[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hajni nem akart teliszájjal beszélni velünk Kép

Hú, de fáradt vagyok már Kép
Amatőr
 


szóval Hugi utánakérdezel, hogy ott mennyi???

Az autóklub honlapján meg úgy van fenn az összeg, hogy tételesen leírja mi mennyi.

H.
nalika
 
 


Persze, holnap kifaggatom, aztán beszámolok, hogy mennyi az annyi. Okszi?

Menjél csak hozzá vezetni, abból lesz nekem laptop-om Kép
Amatőr
 

 
 

Azért nem jöttem addig, mert tudom, hogy az Andi kedvence, és nem akartam, hogy kinézze a számbólKép
nalika
 
 


Hugi!

Reggel mit főzünk?
Én is fáradt vagyok, vagy csak éhes. Itt b@szom az időt, ahelyett , hogy ágyba bújnék. De apa elaludt. Igy nincs vezetés, mert nála a kulcs.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Köszi Hugi!!!!!Kép
nalika
 
 


A végén miattatok fogok elhízni Kép Folyton csak eszünk Kép
Amatőr
 


Andi,
több ilyen képem nincsKép Tessék kézbe venni azt a kulcsotKép

H.
nalika
 
 


Ez nem kevésbe fog neked kerülni Hajni! Kép Tételesen is kéred? Meg is érdemled a somlói miatt. Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát keresd meg a kulcsot! Csak be lehet indítani valahogy. Vagy lehet hogy lemerült az aksi? Kép

Reggeli, passz. Már nem bírok gondolkozni, csak röhögök itt magamba hangosan, még jó hogy nem láttok Kép
Amatőr
 


már csak 18...
nalika
 
 


Hugi!

Legalább nem leszel gebernye.
Apa rajta fekszik a kulcson, igy inkább maradok.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
KépKépKép

Hugi,
neked csak 25...
nalika
 
 


Hajni mindjárt kezdődik a szülőszoba húzzál bele!!!!

De az ebédet már tudom hogy mi lesz!

Rántott halacska, krumplipürivel, tartárral.

De mi legyen a leves???
Amatőr
 


Ennek két akksitöltő is kevés volna most . Kép TAlán a kettőhúsz segitene. Más nem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisznek is kéne már jönnie...
És Bea??? Na meg Ica???
Andi nem kérdeztél rá Icára???

H.
nalika
 
 


Huha, akkor szülőszoba után visszajövök!

Ismeritek a mindmegette.hu oldalt? Tök jó receptek vannak rajta, és megcsinálja nekem a bevásárlócetlit is. Az ilyen kis szőkéknek van kitalálva, mint én Kép
Amatőr
 


220 Kép Kép Kép Aksicsere? Kép
Amatőr
 


Nem akartam zavarni. Majd holnap rászólok, hogy mi van.

Mindmegette az jó!
Nálunk gombóc lesz, meg borsó leves. Talán, de egyik sem biztos.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Borsó leves. Ez jó ötlet. Azt szeressük.
Most el nézni a szülőszobát, utánna visszatérek, hátha lesz itt még valaki!

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Reklám alatt is lehet jönniKép

H.
nalika
 
 


B@sszus. A rohadt mosógép nem teregetett ki.
Zörögtem és apa meg le.... Erről is a mosógép tehet.
De most inkább elköszönök.
A.
Szép álmokat mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi jó éjt!!!Kép Na de ilyen hamar????

H.
nalika
 
 


Ez a császár ugyanolyan, mint amilyen nekem volt, úgyhogy én most újra "szülök" Kép
Amatőr
 


Na, szépen lelécelt mindenki Kép Az én tündérkém tudta, hogy anya ma fecserészni akar, és csak két részletben ette meg a kajáját. Még mindig fönn van ám. Az előbb bementem hozzá, teljesen keresztben feküdt az ágyában, és édesen vigyorgott, mikor meglátott Kép

Andi! Aksicsere Kép 220 Kép Most mit csinálsz, villanyt szerelsz ??? Kép
Jó éjt neked! Kép

Meddig tart a Szülőszoba??

K.

Kép
lujzika
 
 


A szünetre visszatértem, de utánna megyek nézni Kép

A tied gyereknek mond meg, hogy késő van, a kismókusnak aludni kell. Vagy nézze a TV-t Kép
Amatőr
 


Már végre félálomban van Kép Tényleg, ti engeditek a gyerkőcnek, hogy nézze a tévét? Mert enyém lányka már nagyon sandítgatna rá Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Akkor nem is láttad a volt osztálytársamat a Cib gyorskölcsön reklámjában?????Kép

Andi,
te szegényKép tényleg be kell szerezned a teregetős mosógépet!!Kép

H.
nalika
 
 


Krisz,
nálunk a kockásfülű nyuszit szokta nézniKép DE most nem lehet, mert szervízben van az a vacak dvd-lejátszóKép

H.
nalika
 
 


Én genyó vagyok, nem engedem. Ill. ha csak ketten vagyunk, be se kapcsolom. Ez alól csak az kivétel, ha nagyon nem tud büfizni, mert akkor a tv-n elbambul és egyből sikerül. Hülye módszer tudom, de tényleg működik Kép

Meg délután ha már nagyon álmos, a Mónika Show-n mindig elalszik. Kép
Amatőr
 


Kockásfülű nyúl! A kedvenc mesém volt!!!
Amatőr
 


Mostanában nálunk se sűrűn megy a tévé. Ma is inkább zenét hallgattunk. Meg nem is tudom most úgy letenni sehová, hogy ne láthassa.

K.

Kép
lujzika
 
 


Reklám vanKép Csak azért jöttem, hogy elköszönjek, megyek fürödni aztán az ágyimba, remélem addigra apa is hazaérKép
Jó éjszakát lányokKép
Vendég
 


Én mindig mondtam, hogy zseni volt aki kitaláltaKép
Meséltem a kórházban is, hogy nálunk nagy sláger, erre közölte a szobatársam, hogy neki a tanára volt, és mostanában megőrült a pasiKép

H.
nalika
 
 


Nekem most a Padlás a kedvenc cd-m, szegény egyfolytában azt hallgatja. Meg is írom a Pressernek, hogy tényleg jó ez a zene Kép
Amatőr
 


Tényleg, a Kockásfülű nyúl! Azt én is szerettem Kép

Hugi!
Még jó, hogy a Mónika Show-n elalszik Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Jó éjt Bea!!!!!!Kép
nalika
 
 


Én is elköszönök, szerintem a szülőszoba végére úgyis kidőlök.

Nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek!Kép

Hugi
Amatőr
 


Mi meg Ákost szoktunk hallgatni. Szerintem az Andante nagyon jól sikerült, pedig előtte nem nagyon szerettem Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Jó éjt Bea!
Jó éjt Hugi!

Hajni, gondolom, lassan te is mégy. Menjél ám nyugodtan, akkor én meg megyek zuhizni.

K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Ismét csak lehetetlen próbálkozás lenne visszaolvasni, ha valakinek volt számomra üzenete, azt esetleg most írja meg, vagy aki látta továbbítsa nekem, ok?Kép

Álommanónk ma már csak fél órát szórakozott, de én az alatt rendesen lefáradtam.Kép Nem is írok sokat, megyek tévézni!

Bea
Ezek a dobozok tényleg szuperek!!! Én nagy üvegfestő őrült vagyok és hímezni is imádok, de sajna egyikre sem jut időm és a lakásra sem, szóval én vagyok a legnagyobb csődtömeg a világon. Kép Másoknak minden ok otthon, szép rend van, főznek, én meg alig jutok valamire, általában a mosás vasalás még megy és néha a főzés. De a ház az szalad.Kép

Na, nem rontom itt tovább a hangulatot.

Pusszancs mindenkinek és azért írjatok nekem, de írjátok fel hánykor, úgy talán majd vissza tudom keresni az arhívban.Kép

PusssssssszKép

Orsi

avocado
 
 


Szia Orsi!!!!
Már mész is??? Nem ér csak ennyi ideig jönni!!!Kép

Krisz,
te már el is mentél zuhizni?

Hugi,
jó éjt nektek!!!Kép

H.
nalika
 
 


Jó reggelt!

Orsikám mi ez a depi? Nehogy azt hidd, hogy én ugyanúgy tudok csinálni mindent mint mikor nem volt gyerekünk!!!!
Takarítani ráérsz még 60-70 évig, de a babád soha többet nem lesz ilyen pici!
Fel a fejjel!!!

Én is depis vagyok. Nincsen itthon tehen. Akkor hogy ébredjek fel, ha nem tudok tejeskávét inni???

Hugi
Amatőr
 


Kép

Ez jó lesz reggelire?
Amatőr
 


HugiKép
Hát téged tényleg nem lehet megelőzni.
Nagy büszkén idesettenkedtem, hogy na majd most, erre tessék.......Kép
FeladomKép
Apa vitt egy autót műszakira, csináltam neki gyorsan egy szenyót meg jó meleg teácskát.
De szegénykémmel jól kibaltáztam, beállítottam neki a telcsit hajnali négyre, erre a szemét nem ébresztette!!!
Megyek mert felébredt a leányzó, utána visszanézek!

Szóval jó reggelt mindenkinek
Meli
Bnm
 


Szia Meli!

Ne add fel, nem mindig vagyok ennyire korai. Kép

Akkor nem te baltáztál ki apával, hanem a telefon, nem?
Amatőr
 


Hát ja, csak olyan lelkifurim van, mert most min. 2 órával többet dekkolhat a kocsibanKép

A gyerkőc visszaaludt, de szerintem kilesi mikor ér a kezem a billentyűhöz, mert most megint kiabál.
Megvárom, még egy kicsit türelmetlenebb lesz, mert egyébként nem hajlandó akkor rendesen kajálni, csak harapdálja a cumit meg vigyorogKép

Főzés elkezdted már??
Én is a halacskán gondolkodom (de csak halrúd, annyira azért nem viszem túlzásba) meg akkor borsólevesKép
Bnm
 


Most gondolok bele, hogy "lehugizlak", közben meg nekem még a tojáshéj a seggemen vanKép
Na jó csak 1 év!Kép
Bnm
 


Nyugodtan Hugiz Kép Még nem főzök Kép

A zöldésgeket megpucoltam, meg ilyenek, de azért még nem rotyog Kép
Nálunk is mirelit hal lesz! Az az úgynev. tengeri halfilé, azt nagyon szeressük.
Amatőr
 


A gyerek meg ne kukucskáljon Kép
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: