sok.
Van valakinek Y, T, Z, J ?
A játék 20-án véget ér.

Üdv.
Malacka
malacka (malacka)
 


Coca-cola kupak akció!
Nekünk van: A, Á, N, G, R, E, É, C -ezekbõl sok.
Van valakinek Y, T, Z, J ?
Még mindig
Malacka
Malacka
 


szia Malacka!
Én is gyüjtöttem a kupakokat,de egy nyereményem sem volt. Sőt az ismeretségi körömben-ami elég nagy, -sem volt senki.Szerintem igy hülyitik a jónépet.Köztük engem is...

Maggi
Névtelen
 


Szia Névtelen!
Nem hülyítés, csak jól ki van találva, hogy miből mennyi kell ahoz, hogy sokan vásároljanak és kevesen nyerjenek. Most sem jött be Kép
Hozzá kell tenni, hogy mi nem vásároltunk így sem többet mint máskor, csak sokaktól kaptunk kupakot.
Üdv.
Malacka
malacka
 


Sziasztok !
Tudtok valamit a Silan nyereményjátékról ?, Csak hirdetésben láttam , de sehol nem találok tájékoztatot .
Köszi
erika (erika)
 


Igen ez engem is érdekelne. Ezért vettem Silan öblitőt. De nem tudom, hogy mit kell most csinálni.
Névtelen
 


Sziasztok!
Ma direkt Nektek megnéztem a Corában ezt a nyereményjátékot:
"Vásároljon bármilyen Silan terméket és erre a nyereményszelvényre vagy a blokkra kérjen egy pecsétet a pénztárnál. Írja rá adatait, majd dobja be az üzletben található gyűjtőládába. Így a sorsoláson megnyerheti a fődíjat: egy 100000Ft értékű ékszerutalványt! Sőt a sorsoláson Öné lehet az értékes vásárlási utalványok vagy az 50 darab törülközőszett egyike is!"
Remélem tudtam segíteni.
Üdv: Bobo
Bobo
 


Sziasztok!

Tud valaki valami bõvebbet errõl az új Nestlé nyereményjátékról?
A Tesco újságban olvastam (okt. 3 - okt. 16-ig), hogy kék plüss macikat lehet nyerni. Részletek a szórólapokon. Na de nem láttam sehol sem szórólapot...

Juca
Juca (juca)
 


Szia Juca!

Kép

Üdv

Zsuzsa
zsuzsa (zsuzsa)
 


Zsuzsa!

Nagyon szépen köszönöm!

Juca
Juca (juca)
 


Szívesen

Zsuzsa
zsuzsa (zsuzsa)
 


Én elég nagy pontgyüjtögetõ vagyok, ha olyan termékrõl van szó amit egyébként is megvásárolok. A pelenkás dolgokat nagyon szeretem, most mégis döbbenten láttam hogy a Liberó milyen bóvli játékot inditott (3 cimkés akció), egyszerúen nevetséges hogy milyen piti ajándékokat kinál a matricákért cserébe. (Pedig éppen nemrég volt az, amikor minden csomag pelenkához adtak 250 ml-s Bübchen babaápolási termékeket.) De pl. anno ilyen volt a Parmalat pontgyüjtõ akció is, vagy a régi Coca-Cola pontgyüjtés is. A Pampersnél is sokat kell gyüjtögetni, de ott legalább jók is az ajándékok. Igaz most hátizsákot szerettünk volna, mégis beülõs úszógumit küldtek, aminek speciel semmi hasznát nem tudom venni, és ez is elég gázos, viszonylag az elején küldtem be, és már akkor sincs az ajándékból.
Névtelen
 


Én a Nestlé pontokat gyûjtöttem be, és küldtem el. Be is ért, mert felhívtam õket. Ajándéknak nyoma sincs, pedig eltelt több mint 2 hónap..... Na, de nem hagyom ennyiben.Ha már vettem a fáradságot.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Én megkaptam a Nestlé pontokért az ajándékot. Szerintem több mint 2 hónapot vártam. Többször felhívtam õket.Utolsó hívásomnál mondták, hogy másnap adják fel. 3 napra rá megkaptam a háromkerekût.

Tkriszta
Tkriszta
 


Hát ez elég szomorú. Holnap megint telefonálok.Köszi a bíztatást.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!
Hol lehetne Nestlé katalógushoz hozzájutni? Szeretném beváltani a pontjaimat! Segitenétek?
moncsimama
 
 


Ajándék megérkezett!Kép
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Jó neked! A fürdõköpenyt megkaptam,de elõtte is beküldtem hat pontot, és kértem a hátizsákot. A levél eltûnt, a pontokkal együtt, de azt mondták, ne bánkódjak, mert õgy sincs hátizsák.
Más. Az egyik internetes babás oldalon van egy nyereményjáték. Fényképezõt, ajándékcsomagokat lehet nyerni. Érdemes megnézni, amit ott mûvelnek. A pontokat állandóan nekik tetszõre redukálják, de úgy, hogy mindig ugyanaz a két album maradjon az elsõ. Kész vicc az egész. A barátaim - mindenfelé a világban - már másodszorra kezdték el felszavazni az albumomat, másodszorra is redukáltak. Most már õk is és én is besokalltunk, töröltettem az albumot és a regisztrációmat is.
Igy könnyû nekik látogatókat csalni az -egyébként nem rossz- oldalukra, csak kissé furcsa, nem hiszem hogy megszokott lenne.
Én még eléggé kezdõ netezõ vagyok, nbem tudom elképzelni, hogy ennyire ...... nem is tudom milyenek legyen. Ezek szerint ezekbe a játékokba nem is érdemes belevágni???????
Névtelen
 


Én meg tagja voltam egy netaukciós oldalnak, ahol minden megköttetett biznisz után pontot adtak, ezeket aztán ajándékokra lehetett váltani. Én mint a hangya gyüjtögettem szorgalmasan, már nem is kevés pontom volt, mikor sitty-sutty, egyik napról a másikra beszüntették a pontgyüjtést, én meg ugye gyüjtögettem a nagyajándékra, aztán meg sehol semmi, az addig gyüjtött pontokat már nem lehetett beváltani. Errõl ennyit.
Névtelen
 


kedves névtelen,
aki résztvesz a játékban, ahol fényképezõgépet lehet nyerni, s akinek törölték a pontjait kétszer is, de a nevét nem meri vállani.
én is résztveszek a játékban, s amit ott tapasztaltam, az tényleg hallatlan. én is gondolkztam rajta, hogy töröltetem magam, de pont az ellenkezõje miatt, mint te!
volt olyan album, amelynek a pontszáma egyetlen éjszaka, 10 óra alatt 23000 (!) ponttal nõtt. ha a maximum adható pontot vesszük figyelembe (5), akkor az azt jelenti, hogy egy óra alatt 460 szavazó járt azon az oldalon, (mivel egy címrõl csak egy szavazat adható le) és voksolt az albumra.
ez kissé irreális, nemde?
nem lehetséges, hogy véletlenül azért törölték az albumot, mert ilyen irreálisan magas pontszáma volt, ami nagyon is arra utal, hogy nem korrekt módon folyt a szavazás.
informatikusok tudják, és mások is, akik sokat foglalkoznak az internettel, hogy létezik olyan szoftver, ami nem küldi a gép címét, így egy géprõl többször is leadható a szavazat. és még ki tudja hány ilyen szoftver létezik.... most nem azt akarom mondani, hogy te nem voltál korrekt, lehet, hogy valamelyik ismerõsöd a világ bármely tájáról próbált így besegíteni.
ha valaki figyeli a pontszámok alakulását, azonnal kitûnik, hogy egyes albumok pontszáma irreálisan magas a többihez képest.
egyébként kár, hogy ezt a jó játékot is a túlzott nyerni akarás miatt vannak akik elrontják.
anita
sipi
 
 


uhh, túl sok lett az irreálisból...
visszatérve én igen is egyetértek a pontok redukálásával, ha tényleg ilyen "irreálisan" Kép nagy a különbség.
anita
sipi
 
 


Nem, én nem az vagyok, akire gondolsz, de ez lényegtelen,én magam kértem a törlésemet. Nekem is próbáltak besegiteni, mint utõbb megtudtam, kértem is mindenkit emailben, ne tegyék, legyen fair a játék. Azóta az informatikus ismerõst megkértem, mondja már el, mi folyik itt, el is magyarázta, és igy már értem, hogy lehet valakinek sok pontja. Most már én is tudnám, hogy nyerjem meg a játékot magamnak. Ami felháborit, hogy érdekes módon az élen mindig ugyanazok állnak, az õ pontjaikat mindig csak minimálisan redukákálják, ugyanakkor hagynak olyanokat játszani, akik pl. Anne Geddes fotókat raknak az albumukba. Bár azt irták, törlik, a mai napig lehet rá szavazni. Egyébként ha jól emlékszem, minden pontot töröltek, ami nekik nem tetszett.
Azt hiszem , ezeke a játékokba azért nem érdemes belevágni, mert itt az ajándékok mindig házon belül maradnak. Jó reklám, nõ a látogatottság, ajándék meg nuku. Azért majd értesits, kérlek, ha esetleg te nyersz valamit, akkor talán megdõl az elméletem, és a véleményem. A nevemet és egyéb elérhetõségemet nagyon szivesen elküldöm Neked, külön, magánban. Túl sok kéretlen reklámom jön mostanában, ezért nem szeretem sehol megadni az adataimat.
Névtelen
 


Nem, én nem az vagyok, akire gondolsz, de ez lényegtelen,én magam kértem a törlésemet. Nekem is próbáltak besegiteni, mint utõbb megtudtam, kértem is mindenkit emailben, ne tegyék, legyen fair a játék. Azóta az informatikus ismerõst megkértem, mondja már el, mi folyik itt, el is magyarázta, és igy már értem, hogy lehet valakinek sok pontja. Most már én is tudnám, hogy nyerjem meg a játékot magamnak. Ami felháborit, hogy érdekes módon az élen mindig ugyanazok állnak, az õ pontjaikat mindig csak minimálisan redukákálják, ugyanakkor hagynak olyanokat játszani, akik pl. Anne Geddes fotókat raknak az albumukba. Bár azt irták, törlik, a mai napig lehet rá szavazni. Egyébként ha jól emlékszem, minden pontot töröltek, ami nekik nem tetszett.
Azt hiszem , ezeke a játékokba azért nem érdemes belevágni, mert itt az ajándékok mindig házon belül maradnak. Jó reklám, nõ a látogatottság, ajándék meg nuku. Azért majd értesits, kérlek, ha esetleg te nyersz valamit, akkor talán megdõl az elméletem, és a véleményem. A nevemet és egyéb elérhetõségemet nagyon szivesen elküldöm Neked, külön, magánban. Túl sok kéretlen reklámom jön mostanában, ezért nem szeretem sehol megadni az adataimat. A pontok redukálása egyébként OK, de egy bizonyos határon belül,nem? Ha már egyszer azt mondják-irják, hogy ellenõritzni tudják, ki szavazott a saját gépérõl többször, illetve kire szavaztak ugyanarról a géprõl többször.
Névtelen
 


Nem, én nem az vagyok, akire gondolsz, de ez lényegtelen,én magam kértem a törlésemet. Nekem is próbáltak besegiteni, mint utõbb megtudtam, kértem is mindenkit emailben, ne tegyék, legyen fair a játék. Azóta az informatikus ismerõst megkértem, mondja már el, mi folyik itt, el is magyarázta, és igy már értem, hogy lehet valakinek sok pontja. Most már én is tudnám, hogy nyerjem meg a játékot magamnak. Ami felháborit, hogy érdekes módon az élen mindig ugyanazok állnak, az õ pontjaikat mindig csak minimálisan redukákálják, ugyanakkor hagynak olyanokat játszani, akik pl. Anne Geddes fotókat raknak az albumukba. Bár azt irták, törlik, a mai napig lehet rá szavazni. Egyébként ha jól emlékszem, minden pontot töröltek, ami nekik nem tetszett.
Azt hiszem , ezeke a játékokba azért nem érdemes belevágni, mert itt az ajándékok mindig házon belül maradnak. Jó reklám, nõ a látogatottság, ajándék meg nuku. Azért majd értesits, kérlek, ha esetleg te nyersz valamit, akkor talán megdõl az elméletem, és a véleményem. A nevemet és egyéb elérhetõségemet nagyon szivesen elküldöm Neked, külön, magánban. Túl sok kéretlen reklámom jön mostanában, ezért nem szeretem sehol megadni az adataimat. A pontok redukálása egyébként OK, de egy bizonyos határon belül,nem? Ha már egyszer azt mondják-irják, hogy ellenõrizni tudják, ki szavazott a saját gépérõl többször, illetve kire szavaztak ugyanarról a géprõl többször. Nem értem a dolgot. Akkor azt is tudják, pontosan hány pontot is kellene törölni, és nem likvidálni mindenkinek, akinek az õ elképzeléseilhez képest van sok.
Névtelen
 


Azóta kaptam NESTLÉ katalógust. Elég húzós mennyiség kell, de szépek az ajándékok.
moncsimama
 
 


Még annyit a játékhoz, hogy sokkal érdekesebb lenne, ha mondjuk nem ilyan értékes ajándékokkal csalüógatnák az embereket, hanem szép, hasznos, de kevésbé értékes dolgokkal, akkor senki nem akarná elrontani a játék örömét. Pl. a Gabi sem ad nagy ajándékokat, sem a Pampers, sem a többi cég, mégis sokan élvezik. Olyan játékban, ahol esély van a cslásra, mint pl. az interneten, nem lenne szabad nagy értékû cikekkel csábitgatni. Más egy sorsolás, ahol közjegyzõ elenõriz, és megiont más egy ilyen ellenõrizhetetlen világ.
Névtelen
 


teljesen egyetértek veled az ajándékkal kapcsolatban, meg a többivel is. szerintem is erkölcstelen, írtam is a webmasternek, de hát sokra nem mentem vele. nyerni nem hiszem, hogy fogok, a négyszáz valamennyi pontunkkal, annál meg becsületesebb vagyok, hogy csaljak.
ez van, mit lehet tenni?
nem látogatni az oldalt.
anita
sipi
 
 


Moncsimama!
A katalógus, amit kaptál, meddig érvényes?, nekem sincs új katalógusom, már ha a tiéd az. Viszont elég sok beba2+ vonalkódom van. Érdemes gyûjteni?
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: