[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Maszek Abc
eve
 
 


Ildi!

Már elötte is ott dolgoztam, onnan mentem Gyesre.
De akkor nem a legkevesebb zsatont kaptm. Akkor kicsit többet kaptam kézhez mint az akkori minimálbér hiába azzal voltam bejelentve.
eve
 
 


Hugiról nincs hir még mindig Kép

Apának a végén semmit, mert olyan éhes volt, hogy ettünk abált szalonnát, fokhagymával paradicsommal, paprikával és friss meleg kenyérrel.
Anna persze nyakig a tányéromban. ez a gyerek bizony nem fog éhen halni. Az tuti! Kép


Éva! A játék lehet, hogy inteligens, de én nem Kép HA lesz időm belenézek jobban. Bár most nem tudom, hogy Hajni mire célozgat. Most tanuljak újra angolul? Kész vagyok ettől a nőtől ! Kép Kép Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi!

A meleg kenyeret én is imádom.
Ezért nem szoktam sűrün sütniKépKépKépNagyon fáj utánna a hasimasi, de nem tudom megállni, hogy ne egyek belőle.KépKépKép
Anna mit szúrt ki magának?? A szalonnát?KépKép
Most megint az eszembe jutott a kolbis kép!KépKépKépNagyon tetszett.
Csak akkor tanulj angolul ha melette ránk is lesz időd!KépKépKép
Hugi:KépKépKép
eve
 
 


Éva!

Néha én is vágyat érzek,hogy boltban dolgozzak.Főleg,amikor rosszak a gyerekek a suliban.Kereskedelmi suliban érettségiztem,utána mentem el a tanítóképzőbe.A kereskedelemben nem is dolgoztam.Egy saját boltot el tudnék képzelni.De pénz nincs rá,sajna.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

De megenném én is a meleg kenyeret!A lányod tényleg tudja,hogy mit kellene enni.
Tejpépet uzsiztunk.Csak fél adagot csináltam,és feltúrbóztam barackkal.
Milyen pépet esztek?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Egy saját bolt az igen. De tudod az se jó ha sok nő van összezárva.
És a kisboltokat nagyon nyomják most a multik.
É.
eve
 
 


Andi,
már mutattam is apának, hogy mit akarok enniKép Nem ér ilyeneket írniKép
Nem kell angolul tanulnod, ha nem akarsz, vannak ott nem szavas játékok isKép

Eve,
én nem tudom mi történt a levéllelKép újra meg nem enged küldeni azonos címre...

H.
nalika
 
 


Ildi!

Most a Hippnek ettük a vaniliás almását. Anna szereti, de nekem nem teccik, igy visszatérünk a Milupára.

Éva!

Szalonna, fokhagyma és kenyér. Ezek tüntek el a tányéromról. És még meg volt sértődve, hogy elvettem Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Semmi gond!
eve
 
 


HAjnikám!

Akkor mit irhatok?

Egy kis juhtúrót, paradicsommal, friss házi töpörtővel, esetleg savanyitott dinnyével? Az mehet? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Az üvegeset egye? Ami a fogára való lenne azt nem??KépKépKép
Ejnye bejnye!!KépKépKép
eve
 
 


Eva!

adtam én neki sárgaborsót is! Kép De már alig várom, hogy azt egye amit mi. Olcsóbb és könnyebb is lesz. Mert amit a tányérommal csinál, az horror. Én már nem érem el, de ő még igen Kép A múltkor a forró rántott húst kapta ki. Megijedt, hogy meleg volt, de csak kapkodott utána. Annyira , hogy ott kellett hagynom az ebédet, mert nem lehetett vele birni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
most méééééért csinálod ezt velem???Kép Éhes vagyok!!!!! Nekem is a Milupás tetszik, én pont tegnap bontottam fel a hipp almás-vaníliásat. Nálunk ugyebár egy hétig sem elég egy doboz, mindig kér belőle repetátKép Na jó, egyszer nem kért, de akkor felkelt 11 után cicizni...

H.
nalika
 
 


Hajni!

Akkor mit irjak?

Hideg sült hús savanyitott dinnyével, ubival és meleg kenyérrel? Vagy mit szeretnél enni?

Tejpép: nálunk sem elég egy doboz egy hétre. Valahogy a Milupa állaga jobb. Pedig először ilyet kapott Anna.


Azért csinálom, hogg éhes legyél és egyél, mert az kell a tejcsinek! És tudod, hogy imádlak! Kép
A.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

nálunk Orsi nem szerette az üveges ételeket.Elösször megette, már nem emlákszem mi volt talán paradicsomos krumpli vagy valami hasonló amit elöszőr kapott.Aztán csináltam neki én kertünkből való krumpliból és paradicsomból. Na onnantól nem evett meg egy üveges kaját sem.
Főzhettem neki minden nap külön.
eve
 
 


Eve!

Én már alig várom, hogy azt egye amit mi. Remélem, már nem sokáig kell várni. Addig marad az üveges. Én nem tudok két falat husit épp megcsinálni, utána meg kiköpi, hogy ez nem kell. Szóval ez van , ezt kell neki szeretni. Kép Jöhet a GYIVI! a gyerekem a legdrágább bébikaját kapja. Szegény elnyomott gyerek Kép


Kika!

Én felraktam a képeket!
Vagy nem kellett volna? Remélem, hogy nem baj?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én ugy értettem, hogy szerencsés vagy mert megeszi.Mi nagyon sokáig éjszakáztunk és fárasztó volt mellete naponta kétfelé főzni többek között.
Bár volt egy jó babaszakácskönyvem amiben voltak olyan receptek amik az egész családnak szoltak ezeket csináltam a "programos" napokon.
eve
 
 


Tudom én , hogy úgy értetted!

És tudom is, hogy szerencsés vagyok. Csak tudod gondolok a betolakodóra is, hogy tudjon mibe belekötni Kép Ne kelljen neki gondolkozni a valóvilágában.Kép
Tudod, nem tudom őt elfelejteni Kép

Ne aggódj értem én a hozzászólásaidat! Kép És birom is őket!!!!!!!!!!!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi! A betolakodóra én is sokat gondolok.Kép
És nem bókolni akarok, de amikor erre a topikra találtam akkor a te írásaid keltették fel előszőr a figyelmemet.KépKépKép
Írtóra birom a humorodat!KépKépKép

Ha esetleg elköltözünk akkor Szegedre megyünk a szmszédodba!! Nem unatkoznánk azt hiszem!!KépKépKép
É.
eve
 
 


Eve!

Persze, hogy felkeltették, hisz jó sokat irok Kép Kép Kép Kép Ezt nem lehet nem észrevenni! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Pont erre céloztam!!KépKépKép Ez is jó volt!!KépKépKép
eve
 
 


Andi!

Az Anna megeszik egy adag pépet?
Melyiket szereti a legjobban?
A betolakodón én is kiakadtam.Biztos,hogy jön még,és kapunk egy kis fejmosást.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

HA kapunk fejmosást legalább nem fogy a viz.
Nem kell vele foglalkozni és ráhagyja. Ha látja, hogy célt ér, akkor szórakozik. Ezért mondtama múltkor is, hogy ne reagáljunk egyáltalán. Mintha nem is írna.
És mi már nem is virtuális barátok vagyunk Kép

Milupa vaniliás tejbegriz. Nem Ha-s. Amit beszéltünk ma.
De én nem adagra mérem, csak úgy. 100-120 ml viz, meg addig szórom bele a port, mig olyan grizes nem lesz. Nem szoktam méricskélni.

Éva!
Köszike, de élőben nem vagyok ám humor HaroldKép Csak egy unalmas kis nőcske gyerekkelKép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nálunk is ugyanaz a vaníliás a menőKép Én sose nem méricskéltem.. Egyébként még a sztracsis szokott finom lenni, az 7 hónapos kortól van, és szintén gluténmentes. Peti abból sztem több tonnát evett megKép
Regisztráltál már az oldalon???

H.
nalika
 
 


Na csajok vagyok.
Andi,
köszi, hogy feltetted a képeket már mér lenne baj???Kép

Most aztán már tovább erősődik bennem, hogy vmit nem jól csinálok. Hanjiéknál már a tejpép is megy és egyidős Annával. Mesélje már el nekem valamelyikőtök de úgy nagyon szőke nősnek, hogy hogy van ez.
Rólunk: tápos csirkék vagyunkKép és nem eszünk még meg egy egész üveggel gyümölcs pempőt. A főzivel mi a szitu,főztétek a krumplit vagy az is üveges?Tejpép mikor és melyik étkezés?????

Lehet, hogy az én lányomnak fölöslegesek lesznek majd a fogai, mert csak tápszer csúszik?????
K
kika
 
 


Hajni!

Még nem.
Nem volt időm az elmaradásaimat pótolgatom.
Anna már alszik, én meg készülök a fizetésekre, átutalásokra.

A sztracsisat majd megpróbáljuk mi is. Jól hangzik. Ez a Hipp most nem tetszik.


Nem is mondtam. Felhivtam a Donó Kft-t és nagyon rendesek voltak. Elnézést kért a csaj, hogy nem küldték ki karácsonyra a játékot, de nincs fecsegő telefon, most várják. Ahogy lesz már küldik is. De meglepően kedves és udvarias volt. Nem erre voltam fekészülve. Igy most küldöm megint a pontokat.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na megyek fürcsiztetni és etetni majd még visszanézek ha tudok
jó éjt ha nem jönnék.
By the way. Hol vana szőke nő?????Kép
K
kika
 
 


Kika!

Nem csinálsz semmit rosszul, de nem is fog megenni egy üveg gyümölcsöt soha.Legalább is Anna nem evett meg. CSak elveri az éhét vele és előbbre nem jutsz vele.

Reggel adjál neki tápit. Délelőtt egy 60 ml gyümit, délben kezd el a főzeléket: pl sütőtök krumplival. VAgy finom főzelék, vagy valami hasonló. Amit 4 hónapos kortól lehet. Most azokat nézegesd. Először csak a sima hús nélküli főzikék. Annyit adj neki ami jól esik és pótolj rá tejjel. HA megeszik egy 100 mlt már akkor ne adj tejet neki, csak vizet.
Még ne adj neki pépet csak ha már meg lesz az adag főzi. Azt délután uzsira. ÉS este is tej.

Később ha már eszik 100 ml főzit, de többet nem akkor adhatsz még gyümikét neki a két kaja közt.

Én igy csinálnám, vagyis igy is csináltam.

HA őszinte akarok lenni én nem nagyon kóstoltattama főzeléket már, Anna első alkalommal megevett egy harmad üveggel.

Amit Te adsz neki az szerintem a babán miatt baromi laktató, de mégis csak gyümi.

Szerintem jobban jársz az üvegessel, mert ha kiköpi megüt a guta, hogy ott pepecseltél és nem kell neki. Én ezt is kipróbáltam. Volt hogy annyira el voltam foglava Annával, hogy elfőtt a répa alól a viz és leégett az edény. ÉS akkor Annával voltam elfoglalva nem a nettel Kép

Kérdés?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nem vagy unalmas egyáltalán.
Én is annyi pépet teszek bele,hogy grízes legyen.80-90 ml vízzel szoktam,és még bele 30ml gyümi.
Nem emlékeztem rá,hogy milyen ízűt eszik.Pedig nem is vagyok szőke!!!Jó,tényleg,van egy-két szőke tincsem.

Kriszta!

Mi mától uzsonnára esszük a pépet.
2-szer főztem neki krumplit,de nem ette meg.Üvegeset eszünk.Vacsira csak tápit kap.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Hiába erőlködsz nem számitasz szőkének!!!!!! Kép

Hú mire hazaértünk gyalog, hulla voltam. Legközelebb viszek magammal egy kupa vizet.
A Franciahegy fele jöttem, szebb, mint gondoltam. Anna viszont kacagott mikor hazaértünk. Kérdezte tőle az apja, hogy hol csavargott, akkorákat vigyorgott, hogy csak na. Kép

Remélem nyugodt éjszakátok lesz!!!!!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó éjt Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Kika,
nekem vacsira kell pótolni a tejcsit tejpéppel. De tényleg csak muszájból teszem, mert nem hízott. Már nagyon várom holnap mit mutat a mérleg, van-e értelme az egésznek. Illetve biztos, hogy van, mert azóta nyugodtabban alszik el esténkéntKép

Andi,
hidd el a milupás tejpép a legjobb, én ugye már több, mint 9 éve használomKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

el is hiszem. Most meg hogy Te mondod főként. HiÁba: a tapasztalat. A doki nénim is ezt mondja.
Kiváncsi leszek, hogy holnap mit mondanak neked.

Mi lehet, hogy sokat hiztunk most, mert olyan kis hörcsög képű lett a gyerek Kép Bár ilyenkor szoktam pofára esni méréskor Kép
Pedig nem eszi többet, mint eddig csak én, régebben csaltam a tápival, mert egy kicsit kevesebb volt benne a por, mint kellett volna. Most annyi van benne, ami kell.
Hát szerda délután kiderül ... Kép


Bea hova tűntél????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Játszottam valamivel, nem tudom,hogy mit, és azt is csak sejtem még, hogy mit kell csinálni, de nagyon jót szórakoztam Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Azt már látom, hogy regisztráltálKép Milyen volt az a játék??? Mert a pontjaidat nem látom...
Ugyanis így a gép egyből berakott a barátaim közéKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Tiszta dili vagyok, végre rábeszéltem apát, hogy váltsunk netcsomagot, mert ez nekem nem elégKép (15óra), nézem mire válthatok, amire akartam nem ajánlotta fel, na gondoltam legyen akkor az ASDL, hát itt a préri közepén nincs kiépítve, várjak amíg lesznek rajtam kívül erre áhítozók. Na vissza is mondtam. De miért nem válthatok 40 órásra azt nem értem. Lehet, hogy azt kell csinálnom, hogy ezt lemondom és újból előfizetek és akkor már arra?! Miért kell ennyire túlbonyolítani? Ja és váltást rendelhetsz neten, de vissza csak mezei levélben mondhatod, hát ez nevetséges!!! Na jó, most kimérgelődtem magamat.

Ildi, AndiKép
Mázlisták, nem éri itt fájdítani a szívünket a minitalikkal, remélem azért annyi volt bennetek, hogy gondoltatok ránkKép

Andi
Nem semmi leányzód van, már próbálkozik az állással??? Lesz neked nemulass nemsokáraKépKépKép Futhatsz és pakolhatsz utánaKép Mályvások meg tönkremennek, mert nem fog már kelleniKép
Telcsin hívtad Hugit és nem vette fel, vagy csak sms-t küldtél neki???

Kika
Jó hogy jöttél már!! Milyen sokat változott Anna az első általam látott kép ótaKépHiába no, nőnek ezek a gyerkőcök.
Egyébként a Réka sem eszik meg egy egész üveg gyümit, se főzit. Ennyi kell neki és kész. Van olyan gyümis is amiben van teljes kiörlésű rizs (4 hónapos kórtól), az is laktató, a finomfőzit is nagyon szereti. A husos hamik elméletileg 5 hónapos kórtól vannak.
A mi napi menetünk: fél 6 körül tápszer, fél 9h-kor szintén, délben főzi, 3h-kor tápszer, 6h-kor tejpép és fürcsi után szintén tápi. Az én leányzóm még ilyen sűrűn eszik.
Most egy pár napja (30-a óta, akkor nyaltunk be egy vírust a mandulagyuszi után) teljesen össze van zavarodva, volt, hogy fürcsi után nem evett, hanem éjfélkor, volt, hogy felkelt fél 3h-kor. Most szerencsére (kopp-kopp) elaludt rendesen, remélem visszatér minden a régi kerékvágásba.

Nali
Szóval a milupás tejpép az jobb??? Mi most mildibé-set hamizunk, előtte hipp-es volt (az nekem sem tetszett nagyon sárga-őszibaris). Na majd ha ez elfogyott azt veszünk, kipróbáljuk.

Eve
Na milyen volt Orsinak az első idei ovis nap???
Te nem irigyelted meg a minitalisokat??? Mikor jössz haza Tbányára????Kép

Bea szerintem még mindig a gyerekszoba ajtajában nevet Zsófi alakításánKép Nagyon édes a leányzód, tud alakítani. Ezek a gyerkőcök nagyon egy húron pendülnekKép

Hugi
Aggódunk érted nagyon, jelentkezz ha tudsz!!!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Szia Meli!!!!

A milupának van ilyen kékdobozos gyerekálom pépje vaníliás (van belőle gyümölcsös is, de az nem volt a Tominak szimpi) A mildibés az milyen, most valahogy nem ugrik be...
Ha ennyit eszik, akkor ennyit eszik. Az én lányom összesen 4x egy napKép
Most akkor mi van az interneteddel???

Bea,
én, mint szitaagyú kigyönyörködtem magam Zsófi produkcióján, neked meg nem is írtam...

H.
nalika
 
 


Nali
Na akkor legközelebb megnézem azt a kékdobozosat!Kép A mildibés sárga dobozos ez most banános, nem tudom milyen van még, mert ezt anno az egyik mamáék télapója hozta a leányzónak.
A Rékának még a hippes jó éjt hami is nagyon ízlik (van vaníliás és gyümölcsös is) ennél kezdte el először tátogatni a száját mint a halacskaKép
Internet: most még minden a régiben, majd utánajárok a dolgoknak.

Na megyek megfürcsizek, aztán megnézem az Aktákat (borzalmas ez a szőkőár!! brrrr még a hideg is kiráz, szerencsétlenek....KépKépKép)

Pusz:
Meli
Bnm
 


Hajni!

Hát nem remekeltem, de örülök, hogy a gép is tudja, hogy a barátod vagyok Kép Hallod betolakodó???????????? Kép Kép Kép

A puzzlesban játszottam, amit a legtöbben töltöttek le. Valamik potyogtak, meg el kellett rakni... még csak ismerkedek vele, mert érteni nem értem Kép NA jó már legalább sejtem, hogy mit kell csinálni.
De azért ne röhögj rajtam, mert sokszor nem tudom, hogy miket nyomkodok az oldalon Kép

Melikém!

Végre te is előkerültél. Kép
Hugit hivtam többször is , de csak sipolt a telefonja. MOndjuk szegénykémet amúgy is nehéz elérni. Holnap megint megpróbálom.

És igen gondoltunk RÁTOK!!!!!!!! ILyet gondolni rólunk! Szerinted a bombázó pasikról dumáltunk? Kép

Mályva még kell, mert Ildi mellett egy tehén vagyok Kép Ő egy kis csinos anyuka, olyan kis cserfes, mint én Kép

Milupás tényleg jobb. Kép

Csinálj valamit a nettel. Mond meg, hogy neked több idő kell, értsék már meg. Egyébként ez baromság, hogy nem tudsz váltani. Főleg, ha felfele akarsz. Hogy nyáron velem mi lesz, azt nem tudom. Kép Úgy néz ki, hogy a westel marad csak, mint ami elérhető. de az meg csak 300mb. Nekem egy hét alatt van annyi forgalmam. IGAz nyáron napközben úgy sem tudnék netezni, mert akkor nagy élet van nálunk.
NA majd látjuk, mi lesz addig még. Még lehet, hogy kiutáltok Kép
Ti már rendben vagytok teljesen remélem!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Szép napot kivánok!

Ildi!

Megszáradt a dzseki?

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Megint egy rossz éjszakánk volt.(Szokás szerint,alig látok ki a fejemből.)
Nem használt a gél.Majd talán a homeopátiás szer jó lesz.
Elhiszem,hogy elfáradtál mire hazaértél.Feljöhettél volna inni!!!Akadt volna nálunk is egy kis víz...
Nem is vagy tehén!!!Hogy írhatsz ilyet?
Na,én meg a csinosságtól nagyon messze állok.
A dzseki nem száradt még meg.De már nem sok kell neki.

Hajni!

Kiváncsi vagyok a lányod súlyára.Kb.mennyi most?
Ti milyen ízű pépet esztek?Vaníliásat?
Mennyit eszik a 4 evésre?

Meli!

Gondoltunk ám rátok.A pasikat észre sem vettük,mert be sem állt a szánk.De legközelebb azért megnézzük őket!!!(Ugye Andi?)
Nekünk korlátlan az internetünk,annyit jövök,amennyit akarok.Persze,ha az uram hagyja.
Hol laksz?

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én hülye tegnapelőtt megigértem apának, hogy másnap sütök palacsintát, és sajnos emlékezett ráKép Az egyik barátjának meg olyan orra van, hogy mindig kiszagolja, különben is sokat jár átt, de ha palacsinta van, mindig megjelenikKép Kissebb- nagyobb megszakításokkal 6-tól fél 10-ig sütöttem...

Hugiról még mindig semmi?Kép

10-től nem leszek, mert megyünk a barátnőmhöz apának levágatni a haját, meg ha már ott vagyunk, benézünk apuékhoz meg a mamámékhoz is.

Pusz
Vendég
 


Szia Beácska!

Mi is szeretjük a palacsintát Kép
Hugiról semmi, de ma még nem hivtam, mert korán van Kép

Ildi!

GYerekekkel könnyebb ismerkedniKép csak a KGB ki ne figyelje, mit irok itten, mert akkor végünk.Kép
Annyira sajnállak az éjszakák miatt Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Hát nem is tudom hol kezdjem. A lázam megy lefelé szépen, ma reggel már hőemelkedésem se volt, a hasam se fáj már annyira. DE! A kapott gyógyszerek valamelyikétől kiütéses lettem, és most azt kezeljük Kép Kenegetni kell, meg kaptam rá gyógyszert Kép Pont mint abba a hátviszketős bohózatba Kép Ezen már csak röhögni tudok Kép

Még pihizek azért ma, nehogy gáz legyen, de azért már jobban vagyok sokkal.

Most homeós bogyókat "kell" majd szednem, a dokim ajánlotta, hogy kicsit fel kéne erősíteni az immunrendszerem. Szegény majdnem seggre ült mikor meglátott Kép Közölte hogy gebe vagyok és sápadt Kép Puff neki.

Köszi mindenkinek a szurkolást úgy látszik segített!

Hisztimentesszépnapot!

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Andi!

Takarítanom kell,mert a takarítónőm felmondott.Az ő képességeinek sok volt a 60 négyzetméter.
Jön a doki néni.Leméretem vele a lányt.Kiváncsi vagyok,hogy hány cm.
A Noémi alszik,nagy nehezen sikerült elaltatnom.
Remélem,hogy a Hugi jól van.
Szerinted figyelni fog minket a KGB séta közben?Majd óvatosak leszünk!!!

Bea!

Én is szeretem a palacsintát.Mennyit sütöttél?

Ildi
tfildiko
 
 


Próba. Kisérletezem.Kép
eve
 
 


Hugi!

Végre!
Már ez is jó hir, hoyg otthon vagy!
NAgyon aggódtunk érted!!!!!

Tessék pihenni! Téged tényleg elér minden, de inkább vakarózz egy kicsit, mint lázas egyél. Tessék erősiteni az immunrendszert!!!!!!!

Ildi!

Séta közben remélem nem, de az irásainkat? Kép
Fránya egy takaritónőd van, az enyém is egy lusta disznó volt igy kidobtam Kép
Állandóan netezik, újságot olvas.SZóval ma újat vettem fel.
Kiváncsi vagyok mekkora Noncsi, nekem tegnap olyan nagy kislánynak tünt. Én holnap jövök az eredményekkel délután.
NA megyek rákapcsolódok a porszivóra Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Na mit szóltok? Fejlődőm!KépKépKép
Már ilyet is tudok!KépKépKép
Már csak tényleg egy gép kéne, hogy tudjak fényképet is csinálni:KépKép Ugy volt, hogy megkapom ebben a hónapban, de lehet, hogy nem lesz belőle semmiKépKép
Na megyek olvasni, mert még nem olvastam el a termést!KépKépKép
Addig is puszikák:
É.
eve
 
 


Eve!

Próbálkozzál csak szépen!!!!!!Kép MÉG! MÉG! MÉG!
Édes Orsika!
Tényleg még mindig igy hivják a gyereket?Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: