Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok mamak es papak!
mi is jonnenk legalabb ket felnott es ket gyerek.
alig varom mar!!!
mamma
kicsisean@aol.com
mamma (mamma)
 


Sziasztok!

MI is jönnénk, 1 papa, 1 mama, 1 10 hónapos és egy -5 hónapos baba! Minden paraméter megfelel nekünk is! most már, hogy a 'technikai része' a napnak fix, gondolkodhatunk azon, hogy hogyan adjunk keretet egy 'kötetlen' barátkozásnak. TErmészetesen nem szoros időrendre és kötelező programokra gondolok, csak valamiféle 'mederkijelölésre'. Volt egy kedvenc tánctanárom aki mindig azt mondta, hogy a színpadon mindig a spontán mozgásokat kell a legalaposabban megtervezni. Különböző vérmérsékletűek vagyunk, van aki nagyon könnyedén barátkozik, van akinek ez egy kicsit nehezebben. Gondolkozzatok róla, ötleteljünk!
Sziasztok ,
Enci

Email cím: eszalai@euroweb.hu
Enci
 


Dorka!

Eloször is szeretném megköszönni neked az a sok energiát, amit arra fordítasz, hogy megszervezd a találkozót. Kép
Mi is szívesen mennénk a párommal, a babánk még a pocakomban lakik, tehát 2 felnottre lehet számítani részünkrol.
Maximálisan támogatom Mamacicának azt a véleményét, hogy használjunk kituzoket, de Napocskának is tetszik az ötlete a pólóra írást illetoen. Foleg elkóborló gyerekek esetében nagyon hasznos.
Az eddig megszavazott paraméterek nekem is jók. Várom a további tájékoztatót, nevem Páldy Laura, e-mail címem: lauto@elender.hu .

Pusssz: Laura
Laura
 

 
 

Ugyan én már jeleztem, hogy mennénk, sajnos a kérdöívet nem töltöttem ki, de eddig mindennel egyetértek.
A kötetlen beszélgetést lehetne csoportosítani nagy vonalakban a topic címek szerint: pl. babavárók, ikresek, frissen szültek, mindjárt szülök stb... és ezt papírra kiírni az éppen arra járóknak, így mindenki valahogy elvegyül, aztán lehet keverni is...

Kinga
kinga
 


Sziasztok!
Mi is szívesen résztvennénk a találkozón (2 gyerek, 2 felnőtt). Hol és mikor lesz pontosan? Ha kell még kitölteni a kérdőívet, akkor szívesen töltök. Cím: t-800@interware.hu
Pele
pele (pele)
 


A héten utánajárok az utcánkban lévő két napközistáborban, hogy esetleg nem lehetne-e itt a találkozó. Az adottságok egyszerűen ideálisak. Nem is tudom, hogy idáig miért nem jutott eszembe.
Röviden: helyszín: II. kerület Budakeszi út egyik mellékutcája (22-es busszal a Moszkva térről)
Mindekettőnek hatalmas kertje van. Az egyikben játszótér a másikban pedig medence van. Fedett tér mindkettőben van. A kérdés csak az,hogy hétvégén is vannak-e itt táborozók, de emlékeim szerint nem szoktak lenni. Viszon ki szokták adni esküvőknek, úgyhogy reménytelinek tartom. Talán az is segíthet, hogy a férjem az V. kerület közalkalmazottja. (Az egyik tábor az V. kerületé a másik pedig a VI. kerületé) Ha van valakinek ennél jobb ismeretsége a két kerület valamelyikének önkormányzatánál, akkor szóljon!!!!! Kép
Én megpróbálok utánajárni!
Pussz, Dorka
Dorka
 


Sziasztok!

Mi is szeretnénk résztvenni a babanettes találkozón. Egyszer már jelentkeztem, de úgy látom azóta új összeírás van.
Két felnőtt két gyerek!
Hol kell kitölteni a kérdőívet?
Üdv. Renáta
Névtelen
 


Kedves Babanetesek!

Ismét mondom, hogy


Tehát senki ne izguljon, hogy lemarad, mert nem "regisztráltatja" magát. Csupán azért tartottunk közvéleménykutatást, hogy mégis megsaccolható legyen, hogy mennyien és mit és mikor akarunk csinálni.

Ötleteket továbbra is szívesen fogadunk. Eddigiek:
- névtáblácskák vagy pólók névvel ellátva
- tombola (valaki már felajánlott nyereményt is)
- ...

Sziasztok, Dorka
Dorka
 


Lányok!

Én láttam gyerekelkódorgás ellen egy jópofa dolgot. A manócskák fejére egyszerű kis fehér vászon kendő volt kötve, és arra rá volt írva a mama mobilszáma. Ez jó a napszúrás ellen is, meg ugyebár elkeveredés esetén is segít. Úgyis rengetegen leszünk.
Ha tényleg lesznek csoportok, gondoljatok szegény "reménykedőkre" is, akik még csak várják a gyermekáldást.

Puszillak titeket: vera
vera
 


Kedves Vera!

És akinek nincs mobilja?
Névtelen
 


Kedves Vera!

az ötleted nagyon jonak talalom!!!
Akinek pedig nincs mobilja, annak pedig egy "mobilos" csaladdal kellene összejönni, és azokkal megbeszélni, hogy hadd irhassak a telefonszamot fel, szükség esetére.

Sok sikert a talalkozohoz!!!

Adrienn
Adrienn
 


Sziasztok!
Mi is jönnénk a férjemmel és addigra már megszületett csecsemőnkkel, aki, ha minden igaz leányka lesz.
E-mail címem: becze@matavnet.hu
vagy dpc@roxer.hu
A tejes nevem: Becze Erzsébe
Manó
 


Na ne... kezd beindulni a paranoiam: babaelkodorgas...!!! De a veszely nagyon is fennall, mert mig mi beszelgeni probalunk, nehez lesz figyelni is a kicsikre, foleg, ha egy anyuka tobbel is jon (mint pl en, nem is vagyok egocentrikus!). Es tudjatok, egy pillanat is eleg!

Ezert javasoltam, hogy jo lenne ismerost, baratnot, nagyobb tini gyerekeket megkerni (ha kell, konyorogni), jojjon mar el babaterelgetonek. Engem nagyon megnyugtatna, hogy ha tudnam, hogy valaki azzal a feladattal van megbizva a talalkozo alatt, hogy rajta tartsa a szemet a beszelgetest elvezo szulok gyerekein. Nem tudom, ti hogy gondoljatok, de valami kompanzaciot is ki lehetne talalni nekik, vagy fizetni egy osszeget, vagy valami ajandekot...

Mit szoltok? En nagyon-nagyon szeretnek par gyerekvigyazot latni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nevkartyarol: en hozom oket, ragasztos vignetta-szeru, es mindeki kiragaszthatja nevevel, ugyanez mehet a gyerkocokre is. JO?!
Szabo Beck Katalin (katal
 


Sziasztok Lányok!

Honvéd-üdülő: minden protekciómat bevetettem, de sajnos mégsem sikerült rávenni őket, hogy biztosítsanak nekünk helyet, mert a nyárnak ebben a szakaszában mindig fullon vannak és nem tudnak ennyi embert befogadni, még szállás nélkül sem. Sorry!
Esetleg Csillebérc?

Puszi:
Dia
Dia
 


Sziasztok!!!

Ime az en kitoltott kerdoivem:

1. Babatalálkozó:
a) 1 napos

2. Idopontja 2001. július
a) 20-i hétvégén
b) 28-i hétvégén
mindegy

3. Kinek szóljon:
a) csak babaneteseknek
b) minden érdeklodo kismamának
mindegy

4. Étkezés megoldása:
a) azt eszem, amit hoztam
b) batyuzzunk, azaz mindenki hozzon valamit,
és azt dobjuk össze
a vagy b mindegy. A c is szuper otlet csak sok szervezest igenyel.

5. Ha kétnapos lesz a rendezvény, akkor szállást
b) nem igényelnék

6. Mit várok ezen a napon, napokon?
a) szervezett eloadókat, programot is szívesen látnék
b) „csak” magunk legyünk, beszélgessünk, játszunk, ismerkedjünk kötetlenül
mindegy

7. A gyerekek akkor éreznék jól magukat, ha
a) vetélkedoket, játékokat szerveznénk nekik
b) elég, ha van játszótér, rét, labda
meg nincs babam, de gondolom jobb ha van szervezett program

8. Úgy képzelem, hogy ezt a találkozót
a) ingyen is meg lehet szervezni
b) a jobb körülmények, esetleges terembérlet, szeparált környezet érdekében szívesen áldoznék 1-2000 forintot is
Ez a programoktol es a nyujotott szolgaltatastol fugg. Nekem barmelyik megfelel.

9. A mi családunk eloreláthatólag
Sajna csak en tudok menni, egy picurkaval a hasamban:-))

10. Én a következokkel tudnék hozzájárulni a találkozóhoz
-ha konkretizalodik megkerdezhetem a Pamperst, hogy erdekli e.
-szerintem nem erdemes szekeket hozni, ha jo ido van talan egyszerubb pokrocokat stb vinni.
En kulfoldrol jovok, sajna nem sokat tudok segiteni az elokeszuletekben.

11. Egyéb fontosnak tartott kiegészítésem:
Talan erdemes lenne arcfestoket es/vagy bohocokat hivni a gyerekeknek. JO lenne ha a gyerekeket a szulok leadhatnak megbizhato kezekbe.

12. Teljes nevem: Kovacs Petra
13. E-mail címem: petrakovacs50@hotmail.hu


Udv
PK
petrakovacs50
 


Meg valami , HELYSZIN. Lehet, hogy mar javasolta mas de en 2 eve voltam egy szuper rendezvenyen a KAMARAERDOBE.

Volt nagy sator ott lehetett kajat venni, volt egy csomo sportpalya, es persze sok fu piknikezni.

Csak egy otlet

Udv
PK
p
 


Dorka,Óbudán van egy Selyemgombolyító nevű hely,közel a Szentlélek térhez,kert+fedett hely is,próbáld őket utolérni,hátha kibérelhetjük!Bobojsza
Névtelen
 


PK!
Kéne néhány szék, mert én pl a hetedik hónap végén fogok járni, és nem vagyok biztos benne, hogy fel is tudnék kelni a pokrócról. Lefelé ugyebár segít a gravitáció. Kép)
cory (cory)
 


Lányok, már kétszer írtam, felejtsétek el Csillebércet. Egyszerûen életveszélyes az erdõ, a télen letört egy csomó ág, fiatal fák törtek derékban ketté, és ott még mindig nincsenek eltakarítva.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Cory én is úgy leszek mint te(2 nap különbséggel fogunk??? szülni) lefele könnyû...
De arra is kell gondolni, a aki éppen akkor vár babát annak megfelelõ árnyékra is szüksége lesz.
A fiam után már nem tudok akkor már olyan könnyen szaladni, de megkérdezem a barátnõmet aki ovónéni nem válalna esetleg felügyeletet. Bár lörincen van egy bölcsi ami szombatonként nyitva szokott lenni felügyelet miatt(pl. karácsony elött be lehetett adni a gyereket(nagyobbakat is)).Alapitványi igy bizonyos összegért lehet, hogy vállalnák. A bölcsinek 2 nagy udvara van az egyikben van medence is, és árnyékos része is van így sok felvetett szempontnak megfelelne és a felügyelet is megoldható. Ha árdekel irjatok nekem és megkérdezem: tvica@netposta.net

Sziasztok, Vica!
tvica
 


Lányok, mi a helyzet Gabi (szerk) meghívásával?
Vállal (tud) valaki vmi szépet alkotni hozzá? Nehogy aztán elmaradjon!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!
Lehet már tudni valamit a helyszínrõl?
cory
cory (cory)
 


Sziasztok!

REmélem, még "beleférek" a jelentkezők táborába.
Minden feltétel megfelel...
2 felnőtt+ egy 3,5 éves fiú törp.

cimem: krisztina.topanka@tetrapak.com

Ötlet a helyszínre: x.ker Sportliget, hatalmas park, játszótérrel, foci és kosárlabda pályákkal, és BELÁTHATÓ terep. / Nincs gond az elkódorgással../
Bár sajnos nincs bekerítve :-(

Várom az értesítést!
Kriszta
TKriszta
 


Sziasztok


Lassan helyszínt kéne találni találkozóhoz.
Ötleteim :
Hajógyári sziget
Margitsziget
Hűvösvölgyi nagyrét.
Városliget valamelyik része. Kresz park környéke hogy néz ki mostanába?
Kamara erdő

Napocska
Napocska (napocska)
 


Napocska!

Helynek jó mindegyik csak víz és wc problémája van mindegyiknek.
Bár a Margitszigeten van nyilvános wc és büfé is pl. a vizesés mögött.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok! Két héten belül találunk jó helyszint.
apa
apa
 


Apa!!!!!! Lányok!!!!!!!!
Ma olyan helyet találtam, hogy teljesen izgalomba jöttem, már azt is fontolgattam, hogy lefotózom, és berakom, hogy Ti is láthassátok!
Már említettem, hogy az ötödik kerületi önkorminak van egy nyári tábora a Hárshegyi úton a II. kerületben. Erdő széle (szó szerint az erdőben végződik a kerítés), bekerített, egy olyan homokozó, ami mindig árnyékos, benne mini manóknak rugós játékok és csúszda, gyönyörű padok mindenfelé, rengeteg árnyékos hely, félig fedett ebédlő, asztalokkal és székekkel, még rossz idő esetén is alkalmas az együttlétre, teniszpálya, focipálya, medence (ez lehet, hogy nem fér bele az árba), WC, mosdó, parkolóhely. Egy szóval TÖKÉLETES!!!!!!!
Ma megkérdeztem,az időpont szabad!!!!! Sőt, beszéltem az igazgatóhelyettessel, akit kicsit ismerek is, egy nagyon-nagyon kedves hölgy, aki azt mondta, hogy talán idén még olcsón kiadják, mert most folyik a beetetés. Felírta a számomat, és holnapra várom, hogy az igazgatónő visszahív. Azt is tanácsolta ez a hölgy, hogy említsem meg, hogy a férjem az V. kerület közalkalmazottja, talán ez segít, meg nagyon megértőnek bizonyult, hogy csupa babások leszünk, akik nem bírnak milliókat kifizetni. Reméltem, hogy ma estére már az árat is tudni fogom, de még nem hívtak vissza. Majd holnap beszámolok, egyelőre optimista vagyok és iszonyú lelkes. Ezt látnotok kell!!!!
Sok puszi, lelkes Dorka
dorka (dorka)
 


Szia Dorka,

De örülük!!! Remélem összejön!!!

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Ráadásul én rengeteg iskolai tábort töltöttem ott!
Pele
Pele
 


Nagyon ugyes vagy Dorka !
Mindent bele !
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Pele, most újították fel! Még szebb és jobb lettKép
dorka (dorka)
 


Dorka!

Nincs hír a helyről?
Rita
ritasol
 


Bocs, de felvételiztem a héten, és az Anyukáméknál voltam, hogy tudjak tanulni. Szóval nem tudom, hogy hívtak-e telefonon, de hétfon személyesen odamegyek. Tuti!!! Igérem!
Puszi, Dorka
Dorka
 


Kedves Mindenki!
Ma sikerült végre beszélnem a tábor igazgatónőjével, aki rendkívül kedves volt. Azt mondta, hogy valószínűleg találunk majd megoldást, de a felnőtteknek sajnos fizetni kell. A kérdés, hogy mennyit. Azt mondta, hogy a babásoktól nem fog sokat kérni. 14 év alatt ingyenes lesz, 14-18 között 50%-ot kell fizetni. Én úgy gondolom, hogy kb. 500-1500 forint között lesz, amit fizetni kell, de komolyan mondom, hogy tökéletes a hely. Sehol nem találtam más megoldást, mert például WC sehol sincs szabadtéren, a körbekerített helyekért pedig mindenhol fizetni kell.
A pontos összeget 25-én fogja tudni megmondani. Aznap megyek hozzá személyesen, hogy egyeztessünk. Az időpontot feltételesen lefoglaltam, hogy azzal ne legyen gond, ha az összegben meg tudunk állapodni Veletek és ővele is.
Egyenlőre ennyi.
Puszi, Dorka
dorka (dorka)
 


Kép
Névtelen
 


Dorka, szuper! Szerintem ennyit megér a klassz hely!

Üdv: Pele
Pele
 


Szerintem is megér ennyit. Remélem sokan ki tudják fizetni.

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Mi is mennénk. Az étkezés meg van oldva? Mert lenne javaslatom esetleg meleg ételre.

Andi2
andrea (andrea)
 


Mi is megyünk, nagyon várjuk a fejleményeket. Köszönjük a klassz szervezést. Ha segíteni kell, szóljatok!!!

Üdv
Tejbemami
Tejbemami
 


Dorka!

Hogy sikerült a tárgyalás?
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Kedves Ildi!
Egész jól, küzdeni viszont még kell. Hétfőn kell átküldenie Apának faxon az igényeinket. Legkésőbb kedden válaszolnak rá.
Amúgy optimistán tekintünk a dolgok elé. Szerintünk meg lehet egyezni a parkkal.
Sok puszi, Dorka
dorka (dorka)
 


Sziasztok!

Van vmi fejlemény a találkozó ügyében? Ugye nem marad el, mert mi már nagyon készülünk.

Puszi: Anikó
gerianikó
 


Dorka!

Mar nagyon varjuk a talalkozot,az egesz csaladnak semmilyen programot nem engedtem tervezni arra a napra.Remelem nem marad el helyszin problemak miatt.

Udv,Kriszti
kriszti
 


LESZ TALÁLKOZÓ!!!!

Sziasztok!
Mindenképpen lesz babatalálkozó, de sajnos az a helyszín, amit szerettünk volna...hát igen, kissé kellemetlen módon visszautasítottak bennünket. Ez azután volt, hogy szinte biztosra vehettük, ott lesz a találkozó.
Most egy másik helyszínnel próbálkozunk (ez a szomszéd telek -II. kerület-, hasonlóan jó adottságokkal, de nem olyan szépen felújított kertben), de biztosat pénteken tudunk mondani. Ennek ellenére úgy gondoljuk, érezzük, hogy ennek össze kell jönnie.
A találkozót akkor is megtartjuk, ha nem lenne foglalt helyszínünk. Akkor keresünk egy nyilvános parkot! Tehát mindenkinek üzenem, hogy lesz találkozó, pénteken vagy hétfon talán a helyszínt is meg tudjuk mondani.
Bocsánat, hogy ilyen kavalkádos a dolog, de tudjátok nem egyszeru ennyi igénynek megfelelni, egyezkedni, örülni, majd pofára esni és újra kezdeni elöröl. Optimisták maradtunk ám!
Sziasztok, Dorka
dorka (dorka)
 


Sziasztok!

Dorka! Ez igazán nem rajtatok múlott. Valami csak lesz, és szerintem megoldjuk!
Azt hiszem lassan ki kéne találni, hogy hogyan fogjuk egymást megismerni! Ennyi ember között tényleg valahogy magunkra kéne írni a nevünket!

cory, aki drukkol a szervezõknek!!
cory
 


Kitartás, Dorka!!!

üdv: zsolt
Zsolt
 


Dorka!

Csak annyit tudok írni, hogy hajrá és köszi, hogy mindent megteszel az ügy érdekében:

Anikó
Gerianikó
 


HELYSZÍN:
II. kerület Hárshegyi út
A VI. kerület nyári tábora illetve évközben a 12 karátos gimnázium területe (ha valaki így jobban ismeri).
Elérheto: a Moszkva tértol a 22-es autóbusszal, a Dénes utcai megállónál kell leszállni. Itt van amúgy a Rege szálló és a volt Europa Hotel is.
Vigyázat, ne szálljatok le a Lauder iskolánál, csak a következo megállónál!
A fentiekbol már kiderült, sikerrel jártak a tárgyalások, Apa ma volt helyszíni szemlén is. A további részletek még alakulnak pl. bográcsozási lehetoség, de az biztos, hogy ide vihetjük a batyus ennivalókat.
A kert bekerített, hatalmas, az erdo határolja. A kertben van játszótér, wc. Lesz szék és asztal. Apa azt is mondta, hogy lesz pelenkázási lehetoség sátor vagy helyiség formájában. Rossz ido esetén (remélem ilyen nem lesz) rendelkezésünkre áll egy hatalmas tornacsarnok, ami az iskolához tartozik.
Boldogságtól repeso üdvözlettel: Dorka
Ui.: keddtol a fooldalon térképpel együtt találhatjátok meg a helyszín információit.
dorka (dorka)
 


Dorka és apa!

Nagyok vagytok, köszi mindent! Kép

Puszi: Eryc@
Eryc@
 


Hurrá, hurrá, hurrá!!!KépKép

Kedves Dorka és Apa, köszönjük szépen a sok fáradozást!

Milyen kajára gondoltatok?

Üdv: Pele
Pele
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: