[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Na, jól itthagytatok KépKépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


De hogy hagytunk, csak dicsekedtem egy csomót és az időbe telt!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na én meg azt hittem, már csak én vagyok itt egyedül! Kép

Tényleg ügyes srác lehet Kép És a többi régi Megasztárossal mi van?

K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Dehogy hagytunk itt Krisz!

Én nem!

Andi szerintem Keresztapára büszkének KELL lenni! Imádom az ilyen embereket!

Van egy volt osztálytársam, aki elment a TV2-höz dolgozni szakk. után. Ő volt az utolsó senki. 3 év után ő lett a Mónika Show főszerkesztője. Bár megmondom őszintén a műsort nem szeretem, de Vikit nagyon becsülöm azért amit elért.

Na, nem fényezem tovább Kép
Amatőr
 


Hát azt mondják, hogy a Gáspáré lett a legjobb lemez.
Ibolya körül megint botrány van, mert csináltak egy klippet és "véletlen" belekerült azt hiszem a Cotton Club Singersből valaki, aki nem tudott róla csak amikor a tvben meglátta a klippet. Vera meg most nyomja a húgát a Megasztárban.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!
A Mónika Show engem mindig kiborított, de voltam olyan hülye, hogy majdnem mindig meg is néztem. De hát a szereplőkről a főszerkesztő nem tehet Kép

Andi!
De biztos nincs protekció a Megasztárnál KépKép
Azt viszont hallottam, hogy a Tom Jones-gyerek a Ganxtaa-éknál énekel egy számban Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!

Nekem is volt egy osztálytársam, de ő már gimiben 3. ban megmondta, hogy felmegy és kerít egy öreg gazdag zsidót.... és érvényesül. Alig telt el egy pár év és a Friderikusz mellett volt PRODUCER. Amikor meg az ominózus szept. 11-e volt, akkor meg bemondták a tvben is, hogy ott volt X:Y üzletasszony és eltünt. Azóta sem tudom, hogy él e még. Meg annak idején a lehallgatási botrányban is benne volt. Talpraesett csaj volt.( és tudta, hogy kell feküdni és nem is szégyelte)
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!
Viszont szerintem mostanában az a baj (és ez most nem a volt osztálytársadra vonatkozik), hogy nagyon sok fiatal iszonyú gyorsan karriert csinál, nagy pénzeket kap, de aztán jön a többi még fiatalabb! Szóval szerintem elég múlandóak ezek a nagy sikerek Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Az a baj, hogy én ilyen téren balfék vagyok. Nem hiába csak a belügyig jutottam Kép

A Mónika Show egy dologra jó: kekec-kukac el szokott aludni rajta Kép
Amatőr
 


Andi!
Nagyon sokan így csinálnak karriert, de én nem sajnálom tőlük ! Gyomor kell hozzá sztem!
K.

Kép
lujzika
 
 


Az egyik kiscsajt meg keresztapus patronálja, de nem jegyeztem meg még a nevét. Mondta is a Presser, hogy nagyon jó a kiscsaj. A többiek meg mondták, hogy így könnyű, ha a Presser odamegy hozzájuk. Kép

Bár olyan gitáros az öcsi, hog yannak idején indult egy tehetségkutatón. De már meg volt, hogy kinek kell elsőnek lenni. Pataki meg nem engedte, azt mondta, hogy nem lehet a protkós, mert olyan jó a gyerkőc. Aztán meg a Pataki gitárosa tanult tőle gitározni. NA ennyi belőle nem fényezem tovább, de baromi büszke vagyok rá. Mi olyanok vagyunk, mintha testvérek lennénk.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!
Én szívesebben vagyok balfék ilyen téren Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!

Gyomra az volt Kép
Osztály kiránduláson olyan szobában elintézte a dolgát, ahol még tízen aludtunk. Utána meg mentünk a lipicai ménest megnézni és meg volt sértődve, amikor az egyik csődörre (aminek jó nagy volt) azt mondták, hogy jó lesz neki.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Az a baj, hogy ritka, hogy nem a protkós nyer, öcsidnek szerencséje volt, meg valószínűleg tehetsége Kép
Most nézem, milyen kis pesszimista megállapításaim vannak ma este Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Igen ritka. Sajnos. Itt is az élmezőnyt baromira fogják nyomni valahonnan.
Ez van, így lehet érvényesülni. Igaz, hogy nem pénz kell hogy érvényesülj, hanem jó kapcsolatok. De lehet, hogy a jó kapcsolatot a pénz hozza?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Úgy bizony! A kapcsolathoz pénz kell és a pénzhez kapcsolat. 22-es csapdája. Én mikor még fiatal voltam ( Kép )el sem tudtam képzelni, hogy mennyi korrupció van. Aztán a cégnél megtanultam. A választások környékén nálunk az a téma, hogy ha ez a párt nyer akkor az lesz a parancsnok, ha nem akkor a másik, undorító.
Amatőr
 


Hugi!
Miért mit gondolsz, ez nálunk nem így van??? Mármint a kövin.
K.

Kép
lujzika
 
 


Gondolom, hogy ott se jobb a helyzet. De a gyerekemet mire neveljem?!

Hugi
Amatőr
 


Hát igen. A fiatal meg tanuljon majd lépked a ranglistán előre. HA jól nyomják vagy odafekszik a rangot osztó díványra. Ha nem akkor meg hagy kinlódjon.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hogy mire neveld? Őszinteségre és tisztességre. Lehet, hogy nem érvényesül, de boldog ember lsz.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Majd mondom neki: kisfiam, két választási lehetőséged van. egy: tisztességes leszel és én nagyon büszke leszek rád, de nem jutsz majd semmire. Kettő: kihasználsz mindent és mindenkit, ami nekem ugyan fájni fog de sokra viszed.
Amatőr
 


Na ez jó kérdés!! Én anyukámnak is azt mondtam mindig, hogy naaagyon rosszul neveltek Kép Nekem mindig munkával kellett megkeresnek a kenyeremet, valahogy nem voltam soha olyan könyöklő, másokon áttaposó valaki. Nem is csináltam "karriert". De valahogy most mégis jól érzem magam a bőrömben.
K.

Kép
lujzika
 
 


Andi persze, igazad van. Csak valahogy már most féltem őt, persze addig nagyon sok dolgot tehetek, hogy olyanná váljon amilyennek szeretném. Mi (apa és én is) tipikus "kis" emberek vagyunk, akik azt hiszik, hogy a tisztességes munka, na meg a szeretet átsegít mindenen. Most úgy érzem, hogy így is van.
Csak lehet hogy két év múlva, mikor 20.000-ft-ot kapok havonta, már nem leszek ilyen vidám.

Na de fel a fejjel, elvégtére van egy gyönyörű gyerekem, egy férjem aki imádok, meg k...a sok hitelem Kép
Amatőr
 


csak kukk!

Zsófi megint lázas. 38-a van Kép

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Sajnálom Kép Meg is van fázva, vagy fáj valamije?

K.

Kép
lujzika
 
 


Jobbulást Zsófinak!

Hugi: hidd el , hogy hiteled, nincs több mint nekem. Ahhoz, hogy beinditsuk a semmiből a vállalkozást vettünk fel rendesen. Én azt gondolom, hogy mi kisemberek is érvényesülhetünk csak lassabban. De én jól alszok éjszaka, és bárki szemébe oda tudok nézni. És ez mindennél fontosabb. NEm?

Andi
Kép
mucska
 
 


Igazság szerint én hálát adok az égnek, hogy úgy élünk ahogy. Mert azért én nem panaszkodhatok a fizetésemre se. Még Kép Meg ugye 26 évesen elmondhatom magamról, hogy egy kerület második embere voltam.
És boldog is vagyok Kép
Mióta gyerekem van, meg főleg Kép

Sose fogom elfelejteni apa arcát, mikor jött be hozzám szülés után másnap, nézte a gyereket és mondta hogy el se tudja képzelni, hogy eddig hogy bírtunk gyerek nélkül élni és közben láttam hogy könnyes a szeme.
Hát nekem ez volt a totális boldogság. Azóta még szerelmesebb vagyok bele Kép Ciki, mi? Hét év után Kép
Amatőr
 


látszólag semmi. gondolom a torka Kép

zs.
zerko
 
 


Zsuzsa Zsófinak gyors-gyors gyógyulást!!!

Hugi
Amatőr
 


Hugi!
Annyit törtem már én is a fejem, hogy hogyan neveljük majd Esztert. De annyi minden közrejátszik, kezdve már az óvodától. Hát már ott elkezdődik a verseny a pisisek között. Nehéz lesz, az biztos, de nagyon remélem, hogy sok-sok szeretettel, meg jó példával sikerülni fog!
K.

Kép
lujzika
 
 


Szerintem úgyis a magad "képére" próbálod nevelni, nem? Hiszen a te értékrendedet kapja ő mintának.
Amatőr
 


Hugi!

A történet nálunk is ugyanaz. Nem irom le, de azóta olyan láthatatlan köütél lett köztünk, amit soha nem éreztem, pedig sose volt gondunk egymással. Pedig gyorsan kötöttük össze magunkat. 3 hónap után eljegyzés, rá 3 hónapra meg esküvő.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!
Valami hasonló játszódott le nálunk is KépKép És szintén 7 év Kép. Illetve csak a házasság 7 év, de már 11 éve ismerjük egymást Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


most el...

jó éjt!
zerko
 
 


Egy kicsit kiteszem a lábam, aztán győzzek visszaolvasniKép

H.
nalika
 
 


Hiába no, kellenek ezek a kölykök nagyon!

Az ovit meg jobb ha nem is említjük! A tesóm fia most kezdte. És közölték, hogy aki teheti vigyen már be az oviba használt mobiltelefont, hogy a gyerekek tudjanak vele játszani. Mobiltelefonnal! 3 évesek!
Amatőr
 


Mi is 7 éve vagyunk együtt!
Ennyi véletlent!


Zsuzsa!

Jó éjt!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa jó éjt, Hajni meg üdv!
Amatőr
 


Zsuzsa,
Zsófinak jobbulást!!!Kép

Hugi,
én már voltam fél évet gyesen idénKép

H.
nalika
 
 


Zsuzsa!
Jobbulást Zsófinak KépKépKép Jó éjt neked is!

Szia Hajni!
Akkor azt hiszem, helycserés támadás, mert lassan én is viszem a leányzót fürcsizni. Sztem mire visszajövök, már mindenki a Szülőszobát fogja nézni! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!

Mire mi oviba jutunk, addigra az a laptop kell, amin most mi görcsölünk veled apánknál.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz,
majd csak fél szemmel nézem a Szülőszobát, jó??

H.
nalika
 
 


Hajni és hogy bírtátok?

Mi megbesz. apával, hogyha nem jön második gyerek, én vissza dolgozni két év után. Csak hát olyan nagyon nehéz lenne őt másra hagyni. De azzal se teszek jót, ha itthon maradok, de közben ideggubanc vagyok az anyagiak miatt...

Kell az a második gyerek, na. Különben sem lettem nagylány a hónapban, pedig már 2x voltam... Kép
Amatőr
 


Hugi,
szerintem úgy rendeld meg legközelebb az archiválást, hogy 2naponta automatán megtörténjenKépKépKép
nalika
 
 


Krisz!

majd én is jóóóóóóó?
HA még nyitva tudom tartani.A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát nem tudom, ahogy halad a világ, már az ovis ballagásra kocsit illik majd venni, de nem babakocsit Kép Kép

Hajni!
Pusssz neked! Ari vagy Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi ha kipréselem apából a laptopot nem adom az ovinak! én genyó vagyok Kép
Amatőr
 


Hugi,
akkor lehet már gratulálni??

H.
nalika
 
 


Milyen kétnaponta archiválás? Naponta 2x esetleg Kép
Amatőr
 


Andi!
Neked is pussz érte!

De nézzétek ám nyugodtan!! Nem fogok megsértődni!

K.

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: