Új privát üzeneted érkezett!

Felmerült mint ötlet, hogy a nyitólapon bal oldalon a bababolygó helyén lehetne egy "babanetalbum", ahol cserélgetnénk a babákat (amíg ez a hely szabad). Mit szóltok hozzá?
Ha tetszik, akkor aki hozzájárul, hogy gyermeke képe itt megjelenjen, jelezze és azt is, hogy milyen képet rakhatunk ide. Persze ehhez olyan kép kell, ami kicsiben is jól látszik.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Jó ötletnek tartom és úgy látszik én vagyok az első, aki hozzájárul ehhez, nyugodtan válogass Vilmos (Juca) fotóalbumából! (Ugyanis nem tudom, melyik mutat jól kicsiben, természetesen nálunk csak ilyenben vannak Kép )
Juca
juca (juca)
 


kedves Gabi!
Szerintem is jo otlet, valogathatsz Anrola fenykepei kozul is, hatha talalsz megfelelot.
Anrola
anrola (anrola)
 

 
 

Kedves Gabi, ha talasz az en kepeim kozott megfelelot, azt is hasznalhatod.
Eva
Eva
 


Kedves Gabi,

A mi fotóink közül is válogathatsz.

Bóbita
bóbita (bób
 


Szia GAbi,
A ZSóka fényképalbumában topikban van két kép, amelyikhez kísdérõszövegnek azt írtam, hogy azok akedvenceim. Emesérõl berakhatod, kicsiben is érvényesül. Ábelrõl ilyen közeli, amelyik kicsiben is érvényesül, de igyekszem pótolni...
köszi
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves Gabi!

Nem akarok rosszindulatúnak tünni, de a chat-en egyre több a tizenéves, akik az iskolából neteznek, és ismerkedni akarnak.
Úgy gondolom a Babanet chat-je kismamák és leendő kismamák számára lett létrehozva, semmiképpen nem kamasz "csajozók" és "pasizók" számára.
Tudtommal csak jelszóval lehet a chat-re belépni. Ha így van akkor esetleg szűrni kellene kinek adsz jogosultságot és kinek nem...

Bocsánat ha nyavajogtam.

Mamacica
Mamacica
 


Csak egy példa a chatbol:

ujka: Én már chateltem olyan lánnyal, akinek válaszoltak.:-)
mamacica: Execut, lépj ki innen, ez nem az a chat.
mamacica: Válaszoltak, nekem már 3-szor is.
execut: a kurva anyátokat kanoljátok meg
execut: a kurva anyátokat kanoljátok meg
mamacica: Vannak még cuki fõnökök... tudja, hogy amiatt mész vért venni, mert kisbabát szeretnétek?
execut belépett a chatbe
tunderke: De mar valaszoltak valaha ?


Ez nekünk nem hiányzik!
Mamacica
 


Kedves Gabi!

Én informatikus vagyok, internet szolgátatónál dolgozom, szóval eléggé értek a nethez. Ha adsz egy jelszót és jogosultságot, szivesen kirugdosom ezeket a chatról. Elég sokszor vagyok fent napközben.

Mamacica
Mamacica
 


Lányok! Köszönöm, mégiscsak más lenne a "mi babánk". Mindenesetre elküldtem a grafikuslánynak egy képet, hogy vágjon ki belöle úgy, hogy jól mutasson azon a kis helyen. remélem, hamar küldi, de lehet, hogy most majálisozik.

Mamacica, nagyon elkeserítettél. Pár nap után visszatérünk rá.
Gabi
szerk
 


Gabi !

Most már vagyok rendszeresen, eddig költözés miatt néhány hétig nem voltam, a lányok nekem is panaszkodtak, hogy voltak srácok, csajok, akik nem éppen a BAbanet chat körébe tartoznak.
Most már vagyok rendszeresen, kidobálom majd ha megint lesznek . De szerintem ez csak a szünet alatt volt ( iskolai szünet ) többen azt mondták, hogy akkor volt ez az eset.

Sziasztok

Szilvy ( sysy )
Szilvy
 


Kedves Gabi,én is szeretném magam regisztráltatni,hová küldjem az azonosítót és a jelszót???Orsolya.
Névtelen
 


Kedves Gabi!Bocs vaksi voltam,megvan az email címed!Küldöm a jelszót és az azonosítót!Orsolya.
Orsolya
 


Szia Gabi!

Láttam a chat.lap.hu-ra felrakták a babnet címét, de nem jönn le rossz a cím.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Gabi!

Ma is volt fent egy pár érdekes egyén... Kissé érdekesek voltak.

Ha gondolod, én elég sokáig fent szoktam lenni a chaten, ha kapok jogosultságot, szívesen kidobom az ilyeneket, nemcsak engem zavartak, hanem a többi, amúgy már megszokott csettelőt is.

Szia:

Dia
Dia
 


Kedves Gabi!

Két hozzászólásom is lenne:
- Kristóf fotói közül is válogathattok (köszi)
- Mint már biztosan Te is értesültél, megszületett a nyári babanetes találkozó időpontja. 2001. július 28. szombat Arra szeretnélek megkérni, hogy a főoldalon (persze csak ha van rá hely, meg idő) jól láthatóan fel tudnátok-e rakni a felhívást erre az alkalomra. Sajnos a helyszín még nincs meg, de azt is oda lehetne írni a felhívás alá, hogy a helyszín alakul, később pontosítjuk.
Köszönöm!

És ami a legfontosabb, nagyon jól érzem magam a babaneten, és köszönöm Nektek, hogy létrehoztátok!
Pussz érte!
Dorka
Dorka
 


Bigacsiga Kata, én csak tõled tudtam meg, hogy ott a chatünk, igaz rossz címmel a chat.lap.hu oldalon. Viszont a jelzéseitek alapján azt hiszem, nem olyan jó az nekünk, ha mindenki tud róla. Az internetes kommunikáció nagy dilemmája...

Kérjem, hogy vegyék le az egészet vagy javítsák a címet? szerintetek melyiket kéne csinálni?

Dorka, hamarosan fent lesz a találkozó, és nagyon örülök, hogy lesz.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Szerintem vegyék le! Aki akarja, a Babaneten keresztül úgyis megtalálja, és ez talán egy kicsit már szűrőként is működik!
Üdv: Judó
Judó
 


Gabi!

Most konstatáltam, a keres-kínál rovatban immáron valami 4 vagy 5 Babakocsi nevû topic van. Szerintem érdemes lenne õket valahogy összerakni!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Gabi!

Szeretném magamat regisztráltatni, hogy a Társalgóban ne névtelen legyek.
Köszi!

Ja, Cintia néven köszi.

szneandi@freemail.hu
Névtelen
 


Szia Gabi!
Ha esetleg az én kislányom képei közt találsz megfelelot, nagyon örülnék neki ha feltennéd a nyitóoldalra.
Szia!
Jázminmama
Jázminmama
 


Gabi! Lehet, hogy csak én vagyok béna, de a rendelõben az elmúlt héten bekerült dolgok közül több nem jön be (requested URL not found)Ilyen pl. a hisztérikus sírás, ritka széklet vagy a nõgyógyásznál a korai vetélés után.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Ígérem, hogy cserélgetni fogom a képeket, és örülök hogy nektek is tetszett az ötlet.
Ildi, kösz jelzést, én voltam a béna.
Gabi
szerk
 


Én is regisztráltatni szeretnék, de e-mail-t nem sikerült küldenem a szerk@babanet.hu címre, mert állandóan hibás címről "beszélt".
Remélem, hogy végre sikerülni fog a regisztráció.
Köszönöm a seítséget előre is:
Farkasné Sárközi Éva
farkas-z@freemail.hu
Névtelen
 


Gabi!

Krisztinának megszületett a kisfia.

"Domonik máj. 10-én este 17.20-kor jött, 3320gr 54 cm!
SMS-eket örömmel fogadok babanetröl is. Krisztina, a legboldogabb anya..."
20-463-1039

Esetleg beirhatod oket a "babanet-es csaladok"-ba.
Nincs most otthon net-juk.

udv
Zsolt
Zsolt
 


Szia Gabi!
Eddig névtelenként Snoopy aláírással írtam. Lehetne, hogy regisztráltassam magam? A Snoopy azonosító jó lenne továbbra is, mert Gabiból, ahogy nézem már van. Vajon egyedül Te?
Köszi a segítséget!
Snoopy
bertagab@freemail.hu
Névtelen
 


Szia GAbi,
tegnapelõtt elküldtem egy kérdést a rendelõbe, de lerobbant közben a program, és nem tudom, elment-e. Megismételném mégegyszer:

Vizsgálták-e már, hogy az anyatejbe mennyi megy át az élelmiszerekben található adalékanyagokból, színezékekbõl, tartósítószerekbõl, permetszerbõl stb. Akármi is a válasz, én abszolút szoptatás párti vagyok, inkább elméleti síkon érdekelne, hogy mennyire tökéletes "szûrõ" az anyai szervezet?
A kérdést fel szeretném tenni a gyermekorvosnak és Szõdy Juditnak is.

Választ a dersu@freemail.hu-ra kérnék, ill. nyilvánosan is a rendelõben, mert már jeletzték többen, hogy érdekelné õket a válasz.
Köszönöm elõre is
Zsóka
zsóka (zsók
 


Zsolt, kösz az infot, épp most készülök frissíteni a táblázatot és persze szeretettel gratulálok Krisztinának.
Zsóka, a kérdés megérkezett, már a szakértőknél van, ahogy a választ megkapom, küldöm.
Gabi
szerk
 


Gabi, nyitottam egy topikot az ötletek, tippekben Gyerekzsúrra készüloknek címmel. Pechemre nem most felejtkeztem el az ékezetmentes o" beturol. Kijavítanád, mert így elég csúnya. Egyébként nincs erre vmi megoldás, mert ha elfelejtkezünk róla, akkor nem győzzük egymás kriksz-krakszait bogarászni.
Gabó
 


...o" beturol -> ? kimaradt
Gabó
 


Szia Gabi!

Most kutattam fel a Gyermekek/gyermeknevelés/Útban a kistesó témát.Szerintem elég régi hozzászólások vannak + elég nehéz rátalálni erre a topicra. Szerintem ez ennél izgalmasabb mint amennyire elbújt. Nem lehetne valamit csinálni vele.
Különben gratulálok neked, ha a nevedhez fuzodik a babanet. Én csak pár napja találtam rá, de azóta minden este kényszert érzek, hogy benézzek hozzátok. Nagyon jó. *****
Szia: Vali.
Vali
 


Szia GAbi,
régebben volt egy lyan fa nézet, ami ugyan hosszú-hosszú volt, de egyben megvolt az összes téma. Most ki kell nyitgoatni, ha egyet kinyitok, a többi becsukódik. Nem lehetne azt a régi fa nézetet visszaállítani, abban az ÖSSZES téma látszott.
Más. A múltkor a keresõben pontos címmel kerestem egy topikot, a keresõ mégsem találta meg. Aztán nagy nehezen megkerestem "manuálisan". Miért lehetett ez?
Megint más... Rengeteg olyan topik van, ami hasonló vagy ugyanolyan témájú. Ha nem is lehet ket egybevonni, nem lehetne egy mappába rakni, hogy onnan níljon két ill. több ilyen altopik-féle? (Pl. szobatisztaság, szobatisztaságra szoktatás; alvás, nem alszik a gyerek, éjszakai felébredés; ill. a keres-kínálban van négy vagy öt babakocsi, meg vagy öt autósülés topik).
üdv
ZSóka
Zsóka (zsóka)
 


Teljesen igazatok van, nagyobb rendet kéne tartani a társalgóban. Nem akarok mentegetõzni, hogy miért mindig ez marad el, majd igyekszem idõt szakítani rá.
A fa nézetet abszolút jogosnak érzem, a topicoknál emlékszem, hogy volt egy nagy rendrakás, aztán csak lesz megint több autósülés.
Az õ betünél most kiderül, hogy jól emlékszem-e: a Nézetnél a kódolásnál a közép-európait kell beállítani. Én is mindig elfelejtem, és ez valóban nem teljes értékû megoldás. de próbálok a végére járni ezeknek.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Én is szeretném regisztráltatni magam Andi néven.
Névtelen
 


Szia Gabi!

Nem tudom ki tud segiteni nekem. Valamit tehettem ami miat a gep ha be akarok lepni a chatbe azt irja ki, hogy ki vagyok tiltva. Nem tudom mit csinalhattam amiert ezt irja nekem ki. Ha valamit en ronthattam el , ha megmondjatok kijavitom. Ha chaten viselkedtem esetleg ugy ami miat ki lettem tiltva azt is elfogadom , csak szeretnem tudni mit vetettem. Nekem lehet hogy szelektiv az emlekezetem, semmi olyanra nem emlekszek, hogy valakit ott megbantottam volna.

Napocska
Napocska (napocska)
 


Szia Gabi
Szeretném regisztráltatni magam, de nem tudom, ez itt hogy megy. Eddig Lencsi néven irogattam, ezt a nevet szeretném használni, ha még nem foglalt. E-mail címem: lencsi_baba@freemail.hu
Légy szíves levélben, vagy itt válaszolj, hogy mit kell tennem, mert nem találom a regisztációt!
Köszi: Lencsi
Lencsi
 


Lencsi

levelbe ird meg Gabinak milyen jelszot szeretnel milyen azonositot es o megcsinalja.
Gabi levelcime szerk@babanet.hu

Napocska


Gabi lehet jo otlet volna, egy regiszracios oldalt csinalni ide bal oldalra. Ahol egy adatlap kitoltese utan megy neked a mail. Nagyon kevesen talaljak meg a fooldalon a szoveget hogy mi a teendo.
Napocska (napocska)
 


Napocska!

Itt is megkövetnélek nyilvánosan, én voltam az a béna állat, aki véletlenül elütött egy IP számot és a tiéd lett belőle... Bocsánat, már helyrehoztam a hibámat, gyere a chatre, nagyon várunk!!!
Elnézést kérek még egyszer, legközelebb rúgjál jól hátsón, ha találkozunk, és még mindig ezerszer bocsánat.

Puszi:

Dia
Dia
 


Dia

Azt hiszem, most mar hogy tudom mi volt a problema en tartozok bocsanatkeressel erte. Nagyon sajnalom , amiert ilyen hulye voltam

Napocska
Napocska (napocska)
 


Szia Gabi!
Én a rendelő-be írtam, tettem fel kérdéseket. Kb. mikor érkezik rá válasz?
Meglepildi
meglepildi (meglepildi)
 


Napocska, nagyon sajnálom, hogy pont veled történt ez a kellemetlenség.
A regisztráció már felmerült, ha szerintetek is jó lenne, szorgalmazni fogom a megvalósítást.

Meglepildi, sajnos nem tudom, kitõl kérdeztél. sajnos nagyon különbözõ a válaszidõ a szakértõktõl. A másik gond a nõgyógyászati kérdésekkel van: ugyan gyorsan kapom a választ, de olyan tömegû kérdés érkezik, ami már szinte kezelhetetlen. Éppen töröm a fejem valami elfogadható megoldáson.
Gabi
szerk
 


Szia gabi!
Híg széklet rovatban kérdeztem és a Klion kúpról szólt a másik kérdés.
Köszi, ha tudsz segíteni.
Meglepildi
meglepildi (meglepildi)
 


Szia Gabi!

Szeretném regisztráltatni magam a mostani nevemen, mert feltűnt még egy Dia...

Köszi előre is:

Dia
Dia
 


Dia, szia!

Irni kell Gabinak a szerk@babanet.hu cimre, hogy milyen neven es jelszoval szeretned magad regisztraltatni es o megcsinalja neked.

Pussz!
Faline
 


Szia GAbi,
kérlek a babanetes családok táblázatban cseréld ki az emilcímemet dersu@matavnet.hu -ra, mert a másikat, ami ott szerepel, már nem nagyon hasznáélom.
köszönöm
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Gabi: "Az õ betünél most kiderül, hogy jól emlékszem-e: a Nézetnél a kódolásnál a közép-európait kell beállítani."

Milyen nézetnél? Az üzenet nézete gombbal már elküldöm, nem tudom módosítani.
Gabó
 


Gabó!

A Microsoft Internet Expoler böngészoben kell átállítani ha az van neked. Ott kell a nézet menübol a betutipus menüt lekérni és középeurópaira állítani. Én próbáltam nekem nem írjaát nekem nyugatin áll és így a hosszú o o lesz a hosszú u u lesz nem olyan assci karakteres.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Gabo, én úgy szoktam, hogy benne vagyok a társalgóban,és mielõtt begépelem az üzenetet a legfelsõ sor menüjébõl választom ki a nézet-et és onnan tovább. Valóban a böngészõn kellene állítani valamit, hogy ne írja ezt a beállítást állandóan vissza, de ez nem sikerült eddig.
Gabi
szerk
 


Gabó!

Nálam Netscape 4.5 View:Character Set nekem Western (ISO 8859-1) -en van, és íme az õ és az û betûm. És itt ha beállítod a character set-et akkor õrzi.

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Na akkor próbálkozom /amúgy Explorer-t használok/. Bezzeg most nem kellett még használnom a fent említett betûket. Hopsz, na ezt megnézem.
Gabó
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: