[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hugi!Kép
Gyorsan kapd össze magad, mert nagyon hiányzol ám mindenkinek!!!Kép Megy a drukk megint, hátha a kiütéseiden is segít!Kép

Andi!
Fogunk mi még együtt palacsintát sütni!Kép

Ildi!
A takarítónőd biztos megelégelte, hogy naponta 16 órát lógsz a netenKép
Nem tudom hány darab lett, de közel egy kiló lisztböl csináltamKép

Pusz
Vendég
 


Eve!
Gratulálok a "kisérletezéshez"Kép Így elsőre nagyon jól sikerült, ügyesek vagytok apávalKép
Viccet félretéve, nagyon szép a rangidős babánkKép

Andi!
Porszívózz nyugodtan, de csak a gép körülKép Én is ott szoktam a legtöbbetKép

Pusz
Vendég
 


Éva!

Gyönyörű a lányod.

Hugi!

Örülök,hogy jobban vagy.
Pihenj sokat!!!

Andi!

Megyek és takarítok tovább.De muszáj néha benéznem ide!
Ma milyen főzit esztek?

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

Szép lassan visszatér mindenki, holnap már Kriszta is leszKép Annyira furcsa, hogy már hetek óta nincsKép Beszéltünk telefonon, de az nem az igazi. Remélem, legalább egy pár sort ír, amint hazaér!

Pusz

Csak elgondolkodtam...
Most apa azt mondaná, hogy ne eröltessem, ami nem megyKép
Vendég
 


Bea!
Igazad van.
Biztos,hogy idegesítette,hogy ő dolgozik,én meg itt szórakozom.

Az előbb felsírt a lány már megint.Kiváncsi vagyok mit mond a doki néni.Remélem,egy újabb fog jön,és nincs más gond.

Ildi
tfildiko
 
 


Igen, holnap már lesz Krisz is. Megigérte, hogy bejelentkezik. Kép

Ma spenót lesz a lánynak. Ebéd közben nem lesz annyira boldog Kép

Bea!
Palacsinta: fogunk mi még sütni, vagy Te az én apámmal, mert az baromi jól tudja sütni. KépAmúltkor is a végén ő sütötte meg, nem én.
Még szereti is. Kép De csak sok sütővel. Mi hárommal szoktuk egyszerre.
A takaritás viszont nem halad. Reggeliztünk, ma a virslimnek lett hült helye. Anna kilopta Kép De milyen mérges, hogy el veszem tőle. Igy banánt csócsáltunk Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nálunk mindig az apa süti a palacsintát,nagyon érti.
Én még nem tudom,hogy mit adok neki enni.Valami húsosat kellene.

Ildi
tfildiko
 
 


Minek nekünk nagyobb lakás? Mindenki egy négyzetméteren van állandóan:
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Nálunk minden héten csak egyszer van nem húsos. A többi husikás. Szerencsére szereti, csak a spenót nem a kedvence.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó a kép nagyon.A kutyusotok is nagyon szép.De azért az Anna szebb.
Mi még csak 3-szor ettünk húsosat.
Hol tudom megnézni azt a kekszet,amit beszéltünk?Már elfelejtettem,ennyi alvás után szita az agyam.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

www.milupa.hu
Biscotti néven keresd.
Megyek felrakok Enikőnek egy oldalt, ahol tud kérdezni nőgyógyásztól.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi.És hol tudok ilyet venni?
Megyek,mert felébredt a lány.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!
KépKépKép Ez a képnek szólt!

Ti, hogy tudjátok a pasikat konyhai munkára rávenni??? Enyém apa egyszer főzött pudingot, azt is évekkel ezelőtt, és bár ne tette volna!Kép Fogott egy fél literes korsót, abban kimérte a tejet, aztán elővett egy bögrét amiben összekeverte a port, meg a cukrot egy kevés tejjel, utána egy tálban összekeverte az összeset, majd fogott egy fazekat és feltette főni. Ja, és ugye elhasznált két kanalat, meg egy fakanalatKép Én meg mosogattamKép Lehet, hogy akkor elvettem a kedvét a főzéstől???Kép

Mi ma husisat eszünkKép

Ti leszedtétek már a karácsonyfát? Én besokalltam és most estem neki. Mert négyzetméterekkel nem tudok dicsekedni, ezért a járóka még mindig dobozban figyelKép Karácsony előtti dilemma: vagy fát állítunk, vagy járókát! A kettő együtt nem fért elKép Győzött a faKép De majd ma...Kép Este jövök a járókás képekkelKép

Közben apa egyedül ment Kunihoz, mert Zsófi alszik, és nem volt szivem felkelteni.

Pusz
Vendég
 


Sziasztok,
Ma vendégünk van: hiszti manó, úgyhogy majd jövök
K
kika
 
 


Ildi!

Corában tuti van, de lehet, hogy a Brendonban is. Néha van a Tescoban is, de tegnap nem láttam amikor ott voltunk. NAgyon megérett az idő, hogy Corázzatok egyet apával. Ilyen szempontból sokkal jobb, mint a tesco. (nekem más szempontból is) A Beba2 tápszer is sokkal olcsóbb, mint a Tescoban. CSak ha váltani akarsz.

Bea!

Láthatod, nekünk nem kellenek a négyzetméterek. HA az ágy darabjai nem lettek volna ott, akkor még apa is ott lett volna. Ezen szoktunk röhögni, hogy minek is mennék 120 m2es házba, mikor elég 2 négyzetméter a családnak. úGyis mindenki egyrakáson van.

Tessék irigykedni!!!!!!!!! A mi apánk el is mosogat és edénytakarékossabban főz, mint én. Mondjuk a puding neki sem jött össze. De a bogrács az az ő reszortja, imádja csinálni Kép De a konyhába is megállja a helyét. Kevés dolog van, amit nem tud megcsinálni. Sok mindent tőle tanultam.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jó, ez csak részben igaz! Hazajön apa, beleolvas, és kapok a pofámraKép Szóval, helyesbítek: Az én drága férjem nagyon szeret sütni-főzni, de csak az udvaronKép Nagyon ügyesen forgatja a husikat a grillen, és még ügyesebben kevergeti a bográcsban a kajákatKép De csak úgy, ha minden oda van készítve nekiKép
Remélem így megfelel neki!

Pusz
Vendég
 


Andi!
Mosogat??? Küldöm apát továbbképzésreKép

Kika!
Hisztimanót zavard el, és siess ideKép

Pusz
Vendég
 


BIzony mosogat!
Irigykedsz mi?
Jöhet apa mosogatás továbbképzésre, te meg disznóalkatrész felismerésre Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó, hogy adtál egy kicsi életjelet!
Akkor most gyorsna doppingold az imunrendszered!
gebe: Szóval te sem kaptál Bea palacsintájából?KépKépKép

Andi!

Szerintem köztünk élőben is megőriznéd a humorod!Hoznád a formád!KépKépKép
Na itt tartottam amikor megzavartak!KépKépKép
Drága barátnőmnek ajánlottam a mályvát!KépKép
Éppen itt panaszkodott nekem, hogy issza issza egyszerre 2 filtert tesz bele, hogy ütőssebb legyen, de csak görcsöl nagyokat mint én az elején! Megdicsért, hogy milyen jó nekem mégcsak 2 hete iszom, de látja , hogy fogytam tőle.Erre elindult haza a szomszéd faluba és most jött az sms, hogy éppen időben ért haza!KépKépKép

Köszönjük szépen mindenkinek! Még rakosgatok majd fel régieket, bizonyítva,hogy egyszer mi is voltunk kicsik!KépKépAztán remélem, hogy csak összejön egyszer az a fránya gép!

Kép
eve
 
 


Na szép lemaradt az eleje az írni valónak mert folyton megzavar valaki
eve
 
 


Huginak szólt.Amivel kezdtem.
Még Melinek írtam, de most indulni kella lányért az oviba. Majd ujra bepötyögöm ha hagynak!
puszi
É.
eve
 
 


Bea!

Az enyém palit szokott sütni és még pár féle kaját.De a konyhát látnátok utána!!!
Ezért,inkább én főzök.(Mindjárt megyek is.)
Nálunk még áll a fa,majd a hétvégén dobjuk ki.Még elég szép.Nem hullik a levele.
Milyen járókád van?

Kriszta!

Nálunk is itt volt a hiszti manó,de hála az égnek,csak 5 percig.Bztos,hogy tőletek jött.
Most vigyorog a lány.

Éva!

Milyen mályváról beszéltek?

Andi!

Köszi.Szombaton megyünk a Corába.Még egy kérdés:Hol keressem?
Most volt itt a doki néni.Miden rendben,jön a 3.fog.Már csak napok kérdése,és előbújik.
68-69cm a lányka és 7080g.
Írt föl olyan kúpot,amiben van egy kis nyugtató is.(Hogy ő is aludjon rendesen,és az anyuka is.)

Ildi
tfildiko
 
 


Gyerekek!

A Ti anyukátok is ilyen béna? Én vigyázok , ő meg összeken ezzel a vacak főzelékkel! És még azt is elvárja, hoyg vágjak jó pofát utána Kép Ez őrület, kész vagyok ettől a nőtől Kép
Inkább megyek és alszok egyet, hátha békén hagy!

Kép

Anna

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Édi a lány.Megette a főzit?

Hát,azt hittem,hogy oldalast vettem elő a fagyasztóból.Bontom ki,és karaj.Most kitaláltam,hogy megsütöm sajtosan.
Most igazán éhes lettem,pedig csak fél 3h-ra kell megcsinálnom.Az oldalasból nem ettem volna.De ebből fogok!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Na végre elaludtKép Szerintem ez a hülye idő teszi a hiszti manó, de jól elzavartamKép

Hugi,
Jobbulást Neked!Kép Erősítsd azt az immunrendszert.Kép

Eve,
nagyon szép a kislányod.Kép

Andi,
Ez a lyány határozottan Rád hasonlít, főleg a szeme.

Most el majd gyüvök, ja 83 gramm gyümit ettünkKép
K
kika
 
 


Eve!
Orsi picinek is nagyon szép volt!Kép

Anna!
Az én anyukám is szokott ilyeneket elkövetniKép És mindig csodálkozik, hogy utálok utána mosakodniKép
Zsófi

Andi!
Ez a disznóalkatrész duma nagyon tettszikKép

Ildi!
Fa járókát kapott Zsófi a nagymamámtól karácsonyra, de a karácsonyfa miatt nem tudtuk összerakni.

Orsival mi lehet??? Néztem a nyáriban is, de ott sem jártKép Remélem nincs velük semmi baj.

Pusz
Vendég
 


Ildi!
Mondtam én, hogy majd 70 cm. 1 cm t tévedtem.
Ti is gyorsan fogzósok lesztek. Remélem használ a kúp és alszol végre. Kép
Megette, csak azt nem amit rákentem Kép

Corában a bébikaják mellett van. Abban a sorban. most minden egy rakáson van ami babával kapcsolatos. Ott vannak a tápik és teák is.

Kika! köszi. Kép
Tegnap irtam neked este, csak már kiléptél.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi
apája dolgozik és irta, hogy nehezebb lesz neki jönni.

Eve!
nagyon szép Orsika! Olyan jó látni! Kép

Bea!

Tudod én világ életemben autók közt dolgoztam , innem az alkatrész duma Kép
Még a végén elhitetitek velem, hogy humoros vagyok Kép

Megyünk aludni, mert eddig az még nem jött össze a kisasszonynak Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!
Milyen gyümit ettetek?
Pusz
Vendég
 


Eve!

Azért szólj a barátnődnek, hogy innentől csak egy filtert igyon! Nem szabad kettőt, csak max addig amig be nem indul. HA tovább issza kijön alul a lelke is Kép

Ildi!

Mályva tea. Fogyókúrás tea. Egy filter egy nap és fogysz, hiába eszel.
Nagyon jó Kép Kép Én egyszer már fogytam tőle 15 kilót. Most kezdtem én is inni megint. Kép Igy reggel szaladok Kép Ugye Éva? Kép KépKép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Kép Majd meglátod! Fogsz neki örülni!Kép
Pusz
Vendég
 


Bea!
Csak találgatok ezerrel. De van egy ötletem ám! HA jóra gondolok, akkor annak fogok örülni! Kép

Biztos szökőár van erre is , hoyg ennyire egy hullámhosszon vagyunk! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szerintem rosszra gondolsz! Illetve nem tudom, hogy mire, de nem arra amire én! Mostmár kiváncsivá tettélKép

Pusz
Vendég
 


Ma mennem kell antikváriumba, mert jött egy könyvemKép
A lányzó súlyáról csak du. tudok beszámolni, mert apa fél 5 körül viszi őt...
Holnap megyek vezetni!!!!

H.
nalika
 
 


Hajni!
Milyen könyv?
Jó vezetést holnapra!Kép
Pusz
Vendég
 


Bea!

Szőkőár az a másik téma.

Amire meg gondoltam, az a naptár, amit apátok készitett. De ne áruld el, majd szólok ha kiderül Kép VAgy egy disznót küldesz? Kép

HAjni!

Látom Te is könyvimádó vagy!

Közben rájöttem, hoyg én letöltöttem azt a játékot és úgy játszottam. Utána játszottam egyet fent is, de annyira béna voltam, hogy nem irt fel, hogy szereztem pontot. De Te is ott vagy a barátaim közt.Kép Csak egy baj van. Olyan sokáig játszadoztam, hogy majdnem elfelejtettem aludni is. Kép
Várjuk az eredményeket!

Vezetés: én nem autózok holnap Pesten Kép Kép Kép, de gyalogos sem leszek Kép
A.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Jöhet az a szökőárKép
A naptárral kapcsolatban az volt a tervem, hogy lefényképezzük együtt a csajokat, és nyomtatunk egyetKép
Ez valami más, ha minden jól megy egy héten belül meglátod!

Pusz
Vendég
 


Andi!

Köszi.Most mmár akkor értem,hogy mit isztok.
A mostani alvásnál is 3-szor felébredt.Szegénykém!Remélem,hogy az éjjel alszunk.Imádkozom!
Még alszik a lány.Én játszottam,altattam,tornáztam,főztem,mióta nem jöttem.De már megyek is,mert hallom felébredt,de már nem altatom tovább.

Hajni!

Milyen kocsin tanulsz vezetni?

Kriszta!

Az már nem kevés gyümi.

Ildi
tfildiko
 
 


Szokás szerint Agatha ChristieKép Már nem sok hiányzik...

Andi,
holnap még tanpályás vezetés leszKép Ha nem jössz Pestre, hát nem jössz...

H.
nalika
 
 


Eltüntem, Annának nagyon fáj valamije, csak azt nem tudom, hoyg mije. MAjd jövök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SZerencsére csak egy elveszett büfi volt a bűnös, már rendben minden.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Huh, a frászt hozod az emberreKép
Szegényt annyira megkínozta?

Ildi!
Megy a drukk, az éjszakával kapcsolatbanKép

Hajni!
Merre van a tanpálya? KépKépKép

Pusz
Vendég
 


Lányok!Majd késő délután jövök.Mindjárt megyek a városba.(Gyógyszertár,játékbolt,Rossmann...)Semmi kedvem menni,de kenyér is kell.Na,meg a kúp éjszakára.

Bea!

Köszi.

Egyébként a húst leégettem.Mivel a Noémi sokáig evett,és nem akartam abbahagyni az etetését.Csak fél üveg főzit evett meg.Nem ízlett neki,pedig Hipp-es.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Csak átgörgettem ezt az oldalt és olyan jól esett Bea, hogy hiányoltál!!!Kép Andi, Neked meg köszi, hogy hírt adtál rólam.Kép

Gergő itt magyaráz a hordozóban, úgyhogy nagyon gyors leszek.

Jól vagyunk, éjszakák totál változóak, a tegnapi horror volt, az az előtti szuper. Így állunk egyelőre, szerintem a foga készülődik. A bőre egyre szebb, szinte már semmi nem látszik, csak kitapintani tudom néhol, hogy kicsit szárazabb.

Csináltam képeket is, majd beteszem és felteszem, de csak ha aludni fog, mert most nagyon igényli, hogy játszak vele, mondjuk meg is értem.Kép

Remélem itt mindenki ok, nincs sajna időm visszaolvasni, esetleg ha valaki összefoglalná nekem?Kép

Most mennem kell, majd jövök a képekkel.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Andi,
Jegyzeteltem is szorgalmasanKép valóban a gyümi csak átmenetileg okés azóta már kétszer evett nem is kevés mennyiséget szóval átmenetileg nem lesz éhes, na de utána...KépKép

Bea,
almás-baris-banános pempőt nyomtunkKép A férjem ezeket a bébi kajákat csak Anna pempőnek hívjaKép

Orsi,
Milyen kenőcsöt adtak Gergőnek???

Csajszik,
megkaptátok??????????Mert no reakció.....

Bea,
Járókát milyen??Képeket küldesz majd??????????

na megyek mert Anna kúszik lefelé a játszószőnyegről.
pusz
kika
 
 


Orsi!

Összefoglalva: majdnem mindenki jól van csak Hugi nem, méh és petefészek gyuszija van, majdnem kórházba került megint. Szerencsére levitték a lázát, de most meg kiütéses lett. De már javul.
Amúgy itt rendben minden.
és igen hiányoltunk! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Meg, de nekem nem tetszett, sőt....


HA van kérdésed még irjál! Nekem ez jött be, de ültesd át a Te szokásaidra. Ahoyg Annácskának jó.
A:

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Szerintem egyenesen borzasztóKép
K
kika
 
 


Hát,azt hiszem,hogy a gyógyszertárba jutok csak el.Az apa még nem ért haza.Biztos,hogy nem akar égett húst enni.(Egyébként,nem olyan rossz,csak egy kicsit égett meg.)

Orsi!

Tegyél fel képet a Gergőről,légy szí!

Ildi
tfildiko
 
 


Kika!
Anna pempőKép
Megkaptam, no comment...
Képeket este mutatok, feltéve ha apa hazaér végre, és összerakja a járókát, mert rajtam kifogottKép

Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: