Új privát üzeneted érkezett!

Nagy küzdelmek árán" de sikerült, hurrá ! Kép
Névtelen
 


SZiasztok!

Nagyon büszke vagyok ám rátok!!!!

Akkor lassan tényleg ki kéne találni, hogy mi lesz ezen a király helyszínen, nem?

cory
cory
 


Sziasztok!
Dorka,klasszak vagytok!!!!Kép
Akkor lesz tombola?Tudod,a textiljátékok miatt kérdem,amit beígértem!
Milyen kajákra gondoltatok?
És a névkiírással mi lesz?
Bobojsza
orsolya (orsolya)
 

 
 

Sziasztok!
A térképes infó a találkozóról készül, ma este remélem már felkerül a Babanetre.
A névkiírást szerintem úgy oldjuk meg, hogy érkezéskor mindenki kap egy kitűzőt, arra ráírja a nevét(netest, igazit, munkásmozgalmit, ahogy tetszik...)
Sajna a chat-re nem tudtam fellépni mivel a modemem elromlott, talán sikerül gyorsan kicserélni.
apa
apa
 


Figyuzzatok,ha fenymasolasban vagy barmiben tudnek segiteni akkor szoljatok batranKépNagyok vagytok!!!!KosziKép

krisztina.torok@oracle.com

puszi Kriszti
kriszti
 


Sziasztok!

Elöször is gratula a szupi helyszínhezKépKép

És ahogy a föoldalon kértétek, itt jelzem, hogy szeretnék részt venni a találkozón. 5-en mennénk, a gyerekeim és én.

Üdv: Verus
verus (verus)
 


Léda vagyok és megyünk. Apu, anyu és a Bendegúz.
Névtelen
 


Hahó, Dorka, Andrej, szép munka volt.
Megyünk, nyilván megyünk: Florka, Bundi és Bundipapa
Mi amúgy valószín?leg korán érkezünk.
Ha segíthetünk valamiben, szóljatok - Andrej tudja, miként lehet elérni minket.
További jó szervezkedést.
BP
Névtelen
 


Sziasztok, lehet feltételes módban is jelentkezni?
Ha nem találok last minute utazást, akkor megyünk!
Szandra
Szandra
 


Kedves Lányok!
Örülök a lelkesedésnek, és köszönjük a dicséro szavakat, irulunk-pirulunk ám!
Nagyon várom már a jövo szombatot, hogy végre élőben is, meg minden...
Gondoltam, nyitok egy topicot a "mit viszek a találkozóra" címmel, amiben lelkesíthetnénk egymást a bagyuzásra. Annyi jó recept elhangzott a chaten, hogy gondoltam, jó ha tudjuk, mennyi saláta, süti van készülőben, hogy nehogy csak egyik vagy csak másik legyen tonnaszám.

Más: ki fogjuk krepp-papírból szalagozni az útvonalat a 22-es busz Dénes utcai megállójától a táborig.
Hozzatok a gyerkőcöknek labdát, hullahoppot, ugrókötelet, magunknak plédet, amire le lehet ülni, bár lesz majd valamennyi szék, de biztos, ami tuti.
Gondolkozunk az ételmelegítési lehetőségen, hiszen biztosan több picur is bébiételt eszik, amit jó lenne tudni felmelegíteni.
Mindenképpen hozzatok magatoknak tányért és evőeszközt, amivel meg tudjuk egymás főztjét kóstolni.
Most ennyi jut eszembe...
Puszi, Dorka
dorka (dorka)
 


Halihó!

Itt is megismétlem, hogy szuperek vagytok és köszönjük a szervezkedést!!!!!KépKép

Természetesen ott a helyünk, a férjem a kicsi Panka és én.


Üdv:Pankamama
PM
 


Lányok, biztos, hogy mindez ingyenes? Mert az elözö helyszín fizetös lett volna...
Névtelen
 


Kedves Dorka!
Én is csak gratulálnék a szervezéshez, nagyon ügyik vagytok!!! Kép
Szeretnék jelentkezni is, bár Szandrához hasonlóan egyelöre csak feltételes módban. Apánkat puhítjuk erösen, de ha nem jön, legalább a kocsi kéne, remélem, aznap neki nem kell majd. Ha megyünk, akkor 3 gyerekkel én (+Apa???)
Emese
Emese (emese)
 


INGYENES!!!!!!!!!
A Babanet jóvoltából, Apa a lelkét is!!!
dorka
dorka (dorka)
 


Mennék én is: vera + férj
vera
 


Sziasztok!

Mi is mennénk.

2 fő: Geri és Lili babája

Puszi
Gerianikó
 


Kedves Dorka!

Köszönjük, hogy vetted a fáradságot és szerveztél egy ilyen találkozót. Mi a párommal ketten megyünk majd (baba a pocakban jön).

Laura
Laura
 


Dorka!!!!
A textiljátékok miatt hívj fel!06 70 311 9304
251-3159.
Bobojsza
orsolya (orsolya)
 


Mi is megyünk. Apa+anya+két gyerek
cscs
cscs
 


Kedves Lányok!
Nagyon kedvesek vagytok, de nem én szerveztem, vagy csak részben. Apa és a chatelők egy része is lelkesítően közreműködött.
Bobojsza, holnap hívlak! Köszi előre is!
Dorka
dorka (dorka)
 


Dorka!

Újfent jelezném, mi is mennénk. Én+apa+Bori baba.

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Mi is megyünk: férjem + én (=1,5)

cory
cory
 


Sziasztok!

Én is jelezném, végre megszületett a döntés, mi is megyünk. Én+apuci+Csongi baba.

Köszönjük a szervezést.

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Mi már jelentkeztünk korábban, de most is megerõsíteném, hogy ott leszünk.
Apa, Anya, + 1 vagy 2 gyerek (a nagyobbik leány még kérdéses, remélem tud jönni õ is).

Kati
Csőre Katalin (cskati)
 


Sziasztok!

Itt is egy feltételes mód.
Anyuka (nagyon furcsa még leírni ezt a szót), no meg két hónapos gyerkőc. No meg esetleg egy harmadik. Aki kifuvaroz minket. az apuka dolgozik.

Köszönjük a szervezést, mindenkinek, akit illet.
No csáááááá!
Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!
Csatlakozom az elõttem szólóhoz: ha elmarad a Balatonátúszás, mennék Bálint babával (10 és fél hónapos). Meg ha semmi más nem jön közbe.
Ági
Ági
 


Dorka!

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de foglalkoztat:
Gabinak (szerk) küldünk az egész társaság nevében egy meghívót? (pl. Mamacicát megkérhetnénk egy jó rajzra, én már kaptam tõle szépeket) Vagy vágjak bele, egyetértetek egyáltalán vele? Vagy hülyeség az egész, hisz többet tud róla, mint bárki? De azért jólesne neki,vagy nem?
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!
Nagyon várjuk a találkozót, persze, hogy ott a helyünk! :-)
A viszontlátás örömében:
Th, Zétény és nemzője
Névtelen
 


Bocs,hogy névtelennek tűnök, de így tudtam csak meghagyni az üzenetet...
Th.
Névtelen
 


Hurrá, hurrá:-))

Remélem el tudok menni, nagyon szeretnék, és lehet, hogy titkár ur is eljön, nehogy ennyi terhes mama szülészeti felügyelet nélkül maradjon, ketten már csak boldogulunk.... rendezhetnénk " ki szül meg a babanetes találkozón?" versenyt:-))

Szijjasztok: Femi
És köszönjük a nem kevés fáradozást....
Bocs csak névtelenben tudom küldeni, nem veszi be a jelszavamat....
Névtelen
 


Ildi!
Szerintem is jó az ötleted, biztos jólesne neki! Én mindenesetre támogatom!
Emese
Emese (emese)
 


Kedves Lányok!
Én úgy tudom, hogy Apa intézkedik a babanetes stáb invitálásáról, de majd megkérdezem.
Nagyon nem megy viszont a batyuzós topic. Remélem, nem veszítettétek kedveteket ezügyben, mert az nagyon kellemetlen lenne azoknak, akik viszont készülnek. Ha úgy gondoljátok, hogy ne batyuzzunk (azaz mindenki csak annyi ennivalót hoz, amennyi a családjának kell), akkor írjátok ide. Annak semmi értelme, hogy néhányan készülnek, de senkinek sem lesz elég. Köszi a segítséget!
Puszi, Dorka
Ja, megnéztem a telefonkönyvben, Hárshegyi út 3-as szám!
dorka (dorka)
 


Sziasztok!
Elég régen jelentkeztünk, de azért jövünk!
Vajkanyu, Vajkapu, Vajk
Névtelen
 


Azt hiszem mar keson kezdunk kapkodni az egyenkaja megszervezeseben,hasznosabb lenne ha mindenki sajat magarol gondoskodna.
Persze ha a tobbseg kozosben gondolkodik en azt is tamogatom.A lenyeg,hogy innivalo mindenkeppen legyen mert az is nagyon fontos.

Kriszti
kriszti
 


sziasztok!
szívesen mennénk mi is (férjem, én és bennem a baba) a találkozóra, bár sok programunk van arra napra, ezért szeretném megkérdezni, hogy a találkozó hánytól hányig tart és nem baj-e, ha mi csak pár órára tudnánk megjelenni :-(
Sziasztok!
Zsu26 (zsuzsi, 21 hetes pocaklakóval)
Névtelen
 


Szia Zsu26 !
Gyertek pár órára! reggel nyolctól este hatig leszünk ott.
apa
apa
 


Sziasztok!

Bár már jópár hete jelentkeztem, hogy jönnénk, most ismét megteszem:
Jövök én + 1 db. pocaklakó (férjem sajna nem tud jönni).

A tali megszervezéséért ezennel emelem kalapomKép

cupp,
Beja
Beja
 


Én is szeretnék menni, s természetesen velem jön a 7 hónapos pocaklakó kisfiam is! Pontosabban viszem, merthogy még csak pócaklakó! :-)))
Valami finomat sütök én is!
Bár nem ismerek személyesen senkit, remélem nem zavarok malyd!
Ui.:nagyon jó ez az egész tali! :-))))))
PötömPanna
 


Sziasztok!
Szerintem tök jó lenne , ha eljönne Erazmus is! Nekem és sok másnak is lenne sok kérdése hozzá!Vagy csak én képzelem?!
És ha más is így gondolja akkor , hogy kéne elhíni?
Bocsi az alkalmatlankodásért!

Üdv
Kanga
kanga-zsebibaba
 


Kedves Kanga, Ti álltok Vele levelezésben, esetleg kérjétek meg, hogy jöjjön. Amúgy valószínű, hogy Femike (aki ugye szülésznő) el tudja invitálni Titkárt is (aki meg ugye Zsolt, aki meg ugye nőgyógyász), tehát remélem, nem maradunk árván, de nagyon jó lenne, ha Erazmusz is eljönne persze. Szóval szerintem ne csináljunk belőle túl nagy ügyet, kérdezzetek rá, hogy van-e kedve a hétvégéjéből velünk tölteni egy napot Kép
szia, Dorka
dorka (dorka)
 


Dorka!
Néhány napja jeleztem, hogy feltételes mód vagyok. Na, most úgy néz ki, hogy megyek, de nem 3, csak 1 gyerekkel, férj nélkül. (Apám elviszi hétvégére a fiaimat, kíváncsi vagyok, meddig bírja...)
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok!

Természetesen a "kukacos" család is jön: Eryc@, L@ci és Levi.
Ja, és Zsebiék is velünk jönnek.
Pusza!
Eryc@
 


Sajna, mi innen Db-bõl nem tudunk menni, de majd meséljetek, milyen volt!!! Kép

Juca
Juca (juca)
 


Sziasztok,

mi is megyünk, csak ezért szakítottuk meg a balatoni nyaralást. Sajna a főzőcske nem fog beleférni az időmbe, úgyhogy csak magunkról gondoskodom, azaz magamról és Hannáról.
Köszi a remek szervezést!!!

Puszi
Tejbemami
Tejbemami
 


Sziasztok!

Úgy néz ki mi is tudunk mégis menni.-))
Sajna csak délelőtt egy kicsit, de mégis....
2 felnött+ Alexandra (19 hónap)

Erika7
erika7
 


Kedves Dorka!

Kíváncsi lennék, kb. hány fo résztvevonél járunk?

Köszi, Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy mi is megyünk.
Apa,anya és 2 gyerek.

puszi
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Sziasztok!

Megyünk mi is!
Ketten vagy hárman ezt még nem tudom
Névtelen
 


Valoszinuleg mi is megyunk.
kisbibe, kedvese + egy pocaklako
kisbibe (kisbibe)
 


Sziasztok!

Köszi a remek szervezést!
Természetesen mi is jövünk,Estike + 3 gyerkőc.
Névtelen
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: