[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Drága lányok akik erre jártok a mindennapokon! Nagyon boldog békés karácsonyt kívánok mindannyiótoknak!

Kép

Sütiék
süti
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenkinek békés, boldog, szeretetben és egészségben gazdag karácsonyt kívánunk.


Kép

Linato&Miléna&Korina
linato
 
 


Sziasztok!
Rossz a netünk, ezért nem jövök. Meg persze a karácsonyi dili is elért minket. Azt sem tudom hol áll a fejem...
Köszi, és nektek is nagyon boldog, békés és nyugodt karácsonyt kívánok!!
Kép

Szabóék

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Szia Betti!
Köszönöm szépen a képeslapot.Remélem jól teltek az ünnepek.Nálunk jól telt azt kivéve,hogy a család 2/3-a beteg.
Előre is Boldog Új Évet!
ha nem jönnék addig.
Pussssssssssz:
Márti

Íme egy kis könnyes szemű ,nevetős baba.
Kép
pkismarti
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!

Kép

Banyóciék

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ÉN IS MINDENKINEK!

Linato
linato
 
 


Sziasztok csajok!!

Még mindig nem az igazi a net, úgyhogy sietek..
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK, ÉS AZT, HOGY MINDEN ÚGY SIKERÜLJÖN, AHOGY SZERETNÉTEK!!!
Az én évem eddig jól indul, vagy inkább a múlt év zárult fantasztikusan? Mindegy, most érjétek be ennyivelKép.
Nem tudom mikor tudok jönni, a net miatt is, meg mert 10-től féléves vizsgák vannak három héten át, és még egy szót sem tanultamKép.
Mindenkinek sok-sok pusszancsot küldök!!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Irtam, de történt valami, és mire helyre ráztam a gépet, addigra kikapcsoltad magadKép! Majd máskor...!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Látom sehol senkiKép! Merre vagytok csajok? Remélem, hogy mindenkinél jól teltek az ünnepek, de azért jó lenne most már ha visszatalálnátok ide isKép! Jó lenne olvasni rólatok, meg a babócákrólKép!

Tettem fel új képeket a kis krampuszomról. Kicsit szar minőségűek lettek ahogy a fotóalbum lekicsinyítette őket, de azért még nézhető!

http://babanet.hu/album/main.php?album=1431

Puszi mindenkinek!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Banyóci: jövő héten lesznek nekem is új képek a lányokrólKép
Kicsit be vagyok havazva mert 40 oldalt be kell írnom a gépbe nagyimnak és nem igazán van erőm még itt is írni. De azért igyekszem.
linato
 
 


Hahó Betti!
El lehet temetni ezt a topikot, vagy fogsz még erre járniKép? Mi újság felétek? Hogy álltok a szervezéssel? Nálunk minden oké, úgy néz ki, hogy meggyógyult a gyerekKép! Szeretnék látni friss képet a kis csajsziról, ha nem gond.
Vizsgákkal hogy állsz?
Hétvégén nem voltunk itthon, és bár nálunk volt a laptop, elég ciki lett volna vendégségbe netezni. Jó lenne, ha jelentkeznél, és nem csak én próbálnám életben tartani a topikodatKépKépKép!

Linato!
Bocsi, nem jutottam el az írásig. Merre vannak az új képek amiket ígértél? A profilodat megnéztem, édes az új képKép! Már én is próbálom egy ideje kicserélni, de állandóan a régit hozza vissza. Mivan veletek? Lányok jól vannak?

Többiek??????

Kezdem én a sort egy mai képpelKép!
Tigris meglovagolásaKép:

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Na itt van még egy:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


El vagyok képedve! Még a nézetben is tök jó minőségű a kép, de ahogy véglegesen elküldöm egyből ilyen szar lesz. Na mindegy! Várom a csajokról a képeket!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


linato
 
 


Linato!
Jók az új képekKép, tetszenek! És külön örültem, hogy rólad is láttam képet/képeketKép. Azok is nagyon jókKépKépKép! Próbáltam alvásidőben írni mailt, de nem bírtam megnyitni a freemailtKép. Még a saját leveleimet sem tudom elolvasniKép! Nem írnál itt magatokról pár sort amig nem tudok mailezni? Jó rég nem tudtunk már írni egymásnak 2 sornál többet!

Pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hello!

Itt vagyok, de ahogy írtam nem volt jó a gép egy ideje. Ezért nem vagyok az ICQ-n sem.
De ahogy látom nem hiányzom túlzottan senkinek semKép.

Banyóci!
Örülök, hogy Gyurci meggyógyult!
Vizsgák jók lettek, mert nem mentem be rájuk. Ati dolgozott, és nem tudom kire hagyni a jányt. Úgyhogy így jártam. De nem is bánom.
Esküvőből meg finoman szólva elegem van már. Anyós mindent átszervez, minden elképzelésünket meg akarják változtatni. Már nem is ott lesz, ahol szeretnénk.. Annyit harcolok velük, hogy már látni sem bírom őket. De leginkább vagy inkább úgy írom, hogy 89%-ban apósomból van nagyon elegem.. Tudnék róla írni olyanokat, hogy le lennék moderálva..
Képeket nemsokára rakok, csak mindjárt kajaidő van, ami szintén egy órás szenvedéssel jár mostanában..
Örülök, hogy írtálKép.

Linato!
Szépek a csajokKép. Veletek mi újság mostanában?

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Ha nem hiányoltalak volna, akkor nem is irtam volna! Mi lesz most a vizsgákkal? AnyósKép, apósKépKépKép!

Lázas, elpilledt Gyurma baba:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Még egy:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Bocsánat, elfelejtettem kisebbre venni!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Gyurci: szegényke, látszik, hogy nagyon megviselt.. de apuka sem volt topponKép. Azért még így lázasan is vagány kiscsávó!
vizsgák: le vannak ejtve. Úgyis megyek továbbKép. Azért az órákra bejárok majd..
Após: már csak röhögni tudok rajta, annyira hülye szegényKép..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szerintem nem lettek nagyok!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti, Szia Lányok!

Én is itt vagyok ám!!!! Mi is jól vagyunk mostmár, karácsonytól végig betegek voltunk! Meg most én is belekezdek egy csomó dologba, jogsi, nyelvvizsga, úgyhogy remélem lesz sok dolgom végre! Már kezdtem nagyon megbuggyanni itthon!!

Na jól legyetek, még jövök!

Süti
süti
 
 


Süti!
Ez egy igazi villám bejelentkezés voltKép.
Örülök, hogy te is itt vagyKép.
Micsoda energia! Ennyi mindenbe belefogni, igazán belevaló nőci vagyKép.
Még mindig nem tettél képet magatokról! Kérlek!!!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Majd a profilomba teszek végre a pöcsösről!!!


Süti
süti
 
 


Betti!
Lányok jól vannak, szerencsére egyik sem beteg. Gyorsan le is kopogom.Kép
Babaprojekt folyamatban eredmény nélkül egyenlőre.
Utálom, hogy hideg van és azt is, hogy esik a hó és iszonyú nagy trutyi lesz belőle az utakon.
Korinak most lesz a második szülinapja és még nem vettem neki ajándékot.Kép
Mindy ma reggel sírt az oviban amikor eljöttem pedig sosem szokott.
Ma tipikus nemakarokmitcsinálni hangulatom van. De csak az időtől. Legyen már nyár!Kép
linato
 
 


Süti!
Nem vagy valami bőbeszédűKépKép. Várom a képet!!

Linato!
Örülök, hogy meggyógyultatok! Én is féltem MEndit az influenzától.. meg ami itt a házban folyik.. egyszerűen borzasztó.. de inkább bele sem kezdekKépKép
Hú, látom nem vagy valami jó passzban! Csak egy ilyen nap? VAgy valami más?
Én is utálom a trutyit, mert pl. Most is mennénk Mendit "sétáltatni" és tudom, hogy tiszta latyak lesz a gatyája. Meg meg is fázhat.. Én annak örülnék, ha tavaszi idő lenne, kb.26-28fok, szép napsütés, száraz idő, rügyező, virágzó fák-bokrok, és csendes, nem hisztis MendiKép.. álom álom édes álom..
Mi lehetett a baj Mindyvel? Nem bántotta valamelyik gyerek?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok lányok!

Itt egy régebbi "többiek" Kép jelentkezik!
Mi is dögrováson voltunk. Dani majdnem kórházba került, ill. voltunk is vele ott. Elkapta valami hányós, fosós rémség. 4 napig nem evett semmit...
egy kiskanál vizet is kihányt és a végén víz jött a fenekéből...Infúzióra akarták tenni, de végül azt mondták határeset és ha max 15-20 percenként itatjuk akkor mehetünk. 5 percre lakunk a kórháztól, úgyhogy vállaltuk. Magunkhoz vettük az ágyba. Ott is volt míg rendbejött. És simán vissza tudtuk tenni az ágyába!!! Azóta egész nap enne...
Én is elkaptam, aminek külön örültem, ugyanis még szedem a hormont (Duphaston), még vagy 2 hétig.
Azt hittem kipurcanok, de a férjem szabit vett ki és segített.
Most már jól vagyunk.
Tegnapelőtt voltam dokinál: a bébi buci feje 19mm-es! Csütörtökön lesz 12 hetes. Láttam kezeit, lábait, nagyon tornázott! Mos tmár bizakodok, hogy nem lesz baj. Gondoltam, hogy meg kéne csinálni a cytomegalovirus szűrést, mert egy barátnőm amiatt "vetélt" el, de végülis már mindegy,letelt a három hónap, ha eddig nem kaptam el, ezután már nem olyan gáz és ez a bébi marad és kész! Kép

Legyetek jók, majd megnézem az albumokat!

Linda
bellana
 
 


Szia LindaKép!

Örülök, hogy előkerültélKép, és annak is, hogy már jól vagytokKép! Ne izgulj, biztosan nem lesz semmi problémaKép! Ahogy írtad is, a "bébi marad és kész"KépKépKép! Ha időd és energiád engedi, jöhetnél gyakrabban isKép! Mikori a kép a profilodban? Nagyon nagy fiú már! Mártival vajon mi a helyzet?

Pusszantás
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Banyóci!

Igazából már nem izgulok annyira, most, hogy már letelt az első harmad. Bár a rosszullétek elmúlhatnának már...
A profilomban a kép őszi, de az albumban vannak karácsonyi képek is a második és harmadik oldalon.: http://babanet.hu/album/main.php?album=848&page=2

Megnéztem az albumodat, nagyon édes kisfiad van! És derültem azon, hogy te is csak a férjedet tetted fel a babával, mint én Kép

Linato: a tiéteket is megnéztem, tetszett és te bátor vagy mert te is rajta vagy ugye?
A nyarat én nem várom, Danival is nyáron voltam hordó, azt hittem megüt a guta és most még 1 hónapot rá is húzok, augusztusig...Én a tavaszt várom, meg a világoskék eget, hogy ne legyen már 4-kor sötét.

Betti: levél odaért? Mostanában relytélyes módon eltűnnek a leveleim és meg sem kapom sokukat...X akta lesz ebből Kép

Linda

Ui: próbálok többet jönni, ha a "kisfőnők" engedi. Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Linda!
Köszi a bókot Gyurci nevében isKép! Az 1. albumban én is látható vagyokKép. Általában én szoktam fényképezni, azért van inkább a párom a képeken.
Mindjárt megyek nézni DanitKép!

Betti!
Képek még nincsenek? Szólj Atinak, hogy most már igazán megcsinálhatná a gépetKép!
Nem baj ha felteszek még egy képet? De olyan büszke vagyok a kicsikémreKép! Ez az első igazi építményeKép, eddig csak max. 6-8 kockából volt hajlandó építeni. Ezt viszont tegnap csinálta egyedül:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Linda!

MegnéztemKép! Cukik a képekKép! Tényleg nagyon nagyfiú lett Dani.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Lányok!
Most írni nincs erőm, meg kicsit lehangolt vagyok, de képeket rakok fel.
Úgyhogy most ne szakítsatok félbe!!
Kicsit sok lesz a kép..39 db..dehát ti akartátokKép.
pusszancs

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kis karácsonyi csodaKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Apuval sétálni voltunk:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


magányra vágyom:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mamától kaptam ezt a sütifalót:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Bátyám, kedvenc sógornőm,tigrises legyező, és az öcsém feje:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ismét a dobozban:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Anyával lazázokKép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Csak erős idegzetűeknekKép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Én ismerem a bátyád vhonnan! Csak nem tudom, honnan.

Amúgy nagyon jók a képek!

Süti
süti
 
 


mik derülnek ki...
Nem tudjátok miért ilyen szar a babanet?? Nem tudtam behozni sehogy sem!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Engedek magamnak egy kis vizet:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Huncut vagyok:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mendi, bátyám, öcsém a vonaton:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kibelezem a békámat:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


CSAK ERŐS IDEGZETŰ NÉZŐINK SZÁMÁRA!!!
Após... a többit tudjátokKép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Bebújok a virág mögé. A kedvenc helyem:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Anya, én tudom hol a szeme a babának, nézd, itt!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Egyszem lányom, és kedvenc sógornőm:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: