Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsóka!

Gratulálok neked és a kis Emesének és minden jót kivánok.

Erzsi
Erzsi
 


Kedves Zsóka és Emese!

Millió puszi, nagyon sok boldogságot az egész családnak!
:)))

Jutka
Jutka
 


Kedves Zsóka!

Szeretnék én is gratulálni. Sok boldogságot nektek!

Ancsa
Anyanyanya
 

 
 

Kedves Zsóka és Emese!


Tiszta szívemből gratulálok, erőt, egészséget. boldogságot.
Üdv: Fedő
Fedő
 


Kedves mindenki,
teljesen elérzékenyültem, míg végigolvastalak benneteket. Az a helyzet, hogy csak erre a pár sorra van energiám, teljesen érthető okokból... (A kicsi összelkeveri a nappalt az éjszakával...)
Tehát a pontos adatok:
szept. 20, 14 óra 13 perckor Emese kibújt (némi segítséggel) a pocakomból. A mérleg először 3920 gr-ot mutatott, aztán némi trotty elhangzása után, és a lurkó újbóli lemosása után már csak 3900-at.. . . 57 cm, nagy fekete haja van, és azt hiszem a szeme barna lesz. Természetesen gyönyörű (nem vagyok ám elfogult! )
Jelentkezem majd, mihelyt lesz elegendő energiám írni mindenről, a klinika iránt érdeklődőknek a kórházról stb.
mindenkinek puszi és nagyon köszönöm a gratulációkat
Zsóka
Zsóka
 


De jó, Zsóka, hogy itt vagy!!! Remélem, lassan lesz több erőd is és beszámolsz a nagy eseményről részletesen!!! A férjed mit szólt? Mikor jön haza?

Chatelős barátnéim, ma kettőig tudok cseverészni, remélem, valaki felbukkan a "pályán".

Kata
Kata
 


Szia Judo!
Teljesen azt erzem, hogy megharagudtal ram tegnap, pedig nem akartalak megbantani. Igy utolag szeretnek bocsanatot kerni. Remelem meg talalkozunk a chaten!
Szia, Moni
Moni
 


SOS keresek Budaörsön olyan valakit aki segítene nekem napi 1-2 órában amíg meg nem szülök, koraszüléssel riogat az orvosom, családi segítség pedig nem megoldható, aki tudna valakit jelentkezzen azonnal

Zorkanya
Zorkanya
 


Szia Móni,
Dehogy bántottál meg, csak egyszerűen nem láttam semmit a chat-en, az én üzeneteim pedig nem mentek el. Aztán kiderült, hogy a havi zárás miatt volt szervergond. Így el sem tudtam köszönni. Ezért gondolod, hogy megbántottál? Szerencsére csak félreértés volt.
Jelentkezem: Judó
Judó
 


Szia Ildi!
Ott voltam a chat-en, de nagyon hamar kiléptél!
Bocs: Judó
Judó
 


Szia Judó!

Bocs, hogy így alakult, de mivel veled a rendszer mindig zűrös, eléggé úgy tűnt, hogy esetleg most is csak látszólag tart esetleg számon téged. Én meg közben elkezdtem dolgozni, így inkább kiléptem. De majd valamikor biztos összejön megint. Amúgy képzeld el, szombaton az elsős fiamék első, szülőkkel közös osztálykirándulásra mennek, na mit gondolsz, hova? Gödöllőre. Valószínű viszem az ikreket is, és lehet, hogy a párom is eljön, összekötjük egy családi kirándulással a dolgot. Valami Óceanáriumot (?) emlegettek a pedagógusok, mint fő programot.
Szia:
Ildi
Pethes Ildikó
 


Kedves Zsóka és Emese!

Kicsit megkésve ugyan ( a fránya szerverem napokig nem muködött ), de teljes szívembol szeretnék Nektek gratulálni én is. Remélem mostanra már jobban vagy és a szülés fáradalmait ki tudtad pihenni. Nagyon várom az ígért beszámolót, bár remélem, hogy esetleg össze tudunk futni a chat-en, persze ha van idod a tereferélésre.
Addig is sok puszi és virágözön, ha ez utóbbi csak képletesen is.
Katica
Katica
 


Kedves Zsóka!
Szeretettel gratulálok Emeséhez. Teljen sok örömetek benne!
Ancsa
Ancsa
 


Kedves Dianne,
Ha erre járnál véletlenül: Nem léptem ki a chatből, csak folyton ezt írja ki a gépem. Még ott vagyok.
Szia:
Nita
Nita
 


Kedves Zsoka es Emese!

Ahogy latom, nem csak en vagyok itt az egyetlen megkesett gratulalo, de ugy hallottam 8 napig meg belefer (vagy az a szulinapra vonatkozik ? :-))) szoval nagyon sok boldogsagot kivanok mindkettotoknek es jo egeszseget es minden szep es jot amit csak lehet kivanni egy tunderi kislanyhoz :-)))) (Barcsak mar mi is itt tartanank, hogy a gratulacioakt fogadjuk ...)

Meg egyszer sok boldogsagot,
Wittenberg Dianne
Wittenberg Dianne
 


Kedves Zsóka!
Ugye ez nem mese, hogy megszületett Emese:)?
Én is gratulálok kicsi lányodhoz, sok boldogságot, egészséget és neked nagyon sok erőt kívánok.

Üdv.Tímea
Timea
 


Sziasztok!

Most fedeztem fel a METRO áruház katalógusában, hogy a PAMPERS BABY DRY EXTRA óriáscsomagos pelenka 2.449,- FT szeptember 28-október 11-ig.
Szerintem ez egy fantasztikusan jó ár kb: 35 Ft/Db.

Üdv.:
Erzsi
Erzsi
 


Zorkanya!

Ha erre jársz, gyere fel a chat-re, mert másképp nem tudunk elérni.

Szia
Magdi
Gallainé Magdi
 


Zorkanya! Újból én vagyok.

Ha nem tudsz fejönni a chat-re, akkor legalább írd meg a telefonszámodat, hogy utol tudjunk érni.
Ha nem akarod itt megadni, akkor írj aze-mailemre
gmagdi@freemail.hu

Várjuk a jelentkezésedet.
Szia
Magdi
Gallainé Magdi
 


Kedves Zsóka és kicsi lánykája!

Nagyon örülök, hogy jól vagytok. Gratulálok a kis csemetéhez! Bocs, hogy csak most tűnök fel, de az én kicsi lánykámnak sikerült több próbálkozás után végre kiverni a szememet. Még nincs egészen rendben, de ide mindenképp be akartam nézni (amig ki nem folyik a szemem), hogy egyben vagytok-e még. Sok puszi mindkettőtöknek, és vigyázz a szemedre:))) Bea
Bea
 


Katica !
Judo mondta,hogy Te Veronaban elsz es Sofia-nak
hivjak a kislanyod.
En Milanoban lakom es Sophie a kislanyom.
Mikor szoktal chat-elni ?
Szia,
Csilla
Csilla
 


Szia Csilla !
Már régóta olvaslak itt a Babaneten, csak valahogy sosem volt még alkalmam írni Neked. Már megfordultam egy párszor a chat-en is de ott sem futottunk össze, viszont ott is kérdezték, hogy ismerlek-e Téged. Hát eddig még nem volt szerencsém személyesen, de hátha tényleg össze tudunk futni "éloben". Én teljesen változó, hogy mikor vagyok a chat-en, bár itthonról intézem a dolgot, de éppen ezért teljesen Szofifüggo az idopont, vagyis akkor szoktam csevegni, ha okelme alszik, mert ugye úgy mégiscsak nyugodtabban lehet trécselni. Azért általában vagy de. 10-12 vagy este 9 utáni idopontban szoktam elofordulni. Próbálkozz, ha tudsz ilyenkor, hátha végre sikerül találkoznunk. Addig is szia,
Katica
Ui.: Most kivételesen be tudok nézni, hátha ott vagy.
Katica
 


Csilla,
csak most láttam a fényképtárban a Te Sophie-dat.Egyszeruen gyönyöru. Gondolom inkább Rád hasonlít, mint az apukájára. Nekem sajnos nincs scannerem, így nem tudok fényképet felvinni a netre, de az én lányomnak is hatalmas kék szemei vannak és szöszke haja. Milyen a véletlen!
Szia,
Katica
Katica
 


Szia Katica, és Csilla!
Örülök, hogy találkoztatok!
Csilla, mit döntöttél az utazás ügyében? Viszitek Sophie-t is?
Üdv: Judó
Judó
 


Kedves Ildikó!
Milyen volt a gödöllői kirándulás? Tetszett a gyermekeidnek?
Üdv:Judó
Judó
 


Kedves Judo !

Meg sajnos mindig nem dontottem az utazas ugyben !
Holnap megyek a gyerekorvoshoz ot is meg akarom kerdezni.
En inkabb most azon vagyok hogy legszivesebben
en sem mennek ! ( Na ez a 3.variacio )
Ti jol vagytok ? Sajnos mar a chatbe sem tudok
a munkahelyemrol belepni es a babanetbe sem.
Hat remelem nemsokara megjavitjak .
Addig is jo chattelest Neked !

Szia Katica !
Mint a fentiekben irtam, nem tudok chattelni ( itthonrol
meg csak a babanet megy ). Ugyhogy sajnos elhalasztjuk
a "talalkozast". De azert megadom az e-mail cimem
( a Tiedet nem latom ) ha van kedved irj, igy tudunk
tobbet "beszelgetni" a Zsofikakrol !
Az o neveben is koszonjunk a "bokokat" !

Sziasztok, Csilla
Csilla
 


Szia Judó!

Megvolt a kirándulás. A Múzeumot a gyerekek szerintem kissé unták. A tárlatvezető néni először nem is akart mesélni, mert hogy zajosak. Na akkor csönd lett, és hallgattuk a kannibálos sztorikat... Volt egy pár nem gyerekeknek való info. (nekem a legmegrázóbb az volt, hogy a pali most is ott van, és azt mondja jobban érzi ott magát, mint itthon,(febr. ban volt itthon, és akkor úgy ment vissza, hogy nem akar többet hazajönni!) és ugyanakkor ezek a kannibálos (stb.)dolgok teljesen on-line dolgok, nem száz évvel ezelőttiek.)
Aztán átsétáltunk az Erzsébet parkba, és ott játszottak a gyerekek, fociztak, meg tanári szervezésű verseny is volt. Utána vissza a vonathoz.
A verseny csoportos volt, és a nagy fiam csoportja nyerte, úgyhogy órákig ez volt nála a téma utána.
Amúgy jól éreztük magunkat, meg az idő is jó volt szerencsére. Már lassan a gyerekeim Gödöllő ezen részét jobban ismerik, mint a kerületközpontot...
(viszont tény, hamarabb érni tőlünk Gödöllőre, mint a metróhoz az Örsre)
ILdi
Pethes Ildikó
 


Kedves Agi !

Mi ujsag van Veled ? Hogy vagytok (a picivel)?
Nemsokara itt lesz az "idod" ugye ?
Varjuk jelentkezesed !
Csilla
Csilla
 


Szia Csilla!

Meg egyben vagyok! Mar kevesebb mint ket het van hatra a kiirt idoig, 18-a a nagy nap. Meg mindig dolgozom, egeszen 13-ig fogok, ha minden jol megy!
A chatre nem szoktal feljonni neha? Mert en eleg rendszeresen ott vagyok. :-))
Persze ha nem ott, akkor itt is tudunk uzenni egymasnak!

szia!

Agi
Agi
 


Kedves Babanetesek,
itt szeretnék mindenkitol elköszönni, mert holnap "nyaralni" megyünk Szofival Magyarországra, és ott sajnos nem foglak tudni benneteket olvasni:((, de lélekben azért veletek leszek, ráadásul sokkal közelebbrol, mint eddig:)).
Szóval sziasztok,viszlát ( vagy viszolvas?) okt. 25 után,
Katica

Szia Csilla!

A címedet köszi, az enyémet is bepötyögöm, szóval olvashatóvá válik, remélem. A fent írtak miatt csak okt.25 után leszek megint netközelben, de a levelezésben örömest benne vagyok.
Addig is szia, és persze üdv Zsófikától Zsófikának,
Katica
Katica
 


Üdv

Írjátok már meg légyszives- már akinek van infója- hogy ma mennyit fizetnek óránként egy bébiszitternek?? Mi a tarifa??

Zorkanya
Zorkanya
 


Szia Zorkanya!
Néhány napja beszéltem, egy anyukával, aki aktívan keres valakit a kislánya mellé, szóval körbejárta a témát és azt az infót kapta, hogy 300 és 600 ft között mozog a tarifa. Óránként.
Orsi
zelka
 


Kedves Agi !

Orulok hogy egybe vagy meg, de annak meginkabb
hogy jol vagytok !
En is az utolso napig dolgoztam ( legalabb
elvontam a figyelmem ).
A chatra sajnos nem tudom mikor jutok fel
estenkent.
Hu, mar tenyleg csak par nap !!!!!!! :-)
Sok sikert !
Csilla
Csilla
 


Kedves Mindenki,
hadd dicskedjek: Emeséről egy patak lett elnevezve! Néhányan tudják, hogy a férjem egy vulkanológus expedícióban vett részt. A vulkánról épp térkép készült (ill. a környékéről is), és az expedíxció tagjai egyöntetűen a kislányunkra szavaztak, amikor nevet kellett választani. Az oroasz kiejtés miatt azonban Emes lett az Emeséből, de így is gyönyörű a dolog. Legalábbis én majdnem elsírtam magam...
üdv mndenkinek
Zsóka
Zsóka
 


Szia Zsoka!
Ez a patak, ez nagyon jo. Maris tulszarnyaltatok :))))
Hat ezt nem mindenki mondhatja el magarol!
udv
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zsolt,
pataktulajdonos lányom nevében is köszönöm...
Zsóka

ui: Amúgy mit csinálsz hajnali fél ötkor, hogy ilyenkor a nap (vagy a Hold) még a babaneten talál?
Zsóka
 


Szia ismet Zsoka!
(ez mar koros..? :))
Hogy mit? Nyomtattam a masnap szallitando anyagokat..
Mielott kidoltem, beneztem ido, udito a sok kolyokrol olvasni.... Annyira mas vilag ez, mint ami kinnt van.
udv
zsolt
Zsolt
 


AGI !

Ma mar 18.-a van ! Hogy vagy ? Meg egybe???
Irjal !
Csilla
LCsilla
 


Babanet Csilla-i !
Miutan ha nem tevedek mar 3-an vagyunk,
megkernelek Titeket hogy probaljuk meg
valahogy megkulonboztetni egymast !
En ezentul LCsilla leszek ( Sophie mamaja)
( Leiner Csilla)
LCsilla
 


ANYANYANYA!
Múltkor a chaten kérted , hogy
írjunk Neked és én rögtön "tollat ragadtam" , de az emilkém mindíg visszajött (ma is próbálkoztam , hiába).
Jelentkezz ha gondolod!

Ági!
Engem is érdekelne , hogy mi van Veletek!!!

Sziasztok
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


ÁGI !!!

Gratulálok , hallottam a nagy hírt!!!!!!!!!!

Üdv.
Az egész kengurú-család
Kanga-Zsebibaba
 


Ági!

Én nem hallottam, de ezek szerint megvan a baba!
Gratulálok!
Írj ha már újra tudsz, nagyon kíváncsiak vagyunk!

Hajni
Hajni
 


Drága Zorkanya!
Mi van veled? Találtál segítséget? Pocakod hogy van?
Vigyázz magatokra!
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Szia mindenki aki tudja ki vagyok!

Nem tudtam, hogy melyik temaban kozoljem a hirt,igy az uzenofuzet mellett dontottem,hogy oktober 15-en 14.07-kor Calgaryban (Kanada)megszuletett a kisfiam, Devon Bence! 3555g, 53 cm.
Mind a ketten jol vagyunk, kedden jottunk haza a korhazbol, es azota szinte semmire nincs idom. Sajnos a szopas meg nem megy elegge flottul, igy nem lesz idom a kozeljovoben a chatre felmenni, de mindenki aki onnan ismer innen megtudhatja a hirt.

Hajni, es Szilvy!
Megkaptam a kepeslapjaitokat, koszonom szepen! Ahogy lesz egy kis tobb idom jelentkezem.

Kanga!
Koszi a gratulaciot!

Ahogy lehet ismet jelentkezem.

Sziasztok!

Agi
Agi (Agi)
 


Szia Ági!
Akkor most én is itt írok neked, mert talán ide jössz majd.
Nagyon örülök, hogy meglett a Bence! Ha megírod, hogy mi a baj a szoptatás körül, akkor vagyunk egypáran akik segíteni tudunk neked. Remélem, hogy nem leszel annyira fáradt, hogy azért időnként felgyere a babanetre, és talán a chatre is. Hiszen nagyon kíváncsia várjuk, hogy mesélj nekünk a szülsről és arról ami azóta van.
Minden jót kívánok nektek
Szia, Hajni
Hajni
 


Szia Agi!

Gratulalok pici fiadhoz, nagyon sok boldogsagot nektek. Jo egeszseget es nyugot napokat.

Sok bizalmat, hogy sikerulni fog szoptatnod, ha teheted pihenjel nagyon sokat ha pici fiad is szunyokal es ne idegeskedj. Faradtsag es idegesseg a szoptatas legnagyobb ellensege.


Hajnalka
Napocska (Napocska)
 


Kedves Ági!
NAgyon sokat gondoltam rád, hát látod túlélted Te is !
Nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak, jó egészséget, és sok pihenést az anyukának! Remélem, hamarosan képen is meglátjuk majd a picit.
üdv
Zsóka
Zsóka (Zsóka)
 


Szia Ági Cargaryban, akiről mindenki tudja, aki, hogy ki vagy!

Gratulálok a kisfiadhoz! Milyen szép nevet adtatok neki! Örülök, hogy jól vagytok, a szopizást meg gyakoroljátok!
Én ritkán vagyok a chat-en, "magánnyomozás" ügyben meg majd, ha több időd lesz!
Kisfiú ilyenkor dupla állampolgár lesz? Hogy vannak ezek a dolgok?

Sok örömöt kívánok
Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok!

Ha valaki Budapesten tud eladó összközműves telket kb. 3.000.000,- Ft-ig. Kérem segítsen.
Üdv:

Erzsi
Erzsi
 


Erzsi!
Ilyet már 20 kilométerrel Budapesttúl sem találsz, nem hogy Bp.-n.
2 évvel ezelőtt Pomázon 2,7 millióért vettük a sajátunkat és akkor is nagyon olcsónak számított.
Tudtommal Bp.-n ennek 5x-e az ár. De hátha neked szerencséd van.
Sok sikert hozzá
Hajni
Hajni
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: