Új privát üzeneted érkezett!

Szia bigacsiga Kata!
Megjavult a gépem, de sajna nem jöttem rà, hogy kell elküldeni a fotokat!elolvastam a formàzàst és nem sikerült!eltudnàd magyaràzni érthetöbben?Lehet hülye vagyok, de nem sikerült!
Köszi
Judit
juju (juju)
 


VICA!
Na, mi újság? Egyben vagy még, vagy már kint van a babuci???????? Kép
Emese
Emese (emese)
 


Bigacsiga!
Akkor még egy hétig "találkozunk", remélem! Kép

Judit!
Bocs, hogy én válaszolok Kata helyett, de én is annyira béna voltam, hogy sokáig nem ment, a formázás meg kínai volt. Na, valahogy így: beírod ezzt a jelet: (a q betünél van, vigyázz, nem /!!!), utána rögtön "lyuk" nélkül: image{ide beírod a kép címét}, aztán rákattintasz az üzenet küldése gombra. Akkor jön egy ablak, ahová be kell írni, hogy a Te gépeden hol van a kép, majd Feltöltés! Remélem, világos voltam, nagyon igyekeztem. Szólj, ha sikerült (akkor is, ha nem)!

Üdv: Emese
Emese (emese)
 

 
 

Szia Emese!
Ok kiprobàlom és jelzek ha sikerült!
Köszi
Judit
juju (juju)
 


szia Emese!
kiprobàltam nem jon ossze!odàid ok, hogy kép és klikk uzenet gomb de nekem nincs uj ablakom! mit csinàlok rosszul?
Judit
juju (juju)
 


Szia Emese!

Most jöttem ki a kórházból,.
Tegnap az orvos rossznak találta a pici szivhangját a CTG-nél és beutalt a kórházba.
De csak a rémülete volt.
Ráadásul úgy felidegesített, hogy megint 5 perces fájásaim voltak vagy 3 órán keresztül.
Az orvosom kiengedett nagy könyörgésre, de 2 naponként jelentkeznem kell.

Röviden ennyi.

Vica
tvica
 


Szia Vica!

Bocs hogy ide pofàtlankodom de mennyi idöd van még hàtra? fiu vagy làny?
Judit
juju (juju)
 


juju!



image
{kép neve}

ezt a formátumot kell beírni csak írd egybe az egészet

vigyázz ez a jel kell és nem ez /
{kép neve} ez meg kapcsos zárójel és nem gömbölyu

ezután beírod a neved és elküldöd az üzenetet

utána tovább az amit az Emese írt.

Ha nem síkerül írj

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Juju!
Müködik az, próbáld csak erösen! Vigyázz, a jelek közé ne üss "lyukat", vigyázz a {} jelre is, ahogy Kata írta! Nem tudom, mi lehet az oka, hogy nem megy... A és a {} jelek úgy jönnek be, hogy megnyomod egyszerre a Ctrl+Alt billentyüket, utána pl a q-t, vagy a b,n gombokat. Talán ez a baj...
Jelentkezz!
Emese
Emese (emese)
 


VICA!
Vigyázz nagyon magatokra!!!!!!! Várj még aug. 20-ig, ha lehet! Kép
Menj csak a dokihoz szorgalmasan, lehet, hogy lassan megun már Téged az a gyerköc! KépKép
Írj, mi van!
Emese
Emese (emese)
 


Szia Kata és Emese!

SIKERULT! felteszem a képeket a megtalàlhatjàtok Marc néven!Köszi a zàrojel volt a gond!
Judit
juju (juju)
 


Szia Judit!

36 hetes voltam vasárnap, a gyereknek ez volt a második próbálkozása, kb. 1 hónapja is ezt csinálta csak akkornem mentem be a kórházba, mert fél óra múlva leállt.

Emese!
Azt mondta a doki, hogy kb. 1-1,5 hetem van még akkor talán bejön a 20.-a.
Ma egészen felforgattuk a párommal a lakást meg csináltuk a kicsi helyét.
Emailt megkaptad?

Vica
tvica
 


Szia Vica!

en is 37 hetes voltam amikor szuletett a fiam.Egészséges gyonyoru gyerek igaz akkor a sulya 2960 gr most màr 6 kg! igaz màr 4 honapos! nem lesz semmi probléma !simàn fogod venni az akadàlyokat.Sok sikert!Amugy fàjàsid voltak?
juju (juju)
 


Juju!

Ugye Te írtad délután a chat-en, hogy Debrecenbõl való vagy?

Juca
Juca (juca)
 


Vica!
Remélem, jól sikerült az átrendezés. Azért, ugye, nem dolgoztad agyon magad, mint a dinnyével? Kép Aug. 20. már nincs is olyan messze, de addig nyugi!!! Telefonálj, ha van vmi, hogy tudjak szólni a többieknek! Tényleg, melyik topicba szeretnéd majd a jó hírt?
Emil megjött, köszi, utána fogok járni a huzat-ügynek!
Emese
Emese (emese)
 


Szia Juca!

Igen én voltam tegnap du. a chat-en aki Debrecenböl valo.Miért?

Judit
juju (juju)
 


Szia Juju!

"Gyûjtöm" a debreceni emberkéket, mert olyan kevesen vagyunk innen. Természetesen a többség budapesti. Csak ezért.
Juca (juca)
 


Szia Juca!

Vannak debreceniek? az nagyon jo! én idàig csak pestiekkel talàlkoztam.kik vannak még?mi szerencsére honap végén indulunk!Màr alig vàrom, hogy làssam a Piac utcàt!

Judit
juju (juju)
 


Eljenek a debreceniek!!!
En a jovo heten leszek otthon( hiaba nem lakom mar Debrecenben, nekem csak az marad az otthon...), es en is nagyon kivancsi vagyok az uj foterre, allitolag gyonyoru!!
Udv
Eva
Eva
 


Sziasztok!

Juju: Ti vagytok Évával a "távoli debreceniek". Janka (nem nagyon szokott írogatni), Mónika és Helga a "Friss kismamák" topikból és én, aktív debreceniek vagyunk. (Ha valakit kihagytam, sürgõsen reklamáljon! Kép )
Gyertek, jókat lehet nézelõdni, üldögélni az új fõtéren!

Juca (aki csak 11 éve debreceni)
Juca (juca)
 


Szia Eva és Juca!

Eva:egyetértek veled! Eljenek a Debreceniek!!!En is azt hallottam, hogy nagyon szép lett tele van viràgokkal. irigyellek hogy màr jövöhéten ott leszel.En sajna a honap végén indulok addig még van kb 3 hét!és 2 napos ut.Te hol laksz most?én Versaillesben

Juca!Köszi az infot.Az biztos, hogy rengeteget fogok most nézelödni hiszen màr 8 honapja nem voltam Debiben.Azota biztos sokat vàltozott.

Üdv: Judit
juju (juju)
 


Kedves Juju! Mi Tihanyban lakunk, mar harmadik eve, hogy evente csak ket-harom rovid latogatas erejeig lehetunk Debrecenben. Vacak lehet nektek az, hogy ket napot kell utazni, mig odaertek, mi csak hat vagy het orat utazunk, de attol is totalisan kikeszulunk( ket orokmozgo gyerekkel...)ismerven a magyar utviszonyokat.
Udv Nektek,
Eva
Eva
 


Szia Eva!
Mennyi idösek a gyerekek?mert a fiam Marc 5 honapos lesz amikor megyünk!mivel lehet lekötni a figyelmét ezen a hosszu uton?tudsz valami tanàcsot adni?
Judit
juju (juju)
 


Szia Juju!
A fiam mar harom es fel eves, a lanyom most masfel.
Elegge nehez lekotni oket, de mar hozza vannak szokva( Dorkat Debrecenben szultem es meg nem volt ket hetes, amikor Tihanyba jottunk vele) Ot meg ut kozben is szoptattam. Mindenfele jatekokat cipelunk az utra, egy csomo ragcsalnivalot, ( persze, ok mar nagyobbak, mint a te fiad) Es ahol csak lehet megallunk. Ahogy emlekszem, a lanyom ilyen pici koraban nagyreszt vegigaludta az utat. Mindenesetre kevesebb gond volt vele, mint most...
Nhezen birja, hogy be van kotve a babaulesbe. Mindenkeppen ulj a baba melle az uton, megnyugtatja a jelenleted!
Udv
Eva
Eva
 


Szia Eva!

Köszi a tanàcsot!Remélem Marc is végig fogja aludni az ut legnagyobb részét, mert ha nyügösködik akkor elég hosszu lesz az utunk.Bizom benne, hogy a tervnek megfelelÖen 2 nap alatt ott leszünk Debrecenben.
üdv
Judit
juju (juju)
 


Szia Éva!
Örülök, hogy mégis maradtál a Babaneten!!! Kép
Judó
Judó
 


Sziasztok!

Ha bárki keres, nem kell reménykedni, nem vesztem el, csak szabin leszek! Mire jön a suli én is jövök! Jó munkát, babázást mindenkinek!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia TKriszta!

Boldog Névnapot a csemetédnek!

Puszi Atiapuka

Ui: Remélem, jól vagytok!
Atiapuka
 


Sziasztok!

Friderikát keresem!!!!!!!!!!!!!!!!! Régóta levelezek vele, a gépünkből minden adat kitörlődött igy a címe és a telefonszáma is. Ezért nem tudom sehol utolérni. Ha valaki tudja a címét kértem írja le mert szegény nem tudja miért nem jelentkezem. Az én e-mail cimem megváltozott ő azért nem tud velem kapcsolatba lépni.
Előre is köszönöm a segítséget.
Ja még annyit, (ha több Friderika lenne) hogy ő Pesten él, van egy kisfia akit Gábor Jánosnak hívnak.
Üdv. Renáta
Névtelen
 


Szia Emese!

Most olvasom, hogy Te is pedagógus vagy. Én is a megszállottabb fajtából. Kép Tavaly volt két végzös levelezös osztályom is. (Érettségiért jöttek idösebbek) Mivel a terhességemmel nem volt semmi baj, úgy gondoltam én érettségiztetem le Öket. Matekból írásbelin 2*30 ember, fizikából szóbelin ugyanennyi. És mellette a saját államvizsgám június elején. És persze a rendes gimis osztályaim. (Volt olyan perc, amikor már bántam...pl. amikor a két szerenádozó osztálynak éjszaka sütöttem a süteményt, mert a levelezösök órája mindig du. 7-ig tartott.) De annyira jól esett, amikor ott álltak felnött fejjel elérzékenyülve, kezükben az érettségi és Ök tényleg tudták értékelni!
Ezért érdemes...

Juca
Juca (juca)
 


Vica!
Mi újság? Aug. 20-a már itt kopgtat...
Emese
Emese (emese)
 


Szia Emese,
Írtam Neked vmelyik nap, nem tudom, megkaptad-e. Egy másik topikban is rákérdeztem már, de nem jött válasz...
Kép
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Kedves Emese,
Minden visszaszívva, közben rájöttem, hogy mégis írtál Kép! Csak azt az emilcímet, ahová írtál, nem nagyon szoktam megnézni (az a vésztartalék címem...)
Minden megjött, a képeslap is, nagyon-nagyon köszönöm!! Kép Kép
Válasz hamarosan megy, addig is sokszor puszil
Zsóka

ui: Kezdtem kétségbeesni...
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka!
Örülök, hogy sikerült mindent elküldenem (jó ég, hány képeslapot küldhettem Neked, össze-vissza kattintgattam!)!Kép
Még egyszer bocs, hogy elszámoltalak, de nekem is olyan fura még ez a kor, ha bárki kérdezi, még mindig 30-at mondok, aztán gyorsan utánaszámolok.
Várom a választ, addig is sok puszi:
Emese

ui.: 22-28 között nyaralni megyünk, addig még van néhány nap, ugye, belefér a válaszod??? KépKépKép
Emese (emese)
 


Emese!

Ma voltam orvosnál, azt mondta, hogy talán 2-3 napom, max. 1 hetem van még hátra.

Majd üzenek nekem.
Jó nyaralást!

Vica
tvica
 


Vica!
Szorítok!!!!!!! Lehet, hogy tényleg bejön, amit álmodtál? Kép
Emese
Emese (emese)
 


Szia Renáta!
Frideri címe : bajtek.friderika@matavnet.hu
Én is levelezek vele Kép!
Puszi
Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Szia Jázminmama!

Ezer köszönet! Azonnal írok neki mert szegény el nem tudja találni miért nem válaszolok neki.
Puszi és mégegyszer köszi!!!
Renáta
Névtelen
 


Szia Jázminmama!
Nem sikerül neki elküldeni a levelet, írtam a te címedre, most már azt se tudom, hogy vajon az át ment-e? Ha visszaszólnál nagyon megköszönném.
Puszi Renáta
Névtelen
 


Szia Renáta!
Írok ide is mert hülyén nézne ki ha nem válaszolnék neked, de tudom, hogy már megoldódott a probléma! Jó levelezést Kép Kép! Örülök, hogy segíthettem!
Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Szia Malacka!
Gondoltam inkább ide írok neked, remélem ide is bekukkantasz néha, ha nem akkor majd próbálkozom valamelyik másik topicban! Arról a kedves kis képrõl van szó, tudod kislányod és a lepkék. Nemsokára visszük Jázmint is hivatásos fotóshoz, azok biztos szebb képek lesznek mint amiket mi csinálunk, abból ha megengeded akkor küldenék neked egyet némi „átalakításra”. Addig is megkérdezhetem, hogy te mint garafikus milyen programot használsz? Kíváncsi vagyok mivel dolgoztok! Én ha képeket szeretnék manipulálni akkor a COREL-t veszem elõ, igaz nem nagyon értek hozzá, de borzasztó lelkes vagyok. Ja és még egy! A lepkéket te rajzoltad? Ha igen akkor nagyon ügyes vagy, gratulálok hozzá!

Puszi
Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Szia Jázminmama!
Szívesen varázsolok neked. photoshop-ban csinálom, de a lepkék, tündérek pl. coreles clipart gyűjteményből vannak. Tudnék én is rajzolni, még szebbet is, csak hát nincs időm... így meg sokkal-sokkal gyorsabb.
Ha megvannak a képek, megbeszéljük, hogy mi legyen belőle Kép. 65 000 képből 10 000 háttérből lehet választani.
Üdv.
Malacka

Ui.: Megnéztelek benneteket, csak olyan bénának éreztem, hogy x-ediknek oda írjam, hogy gyönyörűűűűű ez a baba. Pedig gyönyörűűűűű!
A jázmin név pedig tökéletes Kép
Malacka
 


Szia, Juca!
Ne haragudj, de csak most olvastam a fenti üzenetedet! Tényleg tanítottam, igaz, én kicsiket, alsósokat. Az sem könnyü, amikor sok kis "analfabéta" bekerül egy osztályba, és rajtam múlik, hogy megtanulnak-e írni, olvasni. De az érettségiztetés se semmi! Ott aztán észnél kell lenni a kamaszokkal! Biztos nagyon szerettek Téged a srácok, ahogy a szerenád-esetböl kiderül! Jó így látni, hogy van egy csomó "elvetemült", lelkes pedagógus (itt, a Babaneten is néhány), akiknek a lényeg a fontos a tanításban! Én váltig állítom, hogy amikor a ballagás után az a néhány gyerek elmondott külön nekem egy-egy verset, az többet ért mindennél, már csak ezért megérte 4 éven át istápolgatni öket! Tudom, hogy nagyon érzelgösen hangzik, de tényleg így gondolom!
Még egyszer bocs, hogy csak most írtam, remélem, Te hamarabb megtalálod az üzenetemet!
Emese
Emese (emese)
 


Szia Malacka!
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, nagyon jó érzés ilyeneket olvasni!
Az említett Corel-es clipart gyûjtemény a programcsomag része volt? Nekem Corel 9-em van, van hozzá egy fotókat és egy clipartokat tartalmazó CD, de én azokon nem találtam hasonlót. És ez a 65 ezer kép és 10 ezer háttér elég döbbenetes szám, érdekelne, hogy ez honnan van? Lehet esetleg külön vásárolni hozzá ilyen CD-t vagy letölteni az Internetrõl a clipartokat? Bocs ha butaságokat kérdezek, de én tényleg ne értek hozzá igazán, a tudásom abban merül ki, hogy hosszú évekig dolgoztam egy nyomdában, mostanság meg a lakóhelyem kozmetikusainak, fodrászainak stb. készítem a névjegyeket, szórólapokat, plakátokat Corel-el. Ha akarsz az emilemre is válaszolhatsz, hogy ne foglaljuk itt a helyet: gorog.orsolya@deltav.hu

Szia!
Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Sziasztok!

Én egy "unatkozó" kétgyerekes anyuka vagyok és úgy vágyódom egy kis társaság után.Van egy 3 éves lányom és egy 4 éves fiam.A kisebbik most megy oviba és izgulok ,hogy hogyan fog beilleszkedni.
Névtelen
 


Szia Jázminmama!
Emil megy, csak most éppen nagyon dolgozom.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Kedves Emese!

Semmi baj! Kép

Juca
Juca (juca)
 


Kedves Dia!

Elveszett az email cimed!
Ird meg legyszi!
Jovo heten Miskolcon leszek.

Alma.
Alma
 


Zsóka!

Olyan ritkán olvasom a neved itt mostanában, azért remélem, itt vagy!
Találtam neked valamit a LLL Lapja legutóbbi számában, ha jól emlékszem, érdekelt téged ez a téma:
A környezetszennyezés ellenére a szoptatás még mindig a legjobb megoldás.

A poliklórfenilek hatásának kitett magzatok esetében a megszületéskor és 18 hónapos korban észlelt káros következmények 42 hónapos korban már nem voltak észlelhetõek. Az anyatej összetevõi és a szoptatással kapcsolatos tényezõk ellensúlyozhatták a mérgezés idegrendszerre gyakorolt káros hatását.
J Pediatrics 1999,134(1):33-44

Az asszonyok többsége szeretne fogyni a szülés után. Erõs az aggodalom azonban amiatt, hogy a környezetszennyezésbõl származó, és a zsírban felhalmozott anyagok a zsírlebomlás során bekerülhetnek az anyatejbe. Egy vizsgálatban összehasonlítottak erõs környezeti szennyezõ hatásnak kitett spanyol bevándorló, és ilyen hatás szempontjából kevésbé érintett californiai asszonyokat. A vizsgálat eredménye az volt, hogy közel azonos mértékû fogyás után nem találtak különbséget az anyatejben található szennyezõanyag mennyisége tekintetében a két csoport között.
J Hum Lact 1999,15(4):307-15

A poliklorfenolok és a dioxin elsõsorban a tej- és tejtermékekben és a húsban halmozódik fel. Ezen környezetbõl származó szennyezõanyagok szintje jelentõsen emelkedett a szoptatott csecsemõkben. Mégis, a szoptatástól való elfordulás helyett a poliklórfenolok és a dioxin szennyezés szigorú csökkentése, a tejtermékek és a húsok fogyasztásának korlátozása ajánlatos valamennyi korcsoportban.
Perspect 1999,107(1):45-51

[url=http://www.extra.hu/lllhu/lllhu.htm?ExtraPopUp=b16ae960b1438d2bd6e9c8ad91987124" TARGET="_top]http://www.extra.hu/lllhu/lllhu.htm?ExtraPopUp=b16ae960b1438d2bd6e9c8ad91987124[/url]

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Szia Iboly,
nagyon kedves vagy, hogy megírtad ezt. Én voltam az, aki ezt kérdezte a rendelőben, de igazán érdemi választ (szerintem) nem kaptam. Köszönöm!! Kép
Itt vagyok, igen, (két hete jöttünk vissza a nagymamától), minden este olvaslak benneteket, csak nem írok.
Mégegyszer köszi!
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: