Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Hát szóhoz sem jutok a sok biztató levéltől. Csak most tudtam megnézni őket, mert ezerrel vizsgáztam. Nézzük sorban: Kukacz és Nyanyus (meg persze a többiek) - tényleg jó, hogy itt vagytok, az igazság az, hogy senkivel nem osztom meg a gondjaim. Egyáltalánnem gondolom, hogy gúnyolódnátok. Egyébként mérnöki tanácsadó cégünk van, de én nem a szakmai részével foglalkozom. Sajnos új munkahely nem jön be, mert hol tolerálják, ha beteg a gyerek, vagy hogy tanulmányin vagyok, vagy hogy a család az első.
Gyöngyi, szexileg rosszul álunk, bár ez főleg az én hibám, most is tök agyas rám, kiment a másik szobába aludni, mert este nem volt kedvem kezdeményezni. Vagyis hát úgy tűnt nekem, hogy ha le...., akkor igen, jöhet a szex, de csak úgy nem kíván. Egyébként, mint írtam, a férfiak szeme nem gúvad utánam ki, pedig adok magamra.
Szóval most mosolyszünet van, én meg ilyenkor bűnösnek érzem magam, ami nyilván igazolja is a szemében, hogy hibáztam.
Jó napot nektek
Seymour
Seymour
 


Seymour
Nem is értem, mi az, hogy agyas rád mert nem volt kedved kezdeményezni? Miért nem kezdeményez ööö? Csak úgy nem kíván??? Ne haragudj, ha durva leszek, de nekem abból amit leírtál úgy tünik, hogy csak ürítésre használ. Arra meg ugyebár ott van a kezecskéje. Nem tudom honnan veszed, hogy a férfiak szeme nem gúvad utánad? Nyilván a közvetlen közeledben lévö férfiak tudják, hogy családos nöci vagy így fel sem merül, és feltételezem nem nagyon jársz el szórakozni. Csa egyszer menj ki az utcára nyitott szemmel és nézegesd a párokat. Megdöbbentö néha, hogy némelyik ronda nöci micsoda jó faszit fog ki ill. egy béna pasi egy bombázóval. Ebböl is látszik, hogy a szépség mindenkinek mást jelent. Lehet hogy az egyik pasi szemében egy bombázó vagy a másik meg észre sem vesz. Szerintem elsösorban a kisugárzás számít, az meg neked ebben a pillanatban nem lehet a legjobb, mert nem vagy kibékülve magaddal. És ne te kullogj el mindig bünösen. Túlságosan is alárendeled magad a férjednek. Írtad, hogy csinos vagy. Akkor mi a gond? Lehet, hogy drasztikusabb változás kell? Más frizura, stb. Én pl. amióta levágattam hátközépig érö hajam rövidre, sokkal szebbnek érzem magam. Évekig tartott mire rászántam magam Kép
Kriszta
Nyanya
 


Seymour! Hat, elég ciki... Nagyon sajnalom!!! Komolyan. Mit tanulsz???Nekem is volt 1 ilyesmi férjem, 7 éven at...Kép Aztan otthagytam, bar nem volt gyerekünk, könnyebb volt.Amugy, ha a pasik megfordulnak az ember utan, az sem valami haj, de jo.Kép Megkérdezhetem, mennyi idös vagy??? Es a férjed???Lady JANE Seymour vagy, avagy Mary??? Esetleg mas???

Nyanya, ez az üritös dolog, hmmm, erös...Kép
Vendég
 

 
 

Kukacz
jajjjj remélem nem bántottam meg Seymourt
Seymour, ugye nem????
Nyanya
 


Nyanya!!! Reméljük, nem... Gondolj csak Mamszira, amikor ilyeneket irsz...(Kép)
Vendég
 


Kukacz
igenigen, egyik nagy hibám, hogy leírom amit gondolok Kép
Nyanya
 


Nyanya! Nekem is... Kép Nem is olyan régen aszontad, ez jo tulajdonsag. Nem??? Hat akkor??? Szerintem jobb öszintének lenni, mint sunyinak, de finoman is lehet...KépKép
Vendég
 


Nyanya, nem bántottál meg, ezek nekem is eszembe jutottak.
Kukacz, lady Jane Seymour, egyébként nemzetközi kapcsolatokat tanulok, és sajnos januárban 37 éves leszek, a férjem augusztusban töltötte be a 38-at.
Jó napot mindenkinek!
Seymour
 


Seymour,
nekem is az a próblémám a sexszel ami neked. Ha le...., ahogy írtad akkor van NEKI sex, nekem semmi. Így már én se kívánom a dolgot. Az az én férjem elképzelése, hogy le...., majd várunk egy kicsit és újból kezdeményezek, hogy képes legyen rá.Kép Na nekem ehez már nincs kedvem. Szerinte minden férfi így működik. Nekem nincs nagy tapasztalatom a férfiak terén így nem tudom, hogy igaz-e.

Sziasztok.
Most bocsi, de maradon Névtelen.
Névtelen
 


Névtelen
Nem, nem igaz csak másfele kell keresgélni:

Kukacz
Te mondtad, hogy jó tulajdonságod, erre én. hogy nekem meg ez a rossz tulajdonságom Kép mert nem mindig elönyös, ha az ember öszinte.

Seymour
én is 37 leszek Kép azért ez nem rossz kor Kép
Ha nem tudsz változtatni az otthoni helyzeten, miért nem lépsz? Szerintem egy rossz férjnél, még a magány is jobb. Helyesbítek, szerintem Te most is magányos vagy, csak nem vagy egyedül, ez talán még rosszabb.
De kiváncsi vagyok hogy nézel ki Kép
Van egy olyan érzésem, hogy nem is vagy rossz nö Kép
Kriszta
Nyanya
 


Seymour! Nem sajnos a 37!!!

Nyanya!!! Aszittem, fordiiitva volt... Vagy nem???
Vendég
 


Gondoltam már én is lelépésre, de azt modta, hogy mivel érzelmileg instabil nő vagyok (két pszichológusnál voltam már depresszió miatt), ezért nincs az a bíróság, amelyik válás után nekem ítélné a gyerekeket. Nekem pedig tényleg csak ők vannak. Na nekik jó vagyok így is, és még azt hiszik, hiogy senkit sem fognak annyira szeretni, mint egem. Sosem tudnék róluk lemondani.
Seymour
 


Ha depressziós vagy, miért nem mész pszichiáterhez és kezeltetetd magad akár gyógyszeresen is. Ha talpraállsz, egész más színben fogod látni a világot. Ez nem a szokásos "menj akárhová"-duma. Tényleg ki kéne próbálnod. Hidd el, rengeteget segít, ne félj tőle, bajod nem lesz belőle, viszont tisztán fogsz látni, visszatér az erőd, mintha kicseréltek volna. Komolyan mondom. A férjednek pedig nem kell tudnia, hogy mitől tértél magadhoz. Amúgy a depresszió nem olyan betegség, ami kezelhetetlen és ezért az ön és közveszélyes anyukáktól elveszik a gyereket. Ez népbetegség, a bíró is hallott már ilyenről, sőt, ha dokihoz jársz, még a szakvéleményt is megírja majd, hogy a férjed hatása miatt lettél depr. és az bizony nem jó fegyvertény, ha kellenek nekik a gyerekek. Kimolyan mondom, legyél kicsit "tökösebb"! Neked is csak ez az egy életed van, ne hagyd, hogy kifolyjon a kezedből!!!!!!!!!
rjuli
 
 


Seymour
Komolyan mondom megáll az eszem. Miatta lettél depressziós és még zsarol is vele. Szóval nem csak kurvának tart, de a gyereknevelésre is alkalmatlannak. Csak arra figyelj, ha a válás mellett döntesz, hogy ne Te hagyd el a lakást. Én a helyedben beszélnék egy ügyvéddel mielött lépek. Úgy kell intézni, hogy ne legyen támadási pont rajtad. Ehhez bizony talpra kell állnod. Mindenesetre járd körül ezt a válás dolgot, meg kinek ítéljük a gyereket témát. Akár egy topikot is nyithatsz rá, valószínü sok nöci lesz akik ebben a cipöben járnak, vagy már túl vannak rajta és átadják tapasztalataikat. Ha elöbb kiokosodsz a témában és csak ezután lépsz kisebb a valószínüsége a hibás lépésnek.
Mondjuk lehetne a topik cím "segítség válok, kinél marad a gyerek?" vagy hasonló. Ügyes légy és ne hagyd magad.
Kriszta
Nyanya
 


Hello! Seymour! Igaza van Julinak, menj drhoz!!! Nem ciki, nem leszel kevesebb attol, ha kezelnek. Es a férjnek tényleg nem kell tudni rola!!!Nyanyusnak is igaza van, beszélj ügyvéddel, olvass utana, hogy is vannak ezek a jogi dolgok Otthon!!! En nem hiszem, hogy depresszio miatt a férjednek itélnék a gyerekeket, hiszen miatta vagy rosszul, talan jobban lennél, ha nem kellene vele élned!!! Talalnal valaki mast, aki sajat magadért szeret!!! Eleinte biztos nehéz lesz, de semmi sem lehetetlen!!! En mindenesetre szoriiiiiitok!!!Kép Munkahelyet mennyire könnyen tudnal valtani??? Anyukaddal meg tudod mindezt beszélni? Vagy valaki massal??? Nem szabad elhagynod Magad!!! A Kicsik -mint irod- Téged szeretnek a legjobban, tehat szükségük van Rad, 1 jokedvü, pozitiv gondolkodasu Mamival jobb lenni, mint egy szomorkodoval!!! A kisgyerekek könnyen hibaztatjak sajat magukat, ha a szülök rosszkedvüek!!! Es 1 optimista, mosolygos csaj uj Baratot is könnyebben talal, mint az, aki maga alatt van!!! Nem a férjed az 1tlen ffi a Vilagon!!! Gondolkodj el, hogy rendbe lehet-e még hozni a kapcsolatotokat, és, hogy érdemes-e??? Puszi!!! Batorsag!!!
Vendég
 


Sziasztok! Rengeteg a dolgom, most csak annyit: anyukámmal nem beszélhetek erről, mert elege van a rosszkedvű lányából, ha együtt vagyunk, alig lehet valamiről beszélgetni, meg ő most el van foglalva a pasijával, ezt még meg is értem, de ő soha nem volt támaszom, igazából soha nem volt bizalmasom, emlékszem kisgyerekkorom óta egyedül próbálok a gondjaimmal megküzdeni. A barátnőimet meg nem merem ilyesmikkel untatni, merrt kinek van kedve depis nőcivel barátkozi. Csak éppen megemlítem.
A pszichiátert a férjem is javasolta, és valóban mint segítséget. De úgy tudom, az antidepresszáns gyógyszerek tele vannak mellékhatásokkal, tilos abbahagyni őket, viszont a gyógyszergyáraknak nagy business és ezért nagyon nyomatják. Homeopátiást már kipróbáltam, persze semmit nem ért. Pedig elhatároztam, hogy kimászok belőle, senki kedvéért nem nyiffantom ki magam, az állandó szomorkodással sem, csak ez néha nagyon nehéz és fárasztó. Most meg a vizsgaidőszaban nincs időm figyelni magamra.
Seymour
 


Seymour
Szerintem ezt nem is anyukával kell megbeszélni, erre vannak a barátnök. Gondolom nem voltál mindig depis, így megértik, hogy egyszer fenn egyszer lenn. Ha nem, akkor talán nem is barátnök. Nekem volt hasonló gondolkodású barátnöm mint Te, hogy mikor gondja volt nem jött panaszkodni, mert nem akart terhelni. Hát nagyon pipa voltam rá. Csak arra gondolj, Te szívesen meghallgatnád fordított esetben? Ha igen, akkor miért gondolod, hogy Ö nem? Egyébként, ha segítö szándékkal mondta a férjed a pszihiátert, akkor ez nagyon szép töle. Lehet, hogy még formálható lesz? Lehet, hogy egy próbát mégiscsak megér? A gyógyserrel kapcsolatban pedig megkérdezem a férjem (gyógyszerész), ha hazaért, kiváncsi vagyok mi a véleménye. Budapesti vagy?
szia
jó tanulást
Kriszta
Nyanya
 


Seymour!

Sajnálom, hogy csípőből hárítasz mindenféle megoldási kísérletet. Kérdeztél már orvost a gyógyszerek miatt? Vagy félinfók alapján mondod ezt? Marha nagy tévedésben vagy u.is a gyógyszereket illetően. Semmiféle mellékhatásuk nincsen, és néhány hét alatt az adagok csökkentésével teljesen abba lehet hagyni. Nem jó szó, hogy leszokni, mert nem szoksz rá. A depresszióról pont ma hallottam: genetikai alapú, az idegrendszeri vegyi folyamatok elégtelen működése miatt kialakuló állapot. Tehát nem ajzószerre van szükséged, hanem a rendes működést szolgáló GYÓGYszerre. Az inzulinra rá lehet szokni? Ha a hasnyálmirigy nem úgy műxik, ahogy kell, senki nem próbál ezen önuralommal megbírkózni. A depr. u.ez, viszont itt pár hónap szedés után tényleg leépíthető a gyógyszer(ellentétben a diabétesszel).
Szóval nem hiszem, hogy jó úton jársz, ha elhiteted magaddal, hogy nincs egyetlen megoldás sem ezen a földön. A férjed bunkó veled, anyád nem figyel rád, a b.nőid talán elfordulnának, a munkád sz.r, de nincs másik, stb., stb. Szerinted tényleg ilyen a világ? Mindenki szemét, minden sz.r, és ezen még csak változtatni sem lehet?
Ébredj már fel! Csak te tudsz változtatni a helyzeteden! Ne azt keresd, hogy mit miért nem, hanem,hogymit HOGYAN igen!
Amiket a férjedről írtál, valóban nem keltik egy szerető társ benyomását. DE: képzeld magad az ő helyébe. Folyton csak a negatív hozzáállás, kishitűség, tehetetlenség. Ezek sugároznak belőled. Éppenséggel lehetne atyáskodó is, de ez minden férfiból mást vált ki, senkiből sem a hódító lovagot. Valszeg. őt is zavarja, hogy ilyenné váltál, nyilván nem ilyen voltál, mikor belédszeretett. Szóval csak és kizárólag magadra és egy szakemberre számíthatsz. Neked kell az első lépéseket megtenned a változás érdekében. Utána már megy a többi is magától. A rossz dolgok vonzzák egymást, de a jók is.
(Tudom, hogy pár helyen keményen fogalmaztam, ezért bocsánat, megbántani nem akarlak, csak ezt váltották ki belőlem a hsz-aid.)
rjuli
 
 


Seymour

Minden antidepresszáns gyógyszerhez hozzá lehet szokni, ezért váltogatni szokták. Van amire rá van írva, hogy 3 hónapnál tovább nem szedhetö. Kombináld gyógyteákkal és mindig kérdezd meg a dokidat, hogy max meddig szedheted.

rjuli
gyógyszerrel kapcsolatban nem volt igazad, de a többiben nagyon egyetértek, remélem Seymour is.
Nyanya
 


Nyanya!

Én tapasztalatból írtam, amit írtam. Nekem nem volt mellékhatás, nem is cserélgették, és úgy hagytam abba, ahogy írtam fentebb.Kép
rjuli
 
 


Ja, bocs. Egy mellékhatása volt. A libidót az egekig emelte, a férjem, aki akkor még "csak" a barátom volt, alig bírt eleget tenni a megnövekedett igényeknek.Kép
rjuli
 
 


Nyanya!

Szerintem rosszul tudod,mert antidepresszáns valóban nem okoz függőségi viszonyt,szemben a nyugtatókkal,ami viszont nagyon hamar.A nyugtató viszont nem antidepresszáns,igaz,egynéhánynak van hangulatjavító hatása-is.

Seymour,miért nem olvasol bele a netbe,találsz a témáról jó pár oldalt.

Kriszti.
Kriszti
 


Még annyit,hogy mellékhatások valóban felléphetnek/fellépnek,de csak az elején.Nálam kézremegés ütött be,aztán semmi.És valójában ezek a szerek csak egy kis"lökést" adnak,hogy pozitív irányból lásd a dolgokat,könnyebben tudj dönteni,nem is tudom hogyan írjam.Egyszóval egy kicsi pozitív nyomást küld feléd az élethez-valahogy így.
Ha beveszed,egyszerűen semmit nem érzel.

Kriszti.
Kriszti
 


rjuli, Kriszti
Lehet, hogy igazatok van és tényleg a nyugtatóval keverem. Biztos nem írnák fel, ha csak úgy hipphopp rá lehetne szokni.

Seymour
Ha a dokid azt mondja, hogy nem lehet rászokni, akkor hidj neki. Ha már a pszihiáterének sem hisz az ember.......

rjuli
melyik is az a gyógyszer? lehet, hogy elkezdem szedni Kép ugye nem kis kék? Kép
Nyanya
 


Nyanya!
Nem emléxem már a nevére. Sárga doboza volt, benne pici sárgás drazsé.
Pár évvel később Fevarint kaptam fehér tabl. piros dobozban, ahhoz már nem volt ilyen extra szolgáltatásKép, de semmi gondom nem volt vele.
rjuli
 
 


Sziasztok! Én is úgy tudom, ahogy RJuli meg Kriszti. Az antidepresszáns nem okoz függőséget. Mellékhatása se nagyon van. Szokás azonban mellé eleinte nyugtatót adni, ami igen. Ezzel idejében le kell állni, nem szabad rajtafelejteni a pácienst. Pszichiáter barátomtól való az info, konkrétan a Zoloft antidepr. és a Frontin nyugtatót kérdeztem tőle. (Ja, csak zárójelben: nem magamnak kell, bár biztso rám is rámférne Kép) Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Rjuli, elhiszem, hogy nem akartál megbántani, de ma nagyon pocsadék napon van, pedig nyolc éve ilyentájt mentem a kórházba megszülni a kisfiam. Most pont az a dal szól a rádióból, amit akkor agyba-főbe nyomattak. Most pedig, ha vény nélkül lehetne erős nyugtatót kapni, bevenném az egész dobozt... Mellesleg, ha olvastad a hozzászólásaim, tudhatnád, hogy én próbáltam segíteni magamon, három év alatt két pszichológusnál jártam, mindkettőhöz nyolc hónapon át, szedtem homeopátiás antidepresszánst és ismerem a depresszió fiziológiai okait is. A gyógyszerek esetleges mellékhatásairól a depresszió.hu oldalon olvastam. Történetesen egyik éppen a libidó csökkenése volt.
Seymour
Seymour
 


Olvastam a topikot, de pont azt olvastam ki belőle, hogy 1 helyben topogsz. És azt is kiolvastam, hogy pszichiáternél nem voltál. Pedig neked erre volna szükséged, sztem.
rjuli
 
 


rjuli
idézek Seymourtól "(két pszichológusnál voltam már depresszió miatt)"

Seymour
Azért ne haragudj rjulira, mert tényleg csak jót akar és szerintem sok hasznos dolgot írt. Van némi igaza az egyhelyben topogásban is. A pszihológus segít kimászni a depiböl, de neked kell megtenned a lépéseket. Tudomtudom már elkezdted, hisz felkerestél egy ill. két szakembert is. Ez tényleg nagyon nagy lépés, sokan nem lennének képesek rá, ezzel csak azt bizonyítottad, hogy elég intelligens vagy ahhoz, hogy megoldd a problémádat, de ezzel nem ért véget a történet. A gondolataidat, gondolkodásmódodat neked kell átállítanod. Tudatosan kéne figyelned, hogy pozitív gondolatokra cseréld a negatívakat.
A depiröl nem sokat tudok, csak annyit, hogy népbetegség és szerintem sokszor az is depressziósnak érzi magát aki nem is az. Tényleg nagyon drukkolok, hogy sikerüljön kimásznod belöle.
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya!

Igen,pszichológusnál már volt Seymour,és igen,kettőnél is.De nem pszichiáternél,és ez merőben más!Talán az segítene neki.Egyszóval nem "talán",hanem biztos.
Rajta Seymour!Tessék helyrehozni az életed!Nem csak te jársz ilyen cipőben,hanem sokan még mások-ha ez egy kicsit nyugtatja a lelkivilágod.

Nyanya,téged meg annyira irigyellek,hogy azt sem tudod,mi fán terem a depresszió!De jó neked...

Kriszti.
Kriszti
 


Megint én:Seymour!

Nem is tudom,nem lehet,hogy túlságosan függsz érzelmileg a párodtól?Nem ezen kellene egy kicsit változtatnod?Talán ez tűnik ki a soraidból.
Itt sokan -szerintem-könnyelműen ajánlgatják neke d a válást;én nem mernék ilyet ajánlani,hiszen csak azt tudom a kapcsolatotokról,amit leírsz.Inkább annyit mondanék,hogy vagy változtatsz-és te változtatsz-a dolgok állásán,de akkor azt teljes gőzzel.Vagy a már meglévőből próbálod a legjobbat kihozni.Én az utóbbi felé hajlok olvasva a soraidat...de te tudod.
És talán függetleníteném magam kissé a páromtól a helyedben.És egész biztosan felkeresnék a problémáimmal egy pszichiátert,könnyebb esetben egy pszichológust,mert rajtam ez még mindig segített.

Kriszti.
Kriszti
 


Kriszti
de ciki, nem is tudom pontosan mi a különbség pszichológus és pszichiáter között?
Nyanya
 


Nyanya!

A pszichológus "csak" beszélget, megpróbál veled együtt rájönni, hogy honnan erednek a lelki eredetű problémák, és hogyan lehetne ezen változtatni. (jó esetben)
A pszichiáter orvos. Neki is dolga volna agyturkászni, mert a pszichiátriai kórképek mögött is van lélektan, de ott vegytanról is szó van, és ezekhez írhat ő receptet. Nehogy valaki is megsértődjön, nem hasonlat, csak példa: egy skizofrént is gyógykezelnek a pszichoterápia mellett, mert ott is az a gond, hogy az agy anyagcseréje megborul. A depressziónál is, csak más anyagok és az agy más területein, de ugyanúgy egy felborult bio-, neurokémiai állapot, ezért kezelik gyógyszeresen és nem csak beszélgetéssel, akaraterővel.
rjuli
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy beleszólók, én olyannál voltam, illetve nagy ritkán még megyek, aki mindkettő - pszichológus és pszichiáter, ami nagyon jó párosítás, mert az első beszélgetésen felmérte az állapotomat - akkor nagyon rossz volt, azonnal írt gyógyszert, antidepresszánst.
Az első hónapban hetente jártam hozzá, és figyelte, hogy hogyan hat. Aztán kéthetente, majd ahogy javult, havonta, kéthavonta, most már csak félévente, de csak azért, mert nem hagytam teljesen abba a gyógyszert. Minimálisat szedek, de így érzem magam jobban.
A gyógyszer mellett beszélgettünk, és sokkal jobban tudta így megitélni, hogy mikor mennyire van szükségem, utána pedig már megismert annyira, hogy azt mondta, rámbízza, hogy mennyit szedek, mert érzem, én magam.

Tudom, hogy Seymour története más, mint az enyém volt, de biztos vagyok benne, hogy ha ilyen lett volna a kapcsolatom a párommal, akkor a kezelések hatására meg tudtam volna tenni azt a lépést, amit neki is kellene, hogy különváljon a férjétől, aki csak kihasználja.

Mi inkább helyrehoztuk a házasságunknak, és ebben nagyon sokat segített a dokinő és a kezelés, amelynek a hatására én is más lettem, más lett a problémamegoldó képességem, és nem csak az indulatok döntöttek.

Mellékhatás: első két-három hét aluszékonyság és szájszárazság. Ennyi. Elmúlt, és csak jó hatása maradt a gyógyszernek. De nyugtatót egy pillanatig sem szedtem, pontosan azon félelmemben, hogy hozzászokom. Illetve volt egy pánikgyógyszer, amitől viszont rosszul voltam szó szerint, úgyhogy azt rövidesen hanyagoltam.

Én sok sikert kívánok Seymournak, hogy képes legyen megtenni a megfelelő lépéseket, és hogy újra tudja kezdeni az életét olyanvalakivel, aki megbecsüli őt.

Kedves Seymour, ne rontsd el az életedet teljesen!

Üdvözlettel
PKriszta
pkriszta
 
 


Sziasztok Lanyok! Az antidepi gyogyszerek VALOBAN nem okoznak "testi" függöséget, mint a drogok, vagy az altatok, viszont LELKI függöséget okozhatnak!!! Az ember nem meri abbahagyni, fél, hogy ujra depresszios lesz!!! De ez kivédhetö!
Seymour! Szerintem a baratnöidnek el kellene mondanod, mi van!!! En amikor rosszul voltam az elsö férjem miatt, nem mondtam el senkinek-hiba volt! Ne gubozz be teljesen!!! Jooo, mi itt vagyunk, de ez mégsem ugyanaz!!!Ha meg valamelyik baratnö emiatt nem akarna Veled baratkozni, menjen a fenébe!!! Az nem igazi baratnö!!!Es beszélj 1 dokival az antidepikröl, lehet, hogy jot tenne valamelyik!!! Nem hülye attol valaki, hogy szüksége van segitségre!!!
Juli! Milyen gyogyszer volt az, amelyik igy megemelte a libidodat??? Kép Amugy az meg nem igaz, hogy par 7 kezelés elég. NEM. Ezeket a gyogyszereket honapokig, néha évekig kell szedni!!! Kar, hogy amikor nagyon rosszul voltam, elutasitottam öket, Seymourhoz hasonloan féltem a mellékhatasoktol! Segithetett volna... A hatas par 7 utan jelentkezik, tehat nem lehet abbahagyni néhany 7 utan!!! Szajszarazsagot tényleg okozhatnak, almossagot, fogyhat az ember, vagy hizhat.
Nyanya! Valtogatni nem jo!!! Ha vmelyik bevalik, azt kell folytatni. Felborithat mindent 1 uj gyogyszer bevezetése!!! Akkor kell cserélni, ha az elsö, vagy masodik stb vmiért nem felel meg!!!
Seymour! Lépj maaar!!!Kép
Vendég
 


Kukacz
amiröl én írtam az inkább a nyugtató, írtam is, hogy véletlen kevertem Kép
a nyugtató pedig függöséget okoz, ezért szokták váltogatni. Az antidepresszáns az más.
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya! Igen, igen!!! Azt nem lattam, hogy irtad, hogy összekeverted!Kép
Vendég
 


Lányok boldog karácsonyt mindenkinek!
(A férjem egy levélben, amit a laptopja mellé dogtam a többi kacathoz, ultimátumot kapott júni 19-ig-vagyis 6 hónapot. Én nem szeretnék különválni, a telefonos lelkisegélyes nőci egy harmadikat javasolt -nekem! Nade erre nem sok esélyt látok. Nem akarom hagyni, hogy a jólétem hapsiktól függjön, hogy tetszem-e nekik avagy nem. Ezt persze nem azért írom, mert félek, hogy kurva vagyok.) Január 3-án szigorlat, ezerrel tanulok.
Seymour
 


Seymour! Jo tanulast!!! Te, ez a Guzmo kicsoda??? Ismered???
Mindenkinek Kellemes Unnepeket!!!

Kép
Vendég
 


Seymour, Kukacz és a többiek

Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok és boldog új évet mindenkinek!
Sikerült a szigorlatom, még hátravan két vizsgám és egy házidolgozat.
Karácsonyra kaptam a férjemtől egy operajegyet a bécsi operába, lévén hogy nagy operarajongó vagyok. De most már kezdődnek a hétköznapok és már az első munkanapomon beagyaltam rá. Szép dolog az ünnepi figyelmesség, de az élet hétköznapokbók áll.
Seymour
 


Seymour!

Gratulálok a szigorlathoz Kép
BUÉK

Kriszta
Nyanya
 


Seymour!!! Gratulalok!!!Kép Es Boldog Ujévet!!!
Te, nem valaszoltal, hogy ismered-e Guzmot, aki allitolag ismeri a férjed...
Igen, az ünnep sajnos manapsag sokaknal arra valo, hogy az éves mulasztasokat potoljak... Kép Szégyenlik magukat, igy megprobalnak örömet szerezni a masiknak, csak azért, mert ünnep van...Kép Pedig egész évben szeretnünk kellene egymast, nem csak ilyenkor olyannak lenni, amilyennek mindig kellene...
Vendég
 


OFF. Szia Kukacz, már hiányoltalak!
ZSuzsa
ON
gyuzsu
 
 


Zsu! Ahhh, nem nagyon volt kedvem jönni!!! Puszik.Kép
Vendég
 


Miért? Kép Bántottak? Megveremkivoltaz! Kép

zsunya
 
 


Zsuny! Megverném én is de randa névtelenek...Kép Nem bantottak, csak meguntam öket...

Kép
Vendég
 


Hello mindenkinek!
Kukacz, ki az a Guzmot, aki ismeri a férjemet? Ah, de kíváncsi vagyok...
Seymour
 


Ja, látom már, de Guzmó nem írta, hogy ismeri. Egyébként szimpi volt a hozzászólása. (naná!)
Seymour
 


Seymour! Akkor miért irta, hogy a nöcinek ua a neve, mint Neked??? Viccböl??? Küldtem Neked Lady Jane-t a Gyermekét egyedül nevelö ..... topic-ba!!! Nézd meg!!! Lesznek még vizsgaid??? Mi a helyzet otthon??? Csok!Kép
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: