Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekünk is jó az 5 óra!

Remélem tényleg ilyen profi lesz a Miki és lesz egy pár kedves szava a gyerekekhez.

Bm

ui:Szándékomban nem állt veszekedni!!!!!!!!!
Bm
 


Sziasztok!

Fini: Köszi, szerintem jöhetne az állvány!

Apa: Én sem úgy gondoltam, hogy egyben kellene feltenni az egészet! De - és itt nem szeretném megbántani az operatõrt - óhatatlanul "hazahúz" a keze mindenkinek. Ezért jött az ötlet a fix beállításról.
APA, NEM LÁTOM A JELENTKEZÉSED!? :-)

A takarítást megkérdeztem, megoldva! Beleférünk a 3000-be!

Van még valami újabb kérdés? Egyértelmû az "odatalálás"??

McR
mcrobi
 
 


mazsi!

Ha esetleg nem lennénk elegen! Van két sógornõm összesen 9 gyerekkel, akik lehet, hogy jönnének! Belefér?? :-)

McR
mcrobi
 
 

 
 

Kedves McR!

Az operatõr lábáról valszeg alig tudja majd levakarni egy 28 hetes pocakos és kissé ideges nõ a "hazahúzó tényezõt"Kép. Szóval nem most fogjuk bepótolni az elmaradt otthoni felvételeket. Ja, és lehet, hogy a Mikitõl majd sírva menekül a lánykám, mert mostanában ilyenje van a kis drágámnakKépKépKép.
Fini, ha nem gond, eljuttathatnád az állványt, hátha tényleg jó. Elõre is köszönjük a nép nevébenKép.

Üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Távol álljon tõlem, hogy gondot okozzak hazahúzásilag! :-)) Szerezzünk fotelt?? :-)) Úgy mégis kényelmesebb!

McR
mcrobi
 
 


McR!

Ha a lányomat jó szorosan lehet rögzíteni a fotelban, akkor igenKép. Mert én hiába is akarnék ülni, ha van egy kis örökmozgómKép. Ja és a rögzítést követõen füldugó sem árt az egész társaságnakKépKépKép.

Momo


Momo
momo
 
 


sziasztok!

Akkor ezt megbeszeltuk,az allvanyt at viszem mazsinak!


sziasztok fini
Névtelen
 


Nekünk is jó az 5 óra!

k-fk
kfk
 
 


Nekünk is jó az 5

zkati
zkati
 
 


Nekünk is jó!
Vica
vica
 
 


Halihó!

Megpróbálunk mi is odaérni 5-re, de nem ígérem biztosra

Judit
JéJé
 


Sziasztok!

McRobi nem tudott fellépni, ezért rajtam keresztül jelzi, hogy
Vanna huga + 4 gyerek

mazsi
mazsi
 
 


Tyû, el se hiszem, mennyien leszünk! De jóóóó! Mazsi, kiváncsian várom a hétvégi összesítést!

Kriszta
Krisztocs
 


Sziasztok!

Most ismét egy rövid kis összefoglaló:-))

elõzõ számvetés szerint volt 32 család/48 gyerek
blano sajnos nem tud jönni, igy 31 család/47 gyerek
Új jelentkezõ Vanna huga /Zsuzsa/ + 4 gyerek
igy a jelenlegi állás
32 család/51 gyerek

Az fél 6 helyetti 5 órás kezdés "Mikulással" megbeszélve, viszont igy nem 1 órás lesz a mûsor, hanem másfél. A gitáros Hótündér mûsora marad x hosszúságú, de az ajándékátadás idejét meg kellett növelnünk.
Anyagilag ez nem jelent különösebb költségnövekedést, mert az eredeti 25 ezer ft helyett 30 ezret kell a plusz idõért fizetni. A várható költség takarítással együtt kb. 1000-1100 ft lesz.

Remélem jól számoltam mindent és nem hagytam ki senkit a névsorból.

sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


mazsi!

Gratula! Számtanból jeles! Tehát a végeredmény (a jelenlegi állás szerint) 1.100,- /család.

Hétfõn felteszem a "végleges" útmutatót, ha átküldöd a névsort, akkor azt is beleszerkesztem!

McR
mcrobi
 
 


Mazsi!

Beja +1gyerek nem tud jönni sajnos, most kaptam a hírt. Le tudják még mondani?

köszi

Tikk
tikk
 
 


Mazsi!

Hozzád szólok, mint fõ rendezõhöz...és lehet, hogy nem leszek népszerû: az jutott eszembe, hogy miután nem vagyunk egyformák anyagilag, szerinted nem lesz rossz az egyik kis manónak az, hogy esetleg a Mikulás neki hatalmas mackót "sorsol" ki, vagy távírányítós autót, a másiknak meg marad a szolid Mikulás csomag. Nem tudom érted-e? Akinek kicsiny ajándékra fussa, lehet, hogy meglát egy másik gyereknél egy hatalmas valamit és akkor arra gondolhat, annak miért azt hozta a Mikulás, neki meg egy zacsi csokit. Ezt lehet, hogy csak én érzem érzékeny területnek. A hatalmas ajándékot szerintem vigye haza a kisember saját szobájába, vagy a csizmájába, ha belefér. Vagy az ablakba...meg szerintem a zsákjába sem férne bele:-) Így is elképzeltem 50 zacskót...anyám!!!!

Egyszóval, nem lehetne egységesíteni egy kicsit, hogy mikulás csomagok legyenek? Ezen belül persze az van benne, amit jónak látunk, ami belefér. Nos? Hülye gondolat? Én csak féltem a kudarctól zsenge manóink lelkét. És persze itt nem az 1 év alatti babákról írtam.

Lehet kinevetni, vagy leugatni, de tartom magam véleményemhez, megérzésemhez!

EvelynNo1
Névtelen
 


E1!

Egyet kell, hogy értesek! Maximálni lehetne a "csomagárat". Így mindenki úgy gazdálkodik a kereten belül, ahogy a gyerek(ek) kora megkívánja! Megjegyzem, a legelején errõl már volt szó, csak valahogy elfelejtõdött.

McR
mcrobi
 
 


Szerintem itt egyértelmûen "mikuláscsomagokról" kell hogy szó legyen. Én nem is gondoltam másra. Ha valaki a csemetéjének ennél nagyobb ajándékot is szeretne azt meghozhatja haza a láthatatlan mikulás.

zkati
zkati
 
 


Sziasztok!

Én ma találtam ide még csakKép
Ha lehet jelentkeznénk mi is, ha nem, akkor megértem hogy lecsúsztunk már....
HA lehet akkor két gyerek, +egy apuka, na meg énKép
Apa azért kell , hogy odataláljak idõbenKép
sziasztok
Hajnii
Hajnii
 


Sziasztok!

Mazsi
Mi megyünk, ha a fogzás is úgy akarja .. szóval számolj minket tutira ... :-)
Rebi
 


Hajnii!

Szerintem semmi sem ok nincsen, ami miatt nem jöhetnétek!
Cím, feltételek feljebb!! Ha valami nem világos, szólj.

McR
mcrobi
 
 


Sziasztok!

Hajni, Rebi örülünk, hogy jöttök:-))))

Evelyn!
szó se volt egy beirásban sem nagy ajándékozásról, csupán 1 db mikuláscsomagról gyermekenként! És gondolom 1 óriásmaci vagy autó nem fér be egy mikulászacsiba sem:-)))))
Próbáltuk egységesiteni a csomagokat az elején, de az ésszerütlen volt, mert mindenki más csokit, vagy apróságot tenne a gyermeke csomagjába.
Hidd el, ez a Mikulás-buli nem a flancról fog szólni, legalábbis reméljük!!!!! De úgy gondolom, ez nem merült fel senkiben sem!!!! Természetesen a mikuláscsomagot is mindenki a pénztárcájához igazítja, de ez itt csak egy jelképes dolog lesz, a fõ cél inkább az volt, hogy akik nem tehetik meg, hogy a gyerekeknek Mikulást rendeljenek és ne csak az ablakban elhelyezett csizmából kapjanak ajándékot, azoknak a gyerekeknek élmény lehessen a Mikulástól átvenni azt a kis csomagot.
Persze mi is szeretnénk élvezni a gyermekek örömét!:-)))

Remélem megnyugtattalak egy kicsit:-))

szia
mazsi
mazsi
 
 


Kép
a többi infót megismételjük, nehogy félreértések legyenek!

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Tehát a többi infó (ahogy mazsi igérte):

Idõpont:
* 2002. december 6. 16:00 – 19:00 –ig;
* A Mikulás várható érkezése 17:00-18:30 közé tehetõ

A pontos cím:
* Budapest, XIII. Radnóti Miklós utca 35. (Ez a Hollán E. és a Pozsonyi közé esik);
* Itt tudod megnézni: [url=http://www.terkepbank.hu" TARGET="_top]http://www.terkepbank.hu[/url]

Megközelíthetõ:
* A Jászai M. tértõl (Margit-híd pesti hídfõ) 5 perc gyalog;
* 76 és 79 trolik - Jászai M. tér felõl (ez ott áll meg a Hollán-Radnóti sarkon);
* 15 busz (Radnóti-Hegedûs sarok) 3 perc gyalog;
* Metro - Nyugati tér vagy Lehel tér - 8 perc gyalog;
* A Lehel tértõl a 76 troli (Radnóti-Pozsonyi sarok);
* És természetesen autóval, akkor lehet vadászni parkolóhelyet (FIZETÕS!!!).

Egyéb:
* CSERECIPÕ kell! Természetesen a "vastagzokni" is megfelel;
* Az öltözõket is megkaptuk;
* Mindenki hozza magával a saját gyerekének „megcímzett” mikuláscsomagot;
* Mindenki annyi enni-inni valót hozzon, amennyi a saját szükséglet (batyubál);
* A buli fizetõs! – 1100.- /család.

McR
mcrobi
 
 


Sziasztok!

Én csak most értesültemKép
Lehet még jelentkezni? Még nem tuti, de lehet, hogy mi is mennénk!
Zafi+egy db Réka jány

Köszi!Kép

Zafi
zafi
 
 


mazsi Te drága!!!

Te ne tudnál engem megnyugtatni:-))) Mintha mindnyájunk anyja lennél...pedig én nem is a huszonévesek táborába tartozom.
Jól esõ érzés, hogy így gondoljátok, hogy NE a flancról szóljon...de tudod ahhoz meg már vén vagyok, hogy egyre több furcsa dolgot látok az utánam felnövekvõ szülõ nemzetség közt.

Puszika!!!

Már nagyon várjuk a Mikulást!

Még a sulimban ahova járok, ott is lebeszéltük a tanerõt, ne legyen délutáni tanítás. Sõt, délben hazaviszem az oviból Bálintot, hogy otthon aludjon és ne kelljen kapkodva beesnünk.

EvelynNo1:-)))
Névtelen
 


Zafi!

Nincs akadály! Gyertek!

McR
mcrobi
 
 


Sziasztok!

Nálunk is csak most vált biztossá, hogy el tudnánk menni!
Mehetünk még???

Henke+Andrisapu+BARNABÁS
gesztenye
 
 


Szia Henke!

Természetesen belefértek! Gyertek nyugodtan!:-))))

mazsi
mazsi
 
 


Köszi! Kép Eldõlt, akkor ott leszünk!

Pussz,
Zafi
zafi
 
 


Drága Mazsi!

Nagyon nagyon vártam a holnapi napot és hogy találkozzak veletek, de sajnos apróságom nemsok jelét mutatja a gyógyulásnak, így nem tudunk menni. Remélem nem okozok vele szervezésbeli gondot, ha igen szólj és valahogy elküldöm a belépödíjat.

Mindenkinek nagyon jó szórakozást kívánunk!

Tikk&Hanna
tikk
 
 


Tikk!

Szomorú vagyok, hogy nem tudtok jönni, pedig olyan jó lett volna!!!!!!
Majd gondolatban azért legyél velünk:-)))
Jobbulást Hannának, jövõre bepótoljuk!!!!

szia
mazsi

Leppke és Mkriszti kislánya is beteg lett, igy õk is lemaradnak:-(((((
mazsi
 
 


Röviden!

36 család volt az utolsó létszám,ehhez jött Zafi és Henke, igy 38 család, viszont tikk, Leppke és Mkriszti nem tudnak jönni, akkor valószinûleg 35 család között oszlik el a összeg, ami családonként kb. 1000 ft-ot jelent.

A csomagokat ne felejtsétek el a baba nevével felcimkézni, úgy, hogy nehogy leessen a papir róla!!!!!
Váltócipõrõl és játékokról se feledkezzetek meg. Kaját és italt mindenki csak annyit hozzon, amennyit 3 óra alatt elfogyaszt, nem batyus-buli lesz!

mazsi
mazsi
 
 


Mazsi!

Norci+ 2 gyerek, a végleges listára csak egyet írtál. Tudod egy saját, meg egyet az alkalomra lízingelek.

Gondolom azért beférünk mindhárman Kép

Pusz

Norci
norci
 
 


Szia Norci!

A tudatalattimban persze, hogy 2 gyerek szerepel, csak úgy látszik, már a tudatom nem müxik rendesen:-))))

Természetesen tudom, hogy 2 gyerkõccel jössz!!!!!

puszi
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Kedves szervezõk! Köszönjük szépen ezt a mesés délutánt, amit szerveztetek manóinknak, és nem utolsósorban nekünk! :o)
Mi nagyon jól éreztük magunkat, csak az idõ volt rövid :o(

Az alábbiakban felteszek egy-két képet, gondolom, még sok követi :o))

cupp,
Kriszta
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Elõzõ képen Lani Barbija van :o))
Krisztocs
 


Kép
Krisztocs
 


Õ pedig az én Regim :o)
Krisztocs
 


Lani Barbija, Hajnii Mimije, Zsuzska Bencéje

Kép
Krisztocs
 


Vica Incsije

Kép
Krisztocs
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: