Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintetek egy fiú gyerekre hányéves korig lehet harisnyanadrágot adni?
asztika
 
 


amig hajlando felvenniKép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Kép
kolatilla
 
 

 
 

Öcsémék elég sokáig hordtak, 9 évesen még biztos, lábfej nélkülit. Késöbb pedig hosszú alsónadrágot.
kat_ica
 
 


A fiam nagyon szereti, kényelmes. 10 éves. Mi lábfejeset szoktunk, mert az nem csúszik fel, nem kell betűrni a zokni alá, és így kényelmesebb.
Szóval akkor nyugodtan maradhat akár továbbra is?
asztika
 
 


Sziasztok!

A kislányomnak keresek (5 éves) vékony, de pamutból vagy legalább 80 %-ban pamutból készült harisnyát, amit az oviban szoknyához hordhat. A műszálat nem birja, a természetes anyagúak pedig túl vastagok ahhoz, hogy abban, akár még télen is az oviban egész nap legyen. Vidéken, néhány évvel ezelőtt sikerült vennem, de azóta eltűnt a boltból. Egy magyar cég gyártotta, a nevükben azt hiszem a Treff szó is szerepelt. Az interneten keresgéltem utánuk, de semmit nem találtam. Pedig ez egy nagyon jó termék volt, és az ára is megfelelő volt.
Kösz a segitséget.

Bébiőr
bébiõr
 
 


Szia!

Milyenre gondolsz? Nálunk a CBA üzletben is lehet venni különböző színű pamut harisnyanadrágokat.

Asztika
asztika
 
 


Szia Asztika!

Köszi a tippet. Azt a pamutharisnya, amire gondolok majdnem olyan vékony, mint a neylonharisnya, épp ezért jó nyáron, kicsit hűvösebb időben, vagy télen szoknyához. Egyébként annak idején Nagykátán vettem ezt a Treff nevű cég által gyártott harisnyát a Bébivilág üzletben, kb. 600 Ft-ért, de sajnos nem kaptak többet... Van még egy hasonló vastagságú harisnya, ez egy német márka, de ez is csak 70 %-ban pamut és az ára 2700 Ft körül van...
A CBA-ban még körülnézek, de eddig ott is csak a szokványos vastag harisnyát találtam.

Üdv,
Bébiőr
bébiõr
 
 


Szia!

Szerintem télen mindenképpen érdemes vastagabbat ráadni, egy ilyen vékonyban szerintem fázni fog. De nyáron is szerintem szoknya alá simán elmegy egy pamut harisnyanadrág.
asztika
 
 


A lányom 12 éves a fiam pedig 10.
Mindketten hordják a harisnyanadrágot. Rájöttek, hogy milyen praktikus lehet ez télen, pl. nem fáznak fel és az egész lábat melegíti. lehet ez pamutból, gyapjúból vagy éppen neylonból. Bár a nejlon inkább lányos, de hát olyan színűt kell választani, ami fiús és nincs vele probléma. :-)Én nem erőltetem, maguktól veszik fel. A családban teljesen elfogadott dolog, a férjeim is felveszi télire a cicanadrágot a nadrág alá. A cicandrágot fiúharisnyanak is nevezik. Tehát nem női!!
katus76
 
 


noss, egy kis érdekesség harisnya, harisnyanadrág ügyben

Eddig azt hittem, hogy a fiúharisnya csak gyapjúból készül. :roll:
Az Ergee gyárt már kisfiúk részére is nejlonharisnyát, ami persze nem teljesen nejlon,hanem egy kicsit pamut is, meg lycrás is. Eddig mindig csak lányoknak gyártottak, de sok szülő a fiúkra is ezt a fajta harisnyát adja. Persze lehet kapni fiús és lányos színekben is. Igazából csak a csomagolás változott, rá van írva, hogy unisex.
:arrow: WestEndCity Centerben a Lagoonban árulnak ilyet. Érdemes megnézni! Kép harisnya
katus76
 
 


Lehet, hogy ezekre a harisnyákra gondoltál?

ez mind nejlonharisnya
Kép férfiharisnya
Kép férfiharisnya
Kép kislányoknak és kisfiúknak gyermekharisnya
balerina
 
 


A fiam elsős, és már nem vesz fel harisnyát, lábfej nélkülit sem. Inkább megfagy. Ez van. :?
klara
 
 


Remélem azért nem lesz divat, hogy a fiúk szoknyát is vesznek majd fel. :cry:
Kép Kép Kép
katus76
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: