Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ananácska!
Először is gratulálok a második picurihoz, és üdv közöttünk!
Szerintem sehogy nem lehet megoldani, hogy ne emelj egy ekkora gyerkőc mellett. Próbálj meg figyelni arra, hogy sose úgy emelj, hogy előrehajolsz, hanem ahogyan azt kell: berogyasztod a lábaidat, és onnan emelsz egyenes háttal. Így nem a hasadat terheled, hanem a lábaidat. Egyedül ezzel tudsz védekezni a baj ellen, de szerintem nem lesz itt gond! :)
A rugdosódással kapcsolatban megint csak azt tudom mondani, hogy figyelj oda amikor csak lehet, hogy a hasad úgymond "rúgás távon" kívülre essen, de szerintem nincs még annyi erő egy 7 hónapos babában, hogy a rúgásával olyan nagy bajt okozzon. Nálunk is természetesen elő-előfordult, hogy megrúgott, de nem lett belőle gond.
Babakocsival kapcsolatban én az esernyőre csukható kocsit csak akkor ajánlanám, ha már tud önállóan ülni a fiad. (Egyébként hogy hívják? :D ) Ha igen, akkor jó megoldásnak tűnik. Amikor én annó keresgéltem láttam olyat, aminek van olyan pántja, amivel a válladra tudod akasztani. De hogy ki lehet-e nyitni egy kézzel, azt nem tudom.
Ha van még bármi kérdésed, írj!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok :)

Reni:Aszta!!2 keréken megy!!Nagyon ügyi,és nagyon csinik voltak :)
Ági:Nagyon fájt az anyajegy leszedése??NEkem annyi van,de félek nagyon!!Fizetni kell érte?Én azt se tudom melyik az anyajegy és melyik a szemölcs :shock: :?

Velem:nincs semmi azóta,nem tudom mi volt. :?
Annácska:Üdv :lol:
Vendég
 


Borcsi!
Nem kell fizetni semmit. El kell menni bőrgyógyászatra megnézetni, hogy le lehet-e szedetni az anyajegyeket, és hogy minden rendben van-e velük. Ha a bőrdoki rábólint akkor elmész sebészetre és valószínüleg kapsz egy időpontot a "műtétre". Semmit nem érzel az egészből. Kapsz helyi érzéstelenítést, és ennyi. Amikor kimegy a lidokain hatása a szervezetedből, akkor egy kicsit furcsa, mert mégiscsak van néhány varrat a testedben. Nekem egyébként egyszerre csak egyet vett le a doki. Még egy van, a szemöldökömnél. Tényleg gyerekjáték! :wink:

Jó hallani, hogy azóta nincs veled semmi!

Kép
Kép
giga1
 
 

 
 

Sziasztok!

Giga1: koszonom szepen a segitseget. Akkor majd odafigyelek a hajolgatasra, mert hajolni es emelnem muszaj. Nem tudom kikerulni. A babakocsival kapcsolatban meg mindig nem tudom, hogy mi legyen...
Egyenlore kerulom a szituaciokat, amikor egyedul kell lepakolnom a gyereket es a kocsit. Ket het mulva megyek csak dokihoz, oda majd igyekszem delutan menni, amikor a ferjem is itthon van. Terhesgondozas meg csak negy het mulva kezdodik itt (kulfoldon elunk), az delelott lesz, addig kitalalok majd valamit...
A fiam tud mar ulni, de nem hosszu tavon. Mondjuk amugy sem hosszutavra kellene az esernyokocsi, mert hossszu setakra ugysem egyedul megyek. Elsosorban csak a delelotti kiruccanasra (doki, vasarlas) kellene, ahol a ferjem nem tud segiteni. Ez pedig mind 5-10 perces babakocsizas, annyit kibirna.
Mar nezegettem esernyokocsikat, talaltam egy negy kilosat, eleg szimpatikus. Nem is draga, lehet hogy megveszem.
Sokat nem akarok kolteni ra, mert ugyis vennunk kell majd testverkocsit es az nem lesz olcso moka.
Nektek milyen van? Vagy van egyaltalan?
En hordozokendozni nem nagyon szeretnek, sem kenguruzni.
A nagyobbik babam mar most tiz kg, ket honappal ezelott vittem utoljara hosszabb tavon kenguruban, azt hittem, hogy leszakad a hatam. Eleg hatfajos vagyok terhesseg ota. Hordozokendot vettem miutan megszuletett, de negy kiloval szuletett, mire hasznalhattuk volna a kendot, mar hat kilos volt es nehezen birtam benne.
Kizart dolog, hogy 15 honapos korara annyira jarjon, hogy ne akarjon mar babakocsizni, vagy eleg legyen a testverfellepo. Ugyhogy mar most nezegetem a tesokocsikat, de majd csak a 30. het betoltese utan fogok vasarolni.
Vendég
 


Ami kimaradt: a babankat Kristofnak hivjak.
Toltenek fel kepeket is, de nem akarok, egyenlore meg inkognitoban vagyok. Nem elottetek termeszetesen.
Arrol van szo csupan, hogy a csaladnak csak szeptemberben jelentjuk be a masodik baba erkezeset es nem szeretnem, ha valamelyik rokon innen ertesulne rola ido elott.
Nalatok egyebkent mit szolt a csalad a kis korkulonbseggel valo gyermekvallalashoz?
En kicsit tartok attol, hogy nem lesz mindenki elragadtatva...
Vendég
 


Nekünk nagyon rövid ideig volt testvérkocsink. Én utáltam! Lili pedig nagyon hamar ráérzett a sétálás szépségére, és szeretett gyalog jönni. Kb. 15-16 hónapos volt, amikor már neki nem volt babakocsija, vagy gyalog, vagy motorral jött mindenhova.
Nálunk mindenki meglepődött, amikor bejelentettük, hogy jön a második baba, de nagyon örültek a hírnek. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Bocsi!
Hogy ne kelljen fejben számolni senkinek. 14 hónapos volt Lili amikor megszületett Bulcsú. 1-2 hónapig volt csak a testvérkocsink.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan...

Ananácska, üdv!
A testvérkocsi rettenet nehéz, azt egyedül nem fogod tudni cipelni. Az esernyőkocsi jó ötlet, nekünk is olyan van, én ki tudom nyitni gyerekkel a kezemben. :)
A testvérfellépő addigra jó lehet. Az nem plusz súly, és ált. szeretik a gyerekek. Mi sokat jártunk így.
A kicsit sem akarod majd kendőbe/kenguruba felvenni? Nálunk a másik megoldás az volt: kicsi kendőbe, a nagyobb esernyőkocsiba.

Mennem kell.....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Na úgy tűnik én is csatlakoznék a klúbhoz! Teljes pánikban!!! :shock:
Ma reggel teszteltem pozitívat, és momentán el sem tudom képzelni az életet 2 picivel. :shock:
Próbálok visszaolvasni...aztán majd elhalmozlak titeket kérdésekkel.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


annácska,
én nem merem még elmondani a szülőknek. Szerintem nem fogadnák túl pozitívan, egyik oldalon sem. Flóra is hamarabb jött, mint ahogy terveztük (nászéjszakán fogant ) és a mostani bébit is 1,5-2 évvel későbbre terveztük.

Nekem egyébként az a legnagyobb aggodalmam, hogy hogy fogok tudni így igazán figyelni, törődni az elsővel, hisz annyi pici még most is....épp csak most született?!
Én a babázást soha nem "letudni" akartam, hanem kiélvezni. Nagyon félek, hogy ezt így az első gyerkőc is megsínyli.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Tezsek fel Flóráról képet:
Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon!
Üdv!
Egy kistestvér többet "ad" Flórának, mint amennyit "elvesz" tőle. Bár nem is tudom, elvesz-e egyáltalán. Persze az eleje nehéz lesz, de 2 év múlva remek játszótársak lesznek.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Honeymoon!
Én is csatlakoznék Boeskéhez. Szerintem is nagyon jó dolog a kis korkülönbség. Természetesen az első fél év nehéz lesz, de utána napról napra jobb, és könnyebb. Hidd el a gyerekek imádni fogják egymást!
Valóban lesz olyan, hogy nem fogsz tudni úgy foglalkozni Flórával, ahogy azt szeretnéd, de szerintem sokkal jobb most mint később. Most még nem kell majd megmagyaráznod neki, nem fog "úgy" féltékenykedni, később viszont sokkal nehezebb lenne, mondjuk egy 3-4 évessel.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok :)

Csatlakozhatok én is? :)

Két lányom van, 19 és fél hónap a korkülönbség :)
Vendég
 


Panndi!
Persze, gyere csak.
Zsófi hogy fogadta a kicsit? nálam a fiúk elég közömbösek voltak, de talán a lányokkal más a helyzet. hiába az anyai ösztön már ilyenkor is bennük van. Vagy rosszul gondolom?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jól fogadta, puszilgatja, szeretgeti, hiányolja, ha nem látja :)
Nálatok lesz negyedik baba?
Vendég
 


Remélem lesz, de nem most, majd 2-3 év múlva.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok am meg, csak kicsit eltunogettem.
Koszonom a tanacsokat testverkocsit illetoen. Gondolkodtam es ugy dontottem, hogy nem lesz testverkocsi. Kristofnak vettem inkabb egy nagyon komoly sport babakocsit, ami egy taska mereture osszecsukhato, konnyen kinyithato, massziv es meg sem tul nehez. Kristof abban lesz, a pici kendoben, ha egyedul kell utra kelnem a ket babaval, de asszem, hogy ilyen ugysem lesz sokszor. Setakkal majd megvarom a ferjemet, egyebkent is gyakran jon velunk, illetve visszamegyek majd ket honapra dolgozni osszel, akkor heti harom napra kell majd keresnem babyszittert, ugyhogy ha a picit vizsgalatokra kell vinnem delelott (amikor a ferjem meg dolgozik), akkor Kristofhoz hivok majd segitseget, nem viszem magammal. Egyebkent is kelleni fog valaki szerintem legalabb par orara egy heten, hogy fellelegezhessek, mert ugye nekunk a csalad, a nagyik es mindenki, aki a babak teren segiteni tud ropke 1500 km-re lakik...

Honeymoon: ne ess panikba. Meg fogjuk oldani, biztosan nehez lesz az eleje, de par ev mulva nevetni fogsz es azt mondod majd, hogy ettol jobb dolog nem is tortenhetett volna veletek. :wink:
Nezz csak meg bennunket: az en fiam meg fiatalabb, mint a te lanyod es mi is bevallaltuk, raadasul teljesen tervezett a masodik baba. Es nem azert tettuk, mert megzavarodtunk. :lol:
Vendég
 


Halihóóó!
Hol van mindenki???

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!

Én itt vagyok most már. Múlt héten felvételiztem, jól sikerült.
Aztán a nyakamba szakadt néhány mázsa barack. (Szó szerint - állandóan potyog a fáról) Azt főzöm be ráérő időmben. :) (Na meg a málnát, ribizlit.)

Ha minden jól megy, csütörtökön visszük Barnust sérvműtétre. Már tényleg nem akarom halogatni.

És Ti, hogy vagytok? Nyaralás?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sérvműtét kipipálva.

Apropó! Reni, ha erre jársz. Ti is túlestetek rajta?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske! De ügyesek vagytok! Norbinak még időpontja sincs :oops:
Valahogy mindig közbejön valami. Most volt két hétig beteg, bár már jól van (kopp-kopp-kopp) a jövő hét sem jó, mert megyünk nyaralni, aztán anyut műtik. Nemtom mikor sikerül végre elintézni.

És hogy bírta? Milyen volt?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
Boeske!
Gratula a felvételidhez! Hova?
Hogy van Barnus a sérvműtét után?

Nyaralni mi idén nem tudom, hogy megyünk-e. Gyerekekkel biztosan nem. Nélkülük még lehet. Aug. 20-tól Anyuéknál lesznek 4 napra. Lehet, hogy ekkor megyünk majd el egy kis motoros túrára. Majd meglátjuk. Nekik meg simán jó nyaralás az, hogy Nagyiéknál vannak. :D

Reni!
Hova mentek nyaralni?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

A sérvműtét sima ügy volt. A legrosszabb az volt, hogy előző nap este 7-től nem evett-ivott Barna, és csak fél 12-kor került be a műtőbe. 35 fokban gondolhatjátok milyen szomjas volt.
A műtét kb. 20 perc volt. Ébredéskor sirdogált egy kicsit, de csak azért, mert a műtőben a doktorbácsi nem volt hajlandó a kezébe adni valami orvosi műszert, és ezt zokon vette. :D Délután 5-kor már itthon is voltunk. Holnap visszük kontrollra.

Ági!
Matematikatanári mesterfokozatra jelentkeztem. Ha minden jól megy, 1 év alatt végzek is.

Hmmm. 4 nap gyerekek nélkül... Az már magában nyaralás, még ha nem is mentek sehova.
Nekem is jól esne már így 5 év után....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Ejha!
És hova fogsz tudni elhelyezkedni a mesterfokozattal? Egyetemi tanárnak mehetsz?
Nagyon ügyes legény Barna!
Te nem tudod őket odaadni senkinek 1-2 napra?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök, hogy találtam ezt a fórumot. Igazából a tanácsaitokat szeretném kérni. Az egyik kislányom 2,5 éves, a másik pedig 15 hós, szóval 15 hó van köztük. Tényleg imádni valóak, de mostanában nagyon nem bírok velük. A nagyobbik húzza a kicsit, az meg megy utána minden rosszaságban. Komolyan mondom és nem túlzok, hogy a nagyobbik kislányom felér 3 fiúval is. Igazából vele a kezdetek óta nehéz. Nagyon okos, fejlett kislány, már szobatiszta is fél éve, de állandóan pörög, nem fogad szót, meg sem hallja, amit mondunk neki. A kicsi meg utána. Minden percemet leköti, semmit nem tudok csinálni mellette rendesen, mert amikor hátat fordítok már vmiben sántikál. Én meg türelmetlen és fáradt vagyok sokszor. Veszekszem és kiabálok vele, amit szégyenlek és tudom, hogy nem kellene, de nem bírok már vele. Próbálom lefoglalni, leülni játszani, de igazából én már kevés vagyok neki. Bölcsibe nem veszik fel, se oviba helyhiány miatt, pedig tudom jót tenne neki és nekem is, hiába, hogy megszakadna a szívem érte.

Szóval kérlek nyugtassatok meg, hogy van kiút és más is állt már ilyen problémával szemben.

Nagyon köszi Mindenkinek előre :oops:
csobakka
 
 


Szia Csobakka!
Szerintem mindenki találkozott már a problémával, akinek van/volt 2 és fél évese. Főleg, ha a "pörgősebb" fajtából való. Ez szerintem ezzel az életkorral jár.

Van 1-2 trükk, amit ki lehet próbálni.
1. Ha nem akar szót fogadni, akkor az ellenkezőjét kérni, és utána látványosan mérgelődni.
2. Nem a szokványos módon kérni, hanem játékosan, humorosan. (Én hónapokig csak Mikrobiként tudtam irányítani az egyik fiam.)
3. Veszekedni, kiabálni gyereknevelési szempontból nem érdemes, úgysincs eredménye. Az csak "gőzkieresztésre" jó. Én inkább kicsit lazítottam a szabályokon, hogy a nap ne csak arról szóljon, hogy "ezt ne csináld", "azt nem szabad".

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még gondolkodom..

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Boeske!

Nagyon köszönöm a tippeket. A humorosabb stílus bejön a lányomnak, majd arra fektetem most a próbálkozásom. Igazából sokat nevetgélünk, csak egyfolytában azért nem megy....

köszi
csobakka
 
 


Sziasztok!

Agárdon voltunk, nagyon nagy szerencsénk volt az idővel!! :D :D Rengeteget pancsiztunk, a fiúk is nagyon élvezték. 8)

Boeske!

Nagyon ügyik vagytok, főleg Barna, hogy kibírta ivás nélkül olyan sokáig. Nem semmi. :shock: A felvételihez is gratula :D

Ági!

Motoros túra?! Aztaaa. Biztos jó lesz, ha elmentek :wink: (Én még sosem ültem motoron :oops: )

Csobakka!

Szia! Nem lehet egyszerű egy ilyen kis szélkakas lányka mellett, de hidd el, jobb lesz idővel. A kicsi miatt ne aggódj, stramm gyerek lesz belőle. Boeske tök jó tippeket adott, biztos sikere lesz valamelyiknek.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!
Kérünk szépen képeket! :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Köszi!
Nagyon jó képek! :D Levi miért búsúl úgy a vízben? Nagyon tutik az arcfestések!!! :wink: :D

Kép
Kép
giga1
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Azért búsul, mert ő akart az autós úszógumiban lenni. A vita egyébként megoldódott, mert elszakadt a beülője, és Levi kapott vééégre egy rendes úszógumit. Meg persze kikönyörgött egy Thomasos karúszót, ami jó, ha kétszer rajta volt.... :lol:

Észrevettétek, hogy az én gyerekeim képeivel van tele az oldal? Nem mintha nem nézegetném őket szívesen, de ti is igazán rakhatnátok a tieitekről!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Mondtam, hogy lett háziállatunk? Levente elnevezte: Tengerimalac Virsli Kuputa :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Tyűűű ennyire nyaral mindenki? :(

Pedig pont most jöttem tanácsért...
na mind1... azért leírom az aggodalmaimat, hátha olvassa valaki.

Nálunk nem egésszen 1,5 év korkülönbség lesz.

Tényleg olyan megagigabrutál mint ahogy rémísztgetnek az ismerősök?
Mi az az időszak - általában persze - ami után már mondjuk fel lehet kicsit lélegezni?
Mikortól lehet arra törekedni, hogy a 2 gyerkőc szokásait ( alvás, evés, játék stb ) összehangoljam?

A lányom amúgy egy tündér. Vele semmi gond. 11-12 órát alszik egyben éjjel + még 2x alszik nappal is. Simán eljátszik magában 1 - 1,5 órát is. Imádja a gyerekeket, soha nem sír. Viszonylag kiszámtható a napirendje is, amit ő alakított ki magának. Viszont hihetetlen módon megszokta, hogy az egész család őt tutujgatja (első és egyetlen unoka, nagyszülők baromira ráérnek, és közel is laknak )
Ha ilyen lesz a 2. is, akkor hálás leszek a sorsnak nagyon.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Ne aggódj előre! Sajnos senki nem tudhatja, milyen lesz. Lehet, hogy tényleg húzós lesz az eleje, de az is, hogy minden simán megy.
Minél kisebb a korkülönbség, annál hamarabb "nőnek össze", és lesznek remek játszótársak. És a kistestvérek már alkalmazkodóbbak, tudnak pl. zajban aludni.

Az, hogy a lányod ilyen rendes, az tényleg nagy szerencse. De azért ne csodálkozz, ha majd kicsit "elromlik". Na meg nemsokára járni fog, szaladgálhatsz utána. :D

Szóval nyugi, remek dolog a kis korkülönbség.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske,

Köszi a választ!
Igazából azért vagyok ennyire betojva, mert Flóráva nagyon keményen benne voltam egy szülés utáni depiben. Az első 3-4 hónapban napi szinten akartam vagy megszökni itthonról, vagy Dunának menni.
Mondjuk nekem a sokkot akkor az okozta, hogy képtelen voltam feldolgozni a megváltozott élethelyzetemet - ezen így utólag persze már röhögök és hülyeségnek tartom, de akkor azt hittem én már örökre csak trenyában leszek a 4 fal között.

Igaz, hogy az ilyen piciknél nem annyira jelentkezik a féltékenység?

Amúgy Flóra már futkorászik rendesen. Totál frászban is vagyok. :D Mert az ügyességéhez ugyebár nem társul félelemérzet. Szóval ugye mondanom sem kell, hogy most pocakosan fél perc nyugtom sincs! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!
Most nem lesz időd depis hangulatba kerülni. :D
De komolyra fordítva: 1 gyerekhez képest 2 gyerek nem olyan nagy változás, mint 0-hoz képest 1. És sokkal rutinosabb is leszel a kisbaba gondozásában.

Féltékenység nem lesz.

majd még írok.......

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske,

igen, én is ebben bízom. Hogy most bennem van a "lendület". :D Jobb ez így, mintha visszamentem volna dolgozni, vissza a régi életembe és aztán a következő babáért újra feladni mindent.

Nálunk nagyon hamar jött Flóra (is). A nászéjszakán estem teherbe, tök véletlen , 13 évnyi antibogyó szedése mellett. Amúgy a férjemmel akkor még csak 1,5 éve voltunk együtt.
Szóval kellett volna nekünk még egy kis idő kettesben... és ezen léptem nagyon nehezen túl.

Az alvás kérdésen filózok a legtöbbet. Flóra kb 2 hónapüja alussza át teljesen az éjszakát. Viszont sajna elég éber alvó. 2 hetesen már átraktuk a saját szobájába, mert arra is felébredt, ha valamelyikünk megfordult az ágyban.
Sajna a picinek nem lesz külön szobája. :? Nyilván egy darabig velünk alszik, de aztán mi lesz, ha átesszük Flórához?!
Bele sem merek gondolni! :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Honey! Gratula a babákhoz. Tényleg ne aggódj előre. Megagigabrutál? Ezt nem mondanám. Nekem legalábbis nem volt az, sőt. A kicsi egy tündér volt. Evett, aludt, és ugyanúgy volt időm a "nagyra", mint azelőtt. Így telt az első fél év. Mire az letelt, Levinek bőven volt ideje megszokni a kicsit, addigra kétéves lett, és mivel kicsi volt még amikor Norbi született, kétévesen már úgy élt, mintha Norbi mindigis itt lett volna. Nyoma sem volt féltékenységnek.
Alvás: Levi nagyon éberalvó volt. Az első hetekben minden éjszakai szopinál (egy szobában voltunk) ült az ágyában, mint egy kis zombi. Aztán szépen hozzászokott. Most ágyúval sem lehet kirobbantani. Szerintem tök jó a kis korkülönbség.
Rossz lehetett a depi, de az előzményeket olvasva megértem.

Képet kaphatunk Flóráról?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


renye,

Köszi a bíztatást!

Igen, én is ebben bízom, hogy túl kicsi lesz a korkülönbség ahhoz, hogy féltékenység legyen. Ahogy a környezetemben látom, általában a féltékenység okozza a legnagyobb konfliktusokat és a leg markánsabb változásokat a gyerekekben.
Ha jól számolom, akkor nálatok is 1,5 év a korkülönbség?

Tegnap azért megcsilant bennem a remény. :D Flóra imádja a gyerekeket (3 hónapos kora óta járok vele közösségbe, ringatóba, Gekkóba stb) Vendégségben voltunk, ahol volt 3 hozzá hasonló korú baba. Mindenkit folyamatosan simogatott és egyfolytában puszilgatta őket! :D :D :D Pedig nekünk soha nem ad ám puszit, csak ha kérjük! 4 órán keresztül hozzá sem kellett szólni, olyan jól el volt velük.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


persze... teszek fel képeket

Bocsi... nem tudtam választani :D :oops:



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Olvastalak benneteket, csak írni nem volt már kedvem!
Még régebben jelentkeztem ide, nem tudom emlékeztek-e rám?!

Annyira jó olvasni, hogy másnak is hasonló kérdések, kételyek fogalmazódnak meg. És annyira jó visszagondolni és röhögök is magamon, hogy milyen dolgokon paráztam, hogy jajj ez hogy lesz, jajj hogy fogom megoldani. És lám minden a helyére került. Egyre könnyebb a dolgom. Gyerekek jól elvannak. Féltékenység van, de nagy odafigyeléssel orvosolható!

Bocsánat, most is csak ennyire jöttem!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


bárcsak már én is az utólagos röhögésnél tartanék! :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hát igen az a röhögés nem mostanában lesz, de nyugi minden menni fog! Az anyák mindent megoldanak okosban!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Hú, jó nagyok már a fiaid! :D

Honey! Gyönyörű a kislányod. Nagyon jó képek!

Boeske! Végre rászántam magam. Elvileg 8-án lesz a műtét.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, most várjuk a 3. babánkat. Nagyfiam, Nándi 4 éves múlt, kisfiam, Csongi most volt 1. Másfél év lesz a kicsik között...

A kérdések lassan fogalmazódnak bennem, én leginkább a nagy miatt aggódok, mert ő olyan érzékeny lélek, nem tudom, mennyire viseli majd meg, hogy még kevesebb figyelem irányul rá. Ezt persze majd idővel meglátjuk, most praktikus kérdésem lenne: Van valakinek tapasztalata tesóbabakocsival kapcsolatban? Szeretnék majd venni, használtan, és érdekelnének a vélemények.

szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Reni!
Örülök, hogy hamarosan Ti is túlestek a műtéten. Tényleg nem érdemes halogatni.

Minyu!
Én is nézegettem anno a testvérkocsikat, de amit láttam az nagyon nehéz volt, és még sima úton is nehéz volt tolni. Szóval nekünk sose volt. Nálunk az vált be, hogy a babakocsi lábtartójára állt fel a nagyobbik (elég masszív babakocsink van.) Vagy ha elfáradt, akkor őt ültettem a kocsiba, a kicsit pedig felvettem kendőbe.
Csonginak boldog születésnapot kívánok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


minyu,
üdv itt is! :wink: :lol:
Én szerintem bizti, hogy mi veszünk testvérkocsit. Csak az a baj, hogy ennek a feltétele a mostani Fábiám lecserélése valami kombira

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


boeske,
milyen sérv műtétről van szó?
Csak azért érdeklődöm, mert úgy néz ki Flórának köldöksérve van...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: