Új privát üzeneted érkezett!

Kata,
koszi a dicseretet, hizom a lanyom helyettKép

Lattam am, hogy Dori viszont autodidakta modon megtanult ulni, az sem rossz. Meg amit irtal, hogy hogyan dol el, ha megunta. Gondolom, barhova el tud mar gurulni, igy epp eleg lehet elpakolni immar doles-szempontbol isKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!!!KépKépKép

Réka baba GYÖNYÖRÛ, a csodás hajkoronát pedig ezerrel irigyeljük...
nekünk még nincs ilyenKép...de ami késik...KépKépKép

Gratulálok a kreatív kisasszonyhoz!!!

Puszi: Sheila és Melissa

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia SheilaKép

Koszonjuk a dicseretet, Rekara rafer egy kis hizas ugyisKép MEgneztelek Benneteket en is, Melissa is tunderi, azokkal a szep szemekkelKép Ma voltunk egy babas baratunknal, Reka egyszeruen el volt varazsolva a masfel eves "nagylanytol", egyfolytaban ot kereste, vigyorgott ra, beszelt neki. Egy a lenyeg, osszefuthatnank majd valamikor az ujevbenKép

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Szilveszter napjan keszult kepek, amik egyben a heten tanult felulest is megorokitette. Reka itt epp integet a tavozo oevnek:
Kép
afonya
 
 


Itt mar jobban lathato az ules, es azt gyanitom, a gyerek epp tevet nez /amit nagyon nem szeretek/:

Kép
afonya
 
 


Valamelyik nap megint le kellett vagnom a hajat, mert a szemebe logott. Hat, mint ahogy a kepen is latszik, nem sikerult tokeletesreKép

Kép
afonya
 
 


Es itt pedig mar ujev napjan. A kep aljan lathato feketeseg nem kephiba, hanem Apa, epp keritesnek alcazva alszikKép

Kép
afonya
 
 


Áfonya! Nagyon édes ez a kislány, hatalmas szemek, gyönyörû, dús haj! Édesen mosolyog, és nagyon ügyes hogy megtanult ülni! A minta ezennel adott, már "csak" le kell kopírozni legalább egy vagy két példányban!Kép Boldog új évet a kis családotoknak!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


File-foglalasi hiba miatt ez az uzenet elveszett, fedje jotekony homalyKép
afonya
 
 


CéklaRékaKép

Kép
afonya
 
 


Afonya
Gyonyoruek a kepek! Kép Kép
A lanyotok kesz mosolymuvesz! CSuda edes!!

Norkini
norkini
 
 


Norkini,
koszi szepenKép Igen, nagyon baratsagos lanyka, masok is ezt veszik eszre a nagy haja utan perszeKép, mindenkire mosolyog /persze a favoritok a pasik, azok kozul is a minel torzonborzabb bajszos, szakallas, szemuveges urgekKép/
Olvasgatlak am Titeket is, Neked is tovabbi szep Kismamasagot, mar nincs sok hatraKép
-Afonya
afonya
 
 


Afonya!

Ez a CéklaRéka valami csúcs!!!!!
A haja és a mosolya pedig még mindig a régi! KépKépKépKép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Felallt!!!KépKép Ma eloszor allt fel onalloan, innentol datalom az ujabb remkorszakot. A kovetkezo kep csaloka, nem torpe a gyerek, csak felulrol van fenykepezve:

Kép
afonya
 
 


Most latom, hogy le sem tagadhatom, hogy szereti a sutotokotKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Hatalmas gratula!!!!!!!!!! KépKépKépKép

Tényleg jön a következõ rémkorszak. Kép Mindenhol föl akar majd állni, de kapaszkodni sokszor elfelejt tovább ha felállt!!! Kép Szerencsére Dóri már rájött, hogy muszáj, különben zuhanás lesz a vége.
Sok türelmet hozzá!

Tényleg látszik, hogy szereti a sütõtököt... Kép
Ja, a haja még mindig csodálatos! Kép

Kata és Dóri (aki holnap betölti a 8. hónapot)

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya! Gyönyörû a lányod, és hihetetlen milyen szép a haja és a szeme!!!!

Momo
Momo
 


Kata, MomoKép

Koszi a dicseretet. Es az a kepeken nem is latszik, hogy kek szeme vanKép Igaz, ki tudja, meddig. Nyugtassatok meg, ugye nem latszik nagyon gebenek?! 8 honapos lassan, es epphogy 7 kilo lehet csakKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Szerintem nem gebe! Hogy mondhatsz ilyet???? Kép

Dóri 8 hónaposan 9,5 kg. Akkor õ meg dagi????
Sokan el sem hiszik, mert éppolyan nehéz csontú mint én. Nem néz ki õ sem annyinak. Na majd holnap csinálok egy egész alakos képet róla, és megmondod, hogy dagi-e!

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya!

Tettem fel új képet Dóriról!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Áfonya!

Nagyon ügyes Réka! És nagyon szép, azokkal a hatalmas szemeivel, nagyon aranyos! És egyáltalán nem látszik gebének!!!

Puszi

Betti és Ádám

Kép

Betti
fodbetti
 
 


ZsuzsaKép

Koszi a gratulat es a dicseretetKép Igen, bevallom /tudom, nem szep dolog/, de neha ugy orulok, ha latok-hallok egy hasonlo sovanysagot.
Ez a lesbol tamado ajtofelfa ismeros. "Apa" ele ugrott egy viraglada az utcan /azota is megvan a nyoma a labanKép/, amikor megunnepelte a lanya szuletesetKép

BettiKép
KosziKép En is szepnek latom. Meglepo, mi?KépKép Atneztem hozzatok is, de nem lattam friss kepeket rolatokKép. Tegyel majd fel Te is Adamrol ujabbkori kepeket, ha lesznek.

-Afonya
afonya
 
 


Csak a teljesseg /es a babanaploKép/kedveert:
a heten sokmindent megtanult Reka,
- tud mar tizedmasodpercig allni kapaszkodas nelkul /mert a kezei masra kellenek, mondjuk egy roppant izgalmas szösz megvizsgalasaraKép/, majd oltari nagyot esni
- hisztizni, sikoltozasokkal tarkitva, de ugy teli tudobol, igazian
- csip-csip csokat jatszani. Igaz, roviditett verziot, mert ha tul sokat kesik a hess-hess-hess, akkor megunja:Kép
- elvezi a labdazast /en mar kevesbe, ugy negyedora mulva besokallokKép/
- van egy kor alaku csorgoje, aminek az atmerojen van egy porgetheto maci. Nos, egyik kezevel megfogja a jatekot, a szajaba teszi, es a masik kezevel utemesen utogetve forgatja a figurat. Es nem veletlen, sokszor megcsinaljaKép

Hat ennyi. Erre ment az energia a hizas helyett megintKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Gratula! KépKépKép

A csip-csip csóka, jó ötlet. Mi még ezt nem játszottuk, de holnap megmutatom neki, mert a többit kezdi unni. Kép

Csak nem megbántad, hogy láttad nálunk a labdát???? KépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Nem akarom nem odaillokkel teleirni a topicodat, ezert itt valaszolok.
Jol feladtad a lecket, a tobbi jatekbol annyit ismerek, amennyit leirtal, vagyis az elso sorokat. De talaltam itt a babaneten is egy ilyen topicot, ahol ossze vannak gyujtve, csak egyszeruen nincs idom megnezni. Regi szep idok, amikor a gyerek csak fekudt hanyadt, mint egy bot..Kép
Tudatossag: haaat, nem tudom. Nalunk is van ilyen visszaintegetes, de nem tudom, nem utanzas-e csak. Aztan ugyanezt a mozdulatot /kinyujtja a ket kezet maga elott es mozgatja az ujjait/ hasznalja, ha valamit "ker", meg akar kapni. Aztan a csip-csip csokanal is ezt csinalja a hess, hess, hessnél. Vegulis, ha ugy veszem, ezek mar tudatosak. De az tuti, hogy amikor azt akarja, hogy vegyem fel, es nyujtja a ket kezet felem, akkor nagyonis tudja, mit akarKép

Ma tunt fel, hogy ha turmixolom a kajajat vagy varrogeppel varrok, utanozza a hangjukat, elkezd o is bugniKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Én is a netrõl frissítettem fel az emlékezetem, mert ugye Dancsi már 8 éves. Kép
Én éppen ma mondtam a páromnak, hogy tudom mennyire fárasztó mostanság Dóri, de én ezt már alig vártam. Azt, hogy ha valamit csinálok, elég legyen szólni Dórinak, hogy jöjjön ide, és ide is jön. Na jó, felügyelet nélkül õt sem lehet hagyni, mert nincs 2 perctõl több idõ, hogy ne találna "valami nem szabad" dolgot.
A "vegyél már fel" mozdulat nálunk is egyértelmû, és nagyon is tudatos!!!!!! Kép

A hangutánzás nálunk nem megy, de Réka édes lehet. Mászó varrógép... KépKépKépKép

Olvastam a WC-s sztoridat. KépKépKépKépKépKép
Szóval nem röhögtem!!!! Csak felolvastam hangosan a páromnak. Kép Õ sem röhögött... Kép
(Azt mondják a kegyes hazugság megbocsájtható, ugye???? )

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya
Nagyon-nagyon tetszik Rékus!
És én sem röhögtem Kép))))
bringa

Off: hol vannak összegyûjtve a játékok?
bringa
 
 


Kata,
gondolom, nalatok is vannak azert sztorik, nem? Rohogni lehet, csak meg ne tudjamKép

bringa,
Te foleg ne rohogj, meg nem tudod, mi var RadKép
A babaneten itt vannak mondokak:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/126.html?1044213314, ott foleg a legfelso archivban vannak kisgyerekeknek valok,
es ez nagyon tetszik meg:

na, ezt most nem fogod megtudni, mert valamiert nem mukodik az oldal, ill. sok oldal ledoglott, igy nem tudom, melyik az igazi. amit be akarok linkelni. Bedoglott a vilaghalo, index se megy, mi van itt?
Akkor holnap ujra megprobalom, addig talalj ki valami jo kis hazi altatotKép

-Afonya
afonya
 
 


Viszont mivel a babanet mukodik es nem szallt el az elozo uzim, ezert leirom, Kata, hogy igazsagod lehet a tudatossagban.
Ugyanis Reka ma az etetoszekeben ulve "kukucsosat" jatszott velem, ket Kezevel tobbszor is fejere huzta a textilpelust, majd a kukucsra vigyorogva lerantotta. Szepseghiba1: Mikor Apajanak nagy lelkesen ujsagoltam telefonba, azt mondta, mar egy hete csinaljaKép /eddig ez a beszelgetes forditott szereposztasban szokott lezajlani/
Szepseghiba2: a textilpelus ebedhez volt hasznalatos, mellement kajakat /sargarepas-krumpliKép/ volt hivatott letorolni. Es mindezt ebed utan muvelte a pelussal, igy ma este soron kivul hajat mostunkKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya
Köszike! Kép
Mewgyek és megnézem õket.
bringa
bringa
 
 


Áfonya!

Most már tuti, hogy van tudatosság bennük. Ugyanis Dóri egyértelmûen integet a sziára.

Ja, ma megfigyeltem, hogy Dóri mit csinál a turmixra. Õ nem utánozza, de túl akarja kiabálni. Kép Ha abbahagyom, õ is abbahagyja a kiabálást. Kép

Hát igen, vannak sztorik nálunk is. Fárasztalak 1-el. Kép
Húslevesben csak a házi készítésû kockatésztát szeretem. Anyukám eljött pár napja és csinált nekem. A nagyszobában a dohányzó asztalon terítettem szét száradni egy asztalterítõn. Természetesen a terítõ lelógott az asztalról. Dóri ezt persze azonnal észre is vette amikor éppen arra "járt". Én már csak azt láttam, hogy ömlik rá a kockatészta. Kép Ugrottunk a párommal, mert az egész arca tele lett. Felkaptuk, hogy meg ne fulladjon benne és csupira kellett vetkõztetni, hogy a ruhájából kirázzuk a tésztát. Amikor visszaöltöztettem, látom, hogy az apja a hasát fogja úgy röhög és mutogat a gyerek fülére. Hát még az is tele volt kockatésztával. KépKépKép
Hogy is írtad? "nem röhögni!!"

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKépKép
Egyebkent errol is Te tehetsz, nem az az artatlan kis Doribaba. Mit valogatsz, nem mindegy Neked, hogy haziteszta vagy sem?!KépKép
Egyebkent meg ez a gaz, hogy ilyenkor ugy rohog az ember, hogy a gyerek megjegyzi, ennek Anya orul, s legkozelebb mar direkt csinaljaKép

-Afonya
afonya
 
 


Szisztok!
Gyönyörû a kicsicsaj!
Blankám A fejét rázza a nemre!Kép MEg kell zabálni! Most még tetszik!!Kép
Nálunk is volt , hogy lelkesen hívom fel apát , hogy a kicsilány mit ügyeskedett , mire õ közli , hogy ja azt már a múlt héten is csinálta.Még jó , hogy én vagyok vele egész nap!
Olvastam ,érdekli a tv.Blankám is nézi és van már kedvenc meséje!KépMiután a fiam minimax rajongó sokat megy (bár tudom , hogy ez megvetendõ) és ott van a mackó-show a kékházban.Hát amikor megjelenik a maci akkor a csajszi hangosan kacag és sikongat.Nem semmi!
Mennem kell mert sírva ébredt!
Üdv
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Áfonya!

Igazad van! A fene essen a válogatós gyomromba! KépKépKép

Képzeld Dóri úgy hívja a tesót, hogy dada! Dancsi odáig volt, amikor ma megmutattuk Dórival, hogy kell kiabálni Dancsinak.

Ja az újabb mutatványunk: ha valaki köhög, akkor Dóri is! Az ég óvja most a családod egy megfázástól, mert szegény Dórikám berekedne a sok utánzástól. KépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

Kanga,
szep a lanykad es a neve isKép Csak azt nem talaltam meg, mennyi idos. Te irtad, hogy hanyatottKép terhesseged volt, ugye? Mind a ket gyerkocnel? TV-vel en sem vagyok kibekulve, nalunk allandoan ment regen, hatterkent.. most probalok leszokni rola, mondjuk a mai musorkinalatok mellett nem nehezKép

ZsuzsaKép
En irom, de akkor Neked is kell, ok?Kép Most az a slager, hogy beharapja az also es felso ajkait, beszippantja az oldalat.. remesen nez ki, mint egy oregasszonyKép Majd probalok egy kepet elkapni rola. Elod is tudja mar, hogy hogy kell a noi sziveket hoditania, mi?Kép Van foga mar? Mert bevallom, nekem a fogatlan mosolygo babak a gyengeimKépKép
Olvastam a profilodat, a torturatokat. Elod igazi szerelembaba akkorKép

Akarcsak Kataek Dorija, ugye?Kép Aki szokincsben is igencsak elottunk jar, bar mar mi is haladunk. Na es a teszta tovabbra is kedvenc, akar bolognai formaban?Kép
Ez a kohoges ismeros, bar nalunk mar regi mutatvany, bibii :P Amikor eloszor csinalta, majdnem elvittem dokihoz. Aztan szerencsere lebukott a piszok, mert a kohoges utolso kohintesere mar nem maradt levegoje es harmatgyenge probalkozas lett csak belole.Es akkor vegre rajottem, hogy engem utanoz csakKép

Errol /dokirol/ jut eszembe, amikor elvittuk ugyeletre. Delelott bukott tobbszor is /sose szokott/, en hanyasnak definialtam. De ekkor meg nem aggodtunk, bementunk varosba vasarolni. De ott meg nem akart elaludni, nezelodott csak, aztan meg elkezdett panaszosan nyogni. Amit kocsiban is csinalt. Igy nem haza, hanem egyenest az ugyeletre mentunk, hetvege leven. Ott a dokino megvizsgalta, az addig passziv gyerekem porgott ezerrel /par honapos lehetett/, majd kozolte velem, semmi baja, valoszinuleg tuletettem /csak szopott/. A nyoszorgesre nem mondott semmit, en meg meg voltam gyozodve, hogy a hasa faj, azert panaszkodik. Aztan ugy par nappal kesobb rajottem, igy altatja magatKép Azota is csinalja, pechemre epp akkor kezdte, amikor az a par bukas is volt. Azota nem mondok semmit a megaparázos Anyukakra semKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Akkor nem mondtam újat a köhögéssel... Kép Nekem most marhára tetszik ahogy utánozza.

Írod a nyögésre, hogy így altatja magát. Na akkor most újat mondtál, mert Dóri vagy két napja nyög, vagy morog, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. Én azt hittem, hogy valami nem tetszik neki, mert nekem a két nagyobb nem csinált ilyet. Viszont holnap megnézem, hogy a nyögéskor tényleg álmosodik-e. Vagyis köszi a tippet!!! KépKép

Hát a szókincs miatt ne izgasd magad, mert a miénk is változó, mert ha valamit elkezd, akkor 3-4 napig csinálja, utána abbahagyja és újat mutat. Mostanában mindenre kiabál, hogy dada, de határozottan kiabálva, DADA. Aztán ha ideges akkor jön az egy. Így ahogy írom: 1. Persze én rögtön rávágom, hogy 2, amit õ kutyára élvez, annak ellenére, hogy gõze sincs mit jelent, és így elmondjuk 7-8-szor egymás után. Õ az 1-et, én a 2-õt. Kép Hogy ezt honnan hallotta nem tudom?
Tészta azóta nem megy, azért az még túlzás lenne, az a bébiétel csak próba volt. Viszont azóta darabosabban eszik mindent.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
ez az 1-2 jo lehetKépKép Na, hogy alltok a nyogessel, nalatok is önaltatás?
A szokincsre visszaterve, Reka elso szava par honaposan a "nem" volt. Szerencsere kinotteKép A legnagyobb banatom, hogy "Anya"-ra még veletlenul sem hasonlit egyik szo sem, amit kimond. A legujabb szava a "vauvau", mert odaadtam neki egy plusskutyat, remelve, altatasi ritualenk ezaltal idoben felere csokken majd. De valamit elszurhattam, mert alvas helyett harsany vau-vau kialtozasok vannak, en meg botor modon ugrandozom a kutyaval, adva a gyerek ala a lovat. De legalabb tanult egy uj szotKép

Zsuzsa,
ez az anyosharapas jooooKép Igen, mig fogatlan volt, en is kis edesnek talaltam a harapdalasat, aztan ez a ket tuhegyes fog valahogy mar nem annyira baratsagosKép Most epp lekarmolta az arcom, ket helyen is kimarva egy darabkat, igy jelezve, hogy ideje lenne mar kormot vagni.
Kakidolog lesz meg rosszabb isKép Nalunk ma egy kis papircetlibol tunt el egy darabka, a felet meg kikotortam a szajabol, de attol tartok, a masik resze ujrahasznositott fajta leszKép
Nyallal tuzdelt szokincsKépKép Akkor elmeselem, hogy ma pont akkor jott a kukasauto, amikor spenotot ettunk. Es hat en botor fejjel megtanitottam Rekaval, hogy csinal a kukasauto. Na hogy?! Hat berregKép

A csalankiutest holnap kuldom, innen nem latom az anyagaimat.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Miért mondod?Csak 22 hétig hánytam éjjel-nappal!Kép
Nem ,Gergõmmel csak émelyegtem , azt is csak tíz hétig.
Most még az utolsó hónapban is hánytam.De megérte!KépBár alig van haja , de számomra a legszebb!KépÉs ezek a kicsi vámpír fogak!(középen nincs foga csak a két kettes jött ki fent)Kép
Pusza
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Áfonya!
Írtam Neked a Kata007-be. Kicsit eltájoltam magam, mert ide akartam. Már nem ismételném meg, olvasd el ott légyszi!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


De jo, hogy nekunk nincs teritonk seholKépKép

Kata, lehet, hogy Doribaba sem tudja, hogy csinalta a felulest?Kép Nalunk tovabbra is csak acsorgas van, de az mar profin megy. Rugozik kozben neha, egymasutan 10-szer leul felall, meg nem unja. De kapaszkodas nelkul, mondjuk egy fal mellett meg nem tud felalnli. Es csak egyet-kettot tud csak kapaszkodva lepni. De bator nagyon. Vagy csak rossz a szemmerteke?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Es akkor itt egy "ulve alszom" kepKép A szaja elott lathato zoldessarga valami a zoknija, ami a laban vanKép

Kép
afonya
 
 


Ezt csinalja utana valakiKépKép
afonya
 
 


Zsuzsa,
hajaj, mi minden volt mar nalunk is a vegtermekben... szerintem teljesen normalis dolog, ezeket a hajszalakat, papirfecniket keptelenseg kivedeni. Vagyis ki lehet, de akkor a gyerek egy ingerszegeny, teljesen korlatozott mozgasterben fog felnoni. Akkor inkabb nem vizslatom annyira a kakitKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Nem semmi csajszi Réka!Kép És ha nem igazgatod el, meddig tud így aludni?

Puszi nektek!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Áfonya!

Nem semmi az a kép! KépKépKépKép

Dóri azóta sem csinálta a felülést, szerintem csak véletlen lehetett... KépKép
Õ már feláll a falnál, vagy a szekrényre tapadva Kép és lépked is. Pár napja csinálja csak, de egyik pillanatról a másikra.
Majd meglátod, hogyha Réka rájön, akkor már õ is mindenhol fel fog állni. KépKépKép
A topicomba raktam egy képet, nézd meg! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Utobbi par napban megint a fogakkal kuzdunk. Illetve Reka a fogaval, en meg a gyerekkel. 20 tejfog van, ugye? BiztatoKép

Betti, azt nem tudom, eligazgatas nelkul meddig maradna igy, mert nem mertem megkockaztatni sose, hogy esetleg felebred ra, hogy nem tud mozogniKép

Zsuzsa, eldolni ennel jobban nem tud, mert rajta fekszik az agyon. Csak a ket laba koztKép Nalunk nem volt bolcsozesKép Pedig jo lehetKépKép Nem veri be az orrat? Keped nincs rola?

Az elmult par nap tapasztalata: addig ne engedd felallni a gyereket a pelenkazon, amig nem tudsz alldogalo gyereket pelenkazniKép Mert ha egyszer felall, akkor utana felfedezi a polcot is maganak.... es tobbe el sem akarja ereszteniKép

Sajna az oregasszonyos arcot mar mersekelte, nem szivja be oldalt az arcat, csak csucsorit:

Kép

A felso kep kimondottan Michael JacksonosKépKép

Es itt egy APa altal keszitett kep a potroharol es okolbeszoritott labujjakkalKép

Kép
afonya
 
 


Ja, es a kekruhas kepek a spenotos ebed utan keszultek, igy az elofordulo koszfoltokert szives elnezesuket kerjukKép
Afonya
 


Áfonya!

Nem gyõzök betelni Réka hajával!!! Kép
Tényleg szuperek a képek!
Az ökölbe szorított lábujjak nálunk is tök ilyenek! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya!

Nagyon szuper kiscsaj Réka! Olyan aranyos a kis képeken, kis vicces, jót nevettem rajtaKép Ami meg most van a profilodban, azon meg egy tündér!

Puszi Nektek!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Szia Áfonya!

De édes ez a kiscsaj!Kép Csupa szem, csupa haj,igazi hölgy!Kép Igazán nagyon-nagyon büszkék lehettek rá! Most már hogy van egy ilyen klassz prototípus, jöhet is a folytatás majd, nem?Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: