Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gereszke!

Nem írja a tájékokztató úgyhogy szerintem minden allergiára jó. 50 szem van benne és 1200 ft körül van. Én adnák neki folyadékot, bár azt mondják hogy a tejcsi tartalmaz annyit amire neki szüksége van.

Cinamon!

Azért ez csúcs hogy ilyen jól megállapították minikénél a dolgokat. Azt mondja az én dokim hogy most tanulják a gépet kezelni. De könyörgöm ne egy ekkora gyereken!

Csütörtökön voltam dokinál. Minden rendben, zárva vagyok a kis töki jól érzi magát. Majd szerdán kezdem a CT-t. Jelentkezett Csilla. Neki szerintem már nem sok van hátra. Azt írta hogy a 2110-es a méhszáj, minden naposak a jóslófájásai is. Azt mondta a dokija hogy elég nagy lesz a baba és jó lenne ha még legalább 2 hetet kibírna odabennt.

Képzeljétek én meg a tüdőszűrőn szívtam meg. Eleve nem értem minek kell ez egy terhességhez :x . Azért hogy megkapjam a pecsétet a kiskönyvbe vinnem kell 3 napi vizelet és köpet mintát amit elküldenek kitenyészteni, de majd leghamarabb is csak 8 hét múlva jön meg az eredmény. A pecsétet megkaptam végül is amiért ott ültünk a gyerekkel 2 órát a tüdőgondozóba és még a dokihoz is be akartak küldeni. Nevetséges.

Nem tudjátok mit jelenthet az hogy Px/3? Ezt írta a doki a könyvembe, de nem mondta hogy mit jelent.
hordócska
 
 


Sziasztok!
a luffeel-t én is szívhatom?
gereszke
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a tájékoztatót és azt írja hogy a dokival kell megbeszélni terhesség és szoptatás alatti használatát. De ha én terhesen szedhetem szerintem szoptatás alatt is lehet.
hordócska
 
 

 
 

Sziasztok!

A px/3-tól nem találok semmit, csak műszaki kütyüket:)))))

Szoktak a dokik sok hüleséget beírogatni a könyvbe.
engem a k/2vel bizergáltak....

Hogy vagytok?
Cinnamon?
Cs? Szül, vagy még bírja ezt az időt?

Pocsék idő van, de legalább a baba jó nagyokat alszik.
A lányom végre elaludt, a baba meg itt gügyög a játékának... az istené se lehet lenyomni most...

Na jóccakát:)

VASÁRNAP KECSKEMÉTEN BABA-MAMA-BÖRZE LESZ!!!!
gereszke
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam Cs.-nak sms-t, de még nem válaszolt. :cry: Remélem nincs semmi gond velük! :roll:

Nálunk vasárnap megvolt a keresztelő. Hát, már jó túl lenni rajta... :lol:

Ugye jól vagytok?

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!
Mi meg az első szülői értekezleten vagyunk túl...
az első ovi...
és tegeződés a barátnőm óvónénijével stb...
a lányom meg egyre dinnyébb...ű az okmányirodában fetrengett, míg készült az útlevelük...
szal jól vagyunk... :roll:
gereszke
 
 


Sziasztok!

Én tegnap elött beszéltem Csillával, jól van csak be kéne neki feküdni az idegsebészetre mert becsípődött és nem múlik neki. Én tegnap voltam dokinál, mi is jól vagyunk. Olyan szépen látszott a kukaca hogy még a doki is nevetett rajta. Azt mondta hogy kukacos a javából :lol:.
Ma megyek CT-re, 2 hét múlva meg a dokihoz.

Gereszke!

Akkor ezek szerint felvették a nagylányt az oviba. Már meg is volt a szülői? Nem korai ez egy kicsit? Nekünk majd csak augusztus végén lesz.

Én meg nagy munkába vagyok, szoktatom lefelé a minimet a pelusról. Hálég eléggé együtműködő, ha szabad popsival van nincs is gond, ül a bilire és végzi a dolgát. De ha bugyi van rajta akkor minden becsurog. De már így is jó, mert csak alváshoz kell pelus és így a napi 2-nél több nem fogy el.
hordócska
 
 


Sziasztok!

csak bemutatkozó szülői volt, a főnöük nyáladzott 1 sort, az óvónők csak annyit mondtak, családlátogatáson mindent. 23-án jönnek is:)
gereszke
 
 


S.O.S.!
LÉCI, HA TUDTOK, YRJÁTOK MEG:
TAKARÍTÓ(NŐ)T KERESEK
megbízhatót, leinformálhatót, jó árban - erről még gőzöm sincs...

Köszi előre is

Jól vagytok?
Hordócska! hát a tiéd se szégyenlős:)
Pelenka: ismét kéri a 3 éves lányom, de csak addig - remélem, - míg ismét nem fáj neki. Ismét szirup és bogyók és biotej...
gereszke
 
 


Sziasztok!

Lehet, Csilla haragszik rám, mert mostanában nem válaszol az sms-eimre... :cry:

Nálunk is múlt hét hétfőn volt az ovis szülői. Nekem nem sok újat mondtak, de azért van amiben eltér a másik ovitól.
Hozzánk július 2-án jönnek családlátogatásra. Azt már kibuliztam, hogy fagyi legyen Bálint jele! :lol: (Mivel a nagyfiúé is az volt, így amiket megörököl a kicsi, azon nem kell variálni.)

Gereszke! A helyi topicba is írd meg, hogy takarítónőt keresel. Ha jól emléxem, ott van egy leányzó, akinek az anyósa vállal(t) takarítást!

Hordócska! Minden nap eszembe jut, hogy vajon melyik lesz a nagy nap nektek és persze Csilláéknak is... :roll: :lol:

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!

Cinamon!

Szerintem Csilla nem haragszik rád, csak olyan feledékeny mint én és Petrus nagyon lefoglalja. Azt mondja hogy már néha tulzottan is lóg rajta.

Szombaton be kellett menni délután CT-re mert egésznap nem mozdult őnagysága. Ahogy rá tették a gépet mint a motolla. Utána megint semmi. Majd szerdán megyek itthon CT-re. Már csak 2 hét van hátra, de remélem hogy még annyi se.
hordócska
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem Csillával, azóta már remélem meg is van a baba és minden rendben van velük. Tegnap volt dokinál és már minden perces volt. Az utolsó pillanatban meggondolta magát a kis töki és befordult. Mire a dokihoz értek már azt mondta neki hogy érzi a koponycsontot és minden percben meglehet a baba. Azóta nem jelentkezett, nem tudom mi lehet velük, de rögtön szólok ha tudok valamit.

Cinamon!

Csilla kérdezi hogy tegnap téged láthatott a dokinál este?
hordócska
 
 


Sziasztok!

Hordócska! Igen, láthatott! De kár, hogy én nem vettem észre! :cry: Biztos amikor kijöttem, akkor látott, mert előtte talán én is megismertem volna, utána viszont nem igazán szoktam szétnézni, hanem sietek a gyerkőcökért anyuékhoz.
De sajnálom!

Amúgy, ha minden igaz, ma viszem ki a dokimhoz Rékát, hogy Ő is megnézze a petefészkét!

Gereszke! Nálatok mi újság? Rég jelentkeztél!

Ha visszaértünk a kórházból, majd írok.

Csilla azóta nem jelentkezett? Remélem minden oké volt és most is épp babázik! :wink: :lol:

Kép
cinnamon
 
 


Még nincs baba, most sms-eztem Csillával. Viszont lehet, találkozom vele a kórházban, mert ő meg 10-re jön áramlás-vizsgálatra.

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!

Bocsi a téves infoért, de én teljes azt vettem le hogy bennt fogták. Tegnap reggel beszéltem vele és mondta hogy haza engedte a doki, csak azóta nem volt időm a gép elé ülni hogy megirjam. Ma még nem jelentkezett, remélem minden rendben van velük.
hordócska
 
 


Nem sikerült összefutni a kórházban. Viszont írt, hogy bent van megfigyelésen és tele van fájással, de nagyon rendszertelen minden. Az utóbbi 2 nap alatt nagyon elfáradt, úgyhogy nem tudja, hogyan lesz így ereje. Ha meglesz és vége, akkor ír.
11-kor még így állt a helyzet. Azóta nem akartam zavarni, meg lehet, ki is kapcsolta magát, úgyhogy most már tényleg csak órák kérdése szerintem.
Drukkoljunk nekik nagyon! :wink: :wink: :wink:

Kép
cinnamon
 
 


Most magunkról pár mondat:
Rékával minden oké! :D Pici tüszők vannak a petefészkében az anyai hormonok miatt, de fel fognak szívódni! Már szinte semmi nem látszik! Úgyhogy kontrollra sem megyek vissza szerintem.

Tegnap előtt voltam a házidokimnál. Visszavittem neki a 2 héttel ezelőtti laboreredményeimet. Hát, nem volt elragadtatva az eredménytől: vashiányos anémiám van. Úgyhogy most 3 hónapig napi 1-2 vaskapszulát kell szednem. Aztán újabb labor.

Kedden rákszűrésen is voltam a nődokimnál. Megemlítettem, hogy a háziorvos megkért, jelezzem: 2-4 vvt helyett, 6 van a vizeletemben.
Abban állípodtunk meg, ha legközelebb is lesz benne, akkor nézessem meg a vesémet...

Amúgy jól vagyunk. Fiúk elég jól elvannak együtt, mióta szünet van. Réka pedig egy álombaba! Még mindig átalussza az éjszakákat, nappal is elég sokat szundizik és rengeteget mosolyog! (A kórházban is elbűvölte a dokimat is, és az asszisztensnőt is.) :D

Most leszakadok. Ha valaki valami infót megtud Csilláról, az minél hamarabb jelentkezzen! :wink:

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy minden rendben van Réka babával! Eddig se volt szimpi a doki, de ezek után nem sok bizodalmam van hozzá. Én is tegnap óta fájdogálok, de nem görcsölök. Annyira nem hogy tegnap majdnem egyenes lett a CT. Az én kisfiam nagyon jól érzi magát odabennt. Picifiam már mindennap küldene a kórházba, a nagy meg azon aggódik hogy mi lesz vele anya nélkül ha menni kell. Szombaton voltunk CT-n és mikor mondtam neki hogy hova megyünk majdnem infarktust kapott. Mikor Gergőt szültem szószerint belebetegedett, belázasodott, nem evett stb.
hordócska
 
 


Jó reggelt!

Szegény Csilla, nem tudom mi lehet vele, de még nem jött sms!
Remélem minden OK velük:!:

Amúgy azért kukorékolok már ilyen korán itt, mert a férjemnek ma hamarabb kellett bemennie a munkahelyre - valami "semmi értelme"megbeszélésre... :?

Na, szép napot mindenkinek! :wink:

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!

Próbáltam hívni Csillát, de kinyomta. Remélem nem sokára jelentkezik és többet tudunk.
hordócska
 
 


Sziasztok!

Most írt Csilla, hogy még mindig nincs baba. :cry: Fáj a pocija, de nem rendszeresek a fájások. A doki azt mondta, ha csak nincs gond, nem segíthet 1 perccel előbb sem... Nem kellett befeküdnie, cserébe viszont minden nap ctg és flow. Szegényke! Jól megszenved a kis kukacossal. :shock:

Hordócska! Hogy bírjátok a hőséget? Fiúk hogy vannak?

Gereszke! Ti jól vagytok? Sikerült takarítónőt találnod?

Kép
cinnamon
 
 


Gratulálok Hordócska!!!
Megszületett Szabi baba!!!!

igyexem itt is lenni, olvadunk a melegben... most meg vihar lesz?

Pusszantás!
gereszke
 
 


Jó reggelt!

Voltam tegnap Hordócskánál. Nagyon fitt volt. :lol:
Pedig 1 nappal azelőtt szült és mégcsak nem is ment teljesen simán minden...

Csilla ezek szerint még mindig 2in1 állapotban van. Ahhoz képest, hogy pár hónapja még azon drukkoltunk, nehogy túl hamar szülessen, most meg nem akaródzik kibújni a nagyfiú.
Ha péntekig nem lesz semmi, akkor asszem már befekteti a doki.

Ez a hőség nagyon nem fexik nekem! Viszont a gyerekek minden nap pancsiznak délután-este felé a mamáéknál.

Hát, Gereszke, most ketten maradtunk, de remélem hamarosan azért be-be tudnak nézni a többiek is! :wink:

További szép napot!

Kép
cinnamon
 
 


Szia!

Kíváncsi vagyok, hogy ment a dolog Hordócskának!

húúú, ez a meleg! nagyon kínlódik a kisöcskös, őt is lemosdatom naponta többször, összevissza cicizik - persze a gyarapodás még mindig elképesztő (asszem nem is írtam még) :1 hónap alatt kereken 1 kg-t hízott a mislen-babám, ma már 8 kg
:P én meg nem tudok fogyni, ki kell cserélnem a nyári ruhakészletem, remélem ideiglenesen :))))
gereszke
 
 


holnap korán nekivágunk az ország másik felének, Őriszentpéterre megyünk a Papához, júli 4-én jövünk vissza.
addig lehet, hogy nem tudok benézni, azért írj, mi van a többiekkel!

Jó nyarat nektek is!
gereszke
 
 


Sziasztok!
mizujs veletek?!
gyorsan eltelt a nyaralásunk, mintha a szél fújta volna el...
csak az a nullás ne ilyen lenne - végighúznám rajta a kitalálóját... - 1 órát álltunk, aztán kikerültünk két dugót... én hívtam a rádiót, hogy mondjanak má vmit, mizu...

szép 7végét nektek! (kevesebb széllel)
gereszke
 
 


Szió Gereszke!

Szép halál lehetett araszolni, de legalább nyaraltatok...

Hordócskáék jól vannak. Nagyon jó kisbaba Szabi és a bátyók is imádják! :D

Csilláék viszont még mindig egyben! :cry:
Ja, és tuti csaszi lesz! Kb. 4,5 kg-nak jósolják a "picit"! A vérnyomija is felszökött és, hogy még mindig ne legyen egyszerű, ideg becsípődése is van.
De már csak órák kérdése, hogy kezébe tarthassa a kis kukist - remélhetőleg!

Mi is megvagyunk. A csajom még mindig egy tündérke! (Majd elmúlik! :wink: ) A fiúk pedig még nem nyírták ki egymást! :lol:

Kellemes hétvégét!

Kép
cinnamon
 
 


Szió Gereszke!

Szép halál lehetett araszolni, de legalább nyaraltatok...

Hordócskáék jól vannak. Nagyon jó kisbaba Szabi és a bátyók is imádják! :D

Csilláék viszont még mindig egyben! :cry:
Ja, és tuti csaszi lesz! Kb. 4,5 kg-nak jósolják a "picit"! A vérnyomija is felszökött és, hogy még mindig ne legyen egyszerű, ideg becsípődése is van.
De már csak órák kérdése, hogy kezébe tarthassa a kis kukist - remélhetőleg!

Mi is megvagyunk. A csajom még mindig egy tündérke! (Majd elmúlik! :wink: ) A fiúk pedig még nem nyírták ki egymást! :lol:

Kellemes hétvégét!

Kép
cinnamon
 
 


Húúú, Csillának kijutott tényleg mindenből ebben a terhességben...
Remélem minden rendben lesz.
Írj, amint tudsz róla vlaamit.

Üdvözlöm őket
gereszke
 
 


Csillának holnap lesz a nagy nap! Kép
Azt kérte, szorítsunk neki!
Ha észhez tér, majd jelentkezik. Kép

Megy a drukk!!!!!!!! Kép Nem lesz semmi gond! Kép

Kép
cinnamon
 
 


Szia Cinnamon!

húúúúú!

beindítják?

nem vár túl sokat a doki? Persze ha odabent rendben van minden...

Egy kalappal nekik is... küldöm az energiát!!!

Várom az infókat!
gereszke
 
 


Gereszke!

Mégsem császározták meg tegnap Csillát, mert magas volt a vércukorja és a vérnyomása! Úgyhogy tiszta ideg volt, de ma már vége lesz és végre találkozhat a kisfiával...
Ha megtudok valamit, megírom! :wink:

Ti hogy vagytok?


Hordócska is hamarosan visszatér közénk, csak valami vírusírtót tesznek a gépükre.

Mi megvagyunk. Most csak a csajommal, mert a fiúk a mamáékkal nyaralnak! Hiányoznak a kis luciferek! Olyan csendes és túl nyugis nélkülük itthon minden...

Kép
cinnamon
 
 


Megszületett Csilla Tamás babája! Juhééééé!
Nagy-nagy gratula Nekik!

Kép
cinnamon
 
 


Megszületett Csilla Tamás babája! Juhééééé!
Nagy-nagy gratula Nekik!

Kép
cinnamon
 
 


Megszületett Csilla Tamás babája! Juhééééé!
Nagy-nagy gratula Nekik!

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!

Nincs még vírusírtóm, de már nem bírtam megállni hogy ne kukkantsak be hozzátok. Remélem mindenki jól van. Nem semmi nagy baba lett Tamáska! Szerintem jobb is hogy nem simán született. Az én Szabi babám egy nagy kajcsigép :lol: :lol: :lol: . Állandóan enne. Annyit elért vele hogy állandóan fáj a pocija és refluxos lett, mert menetrendszerint túl eszi magát. Tegnap kapott egy speciális tápit, amit evés elött kell neki beadni és egy dugot képez a gyomrában hogy ne jöjjön vissza neki állandóan a sava. Csütörtökön megyünk uh-ra, pénteken meg a 3 hetes tanácsadásra. Kiváncsi vagyok mennyinél akad ki a mérleg. Szerintem nőt is rendesen, mert már alig bírom begombolni rajta a badit, márha ebben a nagy melegben egyátalán ráadom. Nem tudom ti hogy vagytok vele de Szabi nagyon szenved ezektől a melegektől és forntérzékeny is hogy kerek legyen a történet. Most írt Csilla. Nem tudom mi lehet a gond, de valami nem egészen van rendbe náluk. Azt írja hogy majd jelentkezik ha egy kicsit összekapja magát és elmondja bővebben. Remélem nem komoly!
hordócska
 
 


Gratulálunk nektek!
Örülök, hogy minden rendben nálatok!

Csillával mizu lehet m ég mindig? Most se hagyja őket békén a jóisten...?
Szorítok neki

hűsöljetek! ( ha tudtok) nálunk már zárva minden ablak... majd beszerzünk 1 légkondit mostmár...
gereszke
 
 


Sziasztok!

Megint eltűnt mindenki! :cry:

Kb. 1 hete írtam Csillának, de biztosan elfelejtett! Szegénynek gondolom kisebb gondja is nagyobb annál, hogy írjon, de aggódom értük! Jó lenne néha hallani róluk!

Rólunk: Nagyfiam jár úszni. Sajna csak 2 hét az egész! Jövőre hamarabb elkezdjük. Ja, és a lehető legjobb időjárásban, ugye...
Viszont még így is tetszik neki! Nem is gondoltam volna, mert nagyon tiltakozott, mikor közöltem vele, hogy beírattam úszó tanfolyamra.

Törpillám még mindig tündéri! A kisfiam meg épp abban a korszakában van, hogy mindenkit gyagyáz... :shock:

Kellemes hétvégét!

Kép
cinnamon
 
 


Sziasztok!

hát zajlik az élet nálunk...

5 hós babám tegnap hajnali 1ig üvöltött.
kapott nurofent, szirupot a pocira, bekentem az ínyét is, mert a kezét rágta nagyon...
szerencsére a lányom aludt mint a bunda.

áááá

majd jelentkezem....

ja és könyvet írok...
nektek féláron:)
gereszke
 
 


Gereszke!
Könyvet írsz? Hűűűűű és miről, ha meg szabad tudni? (Priviben is jó!)

Hordócska!
Te is írj légyszi pár szót, hogy mizu nálatok!

Ma úgy néz ki jó idő lesz, de bezzeg holnaptól... sapka, sál, kesztyű! :x De csak azért, mert még jövőhéten járunk úszni. Azután szerintem végig jó idő lesz - esetleg az lesz a kivétel, amikor a Balcsira tudnánk menni... :?

Kép
cinnamon
 
 


Írok priviben, mert még eléggé kezdeti fázisban vagyok:)
gereszke
 
 


Sziasztok!
Sziasztok!

Hogy vannak a babák?

Most kellett lemondanom a reggeli kis pohár tejemről, mert az öcskös összevissza rotyogtat... ma már jobban van, én viszont szenvedek: a reggeli italom (tea vagy narancslé) -tól fáj a fejem is...

A rakott karfiolról nem is beszélek:(

Néha eszembe jut: a csajszi tápszeres volt félig annak idején, az etette meg, aki akarta, ráadásul én is leléphettem néha...
ááá, ez az idő is lerombolja az agyamat...

na megyek is, a lányzóval szobafocizni kell (így hívja a láthatatlan pöttyös labdáját - van fantáziája)
gereszke
 
 


Sziasztok!

Szabi babát gyilkolják rendesen a frontok na meg a gyomorsav, amúgy köszöni jól van. Rengeteget nőt és hízott. Múlt pénteken voltunk tanácsadáson, 3 hét alatt 1 kg 15 dkg-ot hízott és 3 cm-t nőt. Szerintem mi is beállhatunk a Michelin babák közé :lol: :lol: :lol:. Nekünk sajna ki kell íratni a tápot mert rohamosan apad a tejem és hiába eszi magát degeszre akkor se laktatja rendesen. A két nagy fiam kezd az idegeimre hatni a féltékenységgel. A nagynak ráadásul a mama megtömte a fejét, hogy anyáék csak a két kicsivel foglalkoznak vele nem, az apja is állandóan csak alszik (mert mindig éjszakás és néha pihenni is kellene neki) és nem foglalkozik vele. Pénteken este már ott tartottunk hogy a 6 éves gyerek összecsomagolt és el akart költözni itthonról, alig tudtuk visszatartani, hála a mamának. A kicsi visszaszokott a pelusra, állandóan hisztizik, ja és erősen éli dackorszakát. Egyszóval már vége lehetne és helyre állhatnának a dolgok.
Csilla hamarosan csatlakozik, van számítógépük, már csak az internetet várja hogy bekössék, ami bármelyik pillanatban megtörténhet.
hordócska
 
 


Szia!!!!!

Szülés-élménybeszámolót is szívesen olvasok!
:)
Húúú, dackorszak?!!
Nálunk is van, féltékenységgel, egyébként nagyon szereti a csaj az öccsét:)
apad a tejcsi? kiszívja rendesen mindkettőből? ha gondolod, próbáld ki a homeopátiás bogyót (ricinus...)
ÉLjen a kedves mama!
Kitartás, elmúlik hamar. Amint tudsz, bújj a fiúkhoz egy kicsit (mármint a két nagyhoz;) ha hagyják :P

Ti hogy tettétek fel az ovis jeleket? nem szándékozom hímezni, de lehet, hogy alkoholos filccel sem kéne összefirkálni a dolgokat, nem minden ruhán van pl biléta...
ja, és fenyőfás anyagot keresek, azt választotta a kiscsaj...
gereszke
 
 


Sziasztok!
Hordócska! hogy veszed észre az apadást?

Kép
gereszke
 
 


Sziasztok!

Végre fennt van a vírusírtó így már biztonsággal tudok jelentkezni.

Hiába szoptatom sokszor 2 óránként nem tűr a gyerek. Most kaptam kölcsön elektromos mellszívót, vettem még szoptatós teát, eszem a homobogyót, talán-talán éregetnek valamit. Azért a spájzban ott a táp, de nem használjuk, próbálkozok, mert hasznosabb is és kényelmesebb is.

És különben hogy vagytok lányok és babák? Cinamon nagyon eltünt. Nyaraltok talán?

Cinamon!

Valamelyik nap láttam apukádat itt nálunk a városban, megismertem az iwiwes képekről.
hordócska
 
 


Sziasztok!

A baba kínlódik...
1-2 napja nagyon gyömöszöl, ha nem jön egyből a tejcsi. Nagyon türelmetlen.
Főleg este, mikor már el kéne aludni. Neki kell még egy korty, és addig cibálja a ciciket, míg meg nem kapja...
(pedig annyi van...)
gereszke
 
 


Sziasztok!

Nem a foga jön neki és azért kinylódik? Mi a gyomorsavval szenvedünk és a frontokkal.
hordócska
 
 


... Újabban a cici mellé dugja a hüvelkuját is :D

Eléggé mókás egy fazon az én hurkakirályom:) , még nincs féléves (rá se merem tenni a mérlegre, félek, hogy megint 1 kg-t szedett fel 1 hó alatt)

Sok sikert és kitartás Hordócska!
(az én babám is 2óránként kajol, néha 1óránként is...(vagy álmos, vagy éhes, vagy fáj a pocija...)

Hogy k erülhetném el, hogy anyámasszony k atonája legyen?
A barátnőm 1éves babája akkor is kér cicit, ha új helyen van, ha beütötte a lábát, ha leesett a játéka... én nem akarok ilyen babát!!!
gereszke
 
 


A hüvelykujjával az én dundikám is próbálkozik. Intenzíven dugdosom neki a cumit a szájjába, inkább arra szokjon rá mint az ujjára azt nem tudom elvenni tőle késöbb :lol:. Mi is híztunk és rengeteget nőt. Majd 29.-én viszem 2 hónapos oltásra, de lehet hogy holnap bedugom tanácsadásra megméretni kiváncsiságból.

Cinamon!

Hova lettél? Nincs talán valami baj?


Csilla se jelentkezik. Leépültünk?
hordócska
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: