Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Judit, ha mentek a Corába, nézzétek meg az Inváziót!
Április 5.én lesz valami kölyök klub, lehet akkor elmegyünk mi is a Corába!

Viszike, majd gyere ám vissza közénk, hogy veled izguljuk, és örüljünk a következő beültetésnél!!

Az Én lányaim is nagyon félnek a zuhanyzástól!

Én úgy örülők, hogy jön a tavasz, tegnap kivittem a kazánházból a virágokat az udvarra, jó lenne ha nem fagynának el!

Képzeljétek vezetek babanaplót a lányoknak, bele van ragasztva Biankának egy hajtincse, és ezt meglátta tegnap, és vádlón rám nézve azt mondta: anya, nem volt szép tőled, hogy mikor kicsi voltam kitépted a hajam!
:D
arivirág
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Süt a napocska,remélem tényleg itt van mostmár a tavasz! :D
Jó nektek,hogy kertesházban laktok,ilyenkor én is nagyon vágyom egy kertesházra!De csak tavasztól őszig! :wink: :D

Arivirág!
:lol: :lol: :lol: Nagyon aranyos lehetett a lányod! :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek! :D :D
Vendég
 


Mano, már Én is mondtam a Férjemnek, hogy jó lenne télen egy emeletes házban lakni bent Pesten, :D tavasztól őszig meg kijönnénk Érdre!
Nyerünk a lottón, és megvalósítsuk.....már csak lottózni kellene! :wink: :wink: :wink:
arivirág
 
 

 
 

Sziasztok!

Judit: Most licitálok a tesz-veszen ülőkarikára. 1510 Ft-ért eddig az egyém. Olyan háttámlás, nem csak sima karika mint a fiadnak volt. Olyat is láttam 1000 FT-ért, de akkor már licitáltam erre.
Úgyhogy köszi a segítséget, de szerintem meglesz.

Arivirág: Én is csinálom a babanaplót, vagyis olyan készen kapott és csak bele kell írkálni, meg ragazstani, de soha nem jutok el odáig. Meg az a baj, hogy elég macerás a fényképeket előhívatni. Szeretnék majd egy nyomtatót, de akkor attól félek, hogy állandóan fényképeket fogok nyomtatni.

Én is szeretek kertes házba lakni, de mióta a fiam megszületett, csak idegeskedek mert állandóan felkeltik a kutyák. Na és mikor a gyögytyúk rákezd a dalolásra az a nem semmi.

Képzeljétek Ádi az előbb nem akart elaludni a babakocsiba, mindig talált valami kiálló bigyót aminek örülhet. Bevittem az ágyra kitámasztottam, hogy ne tudjon hasra fordulni, mire az előbb bementem elaludt. (most másodszor)

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Ádibaba, Én is olyan naplót vezetek amibe csak be kell írni, hogy mi, mikor történik…
Képeket meg nyomtatóval nyomtatok bele, és hogy ne fogyjon ki a tintapatron az itthoni nyomtatóba, így mindig elküldöm a férjemnek az éppen aktuális képeket mailban, hogy az irodába nyomtassa ki!

Én nagyon állatbarát vagyok, na de mikor lefektettem a gyerekeket, és felébresztik…. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Judit, kitöröltem a vonalzóm, hogy csináljak egy szebbet...sejted mi lesz ennek a vége???
Pá hónap és lesz vonalzóm újra! :shock:
arivirág
 
 


Sziasztok!

Ádibaba!
Akor jo ügyi legyél!
Tegnap reggel ki se engedte magát venni a kiságybol, visszaaludt délig. Gondolhatod még a zsák is tiszta pisi volt.

Arivirág!
Én is lemaradtama naploval, ugy látszik a 4.-nél már belelfáradtam. Pedig jo lenne ha tudnánk hogy mikor mennyi idősek a lányaid. Valami nagyon királynős kéne nekik. :lol:

Szép napot
Vendég
 


Húú Judit!
A szemem majd :D kigúvadt de alig tudtam elolvasni az irományodat!

Arivirág!
Aranyos a vonalzód,de mért nem csinálsz mindkét gyerkőcnek külön - külön?

Bár mi nem kertes házban lakunk,de itt sem lehet ám mindíg pihenni! Fúrás-faragás,hangos zene,kiabálás stb. szóval :roll:

További szép napot mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mano!
Tényleg nagyon rikito lett! Maradok a sötét szineknél. Most voltunk nagy cserepeket venni, mert most abban lesznek a muskátlik. Befüvesitettem a virágos kertet igy nem kell gazolni, arréb teszem a dézsákat és lenyirom a füvet. Tavaj kiültetem a muskátlit és akkora lett mind egy nagy bokor. Sikeresen áttudtam teleltetni már 2.éve. Büszke vagyok magamra.
Azt beszéltétek hogy télen jobb az emeletes házban. Ugy hallom hogy a távfűtés miatt már ez sem jo megoldás. Nekünk van egy cserépkályhánk néha avval szoktunk segiteni a gázoránkon nehogy lerepüljön a helyéről. Nagyon jo hallgatni a tűz pattogását.

Arivirág!
Még mindig nem derül ki mekkorák a csajok! :lol: Ha jol emlékszem láttam valahol olyan vonalzot amibe két képet is belehet tenni. Utána nézek neked.

Ádibaba!
Én vettem nyárára a fiamnak a babakocsijára szunyoghálot. Igy sokat aludhatott kint és nem izgultam a méhecskék miatt se. A szomszédom ma földett döngölt géppel. Nekünk is hátso szomszédnak vannak tyukjai azok csak este ricsajoznak a kajáért.

Sziasztok
Vendég
 


Oké, ígérem csinálok normális vonalzót, ahogy lesz kis időm, ahol minkettő csajom fent van, csak gondoltam jó lenne valami egyedi, mint amit küldtem is neked Judit azok olyan szépek, nem??!

Judit nem szereted a kaktuszokat, Én annyit kaptam, szívesen adnék!

Teccik ez a jó idő :wink:
arivirág
 
 


Sziasztok!

Látom csak én vagyok nagyon elmaradva.
Egész délelőtt főztem, azután meg elmentünk sétálni, hogy Ádi tutira elaludjon. Most az idő állítás miatt teljesen össze vagyok kavarodva.

De nem baj én már úgy örülök a jó időnek. Már alig várom a nyarat, hogy mehessünk a strandra. Tavaly egyszer voltam strandon, de akkor sem mentem be a vízbe nehogy valami nyavalyát elkapjak. Mások szerint elég jól tűrtem a meleget, dehát nyilvánosan csak nem fogok kínlódani.
Egy párszor kint aludtam, mikor már az éjszakákat sem tudtam elviselni.

Látom itt mindenki szeret kertészkedni, hát én bevallom nem nagyon. De ezt majd legközelebb folytatom, most felnézek a tesz-veszre.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Szia Arivirág!

Emailba küldtem pár vonalzos linket. Régen a régi házba volt sziklakertem imádtam a kaktuszaimat. Csak egyből hoztam ide is mert az nem szúr. Köszi de miota minimális lett a kert már nem fér el sehova.

Szia
Vendég
 


Szia Ádibaba!

Mi tavaj nem voltunk strandon. Vettünk egy medencét, jo nagyot és igy nem kellett kinoznom a kisbabámat a napon. Még este is tudtunk igy pancsizni, mert nappal 40fok volt. Remélem most azért nem lesz annyira meleg.

Szia
Vendég
 


NAPSÜTÉSES JÓ REGGELT!!

Mano, jó a vonalzód! :wink:
arivirág
 
 


Ime, az Én vonalzóm!!!! :wink:
arivirág
 
 


Sziasztok!

Arivirág!
Jok a vonalzoid!!!!!!!!!!! Az a bicajos nagyon aktuállis. Az anya cipőjébe mászkálás azt nem tudom, mert nem mondtad.

Tegnap volt elösször rajta basebol sapi, mindig le is vette.
Kép
Kép Sziasztok
Vendég
 


Judit, de jól néz ki Robika ebben a szerkóban, még a végén összehozom a lányommal! :wink:
Bár olyan nagyon szégyenlős a kisebbik csemetém, múltkor táncon egy kisfiú megkínálta fornettivel, de nem merte elfogadni inkább elbújt, pedig szereti nagyon!
arivirág
 
 


HOL VAGYTOK?
MÉRT NEM ÍRTOK? :cry: :cry:
arivirág
 
 


Jó estét,vagy lassan már éjszakát! :roll:

Én még csak most jutottam ide,ma volt a gép újratelepítés,kicsit elhúzódott,aztán meg apa ült előtte!

Arivirág!
Nagyon klasszak a vonalzóid! :D

Judit!
Olyan kis helyes Robika a farmerszerkóban,meg a sapiban!! :D Nagyon vagány! :wink: :D

Ádibaba!
Kertészkedni,én sem nagyon szoktam,a szoba növényeim is igazi túlélők!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma én vagyok a legfrissebb, mert tegnap nem jelentkeztem.
Tegnap reggel a tesz-vesz miatt gyorsan bekapcsoltam a gépet. Nagy drukk volt a fürdőkarika miatt, de sajna elvesztettem. A férjem is itt állt fölöttem, hogy már azért se engedjem át, de már nem akartam följebb menni.

Még fél órám van a másikra, az olyan sima karika mint neked volt Judit.

Tegnap egész nap csavarogtunk. Voltunk a KIKA-ba, AUCHAN-ba. Vettünk lépcsőrácsot, meg ami kellett.
Én még tudtam volna nézelődni, de Ádi miatt nem nagyon lehet. (Azért így is elég jól tűrte)

Judit: A fiad csuda vagány!

Arivirág: A vonalzó nagyon szupi!

Manó: Az a baj, hogy nekem még a szobanövényeim is sorra mennek tönkre. Mi lenne, ha egy egész kertnek neki kellene állnom. Azt inkább ráhagyom anyósomra, mert én szivem szerint az egészet befüvesíteném.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a dicséreteket a fiam nevében. Képzeljétek tegnap ki tudta fujni az orrát. Szerintem még nem kéne neki ilyesmit csinálni. :roll:

Ádibaba remélem összejön a karika, én kezdettől fogva egyedül fürdettem a fiamat és jo volt tudni hogy amig elnyulok a törölközöért addig sem borul be a vizbe. Csak addig tudod használni amig belefér.

A virágokrol annyit hogy ha valakinek a családban van egy kihalt növénye azt nekem ajándékozza és utána átjár hozzám gyönyörködni benne. A szomszédommal együtt kaptunk aposomtol egy egy virágot. Mind a ketten kiültettük, és most az enyémben gyönyörködik, mert nekem virágzik neki meg nem. Semmi extra dolgot nem csinálok a növényeimmel.

Arivirág!
Remélem jo hireket hozol az ovival kapcsolatban.

Teszek pár képet:
Kép Érdemes a ruháját nézni, mennyi rajta a homok.
Kép Még a pelusába is jutott homok!
Kép Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit de jó képek! :D Nagyon ügyes Robika hogy már tudja fújni az orrát! :D Franci még nem csinál ilyet!
Biztos te szívvel lélekkel gondozod a virágaidat azért olyan szépek! :D Én nagyon meg tudok feledkezni róluk :oops: szegények mikor már kókadoznak gyorsan kapnak egy kis vizet,hogy magukhoztérjenek!De volt olyan is amit annyira öntöztem lelkesen,hogy kirohadt szegény! :oops: :( Nem tudok valahogy rájuk hangolódni!
Remélem nem itéltek el ezért? :( De ez van! :(
Homokozni Franci is nagyon imád! Olyankor mindíg a folyosón vetkőztetem le mert minden csupa homok!
:D
Vendég
 


Meg van a fürdőkarika :D

Már alig várom, hogy megkapjam.

Szoktatjátok már a gyerkőcöket bilire? A nővéremnek a kisfia Júliusba lesz két éves, imád a bilin ülni. Csak az a baj, hogyha a tesóm ráülteti, addig erőlködik amíg nem pisil vagy kakil bele. Lehet, hogy valami natur bili kellene neki, mert mindig azt mondogatja "kutya bilire akarok ülni", persze csak ha már a pelusba megtörtént a dolog utána.

Judit: Hány kiló a fiad, hogy még most is tud a műanyag hintába ülni? Nem csak kb: 10 kg-ig van?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Sziasztok!

Ma volt beiratkozás az oviba, remélem fel veszik Biankát, majd májusba lesz „eredmény hirdetés”

Bius, 2.5 évesen kezdett el bilizni, szinte egyik napról a másikra szobatiszta lett, Dominika sem nagy bilis még, néha- néha kerül valami a bilibe, de nem sürgetem, majd a nyár erre nagyon alkalmas lesz, hogy leszokjunk a pelusról!
:wink:
arivirág
 
 


Jaj azt el is felejtettem leírni, hogy tegnap voltam nőgyogyónál és az egyik anyukával ott volt a kisfia. Kb: 4 éves volt. Először csak nézte mindenki, hogy mitől homokos a csempe. Mire az anyuka rájott, hogy a fia kabátzsebe tele van vele.

Képzeljétek a férjem elment gyúrni, kíváncsi vagyok meddig tart majd a lelkesedés. vagy majd milyen izmos lesz :lol:

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Arivirág: Miért ne vennék föl a lányod az oviba? Mert nem tölti be a 3 évet, vagy mert több ovi is van?
Szeretnél visszamenni dolgozni?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


ádibaba, Érden az ovikba nincs hely :( :( :( :( sem 3évessen, sem 4 évessen nem vették fel a lányom, most szeptemberben 5 éves lesz, most már kötelessek felvenni, ha nem akkor megyünk a Bíróságra!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Ne is mondjátok a homokot, kapucnija tele volt homokkal és elösször azt kellett kiöntenem, és csak utána a pulcsit levenni.
Ádibaba örülök hogy sikerrel jártál. Bárcsak nekem is lett volna netem amikor Robika baba volt. Mindent ujonan vettem neki. Csütörtökön megyünk mérésre és oltásra. De ugytudom nincs sulyhatár rajta. Nem bilizünk és nem is fogunk! Nagyvécére lesz szoktatva, mert én nem szeretek bilit mosni. Már egy párszor ráültettük a szükitőre hogy szokja. De szerintem amig nem mutatja a pelusát amikor bekakilt addig agyilag nem felkészült rá. És nem korfüggő, minden gyerek máskor csinálja.
Arivirág megkérdezted hogy irassad be e máshova is?
Mano: Már más topikban is érdeklődtek a papucs felöl hogy hol vettem. Te is kinaiba vetted?

Sziasztok
Vendég
 


Bocsánat most csak ennyire futja!

Judit!
Igen kínaiba vettem én is a papucsot!

Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Azt ajánlották,hogy a következő beültetésig az Aloe Vera termékeket kellene fogyasztanom.a gélt,ami az egész szervezetet méregteleníti és fölerősíti,és tablettákat,ami kifejezetten a méhet erősíti meg.Hallottatok már ezekről a dolgokról?
Mi a véleményetek?Nem olcsó,vajon hatásos?

Víszike
víszike
 
 


Szia Viszike!

Én nem ismerem ezeket a termékeket, de az egyik ismerősöm ezt irta nekem:
az egyik ismerősöm tanácsára elkezdtem szedni egy homeopátiás szert (barátcserje kapszulát) a ciklusom megrövidítése miatt+ a peteérést követően ittam palástfű teát is, hogy erősítsem a méhemet.

Most 8hetes terhes! Neki segitett.

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Viszike: A férjem sarokcsontja nagyon fájt, hiába járkált dokikhoz és szedett be minden gyógyszert nem javult. Mikor az első ALOE VERA gélt (valami lötyi) megidta már akkor elmúlt a lábfájása. Utána Ő fogyokúra miatt is itta, fogyott tőle. Mikor először megvette és megmondta, hogy 7000 FT. volt én azt hittem falnak megyek, de végülis miatta megérte.

Bevallom őszintén én is idtam a gélből kb 1 hétig, de én feladtam, mert velem nem történt semmi. (Fogyokúra célból, dehát rajtam egy lavór szappanos víz sem fog ki, még az is átalakul zsírrá a hasamon).

Arivirág: Nagyon durva, én azt hittem, hogy már a kissebbik
lánykádról beszélünk. Mert itt Galgamácsán állítólag azt is felveszik aki még nem érte el a 3 évet.


Mi is holnap megyünk mérekezni, olyan kíváncsi vagyok!

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Sziasztok!
Olyan jó titeket olvasni, ha nem baj csatlakoznék én is hozzátok!
Vendég
 


Szia Bibis!

Üdvözölek közöttünk! De szép neve van a kislányodnak!

Szia
Vendég
 


Szia Judit!
Köszönöm a kislányom nevében is!
Aranyos a kisfiad, ahogy homokozik, mi is azt hiszem kipróbáljuk a homokozót!
Vendég
 


Judit!
Ha nem baj bejelöltelek iwiw-en.
Vendég
 


Szia Bibis!

Megvoltam akadva hogy ki az, de az avatar képed segitett! Nem baj miért lenne. A BABANETESEKet is be lehet jelölni.
Tavaj én még nem probáltam a homokozot mert ette a homokot. Járokában volt kint és ugy figyelt minket. A fiam 8honaposan állt fel. A kislányod probálkozik már?

Szia
Vendég
 


Szia Judit!
Igen áll már, de még nem teljesen egyedül, ő inkább nagy dumagép.Inkább álldogáll, nehogy mászni kelljen, azt nem szereti.
Vendég
 


Ja és hogy lehet bejelölni a Babaneteseket?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem volt ma netünk, de már kijavították a hibát! :wink:

bibis, üdv itt köztünk, és tényleg szép a neve a kislányodnak! :wink:

Judit, ádibaba, mennyi a picurkák súllya??
arivirág
 
 


Sziasztok!

Arivirág!
Elösször arra gondoltam hogy azt irom neked, hogy egy emailért megmondom.
Nagyon drukkoltam a férjednek, nem volt gond?
Robika 9420gr január ota 30gr birt hizni. :cry:

Bibis!
Ugy ahogy irtam BABANETESEK!

Annyi pici baba volt ma a rendelőben, hihetetlen hogy az enyém is ilyen kicsin született. Akkor olyan nagynak tünt. Robika is tátott szájal nezte a babát ahogy az anyukája ringatta. Szerintem ő se hit a szemének hogy igazi baba vagy nem.

Többiek hol vagytok?

Jo éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Judit, amikor ilyen pici babák közt vagyok, olyan nagy vágyat érzek arra, hogy most azonnal nekem is kell egy ilyen! :wink: :wink:
Én is gondoltam tegnap Robikára a nagy rohangálásom közt!

Bibis írtam privit!

Ádibaba, hát sajnos még a nagyobbik gyermekemet sem sikerült oviba adni, nem ám a kisebbiket!
Talán majd idén szeptemberben sikerül!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Arivirág
Köszönöm a privit, nagyon nagyon szépek a kisasszonyok, főleg ahogy a kerti tavat kukolják veled! :D
Judit
Hát az tényleg nem sok, de hát gondolom egész nap mozog, így lemozogja amit eszik :D !Az unokaöcséim is ilyen örökmozgók!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok nem tűntem el!

A mérekezés: 7600 gramm kb: mert harisnya+bady+pelus, de ezt levontuk. A hossza 71 cm állítólag múlt hónap óta nem nőtt (mondta a védőnő). Szerintem a lényeg az, hogy a nadrágokat kinőtte, egy jó kis harisnyába meg belenőtt.

Üdvözöllek Bibis, aranyos a kislányod, ahogy be van szundítva.

Manó: Azt hiszem te írtad, hogy 9-10 hónapos korág szoptattad a lányod. Utána elkezdted táppal etetni?

Nekem az a baj, hogy este mikor cicizik egy kicsit bekómál, de szerintem, már nincs valami sok tejem. Nem tudom mit csináljak. Van itthon egy doboz táp, még mikor megszületett akkor vettem vésztartaléknak, kóstoltassam meg vele? SZERINTETEK?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Szia Ádibaba!
nekem volt itthon tápszer minta, de nem igazán jött be a Bibinek, csak belekortyolt és kiköpte!Én is Úgy érzem néha, hogy kevés a tejem, én vettem neki tejpépet, amit nagyon szeret! Este mikor mi is vagyizunk ő ezt eszi velünk! De ha nem sír, hogy éhes akkor elég a tejed, nekem a Bibi ha éhes akkor sír és mondja, hogy MÁ-MÁ!

És íme egy kép a kisasszonyról:
Kép Bibita útra készen
Vendég
 


Szia!

Nagyon aranyos a lányod, majd ha lesz egys kicsit több időm teszek fel én is képet.
A tejpép miben különbözik? Azt is lehet cumisüvegből adni. Vagy ti már csőrös poharat használtok. (Elvileg minnél hamarabb rá kell szoktatni a babákat, bár én még nem vettem)

Én mióta Ádám megszületett úgy érzem, hogy kevés a tejem, mert mindig amikor még mértem is olyan keveset evett. De ha sírt, akkor legtöbbször elég volt neki a cumi és megnyugodott.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Szia Ádibaba!
Na én ezt megelőzve nemigen mértem meg, mondjuk ő már a kórházban is többet evett!
A tejpép olyan mint a tejbedara, lehet hígabbra, és keményebbre is csinálni.Állítólag ha elég híg lehet cumisüvegből adni, de én még nem próbáltam, kanállal adom neki.Ezt eszik vacsira, unánna még játszik egy kicsit lefekszünk és még szopizik is. Nekem a védőnéni mondta, hogy pótlásnak jó, ha úgy érzem nem elég a tejem.
Csőrös pohárból meg tegnap ivott először, hába próbálkoztam már vele 6 hónapos korától.Előtte cumisüvegezett ő is! de ezekből csak teát iszik.
remélem tudtam segíteni!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltüntem,mert mostanában szörnyű éjszakáink vannak,nagyon rosszul alszunk! :( Már teljesen le vagyok merülve! :(

Bibis!
Üdv. a topikban örülök,hogy itt vagy! :D Nagyon szép kislányod van! :D

Ádibaba!
Franci nem kapott tápszert,mert nem kellet neki! A szopizást is azért hagytuk abba,mert ő már nem fogadta el,pedig lett volna még tejcsi! :roll:
Reggel meg este tejpépet kapott,nagyon szerette,főleg a vaniliásat,napközben pedig gyümölcsöt ,és főzeléket evett!
Miből gondolod,hogy már nincs elegendő tejed?
Nyűgös Ádi,szopi közben elégedetlennek tűnik mintha nem folyna a tejcsi eléggé?Bocs ha már írtad,de a fáradságtól nem olvastam most valami alaposan!

Arivirág!
Lehet már tudni valamit ovi ügyben?De biztos felvették mert 5 éves kortól kötelező!Nem tudom mért kellett bezárni azt a sok ovit meg bölcsödét annak idején! :roll:

Judit!
Ti hogy vagytok mi újság veletek?

Viszike!
Nekem az egyik ismerősöm kislánya allergiás,ott hallottam ő is ilyen aloe verás lötyit iszik,nekik nagyon bejött szinte tünetmentes azóta mióta szedi!Csak az ára az tényleg húzós!

Na most ennyire futotta tőlem!Puszi mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Szia Manó!
Köszönjük szépen!
Valahogy én is így etetem a Bibit, de ő még szopizik is napközben, ő nagyon szereti az anyatejcit! :D
Vendég
 


Visztike!
Én is ittam az Aloe Verás lötyit, mert a Bibinek volta pocakban vesetágulata (meg még sajna most is volt :( ) és ahogy ittam hónapról hónapra kisebb lett :D !Igaz elég zúzos ára van, igaz nekem ancikám vette. :roll:
Jövő héten szerdán megyünk a Budai Gyerekkórházba kontrollra a veséjével.Az ottani egyik főorvosnő rájött mi a baja, kaptunk rá gyógyszert és azt mondta ettől el kell múlnia! (remmélem így is lesz!)
Vendég
 


Sziasztok!

Bibis, remélem jó híreket mondanak a Budaiban szerdán!
Nálunk meg nekem volt vesetágulatom mikor terhes voltam a hugikánkkal, nagyon vacak volt!!
Nagyon drukkolok!!

Mano, Május 5.-én lesz „eredményhirdetés” ovi ügyben, nagyon kíváncsi leszek!!!

Judit, hogy vagytok, nem írtál tegnap, remélem nem azért mert Robikát nagyon megviselte az oltás!??
arivirág
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: