Új privát üzeneted érkezett!

Én már 3,5 éve ide vagyok betonozva, Kép lehet, hogy már függő is vagyok, Kép talán már nekem is kéne egy pszihomókus, Képúgy hogy nevet nem akarok, mert nekem itt már van, Kép, elhúzni meg nehéz lenne, mert nagy úr a függőség, Kép maximum, ha eladom a gépemet kapucsinóér (nekem az a gyengém)Kép akkor nem írok a Babanetre, Kép, de nem azért, mert egy hisztis topiclakó rámparancsol. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Névtelen!
Nem.
Csak Bigacsiga már gáz. De nagyon, Kíváncsinak meg 6- szorra se megy el a mail. Pipa vagyok. Nagyon.
OKÉ
 


Gagagaa!
Mondom, húzz el! Jobban jársz.
OKÉ
 

 
 

Bigacsiga! NINCS ITT MIT KERESENED. nE HARAGUDJ, DE TÉNYLEG NINCS.
OKÉ
 


Oké!

Gáz nálad van! Ennyire nem lehetsz "béna" Kép. Pipa lehetsz, de ne azokra, akik nem tehetnek a problémáidról. Ekkora lelki felindulással már magaddal is dűlőre juthatnál.

Megint kérdezek: Honnan veszed a bátorságot, hogy így "beszélj"? Ha így folytatod, sajna bánni fogom, hogy írtam Neked.

Írd le lépésről lépésre, hogy küldöd el a mailt. Ha látom a hibát, tudok segíteni.

Ne dühöngj, nagy levegő és nyugodj meg!
hofeher
 


Oké!

hovirag=hofeher= az a névtelen, kit arra kértél, írjon
hofeher
 


hÖVIRÁG! nEM KAPTAM MEG A MAILT!
oke.oke@mailbox.hu
OKÉ
 


Oké!

Oda küldtem, vipmail-en keresztül, légy türelmes, lehet, hogy időbe telik, míg odaér.
hofeher
 


Hófehér! Bocsi, béna vagyok.
OKÉ
 


NNNa. Megyek mailezni
OKÉ
 


OKÉ,
akkor vagy te médiás, amikor én (állítom, nekem több közöm van hozzá Kép).
Kilóg a lóláb, de nagyon. Jobb lenne töröltetni ezt a topikot is...
Szomorú, hogy erre a sorsra jut mostanában sok topik...

Zsóka
zsóka
 
 


Egy segítségért kiáltó alkesz sosem választana ilyen pozitív kicsengésű nick-et, mint OKÉ.
Annyira gáz ez.
ez így nem oké
 


Oké!

Miért kiabálsz? Kép (csupa nagy betű),


Te mailboxos csoda Kép
böngésző, cím sor mailbox.hu
bejelentkezés, felhasználónév, jelszó, belépés katt
baoldali panel, levélírás,
címzett akinek küldöd, téma amiről szól a levél,
nagy fehér kocka a levél szövege
levél tetején vagy az alján elküld gomb katt
egy piros mezőben kíírja, hogy a levelét sikeresen elküldtük

baloldalt a levelesládák címszó alatt megnézheted, hogy
mi van a levelesládádba, amit másoktól kaptál
mi van a piszkozatban ez az amikor a tárolt gombot nyomod be küldés helyett,
mi van az elküldöttbe, ha valóban ötször külted el, akkor ott van a nyoma ötször, meg az összes többi levélé
mi van a szemetesbe, a törölt levelek
röviden ennyi
ha rosszul írod be a mail címet visszajön az elküldött leveled hibaüzenettel

vigyázza mydoommal, azt nehogy elakard olvasni Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ez így nem oké!

A nemoké, gázvan, nekem is jobban bejönne,


Zsóka!
Helló! Te itt! Neked is bogarat tettem a füledbe?


Jaj Csajok!
Frankón nem iszok öt kapucsinót naponta, már megint nem tudok aludni, csak koptatom a billentyűket. Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


OKE!
En ertemet a sok-sok Herceget, de nem tudtam kihamozni belole, hogy tulajdonkeppen most hany gyereked van???
Ha jol szamolom: 4 (vagy 5?).
Es mindegyik masik Hercegtol?
egyolvaso
 


Oké,
két dolog: 1. leveledre technikai okok miatt itt válaszolok. Honnan tudod, hogy írtam neked, ha nem kaptad meg? Ha van chello-s mélcímed, ugyan hogy lehet, hogy nem tudsz mailboxosat használni?
2. segítséget kértél, én feljánlottam, hogy meghallgatlak. Te viszont, úgy látom, valami egészen mást csinálsz itt. Nekem Bigacsiga a barátom, sokkal régebben ismerem, mint hogy te egyáltalán babaneteznél. És nem hagyom, hogy így bánjanak a barátaimmal! Az, hogy nem ért egyet veled (és velem sem) bizonyos kérdésekben, nem jogosít fel téged arra, hogy minősíthetetlen stílusban beszélj vele. Még az állapotod sem jogosít fel rá, még ha százszor be lennél szívva, az sem. Ha ez jár annak, aki nem fúj veled egy követ, én félek attól, hogy veled komolyabb beszélgetésbe keveredjek. Legközelebb majd engem versz orrba, ha nem tetszik, amit mondok?
Ezt már visszacsinálni nem lehet, magyarázat nincs rá. Egy dolgot tehetsz még, hogy lássuk a jóindulatodat. De nem mondom meg, mi az: felnőtt ember vagy, neked is tudnod kell.
kíváncsi
 
 


Jo voltal kivancsi! Kép
oke
 


OKÉ,
kedves, vettem a fáradtságot, és olvastam, hogy a neten kértél segítséget. Arra voltam kíváncsi, hogy áll a dolog. Nem kéne mindenkire fújnod, akit nem Kíváncsinak hívnak. Kép Sajnálom, hogy támadásnak érezted.

És tovább olvasva a topicot: Bigacsiga nekem is jó barátom, személyes és kedves ismerősöm. Ha valaki itt romboló, az te vagy. Ha vkinek el kéne húznia innen, az te vagy. Nem vagy te alkoholista... Kép Jól szórakozol???
Virág
 


Csajok, ez szörnyű, ami itt folyik! Nem tudom, hogy OKÉ piásan is leül a gép elé, vagy csak el akarja hitetni velünk, hogy úgy ül le... Kíváncsi, jó voltál, tényleg!

OKÉ! Ha tényleg átversz bennünket, akkor minősíthetetlen alak vagy, de ha nem , akkor meg hülye vagy, mert nem fogadsz el segítséget olyanoktól, aki nyújtanának... És talán célravezetőbb lenne, ha tiszta fejjel próbálnál itt beszélni velünk. És most akkor tényleg hány gyereked van? És mind nálad van?
másik oldal
 


Sziasztok!

Oké!

Nekem megakadt a szemem a Királyon! Hová tűnt a harmadik meséből?

Valami nem stimmel. Az ember nem keveri talán össze a szerelmeit akkor sem, ha alkoholosan van befolyásolva. Biztos van aki ezt jobban tudja. Elárulják a jobban hozzáértők (ha vannak) ?

Snoopy
Névtelen
 


Mondja má meg ki az, aki a nevemben Irogat?
( Látszik az üzenetszám, úgyhogy bukta)
OKÉ
 


Mi a probléma az üzenetszámmal?
SZERINTEM tényleg nem médiás, csak valaki aki szórakozik. Vagy tényleg pszichiátria..
Bigacsiga:-))
moncaberta
 


Oké!

Nem gondolod, hogy reagálnod kellene arra, ami Neked szól?
Hogy akarsz így beszélgetni?
hofeher
 


Hófehér!


Nem tudok reagálni. Vagy már nem is akarok.

Moncaberta!

Valaki a nevemben írt a topicba. ( Értsd: Oké) Csak onnan látszik, hogy nem én voltam, hogy ha én üzenek, a nevem alatt látszik az üzenetszám. 1,2,3 stb... ) Érted????

Névtelen: 2 király van. Az egyikbe szerelmes voltam, a másikat nagyon megszerettem, aztán lettem szerelmes. De nem mindegy?

Kíváncsi!

Onnan tudom, hogy üzentél, hogy elolvastam. Válaszolni akartam rá, 4 -szer leírtam és nem tudtam elküldeni. Így lett az 5-ik a topicos.

Bigacsiga!

Te rohadtul utálsz engem. Akkor miért jössz ide?
OKÉ
 


Na, mégis reagálatm.

Még egy: valaki azt mondja, nem is vagyok piás, csak ámítok ( Jakupcsek) Hogy ez a nő milyen népszerű!
Na mindegy.
Aztán meg azt, hogy be vagyok szívva, azért beszélek így.

Most akkor mi van ???
OKÉ
 


jajj, még valami!


A kábeles mailt nagyon könnyű kezelni. Csak rákattintok az ikonra - és pakk - megjelennek az üzenetek! Ilyet!
OKÉ
 


Oké!

Döntsd már el, hogy mit akarsz!

Ja! A tegnap nyitott vipmail fiókom vmi miatt bedöglött, szervert fognak fejleszteni, így akadozik a szolgáltatás. Azért a levelemet megkaptad? Vagy már az sem ment el?

Döntsd el, akarod-e, hogy írjak Neked. Azért kérdem újra, mert tegnap óta valahogy más vagy, nem vagyok biztos benne, hogy akarod ezt az egészet.

Gondold át és itt írj, ha döntöttél.

Üdv
hofeher
 


Bigacsiga,
sokan vagyunk ám itt, és még többen, aki csak olvas Kép.

Zsóka
zsóka
 
 


HÓFEHÉR!


NEKED TEGNAP IS MEGÍRTAM A MAIL-OMAT.
NEM KAPTAD MEG? És igen: más vagyok.Támad mindenki. Nem is tudom, mit vártam.
OKÉ
 


Bigacsiga!


Tökjó, hogy írogatsz. ( Bár nem tudom miért - talán unatkozol.) De ha még magyarul is megtanulnál helyesen írni- ez lenne az extázis!
OKÉ
 


Kinek lenne extázis? Neked?
Azt hittem neked az alkohol az extázis, különben miért innál?
Bcs még magának sem árt, amikor esetleg elgépel néhány szót...
persze
 


Oké!

Nagyon rossz irányba tartasz. Mi volna, ha pihennél egy kicsit, ha kikapcsolnád a géped, és egy kis gondolkodás után térnél vissza?

Neked elsősorban (legalábbis így indult) magaddal van problémád. Ez nem oldódik meg azáltal, ha másokat megbántasz. Mert ha visszaolvasol, igen arrogánsan kezeled az embereket. Én névtelenül kezdtem Hozzád szólongatni, volt, hogy közölted velem, takarodjak. De itt vagyok. Apám alkoholista volt, ezért tapasztalatból tudom, nem mindent úgy gondolsz, ahogy mondod. De nem mindenki ilyen megértő ám, és ezen nem is csodálkozom.

Nézz magadba egy kicsit és gondolkozz. Tudod, hogy most sem bántani akarlak Kép!

Üdv
hofeher
 


Oké,
ez megint övön aluli volt. Ha utálod Bigacsigát (mert te utálod őt jobban, mint ő téged), akkor hagyd békén őt te! Két emberen múlik az ilyesmi ugyanis.
Ami meg a helyesírást illeti: csak azért, mert nem szólok, még észreveszem, hogy nem állsz jobb szinten, mint Bigacsiga! Pedig te dolgozol a médiában(?), nem ő, így rád nézve ez szégyen.
Én sem bántani akarlak, de nem tűröm szó nélkül azt se, hogy te durváskodj másokkal.
kíváncsi
 
 


Kíváncsi!

Ha visszolvasol,szerintem rájössz: nincs igazad. Ő utál: Talán elfogult vagy.
türelem, ne kapkodj! Most látom, ki vagy! Az vagy? vigyázz magadra! ( vagy?)
OKÉ
 


Találós kérdés: ez utóbbiban szerinted hány helyesírási hiba volt?
kíváncsi
 
 


Na, jó!


Pucoltam innen. Bigacsiga hamisnak néz, kíváncsi meg hazugnak. Erre nekem nincs szükségem. Segítséget kérni jöttem - bántotok. Naná - hogy visszaütök. Nem hülye vagyok - hanem alkoholosta.
OKÉ
 


Egy sorozatgyilkosnak nincs annyi áldozata,mint OKÉ másokat kiosztó mondatainak:-)) Szép pályaiv a minapi félénk segélykiáltástól...és nagyon elszomoritó...
Én nem fogok többet irni ebbe a topikba:-( Sajnos,nem felelek meg oké-nak,mert nem tudok egyböl ugrani,amikor ö akarja:-) Gyerekem és férjem van és a neten más is érdekel,arra is idöt szánok.Ha valaki segitséget kér,persze,igyekszem segiteni,de ne csicskáztasson már,hogy ha nem kap azonnal választ kérdéseire,akkor ejnye-bejnye...

Bigacsiga,részvétem:-))

Még valami:nem tudom elhinni,hogy minden 3.kismama iszogat.Esetleg már nagyobbacska a gyereke,akkor? Nekem két gyerek mellett még vizet inni sincs idöm néha:-))Az,hogy ha iszik az ember,ad tápszert,szerintem csak duma.Elég kevés baba hajlandó szopni is meg tápszert is cumizni üvegböl.Környezetemben nyolc gyerekböl egy ilyen.De nála is másfél hétig tartott,mig üvöltés nélül elfogadta a tápszeres üveget.Ha annyira jó anya vagy és a gyereked fontos,ahogy irod,nem hiszem,hogy hagytad volna sirni...akkor inkább nem iszol.

Oké,még valami:nem azt állitom,hogy nem irsz igazat,csak azt,hogy igy,olvasva,nem kerek a történet.Ezért van az,hogy egyesek megkérdöjelezik.Jó lenne,ha elfogadnád,lehet más véleménye az embernek,mint neked.Pont egy médiában dolgozó ne tudná,mi a szólásszabadság?:-))

Hogy a férjed sokat van otthon és nem veszi észre rajtad,hogy iszol,na ez is egyike a furcsaságnak.Te azt irod,persze,hogy nem veszi észre,mert igyekszel ápolt lenni.Ha valóban innál,tudnád,nem számit a smink meg a fogmosás.Már két pohár bor is órákig érezhetö az ember leheletén,fogmosás után is.Én legalábbis megérzem:-)

Még más:süt a nap...gyermekeiddel nem jársz sétálni,nem adsz nekik tizórait,ebédet?Mert a délelöttöd itt telt a gép elött,a hozzászólásaid nézve...
ispiláng
 
 


kíváncsi!
Egy! A többi direkt. Akinek szántam, érti.
OKÉ
 


Oké,
nekem már úgyis mindegy. Nem bántott senki. Te bántottál másokat és saját magad is.
solya
 
 


Mondom::... Léptem!!
Ha valaki már kora reggel hülyeségeket beszél, inkább fogja be. Igen!

Ispiláng!

Már írtam egyszer- nem magyarázkodok: sem neked sem másnak! Annak magyarázkodtam volna, aki segíteni akar. De ilyen itt nincs.
OKÉ
 


Jaj, Solya!

Bigacsigának tényleg visszaütöttem!

Másnak????
OKÉ
 


Akkor javítok, nem hinném, hogy direkt lennének azok a hibák...

Ha visszolvasol,szerintem rájössz: nincs igazad.

Helyesen:
Ha visszaolvasol, szerintem rájössz: nincs igazad.


Ő utál: Talán elfogult vagy.
Helyesen:
Ő utál: talán elfogult vagy.

türelem, ne kapkodj! Most látom, ki vagy! Az vagy? vigyázz magadra! ( vagy?)

Helyesen:
Türelem, ne kapkodj! Most látom, ki vagy! Az vagy? Vigyázz magadra! (vagy?)
Névtelen
 


türelem, ne kapkodj! ( ez egy nick cím). Mondom: akinek szántam, az érti. Úgyhogy ne okoskodj. A gépelési hibát meg vedd hibának. Okos vagy???
OKÉ
 


jaj, a 60-ban alkoholostát írtam alkoholista helyett! Bocsika!!
OKÉ
 


Hagyjatok már lelépni! A megkérdezésekre nem tudok nem válaszolni, úgyhogy ne írjatok! Túl szociális lény vagyok!
OKÉ
 


Oké!

Kapcsold ki a gépet.
Névtelen
 


Zsóka,
kicsit felgyorsultak az események, én az előtte lévő szösszenet hibáit gondoltam összeszámoltatni Kép. Ott azért akad egy kicsivel több is Kép!
De itt már nincs keresnivalóm. Azt hittem, valaki segítségre szorul, beszélgetni akar, de látom, hogy csak az agresszióját tölti ki rajtunk.
Na ebben nem vagyok partner. És a felesleges sárdobálásban sem. Megyek, visszahúzódom. Kép
kíváncsi
 
 


Ezt miért nekem címezted? Kép

Zsóka
zsóka
 
 


Kíváncsi!

Köszönöm, hogy segíteni akartál. Arról, hogy mások provokáltak és én visszaütöttem - én tehetek.Be kell látnom: mindenkit csak a téma érdekel, nem én.
OKÉ
 


Oké,
azzal bántasz másokat, hogy
- átnézel rajtuk, ha nem azt mondják, amit hallani szeretnél
- ha hirtelen felindulásból, átgondolás nélkül válaszolsz.

Én eddig azért nem írtam ide, mert nem tudok az alkoholizmussal kapcsolatban nyugodt hangnemben beszélgetni.

Azt tudom, ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy aki ilyen témában regisztrálva hozzád szól, az csak jót akar neked. Nem gonosz szándékkal közeledik. Csak esetleg nemismer téged, így nem tudja hogyan szóljon hozzád. Meg azért ezek a kis bökdösések eléggé irritálóak tudnak lenni.

Én most pont ezt élem át egy másik topikban, tudom, miről beszélek.

Szóval arra kérlek, ne menj el, max. gondold végig, hogy van-e értelme a begubózásnak.
Ha segítségre szorulsz, csak úgy tudnak segíteni, ha engeded.
solya
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: