Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
nA AKKOR EGY RÖVid egy ujjal géppel írt levél.Lány itt lóg a nyakamban most terítette ki a vacsit szintén a vállamra,mert nem raktam rá pelust.Így jártam.
Vettünk járókát Brevi mittom én milyen típus 8 ezerért ami kismama újságban 17990,- és mintha vadi új lenne.
nnnnnnnnnnnnna imént a változatosság kedvéért most a ház másik oldalán volt egy bumm.Már itt is a mentő,de tök sötét van nem látni semmit.A fiam most nézte kukkerral két kocsi csókolózott az egyik a járdán áll.Itt a rendőrség is.Zajlik itt az élet.Na sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!!
Én is sietősen, mert Ati éhes, és nem tud csinálni egy szendvicset magának..
Linda!
Örülök, hogy jó napotok volt, remélem nem lesz rossz a vége..
Miért vagy ilyen rossz véleménnyel róluk? Nem mondom, hogy nekem szimpatikusak, de az igen, ahogy élnek. Nem tudom elmagyarázni normálisan. Az tetszik, hogy képviselik a mozgást, meg hogy tornázni kell a babával is..De szerintem is kicsit erőltetett..Meg úgy tudom, hogy császárral szült..Annyira készült a szülésre, és semmit sem ért..Ezzel nem akartam lenézni a császáros szülést!!Csak érdekes, hogy ezekszerint nem sokat ért a felkészülés..
Én is tornáztam a babával, de nem ilyen szinten, mint ő. Azért ő durván adta elő..bár hozzá volt szokva..mitttudoménbelebonyolódtam..

Márti!
Milyen helyen laktok ti? Chicagoba? Maffia?
Nekünk is Brevi van. Európa. Szerintem a tiétek is az, mert mi is 17990Ft ért vettük akciósan..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti
Nem értem, hogy miért nem ment átKép! Megnéztem és nekem ott van az elküldöttben! Próbáltam újra küldeni, de nem csinált semmit. Ezért utálom a freemailt!!!! Aztán próbáltam átirni, és elküldeni egy másik mail cimünkről, de onnan se sikerültKépKépKép! Majd még próbálom!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

 
 

Én is utálom a freemailt. Néha olyan Csiga..
Múltkor én is igy jártam, mikor Lindának irtam. Én elküldtem, és nem volt gond, de ő nem kapta meg.. Talán holnap sikerül..
Jó éjt. Kidőltem..
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Banyóci!
Megnéztem megint, de még semmi...
Próbáld holnap is..hátha...
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Irtam neked a JakupcsekesbeKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


banyóci!
Jelentem elolvastam, válaszoltam..
Délután jövök, ha a lányom is úgy akarja, de most indulunk sétálni, mert nem birok vele...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Megkaptad? Én most kb. 3-ig itthon vagyok, utána megyünk vásárolniKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Nem Chicagó még csak nem is Vácnak sötét része.Hangulatos kis hely,csak az emberek olyan vadmarhák nem tartják be a kresszt.Nem mondom ahol a srác balesetezett a múltkor ott többször van gond,de itt ezen az oldalon 14 éve mióta itt lakom híre sem volt balesetnek.

Betti ugye megkérdezhetem milyen nevet becéztek Mendinek?Nem tudok rájönni!
Felétek nem esik az eső itt olyan olyan pocsék az idő.Én bizony ma kisem dugom az orrom.Timi most alszik,miután olyan korán ébredt fél 10-kor.Persze éjjel mindig fél 11-kor alszik el és nem bírom róla leszoktatni.Előszőr 8-kor ahogy megvan írva elalszik egy órányit aztán gyerünk mulatni.
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Banyóci!
Megkaptam a mailt, irtam is három sort .KépKép
Többre most nem volt energy..

Márti!
Mendi hivatalos neve Szabó Amanda Cintia. De most megsértődtem, hogy ilyet mertél kérdezni..
Fél tiz korán van? Én örülnék, ha ilyen korán kelhetnék..Jó, nekem nem kell időközben felkelni..
Próbáld meg később lefektetni..És mikor felkel, akkor mit csináltok vele?

Mendi már kissé álmos. Séta közben elaludt, és most nem tudom elaltatni..remélem azért még alszik estig egykicsit..
Képzeljétek, olyan cuki volt ma.. Mikor örül, vagy szeret, azt úgy fejezi ki, hogy csapkodja az arcomat.Nem erősen, de azért mégis..Már kb.egy hónapja próbálom leszoktatni róla..Most is ugyenez volt,én megfogtam a kezét, és simiztem vele az arcom.Közben meg mondtam neki, hogy igy szépen simogass, jó?
Csak nevetett.. de aztán legnagyobbmeglepődésemre elkezdte simogatni az arcom,és közben olyan kis hizelgős hangot adott ki.. és ezt többször megismételte..majd meg zabáltam..

Megyek, megpróbálom elaltatni a babut. Még irok, ha sikerült a műveletet végrehajtani..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Banyóci!
Megkaptam a mailt, irtam is három sort .KépKép
Többre most nem volt energy..

Márti!
Mendi hivatalos neve Szabó Amanda Cintia. De most megsértődtem, hogy ilyet mertél kérdezni..
Fél tiz korán van? Én örülnék, ha ilyen korán kelhetnék..Jó, nekem nem kell időközben felkelni..
Próbáld meg később lefektetni..És mikor felkel, akkor mit csináltok vele?

Mendi már kissé álmos. Séta közben elaludt, és most nem tudom elaltatni..remélem azért még alszik estig egykicsit..
Képzeljétek, olyan cuki volt ma.. Mikor örül, vagy szeret, azt úgy fejezi ki, hogy csapkodja az arcomat.Nem erősen, de azért mégis..Már kb.egy hónapja próbálom leszoktatni róla..Most is ugyenez volt,én megfogtam a kezét, és simiztem vele az arcom.Közben meg mondtam neki, hogy igy szépen simogass, jó?
Csak nevetett.. de aztán legnagyobbmeglepődésemre elkezdte simogatni az arcom,és közben olyan kis hizelgős hangot adott ki.. és ezt többször megismételte..majd meg zabáltam..

Megyek, megpróbálom elaltatni a babut. Még irok, ha sikerült a műveletet végrehajtani..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Helló csajok!

Dani náthás, de persze én elvittem dokihoz...Hovatovább odaköltözünk Kép
Na legalább volt a dokinőnek 1 jó napja, mert Dani nem cirkuszol ha meglátja, hanem nagyokat mosolyog és a vizsgálat alatt is nevetgél. Csoda ez a gyerek!

Betti, én most le nem írom még egyszer miért nem kóser nekem a fitnszpár, de röviden talán annyi, hogy elég gáz ha valakinek a testéről szól az élete. A Rékáról még annyit, hogy igenis veszélyeztette a gyereket és blama, hogy a nagy tornakirálynő nem tudta megszülni a saját gyerekét...Nekem mikor szültem az 1-ik szobatársnőm szintén ezt csinálta, de neki nem volt ilyen szerencséje:beteg lett a gyerek. A mi topicunkban már kifújtam magam ezügyben és más topicokban sem tartják követendő példának, de orvosok sem. Tévedés ne essék, nem a jó kondi és egészséges életmód ellen pattogok! De ezekkel az emberekkel nagyon elszaladt a paci. És kéne a fenének olyan férj aki úgy nyilatkozik rólam, hogy megvetne ha elhíznék...Kösz, akkor csak húsok vagyunk?! Na csak nem lett rövid, rosszul vagyok tőlük...és jön a bölcsi fitnesz..

Mártikám! Nálatok ott meg van bűvölve valami abban az utcában Kép na meg a küszöbnél Kép

Linda
bellana
 
 


Linda!
Azért nem gondoltam volna, hogy ezért megorrolsz rám..
Én sem azt irtam, hogy ők a példaképeim..
Á, inkább nemirok, majd csak "józanul" ..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Drága Bettikém, hol írtam, hogy megorroltam rád?
Na, de majd most Kép
Én csak leírtam,-mert kérdezted-, hogy miért nem kedvelem őket. Ennyi. Se több se kevesebb.
Nem rólad írtam véleményt.
Na, ne érts már félre Kép
bellana
 
 


Lányok!
Na itt már mindenki orrol mindenkire?Lányok csináljunk egy nagy kibékülést jó?KépKépKépKép
Szép az Amanda ,de tényleg nem tudtam mihez kapcsolni Mendikédet.
Azt,hogy korán van a fél tíz csak vicc volt.Ha felébred Timike 8-kor akkor én próbálom nem szórakoztatni,de az apjának hiába mondom ne vegye figyelembe a csicsergését nem érti meg.Pedig ha ő sem foglalkozna vele biztos rájönne előbb -utóbb,hogy itt aludni kell.
Ma napközben egyébként nagyon sokat aludt.Biztos az idő miatt,engem is elnyomott egy órát.Jó rég nem aludtam már délután,de most jól esett.Biztos kiböjtöljük ezt a nagy szunyálást estére.
Márti
pkismarti
 
 


halihó..
csak egy rövidet, mert holnap suli..apuka meg dolgozna...
Én nem haragszok senkire..nem vagyok ilyen..csak úgy jött ki..
Majd holnap részletezem, de most megyekkkkk
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Halihó lányok!!

Mi van veletek? Mindenki megharagudott?
Vagy csak rosszak a gyerekek..
Ha nem irt senki, akkor megyek aludni..este buli lesz...
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én ma egész nap tettem-vettem, nem sok időm volt, na meg a gyerek is nyügi a foga miattKép! Érdekes, éjszaka jobban viseli a fogzást.
Milyen buli? Én igenis meg fogok haragudni, mert hiába várok az e-mail-edreKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Remélem azért nem gondoltad komolyan..
Mostanában nincsenek valami jó napjaim.. Igaz, a tegnapi egész jól sikerült..
A suli se volt rossz, délután meg elmentem anyut meglátogatni..igazából nem volt kedvem hazajönni..Annyira kiidegelt a lány a héten, kellett egy kis pihenő...Este elmentünk bulizni. Barátnőmnek szülinapja volt, azt ünnepeltük.. egész jó volt..
Mendi meg itt ordit..álmos, de nem tudom elaltatni.. Kiidegelt..
Megyek, mert jött az ember...
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nincs harag!
Tegnap a fiúké volt a terep a gépen enyém meg a konyha meg az egyebek.
Éjjel a lány enyhén szólva kikészített akkor volt hajlandó elaludni amikor a szellemek keltek(12).Aztán még a hajnal folyamán is nekem műsorozott legalább 5* ,míg az apja nyugodtan szunyizott.
Most várom a keresztszülöket vigyék sétálni én meg húzok aludni.
Sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Márti!

Hú, nem irigyellek..bár én is ki voltam/vagyok készülve. Hajnali négykor értem haza..kb fél óra múlva tudtam aludni. És persze reggel nyolc körül felkeltem, vártam, hogy Mendi mikor kel fel, de képzeld, csak fél tizkor ébredt..nem tudom mi lett vele.. Meg még szombaton se sokat aludtam..reggel korán keltem a suli miatt.
Na nem nyigok tovább..megyek , van egy jó film a tvben.Apuka azt nézi, és kifogásolja, hogy nem vagyok mellette..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Látom itt mindenki nyűglődikKép! Nekünk tök jó napunk voltKép! Gyurci ma olyan jól viselkedett, hogy szinte már csodálkoztamKép! Egyszerűen tündéri voltKép! Voltunk megint vásárolgatni, játszottunk egy csomót...Jó lenne ha minden nap ilyen jól telneKép! Este még tüzijáték is voltKép! Nagyon tetszett GyurmánakKép! Na megyek, mert látom itt semmi élet nincsKép!

Pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Eléggé ellaposodtunk, nem?
Lányok, nekem most és jövőhét szombaton vizsgák lesznek, igy nem igérem, hogy gyakran jövök..
Hétvégén kifeküdtem teljesen.Bár ezt már irtam.. tegnap apuka hagyott aludni délután.Meg a lány is. Képzeljétek el, hogy hétvégén elég jól aludt. Szombaton nyolckor kelt, 10-13ig aludt.Aztán este nyolcig birta. Reggel meg fél 10-kor kelt!Aztán délben kaja, és alvás.Egészen 17-ig. Rendes volt, mert igy én is tudtam vele aludni..
Mondtam is Atinak, hogy nem tudom mit csinált a lányával, mert én nekem sosem alszik ilyen jól.. most is itt vergődik..Séta közben elaludt kb fél órát. Bár szerintem annyi sem volt. Beraktam az ágyába, de még nyüszit..
Jajj, lányok olyan sokat kellene tanulnom, de semmi kedvem..
Irtam már, hogy utálom a sógornőmet??Voltam anyunál szombaton, és ők is ott voltak bátyámmal. Ahogy odaértem, egyből kiment az erkélyre cigizni, és vissza se jött, inkább beült a szobába../Mi a konyhában beszélgettünk/. Aztán bátyám indulni akart, és mondta neki, hogy menjünk.De inkább nem jöttek, mert nem akart velem jönni a vonaton..én meg inkább elindultam egyedül. Anyu mondta, hogy kivisz az állomásra, mert nem sok idő volt a vonatig. A kocsiban meg beszéltük, hogy milyen csúnya viselkedés ez tőle. Nem mintha rá lennék szorulva a szimpátiájára, csak érdekes.. Amig még a bátyámmal laktam, addig olyan kis kedves volt, szinte mindent elmeséltem neki, együtt bagóztunk az erkélyen. Sőt, még ő békitett minket tesómmal, ha épp nem voltunk jóban. Ahogy elköltöztem, őt egyből odaette a fene.. lecserélte a függönyöket, szőnyeget, ágyat, mindent, amit lehetett..Ez se nekem, se anyunak nem volt szimpi, mivel elég új volt ott minden. Még azt se lehet mondani, hogy azért cserélt le mindent, mert szakadt és rozoga volt.
Aztán, mikor megtudta, hogy gyerekünk lesz, az volt a végső csapás.. Egyből az volt a gondja, hogy miből neveljük fel...mintha érintette volna a kérdés..Amióta Mendi megszületett, egyetlenegyszer voltak itt meglátogatni.Kb.egy hónapos volt. Bátyám jönne szerintem, mert ha egyedül van mindig kérdezi, hogy mit csinál már Mendi, meg biztos aranyos.De ha a Csillukával van, akkor se kép se hang. Biztos be van fenyitve.. Meg az is lehet a háttérben, hogy a kedves imád a középpontban lenni, és mióta Mendi van, azóta a családból rá figyel mindenki./mamámék,anyuék../ És nem rá.Gondolom ez a legfőbb gond.Meg irigy is talán, hogy neki se gyerek, se férj..bár ő azt mondja, neki nem kell gyerek...
Meg én azt nem birom benne elviselni, hogy állandóan panaszkodik!! Komolyan mondom, hogy olyan, mint egy 80éves öregasszony!! Semmi nem jó neki! 22éves, és ez a negyedik munkahelye.De már ez se jó neki. Azthiszi van olyan munkahely, ahol azt csinál amit akar, akkor amikor akarja, senki nem szól be neki..stb.ja, és még milliomos is lesz.. Ati sosem szokott ideges lenni semmitől, de a Csilluka őt is fel tudja húzni teljesen. Egyszer voltunk náluk, és elkezdett nyavajogni: hát úgy be volt vizesedve a lábam, hogy alig tudtam felmenni a mamádékhoz../az elsőn laknak.kb 10lépcső/ Ati olyan ideges lett, hogy egyből el kellett jönnünk..azt mondta, ha én ilyen lennék már úgy kidobott volna mint a sz...
Na, ennyit a sógornőmről. Majd irok még róla, ha lesz valami aktuális..
Megyek, tanulok kicsit, mert Mendi elaludt.
Megpróbálok mailokat is irni, de nem igérek. Azért tényleg sorry, de muszáj tanulnom..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nagyon szimpatikus sógornőd vanKép! Bár az enyém se semmi! Utáljuk egymást! De ez is egy külön story!
Jó tanulást, a mail-edre meg még mindig türelmesen várokKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Betti,milyen sulit végzel?
Szerencsémre az én sógórnőm nagyon aranyos.Ők Timikének a férjével a kereszteszülei és nekem eddig még nem lehetett rá panaszom.Igaz nekik a lányuk már 22 éves és most ráérnek babázni.Tegnap is azt kérdezték mit vegyenek neki karácsonyra és a keresztelőre még egy etetőszéket is kaptunk a fülbevalón kívűl.Azt hiszem a fiamnak hamarabb lesz fülbevalója mint a lánynak .Egyenlőre sajnálom kilövetni a fülét.Kész regény amit írtál Betti.
Sajnállak a sógórnőd miatt.Sajnos a mai trend a fiatalok körében a legtöbbnél(tisztelet a kivételnek),hogy extra fizetésért hajlandó "dolgozni"lehetőleg semmi munkáért hulljon az ölébe rengeteg pénz.Bátyáddal nem lehet megbeszélni mi a gondja veletek a sógórnődnek?
Banyóci te ne teszel fel képet a kisfiadról?Kíváncsi vagyok rá!
Sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Márti!

A profilomban van kép a Gyurmáról, és itt is:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1046

Az albumban az 1. oldal augusztus végén, a 2. oldal meg még kisebb korában készültKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Ismét egy gyors bejelentkezés...
Lányka elaludt, de már az idegeimre megy..nem birtam elaltatni..ringatom, énekelek, de semmi hatás..a karjaim meg nem birták..
Lányok, nem vagytok túl beszédesek!Jajj, úgy sajnálom, hogy nincs sok időm, de még igy is iszonyúan le vagyok maradva a tanulással.

Banyóci!
Ird le a te sógornőutálótörténetedet!!Én kiváncsi vagyok rá, gondolom a többiek is!
Mail fele ment, második felét próbálom mindjárt...

Márti!
Nekem, ha minden igaz, lesz négy sógornőm. Ebből az emlitett kiskedvenc a bátyus nője. Mivel nekem van még egy öcsém is , ezen az oldalon is lesz egy majd.Atinak szintén bátyja, és öccse van, igy ott is két sógornő.. Nálunk Ati bátyja, és a barátnője a keresztszülők. Igazából én örülök, hogy ők lettek, mert szeretik Mendit. Sógornő csomó dolgot vett már neki..
gyerekek mennem kell megint..kicsit rosszul vagyok.Már szombat óta nincs rendben vmi..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Hát azért te sem viszed túlzásba az irkálástKép! Legalábbis ide, meg a Gyermekek-be sem. Nem szemrehányás, ne értsd félre, csak láttam, hogy máshova irkálszKép! Itt kérdezem, hátha ezt olvasod: Mi lesz a mikibulival? Nem olvastam, hogy mostanában nyilatkoztál volna róla! Jó lenne, ha nem lépnél visszaKép! Tegnap fél napot nem voltunk itthon, este itt volt anyukám, ma meg egész nap a saját fiam mellett a tesómét is istápoltam. Nekem most ezért nem volt időm semmire sem! Igérem bepótolok mindentKép! A sógornős történetet is, most nincs hozzá erőm!

Pusza
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Tényleg nem sok időm van a tanulás mellett, de azért olvasom a topikokat. Mivel ti nem irtatok nekem, igy nem válaszoltam.
A Gyermekekbe már végképp nem tudok irni, mert tudod, egy válasz kb.egy óra.. annyim meg most nincs.. De megyünk a mikibulira! Még nem tudom hogyan, de megyünkKépKép.
Jajjjajajjajaj..Gyurcika beteg? Szegényke!! remélem minél előbb meggyógyul!!!!
Persze az unokaöcséd/hugodnak is miélőbbi gyógyulást kivánok!!
Megértem, hogy nincs erőd..Mendi hálistennek nem beteg, de én igen.. Én nem neheztelek ezért, mert tudom milyen..
Most szaladok, mert már két nap múlva ott ülök a padban, és el kéne számolnom mit tudok... égés lesz..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Félreértettél! Nem betegek a kölkök, nem ápoltam őket, hanem istápoltamKép! Magyarul 2 igazi rosszcsont tette próbára az idegeimKép! Az 1 év korkülönbség ellenére, ami ebben a korban szerintem még sokat számit, remekül megtaláltak a közös hangotKép! Egész nap ment a fogócska, bújocska, a bosszantsuk fel anyát c. játék, na meg a hahótázásKépKépKép! Jó tanulástKép! És persze sikeres vizsgátKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Látod, milyen hülye vagyok.. De azért örülök, hogy nem vagytok betegek..
Édesek lehettek együtt!
Köszi a jókivánságokat, remélem ez elég lesz a vizsgán, mert alig tudok valamit..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


jajjjjj, elfelejtettem, hogy irtam a kedvedért amoda is. Bocsi, h ogy nem emlitettem meg, hogy te hiányoltál.Csak nem ott..Azért jólesik, hogy hiányzomKépKépKépKép!!
Kép
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Olvastalak, csak nem volt mit irnom ráKép! Amit kérdeztél, arra nem tudom a választKép!
A sógornős storyt szerintem csak magánban irom le, mert elég gáz, és nem annyira publikus.
Nem ott hiányoltalak, mert nem tudtam melyiket olvasodKép! Gondoltam a sajátodba csak bekukkantasz néhaKép! Mennek a gyógypuszikák:Kép

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Köszike a gyógypusszancsokat! Remélem használnak, mert egyre rosszabbul vagyok.. Tanulást feladtam, képtelen vagyok rá.. Igazából nincs mit vesztenem, mert ha sikerül, ha nem mehetek tovább..
Én meg inkább a lányommal foglalkozok, és pihenek, mint tanuljak..nem én leszek az első, aki hülyén hal meg..
Keresni akartam vmi chatet, de amit találtam, ott értelmetlen társalgás folyt..Még hozzám képest is. Nem az ittenire gondoltam..
Ma át kell mennem az egyik szomszédasszonyhoz. Kicsit depis..szülés utáni..Ráadásul a férje lövészeten van még egy hétig.. Hátha fel tudom viditani..
No, más nem jut az eszembe..
Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Én nem nagyon szeretem a chatet.
Melyik osztályt járod??? Csak kiváncsi vagyok. Próbálok mail-t irni, de Gyurci nem nagyon hagyKép!
Reggel 11-ig aludt, ezért délután már csak másfelet volt hajlandó.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Többiek!
Hol vagytok? Ennyire ijesztőek voltunk a képeken MÁRTIKép?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Egyik "többiek" jelentkezik Kép

Eddig totálkáros voltam, még mindig harákolok, a fülem sem az igazi. Marhára megfáztam. Elöször ugye Dani, aztán ő egy kettőre jobban lett, hála Istennek, de én...Nagyon vacak volt, hogy Dani igényelte a figyelmet, atomkodott én meg kettőig sem láttam, legszívesebben feküdtem volna a jó meleg ágyikóba...Persze ez reménytelen ügy volt.
Mosmár jól vagyok, a kedélyem is alakul.
A sógornő témához én is tudnék írni aranyos dolgokat, de én is inkább privibe írnám. Nem tudom ti, hogy vagytok vele nekem anyósommal is vannak gondjaim sajna...Nagy kár, hogy pont azokkal van az ember rosszban akik jó esetben a támaszok lehetnének...
Banyóci, milyen bulit rendeztek Bettivel?
Betti egy kalappal a vizsgákra!!Miből lesz???

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Banyóci, megnéztem a képeitek, nagyon édi a fiúcska és te is szimpatikus vagy rajtuk Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Most is sietek.De most csak azért, mert Mendi nyűgös..még mindig fogzunk..apuka meg nem jön haza..
Jelentem a hülyék iskolája első osztályába járok.Két elvégzett szakközépiskolai évem van már, de mártirkodok, és előlről kezdem.Ezért irtam, hogy annyira nem számit. Na, de azért úgysem gondoltátok, hogy többre képes lennék..

Linda!
Anyóssal apóssal probléma???Ugyan már... dehogy..
Jó is lenne ha semmi probléma nem lenne velük..de van!!!Majd leirom én is privátmailban minenkinek..csak mert nehogy elolvassák, és szivrohamot kapjanakKépKép!
Szegény szomszédasszonyka kissé depressziós. Kisfia nem alszik többet tiz percnél..tudtok tanácsot adni???SOS!
És egy idegösszeomlás szélénálló egyedülálló analfabéta anyukának? Mondjátok azt, hogy érdemes életben maradnom....
no, megyek..felviszem a csajszinak a hordozókendőmet..
cupppancsok
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Akkor,hogy Linda szavaival éljek itt a másik"többiek"is.
Nem tüntem el én sem,szerencsére még betegek sem vagyunk.Rendszeresen elolvastam a topikot ,de írni valahogy nem volt erőm.Pihentem az éjszakai fáradalmakat.
Betti!Nagyon szorítok a vizsgádhoz.
Banyóci,dehogy voltatok rémísztőek a képen!Nagyon aranyos a skacod.Látom nektek már volt annyi eszetek,hogy a gyereket nem az állatkerti feketepárduc előtt fotóztátok,hanem saját bejáratú tigrisre ültettétek.Kicsinek milyen nagy haja volt!Mármint Gyurcinak .
Chat ügyben már én is próbálkoztam ,de mindenféle idétlen alakok jelenkeztek be volt aki a hármast is felajánlotta.Persze ez nem a babás chaten volt.


Márti
pkismarti
 
 


Ugye milyen bunkó vagyok?
Banyóci!
Nem szoktam én sem chatelni, csak most vágytam arra, hogy valami semleges témáról beszélgessek ismeretlenül.De csupa tizenéves idétlen szexuálisan túlfűtött idétlenségével találtam szembe magam..
Láányok, valami van velem, amit nem tudok meghatározni, de megőrülök, ha ez igy megy..hjaaaj

Linda!
Bocsi..nem irtam, hogy mielőbbi jöbbulást neked!!!
Megy a gyógypuszik özöne!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Márti!
Örülök, hogy megkerültél!! Irj azért még vmit magatokról, mi van mostanság? Leányzó jól viselkedik? Fejlődtök? Te? Mármint te hogy vagy? Az éjszakaázás okozta fáradságon kivül vagy következtében..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szevasztok TöbbiekKépKépKép!
Köszönjük a bókokatKép!

Linda!
Jobbulást! Az anyós problémád sem egyediKép! Hasonló a kapcsolatom vele mint a sógornőmmelKép!
Nem mi szervezünk bulit, hanem az egyik topikban a lányok ahova Bettivel mindketten irogatunkKép! Mikulás party lesz majd decemberben a kölköknekKépKépKép!

Márti!
Hát igen, agyaltunk is rajta rendesen, hogy betegyük e az oroszlánketrecbe, vagy maradjunk a tigrisnélKép! Végül a képek tanulsága szerint az utóbbit választottukKép! Vajon miértKép? Óriási, több centis sötét hajjal született Gyurci. Az augusztusi képeken meg van kopasztvaKép, most meg szinte tök szőkeKép!

Betti!
Mi baja az "analfabéta anyukának"? Hol van Ati? Miért nem megy haza? Mivan??????

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Bettike!
Már végképp kezdem elvesziteni a fonalat! Miért is vagy bunkó? Már megint miról beszélsz??
Igy láttatlanban is, és anélkül hogy bármit mondanál, én biztos vagyok benne, hogy egy kis kipacsolódásra van szükséged!!! Gyerekmentes, orditásmentes, nyugodt szórakozásra! Nálam is sokszor van, hogy úgy érzem bedilizek, minden különösebb ok nélkülKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Helló Csajszik!

Itt a többiek fele újfennt.
Másik többieknek írtam a topicunkba.

Bettikém, az agyadra ment a tanulás?! Ejnye! Mikor lesz a vizsga, szombaton? Biztos sikerül!
Aztán ahogy Banyóci mondta, menj kikapcsolódni!!!!
Na, pont én mondom, aki még nem voltam sehol mióta Dani megvan...Érzem is sokszor, hogy padló...Bár már két kedves, aranyos nőci is felajánlotta a csőszködést és azt hiszem nálam is eljött az ideje, hogy éljek a lehetőséggel.
Amúgy miért bunkózod le magad? Meg mi az, hogy hülyék iskolája??? Ne kínozd már magad, na!

Nem alvó gyerek: Pálinkás kenyér?? Na jó ez csak vicc volt. Dani is kiabálós volt, mert sokat fájt a pocija. Megtudom érteni a szomszédot...

Banyóci: jó ötlet a mikulás buli...minket a melóhely nem volt képes meghívni tavaly, gondolom akkor idén sem...Pedig Dani biztos értékelné.
Ti egy helyen laktok abban a topicban, mármint közel egymáshoz, hogy így össze tudjátok hozni?

Sziasztok:
Linda
bellana
 
 


Szia egyik TöbbiekKép!

Szerintem is tök jó a Mikulás BuliKép! Kiváncsi leszek a Gyurci reakciójára! Nem lakunk egy helyen. Ő Cegléden, én meg BudánKép! A többi lány is szerte szét! A gyermekek kora az összekötő kapocsKép

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Köszi az aggódást.. nem is tudom mi van velem..
Ati azért nem jön, mert van egy határidős meló, amit meg kell csinálnia.De ha mindenigaz már a vonaton ül. Csak én utálom egyedül csinálni a fürdetést.. Este Ati szokta etetni Mendit, és ő rakja le aludni. Most nem igy volt. Én meg félek hogy nem alszik el. Nem is aludt, de most csendben van, illetve nyüszög. Tuti, hogy Ati akkor jön be csattogva az ajtón, mikor már elaludna a cseppem..
Azért irtam, hogy bunkó vagyok, mert nem válaszoltam egy kérdésedre, és Lindáéknak nem kivántam jobbulást.. Az az igazság, hogy sokszor mondok/irok látszólag értelmetlen dolgokat, mert a gondolataim százszor gyorsabbak, mint a szám, vagy a kezem..Olyan vagyok, mint József Attila.. Na, nem úgy értem hogy olyan jó költő..KépKépKépKép!
Nekem van okom bedilizni,de kétségbeestem..nem merem elmondani senkinek..
Befejezem, mert apuka mindjárt hazaér..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Megkaptad a mail-eket?? Jó lenne tudni, hogy odaértek e! Mondd el mi bánt! Mi a baj? Igérem nem adom tovább! Küldj mailt!!! Ez parancs!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Mailok megjöttek..köszike!!
Igérem elmondom, leirom!!De most nem tudom már..tudod miért..
Próbálok holnap irni, de nem igérem..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajjajj.. az előző előtti üzi közben irtatok, igy én most azt hittem hogy csak Banyóci irt, mert ő volt az üzim után..sorry!!!!

Linda!
Ajánlom neked is a gyerekmentes délelőttöt vagy délutánt!!Fantasztikus!! Nekem direkt jól jön a suli..ezért is nem sietek elvégezniKépKépKépKépKép!!
Ati mindig kérdezi: hiányzott Mendi? és a válaszom mindig az , hogy igen, de örültem, hogy nem kell itthon lennem..
A problémám más eredetű.. irok majd mailban..
Miki: még én sem tudom hogy oldom meg az utazást. Még nincsen esernyőkocsink, a mostanival meg nem tudom hogy fogunk vonatozni, villamosozni..de valahogy majdcsak odaérünk.. Igazából Mendi kedvéért megyünk leginkább..én úgysem tudok igazi mikit fogadniKépKépKép. Na, meg a társaság miatt is!
Megyek hunyok, már ha el tudok aludni..Már három napja nem sikerül..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hellóka!
Betti!
Nem tudom mi lehet, amitől ennyire ki vagy!!! De tényleg jó lenne, ha leirnád majd, hátha segit.
Mikibuli: Szerintem most csak ezért tök felesleges esernyőkocsit vennetek, az is csak kiadás már megint. Nekünk van 3 babakocsink, igaz, hogy az egyik lent van Balatonon a nyaralóban, de 2 itthon van. Az egyik esernyő kocsi, a másik az sima. Ha akarod szivesen oda adomKép! A másik amire még gondoltam, hogy esetleg felveszünk titeket a Nyugatiban, igaz szűkösen, de elférnénk az autóban, ha nem akkora baj, hogy Mendi gyerekülés nélkül utazik 20 percet. Gondold át, és majd kitalálunk valamitKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: