[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Na remélem hogy nem, mert akkor megöngyilkolom magam Kép
Amatőr
 


Egyébként elég sz@r volt az a fél év, pláne, hogy nekem nem voltak nyári ruháim, ugye... És azt azért venni kellettKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Nagyon nehéz dolog ez. Én szerencsés vagyok, hogy kiküszködtük a vállalkozást és én apa alklmazottja vagyok. És volt gyomrom odafeküdni a díványra Kép És még lesz is sokáig.
DE, ha így mennek a dolgok, akkor nekem nem kell gondolkodni ilyeneken. CSak az anyagiakat, úgy osztani szorozni, hogy minden hitelt ki tudjunk fizetni csont nélkül.
Persze én most is csinálom a dolgokat. Bár az utóbbi egyhétben a fizin kívül semmit nem csináltam meg, így valamelyik nap rákattanok a dologra, mert az íróasztal tele van papirral.
De hogy ne lássam le szoktam, dúrni az asztal mellé. Csak hónap végén kapkodok majd, mint egy idegbeteg állat.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi jó neked! Bár így sem lehet egyszerű! Dívány Kép Te kis huncut!

Elfelejtem mindig mondani, hogy mi Szegeden voltunk nászúton Kép
Előtte ment el az első baba, és nem mertük bevállalni a külföldi utat, nálatok pihiztünk.
Amatőr
 


Én most prés alatt tartom, mert nem lépünk át evába. Igy kell a költség. ha 200 e-ért veszek akkor jelentősen csökken az adó. Igy ezt találtam ki azzal a címszóval, hogy nyáron nemkell a panelba rohangálni álladóan. Viszont neten intézek mindent így az is kell Kép
Azért is kédeztem meg ma a westelt, amig apa oda volt. Röhögte is, hogy milyen gyorsan érdeklődök. Kép
Biztos a munka miatt... Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bármikor jöhetnétek újra!
Meg ha jól látom lehet, hogy pihenésre is szükség lesz? Kép
Vigyorognék, mint a tejbetök!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Én meg Tiszának ugrok. De ugye tudod, hogy nagyon hideg ám. É sszomorú sors volna egy kajakos lánynak!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Az én jogsimat nem akarja senki ktg-ként leírni???Kép

H.
nalika
 
 


Melyiket? Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Te csak ne vigyorogjál!

Szerintem én akkor tényleg infarktust kapnék!
Amatőr
 


Eszembe jutott egy vicces dolog.
Említettem már hogy apa másodállásban gépkocsivezetés oktat? Kép
Amatőr
 


Andi,
a mostanában készülőtKép

H.
nalika
 
 


Hol hol hol???Kép
nalika
 
 


Basszus nincs itthon tej. Nincs egy tehenetek véletlenül kéznél????
Amatőr
 


Akkor nem vigyorognék!
Apa nézi, hogy ülök és verem a gépet, mint egy
Kép

És röhögök. De azt hiszem az én szemeim is Kép
ha így járnék!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát erre-arra. Csepelen, a XIII.-ba, a X.-be, meg azt hiszem a III.-ba, de az nem tuti. Vagy az erdőszélen? Kép
Amatőr
 


Ez jól jött ki tej nincs ,d e tehén az igen!
A.
Jogsit sajna nem tudok, de alkatrészt azt igen!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Vigyázz, mert Hajni lecsap. Ő jár állandóan vezetni! Kép De hát látszik is.három szép gyermeke van Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


És még mindig nincs jogsid? Kezelői papírod sincs? Három gyerek után? Kép
Amatőr
 


Alkatrészre is szükség lehet, ha vezetsz! pl: gumi... téli, nyári, szines ízes... stb.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Most az egyik iskola hirdeti, hogy 10 órát ingyen lehet vezetni...
Vezetés mostanában nem voltKép

H.
nalika
 
 


Andi,
nálunk csak sima egyszerű nyári vanKép

H.
nalika
 
 


Sok helyen lehet ingyen, még örülnek is neki, hogy ingyen van. Adnak órákat. Én csak tudom, felettünk is oktató lakik. VAgyis csak arra van a lakás, hogy elmjüljenek az elmélet után a gyakorlatban is.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Már autót lehet vezetni, tudjátok 4 kereke van, igaz van sebváltója isKép A kis hamisok persze rögtön másra gondolnakKép
nalika
 
 


Mi most vettünk 6 télit, de apa már keresi a következő garnitúrát. NAgyon biztosra megy, nehogy elakadjunk. Megőrjit, amikor a gumi után kajtat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ja, az a fajta!!! Abból 4 évszakos van a kocsinKép

H.
nalika
 
 


Tudod az abaj, hogy ami ingyen volt,az be is vasalják rajtad másképp. Érdemes ismerőst keresni. Pl. Amatőr férjét. CSak kérjél engedélyt tőle, hogy vezethetsz e a férjével Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Igen, a pasik szeretik ha jó a gumi Kép
Fő a biztonság, ugye Kép

És az oktató felviszi a csajokat egy kis gyakorlatra?! Ha megtudom, hogy apának van még egy lakása, kinyírom Kép
Amatőr
 


Hugi,
lehetne???? De komolyan!!!!Kép Most már nagyon szeretnék autót is vezetniKép

H.
nalika
 
 


Igaza van Andinak, olcsó jogsi nincs. Sajna. Mindig utólag szólnak, hogy ja bocsi, ebbe pl. a vizsgadíj nincs benne. Vagy az eü tanf. Vagy a könyv, tök mindegy, valami mindig kiderül utólag
Amatőr
 


Hú én nem megyek akkor hozzátok. Engem megnyakal.

eddig csak a barátnője jött, de azt most lecserélte a vén kappan több fiatalra.
Egyszer becsengettünk hozzájuk, de valamiért nem nyitottak ajtót. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jól van, de csak azért mert már van három gyereked Kép Beprotezsáljalak?
Amatőr
 


Hajni!
ezt elcseszted, Hugi kerüli a témát! Már mint hogy vezetheszt e apájával Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andikám vezetés közben koncentrálni kell, nem lehet mozgó járműből kiszállni se ajtót nyitogatni Kép
Amatőr
 


Nem is az ajtót kell nyitogatni!
NA látom apa tégen nem oktatott ki! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem is, már írtam! Egyébként tényleg beprotezsállak, ha akarod!
Matizon oktat, tök jó kis autó
Amatőr
 


Mármint ha becsöngetnek közbe Kép
Amatőr
 


Én amig nem lett vállakozás autók közt dolgoztam. Szervíz, műszaki vizsga stb.
HA jött egy jó csaj miniszoknyában, annak mindig az aknára kellett állni és megkérték, hogy tekerje már a kormányt. Mármint a kocsinak kellett az aknára állni.És kis butusok nem ültek be csak hajoltak. A fél szervíz meg az aknában vot. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


MAtiz az jó, mert kicsi és jól lehet korrigálni ha elrontottál valamit. És ezt fontos nagyon. Sokan a nagy szarokat választják tanulásra, aztán meg szivnak, mint a torkos borz.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Mi itt ledumáljuk te meg eltünsz?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Igen, a tanulók is szeretik. Meg én is! Tipikus városi kisautó, de Pesten nagyon jó! Főleg nekem, mert én k..a nem tudok parkolni Kép
Amatőr
 


Én is azért akarok kicsit,mert a közös az baromi nagy. ÉS jól meg kell néznem, hogy hova állok, hogy utána kijönni is kitudjak Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nézitek az RTL-en ezt a hűségtesztelős , nem jut eszembe a címe, műsort??? Eszméletlen!!! Ennyi sötét állatot egy helyen!!! Kukk beleKép
Vendég
 


KIka nem jött ma. Kép
Reméelm, holnap már tud jönni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bocsi, csak közben lecsúszott egy somlóiKép

Szóval a Matiz az tényleg kicsiKép Nekünk ugye Sedanunk van...

H.
nalika
 
 


Kisértés. Egyet már megkettyintettek. NAgy kaland, A sok barom ezért kiment! Mármint a párokra gondoltam Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


"Én is azért akarok kicsit,mert a közös az baromi nagy. ÉS jól meg kell néznem, hogy hova állok, hogy utána kijönni is kitudjak "
Andikám ez nem volt rossz hozzászólás Kép Kép Kép

Hűségtesztes nekem nem szimpi Kép

Én szerelmes vagyok Kép
Amatőr
 


még 23 üzenet...

Én most a Sabrinát nézemKép
nalika
 
 


Somlói késő este, na szép! Kép Nekünk nem maradt? Kép
Amatőr
 


Hugi!

nem gondoltam végig Kép

HAjni: somlói: te is tudod, hogy mi jó!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: