[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Hoztam képeketKép

Ezeket a szekrényeket a párom csinálta, ez a hátsó részben van a folyosón, egy beépített szekrény, olyan mindenes. Ez simán nyílik, a többit majd meglátjátok hogyan.Kép
Kép

Ez a Gergő szekrénye...
Kép

így nyílik.Kép
Kép

És ez a mi szobánkban egy beépített szekrény, ez is úgy nyílik, mint a Gergőé, csak irdatlan magas, van benne lehúzható ruhaakasztó és jóóóó sok polc.Kép
Kép

Ezek pedig a képek egy leendő trombitásról.Kép Nem lehet elég korán elkezdeni. Sajnos 1 kivételével homályosak, mert annyira mocorgott közben úgy tetszett neki az Apja hangszere.Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!
Nagyon ügyes apátok vanKép Jók a szekrények! Gergő pedig még mindig nagyon édesKép lehet, hogy zenész lesz?Kép

Többiek???

Pusz
Vendég
 


Megjöttem a vásárlásból.

Orsi!

Nagyon szép a pici fiad.Zenész lesz?
A szekrények is nagyon jól néznek ki.Ügyes az apa.

Andi!

Vettem baby hengert,1990Ft volt.És egy zenélő telefont.
A Rossmann-ban kaptam 219Ft-ért Hipp-kajákat.De most láttam,hogy a Corában még olcsóbbért lesznek.

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

Ildi!

Mégegy jó hír!

A sampon és szesz van a Sas patika gyógynövény részlegén, most irtak kérdésemre a Kuth cégtől.
Nem kell a területi képviselőt keresni.

Köszönjük levelét és örülünk hogy önnek is tudtunk segíteni !
Szegeden több helyen is hozzá lehet férni termékünk megvásárlásához de az
egyik legismertebb hely a Sas patika gyógynövény részlege.
Egy fontos dolgot meg kell hogy említsek ,ha nem igényli a rendszeres
vizsgálatot ,akkor fontos elmondanom önnek hogy ,4-havi kúra után min.
2-hónap szünetet kell tartani/ ilyenkor csak az illóolajat kell
szüneteltetni a sampont érdemes használni / majd ismét lehet 3-4 hónapos
kúrát tartani.Ezt lehet ilyen ütemben egy életen át használni.Megelőzésként
is!!! A szünet azért kell hogy ne szokjon hozzá a szörtüsző, mert nem tud
majd reagálni rá.

Ezt irták! Most nagyon örülök ennek a hirnek, mert nem is gondoltam , hoyg váalszolnak.

Ügyes vagy , hoyg vettél hengert. A Corában lehet ám, hogy csak a gyümölcsös lesz akcióban, igy holnap én is megyek a Rossmannba.

Bea!

Én vagyok csak Anna állni akar, és ha ültetem nyávog Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Andi
Még Te mondod, hogy ne rakjam a kaját a gyerek orrába, te meg az egészet az arcára kened???
Ülés-nyávogás: ez ismerős!!! A Réka olyan szinten megfeszíti a lábát és áll, hogy csak azért kell fogni, mert elborulna. Hihetetlen erő van ebben a csajban. De szerintem ez nagyon korai még neki, mivel még se nem kúszunk, se nem mászunk, az ülésről nem is beszélve, ő meg már inkább szaladnaKép

Orsi
Lehet rendelést leadni apának???KépKépKép Nagyon ügyes! Gergő nemsokára elhúzza a nótátokatKép

Kika
Na látod, hogy csúszik az az AnnapempőKép

Ildi
A többi fogacska is így megviselte a Noémit vagy csak ez a 3.???
Réka ma többször is felsírt napközben, éppen a rágókákat gyömöszölte a szájába és gondolom rosszul harapott és fájt nekiKép. Nekünk az első fogacskánk készülődik, ha nem csal a megérzésem.

Bea
Várom a járókás képeket, kiváncsi vagyok mit fog abban alakítani a ZsófiKép

Nali
Na mennyit nyom a leányzó??? Én is el akartam ma sétálni a védőnőhöz, de szakadt az eső és olyan bolond szél fúj, hogy elvetettem az ötletet.

Szegény leányzóm már jó pár napja nem volt levegőnKép Na jó tegnap voltunk vásárolni, akkor volt egy keveset, de akkor is iszonyatos szél fújt itt. De csak azért nem volt, mert még mindig eldugul az orra és akkor a száján vesz levegőt.

Jelentem tápszert váltottunk, mert ma reggel már abszolut nem akarta megenni a lány, fél 10h-kor volt hajlandó enni, akkor is már azért mert nem erőltettem tovább a tápszert, hanem tejpépet kapott. Fél 1h-kor megevett egy fél üveg sütőtök-bugonya hamit (meglepődtem, mert eddig úgy tudtam, hogy nem szeretiKép). Aztán vártam a következő hamit, hogy mit szól az új tápszerhez, hát bevágott belőle 165ml-t. Annyira örültem. (Eddig Mildibé-t ettünk, most Milumára váltottunk). Bevallotta a doki, hogy eddig is csodálkozott, hogy megeszi a csajszi ezt a tápszert, mert írtó rossz íze van és kevés gyerek fogadja el.

Pusz:
Meli
Bnm
 


Orsi,
Nagyon ügyes egy férjed van ámKép JÓÓÓÓ magasak azok a felső részek, gondolom csak azokat teszitek oda amik ritkábban kellenek.
Gergő szerintem kihagy mindent és rögtön a konziba megyKép Jól áll a kezében a trombitaKép

Nali,
Mi volt a mázsálásnál, küldtem képet. Azért nem az az etalon sőőőőőőtKép hála Anna sem olyan VénuszosKép Ha érted????KépKép Viszont annál inkább mozgékony.Kép

Andi,
Szép kis levelet kaptálKépKép

A mai nap nagyon szomorú híre, tegnap este egy nagyon régi iskola társam és ex szomszédunk meghalt autóbalesetben. Autószerelő és amatőr rally versenyző is volt, de már nagyon régen másból élt. Két pici gyermeket hagyott itt egy hat és egy négy éves manót. Nagyon lesújtott a hírKép Ő volt életem első plátói szerelmeKép én akkor 11 éves voltam ő 14. KépKép

Kika
kika
 
 


Andi!

Mi most tele vagyunk főzelékkel.Szombaton veszek pár üveg gyümit.Remélem,hogy lesz az akciósból.Törlőkendőt 1799Ft-ért vettem,4*72db-ot,Pampers-t.
Most mostam hajat,elég normális volt most a hullás.Köszi az infót hajampulla ügyben.
Voltál már a Minimax játékboltban?

Meli!

Sajnos,nagyon megviselte eddig mindegyik fog.(És engem is!!!)De ma éjjel kap egy Germicid C kúpot,és kíváncsi vagyok,hogy jobban alszunk-e.Majd reggel megírom,hogy segített-e a kúp.

Ildi
tfildiko
 
 


Kika,
autóbalesetKép Én meg ugye holnap kezdek....

Jelentem mázsálás eredménye: 5,76Kép Ez 3 hét alatt 42 dekaKépJa, és totál éhesen....
Lánynál szünetel a szuri, de Tominak jövő hónapban esedékes a 3 évesKép

Meli,
tessék finom kaját adni annak a gyereknekKép
A rendelő itt van a lépcsőház előttKép az állandó ügyeletes gyógyszertárral együtt...

Andi,
a te lányod is kilenc hónaposan akar majd sétálni???
Azok a próbaverziók asszem csak 1 órán keresztül működnekKép

Orsi,
nagyon klasszak a szekrényekKép És a kis trombitás isKép Írtad már, hogy milyen kencét kaptatok az ekcémára??

Eve,
belinkelem ide a játékot. Ahhoz hogy elmentse a pontjaidat viszont regisztrálni kell... Ha gondolod játszhatunk majd együtt, csak egyeztessünk időpontot, meg szobát.
http://www.grab.com/games/view.php?game=431
Ja, és ne a letöltésre kattintsKép
Azért is jó, mert nincs időkorlát, tehát sokáig is lehet gondolkozni.

H.
nalika
 
 


Kriszta!

De sajnálom azt a két gyereket.Milyen rossz lesz nekik apa nélkül!Meg az iskolatársadat.Szomorú!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni!

3 hét alatt 42dkg az szuper.Szépen fejlődik a Timcsi.

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni
Locoid-H és Locoid Crelo, ezeket kell. Elsőt a testre, másodikat a fejére. De hihetetlen hamar elmúlt ezekkel, nagyon jó kencék! Aztán majd ha már sehol nincs rajta, akkor kenni kell egy testápolóval, azt nem tudom mi, valami Bazis C, ott a Heim Pálban adják csak, csak ott lehet kiváltani. Ma azzal csináltam a babamasszázst és jó zsíros, masszív krém.
Lányod hízásaKép Gratula!Kép

Kika
KonziKép Karcsi is jót röhögött.Kép
IsmerősödKép
szegény családja!Kép

Lányok
Hozzátápi ügyben már elkezdtem gondolkozni, mert igaz van még majdnem másfél hónapunk, de szeretek előre tájékozódni.Kép És sokat gondolkozom azon, amiről már itt beszéltetek, hogy jobb a bébikaja (Hipp), mint az ismeretlen eredetű zöldség, gyümölcs. Sajnos a közelünkben nincs olyan piac, ahol biztosan bio gyümölcsöt tudnék veni, így még az alma is olyan, hogy Auchanos, azt meg nem adnám oda Gergőnek, ki tudja honnan van.Kép Csak valahogy úgy szerettem volna Neki legalább gyümiben frisset adni!Kép Még üvegreszelőt is kaptam a Hugicámtól karácsonyra!Kép

Véleményetek?

Most mennem kell, nemsokára fürdünk, aztán meg filmnézés, így lehet, hogy ma már nem tudok jönni.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Anna!

Még akkor is gyönyörű vagy ha anyád osszeken!
Jól áll ez a színárnyalat!Kép

Ildi!

mályva:ahogy a képet elnéztem neked nincs szükséged rá! O Hatását a topik firkászai egyöntetüen igazolni tudják!KépKépUgy ahogy Andi írta!KépKép

Meli!

Egész nap folymatossan hol a telcsi szólt, hol váratlanul beállított valaki. 16.00-kor már megnéztem a kapunkat nincse rajta tábla "ügyfélfogadás"felírattal.Szóval írtam, megzavartak, megint írtam hozzá de idegembe amikor el akartam küldeni lemaradt az elejeKépVagyis amit neked írtam.
Szóval: a mini talisok miatt itthon sárgultam az irigységtől. Még a hajam is besárgult pedig utolsó festésnél szuper világosítót is kevertem a festékbe.KépKépKép Este kénytelen voltam lila samponnal hajat mosniKépKép És ráadásul a kis huncutok itt cukkoltak engem, hogy hol is találkoznak, kinek milyen a babakocsija, kabátja ezeket mind itt beszélték meg az szemem elött merthogy pont mi 3-an lógtunk idefent.KépKépKép
De fognak még ők is irigykedni amikor mi is bejutunk a városba igaz???KépKépKép Mi 21-22-23-án leszünk T.bányán előre láthatólag.

Köszönjük a jó szavakat Orsi baba képeiről.

Kika!

Ez látod ide is ideért!KépKépNem ugy mint Hajni mailje!KépKépKépPedig ha lehetett volna választani a kettő közül akkor jobb lett volna ha ez kallódik el!KépKépKép

Hajni!

Köszönöm!!! Most apa foglalja le teljesen a netet, de ahogy tudom megnézem!!!!KépKépKépMajd tanulmányozom a helyet és egyetzetünk!!!
Ne aggódj a szuri miatt! Én nagyon ideg voltam mielött a 3 éveset kapta Orsi Napokig nem tudtam enni, még hánytam is az idegességtől és ott ő mondta nekem, hogy "anya csak szorits jól magadhoz és ne nézz oda én sem nézek" persze azért elpityeredett hazasétált és aludt egy jót.Másnap fájdogált neki a pici lába, de mondta is hogy a doktornéni bántotta de muszály volt.Ezek a gyerekek már rémes milyen okosak!KépKépKép

Már alig várom, hogy Kriszta is itt legyen!!!KépKép

Orsi!

Nem semmi, majdnem akkora a hangszer mint maga a gyerek, de a hozzáértés a szemén tükröződik!
Nagyon tetszik a szekrény!

Bea!

Apa már otthon van?

puszikák:
É.
eve
 
 


Sziasztok!

Kika!

Autóbaleset Kép Szomorú!

Tényleg örültem a levélnek. A szer nagyon jó és nagyon bevált, sőt másnak is akinek ajánlottam. NAgyon jó nézni hajmosáskor, hogy nem kell hajgyógyász, hogy lássam az új hajat. Ugyanis az utcán nem mindenki hajgyógyi Kép
Igy sokkal könnyebb hozzájutni, mint állandóan a területi képviselőt keresni. ÉS ugyanannyiba kerül, mert megkérdeztem Kép


Meli!

NA jó , de én is tanulhatok valamit tőletek Kép
ÉS spenót nélkül mit mondtam volna , miért fényképezem le a lányt? Igy gyorsan összkentem Kép

Ildi!

Nem voltam a Minimaxban, de készülök. Miért jó? Te voltál már? Majd megnézzük Évájék babáját Kép
Törlőt jól vetted, a Corában is annyi most, én is azt használom.

Jó alvást éjszakára, a kúp biztos megnyomja egy kicsit. Remélem, hogy tudsz végre aludni, mert rád férne, még ha nem is látszik rajtad.

HAjni!

Gratula a súlyhoz! Szép gyarapodás! Holnap majd én is beszámolok.
én jó játékot töltöttem le, mert az enyimé még műkszik Kép ÉS nem is baj, hogy letöltöttem Kép

Remélem, hogy NEM akar sétálni 9 hónaposan, előbb inkább mászni kéne. De nagyon igyekszik, de kevés még az álláshoz.Bár rövid időre ha kapaszkodik megy. Kb annyi időre mig lefényképeztem Kép


Orsi!

Örülök, hogy tűnik az ekcémaKép

Szekrények nagyon jók, a fényképekről nem is beszélve. Az albumba az a kép teccik a legjobban, ahol a sört (én úgy néztem az volt) nézi a fiad!Kép
Főzelék én üveges egyenlőre, de alma pl sima igazi. Gyümölcsöt másfajtát adtam üvegeset, de most pl. jobban szereti az igazi almát vagy a banánt, amit most már a kezébe adom.MAjd meglátod, hogy mit eszik meg, mert nem semmi dolgokat produkálnak.Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Éva!

Te is előkerültél! Kép
A lányomnak a legjobban az áfonya szine áll rúzsban. Ezt megállapitottam amikor áfonyás almát ettünk.

És nem cukkoltunk, csak izgultunk, hogy megismerjük egymást!
Ildinek nem kell a mályva, az biztos!!!!!

a barátnőd remélem jól van Kép én is így kezdtem Kép
Orsinak milyen volt az ovi, nem is irtad?

Holnap délután már lesz Krisztánk is!Kép

Bea??
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Én reszeltem neki az elején jonatan almát.Ez otthon Zalában volt(amikor hazautaztunk),tudtam,hogy nem látott az alma permetet.De mostanában a Hipp-et etetem vele.Banánt azt veszek neki,és összetöröm a villával.Az a rossz,hogy most tél van.És azok a gyümölcsök amiket ehetne a Noémi,most nem érnek.Pl.a barack,körte.Import gyümit pedig nem adok neki.A bébikaja pedig ellenőrízve van.Szívesebben adom neki ezt.

Éva!

Igazad van,nekem nem kell mályva.A 43 kilómból már nem akarok lefogyni.Igaz,voltam pár éve 37kg is.Kicsit túlzásba vittem a fogyókúrát.Nem tudtam,hogy miről beszéltek,azért kérdeztem.
Jó,akkor majd mi is irigykedünk,ha taliztok.

Andi!

Hol vagy?

Megyek fürdetni.Sziasztok!

Ildi
tfildiko
 
 


Andi,
az 1 óra úgy értendő, hogy 1 óra játékidő. De lehet, hogy ez csak a pályákat maximáljaKép
Kíváncsi vagyok Anna súlyára isKép

Ildi,
ez a gondom nekem is a gyümikkel...

H.
nalika
 
 


Nem olvastam vissza semmit, csak jöttem dicsekedniKép Na mi van nekünk??? FOGUNKKép Pedig reggel még nem volt. Na jó, szóval majdnem Kép Már 1-2 mm kilátszik belőleKép
Megyek mert a csajom meg a pasim a kádbanKép
Később jövök a képekkel.
Pusz
Vendég
 


Bea!

Gratula a fogacskához! Nekünk is igy volt az első kettő. Kép

Ildi!

Élek, csak a Hajnit bosszantom Kép Adott egy cimet játszani és most gyüjtöm a pontokat ő meg bosszankodik Kép

Szép álmokat Neked!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hajni!
hulla vagyok!

Látom, hogy kihivtál, de nem tudom még, hogy mit kell ott csinálni. Ha lesz időm ránézek.

Éva!

fel ne lépj az oldalra, amit Hajni irt, mert függő leszel Kép. Tegnap alig birtam lefeküdni.

Délelőtt nem tom mennyit vagyok, mert hajmosás, főzés, 1-kor doki. Lekésőbb utánajövök, de azért próbálok délelőtt is jönni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát szép jó reggeltKép
Hihetetlen, hogy ma reggel én vagyok az első??????KépKép

Bea,
Gratula a fogacskáhozKép

Nali,
Nagyon szép ez a súlya a manónak és gratula hozzá.

Anna nálunk felcserélte a hajnali időpontokat és 3 jor már gagyarázott hat óra helyett, sőt amikor az ágya felé hajoltam, hogy lássam mi a helyzet akkor öröm kacagásba tört ki, ezt kb. 5-ig játszottuk majd elaludt. Most kezd ébredezni úghogy megyek.
pusz majd még jövök

Nali,
Higy sikerült a vezetés?????
kika
 
 


Jó reggelt!

Lányok!

Aludtunk az éjszaka.Végre!!!Köszönöm,hogy drukkoltatok.Csak 2-szer ringattam pár percig.És 3-szor adtam be neki a cumit.Fél 7h-kor megnéztem,hogy él-e még.És fel is ébredt.Ez a kúp csodát tett.

Bea!

Gratulálok a foghoz.Nálunk is még csak fogkezdemények vannak.Most várom a harmadikat,kíváncsi leszek,hogy hány nap kell neki.

Andi!

Tegnap voltam a Minimax játékboltban.Ott vettem a hengert.Jó kis boltnak tűnik,de tele voltam csomagokkal,és nem bírtam körülnézni.Majd valamikor elmegyek.

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni,
elejtettem kérdezni miért maradt el az oltás?
K
kika
 
 


Kriszta!

Az Andi már megint megelőzött minket.Én is azt hittem,hogy én vagyok az első.

Andi!

Azért gyere!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Este már nem tudtam jönni, mert mire megfürödtek, Zsófit leraktam, én is megfürödtem, összepakoltam a konyhát, bizony 11 óra elmúlt. Akkor meg már nem volt semmi kedvem kicsinyíteni. De az előbb megcsináltamKép

A barátnőm lányai segítenek járókát szerelniKép

Kép

Lili ki is próbáltaKép

Kép

Azért én vagyok a tulajdonosKép

Kép

Ezt pedig jól megeszemKép

Kép

Csak végigfutottam a tegnap estét, Kika nagyon sajnálom!Kép

Pusz
Vendég
 


Ez nem ér!!!!!!!!! Amikor elkezdtem, még úgy nézett ki, hogy én leszek az első!!!!!!!!
Vendég
 


Kika!
Örülj neki, hogy örül neked a lányod!Kép

Ildi!
ÉjszakátokKépKépKép

Andi!
Vagy te annyira függő, hogy holmi hajmosás meg főzés nem akadályoz meg a netezésbenKép

Pusz
Vendég
 


Ezt nem hiszem el!!! Mért tünik el mindenki, amikor ideérek???Kép
Vendég
 


Bea!

Köszi,jó volt egyet aludni.
Szuper a járóka.Mennyi volt?
Jól birtokba vette a szépséges lányod.
Nem hinném,hogy az Andit tényleg megakadályozza valami a netezésben.

Ildi
tfildiko
 
 


Na re.Kép

Bea,
Örülök neki na de hajnali háromkor, kicsit később mondjuk hatkor is jó lenneKépKépKépKép
Amúgy klassz a járókaKép

Ildi,
Gratula az éjjeli alváshozKép fog ez menni hidd el kúp nélkül is.
K
kika
 
 


Bea!

Szerintem az Andi játékfüggő lett.Ezért inkább játszik,nem velünk beszélget.Majd ráküldöm a KGB-t,hogy figyelje meg mennyi időt játszik.

Kriszta!

Köszi.Hát,nem tudom,hogy kúp nélkül menni fog-e.Nem hiszek a csodában,de ki tudja.

Ildi
tfildiko
 
 


NA itt vagyok és nem is játszottam ma még Kép.

A töltött husikám már a sütőben, nagyon szép lesz, mert bacon szalonnával körbetekertem.
Remélem olyan jó is lesz.
NYertetek, vagyok ennyire függő Kép

Ildi !
Örülök, hogy aludtatok!

CSajok korán kell ahhoz kelnetek, hogy megelőzzetek! Kép Ez csak Huginak szokott sikerülni Kép

MEgyek elmosogatok, gyorsan hajat mosok és már itt is vagyok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én felkeltem negyed 7h-kor,de Noémiztem.Már régóta alszik újra.A mosógép megy,takarítgatok.Biztos,hogy nagyon fincsi lesz,amit főzöl.Én ma nem kotyvasztok semmit,mert a férjem elkezdett egy kicsit fogyózni.A tegnapi kaját elosztotta két részre,így ma nem kell alkotnom.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!
Te tényleg gyors vagyKép

Kika!
KösziKép

Ildi!
Nem tudom, mennyi volt, mert ajándékba kaptuk. A Cora-ban láttam ugyanilyet 14000-ért.

Megyek boltba, meg patikába, de egy óra mulva itt vagyokKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Meggyüttem az oviból, most kicsit tovább tartott mert a védőnéni tetvészkedett és megvártam az eredményt.KépKép
Na nem mintha izzgultam volna! Bár attól,hogy én tisztán tartom még belekerülhet.
Erről jut eszembe, hogy van egy lavoros képünk.Nálunk a bojler minden évben befuccsol tavaly ill mostmár tav. elött éppen karácsonykor.Kép
Ez pont Szent este készült és már nagyon álmos volt, de azt hiszem látszik, hogy élvezte a pancsit.KépKépKép
eve
 
 


Éva!

Nagyon édi a lányod.
Attól,hogy te tisztán tartod,tényleg hogy belemehet a hajába a tetű.
A suliban a gyerekeimnél(az osztályomban) is volt sokszor.Olyanoknál is,akik tiszták.

Ildi
tfildiko
 
 


Éva!

NAgyon jó ez a kép is! Kép

Ildi!

De jó neked! Enyém apa állandóa éhes és nem akar fogyizni Kép

HAjam megcsinálva és megin boldog vagyok, mert sok kis új hajam van Kép Avégén több hajam lesz, mint régen Kép
MEgyek mosogatni Kép

Bea!

Mire visszaérsz itt leszek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Örülök,hogy nő a hajad.Nekem is van most sok pici.
Az én páromnak muszáj egy kicsit fogyózni,mert nem megy rá semmi ruhája.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Apa nem boldogult és csapatot toborzott?KépKépKép
Jó kis csapat szép lett a járóka.Aranyos a tesztelős kép a leányzóval, nem szólva a tulajdonodról készült képről.Kép

Andi!

Megfogadom a tanácsod! Modst csak elmentettem a lapot a kedvencek közé és bele sem kukkoltam, majd a vizsgák után.
Szerintem Annának minden szín jól áll!!


Andi! ILdi!

Csak az irigykedésem ecseteltem a Melinek!KépKépKép
Akár akartatok cukkoln akár nem sikerült.KépVérzett a pici szívem!KépKépKép

Ildi!

Kérdezz nyugodtan máskor is!
43?????? Te jó ég?? Nekem csak a csontjaim vagy 50 kilók!KépKépKép (Én 56 kg vagyok, de a 6 jó lenne ha eltünne!)

Kika!

Ez nagyon szomorú:KépKép Részvétem!:KépKép

Hajni!

Hányra mész vezetni??
Én a rutint nagyon szerettem, nem úgy a városti.
eve
 
 


Éva!

Milyen magas vagy?Én nagyon pici,és nem kevés így a súlyom.A 37 kg az tényleg kevés volt.Már majdnem átmentem anorexbe.

Ildi
tfildiko
 
 


Nagyon aranyossak vagytok, de nem kell ám mindíg megdicsérni, mert egyszer csak azt veszitek észre, hogy az én húsgombócomtól lesz tele a topik!KépKépKép
Csak eszembe jutott, hogy van ilyen képünk. Sokáig ezekből volt a hátterem, mert háll'égnek azért az ember nem minden nap készít lavoros képet!KépKépÉs most élvezem, hogy már ilyet is tudok, most a kicsinyítésre gondoltam.

Andi!

Bocs ha nem voltam elég figyelmes az olvasásnál, de miért mentek dokihoz???
eve
 
 


162 cm. alulról csodálom a világot!KépKép
eve
 
 


Éva!

Én csak 152cm vagyok.Én még lentebbről csodálom.De hallottad már,hogy jóból csak kicsit adnak?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Még nem de ez jó!KépKépMegjegyzem magamnak!!KépKép
Én 47 kg voltam a legkevesebb, de 50- nél érzem magam a leg jobban. Ezt fizikailag értam. De szülés elött voltam 75 is(50-ről)
eve
 
 


Már itt is vagyokKép És még kaját is tudtam venni a lánynakKép

Eve!
Nagyon jó a képKép

Azt hiszem, én vagyok a legmagasabb köztetekKép Megmondjam mennyi? 180Kép Voltam már 181 is, de úgy látszik összementemKép

Pusz
Vendég
 


Eve!

Agyhártyagyuszi oltás: méreckedés és tanácsadás.
13 ra megyünk. Na rohanok, krumlit pucolniKép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Éva!

Én most érzem magam jól.(Főleg azóta,mióta veletek csevegek.)

Bea!

Hát,jó megnőttél.Régebben nagyon szerettem volna magasabb lenni,de most már nem zavar,hogy kicsi vagyok.

Andi!

Messze van a gyerekdoki?

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Na szép! De ugye azét még szóba ill. írásba állsz velünk ezek után is?KépKépKép

Drága Andi!

Már azt hidtem ,hogy baj van!KépKépKép
Mi felénk még ezt ugy mondják, hogy a védőbe megyünk!KépKépKép
agyhártya gyuszi:Kép Első adaggal kapjátok?
Méreckedésről jelentést!
Tanácsadás??Mit akarnak tanácsolni neked amikor már csúszik a kolbász is?KépKépKép

Idi!

Az elöbb elfelejtettem írni, hogy nagyon tetszik, hogy a tanítványaidat a gyerekeidnek hívod!KépKépEz olyan elhivatottnak tünik nekem!KépKép
Te jó ég egy tanárnéni vagy most esik le én meg csak csapkodom mindíg a billentyüket, amelyik közelebb van azt ütöm le. Nehogy megmutasd a szüleimnek az ellenörzőmet, hogy már hány eggyest szereztem helyesírásból és fogalmazásból!KépKépKép
Mit szóltak a porontyok amikor eljöttél?
É.
eve
 
 


Ildi!

Újszeged, Máv rendelő.

Éva!

Védőnő kaka, doki néni szuper Kép csak az ő véleményét fogadom el. Az ottani védőnő semmire sem jó.

Megyek, mert leég a krumpli Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Éva!

Nem örültek a gyerekek,hogy eljöttem.A fiúk egy része még most sem fogadta el az új tanító nénit.Imádtam őket,és még most is hiányoznak.Az előző osztályom ,(ők most hetedikesek)még most is ír.A múltkor kimentem a suliba,és mind a 2 osztályom rohant,hogy lásson.Piszok jó érzés volt.
Nem szoktam nézni a helyesírásod.Én is sokszor mellényomok.(Pedig,tudok helyesen írni.)

Megyek játszani a lánnyal,és adok neki hamit.Ma őszibarack lesz a tízórai.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Igen is értettem!KépKépKépVédő néni selejt!KépKépAkkor ti tényleg doktornénihez jártok!

Ildi!

Ez nagyon szupi.
Nekem is jól esik amikor azt mondják a vásárlók, hogy hiányzom nekik, hát még ha gyerekek mondják az embernek, hogy szeretik!
Erről most az jutott az eszembe, hogy az Orsi csoportjába van egy kisfiú és amikor dolgoztam még, akkor minden nap elmondta, hogy én finomabb szalámit adok mint a mésik boltos néni. Ami persze nem igaz, de nagyon aranyos volt. Egyszer a raktárban pakoltam és lehívtak, a kolleganőim mosolyogva, hogy szolgáljak ki, mert a kisfiu azt kiabálta, hogy csak az Orsi anyukájától kell a szalámi!KépKép
Szóval nagyon aranyos volt.
Őszibarack az nem semmi!Nadon fini lehet!
Bár mostmár mi is ujra eszegetünk gyümölcsöt, nem sokat max 1 banánt a héten.( Orsinak tipegő kori fructós intoleranciája van. Vagy valami hasonló. A tipegőkori azt jelenti, hogy kinőheti olyan 6 éves koráig.És én ezt már nagyon várom!)
É.
eve
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: