Új privát üzeneted érkezett!

Most vettem észre, hogy nem válaszoltam Borcsának és Leppkének! Szeretettel várunk benneteket!

mazsi
mazsi
 
 


BINGÓÓÓÓÓÓ!!!! Elkészült a lista!!!!

zerkó + 1 gyerek - már biztos??????????
Kandi + 1 gyerek - Kandi! nem jeleztél még vissza!
Lani + 1 gyerek - Lani! változott a 99,99 % 100-ra???
bigacsiga!!!! most nemtom, hogy csak beirtad az 5letet, vagy jelentkeztél is, mert nem derül ki a beirásból!!!!!
MKriszti + 1 gyerek
jarea + 1 gyerek
tikk + 1 gyerek
cory + 1 gyerek
k-fk + 1 gyerek
andi3 + 2 gyerek + 1 anyuka + 1 gyerek
cscs + 2 gyerek
JéJé + 3 gyerek
Vica + 1 gyerek
emesee + 3 gyerek
McR + 3 gyerek
zkati + 3 gyerek
simine + 1 gyerek
Krisztocs + 1 gyerek
Balu_mami + 1 gyerek
Zsuzska/mazsi + 1 gyerek
Bundiék + 1 gyerek
borcsa + 2 gyerek
Momo + 1 gyerek
Dia + 1 gyerek
Leppke + 1 gyerek
Evelyn + 1 gyerek

Nos, egyelõre ennyi! Ha mindenkit számolok, akkor 38 gyerkõc/26 család.

Jelentkezni egész végig lehet, tehát aki még akar jönni, nyugodtan jelezze!

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Elég hamar javitanom kell:-(((

andi3 barátnõje 2 gyerekkel jön, nem eggyel!!!!
mazsi
 
 

 
 

mazsi!

Bocs, hogy belejavítok, de:

mazsi + 1 gyerek és Zsuzska + 1 gyerek :-)))

vagy

mazsi és Zsuzska + 1,5 gyerek

McR
Névtelen
 


Sziasztok!!!!

Mazsi! Mennénk persze mi is.

Puszi: Lani
lani
 
 


Mazsi!

Felírnád még Beját meg egy Bálint gyereket?Kép

Köszi

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Akkor 4-tõl lesz? És mi van, ha valaki csak 6-ra érne oda???? A Zsófi du. nagyot szunyál!
HELP!!!
Üdv:
zerko
zerko
 
 


Helló!
Lehet hogy mi is megyünk,(ha hisztis Nonomanót lehet vinni a talira)ha addig sikerül megfûzni a párom,és ha Krisztocsék befogadnak éjszakára!:o)
Szóval Valószínûleg megyünk!:o)
A Mikulást és a takarítást mikor és hol kel fizetni???

Pusza mindenkinek!

blano @ Nono (Ja visszük apucit is!)
blano
 
 


Bocs!
...kell...,és blano& Nono!....

Kép
blano
 
 


Mazsi!

Egyenlõre csak beleszóltam, Kép még várakozó állásponton vagyok.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


McRobi!

Akkor most hogy is számoljuk????
mazsi visz + 1 gyereket és a + 1 gyerek hoz 1,5 gyereket?
akkor most hány gyerek visz mazsi tulajdonképpen????:-))))

Tikk!
persze hogy felirom!
Beja + 1 gyerek --------- látod??????:-)))

Lani!
ok, 100 %!!:-))

zerko!
4-kor kezdõdik és 5-re vagy fél 6 rendelem a Mikulást, max. 1 órás lesz a Mikulás szereplése, tehát muszáj elkezdeni legkésõbb fél 6-kor, mert csak 7-ig a miénk a tornaterem!

blano!!!!!!!!
de jó lenne, ha tudnátok jönni!!!:-)))))

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Akkor összefoglaló, mert úgy látom van aki még mindig információhiányban szenved:

Idõpont:
- 2002. december 6. 16:00-19:00-ig;
- A Mikulás várható érkezése 17:30-18:00 közé tehetõ.

A pontos cím:
- Budapest, XIII. Radnóti Miklós utca 35. (Ez a Hollán E. és a Pozsonyi közé esik);
- Itt tudod megnézni: [url=http://www.terkepbank.hu" TARGET="_top]http://www.terkepbank.hu[/url] (köszi, mazsi).

Megközelíthetõ:
- A Jászai M. tértõl (Margit-híd pesti hídfõ) 5 perc gyalog;
- 76 és 79 trolik - Jászai M. tér felõl (ez ott áll meg a Hollán-Radnóti sarkon);
- 15 busz (Radnóti-Hegedûs sarok) 3 perc gyalog;
- Metro - Nyugati tér vagy Lehel tér - 8 perc gyalog;
- A Lehel tértõl a 76 troli (Radnóti-Pozsonyi sarok);
- És természetesen autóval, akkor lehet vadászni parkolóhelyet (FIZETÕS!!!).

Egyéb:
- CSERECIPÕ kell! Természetesen a "vastagzokni" is megfelel;
- Az öltözõket is megkaptuk, tehát van hova lepakolni, van hol etetni-itatni (szoptatni);
- Mindenki hozza magával a saját gyerekének megcímzett mikuláscsomagot (valamint a gyerekét!!!);
- Mindenki annyi enni-inni valót hozzon, amennyi a saját szükséglet. (Batyubál);
- Játékok!! De lehetõleg csak olyat, ami nem ezer apró darab;
- A buli fizetõs! A jelenlegi állás szerint kb 1000.-/család (létszámfüggõ).

Azt hiszem, hogy ezt az összefoglalót lementem külön, és még egyszer-kétszer felmásolom ide!
Mazsi! Ugye nem hagytam ki semmi lényegeset?

McR
mcrobi
 
 


Köszi mazsi!

Akkor igyekezni fogunk, max. felkeltem a lányt. Akkor zerko+Zsófi legyen ezentúl fix!
Köszike a türelmet!

Zerko
zerko
 
 


Sziasztok!

Ma véglegesen lefixáltam Mikulást és Hótündért!
Fél 6-ra rendeltem meg, hogy tekintettel legyünk a késõbb érkezõkre, igy tehát kb. 4-5 között gyülekezés a helyszinen. A gitáros Hótündér kezdi a müsort, énekel és a nagyobb gyerekeket is bevonja az éneklésbe és versmondásba. Ezután egy bizonyos dalra fog bejönni a Mikulás a terembe. A Hótündér fogja a Mikulás zsákjából kivenni a csomagot, átadja a Mikulásnak, aki név szerint fogja a gyerekeket szólítani és néhány kedves szó kiséretében átadja az ajándékokat. Ez max. 45-60 perc lesz.
A Mikulás Szolgálatnál az volt a kérés, hogy a csomagokra a gyerekek nevét úgy ragasszuk rá, nehogy leessen a csomagról!!!!!
A Mikulás és a Hótündér diját én egyben kifizetem, és abban maradjunk, hogy amikor megérkeztek, akkor kifizetitek nekem utólag az 1 családra jutó összeget.
Eddigi számitás szerint 28 család/25 ezer forint = kb. 900 ft + a takarítás és az általatok hozott mikuláscsomag!

McRobi!
Szerinted a takarításra mennyit számoljunk????

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Mazsi!

Ha ül a 28 család, akkor az 1000,-/család - a Mikulás 25000 forintját figyelembe véve - 3000,- pluszt ad, ami szerintem fedezi a takarítást!

McR
mcrobi
 
 



Sziasztok

Minden nagyon klassz!
Csak azt nem tudom, hogy miben maradtunk a gyerekek jellemzésével kapcsolatosan.
Vagy a mikulás magától kitalálja, hogy kinek mint mondjon?

zkati
zkati
 
 


Szia zkati!!!!

Sajnos nem lesz túl sok idõ a gyerekek jellemzésére, mert kb. 43 gyerek várható eddig, igy ha 1 perc jut 1 gyerekre, akkor már kicsúsznánk az idõbõl és szerintem a hosszúra nyújtást a picik nehezen viselnék. Ezért abban maradtunk a Rendezvényszolgálattal, hogy csak néhány kedves szó kiséretében adja át a Mikulás a csomagokat.

Remélem mindenkinek megfelel így.

Szia
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok, aszt hiszem elszállt a jelentkezésünk! Kép

Szóval Norci+ 1 db Vili + 1 db Pannika (Vili unokatesó) is jönne. Ugye nem késtünk még el a jelentkezéssel?

Norci
norci
 
 


Szia Norci!

Még nem késtetek le semmirõl!!:-))

tehát
Norci + 2 gyerek


mazsi
mazsi
 
 


Mazsi!

Igen Kép számtanból jeles Kép


Norci
norci
 
 


Mazsika!

Újabb jelentkezö...a barátnöm jönne két gyerekkel. Na persze, ha még lehetségesKép

Köszi: cscs
cscs
 


Szijja cscs!

Lehetséges:-)))
tehát akkor
barátnõ + 2 gyerek!

jó igy????:-))

pusz
mazsi
mazsi
 
 


Mazsi!

Tökéletes!!! Zseni vagy!!!Kép

Puszi: cscs

U.i.: A barátnöm Móni (csak a rend kedvéért)
cscs
 


Sziasztok!

Na csak idekeveredtem én is... nem coryn múlt, õ vagy egy hónapja írt... Kép

... viszont a jelentkezés még nem 100%, mert meg kellene beszélni a családdal... de én úúúgy mennék... ha Csenge épp nem fogzik (=breteg)

mazsi... így is fogadod a jelentkezésünket? Kép

Rebi+ egy alvó! Csengus

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Szia Rebi!

Épp tegnap gondoltam Rátok, hogy hová tünhettetek!
A fogzás nem akadály, mert nem fertõzõ:-)) gyertek csak el!!!!

Ugye december 1-ig azért tudod, hogy jöttök-e????

szia
mazsi
mazsi
 
 


(mazsi: bízol benne, mi, hogy a fogzás fertõzõ? KépKépKépKép)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory! ha fertõzõ lenne a fogzás, akkor egész este csókolozna Bence és Csenge:-)))))

Estike nem tudott fellépni a netre, ezért beirod õt!

Estike + 3 gyerkõc

mazsi
mazsi
 
 


mazsi!

Lehet, hogy a Mikulást elõbbre kellene hozni? Nem tudna 5re jönni? Nem biztos, hogy beleférünk az idõbe másképp! Aki késöbb ér csak oda, annak a gyereke is oda tud állni a csomagért! Majd megszervezzük, hogy a "késõ" csomagok is bekerüljenek a zsákba!!

McR
mcrobi
 
 


mazsi Kép

... hát addig tuti eldõl, megyünk-e... Kép

nem a fogzás fertõz teeeeeeeee..... Kép csak a mindenféle "ajándékképp" kapott vírus/baci/mittudomén, amit a fogzás miatt elkap... Kép ... már megint kis takonypóc lett Kép

... Csenge meg nem csókolózik ám akárkivel .. Kép... ledönteni szokott másokat is, de csók csak Balunak ...

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Halihó!!!

Szerintem sem kéne jellemzés, nekem herótom van attól, hogy sok szülõ ki akarja használni nevelõ célzattal a Mikulást, pl. "ígérd meg, mostantól nem szopod az ujjad..." Ennek a napnak nem ez a célja...de min1.

Gratula a szervezõknek!!! Le a kalappal mit meg nem tesztek a népes táborért:-)))


EvelynNo1
Névtelen
 


Sziasztok!

Evelyn,nem is errõl szólt a dolog és nem jellemzésrõl beszéltünk,csak egy-két kedves szóról,mert az elég hülyén néz ki,hogy ül a Miki és hívja a Manókat:"xy. gyere ide,szia".Vagy Te nem így gondolod?Abban egyet értünk,hogy nem negatívumot kell mondani és nem így kell nevelni a gyerekeket,ahogy nem fenyegetjük õket a Mikulással,de pl: sokat mosolyogsz vagy szépen énekelsz - ezek szerintem beleférnek 1/2 percbe is.A gyerekek boldogok,ha dícsérik õket,fõleg ha az még Mikulás is.Ezt a tapasztalat mondatja velem,de nem kell egyetérteni.

Mi már számoljuk visszafele a napokat :o)!

Beszéltem Turdusszal,õ még gondolkodik rajta.

Sziasztok!

Bm
Bm
 


Mazsi!

A fél percet Neked írtam :o).Így sem jó a gyerekekrõl valami?Csak két szó?

Puszi!

Bm
Bm
 


És még azt szeretném mondani,hogy tényleg tök szupi,ahogy megszervezitek mindig a bulikat!

Bm
Bm
 


Bm!

Számításaim szerint mostanra mintegy 60 gyerek lehet a listán.
A csomagosztásra - miután a Mikulás 1/2 6-ra jön - maximum egy óra áll rendelkezésre, mert a termet 7-kor el kell hagyni! Ha azt szeretnénk, hogy a program ne "lapátolás" legyen, hanem a gyerekek egy kicsit élvezni is tudják, hogy kaptam csomagot, akkor nem fér bele a mindegyikkel beszélek egy kicsit kiosztás. Legalábbis én így látom.
Ha tévedek, akkor szóljatok!

McR
mcrobi
 
 


Bm!

Megértelek, de tényleg sok ez a gyerek...jó egy óvodai mikulásnál ez, ahol picit ráérõseb...
Ezen kívül én sok év alatt nagyon sokféle szülõvel ismerkedtem meg...némelyek hoztam ilyen leírásokat a gyerekrõl, hogy okvetlen olvassa a fejére a gyerekének. Nem én találtam ki. Pár kedves szóta magától is mondhat, én is tudnék ismeretlen gyerekrõl is...mert ránéz és azt mondja: "de szép kék szemed van"..."de csinos a ruhád"..."milyen szép díszt rakott anyucid a hajadba"...szerintem ilyet meg elõkészítés nélkül is tud egy Hivatásos Mikulás! Legalábbis tudjon, ha már fizetünk érte. De ez ne legyen vita tárgya...örüljünk gyermekeink csillogó szemének és örömének és örüljünk, hogy újra talizhatunk a Babanetesekkel:-)))

McR!!!

Veled értek egyet:-)))

EvelynNo1
Névtelen
 


Sziasztok!

Akkor most jöjjön a további pontosítás
Elõzõ eredmény:
26 család + 38 gyerek

Változás:
Beja + 1 gyerek
blanoék + 1 gyerek
Norci + 2 gyerek
Móni /cscs barátnõje/ + 2 gyerek
Estike + 3 gyerek
Rebi + 1 gyerek??????????? - még nem biztos

Tehát Rebiéket is beleszámolva:
32 család + 48 gyerek

SZERETNÉM, HA A JELENTKEZÕK ÁLLÁST FOGLALNÁNAK, HOGY ELÕRÉBB HOZZUK-E A MIKULÁS JÖVETELÉT, MERT NEM SZERETNÉM, HA BÁRMELYIK GYEREK LEMARADNA AZ 5 ÓRÁS KEZDÉS MIATT, VAGY A FÉL 6-OS KEZDÉSSEL PEDIG EL LENNE KAPKODVA.
HA ÚGY GONDOLJÁTOK, HOGY KEZDÕDJÖN 5-KOR, AKKOR MÉG ÁT TUDOM RAKATNI.

Sziasztok
mazsi

ui: és nagyon szépen köszönjük a dicsérõ szavakat, igazán jól esett:-)))))
mazsi
 
 


Sziasztok!

Mazsi: nekünk az 5 óra is tökéletes Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


mazsi!

Mi bármelyik kezdésre oda tudunk érni! (Remélem, nem tévedünk el)

McR
mcrobi
 
 


Kívülállõként belekotyogok:
szerintem egy óra 48 gyerekre nagyon kevés lesz. Kb. 1 perc jut akkor egyre, azalatt ki is kell mennie a Mikuláshoz, biztos nem szaladni fognak, sok gyerkõc majd vonakodik, szégyellõs lesz, noszogatni kell. ÉS akkor a vége tényleg rohanás lesz, kapkodás, a végéb sorrakerülõ gyerekek majd nem tudják megnézni ajándékot, örülni neki.
Inkább korábban kezdeni, és a késõbb érkezõk csomagját akár a Tündér begyújthetné külön, akár valamelyik Anyuka.
Bocsi a beleszólásért, csak annyit dolgoztok, szervezkedtek, ne ezen múljonKép
Névtelen
 


Mazsi!
5-kor is tökéletes!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Nekünk is teljesen jó az öt óra!

Kriszta
Krisztocs
 


Mazsi!!!

Hatalmasak vagytok:-)))

Mi is oda tudnánk érni 5-re!!!

EvelynNo1
Névtelen
 


Mazsi!

Mi igyekszünk már 4-re odaérni, mert ugye vidékrõl elég nehéz kiszámítani, fõleg ha a 4-esen jár az ember. Visszük a videokamerát is, bár lassan kicsit bajosnak érzem a teljes felvételtKép. Egyrészt csak 1 órát bír az akku, szóval a tornateremben kéne egy kis delejt találni, de addig azért megpróbálunk egy jobb akkut is szerezni. A kazetta pedig másfél órás, így ezzel sem vagyunk valami jól eleresztve. Mazsi, te hogy gondoltad a felvétel gyakorlati kivitelezését, mert nem szeretném, hogy sértõdés legyen belõle.

Üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Csak hozd a masinát! Áramról - hosszabbítóval és elosztóval együtt - gondoskodunk! Ha van esetleg állvány is, akkor az szuper lenne! Momo a kazetta a chip? Vagy én értelmeztem rosszul és ez nem digit? Vagy teljesen félreértettem?

Szerintem a felvételt fix pozícióból, fix beállítással kellene csinálni! Nagy látószög, középen a Mikulás széke! Akkor minden gyerek ugyanúgy látszik, és nem lehet vita, hogy a Béla miért van közelrõl véve, ha a Jenõ távolról! Vélemény?

McR
mcrobi
 
 


Sziasztok!

Nekünk is tökéletes az 5 órai kezdés.

jarea
jarea
 
 


Szia McR!
Szerintem azt nem szabad bevállalni, hogy mindenkirõl készül felvétel, és ha készül, akkor az egyformán tökéletes lesz. Feltenni a Babanetre, letöltésre felkínálva szerintem csak rövid snitteket fogunk... Hosszú eposzokat képtelenség töltögetni. Már az is jó lenne, ha sikerülne a hangulatot részben visszaadni.
apa Kép
apa
 


Szia McR!

Állványunk az sajna még nincs, de a párom keze (antialkoholista lévén) tán nem remeg ammyiraKép. A kazetta az kazetta a digitális fényképezõben is, csak olyan magnókazetta méretû.
Apa, azt egyébként én is úgy gondoltam, hogy nem szerencsés egy 2-2,5 órás anyagot egészben feltenni a babanetreKép

Üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!
Mi is tudunk 5-re menni, ill. elõbbre idõzítünk, mert a XVI. kerbõl sem olyan egyszerû a közlekedés. Mi is nagyon köszönjük a szervezõknek és ha bármiben segíthetünk szóljatok.
Leppke
leppke
 
 


sziasztok!

Bar sajna mi nem megyunk,de azert olvasom,es nekem van allvanyom,es ugyan a kameram nem digit.de azt hiszem az allvany univerzalis,mert a fenykepezomhoz is ezt hasznallom.Szoval ha kell szivesen atviszem a heten mazsinak,mert ugyis megyek hozza a lufik miatt!
VIGYEM??
sziasztok!

fini
Névtelen
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: